Výsledky závodu 2. Starobělské Lurdy - Starobělské Lurdy - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Starobělské Lurdy

2. Starobělské Lurdy, 13.11.2016, Ostrava

Pohlaví:
# jméno ročník čas body
1. Peter Marian 1966
2. Šlesarík Marian 2002
3. Matula Zbyněk 1986
4. Hošek Václav 1987
5. MIŘEJOVSKÝ Jiří 1979
6. Massarotto Lucio 1982
7. Marek Tomáš 1986
8. Zbořil Kamil 1975
9. Kučera Mirdis 1984
10. Greplová Irena 1987
11. Prus Roman 1995
12. Sochora Tomáš 1983
13. Mikolajek Jan 1998
14. Pohludka Jiří 1992
15. Toška Jiří 2004
16. Pikal Martin 1985
17. Vlk Dalibor 1983
18. Styblík Zbyněk 1965
19. Tesarčík Jan 1998
20. Novak Ondrej 1970
Nalezené položky: 699 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další > | Poslední »

Sledujte BezvaBĚH

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Atletika Humpolec Kam až mě nohy donesou
BK Ludgeřovice Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec