Štramberský Jasoň
Založit blog Registrovat

8. ŠTRAMBERSKÝ JASOŇ         11 tras od 6 km do 46 km          18. května 2024

Startovní listina 2024

Celkem: 1061
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 424
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Mikeš Miroslav 1997 Sedlnice do 39 let
2 Tomečková Eva 1982 Ostrava Hošťálkovice 35-44 let
3 Postulka Michaela 1988 Markvartovice (Holka_bez_limitu) 35-44 let
4 Rybová Michaela 1986 Krnov (Rybka) 35-44 let
5 Čani Zuzana 1988 Petřvald 35-44 let
6 Kuběnová Miriam 1994 Kunín do 34 let
7 Kukelka Tomáš 1986 Opava (Ne) do 39 let
8 Koláčková Pavla 1989 Hlubočec 35-44 let
9 Kukelková Markéta 1986 Opava 35-44 let
10 Tyč Jiří 1986 Pustá Polom do 39 let
11 Veřmiřovska Štěpánka 1978 Kopřivnice (Dáme..to) 45 a více let
12 Pindorová Veronika 1993 Brušperk (Dáme..to) do 34 let
13 Kačírková Dominika 1988 Kyjovice 35-44 let
14 Michalák Filip 1998 Dobratice do 39 let
15 Vallová Monika 1990 Havířov do 34 let
16 Valla Tomáš 1990 Havířov do 39 let
17 Děrgel Dalibor 1978 Rychvald (Rychvald) 40-49 let
18 Adamcová Miroslava 1975 Štramberk (jednotlivec) 40-49 let
19 Peszynski Petra 1980 Klimkovice 35-44 let
20 Herblich Lukáš 2000 kopřivnice do 39 let
21 Adamec Ondřej 2003 Štramberk do 39 let
22 Dlouhá Lucie 2004 Brušperk do 34 let
23 Nezmarová Andrea 1991 Štítina (Licking Unicorn) do 34 let
24 Fiurášková Andrea 1988 Zlín 35-44 let
25 Březinová Nikol 1984 Petrovice u Karviné (Karvina) 35-44 let
26 Tesař Petr 1984 Morkovice-Slížany (Slížany) 40-49 let
27 Viktorini Vlastimil 1990 Ostrava do 39 let
28 Burkot Robin 1981 Hlučín (Drebin) 40-49 let
29 Zajitzová Nikola 1985 Staříč 35-44 let
30 Pásztorová Silvie 1991 Frýdek Místek do 34 let
31 Plevač Miloslav 1973 Vsetin 50-59 let
32 Gono Pavel 1990 Ostrava (Beskydský Blázzen) do 39 let
33 Halamíček Lubomír 1972 Frýdlant nad Ostravicí 50-59 let
34 Kuchař David 1975 Ostrava 40-49 let
35 Jízdný Martin 1975 Palkovice 40-49 let
36 Sasínová Jana 1994 Frýdek-Místek do 34 let
37 Prokopová Aneta 1990 Staříč do 34 let
38 Purmenský Daniel 1994 Rybí do 39 let
39 Kolkop Jan 1989 Horni Domaslavice (Cukrik) do 39 let
40 Šupolová Martina 1988 Karviná (Hermelínka) 35-44 let
41 Klečka Tomáš 1980 Ostrava (TK sport) 40-49 let
42 Tvarůžka Jirka 2000 Hlubočec do 39 let
43 Stará Michaela 1994 Nové Město na Moravě do 34 let
44 Rhodéský ridgeback Coudy 2022 - žáci
45 Obleser Lucie 1993 Radostice do 34 let
46 Kučera Jan 1984 Tasov 40-49 let
47 Klosová Klára 1986 Nový Jičín 35-44 let
48 Dudášová Dominika 1998 Velká Polom do 34 let
49 Fischerova Jindriska 1977 Dolní Benešov 45 a více let
50 Čípová Klára 2001 Nový Jičín do 34 let
51 Hlaváč Martin 1984 Bolatice (Preshowsky Bolt) 40-49 let
52 Tichá Zuzana 1993 Kopr do 34 let
53 Švásta Petr 1987 Kopr do 39 let
54 Kubín Petr 1976 Nový Jičín Žilina 40-49 let
55 Rašková Magda 1973 Bohuslavice Nad Vláří 45 a více let
56 Stoklásek Petr 1976 Hulín 40-49 let
57 Doleček Milan 1973 Rychnov nad Kněžnou (GLADIATORRACETEAM) 50-59 let
58 Kopřiva Jan 2001 Trojanovice do 39 let
59 Mynář Pavel 1984 Koprivnice (Těstosteron) 40-49 let
60 Orság Petr 1993 Vsetín do 39 let
61 Šilinger Jan 1972 Frýdek Místek 50-59 let
62 Kletenský Jakub 1988 Kopřivnice do 39 let
63 Adamek Jan 1982 Valasske Mezirici (ASICS FrontRunnerCZ) 40-49 let
64 Vildomcová Lucie 1988 Opava (Osamocená Seveřanka) 35-44 let
65 Skýpalová Martina 1984 Ostrava 35-44 let
66 Ďulíková Martina 1985 Valašské Klobouky 35-44 let
67 Kubíčková Andrea 1976 Ostrava Poruba (Kubikula) 45 a více let
68 Andrys Aleš 1974 Štramberk (Štramberák) 50-59 let
69 Čápová Lada 1970 Ostrava - Hrabůvka (La vojo de gojo) 45 a více let
70 Konečná Monika 1972 Ostrava (La vojo de gójo) 45 a více let
71 Pavelek Ondřej 1985 Stěbořice do 39 let
72 Slezák Jakub 1991 Jančí (Jiskra Jančí) do 39 let
73 Bernátková Nikola 1999 Frenštát pod Radhoštěm do 34 let
74 Magal Jiřina 1979 Trojanovice 45 a více let
75 Košínský Petr 1981 Ostrava 40-49 let
76 Hanzelkova Veronika 1988 Studénka 35-44 let
77 Hlobilová Petra 1988 Studénka 35-44 let
78 Neuwerthová Nikola 1996 Budišovice do 34 let
79 Kahánek Filip 2001 Frenštat p.R. do 39 let
80 Tajduš Jan 1983 Žabeň (Stg Frýdek-Mistek) 40-49 let
81 Konečná Lucie 1997 Paskov do 34 let
82 Kožušník Matěj 1990 Paskov do 39 let
83 Drongová Světlana 1977 Vendryně (4fin reality) 45 a více let
84 Dočkal Martin 1987 Krčmaň do 39 let
85 Geryková Marcela 1987 Veřovice (Veřovice) 35-44 let
86 Střelbová Lenka 1976 Praha 4 (Kapitánovy děti) 45 a více let
87 Dydovič Tomáš 1976 Praha (Kapitánovy děti) 40-49 let
88 Kršíková Michaela 1986 Ostrava 35-44 let
89 Abíková Petra 1979 Bílovec 45 a více let
90 Abík Jiří 1977 Bílovec 40-49 let
91 Glogar Martin 1975 Velká Polom 40-49 let
92 Šimon Jozef 1988 Kopřivnice (FU Kopřivnice) do 39 let
93 Novosadová Nikola 1994 Holešov (Janča a Nikča) do 34 let
94 Petrová Jana 1990 Skripov (Janča a Nikča) do 34 let
95 Kocurek Petr 1989 Veřovice do 39 let
96 Pokora Petr 1979 Starý Plzenec (Ready 2Win) 40-49 let
97 Skura Jan 1985 Vratimov (Small Camps) do 39 let
98 Niče David 1991 Havířov do 39 let
99 Strmiska Libor 1971 Klimkovice (MARLIB) 50-59 let
100 Strmisková Martina 1978 Klimkovice (MARLIB) 45 a více let
101 Poštulka Václav 1991 Štěpánkovice (Drsoň Team) do 39 let
102 Fusek Radomír 1990 Praha (Drsoň Team) do 39 let
103 Stráník Tomáš 1991 Kravaře (Drsoň Team) do 39 let
104 Jelínková Karolína 1999 Vyškov do 34 let
105 Chrastinová Agáta 1993 Frýdek-Místek (Z PodBeskydí) do 34 let
106 Bakeš Petr 1977 Velká Polom (Z PodBeskydí) 40-49 let
107 Hykel Dominik 1997 Štramberk do 39 let
108 Chytil David 1997 Skoronice do 39 let
109 Pitulkov Vladimir 1986 Ostrava do 39 let
110 Ondruch Ondřej 1992 Ostrava (Cílem je pivo) do 39 let
111 Straková Libuše 1977 Jistebník (stračí hnízdo) 45 a více let
112 Ambrůzová Eliška 1994 Ostrava (Cílem je pivo) do 34 let
113 Smetanová Sandra 1991 Ostrava (Tým KRASOŇ) do 34 let
114 Motyková Barbora 1994 Komorní Lhotka (Tým KRASOŇ) do 34 let
115 Mičková Adéla 1999 Bohumín (Tým KRASOŇ) do 34 let
116 Dietrichová Kateřina 1997 Opava (Tým KRASOŇ) do 34 let
117 Šlampa Martin 1990 Ostravice do 39 let
118 Steinerová Vendula 1973 Němčice nad Hanou (správná dvojka) 45 a více let
119 Steiner Zdenek 1968 Němčice nad Hanou (správná dvojka) 50-59 let
120 Petrigalla Daniel 1987 Karviná do 39 let
121 Vítek Jakub 1989 Zlín do 39 let
122 Benešová Karolina 1983 Ženklava 35-44 let
123 Hejda Martin 1993 Kvasice do 39 let
124 Chaloupková Iveta 1975 Vyškov 45 a více let
125 Mahreková Eliška 1999 Zlín do 34 let
126 Římánek Jiří 1974 Havířov (ŘímTým) 50-59 let
127 Římánek Ondřej 1995 Havířov (Řím Tým) do 39 let
128 Martinek Daniel 1981 Kunkovice 40-49 let
129 Charvátová Lucie 1984 Bělotín 35-44 let
130 Zelina Dominik 1993 Horní Tošanovice do 39 let
131 Tůma Jakub 1985 Frenštát pod Radhoštěm (okr. Nový Jičín) (Kočkopes Frenštátský) do 39 let
132 Tůmová Nikola 1990 Frenštát pod Radhoštěm (Kočkopes Frenštátský) do 34 let
133 Šugar Vlastimil 1976 Šenov 40-49 let
134 Hodura Roman 1973 Ostrava (Ovak team) 50-59 let
135 Stanislav Dominik 1993 Štramberk do 39 let
136 Štěrbová Anička 1999 Ostrava (Horalky z Ostravy) do 34 let
137 Dufková Jitka 1991 Přerov do 34 let
138 Veřmiřovský Petr 1985 Štramberk (...dostala to do ksichtu?) do 39 let
139 Fojtík Adam 1990 Kopřivnice (...dostala to do ksichtu?) do 39 let
140 Bešina Jan 1986 Orlová do 39 let
141 Krčmářová Radka 1988 Studénka 3 (Chmelaři) 35-44 let
142 Macejková Dagmar 1975 Ostrava-Petřkovice (Chmelaři) 45 a více let
143 Lisztwan Jana 1987 Palkovice (Team KRASOŇ) 35-44 let
144 Leščák Carbolová Romana 1997 Ostrava (Carbolky) do 34 let
145 Marcoň Lukáš 1983 Ostrava - Hrabůvka (Sám za sebe) 40-49 let
146 Drobná Simona 1989 Fryšták 35-44 let
147 Strýčková Veronika 1995 Ostrava (Horalky z Ostravy) do 34 let
148 Kohut Radek 1984 Lysá nad Labem 40-49 let
149 Dořmanová Vendula 1996 Vizovice do 34 let
150 Zelinková Zuzana 1985 Opava 35-44 let
151 Čarná Žaneta 1984 Opava 35-44 let
152 Popek Aleš 1988 Stonava do 39 let
153 Tarabášová Renata 1998 Mořkov do 34 let
154 Mládková Petra 1999 Zlín (Speedy Turtles) do 34 let
155 Štefková Jana 1988 Tichá (ŠTEFI a MIKEŠ) 35-44 let
156 Mikesková Vlaďka 1975 Frenštát pod Radhoštěm (ŠTEFI a MIKEŠ) 45 a více let
157 Maryncak Ondrej 1985 Frydlant nad Ostravici (AK Snek) do 39 let
158 Maryncakova Natalie 1989 Frydlant nad Ostravici (AK Snek) 35-44 let
159 Hlavatý Michal 1988 Fryčovice do 39 let
160 Lišková Markéta 1985 Bohdanovice 35-44 let
161 Liška David 1982 Bohdanovice 40-49 let
162 Liška Petr 1985 Opava do 39 let
163 Rymer Collin 1987 Ostrava (Team International) do 39 let
164 Mutalová Vanková Martina 1976 Ostrava 45 a více let
165 Frejlich Petr 1991 Frenštát pod Radhoštěm do 39 let
166 Vašinová Kateřina 1993 Lešná do 34 let
167 Pavelková Erika 1992 Choryně do 34 let
168 Dudová Johana 1999 Kopřivnice do 34 let
169 Římánková Miriam 1998 Havířov - město (Řím tým) do 34 let
170 Vacek Martin 1985 Poděbrady do 39 let
171 Nejedlý Tomáš 1979 Ostrava 40-49 let
172 Kuča Viktor 1987 Studénka (Viktor@Zuzka) do 39 let
173 Tabáčková Zuzana 1985 Studénka 35-44 let
174 Hrtanová Žaneta 1970 Opava 45 a více let
175 Kryštof Hanka 1994 Slavkov do 34 let
176 Uhliarová Míša 1974 Opava 45 a více let
177 Lopušná Martina 1996 Mošnov do 34 let
178 Krajíčková Gabriela 1982 Závada (Adventure Závada) 35-44 let
179 Švábková Lenka 1984 Závada (Adventure Závada) 35-44 let
180 Kesely Lenka 1984 Závada (Adventure Závada) 35-44 let
181 Šlapeta Jiří 1979 Havířov-Podlesí 40-49 let
182 Gaidečková Olga 1982 Ostrava-jih (Prostě běž) 35-44 let
183 Krucina Daniel 1990 Ostrava do 39 let
184 Uherkova Jaroslava 1982 Trutnov 35-44 let
185 Stejskalová Kateřina 1993 Ostrava do 34 let
186 Pustějovský Martin 1977 Frýdek Frýdek-Místek 40-49 let
187 Řeháčková Veronika 1991 Bílovec (Lubmerjack) do 34 let
188 Nikel Patrície 1987 Studénka (Lumberjack) 35-44 let
189 Košárková Mirka 1983 Ostrava (já a ty) 35-44 let
190 Lipový Tomáš 1979 Ostrava (já a ty) 40-49 let
191 Kašpar Tomáš 1980 Jesenice u Prahy (MP PRAHA) 40-49 let
192 Foltynova Sarka 1978 Ostrava 45 a více let
193 Šamajová Nikol 1979 Ostrava 40-49 let
194 Lhotský Petr 1988 Opava do 39 let
195 Foltin René 1998 Suchdol nad Odrou do 39 let
196 Durczok Adéla 1983 Paskov 35-44 let
197 Durczok Kamil 1973 Paskov 50-59 let
198 Adamčíková Lucie 1982 Bohumín (Bohumín) 35-44 let
199 Knězek Bohdan 1989 Příbor do 39 let
200 Burian Petr 1980 Hranice (X-Force Team) 40-49 let
201 Kajnar Richard 1983 Ostrava 40-49 let
202 Černá Petra 1987 Metylovice 35-44 let
203 Kohutková Miroslava 1964 Ostrava Michálkovice (Libo) 45 a více let
204 Merta Jaroslav 1974 Hranice (Joshua) 50-59 let
205 Rotek Pavel 1977 Brno (Metoda Smažení) 40-49 let
206 Polách David 1980 Brno (SK Brno Žabovřesky) 40-49 let
207 Kociánová Nela 1996 Frýdlant nad Ostravicí do 34 let
208 Richter David 1985 Opava do 39 let
209 Černíček Michal 1979 Jestřabí (Dosáhni vrcholu) 40-49 let
210 Rožková Zuzana 1975 Ostrava (Dosáhni vrcholu) 45 a více let
211 Šigutová Miroslava 1971 Pražmo 45 a více let
212 matěj petr 1998 Ostrava do 39 let
213 Holeksa Martin 1997 Frýdek-Místek do 39 let
214 Szmek Jan 1990 Český Těšín (JS Brothers) do 39 let
215 Szmek Jakub 1986 Frýdek-Místek (JS brothers) do 39 let
216 Toufar Libor 1981 Horní Bludovice 40-49 let
217 Biernat Marek 1978 Rychvald (LaM) 40-49 let
218 Biernatová Lenka 1979 Rychvald (LaM) 45 a více let
219 Koždoň Martin 1988 Bohumín do 39 let
220 Valenčík Radim 1979 Chudčice (Orientační běžci) 40-49 let
221 Valenčíková Irena 1979 Chudčice 45 a více let
222 Čepelka Petr 1973 Frydlant nad Ostravici (Otužilci FnO) 50-59 let
223 Kurowská Barbora 1989 Lučina 35-44 let
224 Dobrovolný Jakub 1986 Lučina do 39 let
225 Pavlátová Iveta 1992 Veřovice do 34 let
226 Kozel Tomáš 1993 Frýdlant nad Ostravicí do 39 let
227 Janák Martin 1991 Frenštát pod Radhoštěm (Fousek team) do 39 let
228 Vojtasíková Kateřina 1993 Ostrava (Vojtasíč) do 34 let
229 Foretnikova Lenka 1980 Ostrava 35-44 let
230 Frischerová Lucie 1977 Ostrava 45 a více let
231 Geffert Tomáš 1987 Ostrava (Geffi) do 39 let
232 Sonntag Antonín 1973 Hlučín (Hlučín-Rovniny) 50-59 let
233 Pospěchová Kristýna 1998 Hlučín do 34 let
234 Raczek Jan 1975 Hlučín (Hlučín - Rovniny) 40-49 let
235 Rončka Jiří 1970 Hlučín (Hlučín - Rovniny) 50-59 let
236 Kubaláková Radka 1981 Frýdlant nad Ostravicí (Holka do nepohody) 35-44 let
237 Schubertová Simona 1988 Studénka 35-44 let
238 Uhlářová Martina 1972 Frýdlant nad Ostravicí (Holka do nepohody) 45 a více let
239 Pospěchová Tereza 1998 Hlučín do 34 let
240 Běhalová Petra 1991 Grygov do 34 let
241 Woźniak Dorota 1986 Havířov 35-44 let
242 Traburová Gabriela 1986 Nový Jičín 35-44 let
243 Trabura Lubomír 1983 Nový Jičín 40-49 let
244 Fiala Jakub 1979 Ostrava 40-49 let
245 Fojtášková Veronika 1983 Rožnov pod Radhoštěm 35-44 let
246 Fojtášek Radek 1973 Dolní Bečva 50-59 let
247 Fiala Václav 1989 Ostrava do 39 let
248 Bartoň Petr 1982 Rybí (Rybský pivař) 40-49 let
249 Chyba Miroslav 1977 Nový Jičín 1 40-49 let
250 Rakúsová Ivana 1992 Ostrava (Kokoťátka) do 34 let
251 Vaněk Pavel 1987 Ostrava (Kokoťátka) do 39 let
252 Landecká Denisa 2000 Hnojník do 34 let
253 Landecká Markéta 1995 Hnojník do 34 let
254 Jelen Daniel 1975 Kopřivnice 40-49 let
255 Jaworská Pavla 1983 Český Těšín 35-44 let
256 Vavřík Martin 1970 Havířov (Sklípkani Bartovice) 50-59 let
257 Řepka Karel 1975 halenkov 40-49 let
258 Kyselovská Petra 1980 Frýdek-Místek 35-44 let
259 Pokluda Hynek 1976 Frýdek-Místek 40-49 let
260 Povala Petr 1989 Ženklava do 39 let
261 Janíková Andrea 1977 Frýdlant n.O. 45 a více let
262 Chýlková Nela 2007 Frýdlant n.O. dorostenky
263 Zdražila Marek 1973 Ostrava (Mára) 50-59 let
264 Hypl Rostislav 1980 Nový Jičin 40-49 let
265 Sommer Radana 1982 Bohumín 35-44 let
266 Rončka Tobiáš 1999 Hlučín (Decathlon Running Team Ostrava) do 39 let
267 Ramík Filip 1996 Vratimov (KF NAVŽDY) do 39 let
268 Mátéová Klaudie 1996 Frýdlant nad Ostravicí (KF NAVŽDY) do 34 let
269 Dordová Monika 1976 Příbor (POHODA TEAM KOPŘIVNICE) 45 a více let
270 Tomšic Vít 1986 Lipov do 39 let
271 Brija Radim 1975 Český Těšín 40-49 let
272 Kolkova Markéta 1977 Český Těšín 45 a více let
273 Květoň Pavel 1980 Dobrá 40-49 let
274 Říha Vojtěch 1995 Ostrava (Mušlička) do 39 let
275 Forman Pavel 1989 Kopřivnice do 39 let
276 Muroňová Pavla 1976 Palkovice 45 a více let
277 Horák Kamil 1975 Frýdek-Místek 40-49 let
278 Pleska Josef 1996 Brno (Fast and light) do 39 let
279 Pacner Jakub 1991 Ostrava (BlackTeam) do 39 let
280 Ďurčíková Vendula 1993 Opava (Švica) do 34 let
281 Kubín Václav 1973 Ostrava 50-59 let
282 Jaška Marek 1978 Ostrava (Bolek) 40-49 let
283 Petko Richard 1987 Chotěbuz do 39 let
284 fojtaskova jana 1972 Prostřední Bečva 45 a více let
285 Cahlík Zdeněk 1978 Valašské Meziříčí 40-49 let
286 Ordelt Jirka 1997 Pražmo (Maincoon27) do 39 let
287 Šušlová Sváťa 1998 Pražmo (Maincoon27) do 34 let
288 Skurková Martina 1972 Frýdek-Místek 45 a více let
289 Ďurčíková Tamara 1997 Opava (Švica) do 34 let
290 Martinák Zdeněk 1960 Frýdek-Místek 60-69 let
291 Mlýnek Tomáš 1985 Neubuz do 39 let
292 Novotná Marcela 1973 Bernartice (Deltonky) 45 a více let
293 Raifová Bronislava 1972 Jeseník (Deltonky) 45 a více let
294 Žáčková Lucie 1988 Luhačovice 35-44 let
295 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (SWST) 40-49 let
296 Šmajstrlova Iveta 1989 Rožnov pod Radhoštěm 35-44 let
297 Vrážel Stanislav 1988 Šternberk do 39 let
298 Prokopová Kristýna 1982 Kopřivnice (K.I.D.) 35-44 let
299 Smoláková Veronika 1984 Olomouc (KID) 35-44 let
300 Kosar David 1979 Brno (RZB) 40-49 let
301 Wrožyna Paval 1969 Dolní Lutyně (BOTAK) 50-59 let
302 Pilátová Lucie 1974 Koprivnice (Pohoda Team) 45 a více let
303 Fešárek Jiří 2000 Šenov (Fešifitness) do 39 let
304 Rýc Lukáš 1987 Nový Jičín do 39 let
305 Krůzová Bohuslava 1978 Ostrava 45 a více let
306 martin Janča 1976 Klimkovice 40-49 let
307 Rašnerová Martina 1992 Ostrava (Fox Power) do 34 let
308 Jindřich Lukáš 1987 Ostrava (milujemehory.eu) do 39 let
309 Walicova Zuzana 977 Orlova
310 Toufarová Bohumila 1984 Bohumín (LIBO 2018) 35-44 let
311 Baranek Radim 1988 Opava (Baryci) do 39 let
312 Barankova Vendula 1988 Opava (Baryci) 35-44 let
313 Šindel Milan 1976 Petřvald 40-49 let
314 Filip Jan 1989 Horní Tošanovice do 39 let
315 Edelmannová Miroslava 1989 Frýdek - Místek 35-44 let
316 Štěpán David 1985 Bordovice do 39 let
317 Panáček Dominik 1998 Ostrava - Lhotka do 39 let
318 Wrožynová Barbora 1991 Rychvald (BeskydskaAlpa) do 34 let
319 Filgas Štépán 1998 Zlí do 39 let
320 Kubičný Jakub 1995 Valašské Meziříčí do 39 let
321 Chvatíková Lucie 1986 Valašské Meziříčí 35-44 let
322 Křupala Petr 1988 Huslenky (Pikasoteam) do 39 let
323 Slámová Lucie 1982 Valašské Meziříčí 35-44 let
324 Carbolová Nikola 1993 Ostrava (Carbolky) do 34 let
325 Žák Filip 1980 Klimkovice 40-49 let
326 Kiková Tereza 1997 Dolní Lutyně do 34 let
327 Przybylová Květa 1977 Těrlicko 45 a více let
328 Kolková Kristýna 1998 Třinec do 34 let
329 Peštová Jindřiška 1982 Kobeřice 35-44 let
330 Drastich Adam 1982 Velká Polom 40-49 let
331 Halfarová Markéta 1978 Bolatice 45 a více let
332 Miškaňová Ľudmila 1988 Prešov 35-44 let
333 Bajgarová Petra 1994 Ostrava (Feet in hell) do 34 let
334 Ďurčíková Ingrida 1994 Bohdanovice (Švica) do 34 let
335 Suchomel Tomáš 1985 Frenštát pod Radhoštěm do 39 let
336 Polách Ivo 1976 Sviadnov (INFINIT) 40-49 let
337 Polách Felipe 2004 Frýdek-Místek (INFINIT) do 39 let
338 Košutková Pavla 1977 Hodonín 45 a více let
339 Pesch Martin 1976 Klimkovice 40-49 let
340 Ničmanová Kačka 1986 Ostrava 35-44 let
341 Bajgarová Pavla 1988 Ostrava (Feet in hell) 35-44 let
342 Faferka Lukáš 1979 Frýdlant nad Ostravicí 40-49 let
343 Smítalová Tereza 1995 Frýdek-Místek do 39 let
344 Březina Martin 1988 Ostrava Poruba (BK Kubánkov) do 39 let
345 Jandera Zdenek 1978 Zlín 1 40-49 let
346 Folovský Jakub 2000 Karviná do 39 let
347 Grobelný René 1990 Bohumín (TSKarviná) do 39 let
348 Košárek Tomáš 1998 Dolní Lutyně do 39 let
349 Literová Lucie 1980 Ostrava (Feet in hell) 35-44 let
350 Valenta Jaroslav 1982 Havířov (JZDK) 40-49 let
351 Svobodová Daniela 1989 Milovice (#GLADIATORRACETEAM) 35-44 let
352 Vítek Michal 1988 Vratimov do 39 let
353 Špaček René 1972 Sedlnice 50-59 let
354 Gregov Ivo 1994 Rožnov pod Radhoštěm (SDH Tylovice) do 39 let
355 Vičanová Natálie 1994 Rožnov pod Radhoštěm (SDH Tylovice) do 34 let
356 Svoboda Tomáš 1986 Strážnice (TomHank'S) do 39 let
357 Jurča Ondřej 1987 Rožnov pod Radhoštěm (SDH Tylovice) do 39 let
358 Péli Fridrich 1974 Bohumín (Pelíci) 50-59 let
359 Rajnochová Ester 1992 Ostrava (Ostrava) do 34 let
360 Papežová Vendula 1983 Štítina 35-44 let
361 Srnec František 1997 Moravské Knínice (The top team) do 39 let
362 Hasalíková Eva 1986 Nový Jičín 35-44 let
363 BAJGAR Zdeněk 1985 Ostrava (Feet in hell) do 39 let
364 Chrzaszczová Adéla 1980 Karviná (Chrza) 35-44 let
365 Kratochvil Adam 1994 Příbor (Po trati) do 39 let
366 Rácz Štefan 1992 Příbor (Po trati) do 39 let
367 Smejkal Ondřej 1984 Plzeň (THE TOP TEAM) 40-49 let
368 Sedláček Petr 1990 Frýdek-Místek (Walking Dead) do 39 let
369 Pavličík Petra 1974 Ostrava-Výškovice 45 a více let
370 Kotulová Simona 1985 Těrlicko do 39 let
371 Pajor Adam 2001 Nový Jičín (Zelenáč a Boomer) do 39 let
372 Látka Tomáš 1976 Havířov (Zelenáč a Boomer) 40-49 let
373 Daňová Pavla 1975 Vratimov (1. Datyňský běžecký klub) 45 a více let
374 Vido Matej 1995 Brno (1. Datyňský běžecký klub) do 39 let
375 Bezunková Barbora 1974 Nový Jičín 45 a více let
376 Minářová Jana 1976 Nový Jičín 40-49 let
377 Kriš David 1995 Horní Suchá (FC MĚ SE NECHCE) do 39 let
378 Zemene Barbara 1999 Karviná (FC MĚ SE NECHCE) do 34 let
379 Šikýř Michal 1991 Vyšní Lhoty (Lysenka53) do 39 let
380 Freharová Ivana 1992 Ostrava (Night Run Team/Mizuno Team) do 34 let
381 Zemanová KamKa 1991 Ostrava (KamKa) do 34 let
382 Lutzová Martina 1976 Ludgeřovice 45 a více let
383 Fojtů Josef 1980 Hlučín 40-49 let
384 Urbančíková Monika 1988 Bobrovníky (BEST:TIME) 35-44 let
386 Kudelová Marie 1993 Bravantice do 34 let
386 Ogurčak Jakub 2003 Frýdek-Místek do 39 let
387 Andiel Josef 1984 Havířov 40-49 let
388 Jirásek Petr 1990 Karviná do 39 let
389 Hron David 1982 Žabeň (Lysenka53) 40-49 let
390 Očko Marek 1993 Opava do 39 let
391 Váchová Jana 1984 Olomouc (Jasná lama) 35-44 let
392 Slavotínek Zdeněk 1964 Olomouc (Jasná lama) 60-69 let
393 Lukš Martin 1973 Ostrava (no limits) 50-59 let
394 Keňo Patrik 2000 Ostrava do 39 let
395 Svoboda Miroslav 1971 Police 50-59 let
396 Svoboda Štěpán 2009 Police žáci
397 Ehlerová Kamila 1985 Řepiště (Matky na tripu) 35-44 let
398 Boháčiková Vlasta 1979 Ostrava-Zábřeh 45 a více let
399 Němec Michal 1983 Police 40-49 let
400 Tichá Miloslava 1977 Ostrava Hrabová 45 a více let
401 Vrablik Lukas 1991 Ostrava (AVC) do 39 let
402 Rybníčková Veronika 1994 Prostějov (Hratelné 30-tky) do 34 let
403 Carbolová Denisa 1998 Frýdek-Místek do 34 let
404 Beránek Jakub 1993 Šenov (J-Elita Ostrava) do 39 let
405 Vajda Ladislav 1983 Ostrava 40-49 let
406 Pavelka Petr 1993 Rychvald do 39 let
407 Brožek Václav 1988 Rychvald (ZaBeer) do 39 let
408 Zatloukal Petr 1988 Olomouc (TSMO) do 39 let
409 Badura Denis 1997 Ostrava (Ostrava) do 39 let
410 Durák David 1997 Václavovice do 39 let
411 Glogar Marek 1995 Starý Jičín (BUTT) do 39 let
412 Třísková Kateřina 1994 Olomouc (Hratelné 30-tky) do 34 let
413 Wicha Viktor 1995 Ostrava do 39 let
414 Kurzok Jan 1988 Opava do 39 let
415 Hyplová Anna 1992 Nový Jičín do 34 let
416 Neuwirth Milič 1995 Kopřivnice (KAJLO) do 39 let
417 Holub Tomáš 1995 Kopřivnice (KAJLO) do 39 let
418 Velký Stanislav 1989 Kozmice do 39 let
419 Štubendeková Pavla 1998 Kozmice do 34 let
420 Dinčev Marko 1989 Frýdek-Místek do 39 let
421 Laníková Alexandra 1981 Albrechtičky 35-44 let
422 Hricovcova Michaela 1986 Frýdlant nad Ostravicí (Batz) 35-44 let
423 Grečnár David 1989 Frenštát pod Radhoštěm do 39 let
424 Rumianová Lenka 1981 Dobrá 35-44 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 105
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Machátová Tereza 1982 Bruntál 35-44 let
2 Jackrussel teriér Rasty 2022 - žáci
3 Olejárová Květoslava 1977 Břidličná 45 a více let
4 Procházka Vít 1968 Ostrava 50-59 let
5 Köttová Anna 1977 Sviadnov 45 a více let
6 Kött Martin 1968 Sviadnov 50-59 let
7 Mannová Radka 1978 Nový Jičín 45 a více let
8 Tabáček Martin 1979 Havířov 40-49 let
9 Koutný František 1986 Havířov (Frenky) do 39 let
10 Kuzma Jaroslav 1984 Havirov (Sněženky a machři) 40-49 let
11 Gorčáková Martina 1977 Havířov (Sněženky a machři) 45 a více let
12 Hanáková Monika 1977 Albrechtice (Sněženky a machři) 45 a více let
13 Hanák Tomáš 1971 Albrechtice (Sněženky a machři) 50-59 let
14 Lazar Roman 1971 Dolní Tošanovice 50-59 let
15 Andrysová Lucie 1974 Štramberk (Parťačky) 45 a více let
16 Bajerová Michaela 1970 Nový Jičín (Parťačky) 50-59 let
17 Nedorost Patrik 1992 Studénka do 39 let
18 Juřicova Veronika 1986 Frenštát pod Radhoštěm 35-44 let
19 HOLINCOVÁ ALEINAD 1973 Frýdek-Místek (ANDĚLÉ HOR) 45 a více let
20 HOLINEC CUKŘÍK 1971 FRÝDEK- MÍSTEK (ANDĚLÉ HOR) 50-59 let
21 Madziová Lucie 1980 Frýdek-Místek 35-44 let
22 Raszková Silvie 1988 Třinec 35-44 let
23 Fulnečková Milada 1972 Dolní Benešov 45 a více let
24 Bortel Miroslav 1967 Frýdek-Místek 50-59 let
25 Adámek Martin 1976 Životice u N.J (UŽ TAM BUDEM !?) 40-49 let
26 Adámková Vendula 2006 Životice u Nového Jičína (UŽ TAM BUDEM !?) juniorky
27 Adámková Yvona 1977 Životice u Nového Jičína (UŽ TAM BUDEM !?) 45 a více let
28 Krnáčová Šárka 1977 Kozlovice (Krnáčovi) 45 a více let
29 Krnáč Vítězslav 1977 Tichá (Krnáčovi) 40-49 let
30 Pytlová Markéta 1978 Ostrava 45 a více let
31 Košárek Oldřich 1988 Rychvald (Placatý Kámen) do 39 let
32 Kutáčová Lenča 2000 Rychvald (Placatý Kámen) do 34 let
33 Smiešková Renata 1976 Skalice (STG FM) 45 a více let
34 Lehnertová Petra 1981 Paskov (STG FM) 35-44 let
35 Siuda Tomas 1987 Vendryne do 39 let
36 Andrýsková Radmila 1980 Havířov 35-44 let
37 Kratochvíl Dominik 2000 Karviná (Luckyskovi) do 39 let
38 Krčová Markéta 1998 Palkovice (Luckyskovi) do 34 let
39 Zástřešková Denisa 1976 Havířov 45 a více let
40 Scheibingerová Kateřina 1980 Havířov 35-44 let
41 Bódi Petra 1981 Havířov 35-44 let
42 Škovranová Lenka 1975 Palkovice 45 a více let
43 Mikušová Martina 1982 Palkovice 35-44 let
44 Lipusová Markéta 1991 Frýdek-Místek do 34 let
45 Vašíček Jakub 1984 Frýdek-Místek 40-49 let
46 Adamus Filip 1998 Frýdek-Mistek do 39 let
47 Gereková Soňa 1969 Frýdek-Místek 45 a více let
48 Hubeňáková Lucie 1990 Frýdek-Místek (MCBP) do 34 let
49 Hubeňáková Petra 1990 Frenštát pod Radhoštěm (MCBP) do 34 let
50 Americký stafordšírský teriér Dexter 2022 - žáci
51 Americký stafordšírský teriér Roxy 2022 - žákyně
52 Kostelecká Mihalka 1991 Kopřivnice (Bloudilky) do 34 let
53 Sukačová Monika 1999 Palkovice (PRIMáci) do 34 let
54 Border Kolie Tequila 2022 - žákyně
55 Sukač Vladan 1989 Palkovice (PRIMáci) do 39 let
56 Klímek Tomáš 1985 Frýdek - Místek (PRIMáci) do 39 let
57 Šebová Sabina 1995 Frýdlant nad Ostravicí (PRIMáci) do 34 let
58 Chromcová Jarmila 1968 Frýdek-Místek 45 a více let
59 Chromcová Jana 1994 Frýdek-Místek do 34 let
60 Janečková Daniela 1974 Ostrava 45 a více let
61 Janeček Ondřej 2015 Ostrava žáci
62 Zahorcova Tereza 1994 Bruntál do 34 let
63 Kočvarová Michaela 1985 Frýdek-Místek (Festina lente) 35-44 let
64 valkovičová Ivana 1981 Paskov (Lysenka53) 35-44 let
65 Hoďáková Michaela 1987 Frýdek-Místek (Lysenka53) 35-44 let
66 Petřeková Kateřina 1992 Frýdek-Místek do 34 let
67 Trávníčková Markéta 1978 Frýdek-Místek 45 a více let
68 Gabriela Gabriela 1975 Frýdek-Místek 45 a více let
69 Vasiliková Hana 1997 Václavovice do 34 let
70 Šikýř Vitásková Lenka 1991 Vyšní Lhoty (Lysenka53) do 34 let
71 Winkler Ondřej 1983 Hájov Příbor 40-49 let
72 Hronová Kateřina 1983 Žabeň (Lysenka53) 35-44 let
73 Fabíková Alena 1989 Ženklava (Mysemamezesemame) 35-44 let
74 Vítková Michaela 1989 Ženklava (Mysemamezesemame) 35-44 let
75 Bartošáková Ema 1991 Ženklava (Mysemamezesemame) do 34 let
76 Kahánková Blanka 1984 Ženklava (Mysemamezesemame) 35-44 let
77 Plačková Jana 1985 Ženklava (Mysemamezesemame) 35-44 let
78 Veřmiřovská Renáta 1993 Ženklava (Mysemamezesemame) do 34 let
79 Rathuská Jana 1980 Ženklava (Mysemamezesemame) 35-44 let
80 Gabzdylová Jana 1982 Brno 35-44 let
81 Gabzdyl Petr 1978 Brno 40-49 let
82 Ulčáková Jana 1982 Palkovice 35-44 let
83 Folvarčná Martina 1986 Frýdek-Místek - Chlebovice (Ježibaby a Ježiděda) 35-44 let
84 Slováčková Lucie 1986 Krnalovice 35-44 let
85 Krausová Nikola 2006 Chlebovice juniorky
86 Menšík Ondřej 2006 Horní Domaslavice junioři
87 Matušková Martina 1978 Frýdek-Místek 45 a více let
88 Kocurová Ivana 1979 Frýdek-Místek 45 a více let
89 Kocur Aleš 1978 Frýdek-Místek 40-49 let
90 Matznerová Zuzana 1982 Příbor 35-44 let
91 Michalčíková Anna 1996 Havířov do 34 let
92 Šeltie Mailo 2022 - žáci
93 Michalčík Ondřej 1991 Havířov do 39 let
94 Daňhel Janšová Daniela 1984 Veřovice 35-44 let
95 Vitková Renata 1966 Štramberk 45 a více let
96 Andělová Jana 1970 Štramberk 45 a více let
97 Šustek Jaroslav 1968 Spálov 50-59 let
98 Klimantová Tereza 1995 Ostrava (Poutnice) do 34 let
99 Farná Natálie 1993 Havířov (Poutnice) do 34 let
100 Ermisová Zuzana 1981 Příbor 35-44 let
101 Holubová Kristýna 1988 Frýdek-Místek 35-44 let
102 Motloch Leo 1986 Čeladna do 39 let
103 Kmeťková Dana 1967 Frýdek-Místek 45 a více let
104 Čalová Marcela 1968 Frýdlant nad Ostravicí 45 a více let
105 Nohel Petr 1991 Frýdlant nad Ostravicí do 39 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 75
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Mžiková Pavla 1973 Trojanovice (Trojanovice) 45 a více let
2 Brož Martin 1980 Frenštát pod Radhoštěm (Sparťani) 40-49 let
3 Rodryčová Veronika 1985 Frenštát pod Radhoštěm (Sparťani) 35-44 let
4 Spáčil Vladimír 1983 Sedlnice (SpazeSed) 40-49 let
5 Spáčilová Lenka 1985 Sedlnice (SpazeSed) 35-44 let
6 Slováková Jana 1976 Kopřivnice (Janča) 45 a více let
7 Reese Marie 1976 Kopřivnice (Maja) 45 a více let
8 vanduch lucie 1985 Veřovice 35-44 let
9 Zákopčaníková Michaela 1993 Valašské Meziříčí do 34 let
10 Halušková Regina 1989 Frýdek - Místek 35-44 let
11 Německý ovčák Justy 2022 - žákyně
12 Bolomová Petra 1991 Příbor (Matky na útěku) do 34 let
13 Gebauerová Tereza 1994 Nový Jičín (Matky na útěku) do 34 let
14 Svobodová Sylvie 1986 Krmelín 35-44 let
15 Lacková Marika 1978 Horní Suchá 45 a více let
16 Čaňková Vendula 1999 Ostrava (LenoChodky) do 34 let
17 Papáková Linda 1999 Bernartice nad Odrou (LenoChodky) do 34 let
18 Bilík Daniel 1974 Havířov 50-59 let
19 Froncová Petra 1980 Dolní Lutyně -Věřňovice 40-49 let
20 Macourek Pavel 1987 Praha do 39 let
21 Navrátilová Kateřina 1974 Ženklava 45 a více let
22 Navrátil Marek 1975 Ženklava 40-49 let
23 Kalusová Sabina 1994 Český Těšín (TKB Michal) do 34 let
24 Ostruszka Michal 1992 Český Těšín (TKB Michal) do 39 let
25 Neděla Pavel 1982 Orlová 40-49 let
26 Nedělová Eva 1979 Orlová 45 a více let
27 Kazík Rostislav 1984 Valašské Meziříčí 40-49 let
28 Veverka František 1976 Valašské Meziříčí 40-49 let
29 Urbanczykova Lenka 1975 Havířov (Stonožky) 45 a více let
30 Toufarova Eva 1978 Lučina (Stonožky) 45 a více let
31 Glogarová Kateřina 1974 Havířov (Stonožky) 45 a více let
32 Pustějovský Zdeněk 1983 Kopřivnice (Kopřivnice) 40-49 let
33 Cieslar Libor 1966 Chotěbuz (Karmen) 50-59 let
34 Cieslarová Karmen 1969 Cho (Karmen) 45 a více let
35 Cieslarová Klárka 2003 Chotěbuz (Karmen) do 34 let
36 Blažek Milan 1977 Brno (Brno) 40-49 let
37 Šmídová Monika 1973 Mořkov 45 a více let
38 Klajmonová Kateřina 1995 Havířov do 34 let
39 Juricová Hana 1970 Štramberk 45 a více let
40 Závodná Dominika 1997 Kunčice pod Ondřejníkem (Nic nás nezastaví) do 34 let
41 Branny Skýpalová Sylwia 1993 Frenštát pod Radhoštěm (Nic nás nezastaví) do 34 let
42 Grygar Zdeněk 1983 Frenštát pod Radhoštěm 40-49 let
43 Grygarová Jana 1986 Frenštát pod Radhoštěm 35-44 let
44 Vahalík Petr 1979 Nový Jičín 40-49 let
45 Schwarzerová Mia 2001 Kopřivnice do 34 let
46 Hostinský Dominik 2000 Kopřivnice do 39 let
47 Býčková Veronika 1999 Nový Jičín do 34 let
48 Pawlasová Lucie Mahulena 1978 Havířov (Taekwondo W.T.F. Havířov) 45 a více let
49 Demovič Daniel 1995 Kopřivnice do 39 let
50 Tomančák Petr 1975 Frýdek-Místek 40-49 let
51 Býček Michal 1969 Frenštát pod Radhoštěm 50-59 let
52 Vatahová Radka 1991 Ostrava do 34 let
53 Krišová Miriam 1989 Ostrava 35-44 let
54 Lang Lukáš 1994 Ostrava do 39 let
55 Jarolímová Adéla 1994 Palkovice 92 do 34 let
56 Tomančáková Karin 1976 Frýdek-Místek 45 a více let
57 Rajková Jana 1981 Frýdek-Místek 35-44 let
58 Holubová Eliška 1995 Nový Jičín do 34 let
59 Velartová Romana 1990 Fryčovice do 34 let
60 Velart Zbyněk 1989 Fryčovice do 39 let
61 Kusáková Klára 1993 Nový Jičín do 34 let
62 Zborovský Bartoloměj 1997 Nový Jičín do 39 let
63 Veselá Marie 1986 Brno 35-44 let
64 Novák Radek 1986 Brno do 39 let
65 Zetek Daniel 2001 Mořkov do 39 let
66 Hromádková Aneta 2001 Mořkov do 39 let
67 Hessová Jane 1990 Český Těšín do 34 let
68 Rozsypalová Luc 1991 Český Těšín do 34 let
69 Filipčík Luki 1992 Český Těšín do 39 let
70 Kerlin Petr 1981 Kravaře (FBC LETKA) 40-49 let
71 Kerlinová Kateřina 1979 Kravaře (FBC LETKA) 45 a více let
72 Kerlin Vojtěch 2010 Kravaře (FBC LETKA) žáci
73 Kerlinová Barbora 2008 Kravaře (FBC LETKA) dorostenky
74 Machová Kristýna 1991 Ostrava do 34 let
75 Janáčová - 16.2.1986 Lenka 1986 Ostrava 35-44 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 50
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Príbelová Lucie 1980 Hranice (-) 35-44 let
2 Príbela Martin 1977 Hranice (-) 40-49 let
3 Masudová Linda 1991 Závišice (Lindulin) do 34 let
4 Masudová Diana 1994 Kopřivnice do 34 let
5 Svobodová Marie 1991 Opava (DucDuc Stačí) do 34 let
6 Richterová Lucie 1985 Bílovec (---) 35-44 let
7 Richter Michal 1981 Bílovec (---) 40-49 let
8 Brabec Anna 1993 Štramberk do 34 let
9 Hurtová Marie 1972 Suchdol nad Odrou (Hospodyňky, sportovkyně, užívačky života a vodomilky) 45 a více let
10 Pernicová Lucie 1976 Nový Jičín (Hospodyňky,sportovkyně, užívačky života a vodomilky) 45 a více let
11 Hurtová Michaela 1997 Suchdol nad Odrou (Hospodyňky, sportovkyně, užívačky života a vodomilky) do 34 let
12 Školníková Vlasta 1977 Frenštát p.R 45 a více let
13 Hrachová Simona 1973 Frenštát p.R 45 a více let
14 Brodská Roxana 1968 Frenštát p.R 45 a více let
15 Hedvíčková Jitka 1975 Frenštát p.R 45 a více let
16 Francková Markéta 1979 Frýdek - Místek 45 a více let
17 Mazalová Monika 1982 Ostrava Vítkovice 35-44 let
18 Knírač Drago 2022 - žáci
19 Běčáková Kristýna 1985 Frýdlant nad Ostravicí 35-44 let
20 Giel Martin 2000 Kopřivnice do 39 let
21 Šimík Stanislav 1974 Opava (Kapitáni) 50-59 let
22 Bajgr Dalibor 1975 Břidličná (Kapitáni) 40-49 let
23 Koudelák Jiří 1973 Lichnov (Ski Team) 50-59 let
24 Mřihladová Markéta 1975 Životice u Nového Jičína 45 a více let
25 Černochová Klára 1982 Životice u Nového Jičína 35-44 let
26 Giža Šamot 1975 Rychvald 40-49 let
27 Motyka Nalim 1964 Orlová (Kelímci) 60-69 let
28 Chybová Andrea 1983 Nový Jičín 1 35-44 let
29 Deáková Kamila 1984 Ostrava (Fashiongang) 35-44 let
30 Muchová Barbara 1983 Hlučín (FashionGang) 35-44 let
31 Spružinová Lucie 1990 Dětmarovice do 34 let
32 Spružina Marek 1990 Dětmarovice do 39 let
33 Andrys Emil 2007 Rožnov pod Radhoštěm dorostenci
34 Holišová Lenka 1975 Rožnov pod Radhoštěm 45 a více let
35 Kozelský Marek 1973 Ostrava 50-59 let
36 Výkrutová Sylva 1976 Ostrava 45 a více let
37 Kubáňová Kateřina 1978 Ostrava 45 a více let
38 Kroupa David 1976 Ostrava 40-49 let
39 Malchárková Vendula 1995 Studénka (Studeňačky na tripu) do 34 let
40 Malchárková Petra 1975 Studénka (Studeňačky na tripu) 45 a více let
41 Prášková Hana 1997 Praha (Studeňačky na tripu) do 34 let
42 Navrátilová Irena 1973 Křtomil 151 (Padesátky na krku) 45 a více let
43 Popová Jana 1975 Veřovice (Padesátky na krku) 45 a více let
44 Zemánková Zdeňka 1972 Křtomil (Padesátky na krku) 45 a více let
45 Fusová Petra 1976 Tichá 45 a více let
46 Mitáš Adam 1997 Štramberk do 39 let
47 Lysák Pavel 1960 Frenštát pod Radhoštěm (Frenštát pod Radhoštěm) 60-69 let
48 Marková Jana 1989 Praha 35-44 let
49 Růžičková Nikol 1997 Ostrava do 34 let
50 Badura Lukáš 1994 Havířov do 39 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 71
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Šilhánek Pavel 1976 Starý Plzenec 40-49 let
2 Břuska Vojta 2015 Štramberk (Taťka a syn + dcera) žáci
3 Břusková Karolínka 2018 Štramberk (Taťka a syn + dcera) žáci
4 Břuska Michal 1987 Štramberk (Taťka a syn + dcera) do 39 let
5 Kuncová Renáta 1970 Ostrava-Dubina 45 a více let
6 Gvarda Richard 2013 Ostrava žáci
7 Jančová Petra 1976 Holešov (Jump Team) 45 a více let
8 Sládeček Michal 1984 Ostrava (Jump Team) 40-49 let
9 Hurný Tomáš 1991 Ostrava (Jump Team) do 39 let
10 Bundilová Kateřina 1994 Olomouc do 34 let
11 Kubíčková Lenka 1984 Olomouc 35-44 let
12 Weichslová Tereza 1996 Petřvald 1 do 34 let
13 Křístek Adam 1996 Lubina do 39 let
14 Křístková Kateřina 1973 Lubina 45 a více let
15 Gotthardová Kateřina 2000 Kopřivnice do 34 let
16 Gotthardová Vladimíra 1972 Kopřivnice 45 a více let
17 Gotthard Martin 2009 Kopřivnice žáci
18 Prokůpková Petra 2000 Frýdek-Místek 1 (Venčím Stylově) do 34 let
19 Pavlicová Petra 1991 Ostrava (Venčím Stylově) do 34 let
20 Pavlica Jakub 1986 Ostrava (Venčím Stylově) do 39 let
21 Žáčková Taťána 1974 Kopřivnice (Pumpadla) 45 a více let
22 Chroboczek Filip 1982 Kopřivnice (Pumpadla) 40-49 let
23 Furmánek Zdeněk 1984 Pustá Polom 40-49 let
24 Tyčová Iva 1988 Pustá Polom 35-44 let
25 Hrabovska Lenka 1975 Skotnice 45 a více let
26 Grueberová Monika 1973 Opava 45 a více let
27 Grueber Marek 1974 Opava 50-59 let
28 maďarský ohař Jackie 2022 - žákyně
29 Friedelová Benedikta 2000 Paskov (Canicross Beskydy/ MTO) do 34 let
30 Czepiec David 1979 Třinec 40-49 let
31 Suchanek Petra 1990 Ostrava do 34 let
32 Drkošová Nikola 1989 Ostrava 35-44 let
33 Pešáková Veronika 1993 Dolní Lhota do 34 let
34 Jopková Petra 1995 Ostrava do 34 let
35 Kudelová Tereza 1993 Ostrava do 34 let
36 Mazalová Monika 1982 Ostrava (Holky Aperolky) 35-44 let
37 Königová Zuzana 1976 Ostrava (Holky Aperolky) 45 a více let
38 Sošková Lenka 1973 Ostrava (Holky Aperolky) 45 a více let
39 Brožková Jana 1980 Orlová (Holky Aperolky) 35-44 let
40 Janošková Blanka 1988 Ostrava 35-44 let
41 Sýkora Tomáš 1982 Ostrava 40-49 let
42 Švarcová Petra 1995 Daskabát (Hrdinní prasojezdci) do 34 let
43 Švarcová Lia 1992 Daskabát (Hrdinní prasojezdci) do 34 let
44 Smrčka Jeníček 1998 Olomouc (Hrdinní prasojezdci) do 39 let
45 Zápalka Štěpan 1986 Frýdek-Místek do 39 let
46 Zápalka Štěpán 2008 Frýdek-Místek dorostenci
47 Zápalková Viktorie 2010 Frýdek-Místek žákyně
48 Kopidolová Zita 1974 Sviadnov 45 a více let
49 Kopidolová Adéla 2007 Sviadnov dorostenky
50 Gurková Jitka 1973 Studénka 45 a více let
51 Fabiánek David 1986 Frýdlant nad Ostravicí do 39 let
52 Strachanová Andrea 1991 Havířov do 34 let
53 Fabiánková Kristýna 2012 Frýdlant nad Ostravicí žákyně
54 Wolfová Barbora 1989 Velké Albrechtice 35-44 let
55 Popelář Lukáš 1986 Frýdek-Místek (Sněženka a machr) do 39 let
56 Lesňáková Petra 1993 Frýdek-Místek (Sněženka a machr) do 34 let
57 Leitman Jiří 1977 Prostějov 40-49 let
58 Králová Pavla 1978 Ostrava-Výškovice 45 a více let
59 Král Miroslav 1976 Ostrava - Výškovice 40-49 let
60 Král Miroslav 2009 Ostrava - Výškovice žáci
61 Králová Anna 2011 Ostrava-Výškovice žákyně
62 Jarošová Veronika 2012 Ostrava - Výškovice žákyně
63 Jarošová Lucie 2016 Ostrava - Výškovice žákyně
64 Brožková Naděžda 1965 Rychvald (Zabeer) 45 a více let
65 Martiník Jaroslav 1970 Ostrava (♊ ♉ ♓️) 50-59 let
66 Kopelent Josef 1966 Ostrava (♊ ♉ ♓️) 50-59 let
67 Kyselák Bronislav 1973 Ostrava (♊ ♉ ♓️) 50-59 let
68 Malý Jaroslav 1972 Metylovice (♊ ♉ ♓️) 50-59 let
69 Šrámková Kateřina 1975 Nový Jičín (Matky v trapu) 45 a více let
70 Bojková Kateřina 1973 Nový Jičín (Matky v trapu) 45 a více let
71 Žárská Markéta 1982 Kopřivnice 35-44 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 77
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Kolder Smutná Lenka 1977 Havířov 45 a více let
2 Ďuríšková Lenka 1987 Ostrava 35-44 let
3 Novak Aneta 1989 Boršice 35-44 let
4 Novak Alex 2019 Boršice žáci
5 Novak David 1987 Boršice do 39 let
6 Lanšperk Jarda 1982 Boršice 40-49 let
7 Achilles Tereza 1981 Olomouc 35-44 let
8 Achilles Michal 1982 Olomouc 40-49 let
9 Chudjaková Adéla 1997 Sviadnov do 34 let
10 Gavlasová Kateřina 1987 Nošovice 35-44 let
11 Koldušková Kristýna 2000 Vítkov do 34 let
12 Smolková Jana 1996 Opava do 34 let
13 Rašnerová Lenka 1991 Frýdek do 34 let
14 Rašner Šimon 2015 Frýdek-Místek žáci
15 Filová Lucie 1995 Kopřivnice do 34 let
16 Filová Kamila 1966 Kopřivnice 45 a více let
17 Jouklová Evina 1959 Želiv (LAS MEJORES ABUELAS Y YO) 45 a více let
18 Zemanová Péťa 1970 Lovosice (LAS MEJORES ABUELAS Y YO) 45 a více let
19 Štěpničková Štěpina 1961 Praha 8 (LAS MEJORES ABUELAS Y YO) 45 a více let
20 Voldánová Peťa 1980 Hranice (LAS MEJORES ABUELAS Y YO) 35-44 let
21 Šimečková Evík 1961 Milovice (LAS MEJORES ABUELAS Y YO) 45 a více let
22 Vyležíková Nikola 1986 Ostrava (BnP) 35-44 let
23 Břeská Anna 1989 Ostrava (BnP) 35-44 let
24 Hochgesandtová Tereza 1982 Ostrava (BnP) 35-44 let
25 Hochgesandtová Dora 2012 Ostrava (BnP) žákyně
26 Vaňková Julie 1994 Pustá Polom do 34 let
27 Šarajová Michaela 1993 Těškovice do 34 let
28 Laverová Olga 1980 Valašské Meziříčí (Olík a Nadík) 35-44 let
29 Krajčová Silvie 1982 Havířov 35-44 let
30 Mitášová Alexandra 1978 Staré Město 45 a více let
31 Kordošová Monika 1969 Kopřivnice 45 a více let
32 Kahánková Jana 1965 Frýdek Místek 45 a více let
33 Kopřivová Jitka 1983 Hranice 35-44 let
34 Štainerová Hana 1985 Choryně 35-44 let
35 Štainer Kristián 2014 Choryně žáci
36 Štainer Kryštof 2016 Choryně žáci
37 Porubová Helena 1980 Libhošť 35-44 let
38 Porubová Alžběta 2017 Libhošť žákyně
39 Merta Vilém 1958 Ostrava (Willi) 60-69 let
40 Lysová Michaela 1986 Trnávka 35-44 let
41 Hajdučkova Soňa 1983 Trnávka 35-44 let
42 Malinský Roman 1990 Záříčí (Smradi z Hané) do 39 let
43 Malinský Matouš 2016 Záříčí (Smradi z Hané) žáci
44 Drábek Sebastian 2014 Popovice (Smradi z Hané) žáci
45 Kovářová Renáta 1971 Nový Jičín (Bo Pacoši) 45 a více let
46 Kočib Lubomír 1982 Vítkov (Kočibovci) 40-49 let
47 Kočíb Černá Natálie 1981 Vitkov (Kočibovci) 35-44 let
48 Horáková Petra 1994 Vítkov do 34 let
49 Horák Jakub 1988 Vítkov do 39 let
50 Bažanowski Rostislav 1965 Ostrava 50-59 let
51 Novotný Jan 2012 Suchdol nad Odrou žáci
52 Kočíb Kryštof Jan 2009 Vitkov (Kočibovci) žáci
53 Gardavská Tera 1991 Kojetín (Voždíci/Gazdíci) do 34 let
54 Voždová Janička 1967 Kojetín (Voždíci/Gazdíci) 45 a více let
55 Nytrová Lenka 1989 Ostrava 35-44 let
56 Cingelová Andrea 1974 Ostrava 45 a více let
57 Malinová Kateřina 1976 Olomouc 45 a více let
58 Malina Michal 2009 Olomouc žáci
59 Malina Pavel 2011 Olomouc žáci
60 Tomaniec Daniel 1979 Třanovice (Kerry) 40-49 let
61 Peprnik Robert 1975 Třinec (Kerry) 40-49 let
62 Károlyi Hana 1983 Hustopeče nad Bečvou 35-44 let
63 Károlyi Damián 2013 Hustopeče nad Bečvou žáci
64 Tomanek Mirek 1956 Ostrava-Zabřeh 60-69 let
65 Vavříková Jana 1972 Hulín (Feryho team) 45 a více let
66 border kolie Jessie 2022 - žákyně
67 Vavříková Ivana 1993 Topolná (Feryho team) do 34 let
68 Huňařová Eliška 2013 Topolná (Feryho team) žákyně
69 Huňař František 2016 Topolná (Feryho team) žáci
70 Masař Miroslav 1965 Napajedla (Feryho team) 50-59 let
71 Weiss Patrik 1968 Ostrava (PaKo Team) 50-59 let
72 Ptáčková Pavla 1975 Nejdek (Pohodáři) 45 a více let
73 Nakládal Marek 1972 Čechovice (Pohodáři) 50-59 let
74 Novosadová Monika 1982 Hranice 35-44 let
75 Novosadová Alexandra 2012 Hranice žákyně
76 Tománek Michael 1997 Ostrava do 39 let
77 Mozola Michal 1974 Michálkovice (Bo Pacoši) 50-59 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 40
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Veselý David 1974 Orlová 50-59 let
2 Veselá Pavlína 1983 Orlová 35-44 let
3 Stafordšírdský bulteriér Eliška 2022 - žákyně
4 Moraň Vlastimil 1969 Český Těšín (Kct banik ostrava) 50-59 let
5 Prochazka Lukaš 1980 Český Těšín (Kct banik ostrava) 40-49 let
6 Prochazková Sára 2008 Český Těšín (Kct banik ostrava) dorostenky
7 Hlinkova Iveta 1973 Cesky těšín (kct ostrava banik) 45 a více let
8 vahalíková lucie 2000 Starý Jičín do 34 let
9 Kremel Lukáš 1983 Starý Jičín 40-49 let
10 Vlčková Miky 1995 Ostrava (Kulíšci) do 34 let
11 Vaněk Luki 1994 Ostrava (Kulíšci) do 39 let
12 Hejduková Klara 1992 Kopřivnice do 34 let
13 Bělcová Klára 1993 Kopřivnice do 34 let
14 Sivev Simona 1990 Frýdek-Místek do 34 let
15 Sivev Stanislav 1983 Frýdek-Místek 40-49 let
16 Sivev Sebastian 2013 Frýdek-Místek žáci
17 Sivev Šimon 2016 Frýdek-Místek žáci
18 Troppová Ivana 1982 Ostrava Poruba 35-44 let
19 Kábrt Richard 2018 Ostrava Poruba žáci
20 Hruškovská Ivetrle 1967 Štramberk (Hrušky) 45 a více let
22 Kratochvilová Barbora 1991 Ostrava do 34 let
23 Jack russel Jerry 2022 - žáci
24 Kratochvil Adam 2018 Ostrava žáci
25 Stefek Simona 1990 Sedlnice do 34 let
26 Stefek Václav 1988 Sedlnice do 39 let
27 Stefek Alexandr 2022 Sedlnice žáci
28 Štrochová Barbora 1992 Petřvald do 34 let
29 Štrochová Daniela 1971 Petřvald 45 a více let
30 Bohoňkova Markéta 1986 Petřvald 344 35-44 let
31 Bílková Tereza 1988 Ostrava 35-44 let
31 Bednářová Pavlína 1982 Petřvaldík 35-44 let
32 Bílková Stela 2015 Ostrava žákyně
33 Bílková Sára 2018 Ostrava žákyně
34 Olecká Eva 1980 Darkovice (Oleši) 35-44 let
35 Olecký Richard 2012 Darkovice (Oleši) žáci
36 Olecký Vojta 2018 Darkovice (Oleši) žáci
37 Kazikova Katerina 1995 Bohumin do 34 let
38 Lulek Jiri 1990 Bohumin do 39 let
39 Paskudová Michaela 1989 Ludgeřovice 35-44 let
40 Paskudová Rozárie Anna 2020 Ludgeřovice žákyně
Celkem přihlášeno na tuto trať: 48
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Vidomus Zdeněk 1949 Nový Jičín (Nový Jičín) 70 a více let
2 Vidomus Radek 1976 Nový Jičín (Nový Jičín) 40-49 let
3 Babincová Jana 1978 Frenštát pod Radhoštěm (Super parta) 45 a více let
4 Falešníková Martina 1986 Mořkov (Super parta) 35-44 let
5 Fiala Daniel 1984 Ostrava (Fialky) 40-49 let
6 Fiala Tomáš 2017 Ostrava (Fialky) žáci
7 Fialová Eva 1984 Ostrava (Fialky) 35-44 let
8 Valová Alena 1981 Ostrava-Poruba 35-44 let
9 Miková Simona 1987 Frenštát pod Radhošt+m 35-44 let
10 Mika Vlastimil 1955 Frenštát pod Radhoštěm 60-69 let
11 Kitová Šárka 1973 Frýdlant nad Ostravicí (Výletníci) 45 a více let
12 Fialová Eva 1960 Frenštát pod radhoštěm 45 a více let
13 Pawlowská Sylva 1973 Frýdek- Místek (FANYS) 45 a více let
14 Ježík František 1966 Frýdek- Místek (FANYS) 50-59 let
15 Kahánek Vít 1990 Frýdek-Místek do 39 let
16 Karasová Tereza 1990 Frýdek-Místek do 34 let
17 Kahánek Viktor 2022 Frýdek-Místek žáci
18 Československý vlčák Enki Shadow 2022 - žáci
19 Zemaníková Markéta 1991 Čeladná (Vlčí štěstí) do 34 let
20 Šindelová Renáta 1983 Petřvald 35-44 let
21 Šindelová Viktorie 2013 Petřvald žákyně
22 Dočekalová Iveta 1971 Ostrava (Stella Petřkovice ladies) 45 a více let
23 Bugnerová Iva 1967 Ostrava (Stella Petřkovice ladies) 45 a více let
24 Srokova Alena 1974 Petřkovice (Stella Petřkovice Ladies) 45 a více let
25 Niklova Kateřina 1978 Ostrava Petřkovice (Stella Petřkovice Ladies) 45 a více let
26 Strachotová Jana 1972 Ostrava (Stella Petřkovice Ladies) 45 a více let
27 Novosadová Karin 1964 Petřkovice (Stella Petřkovice Ladies) 45 a více let
28 Kalusová Monika 1976 Ostrava - Petřkovice (Stella Petřkovice Ladies) 45 a více let
29 Typovská Lucie 1979 Ostrava 45 a více let
30 Novák David 1976 Ostrava 40-49 let
31 Knollová Gabriela 1984 Frenštát pod Radhoštěm 35-44 let
32 Knollová Klára 2013 Frenštát pod Radhoštěm žákyně
33 BŮŽEK Petr 1968 Studénka (favorité) 50-59 let
34 Kuncová Michaela 1979 Ostrava (favorité) 45 a více let
35 Zvara Gabriel 2003 Ostrava (favorité) do 39 let
36 Dluhošová Petra 1977 Ostrava 45 a více let
37 Jurek Josef 1953 Kopřivnice 70 a více let
38 Kalivoda Lukáš 1979 Frýdlant nad Ostravicí (Výletníci) 40-49 let
39 Dobiáš Václav 1985 Frýdek-Místek (Valeas Blog) do 39 let
40 Dobiášová Leona 1988 Frýdek-Místek (Valeas Blog) 35-44 let
41 Mydlarčíková Kateřina 1976 Ostrava-Petřkovice (Stella Ladies) 45 a více let
42 Krainová Iva 1978 Karviná-Mizerov 45 a více let
43 Mička Mirek 1970 Dolní Lutyně 50-59 let
44 Mrázková Helen 1979 Pardubice (Stella Petřkovice Ladies) 45 a více let
45 Gansová Dobromíra 1955 Příbor (Příbor) 45 a více let
46 Pastorek Tomáš 1983 Ostrava 40-49 let
47 Pastorková Jana 1991 Ostrava do 34 let
48 Pastorek Ivo 2018 Ostrava žáci
Celkem přihlášeno na tuto trať: 55
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Kovaříková Myšák 1969 Ostrava-Poruba (Myšákovci) 45 a více let
2 Skopalová Kamila 1975 Ostrava 45 a více let
3 Geryk Michal 1983 Veřovice 40-49 let
4 Čík Daniel 1975 Ostrava (Myšákovci) 40-49 let
5 Opravilová Květuše 1958 Ostrava-Svinov (CK FILL) 45 a více let
6 Opravil Slavomír 1954 Ostrava-Svinov (CK FILL) 70 a více let
7 Fister Ladislav 1959 Ostrava 60-69 let
8 Špaček Petr 2010 Ostrava - Stará Bělá (CK FILL) žáci
9 Špačková Tereza 2016 Stará Bělá (CK FILL) žákyně
10 Lazecká Dagmar 1957 Bílovec (Dagmar) 45 a více let
11 Řeháčková Verča 1990 Těškovice (Těškovičáci Těškovice) do 34 let
12 Řeháček Jirka 2016 Těškovice (Těškovičáci Těškovice) žáci
13 Raab David 1989 Tísek do 39 let
14 Vojtíšková Kateřina 1995 Tísek do 34 let
15 Höfrová Kateřina 1995 Ostrava do 34 let
16 Šutová Petra 1985 Hranice 1 (ToMa) 35-44 let
17 Rada Tomáš 2012 Hranice (ToMa) žáci
18 Hvižďová Lucie 1985 Frýdek-Místek 35-44 let
19 Halamíček Daniel 1981 Štramberk (Iveťákovi) 40-49 let
20 Halamíčková Štěpánka 2018 Štramberk (Iveťákovi) žákyně
21 Balcárková Lucie 1988 Příbor (JackieDaniels) 35-44 let
22 Balcárek Pavel 1987 Příbor (JackieDaniels) do 39 let
23 Hanáková Táňa 1983 Veřovice 35-44 let
24 Hanáková Eliška 2020 Veřovice žákyně
25 Kneblová Terezie 1975 Bílovec 45 a více let
26 Kazikova Blanka 1973 Bohumin 50-59 let
27 Kunzova Valerie 2013 Bohumin žákyně
28 Kunzova Tereza 2018 Bohumin žáci
29 Foriška Lukášek 2019 Příbor žáci
30 Forišková Gábinka 2021 Příbor žákyně
31 Hanzelová Tereza 1987 Ostrava 35-44 let
32 Šubert Jeník 1991 Ostrava do 39 let
33 Vůjtěch Lukáš 1990 Praha (Sloni z Prahy) do 39 let
34 Vůjtěch Štěpán 2020 Praha (Sloni z Prahy) žáci
35 Havlíková Aneta 1991 Praha (Sloni z Prahy) do 34 let
36 Ulmann Patrik 2013 Praha (Sloni z Prahy) žáci
37 Běhounková Lenka 1964 Prahy (Sloni z Prahy) 45 a více let
38 Kaitman Zdeněk 1961 Praha (Sloni z Prahy) 60-69 let
39 Kalibová Petra 1983 Praha (Sloni z Prahy) 35-44 let
40 Kalibová Veronika 2015 Praha (Sloni z Prahy) žákyně
41 Kalibová Dominika 2010 Praha (Sloni z Prahy) žákyně
42 Čivava Meggie 2022 - žákyně
43 Mičková Monika 1987 Vlkovice 35-44 let
44 Plešková Amálie 2018 Vlkovice žáci
45 Špetlová Martina 1974 Frýdek Místek 45 a více let
46 Adamusová Vanessa 2009 Frýdek-Místek žákyně
47 Šrámek Adéla 1993 Frýdek-Místek do 34 let
48 Blokša Milan 1964 Ostrava 60-69 let
49 Blokšová Naďa 1968 Ostrava 45 a více let
50 Zuchnická Verunka 2018 Suchdol nad Odrou žákyně
51 Zuchnická Dorotka 2020 Suchdol nad Odrou žákyně
52 Zuchnická Barborka 2016 Suchdol nad Odrou žákyně
53 Chromečková Kristýna 1995 Nový Jičín do 34 let
54 Berka Miroslav 1990 Studénka do 39 let
55 Berková Hana 1996 Studénka do 34 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 57
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Ziomková Andrea 1988 Ostrava (Výškovice) 35-44 let
2 Lidák Dominik 2015 Ostrava (Výškovice) žáci
3 Lidák Patrik 2010 Ostrava (Výškovice) žáci
4 Zdráhalová Žaneta 1993 Rašovice do 34 let
5 Zdráhala Radim 1992 Rašovice do 39 let
6 Vostárek Alexík 2017 Stará Bělá (UFC Ostrava) žáci
7 Lanik Lukášek 2018 Ostrava Výškovice (UFC Ostrava) žáci
8 Vostárek Alex 1987 Stará bělá (UFC Ostrava) do 39 let
9 Vostárková Mianka 2020 Stará Bělá (UFC Ostrava) žákyně
10 Laník Vojtík 2021 Ostrava Výškovice (UFC Ostrava) žáci
11 Jurek Lubka 1963 Štramberk (Štramberaci) 60-69 let
12 Klemešová Ilča 1962 Kopřivnice (Štramberaci) 45 a více let
13 Andrešičová Draha 1974 Štramberk (Štramberaci) 45 a více let
14 Vostárková Janka 1963 Ostrava Zábřeh (Štramberaci) 45 a více let
15 Gregorova Zuzana 1988 Ostrava 35-44 let
16 Gregor Vojtěch 2019 Ostrava žáci
17 Gregor Matyáš 2016 Ostrava žáci
18 Geryková Kateřina 1992 Kopřivnice (Strnadlíci) do 34 let
19 Vilímek Toník 2020 Brno (Lopaťáci) žáci
20 Vilímková Zuzanka 1992 Brno (Lopaťáci) do 34 let
21 Veldamonová Marta 1975 Příbor 45 a více let
22 Dostál Michael 2010 Velká Polom (Heřmánci) žáci
23 Heřman Petr 1983 Velká Polom (Heřmánci) 40-49 let
24 Heřmanová Renáta 1980 Velká Polom (Heřmánci) 35-44 let
25 Pourová Ema 2016 Olomouc (Náš GANG) žákyně
26 Huráková Kateřina 1988 Krhová (Náš GANG) 35-44 let
27 Pour Adam 2013 Olomouc (Náš GANG) žáci
28 Riedel Theodor 2021 Krhová (Náš GANG) žáci
29 Riedel Alexander 2023 Krhová (Náš GANG) žáci
30 Hurák Miroslav 1965 Fulnek (Náš GANG) 50-59 let
31 Huráková Jitka 1969 Fulnek (Náš GANG) 45 a více let
32 Giel Sigmundova Žaneta 1983 Štramberk 35-44 let
33 Dulavová Barbora 1990 Lubina do 34 let
34 Monsportová Tereza 1990 Ostrava (Monsportovic rodina) do 34 let
35 Monsport Miroslav 1987 Klimkovice do 39 let
36 Monsport Adam 2021 Klimkovice žáci
37 Höfrová Monika 1966 Ostrava (Lalu Team) 45 a více let
38 Kozák Jaroslav 1959 Frýdek Místek (Lalu Team) 60-69 let
39 Galiová Kateřina 1981 Olbramice (Olbramicka banda, Vyatt a princesses) 35-44 let
40 Gajdošíková Denisa 1988 Rychvald (Vyatt, princesses a Olbramicka banda) 35-44 let
41 Kopečný Ondrášek 1987 Rychvald do 39 let
42 Dlabajová Kristýna 1982 Zlín (K+N+S+M+M+P) 35-44 let
44 Dlabajová Sabina 2015 Zlín (K+N+S+M+M+P) žákyně
44 Dlabajová Nicol 2013 Zlín (K+N+S+M+M+P) žákyně
45 Hlíza Josef 1957 Kladno (Rytíři Kladno) 60-69 let
46 Valchařová Pavla 1987 Baška (Family na tripu) 35-44 let
47 Valchař Matěj 2018 Baška (Family na tripu) žáci
48 Valchařová Eliška 2023 Baška (Family na tripu) žákyně
49 Šimoňáková Vlasta 1959 Baška (Family na tripu) 45 a více let
50 Šimoňák Ondřej 2017 Baška (Family na tripu) žáci
51 Šimoňák Jiří 2014 Baška (Family na tripu) žáci
52 Martens Soňa 1986 Ostrava (Máma & syn) 35-44 let
53 Martens Davídek 2018 Ostrava - Mariánské hory (Máma & syn) žáci
54 Radilová Niki 1996 Orlová Lutyně (Matyášek, Tadeášek, maminka a babička) do 34 let
55 Veřmiřovský Jáchym 2015 Štramberk žáci
56 Veřmiřovská Nina 2017 Štramberk žákyně
57 Horáček Pavel 1977 Trutnov 40-49 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 59
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Běčák Petr 1992 Trojanovice (OSTRAVACY) do 39 let
2 Běčák Tomáš 1992 Trojanovice (OSTRAVACY) do 39 let
3 Baleja Richard 1990 Kláštor pod Znievom (RB Lighting) do 39 let
4 Pudl Macu 2021 - žáci
5 Konvičková Zuzana 1966 Ostrava (Veterán) 45 a více let
6 Pavlinek Martin 1971 Ostrava (Veterán) 50-59 let
7 Petříková Natálie 1994 Háj ve Slezsku do 34 let
8 Maschke Lenka 1975 Ostrava Zábřeh (VLK) 45 a více let
9 Hájková Zuzana 1983 Ostrava Zábřeh (VLK Zuzu) 35-44 let
10 Doležal Roman 1986 Ostrava do 39 let
11 Volný Ondřej 2000 Kopřivnice (Když nemůžeš, tak přidej) do 39 let
12 Volný Jiří 1997 Kopřivnice (Když nemůžeš, tak přidej) do 39 let
13 Bos Petr 1990 Ostrava do 39 let
14 Stančík Michal 1994 Kopřivnice (Stars Hollow) do 39 let
15 Stančíková Hanča 1963 Štramberk (RaRo fisch) 45 a více let
16 Janíková Romana 1978 Tučapy 45 a více let
17 Marišlerová Ivana 1967 Tučapy u Vyškova 45 a více let
18 Matějková Eliška 2012 Kopřivnice (Kočičí vítr) žákyně
19 Matějková Kateřina 1980 Kopřivnice (Kočičí vítr) 35-44 let
20 Šarman Radim 1981 Ostrava (Chachar z Jihu) 40-49 let
21 Žáková Klára 1979 Frýdek-Místek (Just mums) 45 a více let
22 Mátéová Monika 1977 Frýdlant nad Ostravicí 45 a více let
23 Chmel Roman 1974 Ostrava-zabreh (Ono to jede) 50-59 let
24 Teichmannová Gabriela 1975 Hlučín (Malánky) 45 a více let
25 Teichmann Tomáš 1973 Hlučín (Malánky) 50-59 let
26 Figielová - budoucí manželka Veronika 1984 Ostrava 35-44 let
27 Gavlák Miroslav 1984 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
28 Giel Martin 1977 Štramberk 40-49 let
29 Mihalíková Marťas 1977 Studénka (Sranda tým - BO Kolobka) 45 a více let
30 Mihalík Marek 2010 Studénka (Sranda tým - BO Kolobka) žáci
31 Vaňko Radim 1979 Ostrava (BoKolobka Tým Ostrava) 40-49 let
32 Francová Monika 1970 Ostrava (BOKOLOBKA TÝM OSTRAVA) 45 a více let
33 Martiňáková Petra 1992 Ostrava do 34 let
34 Lech Aleksander 1970 Ostrava 50-59 let
35 Kahánková Bára 2000 Baška (Blbej nápad u 5. piva) do 34 let
36 Kubicová Adriana 1999 Havířov (Blbej nápad u 5. piva) do 34 let
37 Kahánek Miroslav 1972 Baška (Blbej nápad u 5. piva) 50-59 let
38 Wilková Natali 2006 Kopřivnice (RaRo fisch) juniorky
39 Zbavitel Roman 2010 Kopřivnice (RaRo fisch) žáci
40 Slívová Zdeňka 1969 Orlová (my dva a čas) 45 a více let
41 Janeček Petr 1976 Ostrava 40-49 let
42 Malík Tomáš 1987 Štramberk do 39 let
43 Dostál Aleš 1995 Krhová (Duck on bike) do 39 let
44 Valchař Jan 1988 Baška (Family na tripu) do 39 let
46 Žitníková Kateřina 1991 Ostrava do 34 let
46 Szkutová Martina 1990 Karviná do 34 let
47 Dočkalík Roman 1980 Koprivnice 40-49 let
48 Trojanec Jan 1990 Frýdek-Místek (Sk Kohouti Przno) do 39 let
49 Sanxaridu Alexandra 1991 Ostrava - Hrabůvka (Amazonka s Lopatkou) do 34 let
50 Hračková Aneta 1998 ostrava (Amazonka s Lopatkou) do 34 let
51 Ernestová Vlaďka 1982 Karviná 35-44 let
52 Ernest Dominik 2007 Karviná dorostenci
53 Jajtner David 1978 ČeskýTěšín 40-49 let
54 Grenová Eva 1985 Ostrava 35-44 let
55 Suchánek Adam 1979 Hlučín (Suchánkovi) 40-49 let
56 Suchánková Julie 2013 Hlučín (Suchánkovi) žákyně
57 Suchánková Klára 1994 Hlučín (Suchánkovi) do 34 let
58 Volný Petr 1984 Frýdek-Místek 40-49 let
59 Gans Jiří 1978 Příbor 40-49 let