Starobělské Lurdy - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Starobělské Lurdy

Propozice

závody započítané do poháru

# datum název Výsledky
1. 08.11.2015 1. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
2. 13.11.2016 2. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
3. 12.11.2017 3. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
4. 11.11.2018 4. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
5. 10.11.2019 5. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
6. 08.11.2020 6. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
7. 14.11.2021 7. Starobělské Lurdy
Kat.: Pohlaví:
# jméno ročník body celkem
1 2 3 4 5 6 7
301. Szweda Filip 1981 166 166
302. Vrablik Lukas 1991 166 166
303. Žmolík Christian 1973 166 166
304. Mičkal Martin 1986 165 165
305. Polák Martin 1984 165 165
306. Babjak Martin 1984 139 205 218 93 212 164 164
307. Fiala Jaroslav 1979 164 164
308. Mahdal Pavel 1971 164 164
309. Stříbný Zbyněk 1981 164 164
310. Drahota Lukáš 2003 163 163
311. Juránek Filip 1978 163 163
312. Lexa Adam 1984 163 163
313. Prudil Kryštof 2007 58 163 163
314. Tkáč Jiří 1999 183 214 163 163
315. Kohut David 2006 162 162
316. Krchňák Michal 1975 197 206 162 162
317. Prokeš Martin 1989 138 161 223 162 162
318. Bil Lukáš 1980 111 136 144 161 161
319. Fojtů Josef 1980 91 199 161 161
320. Mlýnek Lukáš 1989 184 216 231 66 161 161
321. Walder Rostislav 1976 161 161
322. Matúšek Jan 1980 176 160 160
323. Beránek Jakub 1993 242 228 231 159 159
324. Hiersch Marek 1973 66 159 159
325. Prajzler Dominik 1994 195 193 175 159 159
326. Tvrdý Radomír 1980 179 144 159 159
327. Doležel Jáchym 2009 158 158
328. Kis Pisti Štefan 1976 158 158
329. Sýkora Radim 1983 173 169 158 158
330. Masár Jaroslav 1981 131 178 181 194 183 157 157
331. Mrkvica Václav 1991 157 157
332. Zeman Filip 1989 135 124 157 157
333. Barchanski Roman 1977 156 156
334. Giža Tomáš 1975 111 115 152 187 156 156
335. Škarka Michal 1993 156 156
336. Burda Václav 1960 23 137 155 155
337. Pfeffer Vladimir 1982 148 155 155
338. Polášek Matyáš 2008 155 155
339. Zajonc Lukáš 2009 108 181 155 155
340. Kuchař David 1975 182 211 247 223 154 154
341. Nadažy Radek 1965 154 154
342. Rybář Lukáš 2008 154 154
343. Šír Matěj 2006 154 154
344. Šlachta Petr 1977 154 154
345. Halfar Ondřej 1991 153 153
346. Hořínek Michal 1976 153 153
347. Kvasnička Albert 2008 153 153
348. Veselý René 1971 146 192 192 152 152
349. Burns Kamil 1988 151 151
350. Nenička Aleš 1984 151 151
351. Plihal Antonin 1983 151 151
352. Přikryl Tomáš 1975 223 221 151 151
353. Sywala Tomáš 1966 187 151 151
354. Jovčev Jordan 1978 180 197 175 150 150
355. Kubatý Jan 1977 134 150 150
356. Skřipec Ondřej 1982 113 201 150 150
357. Vénos Jiří 1992 119 150 150
358. Adamec Michal 1990 176 149 149
359. Bohuš Kristián 2005 148 148
360. Kašný Michael 1983 148 148
361. Kubačák Tomáš 1984 172 191 218 148 148
362. Mrkvica Václav 1991 148 148
363. Kubica Radek 1978 158 199 187 147 147
364. Sedlák Jan 1986 147 147
365. Gajec Jakub 1991 146 146
366. Navrátil Tomáš 1977 71 166 185 215 162 146 146
367. Sekera Štěpán 2012 33 78 146 146 146
368. Hwang Hyunju 1970 145 145
369. Plinta Marek 1977 145 145
370. Sekera Ondřej 1977 233 261 266 145 145
371. Bittner Martin 1969 187 192 200 144 144
372. Kowal Václav 1965 174 144 144
373. Čech Martin 1982 147 143 143
374. Kozubek Lukáš 1971 85 178 195 205 197 143 143
375. Lembart Zdeněk 1988 192 142 143 143
376. Mihal Lukáš 1981 116 147 143 143
377. Valek Jakub 2011 143 143
378. Váně Tomáš 1995 224 143 143
379. Blakala Tomáš 1990 142 142
380. Grau Jakub 1985 234 198 142 142
381. Klančikova Adela 2006 142 142
382. Seifert Pavel 1959 156 142 142
383. Beránek Tomáš 1984 132 225 209 141 141
384. Číp Petr 1980 97 159 161 172 184 141 141
385. Kluka Matyáš 2009 138 152 141 141
386. Schmied Tomáš 2012 63 141 141
387. Schmied Tomáš 1984 16 141 141
388. Weissbrod Radek 1982 82 85 133 141 141
389. Červ Vojta 2003 142 153 140 140
390. Vrobel David 1986 131 158 118 140 140
391. Bruzek Michal 2001 139 139
392. Mihal Jan 2008 101 57 116 141 139 139
393. Stiska Petr 1987 191 196 139 139
394. Zbořil Martin 1974 139 139
395. Kozubek Petr 1987 138 138
396. Seo Hyunho 1982 138 138
397. Vinárek Michal 1977 114 159 186 175 186 138 138
398. Walder Jakub 2008 138 138
399. Bajer Radek 1984 137 137
400. Lutz Tomáš 1984 137 137
Nalezené položky: 694 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další > | Poslední »

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Atletika Humpolec Kam až mě nohy donesou
BK Ludgeřovice Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec