Pražský běžecký pohár 2016 - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Pražský běžecký pohár 2016

Propozice

závody započítané do poháru

# datum název Výsledky
1. 10.04.2016 Přespolní běh nad Modřanskou roklí (6 km) podrobné výsledky závodu
2. 10.04.2016 Přespolní běh nad Modřanskou roklí (8 km) podrobné výsledky závodu
3. 10.04.2016 Přespolní běh nad Modřanskou roklí (10 km) podrobné výsledky závodu
4. 24.04.2016 Běžecký kros Skalka (6 km) podrobné výsledky závodu
5. 29.05.2016 KTRC Trail Praha (11 km) podrobné výsledky závodu
6. 26.06.2016 Škorpilova 14 (7 km - ženy) podrobné výsledky závodu
7. 26.06.2016 Škorpilova 14 (14 km - muži) podrobné výsledky závodu
8. 02.07.2016 KTRC Motolské jamky podrobné výsledky závodu
9. 27.08.2016 Zahaj školní rok pětkou podrobné výsledky závodu
10. 18.09.2016 11 km Prahou 11 podrobné výsledky závodu
11. 24.09.2016 Night Run Praha podrobné výsledky závodu
12. 15.10.2016 Král Točné - Žaludská osma podrobné výsledky závodu
13. 17.11.2016 Běh 17.listopadu a AM v přespolním běhu (6 km) podrobné výsledky závodu
14. 17.11.2016 Běh 17.listopadu a AM v přespolním běhu (4,4 km) podrobné výsledky závodu
15. 17.11.2016 Běh 17.listopadu a AM v přespolním běhu (9 km) podrobné výsledky závodu
16. 27.11.2016 Podzimní běh lyžařů (4 km) podrobné výsledky závodu
17. 27.11.2016 Podzimní běh lyžařů (8 km) podrobné výsledky závodu
18. 05.11.2017 KTRC Motolské jamky
Kat.: Pohlaví:
# jméno ročník body celkem
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1. Košťál Evžen 1974 287 287
2. Maurer Peter 1989 183 278 278
3. Šlajs Petr 1990 275 275
4. Pařík Ondřej 1983 274 274
5. Rada Jan 1969 271 271
6. Bučo Robin 1996 265 265
7. Martínek Jan 1963 155 109 264
8. Svatoň Jan 1983 261 261
9. Málek Jan 1988 146 254 254
10. Bednář Richard 1985 250 250
11. Unger Josef 1978 250 250
12. Dius Václav 1960 249 249
13. Nohejl Martin 1989 249 249
14. Krátký Michal 1982 247 247
15. Pojmon Ondřej 1978 247 247
16. Laštůvka Jan 1987 245 245
17. Stanek Pavol 1986 245 245
18. Krejčík Milan 1981 243 243
19. Novotný Adam 2000 243 243
20. Valeš Josef 1975 243 243
21. Černý Vojtěch 1989 242 242
22. Beránek Jan 1995 240 240
23. Joska Vladislav 1986 238 238
24. Salamakha Petr 1973 238 238
25. Buchálek Darek 1984 237 237
26. Klauda Michal 1990 237 237
27. Labuda Tomáš 1996 236 236
28. Plhal Vít 1981 236 236
29. Kočíb Jan 1979 234 234
30. Kořítko Jan 1987 234 234
31. Bartůněk Jan 1986 232 232
32. Hess Jiří 1984 232 232
33. Lishaugen Raymond 1984 232 232
34. Procházka Jan 1984 232 232
35. Adamík Adam 2000 230 230
36. Athomasios G. 1987 230 230
37. Hurajt Marek 1987 230 230
38. Konečný Jakub 1985 230 230
39. Ondrůšek Libor 1960 149 230 230
40. Dvořáček Libor 1972 229 229
41. Fidrmuc Ladislav 1990 229 229
42. Huleš Josef 1995 229 229
43. Pric Rostislav 1972 229 229
44. Bardiovský Peter 1990 227 227
45. Stolbov Anatoly 1990 227 227
46. Vokál Pavel 1999 227 227
47. Kahánek Stanislav 1981 226 226
48. Molkov Alexey 1982 226 226
49. Šmahel Michal 1994 226 226
50. Woronycz Petr 1992 226 226
51. Mareš Karel 1990 225 225
52. Eldman Martin 1990 223 223
53. Forman Otto 1967 136 223 223
54. Hoffman Marcel 1996 223 223
55. Riedl Lukáš 1983 222 222
56. Sobotka Lukáš 1992 222 222
57. Vodrážka Martin 1968 222 222
58. Zuska Pavel 1989 222 222
59. Škrabák Peter 1971 221 221
60. Daniš Pavol 1978 90 220 220
61. Hanák Michal 1971 220 220
62. Hošek Luboš 1990 220 220
63. Kaplan Petr 1985 220 220
64. Lehnert Adrian 1975 220 220
65. Smrček Martin 1986 220 220
66. Tomáško Pavel 1987 220 220
67. Kříž František 1987 219 219
68. Havlíček Jan 1979 214 218 218
69. Olejníček Lukáš 1988 218 218
70. Rejent Štěpán 1997 218 218
71. Kalenský Zdeněk 1982 217 217
72. Šíp Ondřej 1990 217 217
73. Kalaš Martin 1988 216 216
74. Kapitola Michal 1978 216 216
75. Michovský Marek 1976 216 216
76. Navrátil Martin 1981 216 216
77. Sedláček Tomáš 1984 216 216
78. Valdman Vladimír 1991 216 216
79. Bauer Petr 1986 214 214
80. Kovář Jáchym 1996 214 214
81. Maršík Zdeněk 1988 214 214
82. Šinágl Viktor 1997 214 214
83. Ivanov Oleg 1973 213 213
84. Koscovský Roman 1986 213 213
85. Kubec Pavel 1974 213 213
86. Roub Tomáš 1990 213 213
87. Tennant Stevan 1970 213 213
88. Vagáň Peter 1962 213 213
89. Bláha Jan 1971 212 212
90. Polášek Jan ferdinand 1988 212 212 212
91. Císař Michal 1988 211 211
92. Jirák Stanislav 1978 210 210
93. Kratochvíl Lukáš 1988 210 210
94. Matejčík Marek 1991 210 210
95. Milek Radek 1983 210 210
96. Škorvánek Juraj 1990 210 210
97. Lathioor Frederick 1978 209 209
98. Auersvald Miloš 1992 215 208 208
99. Bardygin Dmitri 1973 208 208
100. Holly Michal 1974 208 208
Nalezené položky: 1048 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další > | Poslední »

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Kam až mě nohy donesou
Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec