Starobělské Lurdy - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Starobělské Lurdy

Propozice

závody započítané do poháru

# datum název Výsledky
1. 08.11.2015 1. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
2. 13.11.2016 2. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
3. 12.11.2017 3. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
4. 11.11.2018 4. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
5. 10.11.2019 5. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
6. 08.11.2020 6. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
7. 14.11.2021 7. Starobělské Lurdy
Kat.: Pohlaví:
# jméno ročník body celkem
1 2 3 4 5 6 7
401. Mikula Miroslav 1967 122 132 154 137 137
402. Auer Tomáš 1981 111 137 153 136 136
403. Lalík Tomáš 1989 136 136
404. Štefek Zdeněk 1955 118 80 193 199 136 136
405. Stonawski Lumir 1975 100 144 136 136
406. Tekelík Jaroslav 1969 136 136
407. KUČERA ROMAN 2010 135 135
408. Mareš Martin 1974 197 222 135 135
409. Kadár Alexander 1990 134 134
410. Machálek David 1974 121 171 194 157 195 134 134
411. Horák Martin 1971 171 133 133
412. Klečka Tomáš 1980 129 149 133 133
413. Pustka Marian 1975 143 175 176 177 154 133 133
414. Balnar Jiří 1967 200 195 132 132
415. Čierny Petr 1990 151 126 132 132
416. Lembart Tomáš 1991 137 144 166 88 132 132
417. Lukeš Matěj 2010 26 82 114 132 132
418. Kopčan Jaroslav 1981 131 131
419. Molek Jakub 1990 131 131
420. Pastýrik Martin 1988 131 131
421. Tomsa Štěpán 1987 131 131
422. Lysák Radim 1960 76 124 104 97 118 130 130
423. Marčík Tomáš 1974 130 130
424. Pospíšek Martin 1982 130 130
425. Drobný Jakub 1994 43 132 129 129
426. Pertzian Michal 1970 60 111 149 152 129 129
427. Rusek Adam 2010 129 129
428. Gotthart David 1971 128 128
429. Novotný Rosťa 1980 146 128 128
430. Bažanowski Rostislav 1965 93 129 43 90 88 127 127
431. Deák Daniel 1988 65 124 127 127
432. Janšta Richard 2010 92 127 127
433. Klančík Jan 1978 127 127
434. Stryja Jakub 1978 132 127 127
435. Waloschek Samuel 2009 127 127
436. Ondráček Hynek 1973 60 103 164 126 126
437. Berger Jiří 1978 125 125
438. Pavlásek Aleš 1981 121 151 115 125 125
439. Podolák Karel 1953 125 169 160 166 125 125
440. Halfar Dalibor 1977 137 163 131 124 124
441. Neumann Břetislav 1983 207 124 124
442. Adamec Tomáš 1986 170 138 127 123 123
443. Hlavica Radomír 1977 123 123
444. Plaček Ondřej 1985 123 123
445. Fiala Dominik 1994 128 58 122 122
446. Halfar Ondřej 2007 112 83 120 113 122 122
447. Holub Milan 1991 122 122
448. Hlavica Tadeáš 2007 121 121
449. Křetinský Lukáš 1989 121 121
450. Podolák Lukáš 1981 125 140 180 162 168 121 121
451. Roupec Pavel 1984 121 121
452. Šuléř Jan 1973 168 121 121
453. Hermann Martin 1981 92 133 120 120
454. Koch Petr 1974 71 85 120 120
455. Stadtherr Radim 1965 120 120
456. Václavínek Ctirad 1971 96 130 120 120
457. Bandík Pavel 1959 110 136 119 119
458. Koch Martin 2009 119 119
459. noh jaehun 1978 119 119
460. Husek Marcel 1988 84 110 142 117 117
461. Solich Samuel 2007 153 117 117
462. Velička Jakub 1992 117 117
463. Hladný Petr 1978 116 116
464. Kousal Kamil 1975 91 97 104 116 116
465. Sebera Libor 1971 126 131 116 116
466. Budyn Jaroslav 1961 122 115 115
467. Izrael Jozef 1957 115 148 141 176 115 115
468. Mičkal Martin 1986 115 115
469. Mikula Miroslav 1996 115 115
470. Solich Josef 1969 115 115
471. Unger Vlastimil 1974 182 115 115
472. Belas Jakub 1980 114 114
473. Zbořil Kamil 1975 21 120 62 154 137 114 114
474. Cholasta Vlastimil 1990 113 113 113
475. Hlaváč Petr 2010 112 112
476. Kaderka Pavel 1988 112 112
477. Vorlický Jan 2012 112 112
478. Zientek Lukáš 1984 112 112
479. Sobek Jan 1982 115 123 111 111
480. Svěchovský Adam 1983 103 128 124 84 75 111 111
481. Fusek Petr 1978 111 110 110
482. Fusek Martin 2013 110 110
483. Hubinec Roman 1994 110 110
484. Killinger Michal 1998 110 110
485. Kuča Ondřej 1990 110 110
486. Bartonj Pavel 1982 109 109
487. Hájek Jakub 1984 138 141 130 109 109 109
488. Kim Hohyun 1981 108 108
489. Kolčář Jakub 1991 61 108 108
490. Maršálek Petr 1993 84 108 108
491. Hajdušek Jiří 1985 107 107
492. Oparjuk Viktor 1980 107 107
493. Procházka Pavel 1990 125 153 107 107
494. Sosnovec Jiří 1980 110 161 187 192 172 107 107
495. Hurta Jiří 1992 106 106
496. Janoška Jakub 1988 135 206 172 157 106 106
497. Fusek Tomáš 2011 105 105
498. Beil David 1989 104 104
499. Lee Man Gl 1977 104 104
500. Foriška Štefan 1983 147 181 171 136 152 103 103
Nalezené položky: 693 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další > | Poslední »

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Atletika Humpolec Kam až mě nohy donesou
BK Ludgeřovice Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec