Švihák rožnovský
Založit blog Registrovat

4. ŠVIHÁK ROŽNOVSKÝ         12 tras od 7 km do 66 km          10. září 2022

Startovní listina 2022

Celkem: 93
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 7
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Vajda Ladislav 1983 Ostrava
2 Šarman Radim 1981 Ostrava (Chachaři z Jihu)
3 Figielová Veronika 1984 Slezská Ostrava
4 Gavlák Miroslav 1984 Ostrava (Ostrava)
5 Kubáňová Kateřina 1978 Rožnov pod Radhoštěm
6 Müller Ondřej 1987 Ostrava (Bokolobka tým Ostrava)
7 Francová Monika 1970 Ostrava (BOKOLOBKA TÝM OSTRAVA)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 13
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Marek Petr 1972 Ostrava (Death)
2 Zemanová Kateřina 1991 Ostrava
3 Tomášková Nikola 1991 Bravantice
4 Tarkotová Eliška 2004 Ostrava
5 Tarkotová Andrea 1973 OSTRAVA
6 Kubenka Petr 1969 Ostrava - Polanka nad Odrou
7 Krumpholz Jiří 1988 Ostrava - Polanka nad Odrou
8 Volný Jan 2005 Fryčovice (POT ŠETŘÍ KREV)
9 Dominik Lukáš 2005 Fryčovice (POT ŠETŘÍ KREV)
10 Holčák Jan 1994 Krhová
11 Gavlasová Lucie 1992 Hodonín (Duhové štěstí)
12 Pavla Bendová 1971 Horní Suchá
13 Kuzma Jaroslav 1984 Havířov
Celkem přihlášeno na tuto trať: 11
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Janeczek Jiří 1979 Ostrava
2 Andrysová Ivana 1976 Skalička
3 Andrys Tomáš 1975 Skalička
4 Surá Lucie 1991 Ostrava
5 Pluhařová Кateřina 1994 Karviná (SK Stonava)
6 Pluhař Zdeněk 1976 Karviná (SK Stonava)
7 Bajtková Jana 1998 Palkovice (Müller a Thurgau)
8 Krčová Markéta 1998 Palkovice (Müller a Thurgau)
9 Kočvarová Michaela 1985 Frýdek-Místek (Festina lente)
10 Grygařík Petr 1972 Valašské Meziříčí (vodáci)
11 Šimečková Daniela 1972 Holešov (vodáci)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 13
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Hellebrant Štěpán 2014 Ostrava (#ttisícovky a #drobottina)
2 Hellebrant Dalibor 1980 Ostrava (#ttisícovky a #drobottina)
3 Uličníková Lenka 1992 Kateřinice
4 Špíšek Martin 1992 Valašské Meziříčí
5 Pavelková Anna 1982 Kelč
6 Rušarová Olga 1978 Kelč
7 Dušková Markéta 1980 Skřipov
8 Hlaváčová Lenka 1980 Opava
9 Košková Lucie 1991 Hodonín (Holky s dodávkou)
10 Moravcová Veronika 1992 Hodonín (Holky s dodávkou)
11 voříšek Majký 2020 -
12 Blažek Milan 1977 Brno (Brno)
13 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (SWST)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 7
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Krieglerová Jana 1977 Trojanovice (Dolina)
2 Halamíček Daniel 1981 Štramberk
3 Dudzik David 1979 Ostrava (Beskydští Pacoši)
4 Dominiková Stanislava 1978 Fryčovice
5 Šubert Jeník 1991 Ostrava
6 Cingelová Andrea 1974 Ostrava
7 Fusová Petra 1976 Tichá
Celkem přihlášeno na tuto trať: 6
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Lysová Michaela 1986 Trnávka
2 Hajdučkova Soňa 1983 Trnávka
3 Rajdlová Monika 1992 Prostějov
4 Matulewicz Iwona 1985 Prostějov
5 Žalmánková Naděžda 1976 Vsetín
6 Ridel Petr 1965 Vsetín
Celkem přihlášeno na tuto trať: 7
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Dobrovolná Zita 1977 Brno (Lonťačky z Brna T112)
2 Furuglášová Monika 1977 Brno
3 Strnadel Libor 1974 Kopřivnice
4 Nakládal Marek 2022 Čechovice (Pohodáři)
5 Ptáčková Pavla 1975 Nejdek (Pohodáři)
6 Božíková Kateřina 1980 Zlín (TomKat)
7 Číhal Tomáš 1985 Zlín (TomKat)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 13
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Mžiková Pavla 1973 Trojanovice (Trojanovice)
2 Mišunová Markéta 1986 Ostrava (!!!)
3 Mišun Matyáš 2012 Ostrava (!!!)
4 Hladíková Soňa 1988 Ostrava (!!!)
5 Kovaříková Pavlína 1969 Ostrava-Poruba (Myšákovci)
6 Ďuríšková Lenka 1987 Ostrava
7 Uru Baru 1993 Ostrava Poruba (Uru)
8 uru Anka 1973 Ostrava (URU)
9 Uru Ego.Z.L 1997 Ostrava Poruba (Uru)
10 Fialová Eva 1960 Frenštát pod radhoštěm
11 Ohnheiser Martin 1978 Fulnek
12 Jiříčková Karin 1973 Hlučín
13 Kramoliš Matti 2016 Hlučín
Celkem přihlášeno na tuto trať: 10
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Plešková Raisa 1981 Valašské Meziříčí
2 Plešková Rajsinka 2021 Valašské Meziříčí
3 Jančík Jan 1984 Ostrava (Kulišáci)
4 Jančíková Eliška 2021 Ostrava (Kulišáci)
5 Kolářová Kateřina 1985 Ostrava (Kulišáci)
6 Žilková Petra 1978 Rožnov pod Radhoštěm (Žilky)
7 Žilková Klára 2008 Rožnov pod Radhoštěm (Žilky)
8 Žilková Hana 2010 Rožnov pod Radhoštěm (Žilky)
9 Žilka Stanislav 2017 Rožnov pod Radhoštěm (Žilky)
10 Vidomus Radek 1976 Nový Jičín (Nový Jičín)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 6
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Zobačová Radka 1972 Praha
2 Alföldiová Zlatica 1969 Český Těšín
3 Gajdošíková Denisa 1988 Rychvald (Tři neznámí z Rychvaldu plus jeden)
4 Laverová Olga 1980 Valašské Meziříčí (Olík)
5 Šimůnková Naďa 1984 Pardubice (Nadík)
6 Beňo Radek 1969 Praha (Barranďák)