Maraton za 100 dní. - Fórum - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Maraton za 100 dní.

#271  17.09.2015 16:45   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

Díky za info i za kalkulačku! Už ji mám staženou Zatím mě nic dalšího nenapadá. Registrovat se budu muset až v neděli před závodem, protože se mi nevyplatí tam jet na dvakrát. Jo to parkoviště vim kde je. Parkovali sme tam jednou když sme šli na fotbal. Těšim se i na tu atmosféru.
Když jsem koukal na tu mapku, tak mi přišlo, že jsou tam „nekonečný“ rovinky bez zatáček, což je na jednu stranu dobře, ale na druhou stranu, když se člověk dostane do krize, tak to musí být docela nápor na psychiku, vidět před sebou tu štreku :-) V Praze se člověk rozptýlí památkama, kapelama a lidma, ale tady to bude asi v tomto směru těžší :-) Já nedávno někde četl, že ikdyž člověk trénuje na maraton a ikdyž ví že mu bude trvat třeba 4 hodiny, tak že stejně nemá běhat v tréninku delší běhy než 3 hodiny. Ale to je názorů a názorů, že by se z toho člověk musel zbláznit. :-) Ono jde asi hlavně o to, že člověk musí té přípravě kterou dělá věřit a pak už není zas tak důležité jestli se připravuje podle Petra nebo podle Pavla :-) Jinak už se mi povedlo se zaregistrovat na PIM

0
0
Nelze hodnotit

#272  18.09.2015 19:30   Michal435 muž   offline   jeho tréninkový deník
4440 3 fanoušci

>> jell, 17. 09. 2015 16:45:14 No, tam jak běháš po lese–nebo v těch lesích, tak to je celkem v pohodě a není to tak náročné na hlavu :-) Co se týká toho tréninku, tak jsem četl někde, že prý by se mělo běhat tak 80% vzdálenosti v tréninku, než je finální vzdálenost, což je v případě maratonu okolo 34 Km. I ta doba cca 3 hodiny by tomu tak nějako odpovídaly. Ale je pravda, že názory se různí a každej to vykládá trošku jinak. Na PIM jsem se registroval včera 4 hodiny!!!!!!!!!!­!!! a nakonec se mi to tedy povedlo, ale byl to skoro maratonský výkon :-) Ještě k tomu Hradci, pokud se budeš registrovat v ten den, tak raději přijedˇ minimálně 1,5 hod. dříve. Pak je zde ještě jedna možnost, že se přihlásíš klasicky přes Net a já, až se tam půjdu registrovat v sobotu, tak ti to vyzvednu---znají mě tam a není s tím problém. Už jsem to vloni taky dělal. Pak si dáme telefony a sejdeme se na parkovišti a já ti číslo + tašku předám----- co ty na to???

\\\"během ku zdraví\\\"
0
0
Nelze hodnotit

#273  18.09.2015 20:13   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

michal: jo, určitě se tam sejdem a zkontaktujem se! Ale myslim ze tu registraci zvladnu v klidu sam. Chci tam totiž dorazit už kolem deváté hodiny, takze cas bude. presne 34 km sem bezel zrovna dnes. Pulku cesty proprselo, ale to by nebylo to nejhorší. Neskutečně sem se totiž vytrestal. Neprelepil sem si bradavky a asi uz po patnacti km jsem je mel rozedreny jako jeste nikdy. Do toho jak bylo triko a bunda promoceny od deste, tak se ta krev rozpila tak, ze to vypadalo jak kdybych ztratil litr krve :-) Koukal sem že na marato je nahlaseno zatim asi 330 lidi. cekal sem ze bude

0
0
Nelze hodnotit

#274  18.09.2015 20:17   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

vyprodané. Kapacita 500 se mi nezdála zas tak moc

0
0
Nelze hodnotit

#275  19.09.2015 17:39   Michal435 muž   offline   jeho tréninkový deník
4440 3 fanoušci

>> jell, 18. 09. 2015 20:17:00 Já dnes běžel desítku–byl to spíš kros. První 2km do kopce, pak rovina po vrstevnici a následně asi 2,5 km seběh z kopce. To celé 2×. U nás tedy bylo super počasí a teplo a slunečno. Jinak s těma bradavkama to znám. Sice na to netrpím a nepřelepuji, ale jednou se mi stalo, že jsem se taky dost sedřel. To jsem ještě nevěděl co to je–měl jsem bavlněné triko a začínal jsem běhat. Vlezl jsem do sprchy, naladil teplou vodičku a.............. řev byl prý slyšet až venku :-) Tak že znám a vím. Do toho Hradce se taky bude spousty lidí hlásit až v ten den, a nebo v Expu, tak že neboj, já věřím, že ta kapacita se naplní. Na zítřek plánuji cca 25 Km a příští týden 35. 3. října mám závod na 13 km a to bude poslední test. pak už bude klídek a ladění :-)

\\\"během ku zdraví\\\"
0
0
Nelze hodnotit

#276  20.09.2015 15:57   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

Já taky myslel že na to netrpim, ale asi v tom hrálo i to počasí a že si mi triko lepilo na kůži :-) Každopádně dobrá zkušenost, že ani obyčejný výběh se nevyplatí podcenít :-) Jak tam fungují občerstvovačky? Mají tam i ty houby na namáčení jak měli na PIMU? Vždy sem si schladil stehna a zátylek a myslím že i díky tomu jsem to tam zvládl bez výraznější krize. Já si dal tento týden trošku výživnější a od minulé neděle, kdy sem běžel ten půlmaraton jsem uběhl nějakých sto kilometrů. Dělal jsem to tak i před PIMem, že cca 3–4 týdny před závodem jsem do toho ještě šlápl a pak už omezil kilometráž jen na nějakých 50 km týdně, víkendový výběh kolem 20 km + jeden závod a docela mi to sedlo.

0
0
Nelze hodnotit

#277  20.09.2015 17:07   Michal435 muž   offline   jeho tréninkový deník
4440 3 fanoušci

>> jell, 20. 09. 2015 15:57:11 Začnu od spodu :-) Já jsem vždy ten předposlední a poslední měsíc před maratonem měl nejvíce kilometrů. To znamné, že v srpnu jsem i přes ty vedra natočil 380 Km a v září plánuju okolo 360. Do toho ten poslední měsíc–tedy teď v září- zařazuju závody. Běžel jsem desítku v Chrudimi, devítku v rámci charity, desítku včera v Heřmaňáku---ta byla krosová a ještě mám v plánu 3. října tu „třináctku“, která bude sice většinou po silnici, ale je tam výběh na kopec s převýšením asi 200m. Tím že se takhle na těch závodech zmáčknu, tak mě nechybí rychlost a můžu pak běžet rychleji delší trasu, tak uvidíme. Taky zařazuji kopečky a dneska jsem dával s kamarádem 19km v kopečkách. Původně jsem chtěl sice 23–25 po rovině, ale těch 19 v kopcích asi stačilo :-) Jinak mám v plánu dát 14 dnů před Hradcem ještě 34 Km a týden před volně okolo 20 km a pak už jen klusy okolo 8–10km. Ten poslední týden samozřejmě taky ubírám z kilometráže a místo cca 80–90 km dávám třeba jen 50 a v týdnu zařadím místo jednoho dva dny na regeneraci. V sobotu před maratonem jen 5 km pomaličku. Občerstvovaček je míň, než v Praze. Je to tím, že v Praze byly občerstvovačky vlastně po 2,5 km…u houbiček bylo i pití a tudíž jsem pil každých 2,5 km. Zde budou jen po 5-ti km a bude to jak pití + houbičky. každopádně si vyjmečně beru opasek se dvouma malejma lahvičkam–tam budu mít gel namíchanej s vodou. Ten si dávám na 20 a 30 km. Tak že takto to nějáko vidím a je to podobnej přípravenj model, jako před Pimem.

\\\"během ku zdraví\\\"
0
1
Nelze hodnotit

#278  21.09.2015 21:13   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

jo máš tu celkovou kilometráž o dost větší nez já. Me těch v 50 až 70 kilometrů týdně docela vyhovuje a vždy když dám přes 80 km v týdnu, tak už pak většinou citim koleno nebo záda a i casove uz to mam napjatější :-) Jsem zvědav jaké bude počasí. Na PIMu sme měli štěstí ze bylo jak bylo. Já jak běžel v patek těch 34 kiláků tak hned po zacatku začlo pršet a pořád to zesilovalo a prestalo asi az po hodině. Někdo říká ze mu běžet v desti nevadí a i já dost krát v dešti běžel a bylo to dobrý, ale je neco jineho bezet v desti 10 km a neco jiného kdyz clovek ví že v tom pobeží treba i tri hodiny. Ale

0
1
Nelze hodnotit

#279  22.09.2015 15:17   Michal435 muž   offline   jeho tréninkový deník
4440 3 fanoušci

>> jell, 21. 09. 2015 21:13:42 Tam ti nějáko chybí asi konec příspěvku ?????? S tou kilometráží je to stejně jen relativní. Já mám kamaráda a ten běhá průměrně 250 měsíčně a maraton dá s přehledem pod 3 hodiny. Já sázím na takovou jistotu, kdy si říkám, že když tomu tréninku něco dám, tak se mi to v závodě vrátí. Proto se snažím před maratonem kilometráž trošku navýšit. Jinak taky běhám jen okolo 280 což je cca 70 týdně. Taky jsem viděl týpka, co dal desítku v osobáku za 37 a půlku asi za 1:23 a maraton měl za 3:21 ---tedy stejně jako já, což je divný k těm jeho časům na desítce a půlce. Obráceně zase, když jsem koukal na některý lidi, tak měli třeba desítku za 43 a půlku za 1:35 a maraton dali za 3:15 tak že je to opravdu relativní. Počasí bude samozřejmě stěžejní a v Praze to bylo super!! Bez větru, 9 st na startu a v průběhu až okolo 16. Jak to bude v Hradci nevím?? Dá se předpokládat, že teploty budou okolo 10–14 st. Jestli bude pršet---to neví nikdo. V loni a předloni to bylo super–14 st. a sluníčko. Já mám taky rád běh v dešti, ale v závodě je to pakárna, kor při běhu přes 3 hodiny!!!! Na víc jsem si už tak trošku odvykl běhat v dešti, poněvadž teď nepršelo asi půl roku :-) O počasí to budeme vědět tak 3–4 dny předem a přesně až ten den.

\\\"během ku zdraví\\\"
0
0
Nelze hodnotit

#280  22.09.2015 21:00   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

už ani nevim co sem tam chtěl dopsat :-) asi nic důležitého :-) Tak to máme podobne kamose. Taky znam kluka co to dal za 2:45. Kdyz sem se ho zeptal jak to dokazal, tak mi rekl, ze pred maratonem zvysil objemy na 250 km za mesic… Ale on uz beha asi 5 let. Myslim ze dulezitejsi nez pocet kilometru je pravidelnost a to kolik let behas. podle me je nejhorsi treba behat a pak si dat v zime 3 mesice pauzu. asi to chce porad neco delat

0
0
Nelze hodnotit

#281  23.09.2015 16:17   Michal435 muž   offline   jeho tréninkový deník
4440 3 fanoušci

>> jell, 22. 09. 2015 21:00:27 Jo, to máš pravdu v těch posledních 3 větách. Ten můj kamarád sportuje 25 let a tudíž mu tenhle objem okolo 250 stačí. K tomu ale jezdí na kole a plave, jelikož dělá triatlon. To všechno samozřejmě znamená, že už má nějakou sportovní minulost a to se počítá. Taky záleží na věku. Mě třeba vyšlo–podle té běžecké kalkulačky", že být mě 30 let, tak uběhnu s přehledem maraton okolo 3 hodin......­........... na všem záleží :-) Ale já po pravdě už o nějaké extra výkony neusiluji. Samozřejmě, že si chci zaběhnout relativně (pro mě) slušnej čas, ale za to považuju půlku okolo 1:25, desítku okolo 40 a maraton okolo 3:10............ je na co trénovat :-) Ale pokud se to nepodaří, tak se z toho nepo..u :-) prostě jde o ten pocit si zazávodit a být spokojenej sám se sebou. A pokud to nevyjde, tak se poučit z chyb a příště to zkusit líp — to je to proč to dělám. Rozhodně nemám žádné ambice dostat se v maratonu pod 3 hodiny atd. ostatně, co se týká maratonu, tak jsem slyšel takovou věc, o který jsem si myslel, že je kravina, ale když jsem se opravdu zamyslel :-) , tak musím uznat, že na tom něco je: při maratonu nejde ani tak o to, jestli překonáš nějaký čas a nebo někoho — při maratonu překonáváš sám sebe. To se netýká samozřejmě černochů, ale nás hobíků :-)

\\\"během ku zdraví\\\"
0
0
Nelze hodnotit

#282  24.09.2015 20:38   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

jo ve finále je opravdu jedno jestli to dáš o par minut rychleji nebo pomaleji. koukal jsem že na pulmaraton do Hradce je uz teď dost slušná ucast! Taky jsem si říkal, že tento hradecký maraton je naplánován na ideální termín. Potom si dám pekne 3 tydny oraz, tím ze budu jen lehce vyklusovat a hlavně regenerovat. Budu tam mít sice jeden krátký závod, ale na ten se nijak nebudu pripravovat. A od listopadu začnu běhat zase pomalu objemy

0
0
Nelze hodnotit

#283  25.09.2015 15:54   Michal435 muž   offline   jeho tréninkový deník
4440 3 fanoušci

>> jell, 24. 09. 2015 20:38:08 Tak to máme stejný plán po tom Hradci — taky plánuju, že pak na chvilku vysadím a dám si tak 14 dnů oraz.

\\\"během ku zdraví\\\"
0
0
Nelze hodnotit

#284  05.10.2015 13:50   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

michal: zdarec, tak jak ladis na nedeli? :-) Ja od patku zapolim s nachlazenim… Vcera jsem tudiz dal jen nejakych 18 km a pokud se budu citit dobre, tak se pujdu probehnout jeste zitra a ve stredu a pak uz jen vyklus v sobotu. Na nedeli hlasi docela zimu, ale nemuselo by prset. Ja bych chtel byt v nedeli kolem devate hodiny v hradci

0
1
Nelze hodnotit

#285  05.10.2015 15:50   Michal435 muž   offline   jeho tréninkový deník
4440 3 fanoušci

>> jell, 05. 10. 2015 13:50:31 čau, no já jsem v sobotu běžel závod na 13 Km a trošku jsem si „odrazil“ patu. Mám s tím už problémy delší dobu a vím, že se to během pár dnů usadí, ale je to trošku komplikace zrovna teď. Věřím ale, že to bude O.k. Nachlazených lidí je všude kolem mě dost, tak jen doufám, že to nechytím. Doma všichni bereme tento týden preventivne vitamín C, tak věřím, že to bude taky tak nějako v cajku. Dneska jdu tu patu zkusit na lehkých 10 Km a zítra -v úterý- plánuju tak okolo 15Km s kamarády velmi volně v tempu 5:30. Pak dávám den volna. Ve čtvrtek běh 10 Km v tempu maratonu a v pátek zase volno–možná jízda na kole, uvidíme, jestli vydržím být v klidu :-) No a v sobotu jedu na Expo a po něm už bude můj tradiční rituál, jako před každým závodem…5km velmi, velmi, velmi volně s protažením. Trošku mě trápí počasí– ted jsem se právě díval– a opravdu má být okolo 4 – 10 st. a snad bez deště a jen velmi malý vítr. Ta zima je blbá. Sice se v tom dá běhat líp než ve vedru, ale bylo by super, když by bylo třeba okolo těch 10 st. už ráno a přes den těch 15–18-------------ale to je asi jen sen. Ještě je na to ale brzo a vše bude jasné v sobotu- nebo spíš v neděli dopoledne :-) Každopádně budu hodně přemýšlet o tom, v čem běžet. Jestli kraťasi a nebo elasťáky---to bych ale moc nerad. A na sebe asi triko s dlouhým rukávem a větrovku??---nebo spíš klasickou tenkou bundu??…no, bude to ještě dilema. Aspoň že v botách mám jasno :-) Jinak já budu vyjíždět z Pardubic klidně až okolo 10 hodiny. Do koridoru můžeme až v 11 a start je v 11:15, tak to snad bude stačit i na rozklus. Z Pardubek jsem v Hradci za cca 20 minut.

\\\"během ku zdraví\\\"
0
1
Nelze hodnotit

#286  05.10.2015 16:00   Michal435 muž   offline   jeho tréninkový deník
4440 3 fanoušci

>> jell, 05. 10. 2015 13:50:31 ještě jedna věc, pokud by jsi se chtěl sejít, což by mohlo být celkem fajn, tak bychom se mohli domluvit konkrétně někde u nějákýho „orientačního“ bodu........ třeba zrovna na tom parkovišti. Je tam most přes Orlici, tak na tom mostě.....třeba???

\\\"během ku zdraví\\\"
0
1
Nelze hodnotit

#287  06.10.2015 18:02   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

No já spoléhám, že tam u vás bude přeci jen o něco tepleji než tady :-) Každopádně poběžím v krátkých kalhotách a buď v třičku bez rukávů nebo s dlouhým rukávem a na start a případně i na první kilometry si vezmu nějakou starou bundu, kterou pak na před startem nebo na občerstvovačce odložím. Prostě podle toho jak bude. Jo ty můžeš mít v podstatě šatnu a zázemí přímo v obýváku :-) To já si při příjezdu asi zobnu ještě nějakou svačinku, pak zaregistrovat, trochu se rozkoukat a rozhýbat z auta..... No pokud budeš v Hradci cca v 10:30, tak už bych nechal setkání někde u koridorů. Myslím že tě podle fotky poznám. Stačí napsat nějaký opěrný bod na tom Malém náměstí a v kolik se tam budeš zhruba pohybovat a to už nebude problém.

0
1
Nelze hodnotit

#288  07.10.2015 15:00   Michal435 muž   offline   jeho tréninkový deník
4440 3 fanoušci

>> jell, 06. 10. 2015 18:02:08 Na náměstí to bude asi již dost nepřehledné, ale navrhuji se sejít u restaurace Černý kůň okolo 10:30 hod. Jinak počasí je pořád takové nejisté, ale snad nebude pršet a ani nebude velká zima. Pokud by bylo bez deště a okolo 10 st., bude to super. No, už začínám být trošičku nervozní z toho všeho :-)

\\\"během ku zdraví\\\"
0
0
Nelze hodnotit

#289  08.10.2015 15:50   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

michal: Ok budu tam! Jo já taky cítím už trochu napětí. Přeci jen maraton je něco jiného než ostatní závody :-)

0
0
Nelze hodnotit

#290  08.10.2015 18:50   Michal435 muž   offline   jeho tréninkový deník
4440 3 fanoušci

>> jell, 08. 10. 2015 15:50:42 Jo to je fakt. Maraton je jen jeden :-) Hele, dneska jsem si byl vyklusat v tom dešti a napadl mě ještě jeden poznatek z Hradce. Minulea letos to nebude jiný jsme si museli dávat bacha na spadané listí. Oni tam totiž udělali všude asfaltové stezky a když jsou pokryté spadaným listím, tak se to klouže. tak že bacha na to!!!

\\\"během ku zdraví\\\"
0
0
Nelze hodnotit

#291  11.10.2015 19:43   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

michal: Tak jaké jsou dojmy? :-) Gratuluji k supermarketu času !!! Co se týče mě tak já mám ze sveho vykonu smíšené pocity. Zabehl jsem to za 3:39:50. Na to ze to byl druhý maraton, tak vim že zlepšení o 6 minut není žádná sláva, kor když podle půlmaratónu bych to mel běhat pod 3:30… Na druhou stranu jsem rád, že za celou dobu a ani po dobehu jsem nemel problem s nejakym tahanim slach nebo jinou bolestí a krom klasického pobolivani svalů jsem neměla žádné problemy. Zadne motani hlavy v cili jako v praze a žádné kulhani. Za hodku jsem normalne sedl do auta a v klidu odridil pres sto km.. jen ty svaly ted boli :-)

0
0
Nelze hodnotit

#292  11.10.2015 19:47   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

k super času :-) mobil mě zlobí :-) Jsem rád že jsem tě poznal! Si správný borec!

0
0
Nelze hodnotit

#293  12.10.2015 12:32   Michal435 muž   offline   jeho tréninkový deník
4440 3 fanoušci

>> jell, 11. 10. 2015 19:47:01 Já jsem také rád, že jsem tě poznal a v podstatě bylo hned jasné, že si budeme rozumět, poněvadž, i když jsme se do té doby nikdy neviděli, hned jsme se poznali po prvním pohledu :-) K tomu maratonu. Já jsem o tom napsal takový povídání na FB, kde jsem vše podstatné shrnul – pro kamarády – a pokud si dáme mejly, můžu ti to poslat – ať zde nezabíráme místo :-) Určitě chci říct, že tenhle můj rovněž druhý maraton v životě, jsem také relativně dobře ustál. V Praze mě bylo asi hodinu blbě a byl jsem celej pokroucenej :-) Nevím, jestli bych byl schopen někam jet autem — nyní naprosto O.K. Jen ten studenej vítr byl vopruz. Ale možná právě díky tomuhle studenýmu počasí to dopadlo tak, jako to dopadlo a neodrazilo se to na konečné únavě. Dnes mě samozřejmě bolí trošku pravá kyčel a stehna ze předu, ale rozhodně méně, než po PIMu. Při běhu také vše celkem O.K , ale po těch 33 Km už jsem byl takovej celkově zatuhlejší a nedařilo se mě držet tempo. Nejhorší jsem to měl na 40 Km, ale tam už jsem si zase říkal, že bude brzo konec. Tempo jsem držel celou dobu okolo 4:30 a myslel si, že bych přece jen mohl dát čas 3:10 , ale nešlo to a nakonec tedy 3:13 a průměrné tempo 4:36/Km. Ony ale i ty 3minuty stáhnout k těm 3:10 jsou hóóódně velikánskej problém a nevím, jestli se mi to v Praze podaří– tam bych to chtěl zkusit. Jinak jsem tě všude na otočkách hledal a viděl jsem tě jen jednou, jak jsi na mě zavolal – nesundal jsis pak čelenku????? Jinak jsem zjistil, že pokud při maratonu nedržíš opravdu stálé a určené tempo od prvního kilometru a běžíš v euforii třeba jen o 5 vteřin rychleji prvních 1 – 2 km, tak ti to pak na konci dost mrzí a je to problém. Na půlce je to ještě OK, ale v maratonu ne. A z toho času nemusíš vůbec zoufat!!! Já myslím, že jakékoliv zlepšení – u tebe 6 minut!!!! je prostě zlepšením a ten čas je dle mého hodně dobrej. Když bych ti řekl před PIMem, že to dáš za 3:39, tak bys mi nevěřil!!! A je to tam!! Když bys mě ted řekl, že v Praze se já zlepším o 3 minuty, tak bych si myslel, že jsi se zbláznil :-) Myslím si, že ty podmínky v tom mírně zvlněném terénu a ledovém větru, nebyly taky úplně ideální, tak že já jsem spokojenej i za tebe :-) A taky dík za společnej rozklus a uvolněnou atmosféru, poněvadž já byl nervozní jako pes :-)

\\\"během ku zdraví\\\"
0
0
Nelze hodnotit

#294  16.10.2015 16:22   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

Ahoj já teď neměl od pondělka připojení. mail: tomas.dze@seznam.cz Čelenku jsem sundal a jelikož jsem jí neměl už kam dát, tak jsem ji celou dobou nesl v ruce, protože mi bylo líto jí zahodit :-)) Bundu jsem shodil až na té obrátce kolem toho 13 km. Nějak jsem se nemohl pořád zahřát. Nechápu ty moje starty. Na startovní čáře jsem vedle kluka který mi začne hned od začátku utíkat, tak si říkám: No tebe honit nebudu na tebe nemám a budu si držet svoje tempo. Kluk mi pořád o nějaký ten metr utíká, ale asi po kilometru nebo dvouch kdy je přede mnou cca 200 – 300 metrů a poznám ho už jen podle oblečení, tak se to najednou ustálí a už mi ten borec neutíká, ale ani ho nestahuji. Kolikrát to v tomto stavu vydrží až do cíle :-)

0
0
Nelze hodnotit

#295  07.01.2016 13:05   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

Ahoj! vše nejlepší do nového roku! Jak se daří, jak to běhá, co nového? :-)

0
0
Nelze hodnotit

#296  07.01.2016 13:05   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

Ahoj! vše nejlepší do nového roku! Jak se daří, jak to běhá, co nového? :-)

0
0
Nelze hodnotit

#297  07.01.2016 13:05   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

Ahoj! vše nejlepší do nového roku! Jak se daří, jak to běhá, co nového? :-)

0
0
Nelze hodnotit

#298  07.01.2016 13:05   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

Ahoj! vše nejlepší do nového roku! Jak se daří, jak to běhá, co nového? :-)

0
0
Nelze hodnotit

#299  07.01.2016 13:05   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

Ahoj! vše nejlepší do nového roku! Jak se daří, jak to běhá, co nového? :-)

0
0
Nelze hodnotit

#300  07.01.2016 13:05   jell muž   offline   jeho tréninkový deník
5629 2 fanoušci

Ahoj! vše nejlepší do nového roku! Jak se daří, jak to běhá, co nového? :-)

0
0
Nelze hodnotit
Nalezené položky: 330 « První | < Předchozí | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další > | Poslední »

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Sledujte BezvaBĚH

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Atletika Humpolec Kam až mě nohy donesou
BK Ludgeřovice Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec