Starobělské Lurdy - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Starobělské Lurdy

Propozice

závody započítané do poháru

# datum název Výsledky
1. 08.11.2015 1. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
2. 13.11.2016 2. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
3. 12.11.2017 3. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
4. 11.11.2018 4. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
5. 10.11.2019 5. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
6. 08.11.2020 6. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
7. 14.11.2021 7. Starobělské Lurdy
Kat.: Pohlaví:
# jméno ročník body celkem
1 2 3 4 5 6 7
201. Mořkovský Vojtěch 1989 194 194
202. Volný Matěj 1987 193 193
203. Weiss Tomáš 1980 166 193 193
204. Janočko Pavel 1990 217 192 192
205. Juřica Pavel 1973 81 205 220 222 192 192
206. Kovář Adam 2007 169 192 192
207. Hrubý Jan 2011 191 191
208. Kovalčík Jozef 1973 173 191 191
209. Křetinský Lukáš 1989 191 191
210. Mlotek Jakub 1993 151 179 200 203 191 191
211. Očadlík Marek 1976 180 191 191
212. Sokol Adam 1986 191 191
213. Štefanský Pavel 1968 191 191
214. Foltýn Ondřej 1995 190 190
215. Hradil Rudolf 1990 227 254 269 268 190 190
216. Pavlovič Ondřej 1989 153 217 237 253 262 190 190
217. Plawny Prokop 1993 190 190
218. Polame Richard 1968 190 190
219. Sikora Jakub 1997 201 179 190 190
220. Beil David 1989 189 189
221. BÍLÝ David 1990 189 189
222. Nenička Aleš 1984 189 189
223. Volný David 1981 189 189
224. Bajer Radek 1984 188 188
225. Böhm Tomáš 1991 212 188 188
226. Krupa Pavel 1985 106 198 184 227 234 188 188
227. Laburda Josef 1979 193 188 188
228. Podžorský Pavel 1991 188 188
229. Dluhoš Přemysl 1980 187 187
230. Jamarik Michael 2003 187 187
231. Bartoň Pavel 1964 186 186
232. Hudeček Tomáš 1969 157 217 239 232 186 186
233. Šamšula David 1973 153 186 186
234. Tomek Miloš 1963 186 186
235. Husek Stanislav 1962 180 214 230 239 185 185
236. Kohoutek Tobiáš 2010 79 160 187 185 185
237. Novák Radim 1979 185 185
238. Ondráček Petr 1973 199 213 239 185 185
239. Škubala Martin 2005 130 67 208 185 185
240. Skalička Vít 1975 145 159 167 184 184
241. Tomeček Petr 1977 151 200 230 247 246 184 184
242. Lýsek Patrik 1982 171 186 183 183
243. Vaněk Václav 1993 203 183 183
244. Vondráček Tomáš 1985 165 205 233 244 250 183 183
245. Zádrapa Miroslav 1988 183 183
246. Ermis Jiří 1982 182 182
247. Masaryk Adam 1993 182 182
248. Muroň Marcel 1986 156 221 182 182
249. Wíttek Richard 1972 182 182
250. Čada Petr 1967 172 181 181 181
251. Herman Jakub 1984 202 181 181
252. KUČERA ROMAN 1978 181 181
253. Ott Michal 1981 181 181
254. Lev Michal 1983 163 180 180
255. Sněhota Matyáš 2007 180 180
256. Dolinský Jakub 1991 179 179
257. Havel Vladimír 1958 197 185 179 179
258. Plinta Matyáš 2008 179 179
259. Prusek Martin 1983 244 242 179 179
260. Valový Lukáš 1980 179 179
261. Stoklásek Martin 1996 195 228 228 178 178
262. Tkačuk Petr 1979 178 178
263. Hamala Jaroslav 1977 169 177 177
264. Wrona Tomáš 1985 195 235 266 265 177 177
265. Holešinský Robin 1994 176 176
266. Staněk Petr 1974 167 204 216 229 244 176 176
267. Hájovský Jan 1992 105 136 130 167 146 175 175
268. Galbavý Pavel 1968 148 185 178 189 218 174 174
269. Martinák Lukáš 1995 174 174
270. Stuchlik Petr 1985 111 160 180 174 174
271. Kanovsky Ondrej 1983 223 230 173 173
272. Rygel Přemysl 1979 184 205 208 220 173 173
273. Scholaster Štěpán 2005 209 173 173
274. Syta Karol 1982 173 173
275. Duda Jan 1983 172 172
276. Herich Marcel 1981 158 187 212 226 237 172 172
277. Hlaváč Josef 2004 172 172
278. Horkel Pavel 1959 172 172
279. Salzman Vojtěch 2002 92 127 154 172 172
280. Berger Tobiáš 2011 171 171
281. Kousal Václav 2009 171 171
282. Prajzler Daniel 1995 180 171 171
283. Belas Martin 1975 184 170 170
284. Macíček Tomáš 1987 170 170
285. Raszka Zdenda 1975 171 170 170
286. Slovák Jan 1970 154 167 145 170 170
287. Pospíšil Petr 1974 169 169
288. Salzman Petr 1972 141 184 200 197 216 169 169
289. Krchňák Mikuláš 2007 166 168 168
290. Machálek Filip 1987 168 168
291. Macíček Miroslav 1961 168 168
292. Šablatura Pavel 1990 247 168 168
293. Fišer Jan 1997 167 167
294. Jendželovský Marek 1992 145 144 180 180 167 167
295. Maďa Daniel 1987 143 167 167
296. Mohyla Roman 2008 89 120 167 167
297. Vilgus Aleš 1982 167 167
298. Jirout Tomáš 1986 166 166
299. Klimek Jan 1976 166 166
300. Sebera Lukáš 1992 166 166
Nalezené položky: 694 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další > | Poslední »

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Atletika Humpolec Kam až mě nohy donesou
BK Ludgeřovice Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec