Bezvaběh - online registrace
Založit blog Registrovat

PRVNÍ HAVÍŘOVSKÝ MARATON         42,2 km          15. května 2021

Startovní listina

Celkem: 54
Pohlaví:
Vyhledej závodníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 20
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Kahánek Vladimír 1961 Albrechtice (regioRUN Havířov) 56 a více let
2 Petrašek Adam 1986 Ostrava (NikAdam) 18-45 let
3 Tománek Roman 1960 Slavičín (Gallak Slavičín) 56 a více let
4 Trombik Emil 1946 Český Těšín (TJ Slavoj Český Těšín) 56 a více let
5 Kabaja Jiří 1974 Opava (Milota Tea) 46-55 let
6 Vostrý Miroslav 1977 Beroun (MK Kladno) 46-55 let
7 Hynčica Pavel 1978 Otrokovice 46-55 let
8 Krumer Miroslav 1949 Ostrov (MK Ostrov) 56 a více let
9 Škrobák Petr 2001 Zubří (AC Sportguides Rožnov p.R.) 18-45 let
10 Čapka František 1968 Brno (TJ Liga 100 Olomouc) 56 a více let
11 Bažanowski Rostislav 1965 Ostrava (Starobělské Lurdy) 56 a více let
12 Štych Přemysl 1974 Čerčany (Srdíčkáři) 46-55 let
13 Adámek Peter 1984 Majcichov (BK Malženice - SVK) 18-45 let
14 Bohunický Cyril 1963 Hoste 123 (Ada Rezorts) 56 a více let
15 Luksza Radek 1974 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 46-55 let
16 Čížek Petr 1984 Zbyslavice 18-45 let
17 Jasenský Oldřich 1982 Zlín (AK Kroměříž) 18-45 let
18 Slowioczek Roman 1959 Jablunkov (MK.Seitl Ostrava) 56 a více let
19 Vernarský Jaroslav 1967 Havířov (regioRUN Havířov) 56 a více let
20 Starečková Zuzana 1984 - ženy
Celkem přihlášeno na tuto trať: 24
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Wala Petr 1971 Havířov (regioRUN Havířov) 46-55 let
2 Sedláček Martin 1961 Havířov (run99 Havířov) 56 a více let
3 Prokopová Iveta 1973 Ostrava ženy
4 Maršálková Zuzana 1983 Havířov ženy
5 Chýlek Patrik 1973 tichá 46-55 let
6 Kozubek Lukáš 1971 Ostrava (Ostrava) 46-55 let
7 Zachodilová Alena 1079 Ostrava (Horalko)
8 Hrabuška Jaroslav 1957 Ostrava (MK Seitl) 56 a více let
9 Wawreczka David 1981 Cesky Tesin (Tj Jakl karvina) 18-45 let
10 Smola Josef 1951 Ostrava - Muglinov (MK Seitl) 56 a více let
11 Drastichová Magdaléna 1984 Ostrava (MK Seitl) ženy
12 Šlahař Josef 1987 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 18-45 let
13 Karas Ivan 1988 Ostrava-Poruba (AK EZ Kopřivnice) 18-45 let
14 Věnsek Tomáš 1993 Ostrava (Štefko running team/MK Seitl) 18-45 let
15 Šindelek Dan 1965 Frýdek-Místek (MK Seitl Ostrava) 56 a více let
16 Šindelek Vladan 1967 Pržno 56 a více let
17 Vápeník Ladislav 1982 Horní Suchá 18-45 let
18 Szotkowski Robert 1983 Havířov (run99 Havířov) 18-45 let
19 Čížková Eva 1989 Zbyslavice ženy
20 Collen Malcolm 1960 Ostrava (Team International!!!) 56 a více let
21 Škrabánek Petr 1960 Bílovec (MK Seitl Ostrava) 56 a více let
22 Valošek Miroslav 1980 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 18-45 let
23 Staněk Petr 1974 Velké Těšany (AK Kroměříž) 46-55 let
24 Labaj Tomáš 1985 Havířov 18-45 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 10
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Šotkovská Renata 1967 Havířov (regioRUN Havířov) ženy
2 Kavanová Martina 1992 Ostrava (Regio run) ženy
3 Blaníková Naděžda 1961 Havířov (Regio Run) ženy
4 Holub Radek 1982 Havířov (regioRUN Havířov) 18-45 let
5 Lastovičková Zuzana 1981 Havířov (RUN99 Havířov) ženy
6 Nowaková Zuzana 1982 Havířov (regioRUN Havířov) ženy
7 Nowaková Zuzana 1982 Havířov (regioRUN Havířov) ženy
8 Polcrová Andrea 1972 Haviřov (regioRUN Havířov) ženy
9 zika tomaš 1967 cesky tešin (SPK česky tešin) 56 a více let
10 Matěcha Miroslav 1982 Teplice (Teplice) 18-45 let