Běhání s mobilem - Endomondo, Runkeeper , Sports tracker a jiné aplikace - Fórum - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Běhání s mobilem - Endomondo, Runkeeper , Sports tracker a jiné aplikace

#1  09.01.2013 17:03   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

Jakou aplikaci používáte?

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
0
Nelze hodnotit

#2  10.01.2013 10:39   lysacup muž   offline   jeho tréninkový deník
966 0 fanoušků

dobrá je taky www.strava.com Super srovnání nejrůznějších úseku, i možnost vidět ostatní…

0
0
Nelze hodnotit

#3  14.01.2013 08:36   vitapr muž   offline   jeho tréninkový deník
52 1 fanoušek

Ja pouzival Endomondo, kam se daji treningy importovat primo z garminu, coz mi vyhovuje. Ted tam udelali i nejaka rozsireni pro lepsi analyzu treningu, ale pouze v PRO verzi, kterou si uz clovek musi zaplatit.

0
0
Nelze hodnotit

#4  07.04.2014 09:21   Mike143 muž   offline   jeho tréninkový deník
2634 1 fanoušek

Používám Runtastic, nová verze mi vyhovuje. Dají se zadat tréninky i ručně (bez GPS), což mi vyhovuje (většinou s sebou netahám mobil). Statistiky na webu jsou parádní. Používám PRO verzi. Jsou zde k použití i intervalové tréninky buď přednastavené nebo vlastní. ;-)

Pohyb mi svědčí
0
0
Nelze hodnotit

#5  15.04.2014 20:07   LiNo muž   offline   jeho tréninkový deník
2460 0 fanoušků

Endomondo :)

0
0
Nelze hodnotit

#6  18.04.2014 09:42   branuloo muž   offline   jeho tréninkový deník
2589 1 fanoušek

Sports tracker

vsechno se da dosahnout kdyz se chce, jenom ne rychle
0
0
Nelze hodnotit

#7  18.04.2014 10:52   katerinagazdova žena   offline   její tréninkový deník
2379 1 fanoušek

Sports tracker – můžu jedině doporučit, uživatelské prostředí velmi intuitivní, běháme spolu více než rok a vždy jsem se k němu vrátila, když jsem měla potřebu vyzkoušet i něco jiného.. :)

Run with your heart. No with your legs.
0
0
Nelze hodnotit

#8  16.05.2014 12:26   Kateřina Plocová žena   offline   její tréninkový deník
2651 4 fanoušci

Sports tracker :-)

„Běhám, tedy jsem“
0
0
Nelze hodnotit

#9  07.09.2014 18:06   josef.sterba.18 muž   offline   jeho tréninkový deník
4739 1 fanoušek

Ahoj, já používám aplikaci Runtastic PRO . Škoda že není úplně přeložená do češtiny.

0
0
Nelze hodnotit

#10  15.09.2014 21:44   Bohunka78 žena   offline   její tréninkový deník
2994 1 fanoušek

Používám Endomondo, ale zdá se mi, že docela šulí co se týče vzdálenosti. Když zadám trasu do Google map, nikdy se mi to nesejde. Někdy je to v E víc, jindy míň a navíc tady u nás se mi zdá, že občas vypadává i signál… Dělají to všechny aplikace?

0
0
Nelze hodnotit

#11  05.11.2014 18:23   kateinka.mikulova žena   offline   její tréninkový deník
3267 0 fanoušků

Rozhodně Endomondo, možnost i nastavení ručního zadávání trasy na PC. Podle GPS vyznačuje trasy a tak přesně vím kolik mám naběháno. Trial verze je pro začátečníky naprosto bombastická. Doporučuji

Když nevíš proč pokračovat, vzpomeň si na to proč si začal.
0
0
Nelze hodnotit

#12  07.11.2014 10:22   undergroundchild žena   offline   její tréninkový deník
5032 2 fanoušci

Začínala jsem na Runtasticu ale začala se sekat a restartovat tak jsem jí vyměnila za Endomondo. Spokojenost 100% ale když první spustím aplikaci a potom si v jiném programu pustím písničky, tak se odpočet sekne a počítá jenom čas. Když ale pustím první písničky a potom až aplikaci, běží v pohodě. :) Zatím si nestěžuju- na webu je to přehledné, vše mám po ruce :) za mě ENDOMONDO :-P

In this world you can be what you want
0
0
Nelze hodnotit

#13  11.11.2014 06:56   Jakub Pavliska muž   offline   jeho tréninkový deník
2022 15 fanoušků

ahoj, používám Runtastic, jsem sním spokojený ikdyž se mi někdy seká (ale to je mobilem), před tím jsem používal Endomondo, ale měl jsem pocit že se něco v aplikaci pokazilo neměřilo mi to někdy trasu a prostě to blblo byl jsem zklamán z toho takže za mě Runtastic PRO vyhráva. Zdravím Vás z BBFM

www.facebook.com/bezvabehfrydekmistek
0
0
Nelze hodnotit

#14  11.11.2014 08:21   Kateřina
Mayerová
žena   offline   její tréninkový deník
3968 2 fanoušci

Já byla do nedávna taky zastáncem endomonda. Nyní jsem objevila appku Map my fitnes a jinou uz nechci. Je to prada. Ukazuje to graf rychlosti a převýšení, rozdělení na úseky po 1km, kdy člověk vidí kterej kilometr běžel jak rychle, v jakém tempu a za jaký čas. Da se tam nastavit koucovani (upozornění hlasem) od 100m do 10 km (možná i víc, nezkoumala jsem, tolik nebeham :-P ). Je to zdarma! Všechny tyhle funkce jsou u endomonda placené.

0
0
Nelze hodnotit

#15  11.11.2014 10:39   Housenka žena   offline   její tréninkový deník
1172 1 fanoušek

>> katerinagazdova, 18. 04. 2014 10:52:35

Sporst tracker je pořád fajn na mobilu, ale www stránky fungují v jakési beta verzi, která je o mnoho horší než původní verze, graficky i funkčně. Údajně odešel původní tým a nový tým se snaží celé to překopat, bohužel k horšímu. Místo google map používají openstreet mapy a není tam vůbec možné satelitní zobrazení (na mobilu ještě ano). Mimo města jsou na mapě kolikrát jen prázdná místa, takže nic moc, hledám vhodnou náhradu.

0
0
Nelze hodnotit

#16  11.11.2014 16:31   rejža muž   offline   jeho tréninkový deník
2 53 fanoušků

Tak těch aplikací je spousta, oblíbený je Nike Running, Puma track a nebo výše zmíněný FitApp. Uvažoval jsem i o BezvaBěh aplikaci, ale vývoj stojí kolem 100.000,–Kč plus mínus autobus a návratnost nula :-)

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
0
0
Nelze hodnotit

#17  12.11.2014 14:02   babina60 žena   offline   její tréninkový deník
5145 2 fanoušci

>> Mike143, 07. 04. 2014 09:21:32

Díky za tip. Jsem běžec-začátečník a nevlastním nic s GPS. Runtastic se mi moc líbí, ale nevím, co nabídne až skončí moje zkušební Gold členství.

0
0
Nelze hodnotit

#18  12.11.2014 16:56   EatCake muž   offline   jeho tréninkový deník
5442 4 fanoušci

Nejvíce jsem spokojen s app Runtastic. Skvělé zpracování designu, jednoduchost, stabilita, přesnost.

Stačí mi vzdálenost, doba, tempo. Umí navíc, max, min, rychlost, průměrná tempa, zobrazí na mapě, kde jsem se pohyboval, můžeš sdílet na hodně sítích a sledovat pokroky, motivace s jinými uživateli. Pokud někomu stačí tyto věci – luxusní věc.

Pokud chceš více, zaplatíš a dostaneš toho tolik, že nevyužiješ ani 1/3 :-D

Run 4 Fun
0
0
Nelze hodnotit

#19  15.01.2015 23:15   Pidalka muž   offline   jeho tréninkový deník
5909 0 fanoušků

>> rejža, 09. 01. 2013 17:03:39

Endomondo jsem používal asi 2 roky na doporučení (Sony Xperia Miro) Nově jsem nainstaloval cvičně Endomondo i Runtastic (HTC 610) ve free verzi. . Včera 14.1.2014 jsem poprvé spustil obojí současně. Po skončení nikoliv tréninku, ale procházky s manželkou (v nastavení: chůze – základní trénink :- ) jsem zjistil, že naměřený rozdíl je asi 650 m na velmi krátké trase. Endomondo 2,91 km a Runtastic 2,26 km. Když jsem trasu oklikal na mapy.cz naměřil jsem 2,4 km. Dnes 2,43km vs. 2,0km. Tedy kde je pravda? Setkal jste se s tím někdo? 20–30% není malý rozdíl. Čas to naměřilo stejný :-D jen s rozdíly ve spuštění a zastavení. Jinak to v zásadě používám jako záznamník/diář trasy výletů pěšky nebo na kole, s dětmi nebo bez a nějaké výkony neřeším. Ale i tak by to mohlo kilometry měřit přesně, když to bere z jedné GPS ne? Budu pokračovat v testování.

0
0
Nelze hodnotit

#20  16.01.2015 10:10   Yeena muž   offline   jeho tréninkový deník
2671 0 fanoušků

>> Pidalka, 15. 01. 2015 23:15:37

Ono to možná bude tím, že máš pusteny obě najednou. Bych to testnul každou zvlášť. Ty apky kvůli úspoře energie nemeri kontinuálně, ale v pravidelných intervalech.A je otázka jak se ty aplikace zachovají pokud berou data ve stejný okamžik. Jinak já používám Endomondo pro a spíše se mi zdá, že vzdálenost zkracuje hlavně je to poznat v lese a v serpentynach

0
0
Nelze hodnotit

#21  16.01.2015 10:16   Yeena muž   offline   jeho tréninkový deník
2671 0 fanoušků

Jinak je docela dobrá stránka tapiriik.com, ta vám vaše tréninky třeba z Endomondo prenese do jiných sportovních aplikaci (Strava,…)

0
1
Nelze hodnotit

#22  03.10.2015 16:34   Matt muž   offline   jeho tréninkový deník
5114 2 fanoušci

Ahoj běžci, Mám dotaz ohledně endomonda, používáte při závodech? Moje otázka směřuje na to jestli Vám v závodě, kde je dost lidí s touto appkou Endomondo funguje jak má? jestli se třeba nevypíná, nebo nějaké problémy se signálem? Díky za Vaše odpovědi. Matt

trénink ničím nenahradíš !
0
0
Nelze hodnotit

#23  29.10.2015 12:43   Benny.La muž   offline   jeho tréninkový deník
6048 1 fanoušek

Zdravím, začal jsme používat Endomondo a dost často my nesouhlasí uběhnutá trasa v profilu na webu přitom v mobilu to vidím správně. Nevěděl by někdo kde by mohl být problém?Díky za každou radu

0
0
Nelze hodnotit

#24  29.10.2015 15:28   martink78 muž   offline   jeho tréninkový deník
9223 5 fanoušků

Já to měl naopak, v mobilu nesmysl (km za 8:30) a na webu něco kolem 4:30min (což odpovídalo)a ukazovalo mi to, že jsem běžel cca o půl km mimo trasu. Včera jsem prozměnu běžel 19km a dnes úplně stejnou trasu a ukazuje mi to 18km. Přemýšlím o změně buď za jinou apku nebo verzi premium, otázka je jestli to má smysl.

0
0
Nelze hodnotit

#25  31.10.2015 17:10   EatCake muž   offline   jeho tréninkový deník
5442 4 fanoušci

Nakonec měním mé hodnocení. Používám aplikaci Strava, nedám na ní dopustit, na 95% měří kvalitně a přesně. Vyhodnocuje průměrné tempo, časy jednotlivých km, převýšení, trasu, vzdálenost a pokud ji spárujete s hodinkami (Suunto, Garmin TomTom), tak máte parádní věc. Nedávno dokonce umožňili měsíční Premium účet zdarma. Vážně doporučuji. Kdo si mě chce přidat MJ Mirek :)

Běhu zdar.

Run 4 Fun
0
0
Nelze hodnotit

#26  11.12.2015 17:26   Nikynik žena   offline   její tréninkový deník
6432 0 fanoušků

Ahojky mohla bych se poradit když běháte s telefonem. Dřív jsem běhávala s Runtastikem, a měla telefon co se vešel do kapsičky u kalhot. No teď bych ráda začala zase, ale tento nový už se tam nevejde a uvažuji i nějakém pouzdře na ruku nemáte někdo zkušenost? Nebo kolik tak vůbec stojí?

Jediný způsob jak dosáhnout cíle je začít.
0
0
Nelze hodnotit

#27  13.12.2015 10:13   martink78 muž   offline   jeho tréninkový deník
9223 5 fanoušků

Pouzder je spousta. Já měl toto >> http://www.sportisimo.cz/…t-pro/69359/ (mobil HUAWEI G6 – displej 4,5") ale po pár měsících povolily švy (možná to moc dotahuji) , tak jsem si koupil toto >> http://www.sportisimo.cz/…obil/101975/ jenže to mi přijde nedomyšlené, protože když do něj vložíš mobil, tak zůstane jakoby nedovřené a v případě deště do něj nateče. Mezitím jsem si pořídil další mobil (LG FLEX 2 – displej 5,5") a k němu toto pouzdro >> https://www.alza.cz/…d2912798.htm?… Problém je tentokrát s mobilem, protože má prohnutý displej a zamykací tlačítko na zadní straně pod foťákem. U všeho reaguje ok, jen jej nejde odemknout (jde odemknout dvojitým poklepnutím na display a pak tahem, ale přes tu folii v pouzdře to prostě nejde). Tak ho musím nechávat odemčený. Když jsem tam dal jiný mobil, tak ok. Pouzder je na trhu dost, spíše bych teda volil nějaké značkové a s možností vyskoušet na prodejně. A ceny? Od cca 200 do cca 1000. U těch prvních dvou byl ještě problém, že se v rozích mírně orosují a to třetí zase nemá dírku na sluchátka.

edit/ ještě jsem si vzpoměl, že jsem si objednal od salomonu toto >> http://www.salomon.com/…armband.html?… Nikde nebyla uvedena velikost, tak jsem jej objednal, ale hned druhý den šlo z5, protože je to prcek pro max velikost 4" :-) a jinou velikost asi nedělají. Ale vypadalo dobře.

0
1
Nelze hodnotit

#28  13.12.2015 21:35   Nikynik žena   offline   její tréninkový deník
6432 0 fanoušků

To třetí vypadá super, ale ta cena teda je o dost výše než co bych si představovala… Na netu jsem mezitím našla toto- mají ho tam ve spoustě barev, http://www.mpouzdra.cz/…-ruzove.html a díky radě jsem mrkla a vypadá to že díru to taky má. Máš případně ještě nějaký typ na co si dát pozor?

Jediný způsob jak dosáhnout cíle je začít.
0
0
Nelze hodnotit

#29  13.12.2015 23:10   martink78 muž   offline   jeho tréninkový deník
9223 5 fanoušků

Jak tak koukám na foto zadní strany, tak si myslím, že to je zrovna z těch do kterého ti bude zatékat. Hledej spíše něco kde se ta díra pro mobil překryje. Na netu je spousta pouzder, jenže u málokterého najdeš fotku zadní strany :-( Nejlepší je si je na prodejně vyzkoušet.

0
1
Nelze hodnotit

#30  14.12.2015 07:40   Nikynik žena   offline   její tréninkový deník
6432 0 fanoušků

Myslíš? Manžel takový nějaký typ měl, ale mělo tenký pásek takže s ním neběhal a doma už ho nemám abych to prozkoumala blíž :-(No uvidíme- už sem vzala sobě to růžové a pro muže světlemodré tak snad budu spokojená. Zítra by mělo dojít tak ho hned půjdeme prubnout :-)

Jediný způsob jak dosáhnout cíle je začít.
0
0
Nelze hodnotit
Nalezené položky: 32 « První | < Předchozí | 1 | 2 | Další > | Poslední »

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Sledujte BezvaBĚH

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Atletika Humpolec Kam až mě nohy donesou
BK Ludgeřovice Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec