6. Štramberský Jasoň
Založit blog Registrovat

6. ŠTRAMBERSKÝ JASOŇ         11 tras od 6 km do 53 km          14. května 2022

Startovní listina 2022

Celkem: 1003
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 74
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Skýpalová Martina 1984 Fulnek (HIML baby)
2 Mařák Vladimír 1962 Ostrava (Nakopec a skopec)
3 Mařáková Kateřina 1973 Ostrava (Nakonec a skopec)
4 Maluchová Jana 1983 Frýdek-Místek (Holky na tahu)
5 Zachníková Nikol 1993 Frýdek-Místek (Princezny vole)
6 Filipová Lenka 1980 Dolní Lutyně
7 Figielová Veronika 1984 Ostrava
8 Gavlák Miroslav 1984 Ostrava
9 Ševčík Ondřej 1991 Petřvald (Beskydské Bestie)
10 Čípová Klára 2001 Nový Jičín
11 Hnilicová Ivana 2001 Nový Jičín (SDH Hostašovice)
12 Freisler Pavel 1976 Ostrava (PPL)
13 Smolínová Pavlína 1974 Ostrava
14 Slížová Jana 1977 Ostrava - Zábřeh (FC-B7 TÝM !!!)
15 Moravčíková Gabriela 1977 Ostrava - Vítkovice (FC-B7 TÝM !!!)
16 Paterna Daniel 1993 Frenštát pod Radhoštěm (Klub Daniela a Davida)
17 Navrátil David 1997 Kopřivnice (#PoetBych)
18 Kuzma Jaroslav 1984 Havirov (Jaroslava)
19 Gorčáková Martina 1977 Havirov (Jaroslava)
20 Hanáková Monika 1977 Albrechtice (Jaroslava)
21 Bendová Pavla 1971 Horní-Suchá (Jaroslava)
22 Slováčková Lucie 1986 Frýdek-Místek (Ježibaby)
23 Folvarčná Martina 1986 Frýdek-Místek (Ježibaby)
24 Uhrík Eduard 1966 Ostrava (Švagři)
25 Kabela Miroslav 1978 Žulová
26 Bőhm Jana 1999 Frenštát pod Radhoštěm (Bőhm Team)
27 Bőhm Lukáš 1993 Frenštát pod Radhoštěm (Bőhm Team)
28 Československý vlčák Tim 2020 -
29 Piskallová Radka 1972 Ostrava
30 Vilk Radovan 1970 Ostrava
31 Marek Petr 1972 Ostrava (Death)
32 Hellebrant Dalibor 1980 Ostrava (#ttisícovky a #drobottina)
33 Toufarová Bohumila 1984 Bohumín (LIBO 2018)
34 Toufar Libor 1981 Bohumín 3 (LIBO 2018)
35 Halamíček Lubomír 1972 Frýdlant nad Ostravicí
36 Hranický Aleš 1968 Ostrava (Alis Team)
37 Šerková Dagmar 1976 Fulnek
38 Peszynski Petra 1980 Klimkovice
39 Kučerová Naděžda 1980 Ostrava
40 Balajka Petr 1974 Orlová
41 Ondráčková Eliška 1973 Ostrava
42 Svoboda Petr 1980 Dobrá
43 Rumianová Lenka 1981 Dobrá
44 Kneifel Andrew 1994 Ostrava (Alpenverein)
45 vichova eva 1974 haviřov (rychlý vosí)
46 vicha patrik 1975 haviřov
47 Supová Petra 1986 Ostrava - Lhotka (Tři Křížky)
48 Martausová Věra 1980 Ostrava (Tři křížky)
49 Váně Tomáš 1995 Ostrava (Ostrava (PPL))
50 Janeček Radim 1989 Dolní Benešov (Benešováci)
51 Ludvíková Hana 1983 Ostrava - Dubina (Želvíci)
52 Ludvíková Hana 1983 Ostrava-jih
53 Los Vítězslav 1983 Ostrava (Alces alces)
54 Los Emma 1983 Ostrava (Alces alces)
55 Hyplová Anna 1992 Starý Jičín
56 Hypl Rostislav 1980 Starý Jičín
57 Smiešková Karin 1979 Petřvald
58 Osmančíková Marie 1962 Paskov
59 Kopidolová Alena 1961 Frýdek - Místek (jednotlivec)
60 Karbanová Lucie 1983 Třinec
61 Karban Miloš 1979 Plzeň
62 Viktorinová Aneta 1999 Ostrava
63 Hoffmannová Adél 1992 Štramberk (Hoffmannovi)
64 Hoffmann Pavel 1989 štramberk (Štramberáci)
65 Doneberková Lenka 1975 Kroměříž
66 Malá Andrea 1991 Ostrava (Alpenverein)
67 Šerek Radomír 1976 Fulnek (Rado)
68 Hrubý Jan 1991 Havířov (Pěšky)
69 Lessniak Petr 1994 Hlučín
71 Nejedlý Tomáš 1979 Ostrava
72 Komendra Milan 1975 Ostrava-Poruba
73 Hlosta Jakub 1988 Nošovice
74 Cholasta Vlastimil 1990 Ostrava Poruba
75 Slezáček Petr 1980 Štramberk
Celkem přihlášeno na tuto trať: 66
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Šarman Radim 1981 Ostrava (Chachaři z Jihu)
2 Hušťová Eva 1982 Ostrava Dubina (Chachaři z Jihu)
3 Müller Ondřej 1987 Ostrava (Bokolobka tým Ostrava)
4 Kubíček Michal 1977 Ostrava (Bajkeři na Tripu)
5 Kubíčková Pavla 1983 Ostrava (Bajkeři na Tripu)
6 Dřímal Daniel 1976 Ostrava (Bajkeři na Tripu)
7 Dřímalová Petra 1982 Ostrava (Bajkeři na Tripu)
8 Peter Roman 1978 Ostrava (Bajkeři na Tripu)
9 Chvíla Lukáš 1982 Ostrava (Bajkeři na Tripu)
10 Procházka Pavel 1990 Ostrava
11 Madecki Gabriel 1979 Bohumín (BOKOLOBKA!!!)
12 Francová Monika 1970 Ostrava (BOKOLOBKA TÝM OSTRAVA)
13 Novotná Karin 1978 Třinec (Třinec Roziny)
14 Novotný Rosťa 1980 Třinec (Třinec Roziny)
15 Novotný Vojta 2005 Třinec (Třinec Roziny)
16 Chmel Roman 1974 Ostrava-zabreh (Ono to jede)
17 Bár Daniel 1975 Hodslavice
18 Teichmannová Gabriela 1975 Hlučín (Malánky)
19 Teichmann Tomáš 1973 Hlučín (Malánky)
20 Teichmannová Tereza 1994 Hlučín
21 Harazim David 1993 Hlučín
22 Sochacký Miloslav 1945 Ostrava (Stará Bělá)
23 Tarkotová Andrea 1973 OSTRAVA
24 Tarkota Marcel 1969 Ostrava
25 Žídková Kateřina 1979 Ostrava
26 Kvasnica Petr 1970 Ostrava
27 Boháčová Lucie 1977 Ludgeřovice
28 Kotásková Radmila 1977 Ostrava
29 Kempný Rostislav 1979 Frýdlant nad Ostravicí
30 Běčák Petr 1992 Trojanovice (OSTRAVACY)
31 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (SWST)
32 Pavlínek Martin 1971 Ostrava-Poruba (Porubaci)
33 pudl Macu 2020 -
34 Konvičková Zuzana 1966 Ostrava-Poruba (Porubaci)
35 Běčák Tomáš 1992 Trojanovice (OSTRAVACY)
36 Baleja Richard 1990 Kláštor pod Znievom
37 Burianová Veronika 1979 Ostrava
38 Dostálová Jarmila 1973 Ostrava
39 Lakomý Tomáš 1990 Paskov
40 Lakomý Jaromír 1968 Pustějov
41 Macháček Tomáš 1975 Frýdek Místek (Bo Kolobka)
42 Kučerová Zuzana 2000 Mořkov (SDH Hostašovice)
43 Podzemný Pavel 1983 Valašské Meziříčí
44 Šobora Aleš 1984 Lešná
45 Branecká Veronika 1991 Ostrava
46 Zacharová Hana 1982 Ostrava (Bo Kolobka)
47 Mráz Miloslav 1981 Trojanovice (FrostMENi)
48 MRÁZ Maxmilián 2010 Frenštát pod Radhoštěm (FrostMENi)
49 KOLŮCH Petr 1977 Babice (FrostMENi)
50 KOLŮCH Filip 2010 Babice (FrostMENi)
51 Mutina Jonatán 1966 Ostrava (Team Dr. Kadrnožkové)
52 Vacula Lukáš 1980 Ostrava - Zábřeh
53 Geffert Tomáš 1987 Ostrava (Dva Geffoši)
54 Geffert Lukáš 2008 Ostrava (Dva Geffoši)
55 Macháč Pavel 1967 Ženklava
56 Navrátil Jaroslav 1960 Ostrava-jih (Mushing team Ostrava)
57 Trojanec Jan 1990 Baška (okr. Frýdek-Místek)
58 Valchař Jan 1988 Baška
59 Kakáč Vladimir 1968 Vratimov
60 Mihalíková Marťas 1977 Studénka (Sranda tým - BO Kolobka)
61 Mihalík Marek 2010 Studénka (Sranda tým - BO Kolobka)
62 Bos Petr 1990 Ostrava
63 Molinek Pavel 1987 Ostrava
64 Macková Martina 1988 Ostrava
65 Surmová Markéta 1999 Ostrava-jih
66 Cahel Martin 1979 Ostrava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 106
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Andrysová Ivana 1976 Skalička
2 Andrys Tomáš 1975 Skalička
3 Hanušová Romana 1972 Hlína
4 Konečná Lucie 1981 Frýdek Místek
5 Konečný Tomáš 1981 Frýdek Místek
6 Juřica Roman 1990 Havířov (Beskydské Bestie)
7 Dobiáš Václav 1985 Frýdek-Místek (Valeas Blog)
8 Dobiášová Leona 1988 Frydek-Mistek (Valeas Blog)
9 Rušarová Olga 1978 Kelč
10 Lípa Honza 1980 Frýdlant nad Ostravicí (Bezva parta)
11 Židek David 1994 Frýdlant nad Ostravicí (Bezva parta)
12 Foldynová Veronika 1990 Frýdlant nad Ostravicí (Bezva parta)
13 Poláček Mirek 1987 Baška (Bezva parta)
14 Šebová Sabina 1995 Frýdlant nad Ostravicí (Bezva parta)
15 Lípa Radim 1978 Frýdlant nad Ostravicí (Bezva parta)
16 Pavelková Anna 1982 Kelč
17 Král Lumír 1997 Opava-Zlatníky (#CryingIsNotEmergency)
18 Folvarčná Denisa 1974 Frýdek-Místek
19 Piechaczek Marek 1971 Frýdek-Místek
20 Folvarčný Radim 1993 Frýdek-Místek
21 mikova Denisa 1987 Ostrava (Vodnářky)
22 Troupová Lucie 1974 Ostrava (Vodnářky)
23 Kutáčová Lenča 2000 Ostrava (Placatý Kámen)
24 Košárek Oldřich 1988 Ostrava (Placatý Kámen)
25 Czepiec David 1979 Třinec (Klub přátel Mloka)
26 Wilma Rafal 1974 Düsseldorf ((Klub přátel Mloka))
27 Carbol Lukáš 1985 Frýdek-Místek
28 Janošcová Dagmar 1981 Kelč
29 Motyka Jan 1991 Komorní Lhotka
30 Dylová Petra 1980 Frýdek-Místek (Běhny z F-M)
31 Dyl Mirek 1979 Frýdek-Místek
32 Bílková Martina 1990 Brno (Kapustňáčci)
33 Sysala Jan 1984 Brno (Kapustňáčci)
34 Bílková Miroslava 1967 Trojanovice (Kapustňáčci)
35 Bajtková Jana 1998 Palkovice (Müller a Thurgau)
36 Macháčková Petra 1984 Kopřivnice
37 Macháčková Lenka 1985 Kopřivnice
38 Srtnadlová Michaela 1997 Frenštát pod Radhoštěm (MK-team)
39 Klečka Jaroslav 1999 Bartošovice (MK-team)
40 Hranická Jana 1971 Ostrava
41 Benedík Jaroslav 1963 Ostrava
42 Studený Miloslav 1954 Kopřivnice
43 Peroutík Matyáš 2003 Kopřivnice (Klub přátel malých pivovarů)
44 Peroutík Štěpán 2005 Tichá (Klub přátel malých pivovarů)
45 Peroutík Jiří 1974 Tichá (Klub přátel malých pivovarů)
46 Kociánová Jeanne 1994 Metylovice (Parťačky)
47 Holcová Veronika 1994 Frýdek-Místek (Parťačky)
48 Červenková Zuzana 1994 Frýdlant nad Ostravicí (Parťačky)
49 Hatoňová Marcela 1977 Frýdek-Místek (Dvě Vichřice)
50 Studená Blanka 1980 Frýdek-Místek (Dvě Vichřice)
51 Krčová Markéta 1998 Palkovice (Müller a Thurgau)
52 Káňová Jana 1998 Frenštát pod Radhoštěm
53 Suchanek Martin 1987 Třinec
54 Karásková Lucie 1988 Frýdlant nad Ostravicí (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
55 Karásek Martin 1989 Frýdlant nad Ostravicí (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
56 Kocián Jiří 1988 Frýdek-Místek (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
57 Kuchař David 1975 Ostrava
58 Golova Marketa 1987 Ostrava (Chadzi)
59 Chadziandoniu Zdeněk 1988 Ostrava (Chadzi)
60 Gereková Soňa 1969 Frýdek-Místek
61 Huplíková Ivana 1981 Frýdlant nad Ostravicí (JAGAMI)
62 Štefková Jana 1974 Frýdlant nad Ostravicí (JAGAMI)
63 Pravdová Gabriela 1974 Frýdlant nad Ostravicí (JAGAMI)
64 Tvarůžková Míša 1978 Frýdlant nad Ostravicí (JAGAMI)
65 Kapic Jan 1980 Havirov (Beskydské Bestie)
66 Veřmiřovský Tomáš 1983 Kopřivnice (Lesani)
67 Veřmiřovská Štěpánka 1978 Kopřivnice (Lesani)
68 Jalůvková Milča 1981 Štramberk (Lesani)
69 Jalůvka Martin 1981 Štramberk (Lesani)
70 Jourová Jana 1985 Frýdek-Místek
71 Přečková Michaela 1985 Dolní Těrlicko
72 Lopušná Martina 1996 Mošnov
73 Hrabovský Honza 1998 Ostrava (Chuligáni z Ostravy)
74 Kubica Libor 1988 Frýdek-Místek (,,Chmelový BROK!!")
75 Mynář Jan 1987 Ostrava - Poruba (Chadzi)
76 Hubová Simona 1991 Nový Jičín
77 Lušovský Marek 1996 Nový Hrozenkov
78 Strnadová Janča 1987 Sedliště
79 Mikulec Rostislav 1978 Frýdek-Místek (Hu Husky)
80 Mikulcová Michaela 1978 Staříč (Hu Husky)
81 Kahánek Matěj 1993 Hukvaldy
82 Chovancová Markéta 1992 Hukvaldy
83 Miženková Zdenka 1982 Frýdek-Místek
84 Durec Tomáš 1998 Frýdek-Místek
85 Miženková Terka 2008 Frýdek-Místek
86 Matějka Kamil 1991 Nošovice
87 Benešová Zdenísek 1992 Svitavy
88 Ridgeback Artík 2020 -
89 Kowalczyk Daniel 1980 Třinec (Klub přátel mloka)
90 Šimelová Lucie 1974 Štramberk
91 Ká Kamila 1992 Frýdek
92 Tillová Lenka 1973 Lubina
93 Jurišincová Jana 1973 Mořkov
94 Gubišová Soňa 1981 Orlová Lutyně (Motýlci)
95 Plaček Pavel 1974 Staříč
96 Ondryáš David 1974 Frýdek-Místek
97 Martincová Andrea 1981 Ostrava (Motýlci)
98 Hlavička Radovan 1974 Bystřice (Klub přátel mloka)
99 Gajdaczová Darina 1985 Frýdek-Místek (Hecaři)
100 Hruška Tomáš 1981 Frýdek- Místek (Hecaři)
101 Klimešová Petra 2001 Štramberk
102 Černochová Marie 1999 Mořkov
103 Niklová Tereza 1977 Janovice (Maru a Jaru)
104 Capuličová Martina 1975 Dobrá (Maru a Jaru)
105 Mikšík Anton 1987 Frýdek-Místek
106 Mikšíková Marcela 1991 Frýdek-Místek
Celkem přihlášeno na tuto trať: 42
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Mžiková Pavla 1973 Trojanovice (Trojanovice)
2 Holeňová Pavla 2002 Lešná
3 Vaverka Jan 1996 Frenštát pod Radhoštěm (MontyTeam)
4 Mikulenková Anna 1997 Veřovice (MontyTeam)
5 Danechová Miriam 1978 Luleč
6 Lišková Lucie 1986 Prostějov
7 italský chrtík Isi 2020 -
8 Uherková Veronika 1992 Bohumín (Prasonautky)
9 Richterová Iveta 1992 Ostrava (Prasonautky)
10 Blažek Milan 1977 Brno (Brno)
11 Sladký Ondřej 1999 Frenštát pod Radhoštěm (Alkoholickoturistický oddíl)
12 Jati Lukáš 1994 Frenštát pod Radhoštěm (Ogar z Frenu)
13 Janeczek Jiří 1979 Ostrava
14 Reitšmíd Jiří 2000 Rychvald (Rychvalďák)
15 Giža Tomáš 1975 Rychvald (SK Černé plíce)
16 Motyka Milan 1965 Orlová (Kelímci)
17 Čápová Lada 1970 Ostrava - Hrabůvka (La vojo de gojo)
18 Hampl Radovan 1968 Valašské Meziříčí (Ty & Já)
19 Tylichová Renča 1964 Valašské Meziříčí (Ty & Já)
20 Ryzner František 2004 Kopřivnice
21 Konečná Dana 1967 TICHÁ (Tichá)
22 Konečný Petr 1966 TICHÁ (Tichá)
23 Tejnorová Zuzana 1979 Olomouc
24 Šajtarová Lenka 1965 Ostrava (La vojo de gojo)
25 Pospěchová Markéta 1986 Rožnov pod Radhoštěm (pivovar)
26 Kubějová Erika 1985 Rožnov pod Radhoštěm
27 Horáková Petra 1988 Rožnov pod Radhoštěm (pivovar)
28 Ilyeninová Hana 1979 Ostrava (ostrava)
29 Zbranková Hana 1987 Rožnov pod Radhoštěm (pivovar)
30 Jati Zdeněk 1960 Frenštát pod Radhoštěm (Ogar z Bučkového)
31 Kalusová Sabina 1994 Bolatice (TKB Michal)
32 Ostruszka Michal 1992 Slavkov u Opavy (TKB Michal)
33 Hegar Lukáš 1995 Valašské Meziříčí
34 Kyselovská Petra 1980 Frýdek-Místek
35 Jadrný Jakub 1993 Ostrava (Dandelion)
36 Umlaufová Kristýna 2002 Ostrava (Dandelion)
37 Kadlečíková Lenka 1999 Zlín (Tsunami ze Zlína)
38 Kovář Pavel 1982 Zlín (Tsunami ze Zlína)
39 Rečková Martina 2001 Tichá (K. T. M. TEAM)
40 Jalůvková Katka 2001 Kopřivnice (K. T. M. TEAM)
41 Lorenc Tomáš 2001 Hlučín (K. T. M. TEAM)
42 Zrunek Petr 1984 Zubří
Celkem přihlášeno na tuto trať: 49
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Marta Veldamonová 1975 Příbor
2 Rozsypálková Lada 2001 Kopřivnice
3 Vacková Lenka 1980 Přerov
4 Bočán Jarda 1982 Přerov
5 Lysák Pavel 1960 Frenštát pod Radhoštěm (Frenštát pod Radhoštěm)
6 Sokolová Daniela 1996 Studénka
7 Telinger Rostislav 1994 Studénka
8 Čuda Jiří 1982 Drahotuše (CUDIS)
9 Černá Petra 1985 Drahotuše
10 Jack Russell teriér Jacksy 2020 -
11 Dobešová Ludmila 1999 Vsetín
12 Páleníková Vlaďka 1974 Přerov
13 Šedová Jana 1976 Přerov
14 Winklerová Eva 1978 Bystřice pod Hostýnem (SUPER HOLKY PIJÍ MOKITO)
15 Zemánková Zdeňka 1972 Křtomil (SUPER HOLKY PIJÍ MOKITO)
16 Pokusová Taťána 1974 Křtomil (SUPER HOLKY PIJÍ MOKITO)
17 Navrátilová Irena 1973 Křtomil (SUPER HOLKY PIJÍ MOKITO)
18 Popová Jana 1975 Veřovice (SUPER HOLKY PIJÍ MOKITO)
19 Kobzová Jana 1976 Koprivnice
20 Reese Marie 1976 Kopřivnice
21 Kučerová Markéta 1981 Ostrava
22 Vrágová Anna 1980 Ostrava
23 Lešková Hana 1970 Ostrava
24 Valentík Milan 1990 Kopřivnice (Chasníci)
25 Štihel Jiří 1975 Závišice (BETONPRES by DEK)
26 Prusikova Tereza 2000 Havířov
27 Prusiková Zuzana 1978 Havířov
28 Holub Radek 1982 Havířov (Prostě běž!)
29 Fusová Petra 1976 Tichá
30 Šlauerová Leona 1968 Chotěbuz
31 Sieberova Alice 1969 Ostrava
32 Geffertová Šárka 1985 Ostrava
33 Janišová Romana 1983 Orlová
34 Šimíčková Nikola 1999 Rybí (Rybáci)
35 Šimíčková Lenka 1972 Rybí (Rybáci)
36 Šimíček Jan 1964 Rybí (Rybáci)
37 Volný Jirka 1997 Kopřivnice
38 Musil Alois 1966 Blansko-Těchov
39 Sikorová Bernarda 1971 Třinec (společnice)
40 Wawroszová Marie 1985 Třinec (společnice)
41 Ponec Miroslav 1970 Tyn nad Vltavou (BETONPRES by DEK)
42 Poncova Sona 1971 Tyn nad Vltavou (BETONPRES by DEK)
43 Chechelská Kateřina 1996 Kopřivnice
44 Kašpárek Martin 1987 Štramberk (My dva)
45 Kortišová Silvie 1990 Olomouc (My dva)
46 Kubica Michal 1989 Ostrava-Zábřeh
47 Vašnovská Michaela 1992 Ostrava
48 Dušková Markéta 1980 Skřipov
49 Hlaváčová Lenka 1980 Opava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 107
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Bundilová Kačes 1994 Olomouc
2 Kubíčková Lenka 1984 Olomouc
3 Kaločová Radka 1972 Ostrava
4 Bajgerová Štěpánka 1974 Ostrava
5 Hruškovská Ivetrle 1967 Štramberk (Hrušky)
6 Hruškovský Radim 1964 Štramberk (Hrušky)
7 Kohut David 2006 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
8 Kohutová Jiřinka 1977 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
9 Řeháčková Pavlína 1972 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
10 Zimková Barbora 1993 Havířov
11 Sibiřský husky Dory 2020 -
12 Ďuríšková Lenka 1987 Ostrava
13 Kašpárková Mirka 1977 Svobodné Heřmanice
14 Kašpárek Olda 1972 Svobodné Heřmanice
15 Halamíček Daniel 1981 Štramberk
16 Halamíčková Ivetka 2022 Štramberk
17 Hladíková Viktorie 1959 Oldřišov
18 Zolmanova Pavla 1969 Šenov u Ostravy
19 Šimáčková Pavla 1969 Ostrava
20 Vestaj Jackie 2020 -
21 Cingelová Andrea 1974 Ostrava
22 rotvajler Bert 2020 -
23 rotvajler Nany 2020 -
24 Povalová Jana 1965 Štramberk (Janinka)
25 Leikepová Olča 1973 Ostrava
26 Kubánek David 1981 Ostrava
27 Gregořicová Soňa 1980 Ostrava
28 Heroldová Gabriela 1979 Petřvald
29 Gregořica Daniel 1979 Ostrava
30 Lukáš Vlastimil 1980 Ostrava
31 Žáčková Monini 1971 Ženklava (Malá čarodějka)
32 Krenželoková Katka 1978 Ostrava
33 Lysová Michaela 1986 Trnávka
34 Hajdučkova Soňa 1983 Trnávka
35 Šimek Jan 1992 Ostrava (Š+B Team)
36 Šimek Petr 1995 Ostrava (Š+B team)
37 Bromek Klaudi 1996 Ostrava (Š+B team)
38 Kimák Jiří 1965 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
39 Janásková Alena 1976 Ostrava (AAAA Výškovice)
40 Thomanková Alexandra 1974 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
41 Kimáková Monika 1965 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
42 Janásek Aleš 1972 Ostrava (AAAA Výškovice)
43 Růžička Jindřich 1970 Ostrava
44 Šlosarová Lenka 1971 Ostrava
45 Růžičková Irena 1968 Ostrava
46 Kopřivová Jitka 1983 Hranice
47 Štainerová Hana 1985 Choryně
48 Povala Milan 1963 Štramberk
49 Lasevičová Gabriela 1978 Ostrava
50 Lasevič Jakub 2009 Ostrava
51 Šenkýř Vlastimil 1979 Ostrava
52 Kocáb Darek 1971 Olomouc
53 Švarcová Petra 1995 Daskabát (Prdelí popředu)
54 Švarcová Lýdie 1992 Daskabát (Prdelí popředu)
55 Kopecká Petra 1981 Kopřivnice (Prdelky)
56 Zdarsová Kateřina 1993 Frenštát pod Radhoštěm (Prdelky)
57 Králová Pavla 1978 Ostrava-Výškovice (Králíci)
58 Král Miroslav 1976 Ostrava - Výškovice (Králíci)
59 Král Miroslav 2009 Ostrava - Výškovice (Králíci)
60 Králová Anna 2011 Ostrava-Výškovice (Králíci)
61 Novosadová Monika 1982 Hranice
62 Novosadová Alexandra 2012 Hranice
63 Palacký Kopišová Lucie 1980 Hranice
64 Medková Barbora 1994 Bartošovice (Klečáci)
65 Klečkoá Eva 1978 Studénka (Klečkovic)
66 Sikorová .: Lucie :. 1982 Frýdlant nad Ostravicí
67 Klečková Jana 1972 Brno (klečkovic)
68 Vladimíra Vladimíra 1974 Studénka
69 Fíková Marcelka 1975 Kojetín
70 Voždová Janička 1967 Kojetín (Voždíci)
71 Voždová Tera 1991 Kojetín (Voždíci)
72 Zátorská Zuzana 1985 Střítež nad Bečvou
73 Zátorský Matěj 2011 Střítež nad Bečvou
74 Vítková Magdaléna 2011 Ostrava-Výškovice
75 Dvořák Kelnarová Kristýna 1982 Libhošť
76 Dvořák Jaroslav 1976 Nový Jičín
77 Dvořák Denis 2013 Libhošť
78 Juráková Hanka 1981 Lichnov
79 Jurák Mirek 1979 Lichnov
80 Tomanek Mirek 1956 Ostrava-Zabřeh
81 Stavinoha Daniel 1990 Rožnov pod Radhoštěm
82 Skopal Tonda 1971 Sušice u Přerova (Sušice u Přerova)
83 Baborská Andrea 1992 Praha (Malá čarodějka)
84 David Libor 1970 Těškovice
85 Davidová Klára 2004 Těškovice
86 Davidová Nela 2007 Těškovice
87 Radková Michaela 1979 Ostrava (Šneci)
88 Radková Anna 2014 Ostrava (Šneci)
89 Radek František 2009 Ostrava (Šneci)
90 Muška David 1981 Ostrava-Poruba (Šneci)
91 Smrčka Jan 1998 Kozlov (Prdelí popředu)
92 Tománek Michael 1997 Ostrava
93 Klečková Romana 1967 Kopřivnice
94 Langerová Vanesa 2010 Ostrava (Starobělské lurdy)
95 Langerová Martina 1979 Ostrava Poruba (Starobělské lurdy)
96 Šrámková Lucie 1982 Střítež nad Bečvou (Šrámci)
97 Šrámek Ondřej 2009 Střítež nad Bečvou (Šrámci)
98 Šrámková Barbora 2012 Střítež nad Bečvou (Šrámci)
99 Folvarčná Anna 1986 Valašské Meziříčí
100 Skibińská Lenka 1977 Třinec (Skibíci)
101 Skibiński Vítek 2009 Třinec (Skibíci)
102 Skibinski Roman 1976 Třinec (Skibíci)
103 Tománková Veronika 1994 Ostrava
104 malincollie Aki 2020 -
105 Burešová Dita 1970 ŠTRAMBERK
106 Hardynová Helena 1986 Kopřivnice
107 Hardyn Tomáš 1986 Kopřivnice
Celkem přihlášeno na tuto trať: 145
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Kolder Smutná Lenka 1977 Havířov
2 Kolder Pavel 1973 Havířov
3 Geryková Kateřina 1992 Kopřivnice
4 Dudzik David 1979 Ostrava (Beskydští Pacoši)
5 Doležalová Katka 1992 Opava (Norbert)
6 Havránková Helenka 1993 Opava (Norbert)
7 Doležalová Zuzka 1966 Opava (Norbert)
8 Urbanská Jana 1970 Opava (Norbert)
9 Pientoňová Eva 1959 Ostrava (Bodyland)
10 Ernestová Saruška 2003 Karviná
11 Ernest Dominik 2007 Karviná
12 Ernest Miroslav 1959 Karviná
13 BOC Oliver 2020 -
14 Ernestová Vlaďka 1982 Karviná
15 Horáková Šárka 1992 Lešná (Expedice z Tibetu)
16 Horák Tomáš 1989 Lešná (Expedice z Tibetu)
17 Tibetská doga Brix 2020 -
18 Kubošková Jana 1976 Markvartovice (Bodyland)
19 Kubošková Jaňule 1994 Markvartovice (Bodyland)
20 Navrátilová Lenka 1977 Nový Hrozenkov (Expedice z Tibetu)
21 Stupková Pavla 1973 Nový Hrozenkov (Expedice z Tibetu)
22 Danková Petra 1986 Kopřivnice (Expedice z Tibetu)
23 Orságová Dana 1980 Nový Jičín
24 Loníčková Pavla 1967 Olomouc
25 Leitgebová Magda 1968 Prostějov
26 Kacrová Pavlína 1987 Olomouc
27 Trnečková Romana 1969 Prostějov
28 Grycová Marie 1979 Karviná 6 (Vendelíni Karviná)
29 Gašpar Tadeáš 2010 Karviná 6 (Vendelíni Karviná)
30 Gašparová Barbora 2010 Karviná 6 (Vendelíni Karviná)
31 Božíková Kateřina 1980 Zlín (TomKat)
32 Číhal Tomáš 1985 Zlín (TomKat)
33 Monsport David 1979 Kopřivnice (Kopřivnice)
34 Vystavělová Jana 1962 Prostějov
35 Czechowiczová Květa 1955 Karviná
36 Poremski Václav 1967 Klimkovice
37 jezevčík Max 2020 -
38 Toman Lukáš 1976 Kaňovice
39 Lagotto Romagnolo Casey 2020 -
40 Poláček Jan 1990 Kopřivnice
41 Yorkshire Bruno 2020 -
42 Šimečková Eva 1961 Milovice (2+1/2)
43 Voldánová Peťa 1980 Hranice (2+1/2)
44 Melcrová Ivana 1968 Krnov (SPOLU)
45 Czeczotka Daniel 1971 Třinec (SPOLU)
46 Barabasch Libor 1977 Hlučín (Malanky)
47 Polášková Mirka 1982 Hlučín (Bobrovníky)
48 Kabátová Iveta 1981 Starojická Lhota (Lhocaky)
49 Jakubcova Jana 1979 Starý Jičín
50 Klinger Martin 1979 Kopřivnice
51 Hatoň Ondřej 1975 Frýdek-Místek 1 (nakonec koktejl)
52 hatoňová stella 2013 frýdek mýstek (nakonec koktejl)
53 velký knírač zuky 2020 -
54 Elicarová Simona 1975 Frýdek Místek
55 australský ovčák Freya 2020 -
56 Lukšíková Dagmar 1970 Baška
57 Dudová Romana 1974 Frýdek-Místek
58 Malinová Marcela 1972 Frýdek-Místek
59 Vranova Lucie 1973 Nový Jičín
60 David Miroslav 1972 Nový Jičín
61 malisek jiri 1965 Dolní moravice
62 Malchárková Vendula 1995 Studénka (Prostě běž!)
63 Malchárková Petra 1975 Studénka
64 Palíšek Vladimír 1993 Horní Moravice
65 Mozola Michal 1974 Havířov (Beskydští Pacoši)
66 Svobodová Jana 1985 Ženklava
67 Svoboda Matěj 2008 Ženklava
68 Novotný Josef 1941 Suchdol nad Odrou
69 Novotný Jan 2012 Suchdol nad Odrou
70 Vavrečková Kateřina 1984 Ostrava
71 Flaszová Filipková Petra 1980 Třinec (Beskydští pacoši)
72 Český fousek BEJLÍS 2020 -
73 Kovaříková Pavlína 1969 Ostrava-Poruba (Myšákovci)
74 Dluhoš Přemysl 1980 Opava (HZS)
75 Hanc Petr 1995 Karviná (Beskydští Pacoši)
76 Bočková Zuza 1994 Karviná (Beskydští Pacoši)
77 Hladíková Soňa 1988 Ostrava (!!!)
78 Mišun Matyáš 2012 Ostrava (BO Lysohorčata !!!)
79 Mišunová Markéta 1986 Ostrava (BO Lysohorata !!!)
80 Bergmann Erik 1988 Ostrava
81 Kříženec Luna 2020 -
82 Luna Ivka 2001 Havířov (Beskydští pacoši)
83 Raszka Filip 2011 Polanka nad Odrou (Polanka nad Odrou)
84 Raszka Zdenda 1975 Polanka nad Odrou (Polanka nad Odrou)
85 Raszková Karin 1977 Polanka nad Odrou (Polanka nad Odrou)
86 Kamperidou Andrea 1987 Ostrava
87 Bazalková Jana 1975 Hulín (Bezva holky z Hulína)
88 Vaculíková Renata 1975 Hulín (Bezva holky z Hulína)
89 Hedvíčková Jitka 1975 Frenštát p.R
90 Školníková Vlasta 1977 Frenštát p.R
91 Fišer Jakub 2008 Frenštát p.R
92 Hedvíček Pavel 1974 Frenštát p.R
93 Školník Lukáš 2008 Frenštát p.R
94 Sazovská Monika 1978 Frenštát p.R
95 Koňová Jana 1975 Ostrava (Vážky)
96 Koňa Ludvik 1972 Ostrava (Vážky)
97 Jašůrková Radana 1978 Ostrava (Vážky)
98 Gabrielová Zdeňka 1977 Sviadnov (Vážky)
99 Petrová Alice 1972 Ostravice (Vážky)
100 Petrová Lucie 2002 Ostrava (Vážky)
101 Staňková Michaela 1971 Ostrava (Vážky)
102 Tichánková Kristýna 1982 Havířov (Beskydští pacoši)
103 Ohnheiser Martin 1978 Fulnek
104 Jiříčková Karin 1973 Hlučín
105 Kramoliš Matti 2016 Hlučín
106 čivava Leoš 2020 -
107 Štěpánková Lucie 1988 Ostrava (štěpka)
108 Chytrošova Anna 1974 Albrechtičky
109 Chytroš Petr 1970 Albrechtičky
110 Knedlová Klára 1993 Nový Jičín
111 Rusková Zuzana 1994 Jasenice
112 Opletalová Jana 1982 Ostrava
113 Duška Martin 1970 Ostrava (Patrioti Zábřeh)
114 Širůčková Tereza 1993 Orlová
115 Ručkayová Jana 1992 Rychvald
116 Hamplová Natalie 2005 Orlová
117 Hótová Anička 2006 Orlová
118 Božkova Leeda 1992 Frýdek- Místek
119 Petrušková Lenka 1979 Klimkovice (Those who don´t know !!!)
120 Urban Martin 2007 Klimkovice (Those who don´t know !!!)
121 Faldyna Jakub 2007 Klimkovice (Those who don´t know !!!)
122 Sedláček Marek 2007 Klimkovice (Those who don´t know !!!)
123 Gráf Petr 2007 Klimkovice (Those who don´t know !!!)
124 Haderková Prcek 1982 Ostrava (Fujfuky)
125 Koncerová Gaga 1982 Ostrava (Fujfuky)
126 Nováková Marcela 1977 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
127 Novák Radek 1973 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
128 Strasakova Alexandra 1968 Ostrava
129 Kahánek Petr 1994 Kopřivnice (Lenochodi na tripu)
130 Jáchymová Mária 1999 Kopřivnice (Lenochodi na tripu)
131 Fišer Jiří 1996 Příbor (Lenochodi na tripu)
132 Jáchym Václav 2005 Kopřivnice (Lenochodi na tripu)
133 Voznicová Lenka 1974 Ostrava (badmintonový team)
134 Taťáková Barbora 1988 Zlín
135 Ježová Tereza 1990 Otrokovice
136 Beneš Jiří 1990 Kopřivnice
137 Dořičák Petr 1989 Zubří
138 Dořičáková Petra 1992 Zubří
139 Tothova Aurelia 1975 Ostrava
140 Poledník Daniel 1973 Ostrava
141 Vlosinský Jiří 1975 Ostrava (badmintonový team)
142 Vlosinská Andrea 1976 Ostrava (badmintonový team)
143 Ciesarik Stanislav 1974 Ostrava (badmintonový team)
144 Nováková Karin 1999 Havířov
145 Šenauer Kamil 1997 Havířov
Celkem přihlášeno na tuto trať: 95
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Stančíková Hanča 1963 Štramberk (Štramberačky)
2 Vostárková Janka 1963 Štramberk (Štramberačky)
3 Urbanová Kristýna 2000 Nový Jičín (Krampotovic rodinka)
4 Krampota Jan 1999 Fulnek (Krampotovic rodinka)
5 Novák Vojtěch 2021 Kravaře
6 Nováková Veronika 1991 Kravaře
7 Schubertová Zdenka 1960 Bílovec
8 Dubová Adéla 1980 Bílovec
9 Mísař MARCUS 2020 Studénka
10 Matoušek ROMAN 1968 Studénka
11 Lazecká Dagmar 1957 Bílovec (Dagmar)
12 Hrabovska Lenka 1975 Příbor
13 Potěšil Miroslav 1981 Valašské Meziříčí (Hyperaktivní výleťáci)
14 Fabián Radek 1971 Ostrava-Poruba (Fabíci)
15 Němec Pavel 1996 Ostrava (Fabíci)
16 Fabiánová Káťa 1994 Ostrava (Fabíci)
17 Vlčková Michaela 1995 Ostrava
18 Vaněk Lukáš 1994 Ostrava
19 Laverová Olga 1980 Valašské Meziříčí (Olík)
20 Šimůnková Naďa 1984 Pardubice (Nadík)
21 Pavlíková Jitka 1975 Bílovec
22 Kozelský Marek 1973 Ostrava
23 Výkrutová Sylva 1976 Ostrava
24 Forgačová Veronika 1993 Dobrá
25 Gajdoš Juraj 1990 Dobrá (Gajdošovci)
26 Gajdoš Tomáš 2020 Dobrá (Gajdošovci)
27 Pachl Miroslav 1988 Havířov
28 Bednárová Ivana 1990 Havířov
29 Plešková Raisa 1981 Valašské Meziříčí
30 Plešková Raisa 2021 Valašské Meziříčí
31 Bartoňová Veronika 1986 Kopřivnice
32 Havlová Rozárka 2016 Kopřivnice
33 Jedličková Barbora 1996 Studénka (Jedličkův ústav)
34 Grohmannová Anastázie 2011 Příbor (Jedličkův ústav)
35 Kolichová Jana 1976 Kateřinice (Jedličkův ústav)
36 Uhráková Tereza 1989 Suchdol nad Odrou (Uhrakovi)
37 Uhrák Pluhařík Oldřich 1991 Suchdol nad Odrou (Uhrakovi)
38 Ambrožová Lenka 1967 Frýdek-Místek
39 border kolie Ajax 2020 -
40 Ambrožová Tereza 2021 Frýdek-Místek 1
41 border teriér Alex 2020 -
42 Kempný Ondřej 2020 Frýdlant nad Ostravicí
43 Kempná Klára 2011 Frýdlant nad Ostravicí
44 Makovičková Petra 1982 Frýdlant nad Ostravicí
45 Sulanová Jitka 1990 Frýdek-Místek 1
46 Ambrož Lukáš 1989 Frýdek-Místek 1
47 Bůžek Petr 1968 Studénka 3 (favorité)
48 Hradická Eva 1966 Ostrava (favorité)
49 Němec Pavel 1990 Opava (Rosťovy pěškotoulky)
50 Němcová Nelly 1992 Opava (Rosťovy pěškotoulky)
51 Babinec Rostislav 1986 Čeladná (Rosťovy pěškotoulky)
52 Štukavcová Veronika 1990 Havířov
53 Stodolová Vendula 1984 Štramberk
54 Stodola Josef 2013 Štramberk
55 Matýsková Alena 1978 Bílovec
56 Matýsková Adéla 2007 Staříč
57 Matýsková Anežka 2010 Staříč
58 Olecká Eva 1980 Darkovice (Oleši)
59 Olecký Martin 1977 Darkovice (Oleši)
60 Olecký Richard 2012 Darkovice (Oleši)
61 Urbancová Michaela 1993 Ostrava
62 Kurek Jakub 1986 Havířov (Jerychovci)
63 Kurek Matyáš 2014 Havířov - Město (Jerychovci)
64 Kurková Štěpánka 1989 Havířov - Město (Jerychovci)
65 Valenta Jaroslav 1982 Havířov
66 Valentová Zuzana 1985 Havířov
67 Valenta Daniel 2014 Havířov
68 Valentová Klára 2016 Havířov
69 Rejzek David 1994 Kopřivnice
70 Rejzková Darina 1992 Kopřivnice
71 Rejzková Sandra 2021 Kopřivnice
72 Hrabcová Anička 2010 Frýde-Místek (Holky na tahu)
73 Žlebčíková Mária 1985 Ostrava (Turisti s.r.o.)
74 Bajer Pavel 1970 Štramberk
75 Bajerová Alena 1970 Štramberk
76 Vilímková Jitka a Toník 1992 Brno (Lopaťáci)
77 Vilímek Jakub 1987 Brno (Lopaťáci)
78 Folta Tadeášek 2017 Hlučín (Foltíci)
79 Foltová Petra 1990 Hlučín (Foltíci)
80 Sendlerová Pavla 1968 Horní Bludovice
81 Sendler Walter 1963 Horní Bludovice
82 Hlostová Martina 1991 Hostěrádky-Rešov (Hukvaldský psíček)
83 Uher Michal 1988 Hostěrádky-Rešov (Hukvaldský psíček)
84 Buresi Marčéélo 1981 Ostrava
85 Kwieková Ivulinka 1992 Dolní Lutyně
86 Burešová Vikinga 2021 Dolní Lutyně
87 Skupienová Renáta 1965 Ostrava
88 Schneberger Michal 1988 Plzeň
89 Vaiglová Dita 1977 Valašské Meziříčí
90 Neoralová Daniela 1972 Havířov-Podlesí
91 Neoral Karel 1972 Havířov-Podlesí
92 Lalinská Petra 1979 Kopřivnice
93 Bednařík Jiří 1945 Kopřivnice
94 Vítková Renata 1966 Štramberk
95 Daňhelová Daniela 1984 Štramberk
Celkem přihlášeno na tuto trať: 68
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Břusková Karolína 2018 Štramberk (Taťka a syn + dcera)
2 Břuska Michal 1987 Štramberk (Taťka a syn + dcera)
3 Břuska Vojtěch 2015 Štramberk (Taťka a syn + dcera)
4 Kašíková Kateřina 1982 Holešov (JUMP team)
5 Jančová Petra 1976 Holešov (Jump Team)
6 Sládeček Michal 1984 Ostrava (Jump Team)
7 Kulma Vojtěch 2005 Ostrava (Retardi)
8 Dluhošová Michaela 2006 Ostrava (Retardi)
9 Kulma Zdeněk 1974 Ostrava (Retardi)
10 Dluhošová Petra 1977 Ostrava (Retardi)
11 Ioanidisová Elen 1983 Ostrava (Retardi)
12 Ioanidisová Nela 2008 Ostrava (Retardi)
13 Ioanidisová Elen 2007 Ostrava (Retardi)
14 Typovská Lucie 1979 Ostrava (Retardi)
15 Typovský Ondřej 2005 Ostrava (Retardi)
16 Zahálka Štepan 2010 Frenštát pod Radhoštěm
17 Slobodova Irena 1961 Frenštát pod Radhoštěm
18 Babincová Jana 1978 Frenštát pod Radhoštěm (Super parta)
19 Falešníková Martina 1986 Mořkov (Super parta)
20 Bambušková Lenka 1976 Ostrava (Retardi)
21 Bambušková Kristýna 2008 Ostrava (Retardi)
22 Olšovská Erika 1992 Nový Jičín
23 Olšovský Dušan 1987 Nový Jičín
24 Pazdera Jakub 1984 Velká Polom (LEGÁČCI)
25 Koprovský Hynek 1997 Velká Polom (LEGÁČCI)
26 Pazdera Michael 2015 Velká Polom (LEGÁČCI)
27 Pazdera David 2012 Velká Polom (LEGÁČCI)
28 Pazderová Lenka 1986 Velká Polom (LEGÁČCI)
29 Německý ovčák Onta 2020 -
30 Konvičková Jana 1974 Ostrava
31 Fialová Eva 1960 Frenštát pod radhoštěm
32 Szakal Viktor 1988 Prievidza SVK
33 Rašková Šárka 1975 Frenštát p.R.
34 Červenková Jiřina 1971 Praha 7
35 Poruba Marian 1979 Libhošť
36 Porubová Alžběta 2017 Libhošť
37 Poruba Matěj 2009 Libhošť
38 Šebová Věra 1966 Břeclav
39 Šofrová Simona 1964 Ostrava - Hošťálkovice
40 Šofrová Lucie 1989 Ostrava - Hošťálkovice
41 Šofer Filip 2011 Ostrava - Hošťálkovice
42 Jurek Josef 1953 Kopřivnice
43 Klučárová Kateřina 1993 Paskov
44 Klučár Filip 2016 Paskov
45 Klučárová Jana 1971 Frýdek-Místek
46 Špačková Jana 1971 Lichnov
47 Pavelcová Marcela 1966 Lichnov
48 Pavelcová Petra 1994 Lichnov
49 Kubátová Martina 1970 Praha 8
50 Ferko Martin 1982 Ostrava (Horolezčata)
51 Křížková Gabriela 1993 Ostrava (Horolezčata)
52 Ferková Terezie 2015 Havířov (Horolezčata)
53 Ferková Lucie 2021 Ostrava (Horolezčata)
54 Ferková Marcela 1960 Havířov (Horolezčata)
55 Punčochář Martin 1974 Kunčice pod Ondřejníkem
56 Punčochářová Renáta 1977 Kunčice pod Ondřejníkem
57 Pončová Nikola 1991 Šenov (Nika.)
58 Ponča Petr 1966 Šenov (Nenápadný chodec)
59 Jiříček Petr 1993 Orlová (Jiříčkovi)
60 Jiříčková Klára 2018 Orlová (Jiříčkovi)
61 Jiříčková Alžběta 1994 Orlová (Jiříčkovi)
62 Lazišťanová Táňa 1965 Havířov - Město
63 Prokopová Barbora 1978 Havířov - Město
64 Konvička Romča 1998 Ostrava
65 Hubičková Ester :) 2009 Frenštát pod Radhoštěm (Hubani)
66 Hubičková Jana 1976 Frenštát pod Radhoštěm (Hubani)
67 Hubičková Sofi 2012 Frenštát pod Radhoštěm (Hubani)
68 Hubička Lukáš 1980 Frenštát pod Radhoštěm (Hubani)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 144
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Hvižďová Lucie 1985 Frýdek-Místek
2 Hvižď Tobiáš 2010 Frýdek-Místek
3 Koníček Milan 2012 Přerov (Psotíci a Koníci)
4 Psota Nicholas 2012 Přerov (Psotíci a Koníci)
5 Psota Tomáš 1986 Přerov (Psotíci a Koníci)
6 Koníčková Pavla 1988 Přerov (Psotíci a Koníci)
7 Řeháčková Veronika 1990 Bítov (Bítovjáci Bítov)
8 Šarajová Míša 1993 Těškovice (Těškovičáci Těškovice)
9 Řeháček Jirka 2016 Bítov (Bítovjáci Bítov)
10 Šaraj Šimon 2016 Těškovice (Těškovičáci Těškovice)
11 Klosová Martina 1984 Ostrava
12 Klosová Markéta 2008 Ostrava
13 Pětvalská Šárka 1985 Ostrava
14 Alföldiová Zlatica 1969 Český Těšín
15 Komáčková Kateřina 1985 Kopřivnice (Komajdovi)
16 Komáčka Martin 2016 Kopřivnice (Komajdovi)
17 Komáčka Roman 1983 Kopřivnice (Komajdovi)
18 Komáčka Tomáš 2011 Kopřivnice (Komajdovi)
19 Grau KULI 1985 Postřelmov (Postřelmov)
20 Šebestová Evio 2022 Ostrava
21 Guziurová Kiki 1985 Ostrava (Postřelmov)
22 Bauerová Vicky 2012 Prostějov (Postřelmov)
23 Tkáčová Věra 1973 Kopřivnice (Věrka)
24 Voborský David 1973 Kopřivnice (David)
25 Kouřilová Jahodová Simona 1991 Frýdlant nad Ostravicí
26 Rejdová Radmila 1957 Příbor
27 Sešínová Hana 1960 Mladá Boleslav (KČT Chlum)
28 Jahodová Květa 1970 Kopřivnice (Kopřivnice)
29 Kitová Šárka 1973 Frýdlant nad Ostravicí (KaKi)
30 Kalivoda Vít 2009 Frýdlant nad Ostravicí (KaKi)
31 Vidomus Radek 1976 Nový Jičín (Nový Jičín)
32 Vidomus Zdeněk 1949 Nový Jičín (Nový Jičín)
33 Vidomusová Anička 2011 Nový Jičín (Nový Jičín)
34 Klimešová Jana 1974 Náměšť na Hané
35 Klimešová Nela 2008 Náměšť na Hané
36 Panáčková Danka 1984 Frýdek-Místek (Panáčkovic)
37 Panáček Kamil 1985 Frýdek-Místek (Panáčkovic)
38 Panáček Jan 2007 Frýdek-Místek (Panáčkovic)
39 Panáček Jakub 2012 Frýdek-Místek (Panáčkovic)
40 Jack Russell Terier Jack 2020 -
41 Krayzel Ondřej 1985 Těškovice (Těškovičáci Těškovice)
42 Bariš Dušan 1985 Kopřivnice (okres Nový Jičín)
43 Barišová Julie 2014 Kopřivnice (okres Nový Jičín)
44 Mašková Lucie 1984 Olomouc
45 Mašková Karolína 2016 Olomouc
46 Suk Daniel 1980 Praha
47 Hyšplerová Kamila 1982 Metylovice (Myška team)
48 Hyšplerová Michaela 2010 Metylovice (Myška team)
49 Balogová Lucie 1988 Valašské Meziříčí
50 Francouzský buldoček Ronny 2020 -
51 Hopanová Klára 1990 Kvasice (Quasky)
52 Kovářová Renáta 1971 Nový Jičín (Beskydští Pacoši)
53 Děrgel Vojtěch 2005 Staříč (Staříč)
54 Brzósková Lucie 1981 Albrechtice (ZLOBR team)
55 Lotter Martin 1967 Albrechtice (ZLOBR team)
56 Beagle Lottynka 2020 -
57 Pokluda Jáchym 2012 Staříč (Staříč)
58 Pokluda Štěpán 2014 Staříč (Staříč)
59 Kot Miroslav 1955 Staříč (Staříč)
60 Franko Nováčková Jarmila 1979 Prostějov
61 Franko Oliver 2013 Prostějov
62 Kaňková Dorry 2011 Karviná
63 Szotková Terísek 2009 Karviná
64 Sobolová Zuzu 1987 Karviná
65 Matoušek Jaroslav 1966 Praha
66 Matoušek David 2000 Praha
67 Matoušková Ingrid 1970 Praha
68 Nevrlý Miroslav 1984 Olomouc (Nevrlý team)
69 Nevrlý Láďa 2010 Olomouc (Nevrlý team)
70 Rendlová Monika 1974 Lipník nad Bečvou (Lipenská klika)
71 Robová Iva 1991 Kvasice (Quasky)
72 Německý boxer Coco 2020 -
73 Jurásková Lucie 2009 Ostrava - Dubina (Líné Pandy)
74 Pavlíčková Kateřina 2009 Březová (Líné Pandy)
75 Jurásek Petr 1977 Ostrava - Dubina (Líné Pandy)
76 Jurásková Kateřina 1975 Ostrava - Dubina (Líné Pandy)
77 Jurčík František 1986 Ostrava-Poruba (Líné Pandy)
78 Jurčíková Soňa 1961 Ostrava - Poruba (Líné Pandy)
79 Juríček Radoslav 1972 Senica
80 Lipina Martin 1976 Ostrava (FAJNE MASÁŽE)
81 Lipinová Pavlína 1975 Ostrava (FAJNE MASÁŽE)
82 Křenková Eliška 2004 Hlučín (FAJNÉ MASÁŽE)
83 Benčíková LIBUSE 1975 Hlučín (FAJNE MASÁŽE)
84 Benčík Pavel 1986 Hlučín (FAJNÉ MASÁŽE)
85 pedack otto 2000 Divci hrad (FAJNE MASAZE)
86 Džopková Míša 1981 Havířov (Los Damianos)
87 Stařičný Damiánek 2018 Havířov (Los Damianos)
88 Domanská Petra 1984 Havířov (Julinčin tým)
89 Domanská Julinka 2017 Havířov (Julinčin tým)
90 Kocourková Kateřina 1977 Štramberk
91 Kocourková Ela 2014 Štramberk
92 Outrata Petr 1986 Havířov
93 Sušinová Hana 1988 Havířov
94 Balcárková Lucie 1988 Příbor (JackieDaniels)
95 Balcárek Pavel 1987 Příbor (JackieDaniels)
96 Šimková Marie 1954 Vsetín
97 Šimková Vendula 1988 Vsetín
98 Drdová Pavlínka 2016 Ostrava
99 Fluksová Jarka 1970 Ostrava (My tři)
100 Kotová Simona 1980 Čejkovice
101 Kotová Bára 2011 Čejkovice
102 Kotová Sára 2013 Čejkovice
103 Naimanová Věra 1961 Chomutov
104 Pospíšilová Jana 1988 Olomouc (Cairo)
105 Pospíšilová Alexandra 1958 Olomouc (Cairo)
106 Bonczková Silvie 1985 Kopřivnice
107 Bonczek Petr 1978 Kopřivnice
108 Bonczek Mikuláš 2014 Kopřivnice
109 Bonczek Matyáš 2019 Kopřivnice
110 Gajdečková Tereza 2002 Opava (opavské rebelky)
111 Gajdečková Kateřina 1976 Opava (opavské rebelky)
112 Svetlánsky Martin 1986 Bratislava
113 Mullerova Veronika 1982 Opava
114 basset hound Tango 2020 -
115 Machatý Michal 1980 Dolní Ředice
116 Plecháček Daniel 2010 Dolní Ředice
117 Kostelecká Šárka 1980 Ostrava (AHT Naked team)
118 Hisem Lubomír 1968 Ostrava jih (KTB)
119 Hisemová Šárka 1984 Ostrava-jih (KTB)
120 Hisemová Abigail 2012 Ostrava-jih (KTB)
121 Hisemová Miriam 2016 Ostrava-jih (KTB)
122 Kamená Sabina 2006 Ostrava (#GLADIATORRACETEAM)
123 Burianová Veronika 2001 Ostrava (PARTY PEOPLE)
124 Vysocký Jan 1977 Ostrava (PARTY PEOPLE)
125 Jurečková Evka + Kairo 1985 Příbor (Tři z tanku a pes)
126 Kristen Markéta 1987 Mikolajice (Kristenčata)
127 Kristen Pavel 1984 Mikolajice (Kristenčata)
128 Kristen Táďa 2010 Mikolajice (Kristenčata)
129 Kristen Samik 2013 Mikolajice (Kristenčata)
130 Hrnko Jáchym 2018 Lešná (Rychlonožky)
131 Čihal Jiří 1984 Velká Bíteš (Rychlonožky)
132 Ponížilová Tereza 1994 Velká Bíteš (Rychlonožky)
133 Krátká Ivana 1975 Ostrava
134 Kowalczik Jindřich 1963 Hlučín
135 Fabrigerová Adíček + Freya 1998 Příbor (Tři z tanku a pes)
136 Šubert Jeník 1991 Ostrava
137 Martynek Marek 1993 Milíkov (Mowiym po naszymu)
138 Kantor René 1972 Milíkov (Mowiym po naszymu)
139 Kantor Lukáš 1996 Milíkov (Mowiym po naszymu)
140 Šafarčík Damiánek 2000 Ostrava (Velký šéf)
141 Müllerová Jana 1986 Kopřivnice
142 Müller Matěj 2018 Kopřivnice
143 Müller Jan 2020 Kopřivnice
144 Kozelková Lenka 1987 Opava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 107
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Krupec Majkl 1987 Český Těšín
2 Krupec Maty 2011 Český Těšín
3 Kvaková Kateřina 1985 Karviná
4 Kvak Jareček 2020 Karviná
5 Kvak Staník 2009 Karviná
6 Kulpová Terinka 1991 Skotnice (Bezva holky)
7 Kolářová Silva 1978 Ostrava (Bezva holky)
8 Kulpa Ondrášek 2021 Skotnice (Bezva holky a kluci)
9 Kuča Martin 2010 Skotnice (Bezva holky a kluci)
10 Kotlářová Nikol 2006 Ostrava (Bezva holky)
11 Kučová Tamča 1990 Skotnice (Bezva holky)
12 Kuča Honzík 2013 Skotnice (Bezva holky a kluci)
13 Kučová Eliška 2018 Skotnice (Bezva holky)
14 Kulpová Karolínka 2017 Skotnice (Bezva holky)
15 Kotlář Ondra 2003 Ostrava (Bezva holky a kluci)
16 Šimurdová Terezka 2002 Ostrava (Bezva holky)
17 Raab David 1989 Frýdek - Místek
18 Höfrová Kateřina 1995 Ostrava
19 Vojtíšek Štěpán 1999 Tísek
20 Strakoš Roman 1981 Hukvaldy
21 Golová Adriana 1983 Hukvaldy
22 Foriška Lukášek 2019 Příbor
23 Forišková Gábinka 2021 Příbor
24 Foriška Štefan 1983 Příbor
25 Hanzelová Tereza 1987 Ostrava
26 Monsportová Tereza 1990 Ostrava (Monsportovic rodina)
27 Monsport Miroslav 1987 Klimkovice
28 Čáliková Markéta 1993 Ostrava (okr. Ostrava-město)
29 Čáliková Šárka 1971 Dolní Lutyně
30 Karnufková Léňa 1996 Ostrava (Fabici)
31 Černá Kristýna 1997 Ostrava (Rodič na plný úvazek)
32 Karnufek Karel 2021 Ostrava (Rodič/ dítě na plný úvazek)
33 Černý Theodor 2021 Ostrava (Rodič/dítě na plný úvazek)
34 Lisová Stanislava 1988 Dolní Lutyně
35 Brzezinová Jiřina 1980 Frýdlant nad Ostravicí (Beskydský holky)
36 Martinátová Elena 1972 Frýdek - Místek (Beskydský holky)
37 Čechák Martinek 2018 Palkovice
38 Knap Kateřina 1989 Palkovice (Ostrava)
39 Havelka Vojtěch 2020 Vratimov
40 Havelková Zuzana 1986 Vratimov 1
41 Kopečný Ondrášek 1987 Rychvald
42 Lisová Renáta 1965 Karviná - Nové Město
43 Lis Bohumil 1967 Karviná - Nové Město
44 Kuhrová Jana 1962 Prostějov
45 Himl Marek 1967 Praha 10 (KPMV)
46 Paš Toník 1956 Duchcov
47 Soukupová Eva 1964 Duchcov
48 Hlíza Josef 1957 Kladno
49 Gajdošíková Denisa 1988 Rychvald (Tři neznámí z Rychvaldu plus jeden)
50 Klimovič Pavel 1974 Praha (Baník p.čo!!!)
51 Vahalíková Aguša 2016 Hůrka
52 Vahalíková Adélka 2019 Hůrka
53 Vahalík Pavel 1985 Hůrka (Hůrka)
54 Šlachta Tobias 1978 kopřivnice
55 Šlachta Matyas 1978 Kopřivnice
56 Gřes Jiří 2000 Kopřivnice (Family Gřes)
57 Krupa Jaromír 1947 Havířov-Podlesí (Havířov)
58 Krupová Jana 1949 Havířov
59 Míčka Jarda 2018 Bílovec (Bc)
60 Kvasničáková Babi Jitka 1970 Karviná (Bc)
61 Kaleta Tom 1988 Třinec (Bc)
62 Kaletová Lucka 1991 Třinec (Bc)
63 Kaleta Míša 2011 Třinec (Bc)
64 Kaleta Vojtík 2017 Třinec (Bc)
65 Míčková Milena 1988 Bílovec (Bc)
66 Míčka Jiří 1986 Bílovec (Bc)
67 Hudeczková Markéta 1986 Ostrava
68 Makki Rami 1984 Ostrava
69 Makki Zara 2020 Ostrava
70 Makki Zoya 2017 Ostrava
71 Vojtíšek Jiří 1965 Tísek
72 Vaňhová Šárka 1974 Čáslav
73 Piechurová Petra 1980 Vratimov (ASUS)
74 Krstevová Dáša 1956 Kopřivnice (Ještě dnes jdu na zahrádku)
75 Valíková Marta 1971 Knínice
76 Beňo Radek 1969 Praha (Barranďák)
77 Novotná Blanka 1986 Vsetín (Buřtíci)
78 Cmolová Míša 1980 Vsetín (Buřtíci)
79 Novotný Radovan 1972 Vsetín (Buřtíci)
80 Kotasovi Martina & Vojta & Ondra 1989 Ostrava (Kotasovi)
81 Rašková Andrea 1989 Ostrava
82 Ručková Kača 1989 Koprivnice
83 Weber Jeňa 2020 Kopřivnice
84 David Šimon 2017 Nový Jičín
85 Davidová Anna 2019 Nový Jičín
86 Davidová Nikola 1987 Nový Jičín (Nový Jičín)
87 David Ondřej 1984 Nový Jičín
88 Martens Soňa 1986 Ostrava (Máma & syn)
89 Martens David 2018 Ostrava (Máma & syn)
90 Oborák Roman 1964 Ostrava
91 Sovová Zdeňka 1976 Ostrava
92 Oborák Romiček 1994 Ostrava
93 Jobová Renata 1963 Ostrava
94 Takáčová Klaudie 2018 Frýdlant nad Ostravicí
95 Job Jakub 1984 Ostrava
96 Vojtíšková Alena 1968 Tísek
97 Vojtíšek Jiří 1965 Tísek
98 Poláková Alena 1956 Ostrava
99 Polák Jan 1954 Ostrava
100 Polák Aleš 1992 Ostrava
101 Polák Václav 2010 Ostrava
102 Kaleta Roman 1987 Ostrava
103 Kaletová Eva 1987 Ostrava
104 Kaletová Karolina 2016 Ostrava
105 Kaletová Tereza 2017 Ostrava
106 Hanýsek Josef 1953 Frýdek Frýdek-Místek
107 Hanýsková Ludmila 1963 Frýdek Frýdek-Místek