Štramberský Jasoň
Založit blog Registrovat

3. ŠTRAMBERSKÝ JASOŇ         13 tras od 6 km do 53 km          18. května 2019

Startovní listina 2019

Celkem: 1034
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 61
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Vrablik Lukas 1991 ostrava (AVC)
2 Froncová Petra 1980 Dolní Lutyně-Věřňovice
3 Fronc Leszek 1979 Dolní Lutyně-Věřňovice
4 Sýkora Jan 1980 Ostrava (AVC)
5 Podhorní Kateřina 1993 ostrava (AVC)
6 Šlosarová Lenka 1971 ostrava (AVC)
7 Pavlinek Martin 1971 ostrava (AVC)
8 Urbánek Pavel 1975 Brodek u Prostějova
9 Urbanková Anita 1979 Brodek u Prostějova
10 Janeček Radim 1989 Dolní Benešov (Benešováci)
11 Mikulášová Jarmila 1979 Jamné nad Orlicí
12 Mařáková Kateřina 1973 Ostrava (Nakonec a skopec)
13 Šestáková Petra 1984 Dolní Lutyně - Věřňovice
14 Šesták Lukáš 1981 Dolní Lutyně - Věřňovice
15 Cváčková Natálie 1996 Ostrava - Mariánské Hory
16 Cváčková Ilona 2019 Ostrava - Mariánské Hory
17 Kulíšková Zuzana 1981 Ostrava
18 Babej Vladimír 1964 Rychvald (Rychvald)
19 adámek jiří 1996 ostrava (69)
20 Padrta Pavel 1997 Ostrava (69)
21 Kobielusz Drahoslav 1968 Třinec
22 Nožka Pavel 1995 Jamné nad Orlicí
23 majicek karel 1984 ostrava
24 Šesták Jindřich 1998 Ostrava (69)
25 Kamenčák Zbyněk 1997 Ostrava (69)
26 Auer Tomáš 1981 Ostrava (Běžecká škola Ostrava-Jih)
27 Damborsky Petr 1988 Ostrava Poruba (Opice)
28 Zabavská Martina 1993 Ostrava Zabřeh (Opice)
29 Švaňa Pavel 1971 Ostrava
30 Lessniak Petr 1994 Hlučín (Hlučín)
31 Krejčová Bohumila 1984 Bohumín (LIBO2018)
32 Toufar Libor 1981 Horní Bludovice (LIBO2018)
33 Kolomá Andrea 1978 Jablonne nad Orlici (Jablonne nad Orlici)
34 Vojáčková Julie 1985 Studénka (Panteři)
35 Holec Pavel 1981 Studénka (Panteři)
36 Maralík Petr 1974 Ostrava
37 Švec Jaromír 1982 Frýdek - Místek
38 Turek Martin 1981 Frenstat pod Radhostem (Hasiči Frenštát)
39 Pomaki Michaela 1977 Ostrava Poruba (Mile)
40 Mudríková Nikol 1996 Ostrava 8 (uLOVEná)
41 Kobielusz David 1990 Ostrava (uLOVEný)
42 Sýkora Vojtěch 1997 Ostrava (69)
43 Adamus Roman 1967 Praha
44 Filipi Svatka 1986 Nošovice (Nošovické BABY)
45 Doová Majka 1979 Nošovice (Nošovické BABY)
46 Kučerová Zuzana 2000 Mořkov
47 Hnilicová Ivana 2001 Hostašovice
48 Freisler Pavel 1976 Ostrava
49 Šatánek Jakub 1973 Palkovice
50 Wojnarová Martina 1988 Český Těšín
51 Kratochvílová Lenka 1973 Frýdlant nad Ostravicí
52 Malinová Marcela 1972 Frýdek-Místek
53 Farago Vojtech 1988 Petřvald u Karviné (Dáme brufík!)
54 Petrová Jarmila 1964 Frýdek-Místek (Rungo pro ženy)
55 Niedermeier Petr 1989 Ostrava-Zábřeh
56 Ondrejka Adam 1989 Ostrava (Dáme brufík!)
57 Korček Radim 1980 Ostrava (Rychlé Zipy)
58 Poremski Vašek 1967 Klimkovice
59 Nečas Aleš 1982 Ostrava (Ani za nic)
60 Korčeková Ivana 1982 Ostrava
61 Ivanová Andrea 1979 Frenštát pod Radhoštěm
Celkem přihlášeno na tuto trať: 68
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Šubertová Helena 1994 Ostrava (BO KOLOBKA!!!)
2 Macháček Tomáš 1975 Frýdek - Místek (BO KOLOBKA!!!)
3 Branecká Veronika 1991 Ostrava
4 Svoboda Jiří 2005 Ostrava
5 Buršova Michaela 1987 Havířov
6 Müller Ondřej 1987 Ostrava (Bokolobka tým Ostrava)
7 Műller Jaroslav 1959 ostrava (BO KOLOBKA Tým)
8 Plihal Antonin 1983 Ostrava
9 Szopová Ivana 1977 Milíkov
10 Szopa Petr 1977 Milíkov
11 Szopa Erik 2010 Milíkov
12 Balner Radim 1988 Slatina
13 Holub Radek 1982 Havířov (Bo kolobka)
14 Prusik Matyáš 2006 Haviřov (Bo kolobka)
15 Prusikova Zuzana 1978 Havířov (Bo kolobka)
16 Baroňová Lůca 1993 Příbor (Bokolobka tým Ostrava)
17 Šustek Ondřej 1985 Ostrava
18 Martínek Jan 1984 Ostrava
19 Čudová Mirka 1960 Přerov (Lověšice)
20 Čuda Jirka 1955 Přerov (Lověšice)
21 Teichmannová Gabriela 1975 Hlučín (Malánky)
22 Teichmann Tomáš 1973 Hlučín (Malánky)
23 Dominiková Kača 1979 Ostrava (BoKolobka)
24 Vítková Zuzana 1986 Vratimov (Hobby runners Vratimov)
25 Havelka Tomáš 1993 Vratimov
26 Madecki Gabriel 1979 Bohumín (BOKOLOBKA!!!)
27 Haladěj Radim 1985 Ostrava
28 Popp Lukáš 1980 Slatina u Bílovce (Poppíci)
29 Doubek Marek 1973 Ostrava
30 Doubeková Dagmar 1974 Ostrava
31 Doubeková Karolína 2008 Ostrava
32 Fajčík Roman 1992 Ostrava
33 Vavřina Jan 1952 Ostrava -3 (Loudavý dědek)
34 Hýlová Martina 1992 Stará Ves nad Ondřejnicí
35 Křivánková Kateřina 1977 Ostrava
36 Novotná Karin 1978 Třinec (Třinec)
37 Novotný Rostislav 1980 Třinec
38 Novotný Vojtěch 2005 Třinec (Třinec)
39 Tarkotová Andrea 1973 OSTRAVA
40 Tarkota Marcel 1969 Ostrava
41 Žídková Kateřina 1979 OSTRAVA
42 Kvasnica Petr 1970 OSTRAVA
43 Lakomý Tomáš 1990 Ostrava (A BIKE CLUB OSTRAVA)
44 Marková Lucie 1992 Ostrava
45 Lakomý Jaromír 1968 Pustějov
46 Jarošová Kateřina 1989 Ostrava (LAS PALMAS BIKE)
47 Kubínek Rene 1966 Ostrava (LAS PALMAS BIKE)
48 Holeček Jiří 1970 Havířov (LAS PALMAS BIKE)
49 Kovalová Ingrid 1972 Havířov (LAS PALMAS BIKE)
50 Vujtkova michaela 1992 ostrava (Ostrava)
51 Vujtek Michal 1986 Ostrava
52 Vujtkova Jana 1967 Ostrava
53 Štůsek Jiří 1988 Ostrava (Z KOPCE SE NEŠLAPE!)
54 Zemčáková Tereza 1993 Ostrava (Z KOPCE SE NEŠLAPE!)
55 Sváček Jaroslav 1979 Bílá
56 Sváček Marek 2003 Brušperk
57 Grulich Petr 1973 Vítkov (BOKOLOBKA!!!)
58 Kučera Petr 1973 Ostrava (Ostrava)
59 Bár Daniel 1975 Hodslavice
60 Olšanský Antonín 1946 Ostrava-Hrabůvka (Sokol Hrabůvka)
61 Klusova Eva 1991 Havířov (Klusáci :-))
62 Klusová Miroslava 1962 Havířov (Klusáci :-))
63 Klus Jiří 1956 Havířov (Klusáci :-))
64 Sochacký Miloslav 1945 Ostrava (Stará Bělá)
65 Kwieková Iveta 1992 Dolní Lutyně
66 Fuková Karina 1980 Havířov
67 Vítek Milan 1963 Vratimov
68 Francová Monika 1980 Ostrava (BO KOLOBKA!!!)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 48
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Heczková Barbora 2002 Petrovice u Karviné
2 Poledníková Tereza 1999 Karviná Ráj
3 Kopřivová Jitka 1983 Hranice
4 Štainerová Hana 1985 Choryně
5 Štainer Pavel 1984 Choryně
6 Spratková Káťa 1989 Dačice
7 Besirska Mishel 1992 Dačice
8 Jack Russell terier Foxibald 2017 -
9 Galiová Inge 1980 Petrovice u Karviné (Stg Karviná)
10 Guzdková Karolina 1983 Ženklava
11 Guzdková Gabriela 1981 Veřovice
12 Chodurová Ivana 1981 Frýdlant nad Ondřejníkem
13 Kocichová Nikola 1991 Český Těšín
14 Lokajová Petra 1971 Karviná
15 Giža Tomáš 1975 Rychvald (SK Černé plíce)
16 Reitšmíd Jiří 2000 Rychvald (Rychvald)
17 Čuda Jiří 1982 Přerov (Přerov-Lověšice)
18 Černá Petra 1985 Drahotuše
19 Skibińská Lenka 1977 Třinec
20 Skibiński Marek 2004 Třinec
21 Skibiński Vítek 2009 Třinec
22 Skibiński Roman 1976 Třinec
23 Reitšmídová Aneta 1999 Rychvald (SK Černé plíce)
24 Kosťova Monika 1984 Karviná 4
25 Labrador Lucky 2017 -
26 Kielkovská Alena 1999 Karviná (Karviná)
27 Demša Dominik 1999 Petřvald (Petřvaldský synek)
28 Tyčová Jenny 1995 Pardubice (Not fast, just furious)
29 Rauer Marek 1998 Pardubice (Not fast, just furious)
30 Kříženec Endy 2017 -
31 Ulčáková Ajvi 1990 Studénka (Alkáči)
32 Koryčanská Niki 1991 Studénka (Alkáči)
33 Matoušek Cipísek 1968 Studénka (Alkáči)
34 Rúriková Mili 1988 Ostrava (Alkáči)
35 Barošová Martina 1987 Rožnov pod Radhoštěm
36 Frydrych Tomáš 1970 Bílovec
37 sibiřský husky Cara 2017 -
38 Kubik Vojta 2005 Bohumín-Záblatí
39 Kubik Radek 1978 Bohumín-Záblatí
40 Kubik Matyáš 2009 Bohumín-Záblatí
41 Kubiková Markéta 1980 Bohumín-Záblatí
42 Nováková Marcela 1977 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
43 Novák Radek 1973 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
44 Valná Vlaďka 1996 Kopřivnice
45 Zátopek Honza 1993 Kopřivnice
46 Volfová Gábina 1971 Rožnov pod Radhoštěm
47 Rumlová Veronika 1971 Rožnov pod Radhoštěm
48 Poledňáková Marie 1977 Dolní Bečva
Celkem přihlášeno na tuto trať: 4
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Melecká Ladislava 1988 Skřipov
2 Hlaváčová Lenka 1980 Skřipov
3 Nehybová Simona 1996 Hranice (#dvadoneznama)
4 Kuča Ondřej 1990 Přerov (#dvadoneznama)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 110
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Polášková Kristýna 1997 Ostrava (Ostravačky)
2 Polášková Romana 1977 Ostrava (Ostravačky)
3 Polášková Stella 2004 Ostrava (Ostravačky)
4 Láryšová Renáta 1971 Ostrava (Ostravačky)
5 Gubišová Soňa 1981 Dolní Lutyně
6 rotwailer Eliška 2017 -
7 Palenčárová Hanka 1987 Vratimov
8 Konečná Lucie 1981 Frýdek Místek
9 Konečný Tomáš 1981 Frýdek Místek
10 Návrat Michal 1992 Frýdek-Místek (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
11 Pospíšilová Blanka 1982 Frýdek-Místek (Rungo pro ženy)
12 Dobiáš Václav 1985 Frýdek-Místek (Valeas Blog)
13 Dobiášová Leona 1988 Frýdek-Místek (Valeas Blog)
14 Vávrová Marcela 1978 TŘINEC
15 Podlesny Czeslaw 1974 Třinec
16 Vávrová Marcela 1978 Třinec
17 Guznarová Hana 1988 Vělopolí
18 Mihulová Iveta 1986 Ostravice (Ostravačky)
19 Levová Iveta 1986 Frýdek-Místek
20 Kneifel Ondřej 1994 Hrabství (Sr.N.A.)
21 Kachel Jan 1995 Lučina
22 Žáčková Nikol 1997 Frýdlant nad Ostravicí
23 Polka Václav 1987 Morávka (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
24 Hruškovská Iveta 1967 Štramberk (Rychlá trojka)
25 Hruškovský Radim 1964 ŠTRAMBERK (Rychlá trojka)
26 Drozdova Iveta 1982 Lichnov (Rychlá trojka)
27 Hlaváček UImannová Monika 1978 Ostrava
28 Cicha Natalie 1988 Ostrava
29 Bušová Tereza 1977 Frýdek—Místek (Puppy a Fuffy)
30 Mikušová Jitka 1997 Palkovice (Puppy a Fuffy)
31 Polehlova Michaela 1978 Frýdek-Místek (Draculino)
32 Mikulec Rosťa 1978 Frýdek-Místek (Draculino)
33 Fajmon Petr 1976 Pribor (FajnyTým)
34 Fajmonová Jana 1967 Pribor (FajnyTým)
35 Slavíčková Renáta 1973 Frýdek Místek (Šnečci)
36 Slavíčková Petra 2001 Frýdek Místek (Šnečci)
37 Šimíková Lenka 1975 Baška (Šnečci)
38 Šimík Jan 2003 Baška (Šnečci)
39 Pilich Adam 1989 Fryčovice (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
40 Henčl David 1988 Frýdek-Místek
41 Poštulková Kamila 1984 Frýdek-Místek
42 Luňáková Iveta 1965 Havířov (Beskydští pacoši)
43 Adámek Miroslav 1992 Havířov (Beskydští pacoši)
44 Babiszová Zdenka 1992 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
45 Klementová Gabriela 1969 Frýdek-místek
46 Mušzyňský Dominik 1995 Orlová (Beskydští pacoši)
47 Soušková Kateřina 1970 Havířov
48 Bojko Robert 1991 Třinec (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
49 Heimerlová Ivana 1977 Kopřivnice (Ženy v běhu)
50 Gerykova Petra 1974 Koprivnice (Ženy v běhu)
51 Homzová Pavlínka 1980 Ostrava
52 Horáková Kateřina 1998 Frýdek-Místek
53 Bača Jiří 1988 Frýdek-Místek
54 Luknárová Adėla 1986 Bordovice (Bordovice)
55 Korneta David 1976 Frýdek-Místek (Bubu)
56 Paríšková Jana 1973 Frýdek-Místek (Bubu)
57 Barchanski Roman 1977 Ostrava (Vlčáci)
58 Pospíšek Martin 1982 Ostrava (Vlčáci)
59 Procházka Stanislav 1989 Havířov (Vlčáci)
60 Gereková Soňa 1969 Frýdek-Místek
61 Gerek Tomáš 1968 Frýdek-Místek
62 Španihel David 1998 Ostrava (Beskydšti pacoši)
63 Široká Lada 1978 Frýdek Místek (Frýdek-Místek)
64 Široký Jáchym 2006 Frýdek Místek
65 Krátká Petra 1975 Frýdek-Místek (Kraťasi)
66 Krátký Daniel 1973 Frýdek-Místek (Kraťasi)
67 Raszka Miroslav 1990 Český Těšín (Beskydští pacoši)
68 Moroz Michal 1981 Frýdek-Místek (Kulhavé koleno)
69 Carbolová Kateřina 1987 Frýdek-Místek
70 Carbol Lukáš 1985 Frýdek-Místek
71 Květoň Radim 1983 Karviná (Vlčáci)
72 Charvátová Vlasta 1989 Ostrava (Ostravačky)
73 Pavlan Tomas 1981 valasske mezirici (Beskydští Pacoší)
74 Mališ Petr 1976 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
75 Škarka Michal 1993 Ostrava (Vlčáci)
76 Chrobáková Veronika 1998 Dobrá
77 AUO Bright Knight Green May-T 2017 -
78 Branna Petra 1989 Frýdek-Místek (Šnečci)
79 Dedková Barbora 1995 Ostrava (Šnečci)
80 Drkošová Lucie 1987 Frýdek-Místek (Šnečci)
81 Dudzik David 1979 Orlová - Lutyně ((Beskydští pacoši))
82 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (Sheriff Wiggum Sport Team)
83 Šot Petr 1978 Jakubčovice (Sheriff Wiggum Sport Team)
84 Pastorková Klára 1994 Frýdek-Místek
85 Kociánová Jeanne 1994 Metylovice
86 Grobařová Lucie 2019 Václavovice
87 Gelner Petr 1989 Rychvald
88 Cintlerova Lucie 1986 Metylovice
89 Kučová Veronika 1989 Paskov
90 Kučová Andrea 1971 Paskov
91 Kučová Magda 1994 Paskov
92 Walachová Pavlína 1990 Český Těšín (Beskydští pacoši)
93 Dudziková Martina 1988 Frýdek-místek
94 Kubienka Libor 1991 Havířov (Beskydští pacoši)
95 Dudzik Adam 1984 Frýdek-místek
96 Krčmář Michal 1983 Ostrava (Z(A)TRACENÍ)
97 Flaszová Filipková Petra 1980 Třinec (Z(a)tracení)
98 Český fousek Bejlís 2017 -
99 Olszaria Yania 1981 Třinec (Z(a)tracení)
100 Akita Inu Aidži 2017 -
101 Mališová Tereza 1999 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
102 Odstrčilová Petra 1986 Ostrava (Beskydští pacoši)
103 Mistrik Daniel 1988 FRÝDEK-MÍSTEK
104 Šimoňák Jiří 1983 Frýdek Místek
105 Ondryášová Zuzana 1976 Frýdek Místek
106 Foldyna Eduard 1990 Frýdek- Místek ((Z)zatracení turisté)
107 Jiráček David 1986 Frýdek-Místek (Šnečci)
108 Savický Jan 1975 Bruntál (Šnečci)
109 Košárek Oldřich 1988 Ostrava (Placatý Kámen)
110 Kutáčová Lenka 2000 Ostrava (Placatý Kámen)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 65
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Jurajdová Hana 1993 Šenov u Nového Jičína
2 Dobrman Corry 2017 -
3 Geryk Martin 1987 Veřovice
4 Geryk Michal 1983 Veřovice
5 Cochlar Marek 1989 Kunčice pod Ondřejníkem (Turistický spolek Kunčice p. O.)
6 Wachtarczyková Zdenka 1972 Karviná (Karviná)
7 Wachtarczyk Michal 1975 Karviná (Karviná)
8 Fitrzyk Aleš 1974 Frýdek-Místek
9 Matějková Monika 1973 Frýdek-Místek
10 Matějková Natalie 2004 Frýdek-Místek
11 Jašková Kateřina 1992 Zlín (Svaly)
12 Hanzelka Petr 1992 Štramberk (Svaly)
13 Janů Tomáš 1988 Zlín (Svaly)
14 Fabiánová Kačka 1994 Ostrava (Ostrava)
15 Fabián Radek 1971 Ostrava (Ostrava)
16 Němec Pavel 1996 Ostrava (Ostrava)
17 Vaněk Pavel 1987 Frenštát pod Radhoštěm
18 Střalková Lenka 1984 Frenštát pod Radhoštěm
19 Trčka Tomáš 1989 Zubří (Zubří)
20 Ďatková Karolina 1966 Frenštát pod Radhoštěm
21 Ďatka Václav 1962 Frenštát pod Radhoštěm
22 Frnka Jaroslav 1975 Zubří (TK Zubr Zubří)
23 Špačková Leňa 1993 Trojanovice (Walking dead)
24 Barvík Rosťa 1985 Kopřivnice (Walking dead)
25 Páleníková Vlaďka 1974 Přerov (Přerovandy)
26 Šedová Jana 1976 Přerov (Přerovandy)
27 Peroutik Jiri 1974 Koprivnice (Klub přátel malých pivovarů)
28 Peroutík Matyáš 2003 Koprivnice (Klub přátel malých pivovarů)
29 Peroutik Štěpán 2005 Koprivnice (Klub přátel malých pivovarů)
30 Křenovská Michaela 1994 Nový Jičín
31 Hruškovská Eva 1994 Štramberk
32 Dořičák Petr 1989 Zubří
33 Hedvíčková Jitka 1975 Frenštát Pod Radhoštěm
34 Školníková Vlasta 1977 Frenštát Pod Radhoštěm
35 Kyselá Eva 1980 Mořkov
36 Píitová Michaela 1981 Mořkov
37 Vojkůvková Monika 1978 Frenštát Pod Radhoštěm
38 Ferkovičová Radka 1980 Frenštát Pod Radhoštěm
39 Sváčková Lucie 1983 Frenštát pod radhoštěm
40 Zajíc Michal 1981 Studénka
41 Ohnheiser Martin 1978 Fulnek
42 Suchomelová Michaela 1987 Ostrava (Mischelle)
43 Čtvrtečková Lenka 1978 Herálec (Klub diagnostikovaných včelařů)
44 Humpola Mojmír 1983 Slavičín (Klub diagnostikovaných včelařů)
45 Goršanov Michal 1984 Kopřivnice (Klub diagnostikovaných včelařů)
46 Bojanovský Pavel 1984 Znojmo (Klub diagnostikovaných včelařů)
47 Czepiec David 1979 Třinec (Klub přátel Mloka)
48 Szarzec Jiří 1988 Třinec (Klub přátel Mloka)
49 Wilma Rafal 1974 Düsseldorf (Třinec (Klub přátel Mloka))
50 Bazalková Jana 1975 Hulín (Hulín)
51 Vaculíková Renata 1975 Holešov (Hulín)
52 Obrátil Pavel 1968 Kopřivnice (Kávislák)
53 Švondrk Aleš 1973 Štramberk (Kavislak)
54 Oherová Eva 1990 Kopřivnice
55 Toman Lumír 1989 Hostašovice
56 Ficek Milan 1989 Kunín (Team HYBAJ)
57 Sokolová Tereza 1989 Ostrava (Equa bank)
58 Olejníková Daša 1997 Ostrava (Equa bank)
59 Kolasková Petra 1986 Ostrava
60 Škrobal Radek 1976 Kozlovice (Kozlovice)
61 Kučerová Markéta 1981 Ostrava
62 Murková Nicol 1990 Ostrava (Equa bank)
63 Zdarsová Kateřina 1993 Frenštát pod Radhoštěm (Hejkalky)
64 Svobodová Michaela 1993 Nový Jičín (Hejkalky)
65 Dyluš Přemysl 1987 Ostrava (Equa bank)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 53
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Libiš Pavel 1983 Příbor
2 Moravcová Jitka 1992 Brno (Lopaťáci)
3 Vilímek Jakub 1987 Brno (Lopaťáci)
4 Tylichová Renáta 1964 Valašské Meziříčí (R+R+A+M)
5 Hampl Radovan 1968 Valašské Meziříčí (R+R+A+M)
6 Puczoková Andrea 1984 Nový Jičín (R+R+A+M)
7 Puczoková Michaela 1986 Nový Jičín (R+R+A+M)
8 Zindler Lukáš 1991 Bílovec
9 Gelnarová Lucie 1990 Bílovec
10 Letochová Alena 1972 Brno
11 Letochová Andrea 2002 Brno
12 Dragon Jan 2001 Ostrava - Zábřeh
13 Bolechovský Radek 1979 Studénka
14 Čech Lukáš 1979 Kozojedy
15 Andělová Jana 1970 Štramberk
16 Šustek Jaroslav 1968 Spálov
17 Vítková Renáta 1966 Štramberk
18 Juráková Irena 1970 Kopřivnice
19 Gelnar Lukáš 1993 Studénka (L^2)
20 Klusová Lucie 1996 Studénka (L^2)
21 Gomola Adam 2002 Ostrava
22 Kochová Gabriela 1977 Ludgeřovice
23 Koch Petr 1974 Ludgeřovice
24 Reese Marcel 1972 Kopřivnice
25 Šimíček Petr 1982 Příbor
26 Seibert Jara 1965 Příbor
27 Pospěchova Lucka 1974 Příbor
28 Ondruch Petr 1977 Kopřivnice
29 Vašek Martin 1973 Ostrava
30 Langer Jiří 1995 Ostrava
31 Tomanovicsová Lenka 1988 Ostrava - Poruba
32 Švaňová Eliška 1969 Ostrava
33 Blahutová Martina 1975 Ostrava
34 Pálová Kateřina 1972 Ostrava-Poruba (3GUMIDI)
35 Sýkorová Aneta 1988 Ostrava
36 Navrátil Karel 1974 Kopřivnice
37 Navrátilová Petra 1975 Kopřivnice
38 Navrátilová Zuzka 2005 Kopřivnice
39 Winklerová Eva 1978 Bystřice pod Hostýnem (SUPERHOLKY PIJÍ MOKITO)
40 Zemánková Zdeňka 1972 Křtomil (SUPER HOLKY PIJÍ MOKITO)
41 Pokusová Táňka 1974 Křtomil (SUPER HOLKY PIJÍ MOKITO)
42 Navrátilová Irča 1973 Křtomil (SUPER HOLKY PIJÍ MOKITO)
43 Pagáčová Jana 1989 Ženklava
44 Pagáč Filip 1990 Mošnov
45 Kabeláč Tomáš 1986 Ostrava
46 Blažková Judit 1992 Ostrava
47 Vránová Ivana 1968 Ostrava
48 Šefránková Jitka 1977 Praha
49 Lysák Pavel 1960 Frenštát pod Radhoštěm (Frenštát pod Radhoštěm)
50 Foltová Veronika 1991 Ostrava
51 Folta Matěj 1990 Ostrava
52 Bertová Veronika 1988 Ostrava (Beskydští pacoši)
53 Berta Petr 1982 Ostrava (Beskydští pacoši)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 106
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Rolíšková Vladana 1978 Ostrava - Mariánské Hory
2 Sopuchová Jana 1989 Příbor
3 Nováková Lenka 1980 Prchalov
4 Nováková Klára 2007 Prchalov
5 Vernerová Moňas 1996 Havířov (Ostrava)
6 Řezníček Příšera 1980 Havířov
7 Řezníčková Momo 2003 Havířov
8 Řezníčková Maki 2007 Havířov
9 Mirka Polášková 1982 Hlučín - Bobrovníky (Bobrovníky)
10 Polášek Petr 1976 Hlučín-Bobrovníky (Bobrovníky)
11 Barabaschová Petra 1977 Malánky (Malánky)
12 Barabasch Libor 1977 Malánky (Malánky)
13 Rajchova Monika 1975 Zlín
14 Rajch Zdeněk 1977 Zlín
15 Rajch Adam 2006 Zlín
16 Rajch Matěj 2005 Zlín
17 Rajchová Natálie 2009 Zlín
18 Vaisová Jitka 1974 Brno
19 Vais Jiří 1976 Brno
20 Vais Šimon 2006 Brno
21 Vaisová Anna 2007 Brno
22 Mraz Miloslav 1981 Trojanovice (FrostMENi)
23 MRÁZ Maxmilián 2010 Trojanovice (FrostMENi)
24 Tořová Libuše 1977 Ostrava (Klííd)
25 Bůžek Petr 1968 Studénka (favorité)
26 Žáčková Taťána 1974 Kopřivnice
27 Hradická Eva 1966 Ostrava-Zábřeh (favorité)
28 Chroboczek Filip 1982 Kopřivnice
29 Černá Lucie 1991 Nový Jičín
30 Karšulín Ivo 1991 Nový Jičín
31 Rajdlová Monika 1992 Prostějov
32 Povalová Jana 1965 Štramberk (Janinka)
33 Tomalík Pavel 1983 Frýdlant nad Ostravicí (Frýdlant nad Ostravicí)
34 Szewieczkova Dita 1970 Český Těšín 1
35 Kufová Gabriela 1968 Český Těšín 1
36 Hřebačková Gabriela 1973 Český Těšín 1
37 Rakowská Renata 1969 Čeladná
38 Pospíšil Otmar 1974 Ostrava (klííd)
39 Pospíšilová Mirka 1978 Ostrava (klííd)
40 Pospíšil Kuba 2008 Ostrava (klííd)
41 Hrnčířová Milada 1962 Bílovec
42 Volná Majka 1967 Bílovec
43 Černý Matěj 1989 Ostrava-Zábřeh (Alpha Wolf Squadron)
44 Kreisová Kateřina 1992 Ostrava-Zábřeh (Alpha Wolf Squadron)
45 Kreis Matěj 1997 Háj ve Sl. (Alpha Wolf Squadron)
46 Trojková Eva 1999 Hlučín (Alpha Wolf Squadron)
47 Grus David 1984 Mošnov
48 Fabiánová Leňa 1996 Ostrava
49 Moškořová Kikinka 1997 Frýdek
50 Vlková Melanie 1948 Ostrava
51 Zolman Matěj 2000 Šenov
52 Musilová Šárka 1980 Karviná
53 Musil Michal 1969 Karviná
54 Musilová Klára 2006 Karviná
55 Musilová Adéla 2010 Karviná
56 Petrášová Ela 2011 Kopřivnice
57 Čipaková Nikola 1995 Český Těšín (ČipSik)
58 Sikora Martin 1970 Praha (ČipSik)
59 Vilšer Martin 1975 Bilovec (Bílovec)
60 Drápelová Renáta 1971 Bilovec
61 Gajdová Jitka 1969 Bohumín (Dráteníci)
62 Březovský René 1967 Kopřivnice (Dráteníci)
63 Rzodková Renata 1972 Orlová (Dráteníci)
64 Murin Jan 1975 Orlová (Dráteníci)
65 Bajerová Gabriela 2008 Štramberk
66 Bajerová Alena 1970 Štramberk
67 Vondráček Tomáš 1985 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ)
68 Vondráčková Lenka 1988 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ)
69 Vondráček Dominik 2014 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ)
70 Vondráčková Nikola 2016 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ)
71 Hruškovský Radek 1988 Štramberk (Hrušky)
72 Loflerová Kristýna 1993 Štramberk (Hrušky)
73 Nitschová Denisa 1985 Orlová
74 Návrat Marek 1978 Orlová
75 mix Ron 2017 -
76 Peříková Janička 1986 Stará Ves nad Ondřejnicí (Komitologický omnibus)
77 Sládeček Ivo 1985 Jistebník (Komitologický omnibus)
78 Valihrach Kuba 1979 Ostrava (Komitologický omnibus)
79 Žůr Dalis 1971 Ostrava (Komitologický omnibus)
80 Janečková Radka 1978 Ostrava (Komitologický omnibus)
81 Žabenský Lumír 1977 Ostrava (Komitologický omnibus)
82 Kovář David 1980 Michálkovice (Komitologický omnibus)
83 Stoupencová Jejna 1983 Michálkovice (Komitologický omnibus)
84 Špetová Erika 1976 Ostrava (Komitologický omnibus)
85 Špeta Radim 1971 Ostrava (Komitologický omnibus)
86 Klimošova Barča 1982 Ostrava
87 Klimoš Matys 2006 Ostrava
88 Brenkusová Markétka 1991 Havířov
89 Poremská Jana 1968 Klimkovice
90 Smola Laďa 1966 Klimkovice
91 Smolová Jaruš 1968 Klimkovice
92 Valášková Andy 1972 Vřesina
93 tillová lenka 1973 lubina
94 jurišincová jana 1973 mořkov
95 hrbáčková pavlína 1970 mořkov
96 kučerová marcela 1981 mořkov
97 pítrová eva 1978 mořkov
98 Kopecká Anna 1996 Hustopeče nad Bečvou
99 Žídková Veronika 1989 Hranice
100 Zámorská Martina 1977 Osek nad Bečvou
101 Zámorský Jindřich 1978 Osek nad Bečvou
102 Rhodésky Ridgeback Arine Bentley Akamoon 2017 -
103 Filak Martin 1981 Ostrava (Filákovci)
104 Filák Martin 2002 Ostrava (Filákovci)
105 Filáková Šárka 1981 Ostrava (Filákovci)
106 Filáková Kristýna 2008 Ostrava (Filákovci)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 133
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Iceli Lenka 1988 Ostrava (Ostrava)
2 Iceli František 1988 Ostrava (Ostrava)
3 Toman Lukáš 1976 Kaňovice
4 Raszka Zdeněk 1975 Polanka nad Odrou (WORMS)
5 Raszka Filip 2011 Polanka nad Odrou (WORMS)
6 Raszková Karin 1970 Polanka nad Odrou (WORMS)
7 Raszková Agáta 2007 Polanka nad Odrou (WORMS)
8 Konderlová Zuzana 1985 Píšť (Píšť)
9 Konderlová Lenka 1960 Píšť (Píšť)
10 Konvičková Jana 1974 Ostrava-Hrabůvka
11 Německý ovčák Onta 2017 -
12 Dyntar Adam 2006 Ostrava (Prostě bež - Ostrava)
13 Dyntarová Eva 1979 Ostrava (Prostě běž - Ostrava)
14 Škarpová Vlasta 1975 Ostrava-Vítkovice (Stará Ves nad Ondřejnicí)
15 Novotná Pavla 1982 Frýdek-Místek (Lišáci)
16 Liška Josef 1983 Frýdek-Místek (Lišáci)
17 Mitášová Michaela 1981 Ostrava
18 Mitášová Adéla 2010 Ostrava
19 Prusková Markéta 1993 Vítkov
20 Prusek Josef 1984 Vítkov
21 Macháč Pavel 1984 Ostrava
22 Macháč Daniel 2009 Ostrava
23 Macháčová Karolína 2012 Ostrava
24 Bůžková Lucie 1985 Ostrava
25 Kohútová Petra 1985 Ostrava
26 Kleinová Lucie 1994 Ostrava (Degustátoři)
27 Gužík Martin 1990 Ostrava (Degustátoři)
28 Dobiášová Veronika 1996 Kopřivnice (Surikaty)
29 Zajacová Lucie 1994 Ostrava (Surikaty)
30 Klein Marek 1970 Ostrava (Degustátoři)
31 Schmidtová Petra 1977 Nový Jičín (Surikaty)
32 Kleinová Jaroslava 1971 Ostrava (Degustátoři)
33 Tomášková Marie 1982 Štramberk (Surikaty)
34 Jurickova Eva 1980 Novy Jicin
35 Kolder Smutná Lenka 1977 Havířov (Havířov :-))
36 Štěpán Martin 1975 Jakubčovice nad Odrou
37 Kolder Pavel 1973 Havířov (Havířov)
38 Lotter Martin 1967 Albrechtice (ZLOBR team)
39 Brzósková Lucie 1981 Albrechtice (ZLOBR Team)
40 Skočková Iveta 1995 Fulnek (Surikaty)
41 Voždová Tera 1991 Kojetín
42 Voždová Jaňa 1967 Kojetín
43 Vožda Ondra 1988 Kojetín
44 Gardavský Zbyňa 1990 Kojetín
45 Plachá Veronika 1978 Frýdek-Místek
46 Kanioková Barbora 2007 Frýdek-Místek
47 Kanioková Eliška 2003 Frýdek-Místek
48 Grycová Marie 1979 Karviná (Karviná)
49 Masopust Tomáš 1980 Karviná (Karviná)
50 Gašparová Barborka 2010 Karviná (Karviná)
51 Gašpar Tadeášek 2010 Karviná (Karviná)
52 Ernestová Vlaďka 1982 Karviná (Karviná)
53 Ernest Mirek 1959 Karviná (Karviná)
54 Ernestová Saruška 2003 Karviná (Karviná)
55 Ernest Domča 2007 Karviná (Karviná)
56 Pauliak Veronika 1989 Frýdek-Místek
57 Kasíková Pavla 1987 Frýdek-Místek
58 Čapková Tereza 1985 Frýdek-Místek
59 Hruzíková Tereza 1992 Ostrava (SRTG Ostrava)
60 Vlachová Irena 1970 Pržno
61 Vlachová Kateřina 2003 Pržno
62 kuhnova jana 1980 Lichnov (Slimacci)
63 Kuhnova Helena 1954 Lichnov (Slimacci)
64 Vranova Lucie 1973 Novy Jicin (Nový Jičín)
65 David Miroslav 1972 Novy Jicin
66 Popová Janča 1975 Veřovice (SUPER HOLKY PIJÍ MOKITO)
67 Vlasáková Petra 1983 Frýdek-Místek (Kulhavé koleno)
68 Německý krátkosrstý ohař Igor 2017 -
69 Hanzelková Iveta 1968 Ostrava (Ivpaka)
70 Hanzelková Kateřina 2002 Ostrava (Ivpaka)
71 Hanzelka Pavel 1965 Ostrava (Ivpaka)
72 Jack Russel teriér Jackienka 2017 -
73 Kebisová Pavlína 1976 Horka nad Moravou (Kebisovi)
74 Kebis Jozef 1965 Horka nad Moravou (Kebisovi)
75 Smělík Tomáš 2011 Frýdek Místek
76 Kovalčíková Věra 1981 Frýdek Místek
77 Smělík Filip 2008 Frýdek Místek
78 Mikulášková Monika 1988 Prostějov
79 Matulewicz Iwona 1985 Prostějov
80 Mikulášková Lucie 1986 Prostějov
81 Hanko Tomáš 1986 Prostějov
82 Dandová Nikola 1993 Klimkovice (Knihovní moli (Klimkovice,Havířov))
83 Barglová Táňa 1971 Havířov (Knihovní moli (Klimkovice,Havířov))
84 Jack Russell Jessie 2017 -
85 Šimíčková Lenka 1977 Kopřivnice
86 Šimíčková Silvie 2012 Kopřivnice
87 Šimíčková Simona 2004 Kopřivnice
88 Hessová Jana 1990 Český Těšín
89 Pachl Mirek 1988 Havířov
90 Dokoupilová Paja 1992 Havířov
91 Sekanina Martin 1991 Havířov
92 Kovářová Renáta 1971 Nový Jičín (Beskydští pacoši)
93 Vojtková Růžena 1957 Jeseník nad Odrou (Beskydští pacoši)
94 Dvorská Liba 1968 Jeseník nad Odrou (Beskydští pacoši)
95 Průcha Stanislav 1968 Vítkov (spolu)
96 Průchová Eva 1969 Vítkov (spolu)
97 Jurčík František 1986 Ostrava-Poruba (Líné Pandy)
98 Jurčíková Soňa 1961 Ostrava-Poruba (Líné Pandy)
99 Jurásek Petr 1977 Ostrava-Dubina (Líné Pandy)
100 Jurásková Kateřina 1975 Ostrava-Dubina (Líné Pandy)
101 Jurásková Markéta 2004 Ostrava-Dubina (Líné Pandy)
102 Krbová Marie 1977 Dolní Bečva (Líné Pandy)
103 Czerná Lucie 1971 Ostrava-Svinov (Líné Pandy)
104 Czerný Daniel 1969 Ostrava-Svinov (Líné Pandy)
105 Kubíčková Lenka 1984 Olomouc
106 Bundilová Kateřina 1994 Olomouc
107 Kozelský Marek 1973 Ostrava
108 Výkrutová Sylva 1976 Ostrava
109 Maršálek Jiří 1993 Studénka
110 Zavoral Filip 1997 Ostrava
111 Maršálková Veronika 1988 Studénka
112 kříženec Ori 2017 -
113 Rásochová Alena 1984 Štěpánkovice (Geogang)
114 Rásocha Roman 1979 Štěpánkovice (Geogang)
115 Rásocha Jakub 2006 Štěpánkovice (Geogang)
116 Stříbná Kateřina 1972 Sudice (Geogang)
117 Krainová Marie 1990 Havířov (Šneci)
118 Čopík Radek 1987 Domaslavice (Šneci)
119 Krainová Libuše 1952 Havířov (Šneci)
120 Novotná Blanka 1986 Vsetín
121 Kanárský podenko Pedrito 2017 -
122 Děrglová Hana 1978 Staříč (Staříč)
123 Děrgel Martin 1970 Staříč (Staříč)
124 Brož Pavel 1975 Staříč (Staříč)
125 Hulová Tereza 2005 Štěpánkovice (Geogang)
126 Šedá Kristýna 1993 Bystřice pod Hostýnem
127 Cahlík Petr 1981 Bystřice pod Hostýnem
128 Hanusková Darina 1994 Karviná
129 Lisová Stanislava 1988 Karviná
130 Poláková Lucie 1973 Palkovice (Fajn den!)
131 Palkovický nádherný Alisha 2017 -
132 Hudečková Soňa 1971 Frýdlant n. O. (Fajn den!)
133 Czechowiczová Květa 1955 Karviná
Celkem přihlášeno na tuto trať: 109
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Gawliková Baruška 2017 Ostrava (Barunka)
2 Šofrová Simona 1964 Ostrava (Hošťálkovice)
3 Šofrová Lucie 1989 Ostrava (Hošťálkovice)
4 Šofer Filip 2011 Ostrava (Hošťálkovice)
5 Valaskova Iva 1980 Ostrava (Figurky)
6 Wrobelová Lucie 1982 Ostrava - Koblov (Wroblíci)
7 Wrobel Josef 1982 Ostrava - Koblov (Wroblíci)
8 Wrobel Kevin 2002 Ostrava - Koblov (Wroblíci)
9 Wrobelová Natálie 2005 Ostrava - Koblov (Wroblíci)
10 Wrobelovi Emma a Jakub 2017 Ostrava - Koblov (Wroblíci)
11 Kalincová Pavlína 1994 Příbor (Ex bang)
12 Knollová Darina 1990 Kozlovice (Ex bang)
13 Martynková Lucie 1988 Příbor (JackieDaniels)
14 Balcárek Pavel 1987 Příbor (JackieDaniels)
15 Veldamonová Marta 1975 Příbor
16 Pavičová Terka 1991 Ostrava (Bezva holky)
17 Pavičová Karolinka 2017 Ostrava (Bezva holky)
18 Kotlářová Silva 1978 Ostrava (Bezva holky)
19 Kotlářová Nikolka 2006 Ostrava (Bezva holky)
20 Knap Kateřina 1989 Palkovice (Ostrava)
21 Hudeczková Markéta 1986 Ostrava
22 Čechák Martínek 2018 Palkovice
23 Čechák Martin 1985 Palkovice
24 Šindelářová Veronika 1987 Olomouc
25 Nevrlý Miroslav 1984 Olomouc
26 Brzezinová Jiřina 1980 Frýdlant nad Ostravicí (HUJERKY)
27 Moškořová Renča 1979 Lučina (HUJERKY)
28 Plateková Alena 1992 Ostrava (Šupla)
29 Šuta David 1988 Ostrava (Šupla)
30 Šutová Viktorka 2018 Ostrava (Šupla)
31 Kabeláč Radim 1984 Suchdol nad Odrou (Věčný povaleč v4)
32 Kabeláčová Kateřina 1987 Frýdek-Místek
33 Mičková Rozálie 2018 Kopřivnice
34 Jurakova Michaela 1991 Koprivnice
35 kostelecky Jiri 1981 Koprivnice
36 Andělová Petra 1993 Koprivnice
37 Zuzaňák Tomáš 1991 Koprivnice
38 Andělová Markéta 1990 Koprivnice
39 skala pavel 1987 Koprivnice
40 Satinská Eva 1983 Frýdek-místek
41 Kasalík Radim 1981 Kravaře
42 Galiová Lucie 1980 Tichá (Kubík team)
43 Galia Jiří 1976 Tichá (Kubík team)
44 Matějíček Rozsypalová Martina 1980 Ostrava
45 Stafordšírský bulteriér Naomi 2017 -
46 Matějíček Martin 1989 Ostrava
47 Roháčová Adéla 1987 Kopřivnice
48 Roháč Jan 1982 Kopřivnice
49 Roháčová Anna 2011 Kopřivnice
50 Roháčová Marie 2013 Kopřivnice
51 Bezecná Lucie 1990 Frýdek-Místek
52 Šenová Vladislava 1969 Frýdek-Místek
53 Bezecná Kristýnka 2019 Frýdek-Místek
54 Březina Dominik 2017 Kopřivnice
55 Zajacová Tereza 1992 ostrava
56 Zajac Martin 1989 ostrava
57 Bystroňová Valerie 1989 Bílovec (Figurky)
58 Foriška Štefan 1983 Příbor
59 Hanzelová Tereza 1987 Ostrava
60 Kubíčková Nikolka 2008 Ostrava
61 Kubíčková Denisa 1977 Ostrava
62 Kmeťkova Barbora 1991 Hájov
63 Kuchařová Petra 1980 Hájov
64 Hlinkova Iveta 1973 Cesky těšín (kct ostrava banik)
65 Moran Vlastimil 1969 Český Těšín (Kct banik Ostrava)
66 Moran Ondra 2004 Český Těšín (Kct banik Ostrava)
67 Vilášek Jan 1983 Velké Heraltice
68 Vilášek Ondřej 2009 Bruntál
69 Vilášková Adriána 1989 Velké Heraltice
70 Marková Pavla 1986 Valašské Meziříčí
71 Korytář Milan 1984 Valašské Meziříčí
72 Křívová Tereza 1987 Nový Jičín
73 Kříva Petr 2008 Nový Jičín
74 Dornai Vladimír 1981 Ostrava
75 Klimek Jan 1976 Ostrava (Interhotel America)
76 Krips Jasmin 2005 Ostrava (Interhotel America)
77 Krips Petra 1981 Ostrava (Interhotel America)
78 Krips Julie 2017 Ostrava (Interhotel America)
79 Klímková Karin 2017 Ostrava (Interhotel America)
80 Oháňka Josef 1995 Lískovec
81 Oháňková Eva 1992 Lískovec
82 Oháňka Eduard 2018 Lískovec
83 Bujnochová Lucie 1990 Ostrava (Babynec)
84 Kramplová Simona 1970 Ostrava (Babynec)
85 Bujnochová Michaela 2018 Ostrava (Babynec)
86 Krampla Josef 1964 Ostrava (Babynec)
87 mílek ivo 1951 Nový Jičín (nový jičín)
88 Mílková Pavla 1958 Nový Jičín
89 mílková petra 1981 Nový Jičín
90 Bujnoch Miroslav 1986 Ostrava (Babynec)
91 eliáš milan 1978 příbor
92 eliáš matěj 2008 příbor
93 eliášová agáta 2012 příbor
94 Žůrková Zuzana 1981 Příbor
95 Žůrková Natálka 2004 Příbor
96 Žůrková Verunka 2007 Příbor
97 Žůrek Robinek 2014 Příbor
98 Pavlonková Eva 1989 Albrechtičky
99 Pavlonka Marian 1976 Albrechtičky
100 Pavlonka Ondřej 2016 Albrechtičky
101 Pavlonková Lucie 2018 Albrechtičky
102 Zamišková Veronika 1986 Vsetín
103 Zvonek Pavel 1967 Vsetín
104 Zamiška Karel 1959 Kopřivnice
105 Zamiška Karel 1984 Kopřivnice
106 Pavlíková Lenka 1990 Studénka
107 Ryšavý Stanislav 1983 Studénka
108 Ryšavá Adéla 2018 Studénka
109 Hrušková Kateřina 1989 Kopřivnice
Celkem přihlášeno na tuto trať: 80
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Slovák Tobias 2013 Ostrava-Poruba
2 Slováková Jaroslava 1966 Ostrava-Poruba
3 Malý Pavel 1974 Hranice
4 Malá Markéta 2003 Hranice 1
5 Malá Magdaléna 2009 Hranice
6 Malá Ludmila 1975 Hranice 1 (Hranice)
7 Smějová Silvie 1980 Malé Hoštice (Kruhacovci)
8 Směja Dominik 2008 Malé Hoštice (Kruhacovci)
9 Smějová Anna 2012 Malé Hoštice (Kruhacovci)
10 Srníčková Ella 2013 Frenštát pod Radhoštěm
11 Zlatý retrívr Sam 2013 -
12 Gajdošíková Denisa 1988 Rychvald
13 Sobolová Zuzana 1987 Karviná
14 Kaňková Tereza 2009 Karviná
15 Kaňková Dorota 2011 Karviná
16 Hanč Jan 2011 Holešov (Jump Team)
17 Jančová Petra 1976 Holešov (Jump Team)
18 Waczyńska Darja 1960 Ostrava (Rodina)
19 Waczyński Jan 2009 Ostrava (Rodina)
20 Waczyńska Zdenka 1980 Ostrava (Rodina)
21 Laverová Olga 1980 Ostrava
22 Goldová Majka 1964 Ostrava
23 Holubcová Hana 1977 Malé Hoštice (Kruháčovci)
24 Holubec Vít 2009 Malé Hoštice
25 Kašíková Kateřina 1982 Holešov (JUMP team)
26 Kašík David 2014 Holešov (JUMP team)
27 Zelinová Markéta 1980 Míškovice (JUMP team)
28 Sládeček Michal 1984 Přílepy (JUMP team)
29 Vojtášek Ladislav 1983 Přílepy (JUMP team)
30 Bambušková Anna 1983 Opava-Malé Hoštice (Kruháčovci)
31 Bambušková Adélka 2013 Opava-Malé Hoštice (Kruháčovci)
32 Bambušek Honza 2010 Opava-Malé Hoštice (Kruháčovci)
33 Slobodova irena 1961 Frenštát pod Radhoštěm (Frenstat pod Radhostem)
34 Sklenářová Martina 1976 Holešov (JUMP team)
35 Martinát Ladislav 1970 Valašská Bystřice (JUMP team)
36 Daníček Filip 2009 Holešov (JUMP team)
37 Daníčková Tina 2011 Holešov (JUMP team)
38 Hengalová Ester 2008 Holešov (JUMP team)
39 Walová Lenka 1973 Karviná 4 (K-tým)
40 Wawrzyczková Nikola 1985 Karviná (K-tým)
41 Koníčková Pavla 1988 Přerov
42 Koníček Milan 2012 Přerov
43 Tomečkova Lucie 1993 Ostrava
44 Franek Zdeněk 1959 Ostrava
45 Tomeček Jiřiček 2014 Ostrava
46 Válková Vanda 1972 Zubří (Válečci)
47 Válek Tomáš 1973 Zubří (Válečci)
48 Válková Alžběta 1999 Zubří (Válečci)
49 Válek Prokop 2007 Zubří (Válečci)
50 Válková Barbora 1993 Rožnov pod radhoštěm (Válečci)
51 Dluhošová Petra 1977 Ostrava (Geomyšáci)
52 Dluhošová Michaela 2006 Ostrava (Geomyšáci)
53 KŘENKOVÁ LIBUSE 1975 Hlučín (HLUČÍN)
54 Benčík Pavel 1986 Hlučín (Hlučín)
55 Lipina Martin 1976 Ostrava
56 Lipinová Pavlína 1975 Ostrava
57 Onderková Miroslava 1983 Frýdlant nad Ostravicí
58 Harenčaková Karolína 2010 Frýdlant nad Ostravicí
59 Kostolný Lukáš 1989 Ostrava (Pánská jízda)
60 Haluška Jano 1975 Bratislava (Pánská jízda)
61 Kostolný Alexandr 2014 Ostrava (Pánská jízda)
62 Vráblová Veronika 1988 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
63 Vašenková Vendula 2012 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
64 Vašenka Václav 2009 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
65 Vráblová Jana 1962 Frýdek-Místek
66 Takáčová Nela 2011 Slavkov pod Hostýnem
67 Takáčová Sofinka 2014 Slavkov pod Hostýnem
68 Moravec Jávim 1979 Lešná (Vendelíni)
69 Ježová Ježek 1975 Lešná (Vendelíni)
70 Moravcová Kačenka 2010 Lešná (Vendelíni)
71 Moravec Jirka 2005 Lešná (Vendelíni)
72 Alfi Lucka 1980 Ostrava (Vendelíni)
73 Alfi alfi 1976 Ostrava (Vendelíni)
74 Alfi Ferike 2017 Ostrava (Vendelíni)
75 Němcová Kamila 1978 Havířov (K-tým)
76 Skácelová Barbora 1988 Ostrava - Poruba (Equa bank)
77 Dudková Petra 1991 Ostrava
78 Pavlica Jakub 1986 Ostrava
79 Dobrman Jessie 2017 -
80 Krčmářová Liduška 1971 Lešná (Vendelíni)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 130
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Hopanová Klára 1990 Kvasice (Quasky)
2 Robová Iva 1991 Kvasice (Quasky)
3 Francouzský buldoček Ronny 2017 -
4 Klosová Martina 1984 Ostrava
5 Klosová Markéta 2008 Ostrava
6 Pětvalská Šárka 1985 Ostrava
7 Pazderová Monika 1992 Havířov-Šumbark
8 Břuska Michal 1987 Štramberk (Taťka a syn)
9 BŘUSKA Vojta 2015 Štramberk (Taťka a syn)
10 Šefčíková Veronika 2007 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
11 Pazderová Kristýna 1988 Ostrava (Harley Quinn)
12 Pazdera David 2012 Ostrava (Davídek)
13 Pazdera Michael 2015 Ostrava (Míša)
14 Gomolová Anna 1986 Havířov
15 Gomola Tomáš 1987 Havířov 4
16 Kristen Markéta 1987 Mikolajice (Kristenčata)
17 Kristen Pavel 1984 Mikolajice (Kristenčata)
18 Kristen Tadeáš 2010 Mikolajice (Kristenčata)
19 Kristen Samuel 2013 Mikolajice (Kristenčata)
20 Velička Luděk 1957 Fryčovice 585 (Fryčovice)
21 Letochová Magdalena 2007 Brno
22 Letocha Pavel 1968 Brno
23 Gavlovský Aleš 1976 Karviná
24 Gavlovská Aneta 2008 Karviná
25 Gavlovský Adam 2012 Karviná
26 Gavlovská Dagmar 1978 Karviná
27 Fialová Gabriela 1970 Valašské Meziříčí
28 Šutová Petra 1985 Hranice 1 (Topp Esa)
29 Šimečková Eva 1961 Hranice (Topp Esa)
30 Rada Tomáš 2012 Hranice (Topp Esa)
31 Ševčíková Sára 2011 Hranice (Topp Esa)
32 Voldánová Petra 1980 Hranice (Topp Esa)
33 Švecová Zuzana 1987 Odry (Moravská Srdíčka)
34 Sheltie Buddy 2017 -
35 Musiolková Míša 1987 Karviná (Karviná)
36 Musiolková Elenka 2016 Karviná
37 Fischerová Lucie 1979 Bílovec
38 Pokorná Ema 2009 Bílovec
39 Olecká Eva 1980 Darkovice (Ríšáci)
40 Olecký Martin 1977 Darkovice (Ríšáci)
41 Olecký Richard 2012 Darkovice (Ríšáci)
42 Budošová Daniela 1992 Ostrava
43 Raška Biňovcová Gabriela 1984 Ostrava
44 Raška Zdeněk Robin 1981 Ostrava
45 Rašková Ella 2014 Ostrava
46 Raška Vendelín 2017 Ostrava
47 Karásek Jiří 1955 Ostrava-Hrabůvka (Ostrava)
48 škárková nikol 1979 Hradec-Nová Ves
49 Ondráček Martin 1976 Havířov
50 Procházková Hana 1979 Havířov
51 Ondráčková Amélie 2006 Havířov
52 Filipková Naďa 1979 Třanovice (Filipčata)
53 Filipek Dalibor 1973 Třanovice (Filipčata)
54 Filipek Davča 2013 Třanovice (Filipčata)
55 Jarošová Barbora 1985 Starý Jičín (Starojická Lhota)
56 Glogar Jan 2011 Starý Jičín
57 Glogarová Elen 2014 Starý Jičín
58 Vaňková Klára 1983 Trojanovice
59 Vaňková Laura 2010 Trojanovice
60 Vaněk Šimon 2016 Trojanovice
61 Krupcová Erika 1992 Nový Jičín
62 Olšovský Dušan 1987 Nový Jičín
63 Stanislavová Žofie 1977 Krmelín (Twiggi)
64 Kellnerová Irena 1981 Ostrava (Twiggi)
65 Nytrová Barbora 1991 Ostrava
66 Zolmanová Pavla 1969 Šenov
67 Kubánková Kateřina 1991 Karviná (Crab rave)
68 Janků Michal 1990 Karviná (Crab rave)
69 Bartoňová Rozárka 1986 Frenštát pod Radhoštěm (Frenštát pod Radhoštěm)
70 Bartoňová Terezka 2005 Frenštát pod Radhoštěm (Frenštát pod Radhoštěm)
71 Komáčka Tomáš 2011 Kopřivnice
72 Komáčka Martin 2016 Kopřivnice
73 Jandušíková Sára 2008 Haviřov (Haviřov)
74 Wawrzyczková Karolína 2009 Orlová
75 Pluhařík Oldřich 1991 Nový Jičín (Terka & Olda)
76 Uhráková Tereza 1989 Suchdol nad Odrou (Terka & Olda)
77 Kolek Ondřej 2007 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
78 Švecová Marie 2013 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
79 Štefánik Miroslav 1984 Havířov (Elcapo)
80 Štefániková Andrea 1985 Havířov (Elcapo)
81 Štefániková Nela 2010 Havířov (Elcapo)
82 Štefánik David 2013 Havířov (Elcapo)
83 Blokša Milan 1964 Ostrava - Zábřeh
84 Blokšová Naďa 1968 Ostrava - Zábřeh
85 Mikulíková Pavlína 1981 Vsetín
86 Mikulík Patrik 2011 Vsetín
87 Janírek Jiří 2007 Vsetín
88 Žárský Sebastien 2012 Vsetín
89 Waldrová Marta 1976 Vratimov
90 Walder Rostislav 1976 Vratimov
91 Walder Jakub 2008 Vratimov
92 Walder Patrik 2002 Vratimov
93 Hiersch Marek 1973 Ostrava
94 Hierschová Zuzana 1978 Ostrava-Výškovice
95 Hierschová Natálie 2007 Ostrava-Výškovice
96 Klimešová Jana 1974 Náměšť na Hané
97 Klimeš Martin 1974 Náměšť na Hané
98 Klimešová Nela 2008 Náměšť na Hané
99 Klimešová Kateřina 2010 Náměšť na Hané
100 Raab David 1989 Frýdek - Místek
101 Vojtíšková Kateřina 1995 Tísek
102 Šimáčková Pavla 1969 Ostrava
103 Kadulova Anna 2003 Vřesina
104 Kurcová Michaela 1975 Kopřivnice
105 Kurec Petr 1976 Kopřivnice
106 Kurec Matěj 2006 Kopřivnice
107 Kurcová Linda 2010 Kopřivnice
108 Vahalík Pavys 1985 Hůrka (Hůrka)
109 Vahalíková Agátka 2016 Hůrka (Hůrka)
110 Vahalík Jarys 1984 Hůrka (Hůrka)
111 Malinová Kateřina 1976 Majetín (SDH Majetín)
112 Malina Jiří 1973 Majetín
113 Malina Michal 2009 Majetín (SDH Majetín)
114 Malina Pavel 2011 Majetín (SDH Majetín)
115 Lidak Michal 1989 Ostrava (VPKOH)
116 Konečná Jana 1982 Ostrava (Beskydští pacoši)
117 Ministr Jakub 2006 Ostrava (Beskydští pacoši)
118 Špetlová Martina 1974 Frýdek Místek
119 Adamusova Vaneska 2009 Frýdek Místek
120 Franko Nováčková Jarmila 1979 Prostějov
121 Franko Oliver 2013 Prostějov
122 Hendrychová Valerie 1982 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
123 Chlebová Markéta 1973 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
124 Sladká Milena 1965 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
125 Swiderová Šárka 1963 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
126 Dienešová Iveta 1984 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
127 Faferková Jarmila 1954 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
128 Golatová Alena 1985 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
129 Vozňáková Kateřina 1993 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
130 Svobodová Kateřina 1978 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 67
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Rýcová Petra 1989 Nový Jičín
2 Rýc Václav 1980 Nový Jičín
3 Rýc Matouš 2016 Nový Jičín
4 Šlachta Tobias 2016 kopřivnice
5 Šlachta Matyas 2018 kopřivnice
6 Klímková Michaela 1982 Opava (aktivní maminka)
7 Owczarzová Andrea 1990 Dolní Lutyně
8 Zeman Filip 1989 Dolní Lutyně
9 Zeman Vojtěch 2017 Dolní Lutyně
10 Sklenovská Kristýna 1991 Příbor
11 Sklenovský Milan 1992 Příbor
12 Sklenovská Amálka 2013 Příbor
13 Sklenovská Anežka 2015 Příbor
14 Sklenovský Adam 2018 Příbor
15 Kundlová Klára 1993 Štramberk (Kundlovci)
16 Kundel Robin 1990 Štramberk (Kundlovci)
17 Kundel Tobiáš 2018 Štramberk (Kundlovci)
18 Krupec Majkl 1987 Český Těšín
19 Bury & my Lenka 1978 Český Těšín
20 Krupec & Maty 2011 Český Těšín
21 Krupcová & Elenka 2015 Český Těšín
22 Bury & Robert 2010 Český Těšín
23 Bury & Jackson 2010 Český Těšín
24 Rautová Zuzana 1983 Ostrava (RAUTÍCI)
25 Rautová Andělka 2014 Ostrava (RAUTÍCI)
26 Raut Pavlík 1982 Ostrava (RAUTÍCI)
27 Sterenčák Luke 1989 Brno (RAUTÍCI)
28 Kubín Míša 1987 Brno (RAUTÍCI)
29 Rautová Josefínka 2019 Ostrava (RAUTÍCI)
30 Hezinová Tereza 1989 Kopřivnice
31 Hoďák Lukáš 1986 Kopřivnice
32 Hoďáková Lucie 1990 Kopřivnice
33 Hoďák Zbyněk 1989 Kopřivnice
34 Karászek Tomáš 1986 Kopřivnice (Karászkovi)
35 Rýdlová Lenka 1991 Kopřivnice (Karászkovi)
36 Karászková Isabella 2016 Kopřivnice (Karászkovi)
37 Popp Štěpánek 2018 Slatina u Bílovce (Poppíci)
38 Bažanowská Bára 1991 Slatina u Bílovce (Poppíci)
39 Brázdová Kateřina 1990 Stonava
40 Kypús Matyáš Ján 2018 Stonava
41 reclikova barbora 1987 Ostrava
42 Kopečný Martin 1987 Ostrrava
43 Sýkorová Pavlína 1970 Ostrava
44 Ligocká Dorinka 2015 Ostrava
45 Benová Denisa 1981 Klimkovice
46 Benová Anička 2014 Klimkovice
47 Kohoutová Lucie 1987 Bělotin (Kokrheli)
48 Kohout Filip 2014 Bělotin (Kokrheli)
49 Žárská Michaela 1976 Příbor
50 Vaculíková Zlatuše 1960 OSTRAVA-JIH
51 Lípový Jan 2017 Kopřivnice
52 Damborská Edita 1986 Ostrava
53 Damborský Filip 1985 Ostrava
54 Damborská Barbora 2014 Ostrava
55 Berky Samuel 2008 Přerov
56 Pejčochová Miroslava 1983 Ostrava
57 Valová Petra 1982 Fryčovice
58 Laníková Valérie 2016 Fryčovice
59 Bílková Tereza 1988 Ostrava (MINETE)
60 Bílková Stela 2015 Ostrava
61 Ambrožová Nela 1990 Ostrava (MINETE)
62 Kotulková Leontýna 2017 Ostrava (MINETE)
63 Hanák Vítek 2017 Brno
64 Procházka Jiří 1973 Žeraviny (,,ANO nebo NE,,)
65 Odložiíková Martina 1987 Žeraviny (,,ANO nebo NE,,)
66 Rypka Vojtíšek 2015 Žeraviny (,,ANO nebo NE,,)
67 Foriška Emil 1952 Pťíbor