Vtipnější vyhrává - Fórum - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Vtipnější vyhrává

#451  23.04.2015 17:20   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

>> Triumf medicíny Na lékařském kongresu se chlubí Italský doktor: „V Itálii máme tak vyspělou medicínu, že když vyjmeme jednomu muži varlata a implantujeme je do jiného muže, tak za šest neděl může hledat práci.“ Holandský doktor říká: „To není nic zvláštního. U nás transplantujeme část mozku z jednoho muže do druhého a za čtyři týdny už může hledat práci.“ Kanadský lékař říká: „Pánové, u nás implantujeme muži srdce a za dva týdny může hledat práci.“ Český doktor na to: "Pánové, kam se na nás hrabete. V roce 1989 jsme vzali muže, který neměl v pořádku ani mozek, ani srdce, ani koule, udělali jsme z něj prezidenta a od té doby celé Česko hledá práci

0
3
Nelze hodnotit

#452  25.04.2015 19:47   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

Probudí se chlap na mraku, a říká: „Ty vole, já umřel. Ještě nepřišel můj čas“

Vtom letí kolem anděl a ten chlap mu říká: „Anděli, vrať mě prosím na zem, já ještě nechci být mrtvej“.

Anděl: „No, já jsem tady na to malej pán, to musíš za tím nejvyšším“.

Jde tedy za Bohem, a říká mu: „Pane Bože, vrať mě prosím na zem, já ještě nechci být mrtvej, ještě nepřišel můj čas“.

Bůh: „No, ale jako člověka tě už vrátit nemůžu. Jedině snad jako nějaké zvíře…“

Chlap: „To je jedno, třeba ať je ze mě slepice, hlavně ať jsem zpět na zemi“.

Bůh ho tedy pošle zpět na zem jako slepici.

Tak se ocitne na dvorku jako slepice…najednou začne zničehonic kvokat a začne jej bolet břicho.

Naproti němu stojící slepice mu říká: „Musíš zatlačit, to je vajíčko…“

Tak zatlačí, a skutečně z něj vajíčko vypadne… Najednou zase začne kvokat, a zase zatlačí, a opět z něj vypadne vajíčko…

Náhle se začne třepat, probudí se v posteli, kde vidí manželku, jak s ním třepe a říká mu: „Vstávej dobytku ožralej, sereš do postele…!!!“

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
3
Nelze hodnotit

#453  27.04.2015 16:40   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

Zeptali jsme se rádia Jerevan:

  • co je pravdy na tom, že je pan Rath v nemocnici v sádře po dopravní nehodě?
  • Ano, informace je pravdivá. Jen není v nemocnici, ale na Bahamách, není po dopravní nehodě ale po oslavě a není v sádře, ale ve vatě :-)
Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
0
Nelze hodnotit

#454  13.05.2015 19:48   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

Blahořečit by ho měli. Ježíš proměnil vodu ve víno, Rath víno v peníze. Je to chodící zázrak :-)

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
1
0
Nelze hodnotit

#455  13.05.2015 19:54   Maroš muž   offline   jeho tréninkový deník
7043 0 fanoušků

Neviem či tu už zaznel ten bežecký… „Behám maratóny pre zdravie“

0
2
Nelze hodnotit

#456  16.05.2015 23:59   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

Přijde do knihkupectví žena v černém, v ruce drží knížku Kapesní atlas hub.

Prodavač si jí všimne a okamžitě k ní běží: „Upřímnou soustrast paní, autor už tu chybu opravil!“

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
1
Nelze hodnotit

#457  21.05.2015 19:04   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

Hlášky slovenských komentátorů:

  • „Ruskí hokejisti prefrčali cez modrú čiaru. Teda cez červenú, ktorá je pri

modrej.“- „..to je neuveriteľný kolotoč Američanov okolo americkej bránky“.- „Bondra bojuje o puk v rohu klziska. Vyzerá to, ako keby okopával zemiaky.“- „Stümpel prechádza opäť lotyšskou obranou ako cez turnikety v metre.“- „Idú dvaja Rusi. Naši sú traja. Óóóó, tak to by sme si mali dať pozor na prečíslenie.“- „Taká je rovnica: Dvaja Ukrajinci rovná sa jeden Chára.“- „Robíme si s Rusmi, čo chceme… A dostávame druhý gól.“- „Môžeme ísť dopredu, no nemáme puk.“- „Bartoš teraz predviedol peknú kľučku a ide dopredu. Ale puk zabudol za sebou.“- „Pokúsil sa preniesť puk do útočného pásma, ale stratil ho. No a bez puku sa hrá ťažko.“- „Naši majú snahu, ale nemajú puk. Áááá, už ho majú… Náš brankár ho vyťahuje zo siete.“- „To bola nepríjemná strela pre Lašáka. Bieloruský hráč nesignalizoval, že bude strieľať.“- „Tej energie sa dovalí toľko, že by stačili nahradiť všetky atómové elektrárne celého sveta.“- „Puk zastavila až kovová konštrukcia z umelej hmoty.“- „Bielorusi nedali gól, hoci ho takmer dali.“- „Tesne vedľa, ale netrafil.“- „Dosť bolo srandy, treba dať gól.“- „Skončila sa naša presilovka, teda oslabenie a už hráme ďalšie.“- „Fíni hrajú presilovku, ale naši chlapci ju hrajú dobre. Puk držíme ďaleko od našej brány a dostávame gól.“- „…čas ide pomalšie ako zúfalec plávajúci v mede.“- „No zápas už asi neotočíme a tak si môžu chlapci zahrať z chuti hokej a nacvičiť si nejaké presilovky.“- „…to vyzerá tak, že tento zápas skončí skôr neskôr ako skôr. “ Bodka z rozhlasu od Jozefa Jarkovského alebo niekedy je lepšie hokej počúvať ako pozerať: „Koniec druhej tretiny. Vážení poslucháči, buďte radi, že toto len počúvate, lebo dívať sa na to ozaj nedá.“

0
2
Nelze hodnotit

#458  05.06.2015 20:16   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

Sejdou se v hospodě tři dealeři světoznámých pivovarů: Heinekenu, Budweiseru (USA) a Plzeňského Prazdroje.
První dealer si objednává: „Dám si jeden Heineken, protože je vyroben z těch nejlepších surovin“. Američan říká vrchnímu: „Dám si Budweiser, protože je prostě nejlepší na světě!“.
A Čech říká: „Já si dám Colu“.
Ostatní dva se na něj tázavě podívají a ptají se ho: „Vy si nedáte pivo?!?“
A náš dealer jim odpoví: „Když si nedáte vy, tak ani já nebudu.“

0
3
Nelze hodnotit

#459  05.06.2015 23:12   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

>> Milan, 05. 06. 2015 20:16:45

Tak to nemá chybu :-D

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
0
Nelze hodnotit

#460  01.07.2015 21:05   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

Do lekárne vstúpi chlap, poobzerá sa a v pomykove sa pýta:

  • Mladá pani pracuje u Vás nejaký muž?
  • Nie. Znie odpoveď.
  • Viete ja mám taký dosť špecifický mužský problém a radšej by som ho

konzultoval s mužom.

  • Už desať rokov vedieme túto apatieku so sestrou, kľudne sa mi zverte,

možno Vám aj ja viem pomôcť.

  • Muž so sklopeným pohľadom a s priškrteným hlasom vyhŕkne:
  • Viete mladá pani, mám neustálu erekciu a už je to u mňa chronické. Čo mi

viete ponúknuť?

  • Majiteľka prekvapená poprosí klienta, aby chvíľu počkal, lebo sa musí

poradiť so sestrou.

  • Po chvíli sa vráti. A muž sa pýta:- Čo mi ponúknete?
  • Tretinovú majetkovú účasť v obchode, dividendy ,ubytovanie u nás s plnou

penziou, mobil a služobné auto........

0
1
Nelze hodnotit

#461  02.07.2015 17:57   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

Víte proč blechy nesvítí??? Protože by to v každe cikánské osadě vypadalo jako v Las Vegas…

0
1
Nelze hodnotit

#462  11.07.2015 20:33   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

Arabsky pristehovalec v Teplicich prijde k doktorovi a povida „Citim se mizerne.“

Doktor ho prohlidne a potom rekne: „Musite po cely tyden curat a chodit na velkou do kyble a nakonec tam prihodte mrtvou rybu s trochou shnileho zeli. Dejte si na hlavu rucnik a po tri dny vypary inhalujte.“

Arab to udela, po trech dnech prijde nazpet k doktorovi a rika: „Citim se skvele! Co bylo se mnou spatneho?“

"Styskalo se Vam po domove.

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
1
Nelze hodnotit

#463  13.07.2015 11:06   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

Víš co je školský western??? Sedm nedostatečných…

0
3
Nelze hodnotit

#464  22.07.2015 15:02   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

Potkal jsem v baru jednu starší, ale čipernou dámu. Mohlo jí být něco přes padesát, ale byla dobře udržovaná a skvěle jsme se bavili. Něco jsme popili, a pak se mne zeptala:

„Už jsi někdy zkusil "domácí trojku“? To je sex s dcerou i matkou zároveň!"

„Ne“, řekl jsem.

Zase jsme něco popili a ona pak povídá: „Hele… jseš skvělej chlap, dobře se s tebou kecá. A dneska bude tvůj šťastnej den. Pojď ke mně, dáme si "domácí trojku“.

Šli jsme k ní.

Odemkla, vešli jsme, a ona zavolala nahoru do haly:

„Jsi ještě vzhůru, maminko?“

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
1
Nelze hodnotit

#465  23.07.2015 18:36   martink78 muž   offline   jeho tréninkový deník
9223 5 fanoušků

Hoch po dlouhém sexuálním půstu navštíví kravín a nasadí si na pero dojící zařízení a zapne. Když se tak krásně uspokojí, začne se shánět po vypínači a tu nahmatá ceduli s nápisem: „Vypíná se automaticky po pěti litrech!“

1
2
Nelze hodnotit

#466  29.07.2015 21:40   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

Na Moravě dostali policajti novýpokyn, že musí hlídat u sklípků řidiče.

Tož hlídajú a vidí, jak se strýc nasune do autaa rozjede se. Policajt mu skočí do cesty a zastaví ho. U okénka mu dá přístroj, aby mustrýc do něho nafúkal.

Policajt se podívá na displej, vyvalí oči a pakstrčí přístroj strýcovi před oči.

„Co na to říkáte, strýcu ?!“

Strýc sa také podívá na displej a praví:

„Kurva, stará ňa zabije, tři čtvrtě na třia já eště nejsu doma.“

0
2
Nelze hodnotit

#467  31.07.2015 15:30   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

Dozvěděl jsem se, že existuje jedinečná možnost adoptovat Řeka za 500 Eur měsíčně.
Bude za Tebe dělat všechno, na co Ty nemáš čas : Spát do 11.00 dopoledne,
chodit za Tebe na kávu, držet několikahodinovou polední siestu, večer sedět
dlouho v restauraci.....
Já ho adoptoval a mám po starostech. Teď můžu makat od rána až do večera!!.
Asi zainvestuji a vezmu si dva, kdyby mně náhodou jeden onemocněl.

0
1
Nelze hodnotit

#468  12.08.2015 21:31   martink78 muž   offline   jeho tréninkový deník
9223 5 fanoušků

Povídá manželka manželovi: „Ta coura z prvního patra se u kadeřníka chlubila, že už přefikla všechny chlapy v našem paneláku, kromě jedinýho. Co mi k tomu řekneš?“ manžel: „No tak to bude určitě ten brejlatej úředníček odnaproti. Ten je určitě ještě panic“

0
0
Nelze hodnotit

#469  07.09.2015 19:59   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

Vědci ze Švýcarska vyvinuli tak tenký drát, že jej sami nedokázali ani za pomoci laboratoří z celé země změřit. Tak ho poslali do Francie. Ta jim odpověděla, že to taktéž nedokáže. Stejně tak i vědci z Anglie, Německa a dokonce i z Ameriky. Tak Švýcaři přemýšleli, jak na to, hledali dlouhé dny a noci na internetu, až narazili na jedno české kutilské fórum, kterému dle výpovědi ostatních vévodil nějaký Franta Jedlička z Moravy. Všichni jednohlasně souhlasili, že není nic, co by Franta nedokázal. Tak mu Švýcaři poslali ten drát. 2 dny na to jim Franta odpovídá: „tož ten drát je široký přesně 0,0000518 mikro­metru. Ale zapomněli jste mi napsat, co s ním mám udělat. Chcete na tom drátu vyřezat závit nebo do toho mám vyvrtat díru nebo jak?“

0
1
Nelze hodnotit

#470  13.09.2015 20:52   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

Sousedky stojí na chodbě a drbou.

Okolo jde Pepíček a slyší co si paní od vedle povídají.

Přijde domů a říka tátovi: „Tati letos budeme mít hodně cukroví.“

„Jakto?“ odpoví táta.

„No protože sousedky říkaly, že máma už měsíc peče s listonošem.“

:-)

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
0
Nelze hodnotit

#471  19.09.2015 19:59   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

K našim cizincům je třeba se chovat také takto : slušně, ale rozhodně!!

Arabský muslim nastoupil v Londýně do taxíku. Důrazně požádal taxikáře, aby vypnul rádio, protože příkazem učení jeho náboženství je, že on nesmí poslouchat takovou hudbu, když v Prorokových časech nebyla žádná západní hudba, která je hudbou nevěřících. Taxikář zdvořile vypnul rádio a otevřel dveře. Arab se otázal: „Co se děje?“ Taxikář odpověděl: „Za časů Proroka nebyly žádné taxíky. A proto vypadněte, a počkejte si na velblouda…“

0
2
Nelze hodnotit

#472  08.10.2015 21:58   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

Rybář na Štěrkáčí v Otrokovicích chytil zlatou rybku.

Ta mu slíbila splnění tří přání, pokud ji pustí.

Chlap ji pustil a přeje si: „Chci být bohatý, chci být zdravý a chci, abych dosahoval orgasmu zároveň s manželkou.“Zlatá rybka všechna přání splnila. Po několika týdnech přijde chlap zpátky k onomu rybníku, zavolá si zlatou rybku a povídá: „Hele, s tím třetím přáním musíme něcoudělat.“ Rybka se diví: „Copak, ono to nefunguje?“

Ale funguje, jenže představ si tu situaci, že sedím s chlapama v hospodě –a najednou orgasmus!"

0
1
Nelze hodnotit

#473  09.10.2015 16:37   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

Sedí Ahmed v Berlíně u řeky, špinavej, v roztrhanejch šatech, zkažený zuby a chytí zlatou rybku. Klasika. Tři přání atd. Ahmed se zamyslí a říká: „Rybko, chtěl bych mít krásný zuby, jako lidi tady.“ Blik! A sedí v zubařském křesle a zubař pilně pracuje. Ahmed mu povídá, že nemá peníze a zubař na to, že je to placený z evropskejch fondů. Jako druhé přání říká, že nechal doma svoje ženy, děti a rodiče a chtěl by s nimi hezky bydlet. Blik! Sedí v přijímacím pokoji vybavené vily a na stole čeká na jeho podpis smlouva, že vilu hrazenou z fondů EU pro uprchlíky v rámci " programu o slučování rodin" přebírá do užívání. Ahmed se zamyslí a jako třetí přání říká, že by chtěl bejt modrookej blonďák jako Němci. Blik! Z Ahmeda je modrookej blonďák se zkaženejma zubama, a sedí v roztrhanejch šatech v Berlíně u řeký. Tak se ptá rybky, co to má bejt? Rybka mu odpovídá: „Jseš bílej, tak se koukej starat sám!“

0
1
Nelze hodnotit

#474  13.10.2015 22:20   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

Říká blondýna druhé: „Jestli uhodneš, kolik laků na nehty mám, dám ti oba dva!“ :-)

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
0
Nelze hodnotit

#475  27.10.2015 19:41   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

Přijde nová učitelka zeměpisu do školy. Má první hodinu, otevře dveře do třídy, postaví před žáky a začne:

„Děti, chtěla bych vám říct…“

Ale děti začnou po paní učitelce házet všchno, co jim přijde pod ruku, a křičet, aby vypadla. Celá uplakaná utíká za ředitelem.

Ředitel povídá: „Paní kolegyně, já vás chápu, ale jak to učil Komenský? Děti je třeba nejprve zaujmout a potom začít vykládat látku. Tak se pojďte podívat.“

Ředitel rozkopne dveře do třídy:

„Nazdar, hajzlové!“

„Čau, ředitelskej!“

„Dokážete, vy polointeligentní hovada, natáhnout prezervativ na glóbus?“

„Co je to glóbus?“

„Právě to vám teď vysvětlí vaše nová učitelka zeměpisu.“

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
1
Nelze hodnotit

#476  02.11.2015 15:20   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

JEDEN SEXY VTÍPEK Howardovi je 95 a žije v domově důchodců. Každý den po večeři si vyjde dozadu do zahrady, sedne si na opuštěnou lavičku a přemítá o svém životě. Jednoho večera tam potká Mildred, které je 87. Dlouho si povídají a pak ve chvíli ticha Howard řekne: Víš, Mildred, co mi nejvíce schází?" „Copak?“ ptá se Mildred. „Sex!“ „Ale jdi, ty starý prďolo. Vždyť by se ti nepostavil, ani kdyby Ti drželi pistoli u hlavy.“ „Já vím,“ povzdychne Howard, „ale stačilo by, kdyby mi ho některá žena na chvilku držela v ruce.“ „Tak v tom bych ti snad mohla vyhovět,“ svolí Mildred, rozepne Howardovi kalhoty, vytáhne z nich jeho mužství a pár minut ho drží v ruce. Oba penzisti se potom domluví, že se budou tajně scházet každý večer na stejném místě, budou si povídat a Mildred přitom bude držet Howardovo přirození. Tak to také jde mnoho dní, ale jednoho večera se Howard na obvyklém místě neobjeví. Znepokojená Mildred se rozhodne Howarda najít. Chodí po celém areálu a nakonec Howarda najde, jak sedí u bazénu s jinou důchodkyní – Ethel, která mu drží jeho přirození. Dopálená Mildred zaječí: „Takže ty to táhneš se dvěma naráz, ty starý chlípníku?Já ti nestačím? Jen řekni: Co tak zvláštního má Ethel, co nemám já?“ Howard se šťastně pousměje: „Parkinsona.“

0
1
Nelze hodnotit

#477  27.11.2015 21:09   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

Rybář na Štěrkáči v Otrokovicích chytil zlatou rybku.

​​Ta mu slíbila splnění tří přání, pokud ji pustí. ​​ Chlap ji pustil a přeje si: „Chci být bohatý, chci být zdravý a chci, abych dosahoval orgasmu zároveň s manželkou.“

Zlatá rybka mu všechna přání splnila.

Po několika týdnech přijde chlap zpátky k onomu rybníku, zavolá si zlatou rybku a povídá: „Hele, s tím třetím přáním musíme něco udělat.“ Rybka se diví: „Copak, ono to nefunguje ?“

„Ale funguje, jenže představ si tu situaci, že sedím s chlapama v hospodě – a najednou orgasmus !“

0
0
Nelze hodnotit

#478  01.12.2015 19:31   Michal435 muž   offline   jeho tréninkový deník
4440 3 fanoušci

Starej děda si vyjde večer do bordelu, aby naposledy v životě zkusil něco, co mu v mládí uteklo. Zabouchá na vrata a otevře bordel-bába se slovy: „copak by jste rád dědo, vždyť vy už to musíte mít dávno všechno za sebou??“

A děda: " ...... aha a kolik platím???? "

\\\"během ku zdraví\\\"
0
0
Nelze hodnotit

#479  15.12.2015 21:57   Milan muž   offline   jeho tréninkový deník
41 4 fanoušci

Žena si objedná do bytu montovanou skříň. Montéři přijedou, skříň smontujou a odjedou. Najednou projede pod okny tramvaj
a skříň spadne. Co teď? Manžel není doma, tak skočí pro souseda, ať jí pomůže. Soused znovu smontuje skříň, postaví ji
ke zdi a odejde. Když projede znovu tramvaj a skřín zase spadne. Žena dojde opět pro souseda a soused říká: „Víte co, já
to smontuju, vlezu do skříně a kouknu, kterej vrut povoluje první, a místo něho pak dám větší.“ Žena souhlasí a že půjde zatím
postavit na kávu.V tom se vrátí manžel, vidí na stole prostřeno pro kávu a novou skříň. Otevře ji, tam soused. Zařve: „Co tu děláte,
sousede?!“ Soused se zamyslí a pak povídá: „Víte co, dejte mi rovnou přes hubu, protože když vám řeknu, že tu čekám na tramvaj,tak mi stejně neuvěříte.“

0
0
Nelze hodnotit

#480  17.12.2015 19:00   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

Přijde chlap z práce a říká manželce.

„Dneska jsem si v práci uřízl ostudu.“

Manželka se hned sehne, rozepne mu poklopec a povídá:

„Co kecáš, vždyť je tam furt“

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
0
Nelze hodnotit
Nalezené položky: 534 « První | < Předchozí | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | Další > | Poslední »

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Sledujte BezvaBĚH

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Atletika Humpolec Kam až mě nohy donesou
BK Ludgeřovice Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec