sporttestry... - Fórum - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

sporttestry...

#1  14.05.2011 15:06   Raduz muž   offline   jeho tréninkový deník
18 1 fanoušek

Zdravím kolegy běžce a vyzývám je ke zveřejnění osobních zkušeností s používáním měřičů tepové frekvence, neboli sporttestrů. V současné době používám spotrtestr Garmin Forertunner 110 HR – velmi jednoduché ovládání, přehledný displej, GPS přijímač součásti hodinek, prfektně propracovaný software na webových stránkách, možnost si uběhlou trasu přehrát do PC, přesnost měření trasy, vodotěsnost, jedinou nevýhodu vidím v tom, že se rychlost nenačítá kontinuálně, ale v časových intervalech a zobrazuje se tak průměrná rychlost – nemožnost přesného měření na krátkých vzdálenostech např. při úsekovém tréninku.

0
0
Nelze hodnotit

#2  24.06.2011 00:32   Renata TT žena   offline   její tréninkový deník
35 1 fanoušek

Dobré vědět,děkuji za cennou info,to jsem právě myslela tenhle typ v dámském jak jsme o tom mluvili,Honza ten se teď rozsekal na silničce oné testované na Oceláka:)!,ale pozor,jeho 305HR kolizi přežili jen s odřením,takže opravdu kvalitní hračička co vydrží cokoli!:)

0
0
Nelze hodnotit

#3  24.06.2011 06:24   Raduz muž   offline   jeho tréninkový deník
18 1 fanoušek

No to mi ani neříkej!!! Jak je na tom Honza a co silnička???*>> Renata TT, 24. 06. 2011 00:32:52*

0
0
Nelze hodnotit

#4  24.06.2011 10:37   Renata TT žena   offline   její tréninkový deník
35 1 fanoušek

Tak sbírali ho nějací týpci,nějakou chvíli byl v bezvědomí,si nic nepamatuje,asi slabší otřes mozku,helma rozštíplá,kdyby ji neměl,už by tu mezi námi nebyl,letěl v plné polní přes berany,když vjel do kolejí a škublo mu to,lícní kost a koleno silniční lišaj:),omotávky v háji,ale izolačka to zpátky podchytila,kaž­dopádně mám na ni tímto zákaz a oceláka už jen leda na mtb:)).Teď je Honza zpátky o.k. a pokouší ,,štěstí,, znova..

0
0
Nelze hodnotit

#5  24.06.2011 16:20   Raduz muž   offline   jeho tréninkový deník
18 1 fanoušek

Vy jste oba správní „cvoci“, v Porubě jsem se předběžně domluvil s Jardou Hrabušem a ten mi přislíbil zapůjčení jeho silničky :-), tak pojezdím a uvidím do čeho nakonec půjdu. >> Renata TT, 24. 06. 2011 10:37:02

0
0
Nelze hodnotit

#6  25.06.2011 00:29   Renata TT žena   offline   její tréninkový deník
35 1 fanoušek

..tak oprava,mi nadal,že stejně už po sté nevím,jaký typ garminů má,takže 405,njn..se silnicí fajně,to proberem.Zdraví cvoci 8-)

0
0
Nelze hodnotit

#7  27.10.2012 11:12   Martin Singr muž   offline   jeho tréninkový deník
403 1 fanoušek

To já mám Polar RS200SD. SD značí footpod, tedy takovou tu v porovnání s konkurencí velkou krabičkou, která se přimontuje na botu a pak měří vzdálenost. Jsem celkem spokojen, akorát měnit baterky v hodinkách musí v servisu a není to nejlevnější. Navíc se jim to naposled asi moc nepovedlo, protože dost často stávkuje měření TF…

0
0
Nelze hodnotit

#8  13.01.2013 19:16   sesso muž   offline   jeho tréninkový deník
970 3 fanoušci

Ja používam Garmin Forertunner 210 HR tretí mesiac, zatiaľ spokojnosť......

Každú veľkú cestu, začína len malýkrok
0
0
Nelze hodnotit

#9  14.01.2013 08:34   vitapr muž   offline   jeho tréninkový deník
52 1 fanoušek

Ja si prosel pres zakladni Sigmu, Polar RS200SD, Polar s625× az k Garmin Forerunner 305. Sigma je zaklad, kde neni vlastne co hodnotit, ale staci. RS200SD nebyl spatny, ale nemel pamet na prubeh treningu, jen na mezicasy. s625× byl uz nekde jinde. V podstate mi vyhovoval, ale nikdy jsem nebyl schopny skalibrovat footpod, tak aby mi nepromeroval, co mi dost vadilo. S garminem jsme spokojeny, az na jeho velikost. V soucastne dobe bych asi volil 110 nebo 210.

0
0
Nelze hodnotit

#10  14.01.2013 17:23   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

>> vitapr, 14. 01. 2013 08:34:34

Podle mě skalibrovat footpod jde jen v případě, že děláš pořád stejně dlouhé kroky resp. pokud běžíš konstantní rychlostí, což je zejména v terénu problém.

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
1
Nelze hodnotit

#11  15.01.2013 11:17   vitapr muž   offline   jeho tréninkový deník
52 1 fanoušek

>> rejža, 14. 01. 2013 17:23:05

On by ten footpod mel byt prave trochu chytrejsi nez klasicky krokomer, ale rozdily tam byly celkem velke. Nejdrive jsem to kalibroval na ovalu na tempo cca 4:30. Tyden na to jsem bezel pulmaraton a footpod mi nameril asi o kilometr vice, tak jsem si to prepocital a zkalibroval znovu. Pak jsem bezel zase zavodni 10ku a tam mi zase nameril asi o 600m mene. Rozdily byly celkem velke. Nekdy to delalo i 15sec/km, coz uz je celkem dost. Z tohoto duvodu jsem presel na garmin. Garmin taky podle me vychazi i lepe cenove.

0
0
Nelze hodnotit

#12  30.01.2013 17:13   Radek 78 muž   offline   jeho tréninkový deník
658 0 fanoušků

Já nedám dopustit na polar, už jsem zkoušel i sigmu, ale polar je mi bližší. Kamarád si třeba koupil tohle http://elektrocoleti.cz/…gh-625m.html a nechce si nechat vymluvit, že jsou třeba i lepší produkty než tohle, vychvaluje to na každém kroku.

0
0
Nelze hodnotit

#13  13.03.2013 18:06   lukas.hajek muž   offline   jeho tréninkový deník
1053 0 fanoušků

Ahoj, dáváme dohromady zajímavé trasy, které jsou zajímavé (místem, časem, délkou, výškou atd…) sdílej svojí trasu pro inspiraci ostatním.TRASU­JEME

Žij přítomností!
0
0
Nelze hodnotit

#14  23.05.2013 10:39   Libor_M muž   offline   jeho tréninkový deník
44 3 fanoušci

Nemáte někdo osobní zkušenost s GH 625M nebo Timex Marathon GPS T5K638? U HR110 mi vadí neustále stoupající cena a to, že v recenzích si všichni stěžují na nepřesné okamžité měření rychlosti, což je parametr, který nejvíc potřebuji.

0
0
Nelze hodnotit

#15  13.06.2013 20:53   Otakar Zemek muž   offline   jeho tréninkový deník
1374 0 fanoušků

Dovolím si přispět. Vyzkoušel jsem všelicos a zatím nevidím nic, co by bylo pro běžce, který neřeší cenu kolem 10 tisíc, lepší, než Garmin 910×t.

610 stojí o necelé 2000 míň a nabízí o hodně míň, 210 je za polovinu, ale umí o ještě víc…míň.

Tohle píšu i přesto, že jsem musel koupit 3 kusy, než jsem dostal bezchybný, a že podpora ze strany Garminu není právě příkladná.

Tento přístroj můžu pouze vřele doporučit.

0
0
Nelze hodnotit

#16  22.07.2013 11:30   jhe83 muž   offline   jeho tréninkový deník
1445 0 fanoušků

Máte někdo dlouhodobější zkušenost s GPS hodinkami (Suunto Ambit, Garmin 910, apod.) z hlediska přesnosti záznamu trasy/rychlosti? Občas používám k trasování telefon, ale například po Praze mezi bloky domů, je to naprosto nepoužitelné, protože dle záznamu bych měl přebíhat z chodníku na chodník, při odbočení přebíhat přes domy apod. Suunto Ambit by tohle mohlo/mělo mít vyřešeno pomocí kombinace GPS a akcelerometru, což by tyhle GPS skoky mělo redukovat, včetně skákající rychlosti. Díky, Jakub H.

0
0
Nelze hodnotit

#17  06.12.2013 11:40   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

Právě jsem si koupil na německém ebay (ačkoliv německy neumím ani slovo) baterii do sporttesteru Garmin Forerunner 405.

U nás ji nekoupíte, a bůhví kolik tisícovek by stála výměna v Garminu, pokud ji vůbec provádějí.

Všude píší, že se nedá vyměnit, ale když máte cínovou pájku, tak jde všechno.

Cena s poštovným €16.26 EUR.

No nekup to! :-)

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
0
Nelze hodnotit

#18  23.10.2014 15:41   molanmolab muž   offline   jeho tréninkový deník
2736 2 fanoušci

Ahojte, máte někdo zkušenosti s Garmin Forerunner 220? Recenze jsem četl, zajímají mě zkušenosti někoho, kdo ty hodinky má. Děkuji

http://jdem.cz/bqwxa6

0
0
Nelze hodnotit

#19  23.10.2014 16:38   dan.kocian muž   offline   jeho tréninkový deník
5270 0 fanoušků

Ahoj, mám s nimi zkušenosti. Pracuji v cyklistickém obchodě a rozhodl jsem se je zakoupit protože, se věnuji jak cyklistice i běhu a tak vůbec triatlonu. Nicméně jsou perfektní.Nepou­žíval jsem ve výsledku u nich nic než u běžných hodinek. Perfektní je u nich rychlá informace o treninku zejména u tempu na km a rozhodně přehledný a čitelný displej.Především jejich design a miniaturní pojetí s váhou je perfektní.To oproti konkurenci nemají konkurenci.Je toho hodně co bych ještě mohl říct,záleží co tě konkretně zajímá. Jedinou věcí co mě u nich mrzelo bylo,že mi jejich funkce sdílení treninku přes aplikaci ve smartphonu nefungovala.Protože muj Sony Xperia M neměl podporu pro tuto funkci,což jsem se dozvěděl až po koupi. Dále také máme dealerství značky Garmin,takže jsem schopen ti tento mode prodat.

0
0
Nelze hodnotit

#20  23.10.2014 16:41   petassek muž   offline   jeho tréninkový deník
5272 0 fanoušků

za tu cenu, co je uvedená v tom odkaze, jsem na ebay pořídil ty 620, což si myslím, že je určitě lepší volba… tuším, že mají oproti těm 220 navíc wifi připojení (celkem se hodí – nic se nepřipojuje k PC a když přijdu k dosahu sve wifi, tak se mi trenink automaticky sám nahraje na net) + plně dotykový displej + nějaké srandy jako vertikální oscilaci, doba kontaktu se zemí atd… Spokojenost 100%

0
0
Nelze hodnotit

#21  23.10.2014 17:06   molanmolab muž   offline   jeho tréninkový deník
2736 2 fanoušci

>> petassek, 23. 10. 2014 16:41:36

Tak oni jinde na netu jsou cca za 7 200. Což je sice asi dražší než na tom e-bay, nicméně se mi moc nechce si to kupovat někde z honkongu apod. Možná s tím máš dobré zkušenosti, já do toho ale jít nechci.

0
0
Nelze hodnotit

#22  23.10.2014 17:11   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

>> Andreas Molitoris, 23. 10. 2014 17:06:19

Já mám dobrou zkušenost s německým ebay, kupoval jsem sice jen spešl baterii asi za 500, ale Němci za všechny transakce ručí. Jinak zkus třeba tady http://www.hupnakolo.cz/…remium-black , kupoval jsem tam kolo a max. spokojenost, nebo na behshop.cz.

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
0
Nelze hodnotit

#23  29.10.2014 10:20   Stenly67 muž   offline   jeho tréninkový deník
5306 3 fanoušci

Já používám Tomtom Multisport, který lze použít na běh, kolo,plavání i běžecký pás. Nemám možnost srovnání s jinými sporttestery, ale hodnotím ho jako velmi zdařilý. Firma Tomtom vydává často updaty, kterými neustále vylepšuje funkce a opravuje různé nedokonalosti (dokonce doplnili i češtinu). Nevýhodou je trochu vyšší cena, na druhou stranu sporttestery nekupuji tak často. Zpracování získaných dat je možné na různých tréninkových webech i mimo Tomtom (Runkeeper atd.)

Stáří sice neuteču, ale alespoň se o to pokusím.
0
0
Nelze hodnotit

#24  29.10.2014 10:39   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

>> Stenly67, 29. 10. 2014 10:20:05

Tyhle se povedly a vypadají dobře. Každopádně pořád malá konkurence, proto jsou ty ceny sporttesterů s GPS tak neskutečně vysoké. Garmin, Suunto, Polar a TomTom, to není moc velká konkurence. Nevím proč jich je tak málo, vždyť GPS je dneska skoro v každém druhém mobilu. Např. Huawei Ascend Y330 má GPS a koupíš ho už za 1.700,–Kč :-)

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
0
Nelze hodnotit

#25  29.10.2014 11:17   Stenly67 muž   offline   jeho tréninkový deník
5306 3 fanoušci

Ono sice existuje levný sporttester Multi Nav 3 na Conrad.cz (dokonce ho recenzovali na RunGo) ale o nevěděl jsem o něm když jsem kupoval Tomtoma.

Stáří sice neuteču, ale alespoň se o to pokusím.
0
0
Nelze hodnotit

#26  29.10.2014 11:29   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

No, já myslím, že jsi s TomTom udělal dobře, jukni na diskuzi k Multi Nav 3, spousta problémů http://www.conrad.cz/…brna.k323447?…

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
0
Nelze hodnotit

#27  29.10.2014 14:01   JiTi muž   offline   jeho tréninkový deník
1334 3 fanoušci

Podle popisu dost podobne funkce jako Garmin 220 HR, ale cena je nekde kolem 5700 s HRkem …http://www.po­larshop.cz/po­lar-m400/275-polar-m400-hr-blk.html

0
0
Nelze hodnotit

#28  21.01.2015 21:31   Kiti žena   offline   její tréninkový deník
2424 1 fanoušek

Nemáte někdo zkušenost s měřičem tepové frekvence Finger Touch z Tchiba? Případně poradíte, jak s nastavením, aby to správně měřilo uběhnutou vzdálenost?

0
0
Nelze hodnotit

#29  24.01.2015 20:51   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

>> Kiti, 21. 01. 2015 21:31:13

Pošli link na ten typ :-)

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
0
Nelze hodnotit

#30  11.08.2015 21:07   robert1920 muž   offline   jeho tréninkový deník
6071 3 fanoušci

Zdravím, nemá někdo zkušenosti s sporttrsterem z Lidlu?

0
0
Nelze hodnotit
Nalezené položky: 34 « První | < Předchozí | 1 | 2 | Další > | Poslední »

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Sledujte BezvaBĚH

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Atletika Humpolec Kam až mě nohy donesou
BK Ludgeřovice Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec