Starobělské Lurdy - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Starobělské Lurdy

Propozice

závody započítané do poháru

# datum název Výsledky
1. 08.11.2015 1. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
2. 13.11.2016 2. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
3. 12.11.2017 3. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
4. 11.11.2018 4. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
5. 10.11.2019 5. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
6. 08.11.2020 6. Starobělské Lurdy
Kat.: Pohlaví:
# jméno ročník body celkem
1 2 3 4 5 6
101. Křenek Jaromír 1970 236 236
102. Mareš Václav 1985 236 236
103. Valošek Miroslav 1980 236 236
104. Štepán Vojtěch 2007 235 235
105. Šuhaj Josef 1981 223 235 235
106. Krupa Pavel 1985 106 197 184 227 234 234
107. Masný Tomáš 1982 189 227 225 234 233 233
108. Salawa Jiří 1967 44 187 225 233 233
109. Szotkowsky Robert 1983 233 233
110. Filip Tomáš 1973 182 207 213 232 232
111. Gawlas Tomáš 1984 232 232
112. Solich Josef 2004 112 243 232 232
113. Vyskočil Lukáš 1985 186 226 234 232 232
114. Zháněl Ivo 1992 180 235 232 232
115. Beránek Jakub 1993 242 228 231 231
116. Hlavica Petr 1975 206 181 231 231
117. Hluchník Jakub 2003 231 231
118. Walder Patrik 2002 140 231 231
119. Bučík Jaromír 1957 230 230
120. Chovanec David 2001 203 230 230
121. Kanovsky Ondrej 1983 223 230 230
122. Molata Ondřej 1976 230 230
123. Chudárek Lukáš 1985 229 229
124. Kubín Martin 1990 186 211 229 229
125. Golab Radim 1969 228 228
126. Grebeň David 1986 208 228 228
127. Michalík Aleš 1983 209 228 228
128. Stoklásek Martin 1996 195 228 228 228
129. Piegrzym Petr 1993 227 227
130. Studenský Miroslav 1987 227 227
131. Tomčík Petr 1974 185 214 227 227
132. Vonšík Lukáš 1982 179 212 227 227
133. Darda Petr 1970 226 226
134. Palatinus Petr 1976 216 226 226
135. Boček Lukáš 1988 225 225
136. Franc Jakub 1996 225 225
137. Imrich Martin 1993 225 225
138. Kovalčík Petr 2009 225 225
139. Minarčík Tomáš 1981 218 234 236 224 224
140. Pechlát Ctibor 1976 164 218 230 216 224 224
141. Váně Tomáš 1995 224 224
142. Vank Michal 1972 206 224 224
143. Kuchař David 1975 182 211 247 223 223
144. Londin Zdeněk 1988 147 223 223
145. Švec Vlastimil 1972 129 219 223 223
146. Böhm Jaroslav 1977 222 222
147. Kubánek Pavel 1968 222 222
148. Vícha Petr 1980 222 222
149. Barbořák Bohuš 1959 85 130 180 161 221 221
150. Foldyna Eduard 1990 221 221
151. Oborný Jiří 1971 169 199 217 194 221 221
152. Přikryl Tomáš 1975 223 221 221
153. Slivka Jiří 1991 199 221 221
154. Pavel Marek 1998 214 224 220 220
155. Rygel Přemysl 1979 184 205 208 220 220
156. Sadlek Tomáš 1992 144 219 220 220
157. Škop František 1987 219 220 220
158. Zaťko Libor 1968 167 174 220 220
159. Přívětivý Miroslav 1953 217 221 219 219
160. Seles Jiří 1975 147 211 229 219 219
161. Tischler Jakub 1990 219 219
162. Galbavý Pavel 1968 148 185 179 189 218 218
163. Hráček Roman 1972 160 193 212 213 218 218
164. Kubačák Tomáš 1984 172 191 218 218
165. Novotný Ivan 1965 225 218 218
166. Audý Jaroslav 1977 191 217 217
167. Gurecký Miroslav 1968 217 217
168. Mlýnek Lukáš 1989 217 217
169. Doležel Radomír 1973 120 216 216
170. Gilg Tomáš 2003 224 216 216
171. Kubajura Viktor 2007 216 216
172. Salzman Petr 1972 141 184 200 197 216 216
173. Vápeník Ladislav 1982 216 216
174. Jedlička Lukáš 1976 215 215
175. Novotný Vojta 2005 211 215 215
176. Rais Petr 1997 215 215
177. Cvek Jakub 1998 214 214
178. Drahošan Pavel 1991 153 210 141 214 214
179. Rais Vojtěch 2000 214 214
180. Tkáč Jiří 1999 183 214 214
181. Grac Michal 1995 233 213 213
182. Pozdíšek Jan 1991 211 213 213
183. Stavinoha Jan 1989 143 194 213 213
184. Zientek Lukáš 1984 225 213 213
185. Babjak Martin 1984 139 205 218 93 212 212
186. Sikora Tomáš 1980 212 212
187. Vojkovský Filip 1996 212 212
188. Body Marcel 1982 211 211
189. Číp Petr 1980 97 159 161 172 211 211
190. Hořínek Janis 1995 211 211
191. Danihel Richard 2007 210 210
192. Janoš Josef 1982 210 210
193. Ludvík Petr 1976 188 210 210
194. Pražák Ondřej 2008 96 216 210 210
195. Szulcsán Patrik 1994 210 210
196. Beránek Tomáš 1984 132 225 209 209
197. Mališ Tomáš 2005 132 209 209
198. Pollak Michal 1988 209 209
199. Drahota Michael 1975 217 208 208
200. Janota Jakub 1992 208 208
Nalezené položky: 661 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další > | Poslední »

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Atletika Humpolec Kam až mě nohy donesou
Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec