Třetím závodem – Velká cena Krkonoš v Horním Maršově pokračovat MARATONSTAV ČESKÝ POHÁR V BĚHU DO VRCHU. Všechny tři závody se běžely distančním způsobem a byly zajištěny všechny povinnosti vyplývající z ochrany proti pandemii. Na zkrácené trati zvítětil František Vágenknecht z Nové Paky v čase 27:56 před Vladimírem Dufkou z BK Náchod 29:47 a Tomášem Kuťákem 29:53. V ženách zvítězila Gabriela Veigertová z Jičína 30:30 před Táňou Metelkovou z Hradce Králové 31:33 a Dášou Kynčlovou z Nového Města nad Metují 34:42.

Pořadatelé byli nuceni zrušit závod Šárovcova Lhota – Zvičina a nahradí ho pouze individuální turistickým výstupem, který nebude zahrnut do bodování seriálu. Závod Vrchlabí – Strážné bude v původním termínu, opět s distančními starty.