Bezvaběh - online registrace
Založit blog Registrovat

3. STAROBĚLSKÉ LURDY         3,2 km          12. listopadu 2017

Startovní listina

Celkem: 1349
Pohlaví:
Vyhledej závodníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 1253
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Skoumalová Tereza 1990 Ostrava do 34 let
2 Dávidíková Pavlina 1979 Ostrava (SK ČERNÉ PLÍCE) 35-44 let
3 Machálek David 1974 Darkovice (SK Černé plíce) 40-49 let
4 Adamek Jan 1982 Valasske Mezirici (Run Magazine TEAM) do 39 let
5 Klímková Michaela 1982 Opava (aktivní maminka) 35-44 let
6 Schachlová Nikola 1994 - (Ostrava) do 34 let
7 Lhotáková Alexandra 1990 - (Veřovice) do 34 let
8 Pivoňka Denis 1987 Ostrava (Ostrava - Zábřeh) do 39 let
9 Číp Petr 1980 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
10 Mochová Lucie 1993 Ostrava do 34 let
11 Pušková Gabriela 1971 Ostrava 45 a více let
12 Čípová Martina 1979 Ostrava 35-44 let
13 Lukács Miroslav 1976 Ostrava (Mattoni Freerun Ostrava) 40-49 let
14 Vonšík Lukáš 1982 Ostrava (bez klubové příslušnosti) do 39 let
15 Kopel Viktor 1987 Ostrava (Ostrava) do 39 let
16 Karbanová Lucie 1983 Třinec 35-44 let
17 Starzyková Monika 1977 Třinec (Třinec) 35-44 let
18 Starzyk David 1973 Třinec (Třinec) 40-49 let
19 Karban Miloš 1979 Plzeň (Třinec) 40-49 let
20 Kolaříková Lucie 1995 - do 34 let
21 Horáčková Vladimíra 1977 Ostrava (SKOB Ostrava) 35-44 let
22 Pannnová Vendula 1977 - (SKOB Ostrava) 35-44 let
23 Kroutil Tomáš 1979 Lipník nad Bečvou 40-49 let
24 Majkus Tomáš 1970 Bohumín - Nový Bohumín 50-59 let
25 Kroutilová Petra 1976 Lipník nad Bečvou 35-44 let
26 Kroutil Jakub 2006 Lipník nad Bečvou žáci
27 Řepišťák Daniel 1987 Ostrava (RBC Řepáci) do 39 let
28 Řepišťáková Pavla 1987 Ostrava (RBC Řepáci) do 34 let
29 Sevránek Patrik 1990 - (ostrava) do 39 let
30 Jovčev Jordan 1978 Krmelín (Krmelín) 40-49 let
31 Tvrdý Radomír 1980 Ostrava (Tvrdé játra) 40-49 let
32 Tomášek Miroslav 1988 - (Ostravští Pražáci) do 39 let
33 Krupa Pavel 1985 Ostrava (SRTG Ostrava) do 39 let
34 Drahníková Monika 1976 - (Petřvald) 35-44 let
35 Olšanský Antonín 1946 Ostrava-Hrabůvka (Sokol Hrabůvka) 70 a více let
36 Šimůnková Renáta 1974 Ostrava (Ostrava) 45 a více let
37 Mohyla Roman 2008 Frýdek-Místek (Mohyláci) žáci
38 Mohyla Matěj 2008 Frýdek-Místek (Mohyláci) žáci
39 Mohylová Soňa 1976 Frýdek-Místek 35-44 let
40 Michalková Kateřina 2003 - dorostenky
41 Vrobel David 1986 Frýdek-Místek (Ju Jitsu Frýdek-Místek) do 39 let
42 Michálková Petra 1977 - (Orlová) 35-44 let
43 Plemeníková Hana 1973 Stará Bělá 45 a více let
44 Hanzelová Tereza 1987 Ostrava do 34 let
45 Kubíčková Denisa 1977 Ostrava 35-44 let
46 Foriška Štefan 1983 Příbor do 39 let
47 Bauer Michal 1982 Ostrava do 39 let
48 Fabianová Jana 1978 Ostrava 35-44 let
49 Hájovský Jan 1992 Bolatice do 39 let
50 Rajdus Vojtěch 1987 Havířov do 39 let
51 Kuráková Karin 1974 Ostrava 45 a více let
52 Černý Tomáš 1990 Ostrava (Běžecký klub České spořitelny) do 39 let
53 Drahošan Pavel 1991 Ostrava do 39 let
54 Skopalová Karolína 1994 Ostrava do 34 let
55 Tomeček Petr 1977 Ostrava 40-49 let
56 Pavlovič Ondřej 1989 Ostrava (Bělský les) do 39 let
57 Bizoň Lukáš 1981 Ostrava do 39 let
58 Vysocký Jan 1977 Ostrava (PARTY PEOPLE) 40-49 let
59 Lysák Radim 1960 Ostrava (Ostrava) 60-69 let
60 Vaculík Lukáš 1992 Ostrava (A BIKE CLUB OSTRAVA) do 39 let
61 Srb Jindřich 1985 Horoměřice (Night Run Team) do 39 let
62 Bittner Martin 1969 Ostrava - Vítkovice (Diakonie Ostrava) 50-59 let
63 Kotek Martin 1990 RYBÍ (RYBJAN) do 39 let
64 King Samuel 2006 Ostrava žáci
65 Lacinová Kateřina 1997 - (Mushing team Ostrava) do 34 let
66 Lednický Jiří 1977 Ostrava (FORREST GUMP - B7 - tým) 40-49 let
67 Owczarzová Andrea 1990 Dolní Lutyně do 34 let
68 Davídková Barbora 1980 Rychvald (Rychvald) 35-44 let
69 Kulhavá Marie 1974 Orlová 45 a více let
70 Děrgel Dalibor 1978 Rychvald (Rychvald) 40-49 let
71 Poledníková Tereza 1999 Karviná Ráj do 34 let
72 Heczková Barbora 2002 - juniorky
73 Masný Tomáš 1982 Ostrava (Ostrava) do 39 let
74 Holá Karolina 1995 Ostrava do 34 let
75 Sasinová Lucie 1988 Ostrava - Proskovice (DinoSauer team) do 34 let
76 Král Miroslav 1971 Ostrava-Hrabůvka (FC-B7 Tým!!!) 40-49 let
77 Holain Honza 1984 Ostrava (Ostrava) do 39 let
78 Jurečková Irena 1971 Ostrava (Adventní běhání) 45 a více let
79 Šofrová Lucie 1989 Ostrava do 34 let
80 Zlotý David 1979 Ostrava 40-49 let
81 zdeňkova michaela 1984 Ostrava 35-44 let
82 Ščibráni Milan 1973 Ostrava 40-49 let
83 Kopečková Jana 1988 Olomouc (Olomouc) do 34 let
84 Belešová Jana 1991 Ostrava (Vendavo) do 34 let
85 Sokolovský Ľubomír 1990 - do 39 let
86 Šarlej Filip 1994 - do 39 let
87 Grygar David 1979 Paskov (Run magazine team) 40-49 let
88 Nováková Renáta 1975 Ostrava-Hrabová (ASUS) 45 a více let
89 Jeřábková Tereza 1987 - (Hobby Runners Vratimov) do 34 let
90 Žmolík Christian 1973 Ostrava-Stará Bělá 40-49 let
91 Stanieková Magda 1985 Ostrava (Běžci sobě) 35-44 let
92 Musiol Tomáš 1983 Ostrava do 39 let
93 Weissbrod Radek 1982 Ostrava-Kunčice (ASUS) do 39 let
94 Galbavý Pavel 1968 Olomouc (Olomouc) 50-59 let
95 Galbavá Sára 1999 Olomouc (Olomouc) do 34 let
96 Galbavá Barbora 2003 Olomouc (Olomouc) dorostenky
97 Stacha Jan 1970 Kopřivnice (732241911) 50-59 let
98 Sušila František 1962 Ostrava 50-59 let
99 Rozprýmová Martina 1984 Ostrava 35-44 let
100 Pracná Martina 1971 - (Ostrava) 45 a více let
101 Holušová Simona 1969 - (Ostrava) 45 a více let
102 Lýsková Radmila 1983 Frýdek-Místek 35-44 let
103 Straková Lucie 1989 - do 34 let
104 Golab Petr 1969 Ostrava 50-59 let
105 Petrovská Šárka 1987 - do 34 let
106 Kotkolík Lukáš 1987 Ostrava do 39 let
107 Šormová Lucie 1991 Ostrava do 34 let
108 Suchanová Kája 1975 Ostrava Zábřeh 45 a více let
109 Phol Radka 1978 Ostrava 35-44 let
110 Phol Ondra 2004 - dorostenci
111 Phol Ríša 2008 - žáci
112 Phol Vladan 1972 - 40-49 let
113 Vrúbel Matěj 2001 - junioři
114 Trawinská Lenka 1978 Ostrava 35-44 let
115 Kočvarová Monika 1976 - 35-44 let
116 Kočvara Tobiáš 2010 - žáci
117 Spodniaková Simona 1973 Ostrava (Simča a Márinka) 45 a více let
118 Hourová Markéta 1983 - (SK Černé plíce) 35-44 let
119 Reček Petr 1976 Ostrava (SK Černé plíce) 40-49 let
120 Šlosarčíková Pavlína 1988 - (Tvrdé játra) do 34 let
121 Herot Lukáš 1984 Ostrava Bělský les do 39 let
122 Sobek Martin 1988 Ostrava do 39 let
123 Stavinoha Jan 1989 Ostrava (Čumáčkovi) do 39 let
124 Křížková Gabriela 1993 Ostrava (Čumáčkovi) do 34 let
125 Kawulok Marcel 1983 Cesky Tesin (SRTG Třinec) do 39 let
126 Šemla Pavel 1982 Třinec (SRTG Třinec) do 39 let
127 Kolkop Jan 1989 Ostrava (Cukrik) do 39 let
128 Babjak Martin 1984 Ostrava (OCR Runners Ostrava) do 39 let
129 Kučera Jakub 1981 - (Ostrava) do 39 let
130 Adamcová Jana 1984 Ostrava Stará Bělá (Staroběláci) 35-44 let
131 Keprtová Markéta 1992 Ostrava (Couravé kozy) do 34 let
132 Hrbáč Petr 1981 Krásné Pole (Tvrdé játra) do 39 let
133 Turček Jiří 1972 - (Ostrava) 40-49 let
134 Turčeková Kateřina 1972 Ostrava (Běžci sobě) 45 a více let
135 Pustka Marian 1975 ostrava 40-49 let
136 Klečka Tomáš 1980 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
137 Klíma Oldřich 1957 Bohumín (Bohumín) 60-69 let
138 Giža Tomáš 1975 Rychvald (SK Černé plíce) 40-49 let
139 Sywalová Martina 1994 Ostrava (Ostrava) do 34 let
140 Skřeček Pavel 1988 - do 39 let
141 Zajonc Martin 1976 - 40-49 let
142 Matug Michal 1984 Ostrava do 39 let
143 Škapa Marek 1971 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 40-49 let
144 Tichopádová Aneta 1998 - (SRTG Ostrava) do 34 let
145 Charvát Jakub 1992 Ostrava (SRTG Ostrava) do 39 let
146 Bartusek Tomáš 1986 Ostrava-Jih (Ostrava) do 39 let
147 Čaňo Jiří 1984 - (Ostrava-Poruba) do 39 let
148 Zapletalová Petra 1990 - do 34 let
149 Jendželovský Marek 1992 Ostrava do 39 let
150 Halfar Jan 1985 - (LaPeco) do 39 let
151 Celer Radek 1979 - (SK Černé plíce) 40-49 let
152 Šuhaj Václav 1983 Ostrava (Výškovické běhny) do 39 let
153 Šlosarčíková Veronika 1990 Ostrava (Tvrdé játra) do 34 let
154 Nováková Aneta 1983 - (BK Ludgeřovice) 35-44 let
155 Celtová Dagmar 1969 Ostrava-Hrabůvka (SRTG Ostrava) 45 a více let
156 Celta Martin 1971 Ostrava (SRTG Ostrava) 40-49 let
157 Meluchová Sisi 1984 - (Ostrava) 35-44 let
158 Marek Tomáš 1986 - (SK Černé Plíce) do 39 let
159 Hurt Petr 1982 - (Ostrava) do 39 let
160 Bednář Martin 1974 - (Ostrava Jih) 40-49 let
161 Cebulová Kamila 1974 Ostrava (Ostrava) 45 a více let
162 Doležel Radomír 1973 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
163 Maturová Marcela 1979 Ostrava (Ostrava) 35-44 let
164 Hricová Jana 1965 - (Surdikačci) 45 a více let
165 Pagáčová Barbora 1990 Osttrava (Šunky sobě!) do 34 let
166 Hricová Kateřina 1991 - (Surdikačči) do 34 let
167 Slováčková Marcela 1966 - (Surdikačci) 45 a více let
168 Rakoczyová Iveta 1990 Ostrava (Šunky sobě) do 34 let
169 Slováčková Lenka 1994 - (Surdikačci) do 34 let
170 Mrkosová Eliška 1988 Frýdek-Místek do 34 let
171 Chalupka Tomáš 1990 Frýdek-Místek do 39 let
172 Hric Jiří 1965 - (Surdikačci) 50-59 let
173 Kwiek Jakub 1989 Markvartovice do 39 let
174 Kučerová Marcela 1978 Ostrava (Majda tým) 35-44 let
175 Šmíd Pavel 1988 - (Ostrava) do 39 let
176 Kachel Radim 1976 - (Ostrava) 40-49 let
177 Holoubek Bohumil 1979 - (SK Oceláci Ostrava) 40-49 let
178 Kuběna Petr 1978 - (Ostrava) 40-49 let
179 Rajdlová Monika 1992 Prostějov do 34 let
180 Rajnoch Michal 1989 - (Ostrava) do 39 let
181 Vraníková Lenka 1972 - 45 a více let
182 Vavřina Jan 1952 Ostrava -3 (Loudavý dědek) 60-69 let
183 Juroch Radim 1972 - 40-49 let
184 Hýlová Martina 1992 Stará Ves nad Ondřejnicí do 34 let
185 Pechlát Ctibor 1976 Ostrava (Malý&Velký) 40-49 let
186 Pavlorková Kateřina 1977 Ostrava 35-44 let
187 Valchařová Eliška 1987 Velké Heraltice do 34 let
188 Varyšová Jana 1981 Opava 35-44 let
189 Hořínek Martin 1981 - (MK Seitl Ostrava) do 39 let
190 Hižnaj Marek 1980 Šenov 40-49 let
191 Karabín Mario 1972 Ostrava (LaPeCo) 40-49 let
192 Karabínová Natálie 1993 Ostrava (LaPeco) do 34 let
193 Lenhartová Zuzana 1986 - (LaPeco) do 34 let
194 Rinka Tomáš 1979 Opava (Model Run Team) 40-49 let
195 Rinka Erich 1954 Kravaře (Prajzský BK Kravaře) 60-69 let
196 Podolák Lukáš 1981 Doubrava (X-TRAIL Orlová) do 39 let
197 Podolák Karel 1953 Orlová-Lutyně (X-TRAIL Orlová) 60-69 let
198 Kišová Linda 1982 - 35-44 let
199 Leontidis Georgios 1983 - (LaPeco) do 39 let
200 Minarčík Tomáš 1981 Ostrava (SK Černé plíce) do 39 let
201 Štiglerová Sylvie 1999 Ostrava (USK Praha) do 34 let
202 Adam Kačule 1975 Ostrava-Hrabůvka (Růžovky Ostrava) 45 a více let
203 Mučková Lenka 1986 Ostrava Zábřeh (Ostrava) do 34 let
204 Krajčovičová Zuzana 1988 - do 34 let
205 Pertzian Michal 1970 Skalité (Beer inside, Crivit outside) 50-59 let
206 Kubica Radek 1978 Petřvald (Petřvald) 40-49 let
207 Misiarz Petr 1976 Ostrava (Trek 1324) 40-49 let
208 Seberová Klára 1992 Bohumín (SK Černé plíce) do 34 let
209 Pavlík Miroslav 1964 Pustá Polom (Mountaintime team) 50-59 let
210 Czerná Lucie 1971 Ostrava (Sakura dojo) 45 a více let
211 Juřica Petr 1979 Havířov (Havířov) 40-49 let
212 Juřicová Kateřina 1980 Havířov 35-44 let
213 Čupa Tomáš 1991 Albrechtice do 39 let
214 Jašková Monika 1986 Příbor (Báječné ženy v běhu) do 34 let
215 Thunová Martina 1986 Ostrava (Báječné ženy v běhu) do 34 let
216 Machovská Simona 1989 - do 34 let
217 Porebska Alena 1958 Ostrava 45 a více let
218 Beneš Michael 1990 Ostrava do 39 let
219 Hrušková Michaela 1980 - 35-44 let
220 Ševčíková Denisa 1978 - 35-44 let
221 Reitšmídová Aneta 1999 Rychvald (SK Černé plíce) do 34 let
222 Reitšmíd Jiří 2000 Rychvald do 39 let
223 Sochacký Miloslav 1945 Ostrava (Stará Bělá) 70 a více let
224 Fabík František 1978 Valašské Meziříčí 40-49 let
225 Muroň Marcel 1986 Ostrava (Ostravští Cypi) do 39 let
226 Kozel Michal 1980 - (Sdh Markvartovice) 40-49 let
227 Dittrich Ondřej 1987 - (SRTGOstrava) do 39 let
228 Lýsek Patrik 1982 Frýdek (Hyundai team) do 39 let
229 Štětínská Tereza 2007 Ostrava-Výškovice (SK OB Ostrava) žákyně
230 Hýl Luděk 1962 Stará Ves nad Ondřejnicí (Zubničky) 50-59 let
231 Krainová Iva 1978 Karviná (Šneci v běhu) 35-44 let
232 Hájek Jakub 1984 Ostrava-Zábřeh (Longboard ostrava) do 39 let
233 Bil Lukáš 1980 Ludgeřovice 40-49 let
234 Mareš Martin 1974 Sleszká Ostrava (Hladnovské gazely) 40-49 let
235 Hrdinová Kristýna 1991 - do 34 let
236 Pernický Roman 1974 - (Frýdek-Místek) 40-49 let
237 Knapova Alena 2004 Milovice dorostenky
238 Hameršmíd Vladimír 1953 Pardubice 60-69 let
239 Varsanyi Mario 1973 - (Karviná) 40-49 let
240 Chlup Kamil 1981 Ostrava (Ostrava) do 39 let
241 Kyselá Hanka 1988 - (Rozběháme Nový Jičín) do 34 let
242 Honischová Henrieta 1981 Nový Jičín (Rozbeháme Nový Jičín) 35-44 let
243 Lukeš Jakub 1978 Ostrava 40-49 let
244 Lukeš Matěj 2010 Ostrava žáci
245 Pazdziora Aleš 1971 - (Team LightBIKE) 40-49 let
246 Tomčík Petr 1974 Nový Jičín (rNJ) 40-49 let
247 Ševčíková Lada 1974 - (rNJ) 45 a více let
248 Štefek Zdeněk 1955 Ostrava-Zábřeh (---) 60-69 let
249 Klusová Hana 1993 Ostrava (Šneci v běhu) do 34 let
250 Lutz Oskar Song 1984 - (Albrechtičky) do 39 let
251 Seibertová Lenka 1981 - 35-44 let
252 Pokorný Michael 1994 - (Ostrava) do 39 let
253 Kozubek Lukáš 1971 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
254 Kupka Petr 1985 Valašské Meziříčí do 39 let
255 Wimmerová Eva 1982 Ostrava (Prvá a druhý) 35-44 let
256 Vidličková Petra 1979 Ostrava (Vidličky a nože) 35-44 let
257 Valoušková Zuzana 1974 Ostrava (Ostrava) 45 a více let
258 Michňová Eva 1975 Ostrava-Bělský les 45 a více let
259 Homolová Kača 2004 - (Ostrava) dorostenky
260 Greé Hana 2004 Ostrava dorostenky
261 Barabaschová Pavla 1996 - (SDH Markvartovice) do 34 let
262 Halfarová Žaneta 1976 Darkovice (Darkovice) 35-44 let
263 Halfar Ondřej 2007 Darkovice žáci
264 Vjaclovský Jan 1994 - do 39 let
265 Kluková Monika 1985 Orlová (Aquilae) 35-44 let
266 Kluka Martin 1979 Orlová (Aquilae) 40-49 let
267 Kluka Matyáš 2009 Orlová (Aquilae) žáci
268 Jandová Radana 1975 - (Frenštát pod Radhoštěm) 45 a více let
269 Jandová Jana 1954 - (Frenštát pod Radhoštěm) 45 a více let
270 Franek Tomáš 1995 - do 39 let
271 Csernai Pavel 1968 Ostrava 50-59 let
272 Komínková Darja 1960 Ostrava 45 a více let
273 Komínek Jan 1957 Ostrava 60-69 let
274 Csernaiová Hana 1968 Ostrava (Ostrava) 45 a více let
275 Zbořilová Ivana 1982 Šenov (BK SAK Karviná) 35-44 let
276 Navrátil Tomáš 1977 Ostrava (Běžci sobě) 40-49 let
277 Revenda Daniel 1979 Ostrava (Dědek Revish - lets punk yeah) 40-49 let
278 Paličková Tereza Termiš 1990 Ostrava (Tvrdé játra) do 34 let
279 Pabián Patrik 1993 - (Ostrava) do 39 let
280 Papaková Markéta 1988 - (OCR Runners Olomouc) do 34 let
281 Ondráček Petr 1973 Ostrava 40-49 let
282 Novák Břetislav 1971 - (Brušperk) 40-49 let
283 Nováková Karolína 1998 - (Brušperk) do 34 let
284 Ondráčková Eliška 1973 Ostrava 45 a více let
285 Pavlovec Ondřej 1984 - (Hradec Kralove) do 39 let
286 Kleiberová Pavlína 1984 - (Olomouc) 35-44 let
287 Rinková Radka 1983 Opava (Prajzský BK Kravaře) 35-44 let
288 Chojnová Pavlína 1985 - (Karviná) 35-44 let
289 Mlotek Jakub 1993 Karviná (Karviná) do 39 let
290 Škarka Matěj 1991 - (Ostrava) do 39 let
291 Fuková Karina 1980 Havířov 35-44 let
292 Damjanovová Pavlína 1986 - (Rychlé šípy) do 34 let
293 Kokeš Petr 1980 Ostrava (Pan a Paní Kokešovi) 40-49 let
294 Morská Petra 1977 Havířov-město (STG Havířov) 35-44 let
295 Malatakisová Jana 1985 - (Ostrava) 35-44 let
296 Slovák Jan 1970 Ostrava (Ostrava) 50-59 let
297 Slováková Katka 1975 Ostrava 45 a více let
298 Slováková Terezka 2009 Ostrava žákyně
299 Maschke Jan 1977 - (Ostrava-Zábřeh) 40-49 let
300 Hladík Vladimír 1995 Ostrava do 39 let
301 Zlatovský Jan 1988 Ostrava (580824) do 39 let
302 Lipowská Šárka 1993 Ostrava do 34 let
303 Hosch Jaromír 1989 Ostrava (Hyundai Team) do 39 let
304 Vlk Dalibor 1983 Ostrava-Hrabůvka do 39 let
305 Polášek Přemysl 1977 - (Vojtik 46) 40-49 let
306 Brumovská Vladimíra 1966 Ostrava 45 a více let
307 Novotný Roman 1966 - 50-59 let
308 Novotný Ondřej 2008 - žáci
309 NOvotná Tereza 2005 Přerov žákyně
310 Novotná Renata 1976 Přerov 35-44 let
311 Wágner Robert 1972 - (Ostravar) 40-49 let
312 Kubištíková Hedvika 1992 Ostrava (Ostrava) do 34 let
313 Hudeček Tomáš 1969 Ostrava (Camel Team) 50-59 let
314 Tomanová Petra 1980 - (Studénka) 35-44 let
315 Toman Radim 1980 - (Dobrý běh (Ostrava)) 40-49 let
316 Polášek Jakub 1986 - do 39 let
317 Popelka Jaroslav 1986 - (Kroměříž) do 39 let
318 Popelka Milan 1994 - (Kroměříž) do 39 let
319 Stepková Veronika 1983 - (Team LightBIKE) 35-44 let
320 Podhorní Kateřina 1993 ostrava (AVC) do 34 let
321 Škorňáková Věra 1971 Ostrava-Hrabová (Ostrava-Hrabová) 45 a více let
322 Maceček Otakar 1961 - (SKOB Ostrava) 50-59 let
323 Vargová Marcela 1968 Ostrava-Hrabůvka 45 a více let
324 Vargová Nikola 1993 Ostrava-Hrabůvka do 34 let
325 Trlicová Michaela 1989 Ostrava do 34 let
326 Adamíčková Kateřina 1977 Ostrava- Výškovice (MNOF) 35-44 let
327 Hovjadský Vít 1966 Český Těšín 50-59 let
328 Bartošek Tomáš 1981 - (Olomouc) do 39 let
329 Fortelný David 1990 Ostrava-Výškovice (Hyundai Team) do 39 let
330 Nohelová Andrea 1993 Lichnov do 34 let
331 Mihal Jan 2008 Ostrava žáci
332 Halfarová Natálie 2000 - (Darkovice) do 34 let
333 Kožušniková Naďa 1971 - (Ostrava) 45 a více let
334 Havelková ZuZu 1986 Vratimov do 34 let
335 Křenkova Darina 2001 Hutisko-Solanec juniorky
336 Mincel Petr 1985 - (Ostrava) do 39 let
337 Adamec Radim 1980 - (Stará Bělá) 40-49 let
338 Adamec Martin 2011 - (Stará Bělá) žáci
339 Adamcová Nela 2009 - (Stará Bělá) žákyně
340 Seberova Barbara 1995 Ostrava do 34 let
341 Křížková Markéta 1994 Ostrava - Moravská Ostrava do 34 let
342 Haft Martin 1979 Ostrava (FajnOvky!!!) 40-49 let
343 Stuchlik Petr 1985 Ostrava - Svinov do 39 let
344 Míčková Anežka 1986 Dolní lhota do 34 let
345 Koutná Daniela 1999 Krnov do 39 let
346 Vojkovská Daniela 1983 Ostrava 35-44 let
347 Konvičný Jakub 1993 - do 39 let
348 Kubín Rostislav 1966 Ostrava 50-59 let
349 Hulová Iva 1985 Ostrava - Pustkovec 35-44 let
350 Sekera Ondřej 1977 Šenov u Ostravy (Elite Sport Max Training) 40-49 let
351 Stöcker Richard 1979 Havířov (Team LightBIKE) 40-49 let
352 Černá Iva 1976 - 35-44 let
353 Čápová Lada 1970 Ostrava - Hrabůvka (SRTG Ostrava) 45 a více let
354 Randýsek Martin 1973 Ostrava-Hrabůvka (SRTG Ostrava) 40-49 let
355 Kusý Roman 1989 Ostrava (SRTG Ostrava) do 39 let
356 Wágnerová Markéta 2009 - (Ostravar) žákyně
357 Seidl Radek 1986 Ostrava (Seidlovi) do 39 let
358 Seidlová Petra 1988 Olomouc do 34 let
359 Brhlová Jana 1979 - (Běžecká škola Ostrava-Jih) 35-44 let
360 Jančíková Kateřina 1987 Ostrava (Ostrava-Zábřeh) do 34 let
361 Sadlek Tomáš 1992 Olomouc (ICIKTEAM) do 39 let
362 Zaťko Libor 1968 Olomouc (ICIKTEAM) 50-59 let
363 Kabeláč Radim 1984 Frýdek-Místek (Věčný povaleč v5) do 39 let
364 Petrová Jarmila 1964 Frýdek-Místek (Rungo pro ženy) 45 a více let
365 Juřeník Josef 1952 Ostrava-Výškovice (SK OB Ostrava) 60-69 let
366 Herich Marcel 1981 Kobeřice (SLIPKA GYM) do 39 let
367 Vinárek Michal 1977 Branka u Opavy (SLIPKA GYM) 40-49 let
368 Mrozek Milan 1975 Raduň (JUST BOMB GYM) 40-49 let
369 Látal Martin 1984 - (Ostrava) do 39 let
370 Kokešová Nikol 1984 - (Ostravcie) 35-44 let
371 Mach Martin 1988 Frýdek-Místek (Hyundai Team) do 39 let
372 Hoštová Andrejka 1990 - do 34 let
373 Telařík Jakub 1990 - do 39 let
374 Baláš Jiří 1991 - do 39 let
375 Kolaříková Romana 1965 - 45 a více let
376 Kolařík Zdeněk 1960 - 60-69 let
377 Kolářová Monika 1994 Ostrava do 34 let
378 Říha Vojtěch 1995 Ostrava (Strážci vesmíru) do 39 let
379 Konvičný Viktor 1968 - 50-59 let
380 Rovňaník Jana 1980 Opava (mamky na útěku) 35-44 let
381 Talacek Robin 1993 Ostrava do 39 let
382 Štěpánková Klára 2011 - (SK ČERNÉ PLÍCE) žákyně
383 Talla Vladimír 1978 Stará Bělá (Ostrava) 40-49 let
384 Mecner Martin 1987 - (Ostrava) do 39 let
385 Martinák Roman 1976 - (Ostrava - Vítkovice) 40-49 let
386 Růčka Michal 1979 - (Ostrava - Stará Bělá) 40-49 let
387 Růčková Jana 1981 - (Ostrava - Stará Bělá) 35-44 let
388 Hitka Tomáš 1989 Dubina (Dubina) do 39 let
389 Hrbáč Jiří 1971 - (Polanka nad Odrou) 40-49 let
390 Surma Zbyněk 1974 Moravská Ostrava (Moravská Ostrava) 40-49 let
391 Nohel Tomáš 1971 Vítkovice (Vítkovice) 40-49 let
392 Čermák Richard 1982 - (Ostrava - Vítkovice) do 39 let
393 Bílý Radim 1986 - (Ostrava - Zábřeh) do 39 let
394 Mecnarowská Lucie 1991 - (Ostrava - Zábřeh) do 34 let
395 Jüstelová Olga 1995 Vítkov do 34 let
396 Onderka Arnošt 1992 Vítkov (Vítkov) do 39 let
397 Sarvaš Petr 1973 Havirov (Team LightBIKE) 40-49 let
398 Štěpánková Hana 1978 Havířov (Team LightBIKE) 35-44 let
399 Švábová Marta 1980 Ostrava (CSSO :-)) 35-44 let
400 Žižková Michaela 1988 Albrechtičky (Moravské Ludry :-D) do 34 let
401 Czyž Jan 1987 Bohumín do 39 let
402 Tichavská Simona 1984 - 35-44 let
403 Bernhauer Artur 1952 - (viasport) 60-69 let
404 Karásek Tomáš 1972 Ostrava - Koblov (Ubrečené Princezny) 40-49 let
405 Krausová Karla 1978 Petřvald (Ubrečené Princezny) 35-44 let
406 Klevarová Anna 1989 - (JednaDvaTři kroky k vítězství) do 34 let
407 Matuštíková Jana 1968 - (team lightBIKE) 45 a více let
408 Osička David 1984 Ostrava do 39 let
409 Nezvalová Jitka 1987 Zlín do 34 let
410 Bártek Michal 1986 Zlín do 39 let
411 Těšetíková Nikola 1984 Havířov 35-44 let
412 Nečasová Kateřina 1977 Havířov (SRTG Havířov) 35-44 let
413 Sosnovec Jiří 1980 Ostrava (Je to ta zeď!) 40-49 let
414 Hoďáková Veronika 1997 Nový Jičín do 34 let
415 Klug Miroslav 1989 Ostrava-Poruba (GOGOGO) do 39 let
416 Rusková Hana 1988 - (Staré pušky) do 34 let
417 Homola Jiří 1987 - (Staré pušky) do 39 let
418 Eršil Zdeněk 1988 - (Staré pušky) do 39 let
419 Bober Michal 1988 - (Staré pušky) do 39 let
420 Gelnar Jan 1988 - (Staré pušky) do 39 let
421 Daněk Jiří 1984 Ostrava - Zábřeh do 39 let
422 Vašková Kristýna 1989 Ostrava (CSSO :-)) do 34 let
423 Londin Zdeněk 1988 Fryčovice do 39 let
424 Novosadová Miroslava 1979 - 35-44 let
425 Macháčová Petra 1988 - do 34 let
426 Jiránková Jana 1980 - 35-44 let
427 Rodák Marek 1990 Praha do 39 let
428 Foltýnová Šárka 1978 Ostrava-Poruba (ASUS) 35-44 let
429 Grebeň David 1986 Ostrava do 39 let
430 Vyskočil Lukáš 1985 Ostrava (100K) do 39 let
431 Glogarová Petra 1987 - (SVVAT) do 34 let
432 Koníček Milan 1982 - (BikeBeer Přerov) do 39 let
433 Gazdová Lucie 1987 - (BikeBeer Přerov) do 34 let
434 Kapošváryová Jana 1969 Ostrava 45 a více let
435 Juřicová Karolína 2002 Ostrava juniorky
436 Fedorová Kristýna 1959 - (Ostrava) 45 a více let
437 Šamšulova Zdeňka 1979 Český Těšín 35-44 let
438 Melníková Kamila 1989 - do 34 let
439 Ermis Jiří 1982 Kopřivnice (ASUS) do 39 let
440 Stonawski Lumir 1975 Český Těšín 40-49 let
441 Jurajdová Lenka 1975 Ostrava-Zábřeh (Běžci sobě) 45 a více let
442 Jurajdová Adéla 2005 Ostrava-Zábřeh žákyně
443 Galiová Inge 1980 Petrovice u Karviné (Stg Karviná) 35-44 let
444 Čáliková Markéta 1993 Dolní Lutyně (RAKETY) do 34 let
445 Slečka Martin 1976 Ostrava 40-49 let
446 Mikulecka Marianna 1992 - do 34 let
447 Cendelín Jindřich 1988 - do 39 let
448 Harvánek Tomáš 1982 - (Block Heroes) do 39 let
449 Dědková Kristýna 1994 Prostějov do 34 let
450 Mátl Martin 2008 - žáci
451 Buzková Martina 1984 Frýdek-Místek 35-44 let
452 Pěkník Václav 1981 - do 39 let
453 Juřica Pavel 1973 Ostrava 40-49 let
454 Dobiáš David 1978 - (Blahutovice) 40-49 let
455 Kašný Tomáš 1987 Píšť (NAPOHODU! bike team/Píšť) do 39 let
456 Bestová Martina 1995 Krmelín do 34 let
457 Bestová Pavlína 1997 Krmelín do 34 let
458 Bestová Barbora 1994 Krmelín do 34 let
459 Kučerová Lucie 1982 - (Bohumín) 35-44 let
460 Adamčík Jan 1983 - (Bohumín) do 39 let
461 Salíková Markéta 1999 - (SupGirls) do 34 let
462 Kosťova Monika 1984 Karviná 4 35-44 let
463 Vlach Jiří 1979 Frýdek Místek (Tj Baník Ostrava) 40-49 let
464 Musialová Michaela 1989 Karviná (Suicide Squad) do 34 let
465 Pavlásková Hana 1990 Ostrava do 34 let
466 Pavlásek Aleš 1981 Ostrava (Suicide Squad) do 39 let
467 Voznica Pavel 1972 Ostrava (SIX Pistols) 40-49 let
468 Palágyová Terezie 1993 - (Běhny) do 34 let
469 Blokešová Petra 1993 - do 34 let
470 Hýžová Simona 1978 - (Ostrava) 35-44 let
471 Budzel Matěj 2007 Chuchelná žáci
472 Budzel Marian 1977 Chuchelná 40-49 let
473 Pospíšilová Blanka 1982 Frýdek-Místek (Holky v pohybu) 35-44 let
474 Hlavatíková Adéla 1989 - (Běžím s Bláňou) do 34 let
475 Kročková Lucie 1986 Vratimov (Vidličky a nože) do 34 let
476 Vandrol Tomáš 1986 - do 39 let
477 Vandrol Lukáš 1982 - do 39 let
478 Filip Martin 1981 - do 39 let
479 Farana Rostislav 1977 Frydek-Mistek (team LightBike) 40-49 let
480 Faranová Šárka 1980 Frydek-Mistek (team LightBike) 35-44 let
481 Faranová Eliška 2009 Frydek-Mistek (team LightBike) žákyně
482 Faranová Tereza 2011 Frydek-Mistek (team LightBike) žákyně
483 Suchánek Luděk 1994 - do 39 let
484 Morcinková Tereza 1993 - (Třinec) do 34 let
485 Kovářová Eva 1975 Ostrava (Čertíci) 45 a více let
486 Hrabovská Renáta 1980 Ostrava (Čertíci) 35-44 let
487 Hořínková Petra 1976 Ostrava (Čertíci) 35-44 let
488 Hrabovská Lenka 1977 Ostrava (Čertíci) 35-44 let
489 Trojek Michal 1984 - (NACAPA !!!) do 39 let
490 Šoltys Radek 1978 - (FBC Letka) 40-49 let
491 Holišová Monika 1974 - (Ostrava) 45 a více let
492 Holiš Stanislav 1970 - (Ostrava) 50-59 let
493 Věnsek Tomáš 1993 Ostrava (Štefko running team/MK Seitl) do 39 let
494 Oborný Jiří 1971 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
495 Glofák Vojtěch 1991 - (SK Oceláci Ostrava) do 39 let
496 Sonnek Jakub 1990 - (Ostrava) do 39 let
497 Pinková Monika 1992 Vsetín do 34 let
498 Olajoš Radim 1989 Vsetín do 39 let
499 Habramová Eva 1986 Bohumín do 34 let
500 Lisnikova Arlena 1977 Mokré Lazce 35-44 let
501 Sekerová Kamila 1979 Šenov u Ostravy 35-44 let
502 Sekerová Johana 2009 Šenov u Ostravy žákyně
503 Brožek Filip 2006 Ostrava (Brožci) žáci
504 Brozek Filip 2006 - (Brožci) žáci
505 Brozek Pavel 1974 Ostrava (Brožci) 40-49 let
506 Kulík Svatoslav 1958 Ostrava-Zábřeh (Ostrava) 60-69 let
507 Nelešovský Pavel 1980 Suché Lazce 40-49 let
508 Valchař Martin 1988 - do 39 let
509 Rychter Aleš 1988 Horní Bludovice do 39 let
510 Martinková Terezie 2001 - juniorky
511 Hromada Jan 1960 Opava (Opava) 60-69 let
512 Klodová Šárka 1964 ostrava (Ostrava Kunčičky) 45 a více let
513 Kiculisová Andrea 1999 Ostrava do 34 let
514 Blažková Kristýna 1999 Ostrava do 34 let
515 Richter Ondřej 1998 - do 39 let
516 Schwalbe Marek 1998 - do 39 let
517 Kašparová Zuzana 1999 - do 34 let
518 Muťka Jakub 1998 - do 39 let
519 Beskydský Dědek 1945 Orlová (Klub důchodců) 70 a více let
520 Svák Martin 1975 - (Frýdek-Místek) 40-49 let
521 Sváková Martina 1979 - (Frýdek-Místek) 35-44 let
522 Böhmová Lenka 1981 Petrovice u Karvine 35-44 let
523 Motyčková Monika 1977 - (Ostrava) 35-44 let
524 Pechlátová Svatava 1977 - 35-44 let
525 Pechlátová Barbora 2007 Ostrava (Bike2000) žákyně
526 Pechlátová Klára 2009 Ostrava (RDC) žákyně
527 Kahánek Jan 1990 - do 39 let
528 Kordošová Barbora 1988 - do 34 let
529 Kunčická Kateřina 1983 Albrechtice 35-44 let
530 Kunčický Radim 1976 - 40-49 let
531 Kaminski Michal 1990 - do 39 let
532 Kubíčková Hana 1961 Ostrava 45 a více let
533 Kubíček Čestmír 1956 Ostrava 60-69 let
534 Knap Michal 1974 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek) 40-49 let
535 Trávníčková Jelena 1972 - 45 a více let
536 Hudečková Barbora 2003 Ostrava (Tři kamarádi) dorostenky
537 Nogly Marcela 1979 - (ostrava) 35-44 let
538 Janštová Anna 1979 Ostrava 35-44 let
539 Němec Petr 1977 Ostrava (Morituri te salutant) 40-49 let
540 Izrael Jozef 1957 Ostrava (Ostrava Bělský les) 60-69 let
541 Novák Václav 1987 Ostrava do 39 let
542 Babej Vladimír 1964 Rychvald (Rychvald) 50-59 let
543 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (Sheriff Wiggum Sport Team) do 39 let
544 Jendrušák Milan 1993 - (Ostrava) do 39 let
545 Tománková Veronika 1994 - (Ostrava) do 34 let
546 Beránek Jakub 1993 Šenov (J-Elita Ostrava) do 39 let
547 Oramus Lukáš 1983 - (Ovangers!!!) do 39 let
548 Wachtlová Jana 1980 Napajedla (NapaBaby) 35-44 let
549 Mikulíková Lenka 1980 Napajedla (NapaBaby) 35-44 let
550 Jurigová Šárka 1986 - (Napajedla) do 34 let
551 Caudrová Markéta 1974 Napajedla (NapaBaby) 45 a více let
552 Kadlecová Tereza 1992 - (Napajedla) do 34 let
553 Pešinová Naděžda 1978 Napajedla (NapaBaby) 35-44 let
554 Plesníková Kristýna 1980 Napajedla (NapaBaby) 35-44 let
555 Plesníková Viktorie 2001 Napajedla (NapaBaby) juniorky
556 Rada Michal 1989 - do 39 let
557 Zajic David 1981 - (NACAPA !!!) do 39 let
558 Rada Robert 1953 - (Ostrava-Dubina) 60-69 let
559 Volný Tomáš 1987 Ostrava (Ostravske Kalače) do 39 let
560 Lettovský Tomáš 1996 Ostrava (SUPERIOR RIDERS) do 39 let
561 Bučko Zdeněk 1982 Ostrava (Ostravské kalače) do 39 let
562 Hromada Václav 1986 Brno (Opava) do 39 let
563 Kousalová Alena 1978 Havířov-Šumbark 35-44 let
564 Kousal Kamil 1975 Havířov-Šumbark 40-49 let
565 Adamcová Jiřina 1986 - do 34 let
566 Šida Ján 1993 Ostrava do 39 let
567 Adamec Tomáš 1986 Ostrava do 39 let
568 Penčáková Lenka 1983 Havířov 35-44 let
569 Mutinová Radka 1986 - (Jdu běhat) do 34 let
570 Skrabalova Petra 1983 Ostrava (Pozdní sběr) 35-44 let
571 Rabel Aleš 1967 - (3ral) 50-59 let
572 Kasina Michal 1983 Ostrava (Kasici) do 39 let
573 Kasinová Lucie 1985 Kasici (Ostrava) 35-44 let
574 Plihal Antonin 1983 Ostrava do 39 let
575 Gřešková Kateřina 1976 Ostrava 35-44 let
576 Teichmanova Eva 1974 - 45 a více let
577 Teichmanová Lenka 1998 - (Ostrava) do 34 let
578 Stöcker Kamil 1986 Havířov (Team LightBIKE) do 39 let
579 Rehwaldová Jarmila 1979 Krmelín 35-44 let
580 Krůzová Bohuslava 1978 Ostrava 35-44 let
581 Rehwald Pavel 1977 - (Krmelín) 40-49 let
582 Žižková Karolína 1990 Baška do 34 let
583 Žižková Kristýna 1985 Ostrava 35-44 let
584 Grygar Tomas 1973 - (Ostrava) 40-49 let
585 Rašková Kateřina 1999 - do 34 let
586 Rašková Eva 1977 - (Pohybova Ambulance) 35-44 let
587 Rajnoch Vladimír 1966 ostrava (Ostrava) 50-59 let
588 Pacltová Daniela 2005 Ostrava žákyně
589 Kuchař David 1975 Ostrava 40-49 let
590 Kelnerová Kamila 1982 Petřvald (Ostrava) 35-44 let
591 Dubec Robin 1990 - (Bystroň group) do 39 let
592 Slívová Zdeňka 1969 Orlová (my dva a čas) 45 a více let
593 Simak Miroslav 1984 Ostrava do 39 let
594 Hlavica Petr 1975 Ostrava (SK Oceláci Ostrava) 40-49 let
595 Šigutová Karin 1999 - (Ostrava) do 34 let
596 Valtr Jan 1999 - do 39 let
597 Cmoriak Ondřej 1999 - do 39 let
598 Blahut Jan 1975 Ostrava 40-49 let
599 Matula Martin 2000 - do 39 let
600 Matulová Zdeňka 1968 - 45 a více let
601 Hroch David 1986 - (Frýdek-Místek) do 39 let
602 Volfová Radka 1974 Havířov-město (STG Havířov) 45 a více let
603 Pospíšilová Kamila 1994 - do 34 let
604 Skála Ondřej 2006 Ostrava (Orli Ostrava) žáci
605 Skála Tomáš 2004 Ostrava (Orli Ostrava) dorostenci
606 Olšinová Lucie 1996 - (Čavisov) do 34 let
607 Plšková Karin 1990 - (FajnOvky!!!) do 34 let
608 Sommerová Nikola 1989 - (FajnOvky!!!) do 34 let
609 Ryparová Blanka 1992 - (FajnOvky!!!) do 34 let
610 Šimečková Iveta 1963 Ostrava (FajnOvky!!!) 45 a více let
611 Šimečková Petra 1989 Ostrava (FajnOvky!!!) do 34 let
612 Stůjová Pavlína 1990 Ostrava (FajnOvky!!!) do 34 let
613 Krč Rostislav 1991 Ostrava (FajnOvky!!!) do 39 let
614 Pyšová Lenka 1990 Ostrava (FajnOvky!!!) do 34 let
615 Zezulka Roman 2017 - (Ostrava) žáci
616 Lapuník Zdeněk 1975 - 40-49 let
617 Zezulka Roman 1977 Ostrava 40-49 let
618 Šmahlík Radomír 1974 - (Frýdek-Místek) 40-49 let
619 Podhorní Patrik 1982 - (Podhorní gang) do 39 let
620 Holeš Jakub 1994 - (Syslenkovi) do 39 let
621 Matula Jiří 1969 - (Ostrava) 50-59 let
622 Celerová Markéta 1991 Ostrava - Zábřeh (SK Černé plíce) do 34 let
623 Kubulus Petr 1982 Frýdek-Místek do 39 let
624 Kubulusová Zuzana 1980 - (Frýdek-Místek) 35-44 let
625 Eliáš Miroslav 1995 - (ME 67 Racing) do 39 let
626 Nehybová Simona 1996 - (Ollie racing team) do 34 let
627 Tomai Martin 1976 - 40-49 let
628 Macková Barbora 2000 - (Věřňovice) do 34 let
629 Lukášová Barbora 2001 - (Michálkovice) juniorky
630 Věnsková Veronika 1990 - (Olomouc) do 34 let
631 Pačesová Michaela 1987 Ostrava do 34 let
632 Lyčka Daniel 1979 Ostrava 40-49 let
633 Berková Lucie 1979 Ostrava (Starobělský pivovar) 35-44 let
634 Přívětivý Miroslav 1953 Příbor (DD Všechovice) 60-69 let
635 Jelínek Petr 1952 Příbor (AKEZ Kopřivnice) 60-69 let
636 Pechlátová Lucie 2007 - (Horseland) žákyně
637 Pechlát Matěj 1977 Ostrava (Rychlí raptoři) 40-49 let
638 Ďurica Jiří 1980 - (Team LightBIKE) 40-49 let
639 Žídek Robert 1978 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
640 Žídková Martina 1983 Ostrava (Ostrava) 35-44 let
641 Havlová Nicola 1991 Ostrava do 34 let
642 Čižmařová Renáta 1990 - do 34 let
643 Zbořil Vít 2009 Šenov (BK SAK Karviná) žáci
644 Špok Stanislav 1947 Vratimov 70 a více let
645 Adamčík Danny 1979 Ostrava (South Park Runners) 40-49 let
646 Lička Lukáš 1992 Bohumín (South Park Runners) do 39 let
647 Slončíková Marie 1974 Ostrava 45 a více let
648 Vozníková Pavla 1976 Ostrava 35-44 let
649 Vozníková Vanda 2009 Ostrava žákyně
650 Vozník Tomáš 2006 Ostrava žáci
651 Škubala Tomáš 2008 Ostrava žáci
652 Kuchařová Iva 1975 - 45 a více let
653 Kuchařová Andrea 2005 - žákyně
654 Bráblíková Kateřina 1974 Ostrava (Rychlí slévači) 45 a více let
655 Škubala Martin 2005 Ostrava (Rychlí slévači) žáci
656 Slončík David 2005 Ostrava žáci
657 Golas Josef 1947 Ostrava (Běhám jenom za holkama) 70 a více let
658 Škarka Pavel 1986 Studénka (Lexaurini) do 39 let
659 Kleknerová Iva 1992 - (Ostrava) do 34 let
660 Buba Ondřej 1991 - (SK Černé plíce) do 39 let
661 Kohoutek Tomáš 1978 - (Ostrava) 40-49 let
662 Kohoutek Tobiáš 2010 Ostrava - Výškovice žáci
663 Kocián Daniel 1987 - (HUPNAKOLO.CZ) do 39 let
664 Žůrek Tomáš 1971 - (Mattoni Freerun: Ostrava) 40-49 let
665 Ochránková Aneta 1993 Brno (BoKolobka Tým Ostrava) do 34 let
666 Groplova Marcela 1971 Ostrava 45 a více let
667 Bulawová Kamila 1971 Brušperk 45 a více let
668 Rybářová Veronika 1977 - (Pustá Polom) 35-44 let
669 Rybář Pavel 1975 - (Pustá Polom) 40-49 let
670 Sobek Jiří 1996 - do 39 let
671 Kubalová Jana 1980 - 35-44 let
672 Kubala Denis 1999 - do 39 let
673 Kubala Lukáš 2005 - žáci
674 Kraus Aleš 1979 - (JeštědSkyRace) 40-49 let
675 Kopečná Monika 1978 Všechovice 35-44 let
676 Zeman Marek 1987 - (MOVY STAVBY) do 39 let
677 Šádková Jana 1980 - (The nifty runners) 35-44 let
678 Nestoroská Silvie 1975 - (Zbyslavice) 45 a více let
679 Nestoroski Tomaš 1976 - (Zbyslavice) 40-49 let
680 Hrůzek Jakub 1984 - (Sviadnov) do 39 let
681 Kozák Martin 1984 - (Havířov) do 39 let
682 Hermannová Pavla 1982 Horní Suchá (Hyundai Team) 35-44 let
683 Spáčil Aleš 1975 Palkovice (Hyundai team) 40-49 let
684 Hermann Martin 1981 Horní Suchá (Hyundai Team) do 39 let
685 Václavínek Ctirad 1971 Ostrava (Hyundai Team) 40-49 let
686 Michl Petr 1981 - do 39 let
687 Benešová Veronika 1987 - do 34 let
688 Vondráček Tomáš 1985 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ) do 39 let
689 Volf Martin 1979 Kelč (Volfčata) 40-49 let
690 Kalousova Marie 1982 - (Plesná) 35-44 let
691 Bajgerova Zuzana 1998 - (Plesná) do 34 let
692 Kalous Pavel 2002 - (Plesná) junioři
693 Svrčinová lenka 1985 - 35-44 let
694 Holušová Zuzana 1991 Kunov (Hyundai Team) do 34 let
695 Ruskova Pavla 1982 Velká Polom 35-44 let
696 Pelantova Hana 1979 Havířov 35-44 let
697 Trčková Iva 1978 Rychvald 35-44 let
698 Vrablik Lukas 1991 Ostrava (AVC) do 39 let
699 Hrazděrová Jitka 1975 Ostrava 45 a více let
700 Hrazděra Jan 1977 Ostrava 40-49 let
701 Hrazděra Matěj 2006 Ostrava žáci
702 Mališová Martina 1978 Ostrava 35-44 let
703 Mališ Tomáš 2005 Ostrava žáci
704 Slončíková Zuzana 1997 Ostrava do 34 let
705 Sikora Jakub 1997 Ostrava do 39 let
706 Beránek Tomáš 1984 Ostrava (4run) do 39 let
707 Šikulaj Radek 1986 Orlová do 39 let
708 Kohútová Lucie 1985 Ostrava 35-44 let
709 Špirko Pavel 1980 - 40-49 let
710 Procházka Václav 1945 MK Seitl Ostrava (MK Seitl Ostrava) 70 a více let
711 Burdová Vendula 1990 - (Havířov) do 34 let
712 Červ Vojta 2003 Ostrava - Radvanice dorostenci
713 Mrkvica Libor 1966 Ostrava - Radvanice 50-59 let
714 Weisova Monika 1970 - (Báječné ženy v běhu) 45 a více let
715 Skibiński Marek 2004 Třinec dorostenci
716 Skibińská Lenka 1977 - 35-44 let
717 Skibiński Roman 1976 Třinec 40-49 let
718 Zavičár Daniel 1975 - (Taxi Denis Ostrava) 40-49 let
719 Dršťák Vlastimil 1970 Havířov (Team lightBIKE) 50-59 let
720 Šubert Pavel 1974 - (neběžecký kroužek) 40-49 let
721 Fojtů Josef 1980 Hlučín (Kapebaja) 40-49 let
722 Fojtů Kateřina 1973 Hlučín (KAPEBAJA) 45 a více let
723 Dybal Lukáš 2010 Vřesina (DYBAL Family) žáci
724 Ondráček Hynek 1973 - 40-49 let
725 Janoš Vojtěch 1990 - (SK Černé plíce) do 39 let
726 Hrubá Nela 1990 Ostrava do 34 let
727 Chodura Josef 1970 Ostrava (Ski Club Ipeco) 50-59 let
728 Štěpánová Libuše 1977 - 35-44 let
729 Cuban Marek 1984 - (Ostrava) do 39 let
730 Causidis Marek 1991 Frýdek-Místek (BUFF) do 39 let
731 Janovská Pavla 1976 - 35-44 let
732 Očadlík Marek 1976 Opava (Opava) 40-49 let
733 Talač Michal 1988 - (Havířov) do 39 let
734 Švrčinová Romana 1988 - do 34 let
735 Běhunčíková Lenka 1981 Ostrava 35-44 let
736 Pallová Jana 1999 - do 34 let
737 Palla Radovan 1969 - 50-59 let
738 Kubacki Lukáš 1998 - do 39 let
739 Mika Dalibor 1980 Ostrava (IPSC Ostrava) 40-49 let
740 Kopecká Yvona 1954 Ostrava - Hrabůvka 45 a více let
741 Daňová Zuzana 2004 Fryčovice dorostenky
742 Grau Jakub 1985 Postřelmov (Postřelmov) do 39 let
743 Papežík Jirka 1992 Ostrava (SDH Svinov) do 39 let
744 Deáková Kamila 1984 - (Ostrava) 35-44 let
745 Červená Veronika 1985 - 35-44 let
746 Stabravová Kateřina 1983 - 35-44 let
747 Stiska Petr 1987 Havířov (Havirov) do 39 let
748 Ambros Jakub 1987 - (Beri&Kili) do 39 let
749 Pavlánová Dagmar 1975 - 45 a více let
750 Kozelský Radek 1972 - (Bistec) 40-49 let
751 Štefková Barbora 1985 - (Ostrava) 35-44 let
752 Kubánková Martina 1988 - (Opava) do 34 let
753 Skoumal Vladimír 1957 Ostrava (VVS) 60-69 let
754 Skoumalová Vlasta 1962 Ostrava 45 a více let
755 WILLASCHKOVÁ HANA 1974 VŘESINA (Vřesina) 45 a více let
756 Willaschek ŠIMON 2007 VŘESINA žáci
757 Zechová Zuzana 1993 - (SK Černé plíce) do 34 let
758 Melčák Jakub 1990 - (SK Černé plíce) do 39 let
759 Janečková Silvie 1977 - (Ostrava) 35-44 let
760 Unzeitlichová Marie 1970 Zlín (Furt pryč) 45 a více let
761 Michálka Jakub 1973 - (Bobrovníky) 40-49 let
762 Kutty Jana 1979 - 35-44 let
763 Kirmanová Markéta 1994 - do 34 let
764 Vantuchová Hana 1979 - 35-44 let
765 Auer Tomáš 1981 Ostrava (Běžecká škola Ostrava-Jih) do 39 let
766 Fousek Jan 1991 Ostrava (MK Seitl Ostrava) do 39 let
767 Nováková Petra 1992 - do 34 let
768 Tison Marcel 1974 Havířov (MT Fitness1) 40-49 let
769 Kolářová Vendula 2003 - (Atletika Poruba) dorostenky
770 Salavová Gabriela 1982 - 35-44 let
771 Jozková Mili 1981 - 35-44 let
772 Jozková Janča 2003 - dorostenky
773 Jozek Jirka 1979 - 40-49 let
774 Krytinářová Kateřina 1990 Ostrava do 34 let
775 Krytinář Lukáš 1988 - (Ostrava) do 39 let
776 Nikolová Rali 1988 - do 34 let
777 Kocián Jiří 1984 - do 39 let
778 Vaněk Petr 1995 - (Bruntál) do 39 let
779 Landor Jan 1994 - (Ostrava) do 39 let
780 Kollárová Nikola 1985 Ostrava 35-44 let
781 Staněk Petr 1974 Velké Těšany (AK Kroměříž) 40-49 let
782 Brož David 1979 Ostrava (Plesná) 40-49 let
783 Rychecká Michaela 1974 - 45 a více let
784 Rychecky Jakub 1973 - 40-49 let
785 Zezulka Zdeněk 1952 Ostrava 60-69 let
786 Fortuník Ferdinand 1964 Ostrava 50-59 let
787 fileková renáta 1970 - 45 a více let
788 Šindelek Daniel 1965 - (Seitl Ostrava) 50-59 let
789 Šindelek Vladan 1967 - (Pržno) 50-59 let
790 Jasenský Oldřich 1982 Zlín (AK Kroměříž) do 39 let
791 Batko Jan 1989 Ostrava do 39 let
792 Budinská Michaela 1983 - 35-44 let
793 Gežo Daniel 1985 Metylovice (Metylovice) do 39 let
794 Bradáčová Markéta 1984 Vratimov 35-44 let
795 Zonková Petra 1989 Opava (Opava) do 34 let
796 Siwek Jakub 1987 Orlová (SRTG Orlová) do 39 let
797 Kadulová Nela 1986 Opava do 34 let
798 Kvapilová Kristýna 1994 Ostrava do 34 let
799 Pospíšilová Marie 2003 Bílovec (Wagstadt snails) dorostenky
800 Krchňáková Sára 2004 Bílovec (Nezmaři Bílovec) dorostenky
801 Gutlerová Nikola 1993 Dolní lutyně do 34 let
802 Koběluš Jaromír 1973 Krmelín (Krmelín) 40-49 let
803 Beinhauerova Lenka 1976 Opava 35-44 let
804 Schneiderová Kateřina 1973 - (Opava) 45 a více let
805 Melecká Kateřina 1984 - (Babylonbike) 35-44 let
806 Holeš Jiří 1979 Ostrava Výškovice 40-49 let
807 Lučanová Šárka 1983 Ostrava Zábřeh (Ostrava) 35-44 let
808 Holešová Kateřina 1987 Ostrava do 34 let
809 Kučerová Jana 1965 Ostrava (Ostrava) 45 a více let
810 Stavinoha Michal 1991 Ostrava (Hyundai Team) do 39 let
811 Stavinohová Leona 1972 Ostrava (Líné kůže) 45 a více let
812 Krajňáková Katarína 1967 - (MARAS team) 45 a více let
813 Maras Ladislav 1963 - (MARAS team) 50-59 let
814 Vydrželová Lenka 1993 - do 34 let
815 Šmigová Eliška 1995 - do 34 let
816 Holek Tomáš 1989 Ostrava (MATOHA) do 39 let
817 Ringer Oliver 1999 - (MARAS team) do 39 let
818 Collenová Victoria 2002 - juniorky
819 Velička Aleš 1973 - (Edgarpower.cz) 40-49 let
820 Szabados Peter 1976 - (CZ & SK FT) 40-49 let
821 Walderová Eva 1983 Rychvald (Bolavé nohy) 35-44 let
822 Žáčková Eva 1989 - do 34 let
823 Vitko Mia 1979 Ostrava (MK SEITL OSTRAVA) 35-44 let
824 Sanetrník David 2000 Olomouc do 39 let
825 Fiala Dominik 1994 Olomouc do 39 let
826 Prachař Matouš 2000 Olomouc do 39 let
827 Sanetrníková Lucie 1998 Olomouc do 34 let
828 Sanetrník Josef 1960 Olomouc 60-69 let
829 Zajonc Lukáš 2009 Ostrava žáci
830 Zajoncová Božena 1954 Ostrava 45 a více let
831 Kohútová Petra 1986 Ostrava do 34 let
832 Rozbroj Aleš 1973 - (Bokolobka tým) 40-49 let
833 Rozbroj Adam 2005 - (SKOB Ostrava) žáci
834 Buroňová Veronika 1995 - do 34 let
835 Šimek Dalibor 1987 - do 39 let
836 Sosnová Kateřina 1992 - do 34 let
837 Szturcová Monika 1975 Ostrava (Holky na tripu) 45 a více let
838 Szturcová Alexandra 2005 Ostrava (Holky na tripu) žákyně
839 Vařeka Roman 1973 Ostrava 40-49 let
840 Kollegova Alena 1984 - (SSK Vitkovice) 35-44 let
841 Ondrusz Matous 1991 - (No name) do 39 let
842 Opalski Maciej 1961 - (Sosnowiec) 50-59 let
843 Najvert Stanislav 1972 - (SALOMON/SUUNTO) 40-49 let
844 Šepeľáková Lucia 1985 - (MARAS team) 35-44 let
845 Turek Martin 1986 - do 39 let
846 Kvapulinský Martin 1983 Havířov (Team LightBIKE) do 39 let
847 Kratochvíl Petr 1968 - (Krtci do toho) 50-59 let
848 Bobková Lucie 1990 Ostrava do 34 let
849 Pecháček Miroslav 1988 Ostrava do 39 let
850 Matucha Jan 1983 - (Dolní Bečva) do 39 let
851 Bůžek Lumír 1964 - 50-59 let
852 Rycková Martina 1965 - 45 a více let
853 Zelinka Petr 1998 - (Veverská Bitýška) do 39 let
854 Miklišová Eva 1986 - (Fit 24) do 34 let
855 Řehánková Lucie 1992 - (Fit 24) do 34 let
856 Maceček Tomáš 1991 - (LightBIKE Running Team) do 39 let
857 Šoltys Matěj 2008 - (FBC Letka) žáci
858 Korda Pavel 1985 - (Ovangers!!!) do 39 let
859 Pfeffer Vladimir 1982 Ostrava (Kupahrej.cz) do 39 let
860 Zwingrová Eva 1983 Opava (Báječné ženy v běhu) 35-44 let
861 Leszczynski Radek 1975 - (BezvaBěh.cz Olomouc) 40-49 let
862 Hořínková Julie 1978 - (Ostrava) 35-44 let
863 Bobková Monika 1980 - (Ostrava) 35-44 let
864 Polzer Stanislav 1972 - (Stará Bělá) 40-49 let
865 Zavadilová Markéta 1988 Ostrava do 34 let
866 Vandrovec René 1970 - (Best4Run team) 50-59 let
867 Bernatíková Markéta 1990 Orlová-Lutyně (BEAST MODE) do 34 let
868 Kamas Roman 1986 Orlová (Dedkův Gang) do 39 let
869 Svatý Lukáš 1990 Orlová-Lutyně (BEAST MODE) do 39 let
870 Deák Daniel 1988 Orlová-Lutyně (BEAST MODE) do 39 let
871 Šprocha Andrej 1988 Orlová-Lutyně (BEAST MODE) do 39 let
872 Čablová Barbora 1990 Hlučín (Běhny) do 34 let
873 Thérová Monika 1988 Ostrava (Běhny) do 34 let
874 Bombelová Eva 1986 - do 34 let
875 Begunová Oxana 1989 - do 34 let
876 Schwarz Nikol 1988 - do 34 let
877 Telecká Martina 1997 - (Ostrava) do 34 let
878 Pravec Jan 1990 Ostrava do 39 let
879 Filip Matyáš 2006 Ostrava žáci
880 Solich Josef 2004 Bohumín (Trojkaři) dorostenci
881 Filipová Barbora 1973 Ostrava (Trojkaři) 45 a více let
882 Filip Tomáš 1973 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
883 Lembart Zdeněk 1988 Ostrava do 39 let
884 Lembart Tomáš 1991 Ostrava do 39 let
885 Vrzala Tomáš 1968 Ostrava (KS Ostrava) 50-59 let
886 Vrzala Matouš 1994 Ostrava (SSK Vítkovice) do 39 let
887 Balnarová Iveta 1969 Ostrava 45 a více let
888 Gebauer Miroslav 1960 opava 60-69 let
889 Bukovan Martin 1989 Frýdek-Místek (Nula) do 39 let
890 Pokorný Rostislav 1993 - (Bohumín) do 39 let
891 Randus Josef 1972 Zubří (Sportguides Team) 40-49 let
892 Pernica Pavel 1965 Zubří (TJ Gumárny Zubří) 50-59 let
893 Švec Vlastimil 1972 Brno (zlodej.cz) 40-49 let
894 Proske Petr 1988 Ostrava (Rundál.cz) do 39 let
895 Procházková Kamila 1973 Ostrava 45 a více let
896 Mučková Jana 1989 - (Rundál) do 34 let
897 Jendželovský Martin 1990 Ostrava (Rundál) do 39 let
898 Šrajer Jan 1991 Ostrava (RUNdál) do 39 let
899 Šittlerová Marie 1990 Ostrava (RUNdál) do 34 let
900 Popp Lukáš 1980 - (Slatina) 40-49 let
901 Radová Markéta 1982 Ostrava 35-44 let
902 Machata Olga 1980 Ostrava (Ostrava) 35-44 let
903 Konvičková Martina 1984 Ostrava (#laskavesmirna) 35-44 let
904 Vančura Janek 1979 Ostrava (#laskavesmirna) 40-49 let
905 Vikartovská Lucie 1987 Karlovice (Vítkovice) do 34 let
906 Kleistner Tomas 1975 - (Pohodáři) 40-49 let
907 Kleistner Tomáš 1999 - (Pohodáři) do 39 let
908 Kleistner Josef 2002 - (Pohodáři) junioři
909 Šimčík Michal 1995 - (Pohodáři) do 39 let
910 Rygel Přemysl 1979 Děhylov (Děhylov) 40-49 let
911 Ulman Petr 1989 - (SKMP Ostrava) do 39 let
912 Honzová Petra 1984 Orlová (Šneci v běhu) 35-44 let
913 Růžičková Hana 1987 - do 34 let
914 Staniek Richard 1983 Orlová do 39 let
915 Macurová Michaela 1991 - (Bruntál) do 34 let
916 Macurová Šárka 1972 - (Bruntál) 45 a více let
917 Mariášová Alena 1986 - (Ostrava) do 34 let
918 Křívová Lucie 1987 Ostrava (Drž hubu a makej) do 34 let
919 Uher Lukáš 1997 - do 39 let
920 Uhrová Radomíra 1965 - 45 a více let
921 Uhrová Lucie 1994 - do 34 let
922 Miler Jan 1994 ostrava do 39 let
923 Šamajová Nikol 1979 - (Ostrava) 35-44 let
924 Bernášek Michal 1976 - (Nošovice) 40-49 let
925 Salzman Petr 1972 Ostrava (Friends) 40-49 let
926 Salzmanová Lucie 1973 Ostrava (Friends) 45 a více let
927 Salzman Václav 2007 OSTRAVA (FKSTB MŽA) žáci
928 Salzman Vojtěch 2002 OSTRAVA (Friends) junioři
929 Smoldasova Jana 1982 praha 35-44 let
930 Barchanská Nina 1993 Český Těšín (Divoké kachny) do 34 let
931 Gedeonová Dominika 1990 Ostrava do 34 let
932 Szymoniková Bohdana 1974 Ostrava 45 a více let
933 Janoška Jakub 1988 Ostrava (profiq) do 39 let
934 Kanocz Rastislav 1977 - (profiq) 40-49 let
935 Prokeš Martin 1989 - (profiq) do 39 let
936 Kučerová Vladimíra 1982 - 35-44 let
937 Cieslarová Jana 1980 Bohumín 35-44 let
938 Procházková Veronika 1996 - do 34 let
939 Procházková Domča 1999 - (Havířov) do 34 let
940 Chovancová Lucie 1998 Ostravice do 34 let
941 Chovanec Radim 2001 Ostravice junioři
942 Chovanec David 2001 Frýdek-Místek junioři
943 Chovanec Roman 1962 Ostravice 50-59 let
944 Kulhankova Jirina 1974 - (Ostrava-Zábřeh) 45 a více let
945 Weiss Tomáš 1980 Ostrava (Mushing team Ostrava) 40-49 let
946 Weissová Aneta 1984 - 35-44 let
947 Brumovská Barbora 1989 Ostrava do 34 let
948 Ulčáková Radka 1977 Frýdek-Místek 35-44 let
949 Chalupová Nikola 1988 Vrbno pod Pradědem (Vrbnno pod Pradědem) do 34 let
950 Chalupová Markéta 1987 - do 34 let
951 Rybíček Ondřej 2001 - (Ostrava) junioři
952 Černecká Petra 1993 - do 34 let
953 Vomlela Jan 2006 Ostrava-Poruba (Syn kulhajícího angličtináře Ostrava) žáci
954 Švrčina Hynek 1979 Ostrava 40-49 let
955 Palušák Martin 1999 - do 39 let
956 Svačinová Petra 1992 Dolní Lutyně do 34 let
957 Heinzová Alena 1994 - (Čokoludry z Hané) do 34 let
958 Fryzová Kristina 1987 Ostrava (Mushing team Ostrava) do 34 let
959 Urbančík Martin 1974 Ostrava (Mushing team Ostrava) 40-49 let
960 Cágová Alena 1974 Ostrava (Mushing team Ostrava) 45 a více let
961 Ulmanová Adéla 1988 Ostrava (Mushing team Ostrava) do 34 let
962 Pětroš Vojtěch 1993 - do 39 let
963 Havel Vladimír 1958 Havířov (PHM Havířov) 60-69 let
964 Janík Marek 1987 - (Ludgerovice) do 39 let
965 Čuntová Markéta 1972 Ostrava (Mushing team Ostrava) 45 a více let
966 Nechvátalová Veronika 1982 Stará Ves nad Ondřejnicí (Mushing team Ostrava) 35-44 let
967 Jeleń Daniel 1979 - (Mushing team Ostrava) 40-49 let
968 Turčekova Janka 1984 - (Tatra fit) 35-44 let
969 Konečna Marie 1977 - (Kopřivnice) 35-44 let
970 Kašpar Jiří 1992 Ostrava do 39 let
971 Pavelek Ladislav 1978 - (Babylonbike) 40-49 let
972 Hráček Roman 1972 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
973 Ganaj Dalibor 1988 - (Havířov) do 39 let
974 Ganaj Němcová Kristýna 1989 - (Havířov) do 34 let
975 Šimonová Elen 1982 - 35-44 let
976 Horinek Jiri 1986 Dolní Lutyně (Beskydští Pacoši) do 39 let
977 Vládíková Karolina 2007 - žákyně
978 Pomaki Michaela 1977 - 35-44 let
979 Javůrková Petra 1983 Ostrava (SK Oceláci Ostrava/MTO) 35-44 let
980 Holub Milan 1991 Ostrava-Bělský Les (ASUS) do 39 let
981 Ištuková Tereza 2000 Ostrava (Ostrava) do 34 let
982 Wygrysová Petra 1993 Rožnov pod Radhoštěm (AC Sportguides R.p.R) do 34 let
983 Žák Filip 1994 - (Trenčín) do 39 let
984 Tobolová Gabriela 2006 Ostrava Zábřeh žákyně
985 Kos Radek 1992 Ostrava do 39 let
986 Bártová Michaela 1979 - 35-44 let
987 Brandys Michal 1987 - do 39 let
988 Dudíková Petra 1977 - (Vrbno pod Pradědem) 35-44 let
989 Lužná Martina 1989 Ostrava (FajnOvky!!!) do 34 let
990 Srbová Adéla 1987 - (Praha) do 34 let
991 Podjukl Vojtěch 1998 Hranice (SK Hranice / ONěmec.cz) do 39 let
992 Drahansky Roman 1973 - 40-49 let
993 Drahanská Natálie 2007 - žákyně
994 Langerová Martina 1979 Ostrava Poruba (Starobělské lurdy) 35-44 let
995 Brandys Roman 1972 - 40-49 let
996 Rykalská Jana 1990 - (Ostrava) do 34 let
997 Václavík Dan 1991 - (Ostrava) do 39 let
998 Prajzler Dominik 1994 Ostrava (BoliTo) do 39 let
999 Velička Viktor 2009 - (Atletika Poruba) žáci
1000 Daňková Andrea 1977 - (MARAS team) 35-44 let
1001 Lednický Jiří 1986 - do 39 let
1002 Štihlová Anežka 2002 - (Canicross Beskydy) juniorky
1003 Pyšková Barbora 2003 - (Canicross Beskydy) dorostenky
1004 Kremel Jan 1947 - (Havířov) 70 a více let
1005 Milfaitová Michaela Anna 2009 Ostrava (MIMI Fanclub Ostrava) žákyně
1006 Milfait Petr 1971 Ostrava (MIMI Fanclub Ostrava) 40-49 let
1007 Kolářová Eva 1975 - 45 a více let
1008 Kuklová Andrea 1985 Frýdlant nad Ostravicí (Hyundai Team/LightBIKE Running Team) 35-44 let
1009 Paluzga Michal 1985 - (SRTG Opava) do 39 let
1010 Bindík Milan 1967 - (SRTG Opava) 50-59 let
1011 Paluzgová Jana 1986 - (SRTG Opava) do 34 let
1012 Vítková Michaela 1978 - (SRTG Opava) 35-44 let
1013 Rossi Tereza 1996 - do 34 let
1014 Horvath Denny 1988 - do 34 let
1015 Kaletová Liliana 1995 - do 34 let
1016 Hyklová Tereza 1990 - do 34 let
1017 Zabystrzanová Monika 1994 - do 34 let
1018 Mooc Filip 1986 - (Ostrava) do 39 let
1019 Řehová Martina 1987 - (Ostrava) do 34 let
1020 Smielak Darja 1978 - 35-44 let
1021 Dostál Alin 1989 - (Ostrava) do 39 let
1022 Francová Barbora 1991 - (Ostrava) do 34 let
1023 Dominik Ondřej 1977 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 40-49 let
1024 Bastová Michaela 1988 - do 34 let
1025 Hajduk Adam 1998 Ostrava (SSK Vítkovice) do 39 let
1026 Mecnerová Eliška 1985 - 35-44 let
1027 Poláček Michal 1989 - (Valašské Meziříčí) do 39 let
1028 Poláčková Anežka 1990 - (Valašské Meziříčí) do 34 let
1029 Suchomelová Michaela 1987 Ostrava (Mischelle) do 34 let
1030 Jandová Martina 2001 Ostrava juniorky
1031 Paličková Pavla 1984 Krmelín 35-44 let
1032 Máchová Petra 1988 Krmelín do 34 let
1033 Sýkorová Helena 1992 - do 34 let
1034 Tobola Alexandr 2005 Ostrava Zábřeh žáci
1035 Blatoň Aleš 1965 - 50-59 let
1036 Matějů Miroslav 1991 Ostrava (AZ 41.mpr Žatec) do 39 let
1037 Glatzner Martin 1983 Ostrava (Ostrava!!!) do 39 let
1038 Masopust Jiří 1996 - (Fryčovice) do 39 let
1039 Sulková Markéta 1998 - (Šenov) do 34 let
1040 Kubienová Monika 1972 Havířov-Bludovice (Auto Kubiena tým) 45 a více let
1041 Drobný Lukáš 1997 - (Havířov) do 39 let
1042 Ďuríšková Lenka 1987 Ostrava (Ragnarův sluha) do 34 let
1043 Skořupova Zdenka 1969 - (Ostrava) 45 a více let
1044 Matt Kuba 1990 - (Ostrava) do 39 let
1045 Wrona Tomáš 1985 Ostrava (Alpsport - Ježek na kopci) do 39 let
1046 Wronová Eva 1986 Ostrava (Alpsport - Ježek na kopci) do 34 let
1047 Pavelka Tobi 2004 Ostrava (SK Oceláci Ostrava) dorostenci
1048 Holuša Marek 1982 - (SC Marianské hory) do 39 let
1049 Cveková Markéta 1987 - do 34 let
1050 Svěchovský Adam 1983 Ostrava do 39 let
1051 Ondrašíková Lenka 1997 Ostrava (SSK Vitkovice) do 34 let
1052 Lebl Zdenek 1954 - (ostrava) 60-69 let
1053 Surmová Eliška 2000 Ostrava (SSK Vítkovice) do 34 let
1054 Červíková Lucie 1986 Jablunkov (Jablunkov) do 34 let
1055 Pěkník Martin 1989 Ostrava (MATOHA) do 39 let
1056 Polák Aleš 1969 Ostrava 50-59 let
1057 Balharová Kateřina 1993 Bílovec do 34 let
1058 Šeba Dominik 1994 - do 39 let
1059 Kubačák Tomáš 1984 Ostravice do 39 let
1060 Kolář Radim 1987 - do 39 let
1061 Hýl Michal 2017 - (Defenders) žáci
1062 Rubić Daniel 1985 - (New Balance Team) do 39 let
1063 Pospíšilová Petra 1987 Ostrava do 34 let
1064 Klečková Zuzana 1987 - do 34 let
1065 Bok Martin 1992 - do 39 let
1066 Hruzíková Tereza 1992 Ostrava (Buchtičkův gang) do 34 let
1067 Kraussová Dominika 1998 Frýdek-Místek (Kilpi Racing Team) do 34 let
1068 Bobák Zdeněk 1988 - (SRTG Ostrava) do 39 let
1069 Kocián Martin 1978 - 40-49 let
1070 Muchová Barbara 1983 - 35-44 let
1071 Wodecki Jiri 1988 Karviná (INTER) do 39 let
1072 Kožiaková Simona 1990 - (Hranice) do 34 let
1073 Keclíková Michaela 1991 - (Hranice) do 34 let
1074 Dudáš Daniel 1987 Ostrava (SK Černé Plíce) do 39 let
1075 Zbořil Kamil 1975 Šenov 40-49 let
1076 Majliš Martin 1985 - do 39 let
1077 Vondra Václav 1983 - do 39 let
1078 Novotna Lucie 1990 - do 34 let
1079 Kocianova Katerina 1978 Ostrava 35-44 let
1080 Jančíková Terezka 1991 - (Ostrava) do 34 let
1081 Hrtánková Marie 2004 Fryčovice (SSK Vítkovice) dorostenky
1082 Cigoš Martin 1987 - (Bohumín) do 39 let
1083 Meixner Tomáš 1975 - (Los Šatlos) 40-49 let
1084 Zvěřinský Martin 1974 - (Los Šatlos) 40-49 let
1085 Trulíková Daniela 1973 - (HK Direct Bytca) 45 a více let
1086 Trulik Jan 1957 - (Trulik Racing Garage) 60-69 let
1087 Peterková Veronika 1984 - (TJ Svitavy) 35-44 let
1088 Krátká Anna 1969 Pardubice (Hvězda SKP Pardubice) 45 a více let
1089 Klimecký Radim 1997 - do 39 let
1090 Křenek Tomáš 1998 - do 39 let
1091 Falešníková Marie 1987 - do 34 let
1092 Raszka Zdenda 1975 Polanka nad Odrou (Polanka nad Odrou) 40-49 let
1093 Klimek Jan 1976 Ostrava (POHODOVĚ K CÍLI) 40-49 let
1094 Mikula Miroslav 1967 Nový Jičín 50-59 let
1095 Mikulová Kateřina 1975 Nový Jičín (Nový Jičín) 45 a více let
1096 Teichman Petr 1976 - 40-49 let
1097 Skalička Vít 1975 Opava (Tedíkova pěchota) 40-49 let
1098 Skaličková Bohdana 1972 Opava (Tedíkova pěchota) 45 a více let
1099 Skalička Vojtěch 2003 Opava (Tedíkova pěchota) dorostenci
1100 Skaličková Alžběta 2005 Opava (Tedíkova pěchota) žákyně
1101 Juříček Daniel 2002 - junioři
1102 Chrobok Jiří 1988 - do 39 let
1103 Mentznarowská Valerie 1997 Ostrava do 34 let
1104 Šrámková Kateřina 1995 Ostrava do 34 let
1105 Ručka Honza 1994 Ostrava do 39 let
1106 Peterson Lauren 1989 - (Avantiny) do 34 let
1107 Sprušanský Jan 1990 - do 39 let
1108 Čierny Petr 1990 Ostrava do 39 let
1109 Janeček Martin 1985 Horní-Suchá (Horní-Suchá) do 39 let
1110 Hrubý Jan 1980 Ostrava-Zábřeh 40-49 let
1111 Čaganová Petra 1993 - (Mushing Team Ostrava) do 34 let
1112 Fiedor Lukáš 1985 - (Autoservis Hlubina) do 39 let
1113 Šebesta Přemysl 1984 - (Autoservis Hlubina) do 39 let
1114 Martìnková Veronika 1985 - (Madeja sport) 35-44 let
1115 Vrábel Vojtěch 1990 - (KES) do 39 let
1116 Pavliska Jakub 1987 - (KES) do 39 let
1117 Laryšová Markéta 1987 Ostrava- Zábřeh (Ostrava) do 34 let
1118 Kijonková Martina 1981 - 35-44 let
1119 Slobodova irena 1961 Frenštát pod Radhoštěm (Frenstat pod Radhostem) 45 a více let
1120 Maňková Tereza 2008 Ostrava (Atletika Poruba) žákyně
1121 Maňková Michaela 1983 Ostrava ((Běžci sobě) Ostrava) 35-44 let
1122 KAMINSKA SIMONA 1968 - 45 a více let
1123 Janečková Lucie 1990 - (Havířov) do 34 let
1124 DUDČAK Kristyna 1977 - 35-44 let
1125 Dudčak Kristýna 1977 - (OSTRAVA 3) 35-44 let
1126 Darius Leoni Tea 1991 - (SK Černé plíce) do 34 let
1127 Mařák Zdeněk 1990 - (SK Černé plíce) do 39 let
1128 Mojžíšková Kateřina 1994 - (Havířov) do 34 let
1129 Kijonka Petr 1980 - 40-49 let
1130 Bardoň Jan 1952 Ostrava (MK Seitl) 60-69 let
1131 Rašnerová Martina 1992 - (Ostrava) do 34 let
1132 Slivková Nikola 1991 - (Ostrava) do 34 let
1133 Švrčinova Sabina 1994 - (Ostrava) do 34 let
1134 Ohrádková Lenka 1988 - (Šenov) do 34 let
1135 Železník Jaromír 1990 Ostrava do 39 let
1136 Zbončáková Lenka 1987 - do 34 let
1137 Zeman Marek 1980 - 40-49 let
1138 Víchová Nikola 1997 Ostrava (Horalové a blázni) do 34 let
1139 Hanzlík Jan 1990 - (Opava) do 39 let
1140 Pospíšil Jiří 1989 Havířov (Horalové a blázni) do 39 let
1141 Roliskova Michaela 1973 - 45 a více let
1142 Miturová Radka 1965 - (MK Seitl) 45 a více let
1143 Havlíčková Lenka 1962 - 45 a více let
1144 Bílek Kristián 1980 - (Ostrava) 40-49 let
1145 Krejčí Zdenka 1981 - (Ostrava) 35-44 let
1146 Matusik Vitek 2007 - (Repiste) žáci
1147 Zackova Nada 1983 - (Řepiště) 35-44 let
1148 Krutinová Ema 2009 - (Karviná) žákyně
1149 Krutinová Kateřina 1973 - (Karviná) 45 a více let
1150 Valová Magdalena 2005 Ostrava žákyně
1151 Pavel Marek 1998 Ostrava (Paleťáci) do 39 let
1152 Komínek Jakub 2007 Ostrava žáci
1153 Ručka Martin 2000 Ostrava (SSK Vítkovice) do 39 let
1154 Dzik Tomáš 2000 Ostrava (Ostrava) do 39 let
1155 Ščigel Marek 1979 - (Ostrava) 40-49 let
1156 Týn Josef 2009 - (Pepikovec) žáci
1157 Týnová Eva 1978 Ostrava (Lurďačka) 35-44 let
1158 Baranovič Martin 1975 - (Pendolino) 40-49 let
1159 Vavřík Jaroslav 1960 Starojická Lhota 60-69 let
1160 Batrla Tomáš 1999 Kunín (AK Emila Zátopka Kopřivnice) do 39 let
1161 Gibasová Hana 1986 - do 34 let
1162 Wnetrzak Sylvie 1987 - (Poruba) do 34 let
1163 Popieluchová Ivona 1974 Frýdek - Místek (Run2befit) 45 a více let
1164 Žihalová Šárka 1970 - (Ostrava) 45 a více let
1165 Havlíček Tomáš 1989 - do 39 let
1166 Sedláková Hana 1987 - do 34 let
1167 Adámek Marcel 1988 - do 39 let
1168 Mátl Martin 1974 - 40-49 let
1169 Rečka Jiří 1990 - (Kateřinice) do 39 let
1170 Rečková Hana 1999 - (Frýdek-Místek) do 34 let
1171 Koktan Ondřej 1998 - (BK Olbramice) do 39 let
1172 Prudil Pavel 1966 Karviná (Run the World) 50-59 let
1173 Stryková Tereza 2006 - (STRYK team) žákyně
1174 Krahulová Hana 1979 - 35-44 let
1175 Franěk Radovan 2001 - (Karviná) junioři
1176 Fraňková Pavla 1972 - (Karviná) 45 a více let
1177 Canibal Petr 2001 - (Karviná) junioři
1178 Stryk Jakub 2002 - (Ostrava Polanka nad Odrou) junioři
1179 Nováková Monika 1991 - do 34 let
1180 Bažanowski Rostislav 1965 Ostrava 50-59 let
1181 Klusova Eva 1991 Havířov (Klusáci :-)) do 34 let
1182 Macečková Karolína 1995 Ostrava (Vet on track) do 34 let
1183 Groš Štefan 1961 Frenštát Pod Radhoštěm (Groš team) 50-59 let
1184 Groš Marek 2004 - (Groš team) dorostenci
1185 Vlček Michal 1993 Studénka (Los Amateros MTB Bílovec) do 39 let
1186 Nesit Jiří 1965 Brušperk 50-59 let
1187 Hrozková Petra 1987 - (Matky ve výběhu) do 34 let
1188 Janečková Michaela 1993 - (Matky ve výběhu) do 34 let
1189 Husek Stanislav 1962 Rožnov pod Radhostěm (Rožnov pod Radhoštěm) 50-59 let
1190 Hradil Rudolf 1990 Ostrava do 39 let
1191 Duráková Lucie 2004 Ostrava - Stará Bělá dorostenky
1192 Poláček Karel 1973 Brušperk (STS Chvojkovice - Brod) 40-49 let
1193 Poláčková Ivana 1971 Brušperk (STS Chvojkovice - Brod) 45 a více let
1194 Dudčak Martin 2010 - žáci
1195 Jaššo Petr 1987 - (Ostrava - TPSČ) do 39 let
1196 Babičová Marketa 1971 Ostrava 45 a více let
1197 Babič Matěj 2001 Ostrava junioři
1198 Kaňková Klára 1989 Ostrava do 34 let
1199 Krečmerová Kateřina 1984 Třinec 35-44 let
1200 Fuková Barbora 1997 - do 34 let
1201 Paluska Radim 1980 - (Zubří) 40-49 let
1202 Kotasová Pavlína 1975 Smilovice (kotaSOVY) 45 a více let
1203 Adámková Šárka 1967 - 45 a více let
1204 Adámková Bára 2003 - dorostenky
1205 Balášová Petra 1989 Ostrava do 34 let
1206 Kaňková Klára 1989 - do 34 let
1207 Hajdík Pavel 1993 - (AppliedFEM) do 39 let
1208 Hejníková Natálie 2011 Holešov žákyně
1209 Czilling Petr 1990 - do 39 let
1210 Bajer Tomáš 1988 - (Nový Jičín) do 39 let
1211 Barbořák Bohuš 1959 Olomouc (TJ Liga 100 Olomouc) 60-69 let
1212 Dudčak Martin 2016 - (OSTRAVA) žáci
1213 Poledník Michal 1989 Otice (Canicross Beskydy) do 39 let
1214 Chaloupecká Romana 1970 - 45 a více let
1215 Chaloupecký Václav 2006 - žáci
1216 Langerova Vaneska 2010 Ostrava 8 (Poruba) žákyně
1217 Brynda Pavel 1982 Ostrava (Alpsport - Ježek na Kopci) do 39 let
1218 Lukšová Pavla 1984 Ostrava (Alpsport Ježek na kopci) 35-44 let
1219 Pražák Petr 1983 Ostrava (Ostrava) do 39 let
1220 Mařák Zdeněk 1990 - (SK Černé plíce) do 39 let
1221 Skřivánek Petr 1970 - 50-59 let
1222 Čech Adam 1996 Vítkov do 39 let
1223 Kanócz Martin 2005 - (Team Forman Cinelli) žáci
1224 Filip Jan 1994 - do 39 let
1225 Režná Pavlína 1991 - (AppliedFEM) do 34 let
1226 Novák Lukáš 1987 - (AppliedFEM) do 39 let
1227 Jahn Petr 1986 - (AppliedFEM) do 39 let
1228 Kolářík Oldřich 1987 Ostrava-Poruba do 39 let
1229 Štěrbová Jana 1989 - do 34 let
1230 Holec Pavel 1985 - (HORE DOLE Huslenky) do 39 let
1231 Metelka Ondřej 1992 - (SK Černé Plíce) do 39 let
1232 Weigert Miloslav 1959 - (Palkovice) 60-69 let
1233 Kempná Magdaléna 1999 - do 34 let
1234 Koubková Natálie 1998 - do 34 let
1235 Kopáček Jiří 1965 Ostrava (Ostrava) 50-59 let
1236 Žádník Martin 1997 - (SDH Vrbice) do 39 let
1237 Kloss Ondřej 2017 - (Ostrava) žáci
1238 Janotka Marek 1992 - (Dobrá čajovna SNP) do 39 let
1239 Poula Ondřej 1984 - do 39 let
1240 Collenova Jana 1977 Ostrava - Moravská Ostrava 35-44 let
1241 Petrík Mirek 1977 - 40-49 let
1242 Pražák Jakub 2006 Ostrava žáci
1243 Pražák František 1972 - 40-49 let
1244 Pražák Ondřej 2008 Ostrava (SKK Vítkovice) žáci
1245 Kuklová Klára 2001 - junioři
1246 Dědková Eva 1989 - (Ostrava) do 34 let
1247 Giergielová Markéta 1979 Hukvaldy (SKIBIKECENTRUM.CZ team) 35-44 let
1248 Hanak Radoslav 1976 - (Barcelona) 40-49 let
1249 Hendrych Tomáš 1971 Opava (SRTG Opava) 40-49 let
1250 Enenkelová Veronika 1993 - (Team LightBIKE) do 34 let
1251 Hrnčiřík Lukáš 1978 Popov (Hyundai Team) 40-49 let
1252 Muchanič Miroslav 1988 - do 39 let
1253 Lacina Pavel 1975 Libhošť (Libhošť) 40-49 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 65
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Povalová Jana 1965 Štramberk (Janinka) 45 a více let
2 Knapová Alena 1974 Frýdek-Místek 45 a více let
3 Čorná Monika 1976 - 35-44 let
4 Vyorálková Irena 1960 - (Studénka) 45 a více let
5 Gorbunovová Petra 1967 - 45 a více let
6 Gorbunovová Eva 1991 - do 34 let
7 Burda Václav 1960 Ostrava - Zábřeh (Ostrava) 60-69 let
8 Műller Jaroslav 1959 Ostrava (BO KOLOBKA Tým) 60-69 let
9 Stanovský Marek 1972 - 40-49 let
10 Veldamonová Marta 1975 Příbor 45 a více let
11 Rusek Michal 2014 - žáci
12 Rusek Tomáš 1977 - 40-49 let
13 mynářová zuzana 1968 petřvald (petřvald) 45 a více let
14 Walová Lenka 1973 Karviná 4 (K-tým) 45 a více let
15 Kursová Veronika 1982 Ostrava 35-44 let
16 Krejčí Barbora 1990 Ostrava do 34 let
17 Meichsnerová Anna 1993 Ostrava do 34 let
18 Čorná Klára 2004 - dorostenky
19 Podhorní Dagmar 1982 - (Podhorní gang) 35-44 let
20 Bartoníková Martina 1988 - (Syslenkovi) do 34 let
21 Diváková Dana 1961 - 45 a více let
22 Mincel Eliška 2018 Ostrava-Výškovice (EliMonstra) žákyně
23 Chodurová Yanish 1985 - (EliMonstra) 35-44 let
24 Tudíková Eliška 2005 Ostrava (Ostrava Poruba) žákyně
25 Job Jakub 1984 Ostrava (Parta Tým) do 39 let
26 Jaskulová Petra 1988 Ostrava do 34 let
27 Jaskulová Vendula 2010 Ostrava - Hrabůvka žákyně
28 Jaskula Petr 1971 - (Ostrava) 40-49 let
29 Francová Monika 1970 Ostrava (BOKOLOBKA TÝM OSTRAVA) 45 a více let
30 Regentová Kristýna 1990 Bílovec (Když nemůžeš tak přidej) do 34 let
31 Surzyn Lukáš 2013 Ostrava (Lištičky) žáci
32 Surzynová Karolína 2011 Ostrava (Mažoretky Hvězdičky) žákyně
33 Sládečková Lenka 1982 Kostelec u Holešova (Když nemůžeš tak přidej) 35-44 let
34 Maretková Nikol 1977 Ostrava 35-44 let
35 Maretková Adélka 2011 Ostrava žákyně
36 Laryšová Martina 1975 Ostrava-Bělský les 45 a více let
37 Cakl Hynek 2005 Ostrava - Bělský les žáci
38 Kresta Roman 1965 - (Orel Brno -zidenice) 50-59 let
39 Srníčková Ella 2013 Frenštát pod Radhoštěm žákyně
40 Procházková Domča 1999 - do 34 let
41 Procházková Veronika 1996 - do 34 let
42 Urbánková Michaela 1985 Ostrava 35-44 let
43 Večeřová Martina 1979 - (Čokoludry z Hané) 35-44 let
44 Králičková Šárka 1985 - (Čokoludry z Hané) 35-44 let
45 Dominiková Katka 1979 Ostrava (BoKolobka) 35-44 let
46 Kugler Jenda 1975 Ostrava (Bo kolobka) 40-49 let
47 Míčková Irena 1956 Ostrava - Výškovice 45 a více let
48 Míček Jiří 1952 Ostrava - Výškovice 60-69 let
49 Míček Michal 1978 Ostravice 40-49 let
50 Míček Matěj 2010 Ostrava - Výškovice žáci
51 Šímová Renáta 1978 - 35-44 let
52 Vyorálek Jiří 1954 - (Studénka, Nová Horka) 60-69 let
53 Poučenská Dominika 1994 - do 34 let
54 Nováčková Kateřina 1988 - do 34 let
55 Skácelová Barbora 1988 Ostrava - Poruba (Equa bank) do 34 let
56 Jašek Igor 1986 Velká Polom (Beauty Cundy) do 39 let
57 Feilhauerová Martina 1964 - (Bo kolobka) 45 a více let
58 Synovcová Barbara 1969 Krmelín 45 a více let
59 Tudík Jaromír 2005 Ostrava Poruba žáci
60 Kolkop Jan 1989 Ostrava (OCR Runners Ostrava -Cukrik) do 39 let
61 Bodláková Hana 1969 Vřesina (Pozdní sběr) 45 a více let
62 Vltavská Sabina 1972 Ostrava-Radvanice (Pozdní sběr) 45 a více let
63 Rakoczyová Jarmila 1964 - 45 a více let
64 Mátlova Daša 1972 - 45 a více let
65 Kratochvílová Terezka 2009 - (Krtci do toho) žákyně
Celkem přihlášeno na tuto trať: 31
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Kokošek Oldřich 1988 - do 39 let
2 Hýl Michal 2016 - žáci
3 Axman Marek 1985 Ostrava do 39 let
4 Hradil Jan 2005 Všechovice žáci
5 Vančurová Lenka 1990 - do 34 let
6 Stoszek Filip 2005 Ostrava (VZS Ostrava) žáci
7 Března Rostislav 1990 - do 39 let
8 Vomlela Jan 1975 - 40-49 let
9 Doležel Dušan 1998 - do 39 let
10 Ihnát Josef 1963 - 50-59 let
11 Šváb Václav 1973 - 40-49 let
12 Schwarzerová Lucie 1986 - do 34 let
13 Kis Pisti 1976 - 40-49 let
14 Hrtaňová Gabriela 1975 - 45 a více let
15 Muchanič Miro 1986 - do 39 let
16 Kolářová Vendula 2001 - juniorky
17 Kloss Ondřej 2016 - žáci
18 Červenka Dalibor 1965 - 50-59 let
19 Ganaj Němcová 1989 - do 39 let
20 Chovancová Lenka 1980 - 35-44 let
21 Vozňáková Kateřina 1988 - do 34 let
22 Rundová Lucie Valerie 1978 Ostrava 35-44 let
23 Zálesák Antonín 1966 - 50-59 let
24 Musiol Tomáš 1970 - 50-59 let
25 Vrzálová Markéta 2008 - žákyně
26 Sekera Štěpán 2012 Šenov u Ostravy žáci
27 Novotný Dušan 1961 - 50-59 let
28 Smrha Marek 1989 Ostrava (SK Černé plíce) do 39 let
29 Stryková Lenka 1975 - 45 a více let
30 Kohoutková Žaneta 1986 - do 34 let
31 Mohyla Roman 1978 Frýdek-Místek (Mohyláci) 40-49 let