Pražský běžecký pohár 2016 - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Pražský běžecký pohár 2016

Propozice

závody započítané do poháru

# datum název Výsledky
1. 10.04.2016 Přespolní běh nad Modřanskou roklí (8 km) podrobné výsledky závodu
2. 10.04.2016 Přespolní běh nad Modřanskou roklí (10 km) podrobné výsledky závodu
3. 10.04.2016 Přespolní běh nad Modřanskou roklí (6 km) podrobné výsledky závodu
4. 24.04.2016 Běžecký kros Skalka (6 km) podrobné výsledky závodu
5. 29.05.2016 KTRC Trail Praha (11 km) podrobné výsledky závodu
6. 26.06.2016 Škorpilova 14 (7 km - ženy) podrobné výsledky závodu
7. 26.06.2016 Škorpilova 14 (14 km - muži) podrobné výsledky závodu
8. 02.07.2016 KTRC Motolské jamky podrobné výsledky závodu
9. 27.08.2016 Zahaj školní rok pětkou podrobné výsledky závodu
10. 18.09.2016 11 km Prahou 11 podrobné výsledky závodu
11. 24.09.2016 Night Run Praha podrobné výsledky závodu
12. 15.10.2016 Král Točné - Žaludská osma podrobné výsledky závodu
13. 17.11.2016 Běh 17.listopadu a AM v přespolním běhu (6 km) podrobné výsledky závodu
14. 17.11.2016 Běh 17.listopadu a AM v přespolním běhu (4,4 km) podrobné výsledky závodu
15. 17.11.2016 Běh 17.listopadu a AM v přespolním běhu (9 km) podrobné výsledky závodu
16. 27.11.2016 Podzimní běh lyžařů (8 km) podrobné výsledky závodu
17. 27.11.2016 Podzimní běh lyžařů (4 km) podrobné výsledky závodu
Kat.: Pohlaví:
# jméno ročník body celkem
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
1. Rektor Antonín 1975 185 190 212 222 283 202 209 194 1512
2. Peřinka Filip 1988 210 202 189 201 213 269 199 178 1483
3. Hejný Martin 1968 163 189 172 199 192 208 256 178 179 170 1401
4. Semenchukov Maxim 1985 163 163 206 196 251 152 150 159 1290
5. Teplý Ondřej 1978 174 194 175 178 170 232 144 147 1270
6. Nohejl Tomáš 1967 148 163 156 154 173 251 134 151 1196
7. Jíra Lukáš 1986 162 176 175 201 253 153 1120
8. Flašar Jan 1986 206 218 192 194 810
9. Kubíček Tomáš 1989 61 104 77 115 134 193 81 765
10. Simral Vit 1986 140 182 149 143 143 757
11. Durych Martin 1994 176 167 171 154 668
12. Pokorný Jan 1988 212 204 198 614
13. Vaněk Pavel 1964 154 164 139 148 605
14. Růžička Jan 1986 47 53 85 60 105 167 52 56 578
15. Fišer Pavel 1966 127 130 145 143 545
16. Gabla Martin 1976 168 191 160 519
17. Maurer Peter 1989 183 278 461
18. Zelený Zbyněk 1988 149 156 147 452
19. Havlíček Jan 1979 214 218 432
20. Polášek Jan ferdinand 1988 212 212 424
21. Auersvald Miloš 1992 215 208 423
22. Svěchota Lukáš 1997 196 207 403
23. Málek Jan 1988 146 254 400
24. Frelich Martin 1971 194 204 398
25. Sládek Jakub 1993 243 142 385
26. Ondrůšek Libor 1960 149 230 379
27. Poduška Josef 1962 186 181 367
28. Šára Pavel 1974 170 191 361
29. Smrčka Miloš 1954 181 179 360
30. Forman Otto 1967 136 223 359
31. Ge Evžen + Sára 1954 26 40 34 42 135 44 37 26 358
32. Boudník Michal 1999 160 190 350
33. Prager Karel 1994 174 172 346
34. Čada Radim 1976 159 186 345
35. Bulava František 1966 173 171 344
36. Kettner Lukáš 1994 183 158 341
37. Havlík David 1973 190 149 339
38. Beck Zdeněk 1971 169 163 332
39. Šustr Pavel 1966 161 169 330
40. Pfeffer Karel 1991 161 167 328
41. Janovský Tomáš 1964 160 167 327
42. Štola Jakub 1984 143 183 326
43. Urx Radek 1976 157 167 324
44. Líška Michal 1990 118 205 323
45. Babica Milan 1981 189 133 322
46. Duchoň David 1971 153 169 322
47. Fabre Benjamin 1985 160 162 322
48. Svoboda Jiří 1966 164 157 321
49. Váňa Karel 1975 151 169 320
50. Klouzal Jan 1979 156 159 315
51. Daniš Pavol 1978 90 220 310
52. Houser Tomáš 1985 149 156 305
53. Král David 1973 153 152 305
54. Andrle Jakub 1982 145 158 303
55. Chudý Jonáš 1990 142 160 302
56. Anděl Milan 1983 157 144 301
57. Rada Petr 1964 95 112 92 299
58. Košťál Evžen 1974 287 287
59. Procházka František 1984 98 111 75 284
60. Pavlas Martin 1982 138 142 280
61. Šlajs Petr 1990 275 275
62. Pařík Ondřej 1983 274 274
63. Machart Filip 1986 132 141 273
64. Rada Jan 1969 271 271
65. Bučo Robin 1996 265 265
66. Martínek Jan 1963 155 109 264
67. Madliak Andrej 1975 66 196 262
68. Rybka Vlastik 1966 83 179 262
69. Svatoň Jan 1983 261 261
70. Jakuba Petr 1987 133 127 260
71. Linhart Martin 1977 119 140 259
72. Kalous Tomáš 1964 135 122 257
73. Hejkrlík Filip 1979 133 123 256
74. Polák Michal 1974 75 178 253
75. Fejfárek Martin 1987 76 176 252
76. Bednář Richard 1985 250 250
77. Pokorný Miroslav 1960 180 70 250
78. Unger Josef 1978 250 250
79. Dius Václav 1960 249 249
80. Nohejl Martin 1989 249 249
81. Krátký Michal 1982 247 247
82. Pojmon Ondřej 1978 247 247
83. Laštůvka Jan 1987 245 245
84. Stanek Pavol 1986 245 245
85. Tůma Jiří 1963 128 117 245
86. Jindra David 1960 122 121 243
87. Krejčík Milan 1981 243 243
88. Mašek Martin 1976 101 142 243
89. Novotný Adam 2000 243 243
90. Valeš Josef 1975 243 243
91. Černý Vojtěch 1989 242 242
92. Linha Tomáš 1974 128 114 242
93. Beránek Jan 1995 240 240
94. Eichler Ivo 1961 127 112 239
95. Kutmon Tomáš 1974 112 127 239
96. Joska Vladislav 1986 238 238
97. Salamakha Petr 1973 238 238
98. Buchálek Darek 1984 237 237
99. Klauda Michal 1990 237 237
100. Sedlacek Jan 1981 117 120 237
Nalezené položky: 1436 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další > | Poslední »

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Kam až mě nohy donesou
Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec