Srch – Jan Havelka z Pardubic vyhrál druhý závod Zimního poháru Srchu. Pětiokruhovou silniční mírně členitou trať nočního běhu dal za 33:27 minuty. Vzhledem k tomu, že startoval i v prvním závodě, byl až čtvrtý, a v druhém umístění podstaně zlepšil vede i průběžné pohárové pořadí.

Havelka běžel celý závod sólo. Za ním se držel v očním kontaktu Tomáš Kučírek z Pardubic – 34:17. Třetí doběhl jako před měsícem průběžně druhý muž poháru a nejlepší čtyřicátník Jiří Doucha z Náchoda za 35:36.

Soutěž žen vyhrál orienťačka z Chocně Petra Škodová za 42:42 před nejlepší veteránkou Hanou Hellerovou z Hradce Králové – 51:03.

Na startu byli nejstraší český maratonec Jirka Soukup z Hradce Králové, který v 87letech dal 94:49. Asi nejen on podcenil oblečení a byl po běhu řádně vymrzlý.