Pardubický Mikulášský běh, 24. ročník, se přemístil z lesoparku na Dukle, kde se běhalo 5,4 kilometru, na stadion pořádající Hvězdy Pardubice. Běžela se tři „kola“. Nejdříve půl okruhu na tartanové dráze, poté se vyběhlo na obvod stadionu a zde se běželo kolečko po trávě a pak zpět na tartan. Jeden kruh měl 900 metrů a v hlavním závodě se běžel třikrát.

V soutěži mužů si to ve finiši rozdali o prvenství Jan Kalous (8:11) s Michalem Růžkem (8:18). Třetí byl Matěj Šťovíček za 8:55.

V soutěži žen vyhrála ve stylu start cíl Bára Zoubková, zatím všichni byli z Hvězdy, za 9:23. Za ní běžela s čtvrtým Pavlem Loudovou z Jilemnice (9:34) Tereza Mervartová z Atletiky Chrudim (9:36). Celkově třetí byla čtrnáctiletá Edita Pozlerová z AC Pardubice 9:52