Vloni třetí letos první, bezkonkurenčně. To je bilance týmu Vysočina running na štafetovém závodě Run Labe run.

Start byl ve Špindlerově Mlýně a cíl v Děčíně. Když to šlo, běželo se podél Labe. Soutěžící týmy mohly mít 12 členů a bylo pro ně připraveno 36 běžeckých úseků. Délka závodu 380 kilometrů.

Vítězný čas byl 27:43 hodiny. Druzí BTL Runners dali 29:49 a třetí born2 run byli pouze o minutku horší.

Týmy se po skupinách vydaly na trať v hodinových rozestupech. Prvních 17 už v pět hodin. Poslední Vysočina vyběhla sama v deset hodin.

Vítězná sestava byla čistě mužská – Petr Kružík, Karel Vraspír, Marek Páral, Luboš Neuwirth, Petr Šindelář, Aleš Konečný, Sláva Koreček, Vašek Krmaš, David Táborský, Ondra Novotný, Martin Dvořák a Pavel Pech.

Naopak čistě ženský byl Sky4 run, který ze 79 týmů byl celkově na 70 místě za 37:24.

Výsledkovou listinu uzavírá Goméz a gazely za 38:59.