Švihák rožnovský
Založit blog Registrovat

1. ŠVIHÁK ROŽNOVSKÝ         13 tras od 7 km do 65 km          14. září 2019

Startovní listina 2019

Celkem: 624
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 18
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Moravek Pavel 1976 Libchavy (Renova-Moravek)
2 Kempný Rostislav 1979 Frýdlant nad Ostravicí
3 Balner Radim 1988 Slatina
4 Kuča Onďa 1990 Přerov (#dvadoneznama)
5 Nehybová Simčula 1996 Hranice (#dvadoneznama)
6 Lapiš Jaromír 1956 Petřvald (.)
7 Antonín Antonín 1983 Luhačovice
8 Mališ Miroslav 1991 Valašské Meziříčí (Nadšenci :-D)
9 Klečka Jaroslav 1999 Bartošovice (Prazdné duše.)
10 Strnadlová Michaela 1997 Frenštát pod Radhoštěm (Prazdné duše.)
11 Sochacký Miloslav 1945 Ostrava (Stará Bělá)
12 Bár Daniel 1975 Hodslavice
13 Burdová Blanka 1971 Opava (Opavská čtyřkolka)
14 Štýbarová Eva 1964 Opava (Opavská čtyřkolka)
15 Zemanová Bohdana 1972 Opava (Opavská čtyřkolka)
16 Václavíková Iveta 1972 Opava (Opavská čtyřkolka)
17 Čudová Mirka 1960 Přerov (Lověšice)
18 Čuda Jiří 1955 Lověšice (Lověšice)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 28
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Liberda Vladimír 1964 Ostrava,Poruba (Děda Vláďa)
2 Kaděra Jiří 1977 Ostrava
3 Urbánek Pavel 1975 Brodek u Prostějova (Už tam budem?)
4 Urbanková Anita 1979 Brodek u Prostějova (Už tam budem?)
5 Kurtin Tomáš 1978 Karviná
6 Škarka Michal 1993 Ostrava
7 Uhrík Eduard 1966 Ostrava
8 Hložánka Miloš 1962 Ostrava - Bělský les
9 Papíková Iveta 1978 Ostrava
10 Kovář Petr 1986 Jasenná
11 Buzková Martina 1984 Frýdek-Místek
12 Beránek Jakub 1993 Šenov (J-Elita Ostrava)
13 Keremidu Michaela Alexis 1996 Ostrava - Poruba (J-Elita Ostrava)
14 Sýkora Jan 1980 Ostrava (AVC)
15 Dobiášová Beáta 1970 Frenštát pod Radhoštěm (dobiway)
16 Dobiáš Jakub 2000 Rožnov pod Radhoštěm
17 Maralík Petr 1986 Pražmo
18 Maralík Pavel 1986 Ostrava
19 Kaděra Tomáš 1973 Vřesina (Kaďošovci)
20 Bochňák Zbyněk 1976 Opava
21 Procházka Marek 1989 Rožnov pod Radhoštěm (lokálka.eu)
22 Sýkorová Eva 1989 Ostrava
23 Vankova Romana 1991 Tichá
24 Duchoňová Hana 1972 Opatovice
25 Plesník Marcel 1975 Hranice
26 Adámek Martin 2000 Ostrava (Tři kamarádi)
27 Fojtách Jan 1999 Ostrava (Tři Kamarádi)
28 Váně Tomáš 1995 Ostrava-Poruba (Ostrava)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 12
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Krátká Petra 1975 Frýdek-Místek (Kraťasi)
2 Krátký Daniel 1973 Frýdek-Místek (Kraťasi)
3 Mžiková Pavla 1973 Trojanovice (Trojanovice)
4 Laňová Jana 1967 Olomouc
5 Laňová Anna 2009 Olomouc
6 Psíková Klára 2009 Olomouc
7 Augustin Michal 1966 Ostrava-Třebovice (Šlapeto)
8 Augustin Adam 2011 Ostrava-Třebovice (Šlapeto)
9 Mikulcová Michaela 1978 Frýdek-Místek (Draculino)
10 Mikulec Rosťa 1978 Frýdek-Místek (Draculino)
11 Slavíčková Renáta 1973 Frýdek Místek (Šnečci)
12 Slavíčková Petra 2001 Frýdek Místek (Šnečci)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 48
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Tancerová Klára 1995 Ostrava
2 Karásková Lucie 1988 Frýdlant nad Ostravicí (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
3 Karásek Martin 1989 Frýdlant nad Ostravicí (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
4 Kocián Jiří 1988 Frýdek-Místek (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
5 Pospíšilová Blanka 1982 Frýdek-Místek (Rungo pro ženy)
6 Kováček Standa 1983 Ostrava (Staníček a Peťulka - lásenky největší)
7 Wiszkonyová Petra 1976 Ostrava (Staníček a Peťulka - lásenky největší)
8 Doležalová Margita 1963 Ostrava,Poruba (Děda Vláďa)
9 Izvorský Jiří 1983 Metylovice (Mauriciani)
10 Kusá Jana 1990 Metylovice (Mauriciani)
11 Kusá Lucie 1993 Metylovice (Mauriciani)
12 Motyčák JÁN 1980 Metylovice (Mauriciani)
13 Omachtová Markéta 1974 Ostrava
14 Carbol Lukáš 1985 Frýdek-Místek
15 Hrabovský Pavel 1983 Krásná pod Lysou Horou (Hraboši)
16 Hrabovská Jana 1986 Krásná pod Lysou Horou (Hraboši)
17 Halatová Andrea 1976 D.Domaslavice (veteráni v ohrožení)
18 Bělavová Denisa 1978 H.Domaslavice (veteráni v ohrožení)
19 Tokaryk David 1987 D.Domaslavice (veteráni v ohrožení)
20 Zappe Petr 1972 Vojkovice (veteráni v ohrožení)
21 Zappe Richard 1986 Vyšní Lhoty (veteráni v ohrožení)
22 Hymlárová Ivana 1974 Otice (HC Otice)
23 Hymlár Jiři 1971 Otice (HC Otice)
24 Trnová Kateřina 1992 Ostrava
25 Šmach Jiří 1992 Ostrava
26 x Šantal 2017 -
27 Cichá Ester 1970 Dolní Lutyně
28 Smekal Jan 1987 Frýdek-Místek (aktivnidite.cz)
29 Chmel Jiří 1975 Frýdek-Místek (aktivnidite.cz)
30 Soušková Katy 1970 Havířov
31 Klementová Gabriela 1969 Frýdek-místek
32 Kalus Roman 1967 Bystřice pod Hostýnem
33 Doneberkova Lenka 1975 Kroměříž
34 Kočvarová Michaela 1985 Frýdek-Místek
35 Uherková Veronika 1992 Bohumín (Prasonautky)
36 Richterová Iveta 1992 Ostrava (Prasonautky)
37 Blabla Zdeněk 1989 Valašské Meziříčí
38 Šmehlíková Sylva 1978 Studénka
39 Šmehlík Pavel3 1973 Studénka
40 Kopcová Denisa 1978 Ostrava-Radvanice (Zoufalky)
41 Kujanová Jana 1976 Střítež (Zoufalky)
42 Vašíčková Michaela 1990 Ostrava
43 Sedlackova Klara 1990 Český Těšín
44 Gernešová Zdenka 1978 Znojmo (Znojmo)
45 Blažek Milan 1977 Brno
46 Malant Stanislav 1967 Bystřice pod Hostýnem (Orel Bystřice pod Hostýnem)
47 Kubenkova Radmila 1969 Ostrava
48 Ulčáková Ajvi 1990 Studénka
Celkem přihlášeno na tuto trať: 73
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Kempná Klára 2011 Frýdek-Místek
2 Ambrožová Lenka 2011 Frýdlant nad Ostravicí
3 border teriér Alex 2017 -
4 Makovičková Petra 1982 Frýdlant nad ostravicí
5 Nitschová Denisa 1985 Orlová
6 Návrat Marek 1978 Bohumín
7 mix Ron 2017 -
8 Šišková Martina 1993 Frýdek-Místek (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
9 Návrat Michal 1992 Frýdek-Místek (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
10 Polka Václav 1987 Morávka (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
11 Langer Jiří 1995 Ostrava
12 Lidová směska Ení 2017 -
13 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (Sheriff Wiggum Sport Team)
14 Dobrovolná Zita 1977 Brno
15 Hessová Jana 1990 Český Těšín
16 Pachl Mirek 1988 Havířov
17 Valentík Milan 1990 Kopřivnice
18 Bednarska Blanka 1966 Rožnov pod Radhoštěm (Sportguides)
19 Pilich Adam 1989 Fryčovice (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
20 Skýpalová Martina 1984 Fulnek 1
21 Valečková Ivana 1966 Frýdek Místek
22 Hrubý Jan 1991 Havířov
23 Grohová Denisa 1989 Brno
24 Groh Ondřej 1989 Brno
25 Bureš Marcel 1981 Ostrava
26 Kwieková Iveta 1992 Dolní Lutyně
27 Foriška Štefan 1983 Příbor
28 Hanzelová Tereza 1987 Ostrava
29 Foriška Lukášek 2019 Příbor
30 Kubíčková Denisa 1977 Ostrava
31 Kubíčková Nikolka 2008 Ostrava
32 Witke Ondřej 1986 Ženklava
33 Dráčková Jana 1986 Nový Jičín
34 Cseriová Katarína 1988 Tekovské Lužany
35 Cseri Arpád 1959 Tekovské Lužany
36 Galiová Inge 1980 Petrovice u Karviné (Stg Karviná)
37 Pomklová Zuzana 1986 Polanka nad Odrou
38 Nešpor Levová Iveta 1986 Frýdek-Místek
39 Filáková Lenka 1982 Paskov
40 Štainerová Hana 1985 Choryně
41 Labradorsky retrivr Lucky 2017 -
42 Kosťova Monika 1984 Karviná 4
43 Pyšíková Staňková Michaela 1986 Petřvald
44 Fišerová Irena 1980 Karviná
45 Macejková Veronika 1991 Ostrava/Zábřeh
46 Fojtíková Klára 1989 Frýdek-Místek
47 Gazárková Lenka 1988 Frýdek-Místek
48 Konkolská Eva 1989 Havířov
49 Štěpán Pavel 1984 Havířov
50 Staňková Lenka 1988 Ostrava
51 Papaj Tomáš 1995 Bystřice
52 Papajová Miluše 1970 Bystřice
53 Aljašský malamut Kira 2017 -
54 Karlíková Kristýna 1994 Zlín
55 Pajdla Marek 1992 Střítež nad Ludinou
56 Vargová Marcela 1968 Ostrava-Hrabůvka
57 Antonín Jiří 1979 Ostrava
58 Řehová Markéta 1994 Zlín
59 Vargová Nikola 1993 Ostrava
60 Gratzová Veronika 1991 Kravaře
61 Pastrňák Adam 1987 Havířov
62 Jemelikova Katerina 1988 Brno (Holky z Obory)
63 Slovakova Dagmar 1989 Brno (Holky z Obory)
64 Mačejovská Eliška 2003 Metylovice
65 Janovská Natálie 2003 Frýdlant nad Ostravicí
66 Križan Július 1978 Štramberk
67 Langerová Martina 1979 Ostrava Poruba (Starobělské lurdy)
68 Kopřivová Jitka 1983 Hranice
69 Fedorková Marie 1992 Havířov
70 Murínová Lucie 1993 Havířov
71 Poledníková Tereza 1990 Havířova
72 Německý ohař Edita z Fucimanova domu 2017 -
73 Dostalová Veronika 1990 Otrokovice
Celkem přihlášeno na tuto trať: 45
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Kohútová Petra 1986 Ostrava
2 Bůžková Lucie 1985 Ostrava
3 Čápová Lada 1970 Ostrava - Hrabůvka (SRTG Ostrava)
4 Šajtarová Lenka 1965 Ostrava (Ostrava)
5 Potěšil Miroslav 1981 Valašské Meziříčí
6 Radoňová Kateřina 1984 Havířov
7 Vršecká Petra 1987 Otaslavice
8 Bodinková Kateřina 1979 Olomouc 9 (Lenochodi)
9 Rafajová Adéla 2000 Olomouc 9 (Lenochodi)
10 Prášil Robin 1999 Olomouc 9 (Lenochodi)
11 Prasilova Marcela 1975 Olomouc
12 Prasil Josef 1968 Olomouc
13 Dragon Jan 2001 Ostrava - Zábřeh (Dáša Crew)
14 Gomola Adam 2002 Ostrava (Dáša Crew)
15 Jelínek Filip 1986 Ratiboř
16 Fabiánová Mokrouš 1973 Ostrava (Fabíci)
17 Fabián Radek 1971 Ostrava (Fabíci)
18 Fabiánová Kačka 1994 Ostrava (Fabíci)
19 David Tomas 1975 Frenštát pod Radhoštěm
20 Lysák Pavel 1960 Frenštát pod Radhoštěm (Frenštát pod Radhoštěm)
21 Sendlerová Pavla 1968 Horní Bludovice
22 Sendler Walter 1963 Horní Bludovice
23 Sendler David 1991 Horní Bludovice
24 Ilyeninová Hana 1979 Ostrava (ostrava)
25 Neoralová Daniela 1972 Havířov
26 Neoral Karel 1972 Havířov
27 Janáková Leuschka 1979 Havířov
28 Kaniová Jaňule 1982 Frenštát pod Radhoštěm
29 Teriaki Omar 1972 Přerov (Omaříkovci)
30 Ošťádalová Zuzana 1978 Prostějov (Omaříkovci)
31 Režnarová Veronika 1990 Štramberk (Štramberk)
32 Hlavsová Radka 1978 Ostrava (Rodinka)
33 Hlavsa Martin 1977 Ostrava (Rodinka)
34 Hlavsa Ondřej 2009 Ostrava (Rodinka)
35 Ohnheiser Martin 1978 Fulnek
36 Bazalková Jana 1975 Hulín (Bezva holky z Hulína)
37 Vaculíková Renata 1975 Hulín (Bezva holky z Hulína)
38 Sedlák Jan 1986 Šenov (Standartní tlupa)
39 Sikorová Lucie 1982 Frýdlant nad Ostravicí (Standardní tlupa)
40 JAŠEK Lukáš 1986 Studénka Butovice (Standardní tlupa)
41 JAŠKOVÁ Zuzana 1983 Studénka - Butovice (Standardní tlupa)
42 Valášková Kristýna 1992 Studénka (Standardní tlupa)
43 Fialová Eva 1960 Frenštát pod radhoštěm
44 Fabiánová Léňa 1996 Ostrava (Fabíci)
45 Reitšmíd Jiří 2000 Rychvald
Celkem přihlášeno na tuto trať: 58
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Sopuchová Jája 1989 Příbor
2 Moravcová Jitka 1992 Brno (Lopaťáci)
3 Vilímek Jakub 1987 Brno (Lopaťáci)
4 Novotná Blanka 1986 Vsetín
5 kanárský podenko Pedrito 2017 -
6 Mikulášková Monika 1988 Prostějov
7 Matulewicz Iwona 1985 Prostějov
8 Krupcová Erika 1992 Nový Jičín
9 Olšovský Dušan 1987 Nový Jičín
10 Stradějová Jitka 1989 Vsetín
11 Jurečková Jelena 1966 Kopřivnice
12 Michnova Danuse 1963 Kopřivnice
13 Golasovská Tereza 1991 Třinec
14 miniaturní bulteriér Daenerys 2017 -
15 Valová Soňa 1979 Vsetín
16 Dyluš Přemysl 1987 Ostrava (Equa bank)
17 Sykalová Lucie 1985 Ostrava (Equa bank)
18 Havelka Tom 1993 Vratimov
19 Havelková ZuZu 1986 Vratimov
20 Neuwirthová Petra 1972 Studénka (Studénka)
21 Matulík Vojtěch 2000 Studénka (Studénka)
22 Fitrzyk Aleš 1974 Frýdek-Místek (Alda Team)
23 Matějková Monika 1973 Frýdek-Místek (Alda Team)
24 Sváčková Lucie 1983 Frenštát pod radhoštěm (Alda team)
25 Sváčková Viktorie 2011 Frenštát pod Radhoštěm (Alda team)
26 Kopalová Kateřina 1981 Prostějov
27 Pliska Radek 1979 Přerov
28 Konvičková Jana 1974 Ostrava-Hrabůvka
29 Sokolová Tereza 1989 Ostrava (Equa bank)
30 Murková Nicol 1990 Ostrava (Equa bank)
31 Olejníková Daša 1997 Ostrava (Equa bank)
32 Gregořica Daniel 1979 Ostrava
33 Heroldová Gabriela 1979 Petřvald
34 Lukáš Vlastimil 1980 Ostrava
35 Gregořicová Soňa 1980 Ostrava
36 Skácelová Barbora 1988 Ostrava - Poruba (Equa bank)
37 Rendlová Monika 1974 Lipník nad Bečvou
38 Klimošova Barča 1982 Ostrava
39 Brenkusová Markétka 1991 Havířov
40 Německý ovčák Onta 2017 -
41 Švrčinová Naďa 1966 Veřovice (Bendži Team)
42 Kuncová Michaela 1979 Ostrava (favorité)
43 Bůžek Petr 1968 Studénka (favorité)
44 Hradická Eva 1966 Ostrava (favorité)
45 Hudečková Monika 1975 Ostrava
46 Sokol Michal 1988 Ostrava
47 Konvičková Markéta 2003 Ostrava - Hrabůvka
48 Konvička Petr 1967 Ostrava - Hrabůvka
49 Lysová Michaela 1986 Trnávka (Žížalky)
50 Hajdučkova Soňa 1983 Trnávka (Žížalky)
51 Muška David 1981 Ostrava
52 Petrušková Lenka 2009 Klimkovice
53 Sochová Dagmar 1964 Nový Jičin
54 Páleníková Vlaďka 1974 Přerov
55 Šedová Jana 1976 Přerov
56 Kuncová Kristýna 2006 Ostrava (favorité)
57 Suták Zoli 1991 Kopřivnice
58 Drkošová Lucie 1987 Frýdek-Místek
Celkem přihlášeno na tuto trať: 36
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Vavrlová Nikol Misaki 1998 Opava (Svatá Trojice)
2 Klimovič Pavel 1974 Praha (Vizitkošílenci)
3 Matoušek Jaroslav 1968 Praha (Vizitkošílenci)
4 Krainová Iva 1978 Karviná (Šneci v běhu)
5 Mička Mirek 1970 Dolní Lutyně (Šneci v běhu)
6 Zehnálek Pavel Stanislav 1975 Medlovice u Vyškova
7 Výmarský ohař kříženec Miki 2017 -
8 Průchová Eva 1969 vítkov (dojdem spolu)
9 Rotreklová Janča 1965 Budišov nad Budišovkou (dojdem spolu)
10 Průcha Standa 1968 Vítkov (dojdem spolu)
11 Tomášek Peťa 1980 Vítkov (dojdem spolu)
12 Chládková Bohdana 1976 Pchery
13 Chládek Štěpán 2008 Pchery
14 Chládková Linda 2010 Pchery
15 Krupa Martin 1948 Čeladná
16 Krupová Ludmila 1953 Čeladná
17 Krobova Terezka 2006 doksy (Krobíci)
18 Krobova Rozárka 2009 Doksy (Krobíci)
19 Krobova Anastázie 2013 Doksy (Krobíci)
20 krobova andrea 1978 doksy (Krobíci)
21 Taťáková Barbora 1988 Otrokovice
22 Ernestová Saruška 2003 Karviná
23 Ernest Domča 2009 Karviná
24 Ernestová Vlaďka 1982 Karviná (Karviná)
25 Ernest Mirek 1959 Karviná
26 Gufrovič Peter 1976 Rychaltice (GUFÍCI)
27 Jezevčík Guffy 2017 -
28 Jezevčík Ronny 2017 -
29 Jezevčík Yeffrey 2017 -
30 Gufrovičová Iveta 1977 Rychaltice (GUFICI)
31 Klimešová Jana 1974 Náměšť na Hané
32 Klimešová Kateřina 2010 Náměšť na Hané
33 Davidová Renáta 1969 Vřesina
34 Langrová Miroslava 1972 Polanka nad Odrou
35 Krupa Tomáš 1968 Frenštát pod Radhoštěm
36 Kasperová Kristýna 1994 Ostrava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 95
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Rolíšková Vladana 1978 Ostrava - Mariánské Hory
2 Vlková Melanie 1948 Ostrava
3 Řapková Monika 1979 Ostrava
4 Kolder Smutná Lenka 1977 Havířov (Leňulilinka team)
5 Kolder Pavel 1973 Havířov (Leňulilinka team)
6 Malý Pavel 1974 Hranice
7 Malá Markéta 2003 Hranice 1
8 Malá Magdaléna 2009 Hranice
9 Malá Ludmila 1975 Hranice (Hranice)
10 Konderlová Zuzana 1985 Píšť (Píšť)
11 Konderlová Lenka 1960 Píšť (Píšť)
12 Klossová Jana 1962 Koblov (Koblov)
13 Jindřichová Iveta 1972 Ostrava (Ostrava)
14 Toman Lukáš 1976 Kaňovice
15 Voždová Jaňa 1967 Kojetín (Voždíci)
16 Vožda Ondra 1988 Kojetín (Voždíci)
17 Gardavský Zbyňa 1990 Kojetín (Gazdíci)
18 Voždová Tera 1991 Kojetín (Voždíci)
19 Mraz Miloslav 1981 Trojanovice (FrostMENi)
20 MRÁZ Maxmilián 2010 Trojanovice (FrostMENi)
21 Kolůchová Eliška 2005 Babice (FrostMENi)
22 Kolůchová Eliška 1977 Babice (FrostMENi)
23 Mrázová Hana 1981 Trojanovice (FrostMENi)
24 Kolůch Petr 1977 Babice (FrostMENi)
25 Kolůch Filip 2010 Babice (FrostMENi)
26 Nogova Kristýna 1987 Frydek-Mistek (Snad dojdem)
27 Noga Lukáš 1982 Frydek-Mistek (Snad dojdem)
28 Gonek Tomáš 1972 Kunčičky u Bašky (Snad dojdem)
29 Gonkova Lucie 1976 Kunčičky u Bašky (Snad dojdem)
30 Zezulková Jaroslava 1966 Ostrava
31 Rudolová Lenka 1962 Ostrava - Moravská Ostrava
32 Ostrožná Mirka 1989 Ostrava
33 Joneková Zdenka 1968 Ostrava
34 Ptáčková Pavla 1975 Nejdek (Nejdečáci)
35 Ptáčková Pavla 1993 Heřmánky
36 Nakládal Marek 1972 Čechovice
37 Neuvirtová Iva 1983 Ostrava
38 Holain Tomáš 1983 Ostrava
39 Pavlíková Jitka 1975 Bílovec (Bílovecké čiperky)
40 Titzová Hana 1989 Frýdek-Místek
41 Suk Daniel 1980 Praha
42 HONEK David 1970 ČELADNÁ (JENOM.CZ)
43 HONKOVÁ ANEŽKA 2008 ČELADNÁ (JENOM.CZ)
44 HONKOVÁ KAROLÍNKA 2011 ČELADNÁ (JENOM.CZ)
45 Honková Olga 1979 Čeladná (JENOM.cz)
46 Čáliková Markéta 1993 Dolní Lutyně (RAKETY)
47 Čáliková Šárka 1971 Dolní Lutyně (RAKETY)
48 Čáliková Žaneta 1993 Dolní Lutyně (RAKETY)
49 Zmudová Soňa 1991 Bohumín (RAKETY)
50 Szelongová Dominika 1997 Dolní Lutyně (RAKETY)
51 Lisová Stanislava 1988 Dolní Lutyně (RAKETY)
52 Lisová Renáta 1965 Karviná - Nové Město (RAKETY)
53 Šustíková Markéta 1998 orlová (RAKETY)
54 Šindar David 1990 Dolní Lutyně (RAKETY)
55 Ruberova Alena 1964 Brno
56 Bartek Adam 1993 Ostrava
57 Bartková Anna 2007 Ostrava
58 Hanusková Darča 1994 Karviná (RAKETY)
59 Lazecká Dagmar 1957 Bílovec
60 Gajdošíková Zdeňka 1967 Rychvald (DenZde Ryčmond (Rychvald))
61 Gajdošíková Denisa 1988 Rychvald (DenZde Ryčmond (Rychvald))
62 David Miroslav 1972 Nový Jičín
63 Vranová Lucie 1973 Nový Jičín
64 David Vladimír 1946 Nový Jičín (Nový Jičín)
65 Šindlerová Ivana 1969 Bílovec (Bílovecké čiperky)
66 Chamrádová Monika 1982 Poruba (4 z tanku a pes)
67 Barabašová Petra 1975 Ostrava (4 z tanku a pes)
68 Barabašová Anna 2008 Ostrava (4 z tanku a pes)
69 Barabašová Marie 2008 Ostrava (4 z tanku a pes)
70 Schubertová Zdenka 1960 Bílovec
71 Kaňková Terezka 2009 Karviná
72 Kaňková Dorotka 2011 Karviná
73 Sobolová Zuzka 1987 Karviná
74 Jurek Josef 1953 Kopřivnice
75 Koníčková Pavla 1988 Přerov (Koníci)
76 Koníček Milan 2012 Přerov (Koníci)
77 Ďatková Karolína 1966 Frenštát p. R. (Jdu s Vaškem a Paprikou)
78 Ďatka Václav 1962 Frenštát p. R. (Borelie na cestě)
79 Pustějovská Patricie 1979 Frenštát p. R. (Jdu s Vaškem a Karolinou)
80 Brzezinová Jiřina 1980 Frýdlant nad Ostravicí (Beskydský holky)
81 Martinátová Elena 1972 Frýdek - Místek (Beskydský holky)
82 Šebíková Iveta 1968 Horní Tošanovice (Beskydský holky)
83 Chamrád Matěj 2008 Ostrava - Poruba (4 z tanku a pes)
84 wiacková simona 1974 Čavisov, Ostrava (4 z tanku a pes)
85 Holaň Matěj 2007 Čavisov, Ostrava (4 z tanku a pes)
86 Holubová Lenka 1966 Čavisov (4 z tanku a pes)
87 Szymiczek Max 2007 Čavisov (4 z tanku a pes)
88 Hruškovská Iveta 1967 Štramberk (Hrušky)
89 Hruškovský Radim 1964 Štramberk (Hrušky)
90 Urbanová Markéta 1989 Stonava (Couravé kozy)
91 Kmecová Michaela 1992 Havířov - Podlesí (Couravé kozy)
92 Keprtová Markéta 1992 Ostrava (Couravé kozy)
93 Mačkalová Marie 1986 Ostrava (Couravé kozy)
94 Lotter Martin 1967 Albrechtice (ZLOBR team)
95 Brzósková Lucie 1981 Albrechtice (ZLOBR team)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 49
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Hlaváčová Patricie 1991 Frenštát p.R. (Hlaváčovic holky)
2 Tořová Libuše 1977 Ostrava (Klííd)
3 Goldová Majka 1964 Valašské Meziříčí
4 Laverová Olga 1980 Valašské Meziříčí
5 Adamíková Vlaďka 1966 Uherský Ostroh (Brno)
6 Červenka Jiři 2009 Praha
7 Svoboda Lukáš 1982 Olomouc
8 Sekanina Jan 1983 Praha
9 Zajíčková Klára 1990 Ostrava
10 Krupa Jaromír 1947 Havířov-Podlesí (Havířov)
11 Krupová Jana 1949 Havířov
12 Muchová Šárka 1970 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
13 Muchová Markéta 2005 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
14 Mucha Jan 2010 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
15 Kimák Jiří 1965 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
16 Janásková Alena 1976 Ostrava (AAAA)
17 Thomanková Alexandra 1974 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
18 Kimáková Monika 1965 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
19 Janásek Aleš 1972 Ostrava (AAAA)
20 Frýdlová Markéta 1992 Liptál
21 Minář Roman 1969 Liptál
22 Minářová Eliška 2018 Liptál
23 Oříšek Zorka 2017 -
24 Rečková Klaudie 1970 Frenštát pod Radhoštěm (Motýlí víly)
25 Hrušková Kateřina 1989 Kopřivnice
26 Hruška Filip 2017 Kopřivnice
27 Krstevová Dáša 1956 Kopřivnice (Zahradnictví Krstevič)
28 Bednář Filip 2010 Pardubice (Bez Šaomi ani krok)
29 Doležalová Zuzana 1966 Opava (Opava)
30 Urbanská Jana 1970 Opava (Opava)
31 Vidomus Zdeňek 1949 Nový Jičín (Nový Jičín)
32 Vidomus Radek 1976 Nový Jičín (Nový Jičín)
33 Vítek Michal 1988 Vratimov (Raubíři)
34 Vítková Viktorie 2018 Vratimov (Raubíři)
35 Oslislová Kristýna 1998 Ostrava (Raubíři)
36 Bjačková Iveta 1986 Lichnov (Maminy on the trek)
37 Lesák Michal 1991 Ostrava
38 Vernerová Zuzana 1992 Ostrava
39 Lesáková Jana 1969 Dětřichov nad Bystřicí
40 Lesák Jiří 1969 Dětřichov nad Bystřicí
41 Malinová Kristýna 1997 Ostrava-Zábřeh (Maminy on the trek)
42 Hruzíková Tereza 1992 Ostrava (Buchtičkův gang)
43 Kuchta Pavel 1983 Ostrava (Buchtičkův gang)
44 Vlachová Irena 1970 Pržno (Buchtičkův gang)
45 ŠOFER Filip 2011 Ostrava (Hošťálkovice)
46 Šofrová Lucie 1989 Ostrava 28 (Hošťálkovice)
47 Vašenka Václav 2009 Frýdek-Místek (Beskydští Pacoši)
48 Vašenková Vendula 2012 Frýdek-Místek (Beskydští Pacoši)
49 Vráblová Jana 1962 Frýdek-Místek
Celkem přihlášeno na tuto trať: 118
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Kristen Pavel 1984 Mikolajice (Kristenčata)
2 Kristen Markéta 1987 Mikolajice (Kristenčata)
3 Kristen Táďa 2010 Mikolajice (Kristenčata)
4 Kristen Samik 2013 Mikolajice (Kristenčata)
5 Legerská Zdeňka 1971 Frýdek-Místek
6 Brázdová Kateřina 1990 Stonava
7 Kypús Matyáš Ján 2018 Stonava
8 Klímková Michaela 1982 Opava (aktivní maminka)
9 Klímek Ondřej 2013 Opava (KELÍMCI)
10 Kraus Miroslav 1964 Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
11 Kahánek Adámek 1972 Vlčovice
12 Beňo Radek 1969 Praha (Barranďák)
13 Pašová Helena 1959 Duchcov
14 Paš Antonin 1956 Duchcov
15 Pašová Zuzka 2007 Duchcov
16 Soukupová Eva 2008 Duchcov
17 Žilková Petra 1978 Rožnov pod Radhoštěm (Žilky)
18 Žilková Klára 2008 Rožnov pod Radhoštěm (Žilky)
19 Žilková Hana 2010 Rožnov pod Radhoštěm (Žilky)
20 Žilka Stanislav 2017 Rožnov pod Radhoštěm (Žilky)
21 Pavlíčková Eliška 1987 Bystřice nad Pernštejnem
22 Zobačová Zobačová 1972 Praha 10,Hostivař
23 Himl Honza 2009 Praha 10,Hostivař
24 Sloupenská Dana 1966 Dlouhá Loučka (Odrostenky)
25 německý špic Ema 2017 -
26 Schindlerová Iveta 1971 Uničov (Odrostenky)
27 Yorksir Willy 2017 -
28 Hrózová Jana 1960 Bohuňovice (Odrostenky)
29 Navrátilová Jana 1983 Lipník nad Bečvou
30 Navrátil Roman 1977 Lipník nad Bečvou
31 Červenková Jiřina 1973 Praha 10,Hostivař
32 Svobodová Markéta 1988 Olomouc
33 Sekaninová Lenka 1985 Praha
34 Pazdera David 2012 Ostrava (LEGÁČCI)
35 Pazderová Lenka 1986 Ostrava (LEGÁČCI)
36 Pazdera Jakub 1984 Ostrava (LEGÁČCI)
37 Pazdera Michael 2015 Ostrava (LEGÁČCI)
38 Caletková Ivana 1968 Uničov (Odrostenky)
39 americký bezsrstý terér Kika 2017 -
40 Sešínová Hana 1960 Mladá Boleslav (KČT Chlum)
41 Cahlík Štěpán 1978 Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
42 Cahlík Tadeáš 1978 Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
43 Kuzněcovová Marie 1960 Jirkov
44 Pazderka Hynek 1970 Český Krumlov (český krumlov)
45 Havlíček Petr 1975 Blansko
46 Škabrahová Eva 1987 Blansko
47 Havlíček Ondřej 2015 Blansko
48 Havlíček Vojtěch 2017 Blansko
49 Matůšů Pavla 1989 Hranice (Hranice)
50 Matůšů Daneček 2019 Hranice (Hranice)
51 Matůšů Jakub 1987 Hranice (Hranice)
52 Rušajová Romana 1970 Ostrava (Ostrava)
53 Rušaj Jan 2005 Ostrava
54 Vašků Natálie 2001 Hvozdná
55 Slováčková Tereza 1999 Hvozdná
56 Mičková Denisa 1993 Frýdek-Místek (Mývalové)
57 Jursová Aneta 1990 Frýdek-Místek (Mývalové)
58 Křižák Filip 2001 Frýdek-Místek (Mývalové)
59 Jursa Petr 1991 Frýdek-Místek (Mývalové)
60 Sklenovská Kristýna 1991 Příbor (Tým Skleňák)
61 Sklenovský Milan 1992 Příbor (Tým Skleňák)
62 Sklenovská Anežka 2015 Příbor (Tým Skleňák)
63 Sklenovský Adam 2018 Příbor (Tým Skleňák)
64 Sklenovská Amálie 2013 Příbor (Tým Skleňák)
65 Sasinová Lucie 1988 Ostrava - Proskovice (DinoSauer team)
66 Drastichová Renáta 1993 Ostrava (Mokřinka)
67 Drastich Jiří 1985 Ostrava (Mokřinka)
68 Drastich Mikuláš 2018 Ostrava (Mokřinka)
69 Šodková Petra 1977 Ostrava (BOKOLOBKA!!!)
70 Grulich Petr 1973 Vítkov (BOKOLOBKA!!!)
71 Balcárková Lucie 1988 Příbor (JackieDaniels)
72 Balcárek Pavel 1987 Příbor (JackieDaniels)
73 Novák Zbyněk 1979 Rožnov pod Radhoštěm (GAZ Team)
74 Janíková Alžběta 1992 Rožnov pod Radhoštěm (GAZ Team)
75 Novák Gabriel 2017 Rožnov pod Radhoštěm (GAZ Team)
76 Šindelářová Veronika 1987 Olomouc
77 Nevrlý Miroslav 1984 Olomouc
78 Závodná Nelinka 1990 Kozlovice
79 Kalincová Vendulka 1994 Příbor
80 Kříženec Fíbí 2017 Příbor (Tlapičky)
81 Kříženec Míša 2017 Příbor (Tlapičky)
82 Baroňová Lůca 1993 Příbor (Tlapičky)
83 Sýkorová Pavlína 1970 Ostrava
84 Ligocká Dorinka 2015 Ostrava
85 Sýkora Aleš 1967 Ostrava
86 Ležáková Markéta 1982 Bystrice pod Hostýnem
87 Nosálková Eliška 1987 Valašské Meziříčí
88 Nosálková Sofie 2014 Valašské Meziříčí
89 Hopanová Klára 1990 Kvasice (Quasky)
90 Robová Iva 1991 Kvasice (Quasky)
91 Francouzský buldoček Ronny 2017 -
92 Grulichová Lenka 2005 Vítkov (BOKOLOBKA!!!)
93 Babica Kristián 2004 Hovězí
94 Babica Tomáš 2011 Hovězí
95 Gregová Zuzana 1986 Ostrava (Janíkov team)
96 Grega Ján 1984 Ostrava (Janíkov team)
97 Grega Janík 2018 Ostrava (Janíkov team)
98 Bílková Markéta 1983 Huštěnovice
99 Mišák Vašík 2014 Huštěnovice
100 Mišáková Anička 2016 Huštěnovice
101 Salajková Radka 1990 Ostrava (Janíkov team)
102 Fašánoková Mája 1987 Ostrava (Janíkov team)
103 Nedabylkova Ondra & Kristýna & Kryštůfek 1990 Ostrava Poruba (Rodinka na tripu)
104 Popp Šefi Štěpi 2018 Slatina (Hasiči Slatina)
105 Bažanowská Barbora 1991 Slatina (Hasiči Slatina)
106 Tomková Lucie 1988 Ostrava (Odláci)
107 Vrzala Vladimír 2014 Frýdek Místek (Odláci)
108 Vrzalová Alžběta 2016 Ostrava (Odláci)
109 Tkočová Tereza 1984 Ostrava
110 Tkoč Jaromír 1967 Ostrava
111 Anglický kokršpaněl Disny 2017 -
112 Marková Pavla 1986 Valašské Meziříčí
113 Korytář Milan 1984 Valašské Meziříčí
114 Gřes Jiří 1981 Kopřivnice
115 Ptašková Jana 1990 Ostrava
116 Mazurová Petra 1983 Ostrava
117 Fialová Andrea 1992 Hradec nad Moravicí
118 Beinhauer Jan 1994 Opava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 3
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Šubertová Helena 1994 Ostrava (BO KOLOBKA!!!)
2 Mihalíková Marťoš 1977 Studénka (BO Kolobka !!!)
3 Friedrich Lukáš 1968 Litoměřice
Celkem přihlášeno na tuto trať: 41
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Tomanovicsová Lenka 1988 Ostrava - Poruba (Beskydští pacoši)
2 Moravcová Alžběta 1980 Hlučín (Beskydští pacoši)
3 Bernat Jan 1972 Hlučín (Beskydští pacoši)
4 Neplech Jura 1979 Ostrava Poruba (Beskydšti pacoši)
5 Hanc Petr 1995 Karvina (Beskydští pacoši)
6 Babiszová Zdenka 1992 Frýdek-Místek (Beskydští Pacoši)
7 Mališ Petr 1976 Frýdek-Místek (Beskydští Pacoši)
8 Mališ Daniel 2016 Frýdek-Místek (Beskydští Pacoši)
9 Španihel David 1998 Ostrava (Beskydští Pacoši)
10 Mozola Michal 1974 Havířov (Beskydští Pacoši)
11 Kovářová Renáta 1971 Nový Jičín (Beskydští pacoši)
12 Dvorská Liba 1968 Jeseník nad Odrou (Beskydští pacoši)
13 Flaszová Filipková Petra 1980 Třinec (Beskydští pacoši)
14 Český fousek Bejlís 2017 Třinec (Beskydští Pacoši)
15 Dudzik David 1979 Orlová - Lutyně (Beskydští Pacoši)
16 Ilka Pupendo 1996 Havirov (Beskydští pacoši)
17 Grünbergerová Simona 1979 Vratimov-Horní Datyně (DRYM TYM)
18 Grünbergerová Eliška 2006 Vratimov-Horní Datyně (DRYM TYM - líheň)
19 Spáčilová Veronika 1976 Ostrava-Zábřeh (DRYM TYM)
20 Spáčilová Daniela 2007 Ostrava-Zábřeh (DRYM TYM - líheň)
21 Spáčilová Klára 2003 Ostrava-Zábřeh (DRYM TYM - líheň)
22 Grünberger Jakub 1978 Vratimov-Horní Datyně (DRYM TYM)
23 Hašková Jiřina 1972 Karviná (Beskydští pacoši)
24 Tesařová Ivana 1966 Karviná
25 Foldyna Eduard 1990 Frýdek- Místek (Beskydští pacoši)
26 Kusin Vojtěch 1993 Ostrava (Beskydští pacoši)
27 Husky/Reachbag Scotty 2017 -
28 Sobková Kateřina 1964 Markvartovice (DRYM TYM)
29 Krátká Nikol 2007 Vratimov-Horní Datyně (DRYM TYM - líheň)
30 Krátká Simona 1974 Vratimov-Horní Datyně (DRYM TYM)
31 Skopalová Kamila 1975 Ostrava
32 Skopalová Lucie 1999 Ostrava
33 Hrib Radim 1988 Ostrava (Beskydští Pacoši)
34 Pacošbull Tetřev 2017 -
35 Adámek Miroslav 1992 Havířov (Beskydští pacoši)
36 Chorzempová Eva 1975 Ostrava (Beskydští pacoši)
37 Rokošová Renáta 1975 Ostrava-Polanka (Beskydští Pacoši)
38 Jašková Kateřina 1992 Jablůnka nad Bečvou (KykLop)
39 Žižková Tereza 1992 Příbor (KykLop)
40 Vráblová Veronika 1988 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
41 Merta Jaroslav 1974 Hranice