Bezvaběh - online registrace
Založit blog Registrovat

2. STAROBĚLSKÉ LURDY         3,2 km          13. listopadu 2016

Startovní listina

Celkem: 1289
Pohlaví:
Vyhledej závodníka pomocí Ctrl + F
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Skoumalová Tereza 1990 Ostrava do 34 let
2 Pušková Gabriela 1971 Ostrava 45 a více let
3 Rajdus Vojtěch 1987 Havířov do 39 let
4 Dávidíková Pavlina 1979 Ostrava (SK ČERNÉ PLÍCE) 35-44 let
5 Vysocký Jan 1977 Ostrava (PARTY PEOPLE) 40-49 let
6 Mochová Lucie 1993 Ostrava do 34 let
7 Horáčková Vladimíra 1977 Ostrava (SKOB Ostrava) 35-44 let
8 Podolák Lukáš 1981 Doubrava (X-TRAIL Orlová) do 39 let
9 Vonšík Lukáš 1982 Ostrava (bez klubové příslušnosti) do 39 let
10 Pavlovič Ondřej 1989 Ostrava (Bělský les) do 39 let
11 Smrha Marek 1989 Ostrava (SK Černé plíce) do 39 let
12 Šutovský Matěj 1993 - do 39 let
13 Krayzel Libor 1968 - (Ostravske pajdy) 50-59 let
14 Černý Tomáš 1990 Ostrava (Běžecký klub České spořitelny) do 39 let
15 Lysák Radim 1960 Ostrava (Ostrava) 60-69 let
16 Stanovský Michal 1993 - (SSK Vítkovice - CISO) do 39 let
17 Langerová Martina 1979 Ostrava Poruba (Starobělské lurdy) 35-44 let
18 Jaskova Sarka 1984 - (Ostrava) 35-44 let
19 Foriška Štefan 1983 Příbor do 39 let
20 Plemeníková Hana 1973 Stará Bělá 45 a více let
21 Šťukavcová Markéta 1989 Ostrava (Queen and King) do 34 let
22 King Samuel 2006 Ostrava žáci
23 Vltavská Zuzana 1992 - (SK Černé plíce) do 34 let
24 Jovčev Jordan 1978 Krmelín (Krmelín) 40-49 let
25 Bílková Lucie 1993 - do 34 let
26 Král Miroslav 1971 Ostrava-Hrabůvka (FC-B7 Tým!!!) 40-49 let
27 Stanieková Magda 1985 Ostrava (Běžci sobě) 35-44 let
28 Vltavská Sabina 1972 Ostrava-Radvanice (Pozdní sběr) 45 a více let
29 Bizoň Lukáš 1981 Ostrava do 39 let
30 Rakoczyová Iveta 1990 Ostrava (Šunky sobě) do 34 let
31 Hořínek Martin 1981 - (MK Seitl Ostrava) do 39 let
32 Ščibráni Milan 1973 Ostrava 40-49 let
33 Březinová Mirka 1983 - 35-44 let
34 Hourová Markéta 1983 - (SK Černé plíce) 35-44 let
35 Lednický Jiří 1977 Ostrava (FORREST GUMP - B7 - tým) 40-49 let
36 Kelnerová Kamila 1982 Petřvald (Ostrava) 35-44 let
37 Masný Tomáš 1982 Ostrava (Ostrava) do 39 let
38 Bauer Michal 1982 Ostrava do 39 let
39 Konvičková Martina 1984 Ostrava (#laskavesmirna) 35-44 let
40 Maňáková Martina 1985 - 35-44 let
41 Konečná Nikola 1992 - do 34 let
42 Čaňo Jiří 1984 - (Ostrava-Poruba) do 39 let
43 Gábová Jarmila 1979 - 35-44 let
44 Koczyová Irena 1983 Ostrava - Poruba (MK Seitl Ostrava) 35-44 let
45 Picmousová Jana 1968 - (Mattoni Freerun Ostrava) 45 a více let
46 Turčeková Kateřina 1972 Ostrava (Běžci sobě) 45 a více let
47 Kozubek Lukáš 1971 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
48 Šittlerová Marie 1990 Ostrava (RUNdál) do 34 let
49 Holoubek Bohumil 1979 - (SK Oceláci Ostrava) 40-49 let
50 Ermisová Andrea 1984 - (Kozlovice) 35-44 let
51 Gřes Jiří 2017 Kopřivnice žáci
52 Králová Martina 1982 Ostrava 35-44 let
53 Osička David 1984 Ostrava do 39 let
54 Trajkova Nikola 1985 Ludgeřovice 35-44 let
55 Husek Marcel 1988 Ostrava neasy (Jebem na to :o)) do 39 let
56 Vyskočil Lukáš 1985 Ostrava (100K) do 39 let
57 Pechlát Ctibor 1976 Ostrava (Malý&Velký) 40-49 let
58 Kubátová Markéta 1991 Ostrava (Nosíme děti v Ostravě) do 34 let
59 Fišerová Barbora 1975 - (SK Oceláci Ostrava) 45 a více let
60 Pavlík Miroslav 1964 Pustá Polom (Mountaintime team) 50-59 let
61 Bernatíková Markéta 1990 Orlová-Lutyně (BEAST MODE) do 34 let
62 Rudický Radovan 1969 - (SK Oceláci Ostrava) 50-59 let
63 Fáček Miroslav 1966 - (SK Zahrada Petřvald) 50-59 let
64 Papežík Jirka 1992 Ostrava (SDH Svinov) do 39 let
65 Drahošan Pavel 1991 Ostrava do 39 let
66 Bobková Lucie 1990 Ostrava do 34 let
67 Zbořilová Ivana 1982 Šenov (BK SAK Karviná) 35-44 let
68 Šimůnková Renáta 1974 Ostrava (Ostrava) 45 a více let
69 Olšanský Antonín 1946 Ostrava-Hrabůvka (Sokol Hrabůvka) 70 a více let
70 Pustka Šimon 2004 - (SSK Vítkovice) dorostenci
71 Šimůnek Josef 1975 - (Ostrava) 40-49 let
72 Pustka Robin 2002 - junioři
73 Pustka Marian 1975 ostrava 40-49 let
74 Zbranek Pavel 1989 Ostrava do 39 let
75 Machálek David 1974 Darkovice (SK Černé plíce) 40-49 let
76 Rumpala Lukáš 1989 - (Ostrava) do 39 let
77 Bandík Pavel 1959 Frýdlant n. O. (Černé plíce) 60-69 let
78 Vyvialová Petra 1982 Frýdek-Místek (Skalice) 35-44 let
79 Černý Filip 1985 - (SK Černé plíce) do 39 let
80 Škapa Marek 1971 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 40-49 let
81 Slováček Jan 1982 Ostrava do 39 let
82 Přidalova Bohuslava 1993 Frýdlant nad Ostravicí (Frýdlant nad Ostravicí) do 34 let
83 Pietrasz Radka 1979 - 35-44 let
84 Maturová Marcela 1979 Ostrava (Ostrava) 35-44 let
85 Sýkorová Iva 1983 Havířov (#sportujsrdcem) 35-44 let
86 Rožanská Nikola Karolína 1974 Krnov (Krnov) 45 a více let
87 Stavinohová Leona 1972 Ostrava (Líné kůže) 45 a více let
88 Machálková Terka 2002 - (SK Černé plíce) juniorky
89 Machálková Barča 2010 - (SK Černé plíce) žákyně
90 Prokešová Petra 1988 - do 34 let
91 Chamrathová Marcela 1984 - (Rychvald) 35-44 let
92 Muťka Jakub 1998 - do 39 let
93 Holain Honza 1984 Ostrava (Ostrava) do 39 let
94 Peszynski Petra 1980 Klimkovice (Já a Eli :-)) 35-44 let
95 Kuběna Petr 1978 - (Ostrava) 40-49 let
96 Tison Marcel 1974 Havířov (MT Fitness1) 40-49 let
97 Vacula Lukáš 1980 Ostrava - Zábřeh 40-49 let
98 Kubíček Čestmír 1956 Ostrava 60-69 let
99 Kubíčková Hana 1961 Ostrava 45 a více let
100 Michálka Jakub 1973 - (Bobrovníky) 40-49 let
101 Tomášiková Martina 1993 - (Prievidza) do 34 let
102 Sevránek Patrik 1990 - (ostrava) do 39 let
103 Niedermeier Petr 1989 Ostrava-Zábřeh do 39 let
104 Kubat Roman 1989 Ostrava (Survive OCR) do 39 let
105 Tomek Erik 1999 - (Kunovice) do 39 let
106 Grygarová Simona 1974 - 45 a více let
107 Kotek Martin 1990 RYBÍ (RYBJAN) do 39 let
108 Kuráková Karin 1974 Ostrava 45 a více let
109 Velička Aleš 1973 - (Edgarpower.cz) 40-49 let
110 Rachačová Lenka 1987 - (Kopřivnice) do 34 let
111 Rychecká Michaela 1974 - 45 a více let
112 Bambušková Kateřina 1984 - (BoKolobka Tým Ostrava) 35-44 let
113 Spodniaková Simona 1973 Ostrava (Simča a Márinka) 45 a více let
114 Nadkansky Martin 1979 - 40-49 let
115 Gajdosikova Ivana 1983 - 35-44 let
116 Poledníkova Monika 1980 - 35-44 let
117 Šrubař Jan 1986 - (SK Černé plíce) do 39 let
118 Dušková Markéta 1980 - (Skřipov) 35-44 let
119 Děrgel Dalibor 1978 Rychvald (Rychvald) 40-49 let
120 Samek Tomáš 1966 - (GERBRICH RUN) 50-59 let
121 Davídková Barbora 1980 Rychvald (Rychvald) 35-44 let
122 Kolář Petr 1977 - (Bartošovice) 40-49 let
123 Pavlorková Kateřina 1977 Ostrava 35-44 let
124 Marek Lukáš 1993 - (Colliery made) do 39 let
125 Auer Tomáš 1981 Ostrava (Běžecká škola Ostrava-Jih) do 39 let
126 Drozdová Lucie 1988 - (Ostrava) do 34 let
127 Kotek Petr 1975 - 40-49 let
128 Tomeček Petr 1977 Ostrava 40-49 let
129 Kubín Rostislav 1966 Ostrava 50-59 let
130 Juřica Petr 1979 Havířov (Havířov) 40-49 let
131 Kroutil Tomáš 1979 Lipník nad Bečvou 40-49 let
132 Kroutilová Petra 1976 Lipník nad Bečvou 35-44 let
133 Kroutil Jakub 2006 Lipník nad Bečvou žáci
134 Prokeš Martin 1989 - (profiq) do 39 let
135 Juřicová Kateřina 1980 Havířov 35-44 let
136 Vargová Marcela 1968 Ostrava-Hrabůvka 45 a více let
137 Vargová Nikola 1993 Ostrava-Hrabůvka do 34 let
138 Jelínek Petr 1952 Příbor (AKEZ Kopřivnice) 60-69 let
139 Ščigel Marek 1979 - (Ostrava) 40-49 let
140 Bestová Pavlína 1997 Krmelín do 34 let
141 Charvát Jan 1970 - (Ostravské Pajdy) 50-59 let
142 Celerová Markéta 1991 Ostrava - Zábřeh (SK Černé plíce) do 34 let
143 Celer Radek 1979 - (SK Černé plíce) 40-49 let
144 Šubert Pavel 1974 - (neběžecký kroužek) 40-49 let
145 Kubulus Petr 1982 Frýdek-Místek do 39 let
146 Žídek Robert 1978 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
147 Lenhartová Zuzana 1986 - (LaPeco) do 34 let
148 Halfar Jan 1985 - (LaPeco) do 39 let
149 Karabín Mario 1972 Ostrava (LaPeCo) 40-49 let
150 Rechtoris David 1981 Ostrava do 39 let
151 Prohl Pavel 1994 - (Běhny ze Sportcentra Bohumín) do 39 let
152 Petrušková Marcela 1973 - (Klimkovice) 45 a více let
153 Salvetová Zuzana 1992 - (SK Černé plíce) do 34 let
154 Klug Miroslav 1989 Ostrava-Poruba (GOGOGO) do 39 let
155 Horálek Jaroslav 1980 - 40-49 let
156 Horálková Gabriela 1979 - (small highlanders) 35-44 let
157 Massarotto Lucio 1982 - do 39 let
158 Kocurek Igor 1971 - (Štramberk) 40-49 let
159 Daněk Jiří 1984 Ostrava - Zábřeh do 39 let
160 Daňková Marta 1984 - (prázdná obora) 35-44 let
161 Václavík Rostislav 1982 - (Birell/Boll/Mexiko Team) do 39 let
162 Sušila František 1962 Ostrava 50-59 let
163 Tomalík Pavel 1983 Frýdlant nad Ostravicí (Frýdlant nad Ostravicí) do 39 let
164 Stavinoha Jan 1989 Ostrava (Čumáčkovi) do 39 let
165 Vlachynský Jaroslav 1991 - (SRTGO) do 39 let
166 Konvičný Jakub 1993 - do 39 let
167 Charvát Jakub 1992 Ostrava (SRTG Ostrava) do 39 let
168 Supik Mariusz 1969 - (1.běžecký Jablunkov) 50-59 let
169 Bedrunková Sára 1993 - (Ostrava) do 34 let
170 Šormová Lucie 1991 Ostrava do 34 let
171 Supiková Kateřina 2000 - (1.běžecký Jablunkov) do 34 let
172 Hovjadský Vít 1966 Český Těšín 50-59 let
173 Riedel Lukáš 1983 - (SRTG Ostrava) do 39 let
174 Thompson Anna 1985 - (Ostrava) 35-44 let
175 Číp Petr 1980 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
176 Svěchota Milan 1972 Ostrava (SKOB Ostrava) 40-49 let
177 Čípová Martina 1979 Ostrava 35-44 let
178 Navrátil Tomáš 1977 Ostrava (Běžci sobě) 40-49 let
179 Hudeček Tomáš 1969 Ostrava (Camel Team) 50-59 let
180 Opletalová Denisa 1992 - do 34 let
181 Mařák Zdeněk 1990 - (SK Černé plíce) do 39 let
182 Solanská Markéta 1974 - (Rungo) 45 a více let
183 Sindelek Daniel 1965 - (MK Seitl Ostrava) 50-59 let
184 Maňák Michal 1985 - do 39 let
185 Kaštovská Katka 1981 Ostrava 35-44 let
186 Stöcker Richard 1979 Havířov (Team LightBIKE) 40-49 let
187 Klímková Michaela 1982 Opava (aktivní maminka) 35-44 let
188 Marek Jiří 1987 - (Ostrava) do 39 let
189 Svoboda Martin 1967 - (Libhošť) 50-59 let
190 Frenn Žaneta 1981 Ostrava (SK Oceláci Ostrava) 35-44 let
191 Mikerásek Radek 1986 - (TOBI Sport Frenštát p.R.) do 39 let
192 David Surovec 1977 - (Ostrava-Hrabová) 40-49 let
193 Valchařová Alena 1977 - (Ostrava) 35-44 let
194 Rychecky Jakub 1973 - 40-49 let
195 Lýsková Radmila 1983 Frýdek-Místek 35-44 let
196 Straková Lucie 1989 - do 34 let
197 Jurajdová Lenka 1975 Ostrava-Zábřeh (Běžci sobě) 45 a více let
198 Pavelková Michaela 1985 - (SK Černé plíce) 35-44 let
199 Procházková Iveta 1986 - do 34 let
200 Weissbrod Radek 1982 Ostrava-Kunčice (ASUS) do 39 let
201 Deáková Kamila 1984 - (Ostrava) 35-44 let
202 Přádková Hana 1978 - (SK Ocelaci Ostrava) 35-44 let
203 Collen Malcolm 1960 - (Team GB!!! Ostrava) 60-69 let
204 Nováková Sára 1992 - (SK Černé plíce) do 34 let
205 Bednárek Přemek 1983 - do 39 let
206 Martìnková Veronika 1985 - (Madeja sport) 35-44 let
207 Košťálová Johana 2017 - (SK Černé plíce) žákyně
208 Mayerová Petra 1986 - (SK Černé plíce) do 34 let
209 Wrona Tomáš 1985 Ostrava (Alpsport - Ježek na kopci) do 39 let
210 Skořupova Zdenka 1969 - (Ostrava) 45 a více let
211 Magulová Martina 1977 - (Břeclav) 35-44 let
212 Londová Zuzana 1986 - (SK Černé plíce) do 34 let
213 Londa Jiří 1989 - do 39 let
214 Sochacký Miloslav 1945 Ostrava (Stará Bělá) 70 a více let
215 Veselý René 1971 Ostrava (Renďuli) 40-49 let
216 Zlúky Martin 1973 ostrava-poruba (Beskyďáci) 40-49 let
217 Jaskiewicz Petr 1987 - (SK Černé plíce) do 39 let
218 Celta Martin 1971 Ostrava (SRTG Ostrava) 40-49 let
219 Celtová Dagmar 1969 Ostrava-Hrabůvka (SRTG Ostrava) 45 a více let
220 Pospíšilová Blanka 1982 Frýdek-Místek (Holky v pohybu) 35-44 let
221 Duranova Svatava 1964 Zelinkovice (Rungo pro zeny) 45 a více let
222 Ficek Milan 1989 Kunín (Team HYBAJ) do 39 let
223 Pazdziora Aleš 1971 - (Team LightBIKE) 40-49 let
224 Magula Martin 2000 - (Břeclav) do 39 let
225 Poledník Michal 1989 Otice (Canicross Beskydy) do 39 let
226 Mikušová Barbora 1991 Frýdlant n/O (Canicross Beskydy) do 34 let
227 Brožek Filip 2006 Ostrava (Brožci) žáci
228 Brožek Pavel 1974 - (Brožci) 40-49 let
229 Stöcker Kamil 1986 Havířov (Team LightBIKE) do 39 let
230 Kuchař Mirek 1971 - 40-49 let
231 Krutinová Kateřina 1973 - (Karviná) 45 a více let
232 Hlavatíková Adéla 1989 - (Běžím s Bláňou) do 34 let
233 Kulhavá Marie 1974 Orlová 45 a více let
234 Pechlátová Svatava 1977 - 35-44 let
235 Pechlátová Barbora 2007 Ostrava (Bike2000) žákyně
236 Pechlátová Klára 2009 Ostrava (RDC) žákyně
237 Valová Jarmila 1975 - 45 a více let
238 Reková Dorota 1984 - 35-44 let
239 Štihlová Anežka 2002 - (Canicross Beskydy) juniorky
240 Kacířová Lucie 1989 - (Frýdek-Místek) do 34 let
241 Chalupka Tomáš 1990 Frýdek-Místek do 39 let
242 Ručka Martin 2000 Ostrava (SSK Vítkovice) do 39 let
243 Santariusová Hana 1969 - 45 a více let
244 Matoušková Alena 1976 Ostrava (Ostrava) 35-44 let
245 Šillerová Lucie 1983 - (Runtastic Four) 35-44 let
246 Sychrová Petra 1983 - (Runtastic Four) 35-44 let
247 Mokrošová Dagmar 1964 - 45 a více let
248 Mokroš Ivo 1965 - 50-59 let
249 Pertzian Michal 1970 Skalité (Beer inside, Crivit outside) 50-59 let
250 Samková Jana 1973 - (GERBRICH RUN) 45 a více let
251 Navrátil David 1989 - (Blackcard) do 39 let
252 Valová Magdalena 2005 Ostrava žákyně
253 Kolkop Jan 1989 Ostrava (Cukrik) do 39 let
254 Krutinová Adéla 2001 - juniorky
255 Krutinová Ema 2009 - (Karviná) žákyně
256 Thunová Martina 1986 Ostrava (Báječné ženy v běhu) do 34 let
257 Kokeš Petr 1980 Ostrava (Pan a Paní Kokešovi) 40-49 let
258 Kučera Mirdis 1984 - (BO KOLOBKA) do 39 let
259 Vinárek Michal 1977 Branka u Opavy (SLIPKA GYM) 40-49 let
260 Zechová Zuzana 1993 - (SK Černé plíce) do 34 let
261 Skoumalová Vlasta 1962 - 45 a více let
262 Lukeš Jakub 1978 Ostrava 40-49 let
263 Lukeš Matěj 2010 Ostrava žáci
264 Vybihal Radek 1975 - (Ostrava) 40-49 let
265 Žáček Vincenc 1995 - do 39 let
266 Karabínová Natálie 1993 Ostrava (LaPeco) do 34 let
267 Klíma Oldřich 1957 Bohumín (Bohumín) 60-69 let
268 Brettschneiderová Zdenka 1971 Staříč (Staříč) 45 a více let
269 Andrysíková Simona 1997 - (SRTG Ostrava) do 34 let
270 Sittková Marie 1977 - 35-44 let
271 Doležal Martin 1988 - do 39 let
272 Chrenová Alžběta 1984 - 35-44 let
273 Pavelka Libor 1977 - (SK Oceláci Ostrava) 40-49 let
274 Malcharová Ilona 1985 - (Orlová) 35-44 let
275 Vraníková Ivana 1990 Ostrava-Poruba (SK Černé plíce) do 34 let
276 Stryk Pavel 1975 - (STRYK team) 40-49 let
277 Stryková Tereza 2006 - (STRYK team) žákyně
278 Machata Olga 1980 Ostrava (Ostrava) 35-44 let
279 Mrozek Milan 1975 Raduň (JUST BOMB GYM) 40-49 let
280 Blažek Martin 1986 - do 39 let
281 Chrenková Jolana 1992 - do 34 let
282 Kadlečík František 1990 - do 39 let
283 Bil Lukáš 1980 Ludgeřovice 40-49 let
284 Varsanyi Mario 1973 - (Karviná) 40-49 let
285 Hosch Jaromír 1989 Ostrava (Hyundai Team) do 39 let
286 Galbavý Pavel 1968 Olomouc (Olomouc) 50-59 let
287 Galbavá Sára 1999 Olomouc (Olomouc) do 34 let
288 Galbavá Barbora 2003 Olomouc (Olomouc) dorostenky
289 Zbořil Kamil 1975 - (Šenov) 40-49 let
290 Zbořil Vít 2009 - (Šenov) žáci
291 Pavlosek Přemysl 1984 - (Ostrava) do 39 let
292 Chlopčíková Kateřina 1985 - (Ostrava) 35-44 let
293 Waldhauser Jiří 1969 - (Bokolobka tým Ostrava) 50-59 let
294 Václavík Petr 1965 - (KLOPINA) 50-59 let
295 Zháněl Ivo 1992 Paskov (běžci sobě) do 39 let
296 Šrubařová Aneta 1982 - (prukazystaveb.cz/lepus.cz) 35-44 let
297 Pechlát Matěj 1977 Ostrava (Rychlí raptoři) 40-49 let
298 Pechlátová Lucie 2007 - (Horseland) žákyně
299 Kubištíková Hedvika 1992 Ostrava (Ostrava) do 34 let
300 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (Sheriff Wiggum Sport Team) do 39 let
301 Waldhauserová Šárka 1973 Ostrava (Bokolobka tým Ostrava) 45 a více let
302 Skála Ondřej 2006 Ostrava (Orli Ostrava) žáci
303 Skála Tomáš 2004 Ostrava (Orli Ostrava) dorostenci
304 Skála Jiří 1962 - (Orli Ostrava) 50-59 let
305 Juřica Petr 1972 - (Ostrava) 40-49 let
306 Siepaková Soňa 1981 - 35-44 let
307 Podolák Karel 1953 Orlová-Lutyně (X-TRAIL Orlová) 60-69 let
308 Michalková Kateřina 2003 - dorostenky
309 Sosnovec Jiří 1980 Ostrava (Je to ta zeď!) 40-49 let
310 Sekera Ondřej 1977 Šenov u Ostravy (Elite Sport Max Training) 40-49 let
311 Vrobel David 1986 Frýdek-Místek (Ju Jitsu Frýdek-Místek) do 39 let
312 Mach Martin 1988 Frýdek-Místek (Hyundai Team) do 39 let
313 Glogarová Petra 1987 - (SVVAT) do 34 let
314 Kis Pisti 1976 - 40-49 let
315 Hrušková Soňa 1988 - (Ostrava) do 34 let
316 Beseda Tomáš 1989 - do 39 let
317 Kulhankova Jirina 1974 - (Ostrava-Zábřeh) 45 a více let
318 Kokešová Pavlína 1986 Ostrava (Pan a Paní Kokešovi) do 34 let
319 Sochora Tomáš 1983 - (MODEL RUN TEAM Opava) do 39 let
320 Sochorová Eva 1988 - do 34 let
321 Kovalčíková Martina 1984 - 35-44 let
322 Mačáková Tereza 1987 - (Ostrava) do 34 let
323 Chodura Josef 1970 Ostrava (Ski Club Ipeco) 50-59 let
324 Pleva Tomáš 1991 - (Ostrava) do 39 let
325 Novotná Renata 1976 Přerov 35-44 let
326 Novotný Roman 1966 - 50-59 let
327 NOvotná Tereza 2005 Přerov žákyně
328 Novotný Ondřej 2008 - žáci
329 Izrael Jozef 1957 Ostrava (Ostrava Bělský les) 60-69 let
330 Novákovâ Eliška 1979 - (Ostrava) 35-44 let
331 Jančíková Kateřina 1987 Ostrava (Ostrava-Zábřeh) do 34 let
332 Mareš Martin 1974 Sleszká Ostrava (Hladnovské gazely) 40-49 let
333 Frenn Sammy John 2002 - (SK Oceláci Ostrava) junioři
334 Tulejová Katka 1974 - 45 a více let
335 Netopilová Eva 1984 - (Ostrava) 35-44 let
336 Mikula Miroslav 1967 Nový Jičín 50-59 let
337 Mikulová Kateřina 1975 Nový Jičín (Nový Jičín) 45 a více let
338 Hejníková Natálie 2011 Holešov žákyně
339 Feberová Monika 1973 - (Karviná 4) 45 a více let
340 Mlotek Jakub 1993 Karviná (Karviná) do 39 let
341 Friedel Libor 1964 Zbyslavice 50-59 let
342 Skálová Markéta 1981 - (SK Oceláci Ostrava) 35-44 let
343 Hižnaj Marek 1980 Šenov 40-49 let
344 Rinka Erich 1954 Kravaře (Prajzský BK Kravaře) 60-69 let
345 Palus Jakub 1988 - do 39 let
346 Proske Petr 1988 Ostrava (Rundál.cz) do 39 let
347 Vondráček Tomáš 1985 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ) do 39 let
348 Píša Pavel 1983 - (Rychvald) do 39 let
349 Jendželovský Martin 1990 Ostrava (Rundál) do 39 let
350 Henáčová Michaela 1992 - (Ostrava) do 34 let
351 Pavelka Tobi 2004 Ostrava (SK Oceláci Ostrava) dorostenci
352 Richterová Katrin 1992 - (Ostrava) do 34 let
353 Pavelková Steli 2007 - (SK Oceláci Ostrava) žákyně
354 Juřicová Karolína 2002 Ostrava juniorky
355 Vlach Jiří 1979 Frýdek Místek (Tj Baník Ostrava) 40-49 let
356 Valoušková Zuzana 1974 Ostrava (Ostrava) 45 a více let
357 Dudáš Daniel 1987 Ostrava (SK Černé Plíce) do 39 let
358 Řepišťáková Pavla 1987 Ostrava (RBC Řepáci) do 34 let
359 Velička Viktor 2009 - (Atletika Poruba) žáci
360 Kaděra David 1971 - 40-49 let
361 Masopustová Veronika 1993 - (Tvrdí boxeři) do 34 let
362 Trunda Tomáš 1993 - (Tvrdí boxeři) do 39 let
363 Pohludka Jiří 1992 - (Ostrava!!!) do 39 let
364 Glatzner Martin 1983 Ostrava (Ostrava!!!) do 39 let
365 Revenda Daniel 1979 Ostrava (Dědek Revish - lets punk yeah) 40-49 let
366 Hájovský Jan 1992 Bolatice do 39 let
367 Jurečková Irena 1971 Ostrava (Adventní běhání) 45 a více let
368 Štibingerová Ivana 1972 Ostrava (Rungo pro ženy) 45 a více let
369 Pivoňka Denis 1987 Ostrava (Ostrava - Zábřeh) do 39 let
370 Juřica Pavel 1973 Ostrava 40-49 let
371 Malatakisová Jana 1985 - (Ostrava) 35-44 let
372 Michenková Šárka 1989 - do 34 let
373 Mrocková Ivana 1990 - (Ostrava) do 34 let
374 Pavelková Petra 1992 - do 34 let
375 Křívová Lucie 1987 Ostrava (Drž hubu a makej) do 34 let
376 Křívová Tereza 1987 Nový Jičín do 34 let
377 Veldamonová Marta 1975 Příbor 45 a více let
378 Frenn Sara 2004 - (SK Oceláci Ostrava) dorostenky
379 Polzerová Sandra 2001 - (Ostrava) juniorky
380 Palušáková Kateřina 1976 - 35-44 let
381 Polzerová Renáta 1978 - (Ostrava) 35-44 let
382 Polzer Radim 1974 - (Ostrava) 40-49 let
383 Cigánek Martin 1979 - (Brušperk) 40-49 let
384 Menzelová Zuzana 1977 - 35-44 let
385 Menzel Antonín 2007 - žáci
386 Říha Vojtěch 1995 Ostrava (Strážci vesmíru) do 39 let
387 Sládková Kristýna 1993 - (Havířov) do 34 let
388 Belešová Jana 1991 Ostrava (Vendavo) do 34 let
389 Březnická Monika 1977 - (Ostrava) 35-44 let
390 Slovák Jan 1970 Ostrava (Ostrava) 50-59 let
391 Gramel Ondřej 1989 - (SK Černé plíce) do 39 let
392 Rábarová Lenka 1992 Havířov do 34 let
393 Vargová Renata 1971 - (Havířov) 45 a více let
394 Meluchová Sisi 1984 - (Ostrava) 35-44 let
395 Řeha Daniel 1979 - (Ostrava) 40-49 let
396 Štýberová Renata 1986 - do 34 let
397 Kašný Tomáš 1987 Píšť (NAPOHODU! bike team/Píšť) do 39 let
398 Krejčí Zdenka 1981 - (Ostrava) 35-44 let
399 Bílek Kristián 1980 - (Ostrava) 40-49 let
400 Veselá Eva 1973 - (Bohumín) 45 a více let
401 Mohylová Soňa 1976 Frýdek-Místek 35-44 let
402 Kulík Svatoslav 1958 Ostrava-Zábřeh (Ostrava) 60-69 let
403 Tomaszewiczová Lucie 2002 - (Ostrava) juniorky
404 Němec Petr 1977 Ostrava (Morituri te salutant) 40-49 let
405 Honova Eva 1980 - (Ostrava) 35-44 let
406 Tobolová Martina 1982 Ostrava 35-44 let
407 Vykydal Petr 1994 - (Bouchači za Starobělské) do 39 let
408 Najdek Dominik 2005 - žáci
409 Randýsek Martin 1973 Ostrava-Hrabůvka (SRTG Ostrava) 40-49 let
410 Čápová Lada 1970 Ostrava - Hrabůvka (SRTG Ostrava) 45 a více let
411 Hájek Jakub 1984 Ostrava-Zábřeh (Longboard ostrava) do 39 let
412 Šikulaj Radek 1986 Orlová do 39 let
413 Špilová Jana 1986 - (Orlová) do 34 let
414 Procházková Kamila 1973 Ostrava 45 a více let
415 Sládková Zuzana 1990 - do 34 let
416 Skokan Lukáš 1990 - do 39 let
417 Sobek Martin 1988 Ostrava do 39 let
418 Tomková Lenka 1978 - (Příbor) 35-44 let
419 Martiník Ivo 1983 - (To dokážu!) do 39 let
420 Kurková Martina 1963 - (Běhat nás baví) 45 a více let
421 Olesz Vladislav 1984 - (Ivoš to dokáže) do 39 let
422 Karásek Tomáš 1972 Ostrava - Koblov (Ubrečené Princezny) 40-49 let
423 Hudeček Jonáš 2008 Ostrava (Prigo Ostrava) žáci
424 Skříčková Kristýna 1983 - 35-44 let
425 Matula Zbyněk 1986 - do 39 let
426 Šprocha Andrej 1988 Orlová-Lutyně (BEAST MODE) do 39 let
427 Pachulova Jitka 1967 Ostrava 45 a více let
428 Skibińská Lenka 1977 - 35-44 let
429 Skibiński Marek 2004 Třinec dorostenci
430 Skibiński Roman 1976 Třinec 40-49 let
431 Klusová Hana 1993 Ostrava (Šneci v běhu) do 34 let
432 Procházková Jiřina 1986 - do 34 let
433 Senftová Pavla 1980 - (Ostrava jede) 35-44 let
434 Foldynová Jana 1978 - 35-44 let
435 Klocková Kateřina 1984 - 35-44 let
436 Adamec Tomáš 1986 Ostrava do 39 let
437 Šrámek Jiří 1983 - (Ostrava) do 39 let
438 Fujakova Katerina 1985 - (Havirov) 35-44 let
439 Svoboda Petr 1980 Havířov 40-49 let
440 Mžiková Zdenka 1976 - (Ostrava) 35-44 let
441 Němčíková Pavlína 1977 - (Vřesina) 35-44 let
442 Zlatovský Jan 1988 Ostrava (580824) do 39 let
443 Stuchlik Petr 1985 Ostrava - Svinov do 39 let
444 Jurek Radim 1985 - (Trojanovice) do 39 let
445 Hráček Roman 1972 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
446 Adamec Leonard 1969 - (ARTMEDICA CENTRUM (Praha)) 50-59 let
447 Adamcová Kateřina 1970 - (ARTMEDICA CENTRUM) 45 a více let
448 Davidová-Ondrová Lucie 1980 - (ARTMEDICA CENTRUM) 35-44 let
449 Adamcová Karolína 2001 - (ARTMEDICA CENTRUM) juniorky
450 Adámek Honza 1982 - (Valašské Meziříčí) do 39 let
451 Brož David 1979 Ostrava (Plesná) 40-49 let
452 Ulrich Filip 2008 - (Ostrava Vítkovice) žáci
453 Kiculisová Andrea 1999 Ostrava do 34 let
454 Blažková Kristýna 1999 Ostrava do 34 let
455 Lukešová Stanislava 1990 - (OCR Runners Ostrava) do 34 let
456 Holaň Radek 1975 - 40-49 let
457 Siwek Jakub 1987 Orlová (SRTG Orlová) do 39 let
458 Kaděrová Veronika 1991 - (SRTG Orlová) do 34 let
459 Greé Eva 1976 - 35-44 let
460 Šrajer Jan 1991 Ostrava (RUNdál) do 39 let
461 Kasza Pavel 1993 - (TABATA-crew (Orlová)) do 39 let
462 Šuhaj Václav 1983 Ostrava (Výškovické běhny) do 39 let
463 Sokolovský Ľubomír 1990 - do 39 let
464 Fortelný David 1990 Ostrava-Výškovice (Hyundai Team) do 39 let
465 Seles Jiří 1975 Ostrava (Rychlí slévači) 40-49 let
466 Lach Tomáš 1978 Ostrava (Rychlí slévači) 40-49 let
467 Blažej Jiří 1990 - (Partystany Ostrava) do 39 let
468 Keprtová Markéta 1992 Ostrava (Couravé kozy) do 34 let
469 Surzynová Karolína 2011 Ostrava (Mažoretky Hvězdičky) žákyně
470 Fryzová Kristina 1987 Ostrava (Mushing team Ostrava) do 34 let
471 Blokešová Petra 1993 - do 34 let
472 Reček Petr 1976 Ostrava (SK Černé plíce) 40-49 let
473 Reček Jan 2007 - žáci
474 Rečková Ivana 1974 Ostrava 45 a více let
475 Kielkovská Alena 1999 Karviná (Karviná) do 34 let
476 Stacherska Elzbieta 1982 - (SK Černé plíce) 35-44 let
477 Martiníková Kristýna 1993 - (SRTG Ostrava) do 34 let
478 Elšík Marek 1985 - (SRTG Ostrava) do 39 let
479 Matúšová Markéta 1991 - (SRTG Ostrava) do 34 let
480 Šorma Ivan 1946 Opava (SportTour Opava) 70 a více let
481 Elšík Daniel 1985 - (SRTG Ostrava) do 39 let
482 Karbanová Lucie 1983 Třinec 35-44 let
483 Urbánek Tomáš 1983 - (SRTG Ostrava) do 39 let
484 Kozák Martin 1984 - (Havířov) do 39 let
485 Babjak Martin 1984 Ostrava (OCR Runners Ostrava) do 39 let
486 Tomášek Miroslav 1988 - (Ostravští Pražáci) do 39 let
487 Starzyk David 1973 Třinec (Třinec) 40-49 let
488 Krupa Pavel 1985 Ostrava (SRTG Ostrava) do 39 let
489 Starzyková Monika 1977 Třinec (Třinec) 35-44 let
490 Karban Miloš 1979 Plzeň (Třinec) 40-49 let
491 Tvrdý Radomír 1980 Ostrava (Tvrdé játra) 40-49 let
492 Šlosarčíková Pavlína 1988 - (Tvrdé játra) do 34 let
493 Šlosarčíková Veronika 1990 Ostrava (Tvrdé játra) do 34 let
494 Šimečková Iveta 1963 Ostrava (FajnOvky!!!) 45 a více let
495 Pyšová Lenka 1990 Ostrava (FajnOvky!!!) do 34 let
496 Plšková Karin 1990 - (FajnOvky!!!) do 34 let
497 Hrbáč Petr 1981 Krásné Pole (Tvrdé játra) do 39 let
498 Sommerová Martina 1968 - 45 a více let
499 Sommerová Nikola 1989 - do 34 let
500 Ryparová Blanka 1992 - do 34 let
501 Večeřová Simona 1987 - do 34 let
502 Wronová Eva 1986 Ostrava (Alpsport - Ježek na kopci) do 34 let
503 Štiglerová Sylvie 1999 Ostrava (USK Praha) do 34 let
504 Vandrovec René 1970 - (Best4Run team) 50-59 let
505 Mielec Jaromír 1969 - (SK Zárubek) 50-59 let
506 Mielec Radomír 2003 - (OOB TJ Baník Ostrava) dorostenci
507 Zwingrová Eva 1983 Opava (Báječné ženy v běhu) 35-44 let
508 Chrzaszczová Adéla 1980 Karviná 6 35-44 let
509 Havelka Lukáš 1981 - (Město Albrechtice-Krnov) do 39 let
510 Adam Kačule 1975 Ostrava-Hrabůvka (Růžovky Ostrava) 45 a více let
511 Tabanyi Pavel 1976 - (SK Oceláci Ostrava) 40-49 let
512 Maceček Jakub 1990 - (Ostrava) do 39 let
513 Kubica Radek 1978 Petřvald (Petřvald) 40-49 let
514 Kopecká Yvona 1954 Ostrava - Hrabůvka 45 a více let
515 Phol Radka 1978 Ostrava 35-44 let
516 Koudela Ladislav 1973 - (Přerov) 40-49 let
517 Stacha Jan 1970 Kopřivnice (732241911) 50-59 let
518 Zamišková Veronika 1986 Vsetín do 34 let
519 Válek Jirka 1989 Ostrava do 39 let
520 Berčíková Nikola 1993 - (MikeBike) do 34 let
521 Kolářová Vendula 2003 - (Atletika Poruba) dorostenky
522 Barbořák Bohuš 1959 Olomouc (TJ Liga 100 Olomouc) 60-69 let
523 Kopecký Václav 1959 - (Ostrava Hrabůvka) 60-69 let
524 Stoklásek Martin 1996 Šilheřovice do 39 let
525 Lapka Tomáš 1976 - (Ostrava) 40-49 let
526 Kusáková Zdeňka 1951 - (Ostrava) 45 a více let
527 Gimerová Jana 1983 - (Nemcovce) 35-44 let
528 Vraníková Lenka 1972 - 45 a více let
529 Pešlová Eva 1992 - (OSTRAVA) do 34 let
530 Kalužová Eva 1982 - 35-44 let
531 Látal Martin 1984 - (Ostrava) do 39 let
532 Kusý Roman 1989 Ostrava (SRTG Ostrava) do 39 let
533 Klimíček Igor 1973 - (Sedliště) 40-49 let
534 Kovářová Eva 1975 Ostrava (Čertíci) 45 a více let
535 Harušťák Jaroslav 1973 - (Ostrava Jih) 40-49 let
536 Harušťáková Jana 1974 - (Ostrava Jih) 45 a více let
537 Mozdřen Tomáš 1975 - (Ostrava) 40-49 let
538 Mozdřenová Lucie 1978 - (Ostrava) 35-44 let
539 Kaloc Jiří 1960 - (Ostrava Jih) 60-69 let
540 Mlynář Martin 2008 - (Frýdek-Místek) žáci
541 Ryšková Stanislava 1977 - (Frýdek-Místek) 35-44 let
542 Mlynářová Kateřina 1979 - (Frýdek-Místek) 35-44 let
543 Havránek Aleš 1992 - (SK Černé plíce) do 39 let
544 Adamčík Danny 1979 Ostrava (South Park Runners) 40-49 let
545 Madejova Dagmar 1982 - (Ostrava) 35-44 let
546 Podhorní Patrik 1982 - (Podhorní gang) do 39 let
547 Kukučka Aleš 1967 - (Staré Město) 50-59 let
548 Kukučka Marek 2000 - (Staré Město) do 39 let
549 Kučerová Marcela 1978 Ostrava (Majda tým) 35-44 let
550 Králová Nikola 1987 - (Ostrava) do 34 let
551 Kinclová Monika 1985 - (Ostrava) 35-44 let
552 Kincl Michal 1982 - (Ostrava) do 39 let
553 Gavlasová Dominika 1993 - (Ostrava) do 34 let
554 Režná Pavlína 1991 - (AppliedFEM) do 34 let
555 Hamalová Daniela 1993 - (SK Černé plíce) do 34 let
556 Hamalová Klára 1995 - (SK Černé plíce) do 34 let
557 Teichmann Rostislav 1986 - do 39 let
558 Vavřina Jan 1952 Ostrava -3 (Loudavý dědek) 60-69 let
559 Madej Michal 1983 - do 39 let
560 Sitková Martina 1981 - (Oceláci Ostrava) 35-44 let
561 Kupka Petr 1985 Valašské Meziříčí do 39 let
562 Moj Miroslav 1993 - (SRTG Havířov) do 39 let
563 Kluka Martin 1979 Orlová (Aquilae) 40-49 let
564 Mihal Jan 2008 Ostrava žáci
565 Mihalová Jana 1984 - 35-44 let
566 Dořičáková Denisa 1982 - 35-44 let
567 Adamcová Jana 1984 Ostrava Stará Bělá (Staroběláci) 35-44 let
568 Mihalová Lucie 1982 - 35-44 let
569 Mihal Lukáš 1981 Ostrava do 39 let
570 Burda Filip 1991 - (Hasiči Kateřinky) do 39 let
571 Přerovský Tomáš 1981 - do 39 let
572 Janistín Marek 1984 - do 39 let
573 Durčáková Pavla 1986 Ostrava do 34 let
574 Bartusek Tomáš 1986 Ostrava-Jih (Ostrava) do 39 let
575 Návrata Michal 1979 Petřvald u Karviné 40-49 let
576 Kwiek Jakub 1989 Markvartovice do 39 let
577 Vrábelová Veronika 1981 - 35-44 let
578 Filipová Barbora 1973 Ostrava (Trojkaři) 45 a více let
579 Němcová Anna 1984 - 35-44 let
580 Zončová Marcela 1974 - 45 a více let
581 Ochránková Aneta 1993 Brno (BoKolobka Tým Ostrava) do 34 let
582 Rossi Tereza 1996 - do 34 let
583 Šenková Petra 1985 - 35-44 let
584 Krišková Zuzana 1990 - do 34 let
585 Rinka Tomáš 1979 Opava (Model Run Team) 40-49 let
586 Rinková Radka 1983 Opava (Prajzský BK Kravaře) 35-44 let
587 Kalita Tomáš 1988 - (Dubinská běhna) do 39 let
588 Křenková Noemi 1975 - 45 a více let
589 Applová Klára 1995 - do 34 let
590 Štětínská Tereza 2007 Ostrava-Výškovice (SK OB Ostrava) žákyně
591 Beskydský Dědek 1945 Orlová (Klub důchodců) 70 a více let
592 Marek Tomáš 1986 - (SK Černé Plíce) do 39 let
593 Marčiš Peter 1989 - do 39 let
594 Sváková Martina 1979 - (Frýdek-Místek) 35-44 let
595 Šlachtová Jarmila 1979 - 35-44 let
596 Kramár Milan 1973 - 40-49 let
597 Svák Martin 1975 - (Frýdek-Místek) 40-49 let
598 Kubicová Nikola 1991 - (Opava) do 34 let
599 Rychter Aleš 1988 Horní Bludovice do 39 let
600 Herot Lukáš 1984 Ostrava Bělský les do 39 let
601 Ptáček Libor 1981 Frýdek-Místek do 39 let
602 Kolebalová Šárka 1989 Ostrava do 34 let
603 Kusá Ivona 1971 Ostrava 45 a více let
604 Moj Lukáš 1998 Havířov (SRTG Havířov) do 39 let
605 Matug Michal 1984 Ostrava do 39 let
606 Pěšala Roman 1979 - (Ostrava-Dubina) 40-49 let
607 Toman Radim 1980 - (Dobrý běh (Ostrava)) 40-49 let
608 Pavlánová Dagmar 1975 - 45 a více let
609 Muchová Barbara 1983 - 35-44 let
610 Schikorová Kristýna 1995 - (Faraon) do 34 let
611 Valentová Veronika 1990 - (SRTGOstrava) do 34 let
612 Chovanec Roman 1962 Ostravice 50-59 let
613 Chovancová Lucie 1998 Ostravice do 34 let
614 Krčma Martin 1978 Ostrava-Poruba (martink sedmdesatosm) 40-49 let
615 Chovanec Radim 2001 Ostravice junioři
616 Mohyla Matěj 2008 Frýdek-Místek (Mohyláci) žáci
617 Chreno Jan 1980 - 40-49 let
618 Klodová Šárka 1964 ostrava (Ostrava Kunčičky) 45 a více let
619 Chovancová Petra 1987 - do 34 let
620 Javorková Jana 1990 - do 34 let
621 Heczková Barbora 2002 Petrovice u Karviné juniorky
622 Křístková Zuzana 1968 - 45 a více let
623 Hauptvogel Michal 1983 - do 39 let
624 Macečková Karolína 1995 Ostrava (Vet on track) do 34 let
625 Drahníková Monika 1976 - (Petřvald) 35-44 let
626 Stoch Milan 1974 - 40-49 let
627 Kolářová Monika 1994 Ostrava do 34 let
628 Wrona Jakub 1987 - (EliteFyzio) do 39 let
629 Wronová Zuzana 1988 - (EliteFyzio) do 34 let
630 Giža Tomáš 1975 Rychvald (SK Černé plíce) 40-49 let
631 Venkat Krishnamoorthy 1965 - (single malt) 50-59 let
632 Jordánová Magdaléna 1978 Havířov 35-44 let
633 Jordán Ondřej 2005 - žáci
634 Filip Tomáš 1973 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
635 Vahyla Tomas 1987 - (Markvartovice) do 39 let
636 Kolasa Jan 1992 - (Nová Bělá) do 39 let
637 Vaňková Petra 1990 - do 34 let
638 Rašková Eva 1977 - (Pohybova Ambulance) 35-44 let
639 Žáčková Pavlína 1983 - 35-44 let
640 Machanec Petr 1989 - do 39 let
641 Prasek David 1983 - do 39 let
642 Svačinová Věra 1968 Dolní Lutyně 45 a více let
643 Barošová Michaela 1983 - 35-44 let
644 Schneiderová Kateřina 1973 - (Opava) 45 a více let
645 Greplová Irena 1987 - do 39 let
646 Chlup Kamil 1981 Ostrava (Ostrava) do 39 let
647 Juřeník Josef 1952 Ostrava-Výškovice (SK OB Ostrava) 60-69 let
648 Pekaříková Kristýna 1999 - (AK SSK Vítkovice) do 34 let
649 Kudělásková Monika 2003 - (sk ostravaček) dorostenky
650 Voznica Tomáš 1975 - 40-49 let
651 Turek Martin 1986 - do 39 let
652 Burda Václav 1960 Ostrava - Zábřeh (Ostrava) 60-69 let
653 Máchová Zdeňka 1987 - (Ostrava) do 34 let
654 Pawlowski Milan 1975 - (Ostrava) 40-49 let
655 Hausnerova Lenka 1982 - (Ostrava) 35-44 let
656 Vrzala Matouš 1994 Ostrava (SSK Vítkovice) do 39 let
657 Vrzala Tomáš 1968 Ostrava (KS Ostrava) 50-59 let
658 Polomska Ivana 1981 - (Velká Polom) 35-44 let
659 Wágnerová Markéta 2009 - (Ostrava) žákyně
660 Michalčík Ondřej 1991 - (Havířov) do 39 let
661 Polomský Miroslav 1983 - (Velká Polom) do 39 let
662 Nogly Marcela 1979 - (ostrava) 35-44 let
663 Denková Nikola 1990 - do 34 let
664 Čupa Tomáš 1991 Albrechtice do 39 let
665 Burdová Vendula 1990 - (Havířov) do 34 let
666 Kašperlík Martin 1999 - do 39 let
667 Křížková Kateřina 1980 - (Ostrava) 35-44 let
668 Šrubařová Pavla 1978 - (Orlová - Poruba) 35-44 let
669 Šrubařová Jana 1984 - (Orlová-Poruba) 35-44 let
670 Karkoška Petr 1973 - (BK Karviná) 40-49 let
671 Hrtánková Marie 2004 Fryčovice (SSK Vítkovice) dorostenky
672 Priesolová Julie 2001 - (ostrava) juniorky
673 Chlup David 1993 - (D&R Ova) do 39 let
674 Čechová Renata 1992 - (D&R Ova) do 34 let
675 Kostková Eliška 1999 - (Ostrava) do 34 let
676 Halfar Petr 1987 - (Ostrava) do 39 let
677 Handrejchová Eva 1985 - (SDH Baška) 35-44 let
678 Řepišťák Daniel 1987 Ostrava (RBC Řepáci) do 39 let
679 Gaidošová Ida 1986 - do 34 let
680 Veselá Hana 1992 - do 34 let
681 Pečenka Milan 1995 - do 39 let
682 Rohelová Dominika 1988 Kopřivnice (Rolys) do 34 let
683 Binarová Lucie 1985 - 35-44 let
684 Šofrová Lucie 1989 Ostrava do 34 let
685 Kralova Mirka 1984 - (Ostrava) 35-44 let
686 Ragáli Tereza 1990 Paskov do 34 let
687 Týnová Eva 1978 Ostrava (Lurďačka) 35-44 let
688 kriegielová Petra 1980 - 35-44 let
689 Kriegiel Samuel 2001 - junioři
690 Vlček Michal 1993 Studénka (Los Amateros MTB Bílovec) do 39 let
691 Kolašín Tomáš 1972 - 40-49 let
692 Hromada Jan 1960 Opava (Opava) 60-69 let
693 Žižková Michaela 1988 Albrechtičky (Moravské Ludry :-D) do 34 let
694 Dolníčková Hana 1974 - (sokolíci) 45 a více let
695 Dolníčková Michaela 2005 - (sokolíci) žákyně
696 Dolníčková Eliška 1999 - (sokolíci) do 34 let
697 Vašková Kristýna 1989 Ostrava (CSSO :-)) do 34 let
698 Šmitová Michaela 1991 - (Ostrava) do 34 let
699 Vašek Vladimír 1989 - do 39 let
700 Kuchařová Lucie 1967 - (Hať) 45 a více let
701 Hanzelková Iveta 1978 - (Ostrava) 35-44 let
702 Petrová Jarmila 1964 Frýdek-Místek (Rungo pro ženy) 45 a více let
703 Vodičková Marta 1993 - (Hlučín) do 34 let
704 Kramárová Nikola 1990 - (Ostrava) do 34 let
705 Ulrych David 1979 - (Ostrava) 40-49 let
706 Kouřil Jaroslav 1980 - (Neběžecký kroužek) 40-49 let
707 Dominik Ondřej 1977 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 40-49 let
708 Peter Marian 1966 - 50-59 let
709 Pavlásek Aleš 1981 Ostrava (Suicide Squad) do 39 let
710 Procházková Veronika 1996 - do 34 let
711 Procházková Domča 1999 - (Havířov) do 34 let
712 Hameršmíd Vladimír 1953 Pardubice 60-69 let
713 Blahut Jan 1975 Ostrava 40-49 let
714 Pastrňák Marek 1985 - (Reklama Ostrava Team) do 39 let
715 Lučanová Šárka 1983 Ostrava Zábřeh (Ostrava) 35-44 let
716 skřeček pavel 1988 - do 39 let
717 Baláš Petr 1992 - (Frýdek - Místek) do 39 let
718 Kročková Lucie 1986 Vratimov (Vidličky a nože) do 34 let
719 Vidličková Petra 1979 Ostrava (Vidličky a nože) 35-44 let
720 Vandrol Tomáš 1986 - do 39 let
721 Peterková Veronika 1984 - (TJ Svitavy) 35-44 let
722 Fiala Jaroslav 1979 Ludgeřovice 40-49 let
723 Dočkalová Tereza 1988 Ostrava do 34 let
724 Haasová Petra 1986 - (TURBO ŠNECI) do 34 let
725 Štětkař Karel 1986 - (TURBO ŠNECI) do 39 let
726 Larysz Martin 1988 - (TURBO ŠNECI) do 39 let
727 Pavlín Petr 1984 - (Ostrava) do 39 let
728 Kousalová Alena 1978 Havířov-Šumbark 35-44 let
729 Penčáková Lenka 1983 Havířov 35-44 let
730 Kousal Kamil 1975 Havířov-Šumbark 40-49 let
731 Laňková Gabriela 1981 - (Hlučín) 35-44 let
732 Slováčková Marcela 1966 - (Surdikáčci) 45 a více let
733 Laňka Adam 2005 - (Hlučín) žáci
734 Hricová Jana 1965 - (Surdikačci) 45 a více let
735 Cebulová Kamila 1974 Ostrava (Ostrava) 45 a více let
736 Laňka Filip 2001 - (Hlučín) junioři
737 Hric Jiří 1965 - (Surdikačci) 50-59 let
738 Rodák Marek 1990 Praha do 39 let
739 Jašková Monika 1986 Příbor (Báječné ženy v běhu) do 34 let
740 Kubinová Jana 1988 - do 34 let
741 Urbančík Martin 1974 Ostrava (Mushing team Ostrava) 40-49 let
742 Homolová Kača 2004 - (Ostrava) dorostenky
743 Polášek Přemysl 1977 - (Vojtik 46) 40-49 let
744 Válková Klára 1991 - (Los Amateros MTB Bílovec) do 34 let
745 Wágner Robert 1972 - (Ostravar) 40-49 let
746 Sobolciakova Marcela 1991 - (Hrabůvka) do 34 let
747 Bajgar Lukáš 1981 - (Osamělý běžec 1433) do 39 let
748 Vaňková Sabina 1986 - (Osamělá běžkyně 90-60-90) do 34 let
749 Čimplová Anna 1988 Střítež do 34 let
750 Šillerová Eva 1982 - (Runtastic Four) 35-44 let
751 Nogolová Alena 1982 - (Runtastic Four) 35-44 let
752 Teichmanova Eva 1974 - 45 a více let
753 Dymyniatsa Dmytro 1990 - (Ostrava) do 39 let
754 Štěpánková Klára 2011 - (SK ČERNÉ PLÍCE) žákyně
755 Ulmanová Adéla 1988 Ostrava (Mushing team Ostrava) do 34 let
756 Mazaira Alejandro 1984 - (Ostrava) do 39 let
757 Simon Tomáš 1984 - (Ostrava) do 39 let
758 Pospíšil Jan 1987 - (CTO) do 39 let
759 Krůzová Bohuslava 1978 Ostrava 35-44 let
760 Sasinová Lucie 1988 Ostrava - Proskovice (DinoSauer team) do 34 let
761 Rehwaldová Jarmila 1979 Krmelín 35-44 let
762 Teichmanová Lenka 1998 - (Ostrava) do 34 let
763 Kucera Radek 1975 - (Ostrava) 40-49 let
764 Čáliková Markéta 1993 Dolní Lutyně (RAKETY) do 34 let
765 Budzel Matěj 2007 Chuchelná žáci
766 Jurigova Leontyna 1993 - (LaPeco) do 34 let
767 Pinkasová Miluše 1977 - (Petrovice u Karviné) 35-44 let
768 Sladký Petr 1979 - (Ostrava) 40-49 let
769 Slípková Viki 2002 - (Ostrava) juniorky
770 Švábová Marta 1980 Ostrava (CSSO :-)) 35-44 let
771 Témová Eliška 1998 - (Dětmarovice) do 34 let
772 Vojtek Michal 1992 - (Karviná) do 39 let
773 Voznica Daniel 1996 - do 39 let
774 Roszková Alena 1976 - (Trinec) 35-44 let
775 Voznicová Barbora 2000 - do 34 let
776 Petrů Jana 1988 - do 34 let
777 Kubín Martin 1990 - (Dolní Lhota) do 39 let
778 Talač Michal 1988 - (Havířov) do 39 let
779 Kavíková Sylvie 1990 - (Klimkovice) do 34 let
780 Švrčinová Romana 1988 - do 34 let
781 Grznárová Martina 1990 - do 34 let
782 Holub Milan 1982 - (Michelin) do 39 let
783 Hošek Václav 1987 Hulín do 39 let
784 Klimankova Vanda 1984 - (F-M) 35-44 let
785 Šenková Zuzana 2002 - (ssk vítkovice) juniorky
786 Drozdková Blanka 1969 - (Kyjovice) 45 a více let
787 Drozdková Anna 1998 - (Kyjovice) do 34 let
788 Kabeláč Radim 1984 Frýdek-Místek (Věčný povaleč v5) do 39 let
789 Papavasilevský Petr 1966 - 50-59 let
790 Papavasilevská Silvie 2004 - (SSK Vítkovice) dorostenky
791 Šotkovská Petra 1983 Řeka 35-44 let
792 Šreková Markéta 1993 - do 34 let
793 Brumovská Barbora 1989 Ostrava do 34 let
794 Krejčíř Tomáš 1988 - do 39 let
795 Molnárová Eva 1996 - do 34 let
796 Sokol Jiří 1990 Ostrava (Moravská Ostrava) do 39 let
797 Bližňák Aleš 1987 - do 39 let
798 Svobodová Zuzana 1966 - (Bruntál) 45 a více let
799 Sywalová Martina 1994 Ostrava (Ostrava) do 34 let
800 Jendželovský Marek 1992 Ostrava do 39 let
801 Herich Marcel 1981 Kobeřice (SLIPKA GYM) do 39 let
802 Zajoncová Božena 1954 Ostrava 45 a více let
803 Dokoupil Tomas 1989 - do 39 let
804 Lukovska Gabriela 1980 - (Ostrava-zabřeh) 35-44 let
805 Šlosarová Eva 1988 - do 34 let
806 Vikartovská Lucie 1987 Karlovice (Vítkovice) do 34 let
807 Pecháček Miroslav 1988 Ostrava do 39 let
808 Mentziková Lenka 1980 Darkovice 35-44 let
809 Szabados Peter 1976 - (CZ & SK FT) 40-49 let
810 Papajová Lenka 1974 - (Ostrava) 45 a více let
811 Paluzga Michal 1985 - (SRTG Opava) do 39 let
812 Osadník Pavel 1980 - (SRTG Opava) 40-49 let
813 Halamová Jitka 1986 - (Vratimov) do 34 let
814 Paluzgová Jana 1986 - (SRTG Opava) do 34 let
815 Beseda Jaroslav 1961 - (Frenštát pod.Radhoštěm) 50-59 let
816 Urbaníková Eva 1980 Ostrava 35-44 let
817 Koutný Petr 2008 Ostrava žáci
818 Bráblíková Kateřina 1974 Ostrava (Rychlí slévači) 45 a více let
819 Škubala Martin 2005 Ostrava (Rychlí slévači) žáci
820 Škubala Tomáš 2008 Ostrava žáci
821 Slončíková Marie 1974 Ostrava 45 a více let
822 Slončík David 2005 Ostrava žáci
823 Herotová Simona 1975 - (Krásné Pole) 45 a více let
824 Pyš Jiří 1970 - (TJ Budišovice) 50-59 let
825 Vozníková Pavla 1976 Ostrava 35-44 let
826 Vozník Tomáš 2006 Ostrava žáci
827 Vozníková Vanda 2009 Ostrava žákyně
828 Šonovská Kamila 1974 - (Krásné Pole) 45 a více let
829 Šonovský Jonáš 2006 - (Krásné Pole) žáci
830 Misiarz Petr 1976 Ostrava (Trek 1324) 40-49 let
831 Šromová Hana 1982 - 35-44 let
832 Gregořica Lukáš 2007 - (Opava) žáci
833 Gregořica Tomáš 2009 - (Opava) žáci
834 Gregořica Tomáš 1971 - (Opava) 40-49 let
835 Planková Kateřina 1984 - 35-44 let
836 Železník Jaromír 1990 Ostrava do 39 let
837 Stanke Dušan 1974 - (Hlučín) 40-49 let
838 Slívová Zdeňka 1969 Orlová (my dva a čas) 45 a více let
839 Suchanec Ondřej 1998 - do 39 let
840 Suchanec Michal 1973 - 40-49 let
841 Zuzi Kadeřnictví 1984 - (Pískové Doly) 35-44 let
842 procházka aleš 1979 - (ostrava) 40-49 let
843 Badura Denis 1997 - (Ostrava) do 39 let
844 Seidl Radek 1986 Ostrava (Seidlovi) do 39 let
845 Rada Robert 1953 - (Ostrava-Dubina) 60-69 let
846 Uher Matěj 2003 - (ostrava) dorostenci
847 Lembart Tomáš 1991 Ostrava do 39 let
848 MIŘEJOVSKÝ Jiří 1979 - (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 40-49 let
849 Zavadilová Markéta 1988 Ostrava do 34 let
850 Lembart Zdeněk 1988 Ostrava do 39 let
851 Vycudilíková Veronika 1991 - do 34 let
852 Duraj Jan 1987 - (Třinec) do 39 let
853 Sosnová Kateřina 2017 - žákyně
854 Talpa Jaroslav 1980 - (Havířov) 40-49 let
855 Panuška David 2004 - (SSK Vítkovice) dorostenci
856 Pracná Martina 1971 - (Ostrava) 45 a více let
857 Andrášková Lucie 1992 - (Havířov) do 34 let
858 Halfar Ondřej 2007 Darkovice žáci
859 Halfar Dalibor 1977 Darkovice 40-49 let
860 Holušová Simona 1969 Ostrava 45 a více let
861 Brož Ondra 1984 - (Mushing team Ostrava) do 39 let
862 Vrúbel Matěj 2001 - junioři
863 Trawinská Lenka 1978 Ostrava 35-44 let
864 Galiová Inge 1980 Petrovice u Karviné (Stg Karviná) 35-44 let
865 Losovský Martin 1992 Ostrava-Poruba do 39 let
866 Odehnalova Lucie 1981 - (Fialove kobry) 35-44 let
867 Veselková Renata 1974 - (Ostrava) 45 a více let
868 Žihala Michael 1989 - do 39 let
869 Lípa Jaroslav 1968 Ostrava (Best Workers) 50-59 let
870 Čempelová Kateřina 1992 - do 34 let
871 Kolek Dan 1989 - do 39 let
872 Pavlíková Růžena 1984 - 35-44 let
873 Komínek Jakub 2007 Ostrava žáci
874 Krčová Magdaléna 1993 - do 34 let
875 Suchanová Kája 1975 Ostrava Zábřeh 45 a více let
876 Polášek David 1991 Ostrava (Vendavo) do 39 let
877 Bednárek Aleš 1990 - do 39 let
878 Trlicová Michaela 1989 Ostrava do 34 let
879 Poláček Karel 1973 Brušperk (STS Chvojkovice - Brod) 40-49 let
880 Poláčková Ivana 1971 Brušperk (STS Chvojkovice - Brod) 45 a více let
881 Kohoutek Tobiáš 2010 Ostrava - Výškovice žáci
882 Kohoutek Tomáš 1978 - (Ostrava) 40-49 let
883 Zajíc Aleš 1969 - (Peaky Blinders) 50-59 let
884 Kolebač David 1980 - (Bohumín) 40-49 let
885 Jurik Lukáš 1992 - (SVVAT) do 39 let
886 Drčka Jiří 1987 - (SVVAT) do 39 let
887 Jurosz Miroslav 1985 Ostrava (ex-Equa bank) do 39 let
888 Komínek Jan 1957 Ostrava 60-69 let
889 Čigášová Kateřina 1992 - (Ostrava) do 34 let
890 Pergler Josef 1984 - (Metylovice) do 39 let
891 Hodula Martin 1988 - (Aikido Tsunami) do 39 let
892 Šimeček Jan 1989 - (Aikido Tsunami) do 39 let
893 Hora Ondřej 1988 - (Aikido Tsunami) do 39 let
894 Czerná Lucie 1971 Ostrava (Sakura dojo) 45 a více let
895 Nahodilová Barbora 1993 - (Ostrava) do 34 let
896 Kristek Petr 1969 - (Ostrava - Hrabůvka) 50-59 let
897 Labanič David 1989 - do 39 let
898 Januška Lukáš 1992 - do 39 let
899 Stůjová Pavlína 1990 Ostrava (FajnOvky!!!) do 34 let
900 Stůj Pavel 1989 Ostrava (FajnOvky!!!) do 39 let
901 Skalička Vít 1975 Opava (Tedíkova pěchota) 40-49 let
902 Chamrádová Klára 1992 - do 34 let
903 Golas Josef 1947 Ostrava (Běhám jenom za holkama) 70 a více let
904 Kožušniková Naďa 1971 - (Ostrava) 45 a více let
905 Svobodová Alena 1987 - do 39 let
906 Michalík Josef 1981 - do 39 let
907 Michalíková Šárka 1984 - 35-44 let
908 Kuchař David 1975 Ostrava 40-49 let
909 Svoboda Michal 1987 - do 39 let
910 Večeřová Kateřina 1977 - (Prostějov) 35-44 let
911 Nezvalová Jitka 1987 Zlín do 34 let
912 Bártek Michal 1986 Zlín do 39 let
913 Salzman Petr 1972 Ostrava (Friends) 40-49 let
914 Mareš Matěj 2000 - (BK Hladnov "B") do 39 let
915 Salzmanová Lucie 1973 Ostrava (Friends) 45 a více let
916 Salzman Vojtěch 2002 OSTRAVA (Friends) junioři
917 Nykl Matěj 1991 - (Polanka nad Odoru) do 39 let
918 Salzman Václav 2007 OSTRAVA (FKSTB MŽA) žáci
919 Oramus Lukáš 1983 - (Ovangers!!!) do 39 let
920 Zackova Nada 1983 - (Řepiště) 35-44 let
921 Soukup Ondrej 1989 - do 39 let
922 Oramus Závodská Pavlína 1985 - 35-44 let
923 Zacek Premysl 1982 - (Repiste) do 39 let
924 Škarka Matěj 1991 - (Ostrava) do 39 let
925 Vavroš Jiří 1981 - (Havířov) do 39 let
926 Skaličková Alžběta 2005 Opava (Tedíkova pěchota) žákyně
927 Skaličková Bohdana 1972 Opava (Tedíkova pěchota) 45 a více let
928 Skalička Vojtěch 2003 Opava (Tedíkova pěchota) dorostenci
929 Kula Jiří 1988 - (Karvina') do 39 let
930 Kahanek Dalibor 1969 - (Frýdek-Místek) 50-59 let
931 Stříbná Veronika 1988 - do 34 let
932 Kachel Radim 1976 - (Ostrava) 40-49 let
933 Stoszek Filip 2005 Ostrava (VZS Ostrava) žáci
934 Pilař Marek 1972 - (TJ u Soudu) 40-49 let
935 Kocián Daniel 1987 - (HUPNAKOLO.CZ) do 39 let
936 Hruzíková Tereza 1992 Ostrava (Buchtičkův gang) do 34 let
937 Bulawová Kamila 1971 Brušperk 45 a více let
938 Groplova Marcela 1971 Ostrava 45 a více let
939 Bobák Zdeněk 1988 - (SRTG Ostrava) do 39 let
940 Dršťák Vlastimil 1970 Havířov (Team lightBIKE) 50-59 let
941 Smékal Václav 1989 - (SK Černé Plíce) do 39 let
942 Michalčíková Eliška 1987 - (SK Černé Plíce) do 34 let
943 Novak Ondrej 1970 - 50-59 let
944 Hynčica Dalibor 1965 - 50-59 let
945 Štrbák Marek 1985 - (Ostrava) do 39 let
946 Novacek Tomas 1987 - (Nový Jičín) do 39 let
947 Bártková Alena 1988 - (Nový Jičín) do 34 let
948 Kožusznik Marek 1974 - (Radegast Beerclub Na Kopečku) 40-49 let
949 Kubečková Uršula 1982 - (Ostrava) 35-44 let
950 Šmahlíková Pavla 1981 - (Růžové coury v běhu) 35-44 let
951 Zezulák Daniel 1976 - 40-49 let
952 Müller Jindřich 1972 - (Bo !!!) 40-49 let
953 Staníček Tomáš 1972 - (Bo) 40-49 let
954 Izvorská Denisa 1986 - (CDU SPORT Ostrava) do 34 let
955 Klásek Martin 1972 - (BO !!!) 40-49 let
956 Žižková Karolína 1990 Baška do 34 let
957 Križan Tomáš 2003 - (Atletika Poruba) dorostenci
958 Prusová Eva 1971 - 45 a více let
959 Prus Ondřej 1995 - do 39 let
960 Pietrzyk Rostislav 1977 - (F.M.T. Group) 40-49 let
961 Žižková Kristýna 1985 Ostrava 35-44 let
962 Kučera Jakub 1981 - (Ostrava) do 39 let
963 Kornasová Kristýna 1988 - (Ostrava) do 34 let
964 Stařičná Ivana 1990 - do 34 let
965 Neuwirthová Michaela 1990 - (Ostrava) do 34 let
966 Besedová Aneta 1991 - (Studénka) do 34 let
967 John Tomáš 1990 - (Studénka) do 39 let
968 Phol Ríša 2008 - žáci
969 Lacinová Kateřina 1997 - (Mushing team Ostrava) do 34 let
970 Molnár Robert 1985 - (Krmelín) do 39 let
971 Seberová Klára 1992 Bohumín (SK Černé plíce) do 34 let
972 Bartoň Petr 1995 - (Nový Jičín) do 39 let
973 Navrátilová Naděžda 1989 - (Nový Jičín) do 34 let
974 Prus Roman 1995 - do 39 let
975 Jandová Martina 2001 Ostrava juniorky
976 Glonek Roman 1969 - (Hup Hop Havířov) 50-59 let
977 Štefek Zdeněk 1955 Ostrava-Zábřeh (---) 60-69 let
978 Ulman Petr 1989 - (Ostrava) do 39 let
979 Rygel Přemysl 1979 - (Děhylov) 40-49 let
980 Pavelek Martin 1986 - (Ostrava) do 39 let
981 Švrčina Hynek 1979 Ostrava 40-49 let
982 Janošek Tomáš 1981 - (Hukvaldy) do 39 let
983 Budyn Jaroslav 1961 Ostrava 3 50-59 let
984 Červenka Dalibor 1965 - 50-59 let
985 Olšinová Lucie 1996 - (Čavisov) do 34 let
986 Havelková ZuZu 1986 Vratimov do 34 let
987 Langerova Vaneska 2010 Ostrava 8 (Poruba) žákyně
988 Reitšmídová Aneta 1999 Rychvald (SK Černé plíce) do 34 let
989 Reitšmíd Jiří 2000 Rychvald do 39 let
990 Březinová Radka 1985 - (Fantastic Four Hukvaldy) 35-44 let
991 Csernai Pavel 1968 Ostrava 50-59 let
992 Lišaníková Kateřina 1991 - do 34 let
993 Hejníková Marta 1981 - (Holešov) 35-44 let
994 Munk Rudolf 1979 - (VZS Ostrava) 40-49 let
995 Jiříček Pavel 1998 - (SK Černé plíce) do 39 let
996 Bíbrlík David 1979 - (Ludgeřovice) 40-49 let
997 Tichá Miloslava 1977 Řepiště (Řepiště) 35-44 let
998 Fousek Jan 1991 Ostrava (MK Seitl Ostrava) do 39 let
999 Dudek Radim 1957 - (Frýdek-Místek) 60-69 let
1000 Šorf Jiří 2016 - žáci
1001 Bosáková Gabriela 1976 - 35-44 let
1002 Pártl Roman 1970 - (pproma Choceň) 50-59 let
1003 Polcar JIří 1978 - 40-49 let
1004 Ulčáková Radka 1977 Frýdek-Místek 35-44 let
1005 Nyklová Alexandra 1974 - (Bruntál) 45 a více let
1006 Nykl Tomáš 1975 - (Bruntál) 40-49 let
1007 Daniel Marcel 1971 - (Rýmařov) 40-49 let
1008 Majkus Tomáš 1970 Bohumín - Nový Bohumín 50-59 let
1009 Herrmannová Tereza 1999 - do 34 let
1010 Hudečková Barbora 2003 Ostrava (Tři kamarádi) dorostenky
1011 Klein David 1986 - (Přerov) do 39 let
1012 Styblík Zbyněk 1965 - (Kvarteto) 50-59 let
1013 Oliynyk Viktoriya 1994 - do 34 let
1014 Šarlej Filip 1994 - do 39 let
1015 Svěchovský Adam 1983 Ostrava do 39 let
1016 Halavič David 1970 - (Ostrava) 50-59 let
1017 Volná Karolina 2001 - (Biatlon Ostrava Poruba) juniorky
1018 Kanioková Blanka 1998 - do 34 let
1019 Kukučková Jana 1982 - (Ostrava) 35-44 let
1020 Vasek Rastislav 1973 - (Ostrava) 40-49 let
1021 Procházka Václav 1945 MK Seitl Ostrava (MK Seitl Ostrava) 70 a více let
1022 Vellechová Radka 1980 - (Ostrava) 35-44 let
1023 Matějová Anna 1997 - do 34 let
1024 Přadka Jan 1990 - do 39 let
1025 Pchálek Mojmír 1970 - (Bolatice) 50-59 let
1026 Genserková Renáta 1967 - (Ostrava) 45 a více let
1027 Unzeitlichová Marie 1970 Zlín (Furt pryč) 45 a více let
1028 Langerová Daniela 1986 - (Furt pryč) do 34 let
1029 Staněk Petr 1974 Velké Těšany (AK Kroměříž) 40-49 let
1030 Jasenský Oldřich 1982 Zlín (AK Kroměříž) do 39 let
1031 Ševčíková Denisa 1978 - 35-44 let
1032 Grůša Pavel 1980 - 40-49 let
1033 Toška Jiří 2004 - dorostenci
1034 Poruba Martin 2004 - (SSK Vítkovice) dorostenci
1035 Poruba Jan 2002 - (SSK Vítkovice) junioři
1036 dorňáková Vladimíra 1967 horní bečva 45 a více let
1037 Kasina Michal 1983 Ostrava (Kasici) do 39 let
1038 Kasinová Lucie 1985 Kasici (Ostrava) 35-44 let
1039 Karabina Michal 1984 - do 39 let
1040 Volný Milan 1970 - (Ostrava) 50-59 let
1041 Panáč Vojta 2004 Ostrava (PSCO) dorostenci
1042 Czyž Jan 1987 Bohumín do 39 let
1043 Placek Kamil 1982 - do 39 let
1044 Koutná Lenka 1988 - (SRTG Blansko) do 34 let
1045 Maňásková Sylva 1975 - 45 a více let
1046 Maňásek Josef 2008 - žáci
1047 Střebovský Tomáš 1971 - (Nadoraz) 40-49 let
1048 Hrozková Petra 1987 - (Matky ve výběhu) do 34 let
1049 Tobola Jan 1990 - do 39 let
1050 Trojka Filip 2004 - (Ostrava) dorostenci
1051 Surmová Eliška 2000 Ostrava (SSK Vítkovice) do 34 let
1052 Malura Jan 2000 - (SSK Vítkovice) do 39 let
1053 Fabiánová Monika 1976 - 35-44 let
1054 Prislupčák Peter 1991 - (Košice - SVK) do 39 let
1055 Skulina Petr 1977 - 40-49 let
1056 Skulina Matěj 2007 - žáci
1057 Wnetrzak Sylvie 1987 - (Poruba) do 34 let
1058 Owczarzová Andrea 1990 Dolní Lutyně do 34 let
1059 Zeman Filip 1989 Dolní Lutyně do 39 let
1060 Szabadosová Karin 2009 - (Ostrava) žákyně
1061 Bosák David 2003 - dorostenci
1062 Hradil Rudolf 1990 Ostrava do 39 let
1063 Skura Jan 1985 - (SK Černé plíce) do 39 let
1064 Zabořilová Šárka 1980 Ostrava 35-44 let
1065 Fešárek Dan 1964 - (ZŠ MUDr. E. Lukášové, Ostrava) 50-59 let
1066 Gengela Lukáš 2004 - (ZŠ MUDr. E. Lukášové, Ostrava) dorostenci
1067 Koktan Ondřej 1998 - (BK Olbramice) do 39 let
1068 Porebska Alena 1958 Ostrava 45 a více let
1069 Sluková Barbora 1994 - (SK Černé plíce) do 34 let
1070 Slováková Tereza 2003 - (Ostrava) dorostenky
1071 Schachlová Nikola 1994 - (Ostrava) do 34 let
1072 WILLASCHKOVÁ HANA 1974 VŘESINA (Vřesina) 45 a více let
1073 Maceček Tomáš 1991 - (LightBIKE Running Team) do 39 let
1074 Horylová Barbora 2001 Baška juniorky
1075 Hýlová Martina 1992 Stará Ves nad Ondřejnicí do 34 let
1076 Talla Vladimír 1978 Stará Bělá (Ostrava) 40-49 let
1077 Martinák Roman 1976 - (Ostrava - Vítkovice) 40-49 let
1078 Nohel Tomáš 1971 Vítkovice (Vítkovice) 40-49 let
1079 Mecner Martin 1987 - (Ostrava) do 39 let
1080 Volný Vojtěch 1994 - do 39 let
1081 Oborný Jiří 1971 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
1082 Volný Milan 1961 - 50-59 let
1083 Willaschek ŠIMON 2007 VŘESINA žáci
1084 Růčka Michal 1979 - (Ostrava - Stará Bělá) 40-49 let
1085 Pavliska Tomáš 2004 - (ZŠ MUDr. E. Lukášové, Ostrava) dorostenci
1086 Molová Amelie 2004 - (ZŠ MUDr. E. Lukášové, Ostrava) dorostenky
1087 Lyčka David 2004 - (ZŠ MUDr. E. Lukášové, Ostrava) dorostenci
1088 Hoang David 2004 - (ZŠ MUDr. E. Lukášové, Ostrava) dorostenci
1089 Bartoníková Martina 1988 - do 34 let
1090 Zipperová Jana 1992 - (Ostrava) do 34 let
1091 Jurošková Magdalena 1991 - do 34 let
1092 Sanetrník David 2000 Olomouc do 39 let
1093 Sanetrníková Lucie 1998 Olomouc do 34 let
1094 Šlesarík Marian 2002 - (Ostrava) junioři
1095 Vršecký Jan 1973 - (Pískové doly) 40-49 let
1096 Balnarová Iveta 1969 Ostrava 45 a více let
1097 Genserková Tereza 1999 - (Ostrava) do 34 let
1098 Bednář Richard 1985 - (CEPro team) do 39 let
1099 Fubšo Adam 2004 - (Ostrava-jih) dorostenci
1100 Oršový Zdeněk 1961 - (MK Seitl Ostrava) 50-59 let
1101 Dudek Petr 1979 - (Frenštát pod Radhoštem) 40-49 let
1102 Strouhal Petr 1968 - (Frýdek-Místek) 50-59 let
1103 Rajnoch Petr 1988 Fajné-Mjesto do 39 let
1104 Opalski Maciej 1961 - (Sosnowiec) 50-59 let
1105 Mihalová Denisa 1988 - (Ostrava) do 34 let
1106 Prokopová Veronika 2003 - dorostenky
1107 Foldynová Dominika 1995 - (Ostrava) do 34 let
1108 Prokopová Iveta 1973 - 45 a více let
1109 Foldynová Monika 1972 - (Ostrava) 45 a více let
1110 Müllerová Patricie 1989 - do 34 let
1111 Línek Marcel 1975 - (Ostrava) 40-49 let
1112 Špok Stanislav 1947 Vratimov 70 a více let
1113 Janoušková Marcela 1976 - (Mattoni freerun Ostrava) 35-44 let
1114 Halatová Michaela 1994 - do 34 let
1115 Prajzler Dominik 1994 Ostrava (BoliTo) do 39 let
1116 Kušnírová Zuzana 2001 - juniorky
1117 Janštová Anna 1979 Ostrava 35-44 let
1118 Lipina Tomáš 1966 - (Mk Seitl Ostrava) 50-59 let
1119 Horák Leonardt 2000 - (AK SSK Vítkovice) do 39 let
1120 Machů Mario 1985 - do 39 let
1121 Marek Marek 1985 - (Reklama Ostrava Team) do 39 let
1122 Hořínek Michal 1976 Ostrava (Spolu to zvládneme-MS torpedoes) 40-49 let
1123 Kubalová Lenka 1986 - (Ostrava) do 34 let
1124 Zonková Petra 1989 Opava (Opava) do 34 let
1125 Melecká Kateřina 1984 - (Babylonbike) 35-44 let
1126 Kotasová Pavlína 1975 Smilovice (kotaSOVY) 45 a více let
1127 Žváčková Eva 1987 - do 34 let
1129 Ryška Vít 1975 - (VSK Uni Brno) 40-49 let
1130 Smolka Jiří 1983 - (Ostrava) do 39 let
1131 Mlčáková Silvie 1986 - do 34 let
1132 Němcová Jana 1978 Ostrava 35-44 let
1133 Pospíšilová Blanka 1982 Ostrava 35-44 let
1134 Melčák Jakub 1990 - (SK Černé plíce) do 39 let
1135 Vysocký Aleš 1991 - (Opavský sportovní klub) do 39 let
1136 Golová Leona 1970 - 45 a více let
1137 Zaťko Libor 1968 Olomouc (ICIKTEAM) 50-59 let
1138 Pospíšil Petr 1980 - 40-49 let
1139 Sadlek Tomáš 1992 Olomouc (ICIKTEAM) do 39 let
1140 Bejová Barbora 1997 - (ICIKTEAM) do 34 let
1141 Konvičková Lenka 1976 - (Mattoni free run Ostrava) 35-44 let
1142 Pětroš Vojtěch 1993 - do 39 let
1143 Vaňková Aneta 1989 - (Ostrava) do 34 let
1144 Navařík Martin 1982 - (Julboway) do 39 let
1145 Berger David 1979 - 40-49 let
1146 Mamula Lukáš 1987 - do 39 let
1147 Kondělka David 1976 - (BrosTeam Orlová) 40-49 let
1148 Siebeltová Veronika 1996 - (TJ Slezan Frýdek-Místek) do 34 let
1149 Vyorálková Irena 1960 - (Studénka) 45 a více let
1150 Pavlásková Tamara 1990 - do 34 let
1151 Pavlásek Zdeněk 1988 Frýdek-Místek do 39 let
1152 Kučerová Jana 1965 Ostrava (Ostrava) 45 a více let
1153 Pařízek Jiří 1984 - (Frenštát p. R.) do 39 let
1154 Vlk Dalibor 1983 Ostrava-Hrabůvka do 39 let
1155 Šrajer Zdeněk 1952 - (Ostrava) 60-69 let
1156 Rudolf Michal 1985 Havířov (Havířov) do 39 let
1157 Tesarčík Jan 1998 - (TJ-Slezan) do 39 let
1158 Vajda Ladislav 1983 Ostrava do 39 let
1159 Minarčík Zdeněk 1973 Karviná (Karviná) 40-49 let
1160 Seidlerová Petra 1991 - (Báječné ženy v Běhu) do 34 let
1161 Vilím Tomáš 1992 - (Staříč) do 39 let
1162 Silná Markéta 1993 - (Ostrava) do 34 let
1163 Kruml Filip 2004 - (SSK Vítkovice) dorostenci
1164 Lunkmoss Erich 1966 - (Ostrava - Bělský Les) 50-59 let
1165 Vincourová Adéla 1993 Světlá Hora (SK Vrbno pod Pradědem) do 34 let
1166 Mentznarowská Valerie 1997 Ostrava do 34 let
1167 Peterson Lauren 1989 - (Avantiny) do 34 let
1168 Šupica Dušan 1978 Frydek Mistek (Frýdek-Místek) 40-49 let
1169 Zeman Marek 1987 - do 39 let
1170 Kelešová Miroslava 1998 - (Ostrava) do 34 let
1171 Sviták Stanislav 1950 - (MK Seitl Ostrava) 70 a více let
1172 Pikal Martin 1985 - (Ostrava) do 39 let
1173 Petr Václav 1958 - (SKOB Ostrava) 60-69 let
1174 Carbol Ladislav 1995 - (Kunčičky u Bašky) do 39 let
1175 Dlouhý Radek 1988 - (Horde) do 39 let
1176 Leontidis Georgios 1983 - (LaPeco) do 39 let
1177 Lutz Oskar Song 1984 - (Albrechtičky) do 39 let
1178 Čada Petr 1967 Havířov (Havířov) 50-59 let
1179 Stuchlý Petr 1980 - (Ostrava) 40-49 let
1180 Powada Jakub 1993 - (Kerberos team, z.s.) do 39 let
1181 Ozner Marek 1996 - do 39 let
1182 Bojtošová Simona 1996 - do 34 let
1183 Krstevová Andrea 1985 - (LightBIKE) 35-44 let
1184 Bažanowski Rostislav 1965 Ostrava 50-59 let
1185 Staněk Radim 1981 - (Ostrava) do 39 let
1186 Kubik Vojta 2005 Bohumín-Záblatí žáci
1187 Kubik Matyáš 2009 - žáci
1188 Kubiková Markéta 1980 Bohumín-Záblatí 35-44 let
1189 Walder Jakub 2008 - žáci
1190 Walder Patrik 2002 - junioři
1191 Mutinová Radka 1986 - (Jdu běhat) do 34 let
1192 Klenová Barbora 1994 - (NVPP Třinec) do 34 let
1193 Náplava Vojtěch 2003 - dorostenci
1194 Cesar Aleš 1980 Vratimov (Hobby Runners Vratimov) 40-49 let
1195 Bajer Tomáš 1988 - (Nový Jičín) do 39 let
1196 Dymáček Michal 1964 - (Ostrava) 50-59 let
1197 Koutná Daniela 1999 Krnov do 39 let
1198 Guziur Daniel 1990 - (NVPP Třinec) do 39 let
1199 Dřevjaný Jakub 1993 - (SK Černé plíce) do 39 let
1200 Míčková Anežka 1986 Dolní lhota do 34 let
1201 Zahnaš Pavel 1981 - (Strength Dynamic Stability) do 39 let
1202 Ondrašíková Lenka 1997 Ostrava (SSK Vitkovice) do 34 let
1203 Gacka Petr 1977 - (Ostrava-město) 40-49 let
1204 Minarčík Tomáš 1981 Ostrava (SK Černé plíce) do 39 let
1205 Vaňková Štěpánka 2000 - (SSK Vítkovice) do 34 let
1206 Vrzalová Simona 1988 - (SSK VÍTKOVICE) do 34 let
1207 Krejčí Dalibor 1974 - (Štrodlovaný Mocasín) 40-49 let
1208 Pokolo Marek 1967 - (-) 50-59 let
1209 Szöcs Tomáš 1993 - do 39 let
1210 Helcel Richard 1972 - (Sak Karvina) 40-49 let
1211 Vaňková Hana 1969 - (Ostrava) 45 a více let
1212 Kořenek Jiří 1964 - (Zdravá výživa Vsetín) 50-59 let
1213 Zahnaš Petr 2001 - (Strength Dynamic Stability) junioři
1214 Zahnaš Vladimír 1982 - (Strength Dynamic Stability) do 39 let
1215 Zahnašová Tereza 2003 - (Strength Dynamic Stability) dorostenky
1216 Ceremuga Radomír 1996 - (Strength Dynamic Stability) do 39 let
1217 Dutko Petr 1997 - (Strength Dynamic Stability) do 39 let
1218 Klímová Karolína 1996 - (Strength Dynamic Stability) do 34 let
1219 Tekeliová Linda 1978 - (Strength Dynamic Stability) 35-44 let
1220 Bluchová Kateřina 1983 - (SSK Vítkovice/ MTO) 35-44 let
1221 Husek Michal 2001 Rožnov pod Radhoštěm (AK SSK Vítkovice) junioři
1222 Surovec David 2005 - (SSK Vítkovice) žáci
1223 Palušák Martin 1999 - do 39 let
1224 Pernický Roman 1974 - (Frýdek-Místek) 40-49 let
1225 Mučková Lenka 1986 Ostrava Zábřeh (Ostrava) do 34 let
1226 Planka Jan 1981 - (Bestie Hnojník) do 39 let
1227 Smidžár Pavel 1983 Ostrava (SK Černé plíce) do 39 let
1228 Kožušník Jiří 1990 Ostrava (DECATHLON Ostrava) do 39 let
1229 Neprašová Iveta 1992 - (SSK Vítkovice) do 34 let
1230 Mikolajek Jan 1998 - do 39 let
1231 Kociánová Lucie 1988 - (Ostrava) do 34 let
1232 Vomlela Jan 2006 Ostrava-Poruba (Syn kulhajícího angličtináře Ostrava) žáci
1233 Kotasová Klára 1986 - (SK Černé plíce) do 34 let
1234 Car Dominik 1998 - do 39 let
1235 Kaločová Iveta 1972 - (F-M) 45 a více let
1236 Groš Štefan 1961 Frenštát Pod Radhoštěm (Groš team) 50-59 let
1237 Tkáčová Věra 1981 - 35-44 let
1238 Skalík Daniel 1970 - (Havířov) 50-59 let
1239 Březina Radomír 1967 - (Ostrava) 50-59 let
1240 Matusik Vitek 2007 - (Repiste) žáci
1241 Kořenková Pavla 1967 - (Zdravá výživa-lego) 45 a více let
1242 Rybář Pavel 1975 - (Pustá Polom) 40-49 let
1243 Lyčka Tomáš 1979 - (Ostrava) 40-49 let
1244 Rybářová Veronika 1977 - (Pustá Polom) 35-44 let
1245 Rybář Lukáš 2008 - (Ostrava) žáci
1246 Mlýnek Jiří David 2002 Ostrava (Penguins Ski Club Ostrava) junioři
1247 Šindelek Vladan 1967 - (Pržno) 50-59 let
1248 Kotkolík Lukáš 1987 Ostrava do 39 let
1249 Husek Stanislav 1962 Rožnov pod Radhostěm (Rožnov pod Radhoštěm) 50-59 let
1250 Beinhauerova Lenka 1976 Opava 35-44 let
1251 Klevarová Anna 1989 - (JednaDvaTři kroky k vítězství) do 34 let
1252 Závodná Patricie 1993 - (Havířov) do 34 let
1253 Lančová Karolína 1997 - (Ostrava) do 34 let
1254 Garnol Radim 1987 - (Ostravští Chrobáci) do 39 let
1255 Chwistek Lukáš 1997 - (AK SSK Vítkovice) do 39 let
1256 Jeřábková Tereza 1987 - (Hobby Runners Vratimov) do 34 let
1257 Marek Michal 1997 - do 39 let
1258 Vlach Oldřich 1977 - (OOB TJ Baník Ostrava) 40-49 let
1259 Hrazděra Milan 1984 - (SSK Vítkovice) do 39 let
1260 Halířová Marie 2001 - (Ostrava) juniorky
1261 Toman Radovan 1979 Studénka 40-49 let
1262 Kozel Michal 1980 - (Sdh Markvartovice) 40-49 let
1263 Surovec David 1977 - 40-49 let
1264 Zbořil Vít 2009 Šenov (BK SAK Karviná) žáci
1265 Zbořil Kamil 1975 Šenov 40-49 let
1267 Sládková Kristýna 1993 - do 34 let
1268 Adamíková Kateřina 1975 - 45 a více let
1269 Kuklová Andrea 1985 Frýdlant nad Ostravicí (Hyundai Team/LightBIKE Running Team) 35-44 let
1270 Kubín Martin 1990 Dolní Lhota (Dolní Lhota) do 39 let
1271 Krátká Anna 1969 Pardubice (Hvězda SKP Pardubice) 45 a více let
1272 Prus Roman 1995 - do 39 let
1273 Ulman Petr 1989 - (SKMP Ostrava) do 39 let
1274 Rygel Přemysl 1979 Děhylov (Děhylov) 40-49 let
1275 Zeman Marek 1987 - (MOVY STAVBY) do 39 let
1276 Podešva Jiří 1999 - do 39 let
1277 Dymáček Michal 1999 - do 39 let
1278 Vrábel Vojtěch 1990 - (KES) do 39 let
1279 Salawa Jiří 1967 Hlučín 50-59 let
1280 Kaminski Michal 1990 - do 39 let
1281 Kirman Štěpán 1989 - do 39 let
1282 Hradilová Dana 1976 - 35-44 let
1283 Hradilová Dagmar 2007 - žákyně
1284 Hradilová Simona 2005 - žákyně
1285 Skoumalová Vlasta 1962 Ostrava 45 a více let
1286 Kolaříková Lucie 1995 - do 34 let
1287 Stavinoha Michal 1991 Ostrava (Hyundai Team) do 39 let
1288 Komínková Darja 1960 Ostrava 45 a více let
1289 Csernaiová Hana 1968 Ostrava (Ostrava) 45 a více let
1290 Stryková Lenka 1975 - 45 a více let
1291 Hrabovská Lenka 1977 Ostrava (Čertíci) 35-44 let