Termínovka / Výsledky - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Termínovka / Výsledky

05.10.2019 (sobota)
Zlatý podzim Vratimov 10 km  
Běh Pístovickou riviérou Pístovice u Vyškova 8,2 km, 5,4 km                
NN Night Run a Avon běh za zdravá prsa České Budějovice 2019 České Budějovice 1200 m, 2 km, 5 km, 10 km
Běh na Čerťák (ČERŤÁK) Rýmařov 12,8 km
Běh Slavkovem Slavkov u Brna 10 km, 5 km
Krčmaňský běh K3 Krčmaň 11,-km
Spořická šestka Spořice 6 km, 21 km
Běh Veřovickým hřebenem Krhová 17,3 km  
 
06.10.2019 (neděle)
ČSOB Půlmaraton a Maraton Hradec Králové Hradec Králové 42 km  
Přeběh přes okres Prostějov Ivaň (okres Prostějov) 45 km  
Čelákovická hodinovka Čelákovice 1 hodina
Pozořický SOPEL Pozořice 5,6 km/11,2 km
Stará Ves – Alfrédka – Stará Ves (ALFRÉDKA) Stará Ves u Rýmařova 13,6 km
Slatinský kros Brno-Slatina 6 km
Běh 1/2 maraton Zlín Zlín 21,1 km
 
08.10.2019 (úterý)
Podzimní běh okolo Europlantu Praha 7,5 km  
 
09.10.2019 (středa)
Pardubická desítka na dráze Pardubice 10 000 m    
Kotlářská desítka Praha 6-Dejvice 10 km  
 
12.10.2019 (sobota)
Běh Borským parkem Plzeň-Bory 6 km  
RunTour Praha Praha 500 m, 1 km, 3 km, 5 km, 10 km
Chlumecká pětka - Memoriál Vládi Mrázka Chlumec nad Cidlinou 5 km  
Hradčanské vlnky Hradčany, okr. Přerov 10,4 km  
4. Hradčanské vlnky (HRADČANY) Hradčany (okr. Přerov) 10,4 km
Vokolo príglu Brno 14,1 km  
 
13.10.2019 (neděle)
Podzimní Kiosk (PODZIMNÍ KIOSK) Šternberk 7 km
Malá Kunratická Praha 3,25 km  
Šestajovická šestka Šestajovice 6 km
 
18.10.2019 (pátek)
NIGHT Gladiator Race Praha Praha 3 km+; 10 překážek
 
19.10.2019 (sobota)
Slapy Trail Maniacs 2019 Cholín 61 km, 47 km a 33 km
Silniční běh Hronov – Náchod Náchod 10 km
Malá cena Špindlerova Mlýna Špindlerův Mlýn 14 km, 7 km
NN Night Run a Avon běh za zdravá prsa Olomouc 2019 Olomouc 1200 m, 2 km, 5 km, 10 km
Gladiator Race Praha Praha 7 km+; 25 překážek
Grymovská pětka (GRYMOV) Grymov 5 km
Chřibský maraton - 47.ročník Kroměříž 42,195
Ostravický kros Ostravice 8 km, 6 km
Běh kolem Ameriky Písek 8,13 km
SILESIA KROS 1/2marathon Opava 23 km, 13 km, 6 km
 
20.10.2019 (neděle)
Velká cena Monaka Slatiňany 10 km
Z Dobřichovic na Šraňk Dobřichovice 3 700 m
Klánovický 1/2Maraton Praha - Klánovice 21,1 km, 10 km, štafeta 11+10km
Gladiator Race Praha Praha 7 km+; 25 překážek
 
26.10.2019 (sobota)
Ústecký VitaSport maraton (a půlmaraton + pětka) Ústí nad Labem 42.2 km, 21.1 km, 5km
Chupa Chups Zombie Night Run Praha 5 km
Horský běh Hranice (HORSKÝ BĚH) Hranice 12 km
ČSOB Janovských 11 a 19 km ELEVEN Janov nad Nisou 2,6, 11 a 19km
Otrokovické svahy Otrokovice 10 km, 5 km
Tož Běž Zděchov 10 km
 
27.10.2019 (neděle)
Čendův lomcovák na Svaťáku Kadaň 5,250 m
 
28.10.2019 (pondělí)
Týništská desítka Týniště nad Orlicí 10 km
Český kros Javořice Řásná 8 km, 17 km, 28 km
Běh za loštickým tvarůžkem (TVARŮŽEK) Loštice 8 km
Běh za loštickým tvarůžkem (TVARŮŽEK) Loštice 8 km
Běh kolem jezera Most Most 11 km
SOKOLSKÝ BĚH 28. ŘÍJNA Bučovice, Náměstí Svobody – SOKOLOVNA 9,3 km

Sledujte BezvaBĚH

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Kam až mě nohy donesou
Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec