1. Ostravský nachmelený pochoďák
Založit blog Registrovat

1. OSTRAVSKÝ NACHMELENÝ POCHOĎÁK         7 tras od 5 km do 29 km          11. června 2022

Startovní listina 2022

Celkem: 292
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 118
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Czepiec David 1979 Třinec (Klub přátel Mloka)
2 Soušková Katy 1970 Havířov (GeminiFish)
3 Kocich Kája 1974 Frýdek - Místek (GeminiFish)
4 Hlosta Jakub 1988 Nošovice
5 Rušarová Olga 1978 Kelč
6 Janeczek Jiří 1979 Ostrava
7 Białońová Veronika 1997 Rychvald
8 Černota Jakub 1997 Ostrava
9 Marek Petr 1972 Ostrava (Death)
10 Pavelková Anna 1982 Kelč
11 Dobiáš Václav 1985 Frýdek-Místek (Valeas Blog)
12 Dobiášová Leona 1988 Frydek-Mistek (Valeas Blog)
13 Hellebrantová Hana 1986 Ostrava (#ttisícovky a #drobottina)
14 Hellebrant Štěpán 2014 Ostrava (#ttisícovky a #drobottina)
15 Hellebrant Dalibor 1980 Ostrava (#ttisícovky a #drobottina)
16 Blažek Milan 1977 Brno (Brno)
17 Čápová Lada 1970 Ostrava - Hrabůvka (La vojo de gojo)
18 Kostov Jiří 1978 Ostrava Poruba (Koloběžky Ostrava)
19 Košťálová Jaroslava 1970 Ostrava (Koloběžky Ostrava)
20 Kovář Miroslav 1978 Studénka
21 Samešová Tereza 1990 Ostrava (La vojo de gojo)
22 Vonka Aleš 1986 Ostrava (Koloběžky Ostrava)
23 Polomíček David 1986 Vratimov (Koloběžky Ostrava)
24 Veselý Milan 1986 Vítkov
25 Pomikálek Ondřej 1994 Studénka
26 Václavíková Iveta 1972 Opava (Opavské šlapeto)
27 Bendová Daniela 1978 Opava (Opavské šlapeto)
28 Goldmannova Jana 1978 Opava (Opavské šlapeto)
29 Palyzová Věra 1975 Opava (Opavské šlapeto)
30 Kravalová Tereza 1978 Opava (Opavské šlapeto)
31 Palyzová Martina 1974 Opava (Opavské šlapeto)
32 Kocáb Darek 1971 Olomouc
33 Tejnorová Zuzana 1979 Olomouc
34 Vrátník Lukáš 1984 Ostrava (Koloběžky Ostrava)
35 Gans Jiří 1978 Příbor
36 Janottová Martina 1981 Ostrava (Koloběžky Ostrava)
37 Mihalíková Marťas 1977 Studénka (Sranda tým - BO Kolobka)
38 Mihalík Marek 2010 Studénka (Sranda tým - BO Kolobka)
39 Koncerová Gaga 1982 Ostrava (Fujfuky)
40 Haderková Prcek 1982 Ostrava (Fujfuky)
41 Král Lumír 1997 Opava-Zlatníky (#CryingIsNotEmergency)
42 Šajtarová Lenka 1965 Ostrava (La vojo de gojo)
43 Nytra Vlastimil 1963 Ostrava-Dubina (kčt vítkovice)
44 Válová Barbora 1988 Ostrava (La vójo de gójo)
45 Vašnovská Michaela 1992 Ostrava
46 Kubica Michal 1989 Ostrava
47 Fabián Radek 1971 Ostrava-Poruba (Fabíci)
48 Border Tedy 2020 -
49 Petrová Veronika 1978 Ostrava (Už tam budem?)
50 Gregořica Filip 2009 Ostrava
51 Gregořicová Soňa 1980 Ostrava
52 Gregořica Daniel 1979 Ostrava
53 Kubánek David 1981 Ostrava
54 Kozelska Lucie 1982 Ostrava - Dubina
55 Kozelsky Tomáš 1986 Ostrava
56 Bielčík Jiří 1993 Frýdek - Místek
57 Tomisová Kateřina 1998 Frýdek Místek
58 Chmel Roman 1974 Ostrava-zabreh (Ono to jede)
59 Kafnufek Karlíček 2021 Ostrava (Fabici)
60 Karnufková Léňa 1996 Ostrava (Fabici)
61 Mutina Jonatán 1966 Ostrava (Team Dr. Kadrnožkové)
62 Tomšů Leona 1965 Havířov (Advokátní šlapky)
63 Reichenbachová Tereza 1994 Stonava (SK Stonava)
64 Tomášková Michaela 1993 Havířov (SK Stonava)
65 Gálová Lucie 1997 Český Těšín (Advokátní šlapky)
66 Kepková Markéta 1989 Orlová (Advokátní šlapky)
67 Kratochvílová Karla 1983 Ostrava (advokátní šlapky)
68 Petrů Jana 1988 Ostrava (advokátní šlapky)
69 Surmová Markéta 1999 Ostrava-jih
70 Jež pavel 1990 Vitkov
71 Ježová Martina 1989 Vítkov
72 Klapetková Miluše 1984 Vítkov
73 Adámek Radek 1990 Vítkov
74 Navrátil David 1997 Kopřivnice (#PoetBych)
75 Karásková Lucie 1988 Frýdlant nad Ostravicí (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
76 Karásek Martin 1989 Frýdlant nad Ostravicí (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
77 Kocián Jiří 1988 Frýdek-Místek (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
78 Uhrík Eduard 1966 Ostrava (Švagři)
79 Hučala Pavel 1990 Ostrava (NOMAD)
80 Kowalczyk Daniel 1980 Třinec (Klub přátel mloka)
81 Hrabovský Honza 1998 Ostrava (Chuligáni z Ostravy)
82 Štěpánková Daniela 1989 Havířov (Advokátní šlapky)
83 Říhovský Tomáš 1988 Vítkov
84 Hajchlová Radka 1991 Vítkov
85 Bostonský terier Charlie 2020 -
86 Maluchová Jana 1983 Frýdek-Místek (Holky na tahu)
87 Hrabcová Anna 2010 Frýdek-Místek (Místečanky)
88 Hájek Pavel 1986 Křelov
89 Grünbergerová Simona 1979 Vratimov Horní Datyně (Hujerovi na tripu)
90 Spáčilová Veronika 1976 Ostrava (Hujerovi na tripu)
91 Sieberová Alice 1969 Ostrava (Hujerovi na tripu)
92 Sieber Radim 1963 Ostrava (Hujerovi na tripu)
93 Stehlíková Xenie 1977 Ostrava (Hujerovi na tripu)
94 Zerzánová Andrea 1972 Havířov (Hujerovi na tripu)
95 Benčová Helča 1974 Frýdek - Místek (Hujerovi na tripu)
96 Tomášek Roman(ka) 1978 Vratimov Horní Datyně (Hujerovi na tripu)
97 Palkovičová Wolfová Ája 1975 Ostrava (Hujerovi na tripu)
98 Grünberger Jakub 1978 Vratimov Horní Datyně (Hujerovi na tripu)
99 Bartošová Markéta 1975 Ostrava (Hujerovi na tripu)
100 Macejková Dáša 1975 Ostrava (Hujerovi na tripu)
101 Kohutová Jiřinka 1977 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
102 Řeháčková Pavlína 1972 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
103 Skopal Tonda 1971 Sušice u Přerova (Sušice u Přerova)
104 Chrenová Bětulka 1984 Ostrava (Hujerovi na tripu)
105 Křížkovská Marcela 1974 Ostrava
106 Křížkovský Jan 1967 Ostrava
107 Snopek Pavel 1978 Ostrava
108 Moučka Jakub 1990 Brno
109 Krejčí Lucka 1980 Opava (Hujerovi na tripu)
110 Spáčil Petr 1971 Ostrava (Hujerovi na tripu)
111 Sliwka Roman 1975 Třinec (Hujerovi na tripu)
112 Sliwková Andrea 1974 Třinec (Hujerovi na tripu)
113 Grohmann Grománek 1979 Příbor (Ožungři)
114 Švec Ševeček 1983 Studénka (Ožungři)
115 Bradnová Pavla 1981 Ostrava
116 Jedlička Martin 1986 Studénka
117 Rotkova Marketa 1989 Nový Jičín (Moravskoslezský kraj)
118 Kisiala Ondřej 1983 Frýdek Místek
Celkem přihlášeno na tuto trať: 27
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Holková Kateřina 1979 Ostrava-město (BoKolobka)
2 Francová Monika 1970 Ostrava (BOKOLOBKA TÝM OSTRAVA)
3 Müller Ondřej 1987 Ostrava (Bokolobka tým Ostrava)
4 Valoušková Zuzana 1974 Ostrava (Ostrava)
5 Pinkavová Lenka 1975 Brušperk
6 Vlčková Michaela 1995 Ostrava
7 Smola Vladimír 1966 Ostrava
8 Madecki Gabriel 1979 Bohumín (BOKOLOBKA!!!)
9 Vaněk Lukáš 1994 Ostrava
10 Kaločová Radka 1972 Ostrava
11 Bajgerová Štěpánka 1974 Ostrava
12 Reitšmíd Jiří 2000 Rychvald (Rychvalďák)
13 Motyka Milan 1964 Orlová (Kelímci)
14 Giža Tomáš 1975 Rychvald (SK Černé plíce)
15 Nejedlý Tomáš 1979 Ostrava
16 Skýpalová Martina 1984 Fulnek (HIML baby)
17 Glozarová Lucie 1985 Ostrava (HIML baby)
18 Hurníková Hana 1974 Ostrava (HIML baby)
19 Macková Iveta 1977 Ostrava (HIML baby)
20 Lukš Martin 1973 Ostrava (Rebel team)
21 Klozík Lukáš 1988 Ostrava (34)
22 Pavlůsek Vít 1983 Ostrava (34)
23 Dittrichová Karin 1968 Ostrava- Zábřeh (Rafani)
24 Dittrich David 1971 Ostrava- Zábřeh (Rafani)
25 Adámková Romana 1988 Ostrava
26 Golatová Alena 1985 Ostrava
27 Žalmánek Jakub 1990 Ostrava (34)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 25
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Ďuríšková Lenka 1987 Ostrava
2 Geryk Martin 1987 Veřovice (Veřovice)
3 Geryk Michal 1983 Veřovice (Veřovice)
4 Poremski Václav 1967 Klimkovice
5 KŘIKAVA Patrik 1975 Ostrava-Poruba
6 UHROVÁ Hana 1964 Ostrava-Poruba
7 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (SWST)
8 Krampota Jiří 1975 Krmelín (Der Große tlupen)
9 Krampotová Martina 1978 Krmelín (Der Große tlupen)
10 Žiška Radim 1990 Ostrava
11 Belická Hanka 1993 Ostrava
12 Štreitová Zuzana 1976 Ostrava
13 Božková Iveta 1970 Ostrava
14 Míšancová Pavla 1967 Ostrava
15 Velčovský Aleš 1970 Ostrava 2 (Der Große tlupen)
16 Gabriela Lepková 1985 Ostrava-jih
17 Staňková Petra 1970 Ostrava
18 křížený ovčák Keyty 2020 -
19 Cahlová Romana 1974 Ostrava (Cahlíci)
20 Cahel Miloš 1964 Ostrava (Cahlíci)
21 Novák Tomáš 1985 Bohumín
22 Schebestiková Nikola 1993 Hlučín
23 Štěpán Martin 1987 Hlučín
24 Končeková Barbora 1980 Ostrava-Poruba
25 Kučerová Petra 1993 Ostrava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 52
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Holuša Tomáš 1972 Ostrava (Holubnik)
2 Peroutková Šárka 1966 Ostrava (Holubnik)
3 Peroutková Kateřina 2003 Ostrava (Holubnik)
4 Boturová Hana 1971 Ostrava (Holubník)
5 Caránková Lucie 2000 Ostrava
6 Bůžek Petr 1968 Studénka 3 (favorité)
7 Hradická Eva 1966 Ostrava (favorité)
8 Cingelová Andrea 1974 Ostrava
9 Leikepová Olča 1973 Ostrava
10 Janda Zdeněk 1991 Ostrava - Dubina
11 Mikunda Antony 1992 Ostrava
12 Toman Lukáš 1976 Kaňovice
13 jezevčík Max 2020 -
14 Doniecová Libuše 1967 Kopřivnice (ROD)
15 Doniec Petr 1968 Kopřivnice (ROD)
16 Jurečková Jelena 1966 Kopřivnice (ROD)
17 Psota Roman 1973 Kopřivnice (ROD)
18 Jandová Veronika 1978 Ostrava
19 Zamboj Jakub 1985 Havířov
20 Janík Lukáš 1989 Ostrava
21 Janíková Lucie 1992 Ostrava
22 Janík Jaroslav 1954 Frýdek-Místek
23 Žídková Jana 1954 Frýdek-Místek
24 Kosmálová Tereza 1999 Příbor
25 "Kandelbery" Frelka 2020 -
26 Sochorková Petra 1990 Ostrava
27 Drlíček Daniel 1978 Ostrava
28 Racz Štefan 1992 Příbor
29 Besirská & Šána Michaela & Filda 1987 Jindřichův Hradec (Lišáci)
30 Jack russell terier Foxibald 2020 -
31 Němec Pája 1996 Ostrava 30 (Fabíci)
32 Fabiánová Káťa 1994 Ostrava (Fabíci)
33 Beňová Pavla 1980 Vsetín ((K3 ( Kulíšek,Kopřiva,Kolář)))
34 Kolář Jindřich 1980 Lipník Nad Bečvou (K3 ( Kulíšek,Kopřiva,Kolář))
35 Paseková Lucie 1980 Vsetín (K3 ( Kulíšek,Kopřiva,Kolář))
36 Bednář Filip 2010 Pardubice
37 Pončová Nikola 1991 Šenov (Nika.)
38 Ponča Petr 1966 Šenov (Nenápadný chodec)
39 Kovaříková Pavlína 1969 Ostrava-Poruba (Myšákovci)
40 Kaštovská Kateřina 1981 Ostrava
41 Sukeniková Monika 1973 Ostrava
42 Řičánek Petr 1988 Ostrava
43 Hutínová Jana 1982 Ostrava
44 Hutín Jan 1978 Ostrava
45 Zdařilová Lenka 1994 Ostrav
46 Zdařil Miroslav 1992 Ostrava
47 Basovníková Eliška 1999 Ostrava (Holky ze školky)
48 Strakošová Jana 1974 Ostrava (Holky ze školky)
49 Červenková Martina 1975 Ostrava - Zábřeh
50 Mihalík Miroslav 1974 Studénka
51 Mihalíková Nikol 2002 Ostrava – Michálkovice
52 Kašný Michael 1983 Hlučín (BK Ludgeřovice)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 33
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Bořucký Martin 1983 Ostrava
2 Bořucká Jana 1983 Ostrava
3 Dubová Adéla 1980 Bílovec
4 Schubertová Zdenka 1960 Bílovec
5 Pavlíková Jitka 1975 Bílovec
6 Klosová Martina 1984 Ostrava
7 Pětvalská Šárka 1985 Ostrava
8 Dudzik David 1979 Ostrava (Beskydští Pacoši)
9 Šodková Petra 1977 Ostrava (Bokolobka)
10 Faruzelova Jaroslava 1974 Ostrava (Bokolobka)
11 Šarmanová Michaela 1981 Ostrava (Urviši z Ostravy)
12 Šajnarová Isabel 2014 Ostrava (Urviši z Ostravy)
13 Šajnarová Sofie 2016 Ostrava (Urviši z Ostravy)
14 Šajnarová Lucie 1986 Ostrava (Urviši z Ostravy)
15 Šarman Max 2016 Ostrava (Urviši z Ostravy)
16 Šarman Radim 1981 Ostrava (Urviši z Ostravy)
17 Žurek Martin 1975 Ostrava (Partyja ze SJV)
18 Turčík Marek 2000 Ostrava (Partyja ze SJV)
19 Kamperidou Andrea 1987 Ostrava
20 Jelen Milan 1967 Jistebník (Partyja ze SJV)
21 Melčák Jiří 1971 Vratimov (Partyja ze SJV)
22 Zuzaňáková Renáta 1981 Ostrava
23 Zuzaňáková Klára 2011 Ostrava
24 Klapuchová Beata 1992 Ostrava
25 Heimerová Barbora 1985 Krásná
26 Hájková Simona 1987 Ostrava
27 Sobková Kača Káťa 1964 Markvartovice (Hujerovi na tripu)
28 Kobová Vlaďka 1953 Ostrava (Hujerovi na tripu)
29 Žurek David 1976 Krmelín (Žurci)
30 Žurková Drahomíra 1982 Krmelín (Žurci)
31 Kubáčová Marie 1994 Ostrava
32 Kubáč Adam 2021 Ostrava
33 Hájková Hana 1960 Raškovice
Celkem přihlášeno na tuto trať: 31
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Stančíková Hanča 1963 Štramberk (Štramberačky)
2 Vostárková Janka 1963 Štramberk (Štramberačky)
3 Slonková Eva 1979 Horní Suchá (Rumové pralinky)
4 Zahrajová Fabiána 1969 Albrechtice (Rumové pralinky)
5 Býčková Andrea 1980 Albrechtice (Rumové pralinky)
6 Szymurdová Andrea 1989 Albrechtice (Rumové pralinky)
7 Hawlasková Lenka 1985 Albrechtice (Rumové pralinky)
8 Fluksová Radka 1984 Kopřivnice
9 Urbanová Kristýna 2000 Nový Jičín (Krampotovic rodinka)
10 Krampota Jan 1999 Fulnek (Krampotovic rodinka)
11 yorkšírskýteriér Monty 2020 -
12 Rušajová Romana 1970 Ostrava (Ostrava)
13 Rušaj Jan 2005 Ostrava (Ostrava)
14 David Miroslav 1972 Nový Jičín
15 Vranova Lucie 1973 Nový Jičín
16 Pustková Lucie 1994 Hať
17 Sýkorová Aneta 1988 Ostrava
18 Branecká Veronika 1991 Ostrava
19 Elblová Klára 1984 Ostrava
20 Zimková Barbora 1993 Havířov
21 Sibiřský husky Dory 2020 -
22 Sibiřský husky Erin 2020 -
23 Opletalová Jana 1982 Ostrava
24 Ševítová Magdaléna 1993 Havířov (Fusíci)
25 Fusek Zdeněk 1967 Havířov (Fusíci)
26 Ševít Matyáš 2019 Havířov (Fusíci)
27 Fusková Zdeňka 1972 Havířov (Fusíci)
28 Sachr Tomáš 1986 Ostrava (F.B.K. Štajgřy Ostrava)
29 Sedlář Šimon 1995 Loučka
30 Sedlář Jakub 1991 Loučka
31 Dobešová Ludmila 1999 Jablůnka
Celkem přihlášeno na tuto trať: 6
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Kotasovi Martina & Vojta & Ondra 1989 Ostrava (Kotasovi)
2 Gansová Dobromíra 1955 Příbor
3 Lazecká Dagmar 1957 Bílovec (Dagmar)
4 Schaffelhoferová Eva 1981 Ostrava
5 Mojáková Anna 2008 Ostrava
6 Gajdošíková Denisa 1988 Rychvald (Tři neznámí z Rychvaldu plus jeden)