Ostravský pochoďák
Založit blog Registrovat

2. OSTRAVSKÝ POCHOĎÁK         7 tras od 8 km do 50 km          10. června 2023

Startovní listina 2023

Celkem: 330
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 29
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Kučerová Zuzana 2000 Mořkov
2 Kuběnová Miriam 1994 Kunín
3 Mikeš Miroslav 1997 Sedlnice
4 Hnilicová Ivana 2001 Hostašovice (Trénink na B7)
5 Žvaková Michaela 1979 Ostrava (W)
6 Firková Lenka 1973 Ostrava (W)
7 Motyčka Petr 1971 Hodonín (ŠBV)
8 Durstinová Ivanka 1971 Třinec
9 Chmel Roman 1974 Ostrava-zabreh (Ono to jede)
10 Durczok Adéla 1983 Paskov
11 Durczok Kamil 1973 Paskov
12 Mayerova Andrea 1989 Ostrava - Zábřeh
13 Dubovecký Ľuboš 1996 Ostrava
14 Vajda Ladislav 1983 Ostrava
15 borys tomas 1983 Karviná (jdeme na to)
16 Šupolová Martina 1988 Karviná (Hermelínka)
17 Čaňková Vendula 1999 Ostrava (#jsmemagistry)
18 Papáková Linda 1999 Bernartice nad Odrou (#jsmemagistry)
19 Dřímalová Kamila 1989 Ostrava
20 Mikesková Ester 1989 Frýdlant nad Ostravicí
21 Hourová Markéta 1983 Bohumín (SK Černé plíce)
22 Veličková Dáša 1981 Frýdek Místek
23 Přerovský Pepa 1984 Krmelín
24 Rašková Klára 1990 Frenštát pod Radhoštěm (Segry na tripu)
25 Macháčová Iveta 1976 Životice u NJ (Segry na tripu)
26 Picmousová Jana 1968 Ostrava
27 Kostov Jiří 1978 Ostrava Poruba (Koloběžky Ostrava)
28 Vonka Aleš 1986 Ostrava (Koloběžky Ostrava)
29 Řeháček Vojtěch 1992 Bítov (Koloběžky Ostrava)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 100
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Dobiáš Václav 1985 Frýdek-Místek (Valeas Blog)
2 Dobiášová Leona 1988 Frýdek-Místek (Valeas Blog)
3 Redlová Romana 1988 Hostašovice
4 Nevludová Marcela 1979 Stará Ves nad Ondřejnicí
5 Valentík Milan 1990 Kopřivnice
6 Volný Ondra 2000 Kopřivnice
7 Volný Jiří 1997 Kopřivnice
8 Blažek Milan 1977 Brno (Brno)
9 Hlosta Kuba 1988 Nošovice
10 Berendt Tomasz 1980 Mokra-Horakov
11 Berendt Agnieszka 1986 Mokra-Horakov
12 Neuwirthova Katerina 1975 Závišice
13 Czepiec David 1979 Třinec (Kurald Galain)
14 Hugáňová Šárka 1983 Horní Suchá (Dva na tahu)
15 Slávik Pavel 1976 Albrechtice (Dva na tahu)
16 Uhrík Eduard 1966 Ostrava (Švagři)
17 Lembart Tomáš 1991 Ostrava
18 Krajíčková Gabriela 1982 Závada
19 Chybová Andrea 1983 Nový Jičín
20 Chyba Jan 2015 Nový Jičín
21 Mičkalová gabriela 1975 Rybí
22 Mičkal Martin 1973 Rybí
23 REDL JAROSLAV 1970 HOSTAŠOVICE
24 Cingelová Andrea 1974 Ostrava
25 Krčmářová Radka 1988 Studénka 3 (Chmelaři)
26 Kozel Vladimír 1974 Studénka 3 (Chmelaři)
27 Macejková Dagmar 1975 Ostrava 29 (Chmelaři)
28 Macejka Jozef 1974 Ostrava 29 (Chmelaři)
29 Bartošová Markéta 1975 Ostrava (Chmelaři)
30 Škrobala Roman 1977 Ostrava (Chmelaři)
31 Karnufková Léňa 1996 Ostrava (Fabici)
32 Švábková Lenka 1984 Závada (Závada)
33 Schreier Petr 1992 Ostrava
34 Rečka Jiří 1990 Kateřinice (Kateřinice)
35 Karnufek Karlíček 2021 Šenov (Fabíci)
36 Gregořica Filip 2009 Ostrava
37 Gregořica Daniel 1979 Ostrava
38 Gregořicová Soňa 1980 Ostrava
39 Kubánek David 1981 Ostrava
40 Heroldová Gabriela 1979 Petřvald
41 Kesely Lenka 1984 Závada (Adventure Závada)
42 Peter Vojtěch 1998 Ostrava-jih
43 Hoffmannová Adéla 1992 Štramberk (Štramberáci)
44 Hoffmann Pavel 1989 Stramberk (Štramberáci)
45 Leikepová Olča 1973 Ostrava
46 Rábarová Lenka 1992 Havířov (Geoalkoholici)
47 Kaderka Pavel 1988 Havířov (Geoalkoholici)
48 Frischerová Lucie 1977 Ostrava
49 Foretnikova Lenka 1980 Ostrava
50 Malchárková Vendula 1995 Studénka (Prostě běž!)
51 Malchárková Petra 1975 Studénka (Studeňačky na tripu)
52 Ničmanová Kačka 1986 Ostrava
53 Bubušek Kajošek 1974 Frýdek-Místek (GeminiFish)
54 Kozelský Tomáš 1986 Ostrava
55 Kozelská Lucie 1982 Ostrava
56 Majnušová Eliška 2010 Ostrava
57 Filipčík Lukáš 1992 Havířov (Geoalkoholici)
58 Roz Luc 1991 Český Těšín (Geoalkoholici)
59 Andrys Aleš 1974 Štramberk (Štramberák)
60 Teichmanová Lucie 1974 Štramberk (Tuláci)
61 Veselý Milan 1986 Vítkov
62 Suchanek Česlav 1988 Ostrava (Sběratele Zážitků)
63 Huvar Jakub 1986 Příbor (DHL HAXNY)
64 Šeděnková Martina 1971 Studenka (DHL HAXNY)
65 Novotný Jiří 1992 Ostrava (DHL HAXNY)
66 Žáčková Petra 1993 Příbor (DHL HAXNY)
67 Königová Zuzana 1976 Ostrava (Holky Aperolky)
68 Mazalová Monika 1982 Ostrava (Holky Aperolky)
69 šaňkova Pavla 1972 Ostrava
70 Sošková Lenka 1973 Ostrava (Holky Aperolky)
71 Horká Ivona 1979 Ostrava (Holky Aperolky)
72 Grohmann Grománek 1979 Příbor (Ožungři)
73 Švec Ševeček 1983 Studénka (Ožungři)
74 Skopalová Kamila 1975 Ostrava
75 Skopalová Lucie 1999 Ostrava
76 Ficek Milan 1989 Kunín (Team HYBAJ)
77 Fabiánová Káťa 1994 Ostrava (Fabíci)
78 Skopal Tonda 1971 Sušice u Přerova
79 Štefanská Monika 1973 Ostrava
80 Miheľová Kamila 1976 Ostrava
81 Kohutová Jiřinka 1977 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
82 Kohut David 2006 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
83 Larischová Romana 1983 Ostrava
84 Briedová Samanta 1996 Ostrava (Sběratele Zážitků)
85 Adamovský Richard 1987 Rychvald (Sběratele Zážitků)
86 Mihalíková Marťas 1977 Studénka (Sranda tým - BO Kolobka)
87 Mihalík Mára 2010 Studénka (Sranda tým - BO Kolobka)
88 Vlasák Martin 2001 Ostrava (Sběratelé Zážitků)
89 Vlasáková Pavla 1977 Ostrava (Sběratelé Zážitků)
91 Adámek Radek 1990 Vítkov
91 Klapetková Miluška 1984 Vítkov
92 Hajchlová Radka 1991 Vítkov
93 Šimbera Marek 1979 Ostrava
94 Labrador Bárny 2020 Ostrava
95 Fabián Radek 1971 Ostrava - Poruba
96 Ciobotaru Věra 1969 Ostrava - Poruba (Fabíci)
97 Matoušek Roman 1968 Studénka
98 Matějová Štěpánka 1971 Ostrava
99 Němec Pavel 1996 Ostrava 30 (Fabíci)
100 Matoušek Cipísek 1968 Studénka
Celkem přihlášeno na tuto trať: 40
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Holková Kateřina 1979 Ostrava-město (Odpadlíci)
2 Francová Monika 1970 Ostrava (BOKOLOBKA TÝM OSTRAVA)
3 Petřvalská Jarmila 1983 Valašské Meziříčí (J'Elita Run)
4 Hoffmanová Jitka 1987 Valašské Meziříčí (J'Elita Run)
5 Škodová Božena 1974 Přerov (ŠBV)
6 Truhlář Václav 1978 Karviná (ŠBV)
7 Dzus Adéla 1990 Chotěbuz (ŠBV)
8 Ožanová Marcela 1975 Ostrava (VaVinky)
9 Nejedlý Tomáš 1979 Ostrava
10 Miksa Tomáš 1975 Havířov (ŠBV Havířov)
11 Heikenwälderová Lenka 1983 Kobylnice (ŠBV)
12 Madecki Gabriel 1979 Bohumín (Odpadlici)
13 Urbancová Adéla 1998 Ostrava (Organizovaná skupina pomalé chůze)
14 Pavlínová Kateřina 1990 Havířov (Organizovaná skupina pomalé chůze)
15 Krčková Romana 1974 Ostrava
16 Růžičková Ivana 1968 Ostrava
17 Bernátková Adriana 1995 Frenštát p.R.
18 Magal Jirina 1979 Trojanovice
19 Bernátková Nikola 1999 Frenštát pod Radhoštěm
20 Gebek Adam 1990 Ostrava (Clan of Two)
21 Ryzáková Lucie 1995 Ostrava
22 Kovářová Renáta 1971 Nový Jičín (Bo Pacoši)
23 Růžička Zdenek 1983 Olomouc (ŠBV)
24 Kastlová Pavla 1973 Bohumín (ŠBV / Holky do nepohody)
25 jagoš Jiří 1989 ostrava (panther@kacenzi)
26 kanova katerina 1980 ostrava (panther@kacenzi)
27 Pospíšek Martin 1982 Ostrava (Clan of Two)
28 Kocáb Darek 1971 Olomouc
29 Kopecká Linda 2005 Olomouc
30 Tejnorová Zuzana 1979 Olomouc
31 Rotreklová Irena 1972 Orlová-Lutyně (ŠBV)
32 Kubala Tomáš 1993 Ostrava (Lazy runners)
33 Jendželovský Marek 1992 Ostrava
34 Růžičková Petra 1975 Frýdek-Místek
35 Hájek Pavel 1986 Křelov
36 Grünbergerová Simona 1979 Vratimov Horní Datyně
37 Grünberger Jakub 1978 Vratimov Horní Datyně
38 Guzoň Standa 1972 Kunčice pod Ondřejníkem
39 Sliwka Roman 1975 Třinec
40 Sliwková Andy 1974 Třinec
Celkem přihlášeno na tuto trať: 20
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Kašová Lenka 1984 Ostrava
2 Kaša David 1984 Ostrava
3 oříšek Momo 2021 -
4 Zamboj Jakub 1985 Havířov
5 Krčová Markéta 1998 Palkovice (Luckyskovi)
6 Krč Lumír 1977 Palkovice (Luckyskovi)
7 Dudzik David 1979 Ostrava (Bo Pacoši)
8 Kaločová Radka 1972 Ostrava
9 Bajgerová Štěpánka 1974 Ostrava
10 Jandová Veronika 1978 Ostrava (Sunynka)
11 Červenková Martina 1975 Ostrava - Zábřeh
12 Merta Vilém 1958 Ostrava (Willi)
13 Přikrylová Bohdana 1975 Ostrava
14 Svobodová Jana 1978 Ostrava
15 Holainová Gabriela 1978 Ostrava Stará Bělá
16 Ponča Petr 1966 Šenov (Nenápadný chodec)
17 Ponča Petr 1966 Šenov (Nenápadný chodec)
18 Krampota Jiří 1975 Krmelín (Der Große tlupen)
19 Krampotová Martina 1978 Krmelín (okr. Frýdek-Místek) (Der Große tlupen)
20 Velčovský Aleš 1970 Ostrava (Der Große tlupen)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 59
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Klosová Martina 1984 Ostrava (Alfa team)
2 Pětvalská Šárka 1985 Ostrava (Alfa team)
3 Vlčková Miky 1995 Ostrava (KULÍŠCI)
4 Vaněk Lukáš 1994 Ostrava (KULÍŠCI)
5 Vondra Martin 1979 Pardubice
6 Toman Lukáš 1976 Kaňovice
7 jezevčík Max 2021 -
8 Žurek Martin 1975 Ostrava (Partyja ze SJV)
9 Turčík Marek 2000 Ostrava (Partyja ze SJV)
10 Jelen Milan 1967 Frýdek-Místek (Partyja ze SJV)
11 Melčák Jiří 1971 Vratimov (Partyja ze SJV)
12 Skýpalová Martina 1984 Ostrava
13 Glozarová Lucie 1985 Ostrava (HIML baby)
14 Hurníková Hana 1974 Ostrava (HIML baby)
15 Macková Iveta 1977 Ostrava (HIML baby)
16 Bartoš Jaromír 1970 Břeclav
17 Koncerová Katka 1982 Ostrava (Fujfuky)
18 Hadris Prcek 1982 Ostrava (Fujfuky)
19 Kovaříková Myšák 1969 Ostrava-Poruba (Myšákovci)
20 Kuncová Michaela 1979 Ostrava (favorité)
21 Hradická Eva 1966 Ostrava (favorité)
22 Tomanek Mirek 1956 Ostrava-Zabřeh
23 Újezdský Jan 2001 Ostrava (Partyja ze SJV)
24 Zápalka Štěpan 1986 Frýdek-Místek
25 Kopidolová Zita 1974 Sviadnov
26 Míček Tomáš 1985 Frýdek-Místek (rodinka FM)
27 Míčková Radka 1980 Frýdek-Místek (rodinka FM)
28 Míčková Veronika 2009 Frýdek-Místek (rodinka FM)
29 Ďuríšková Lenka 1987 Ostrava
30 Chladová Marcela 1985 Ostrava (Marci a Jerry)
31 Deáková Kamila 1984 Ostrava (FashionGang)
32 Deák Lukáš 1983 Ostrava (FashionGang)
33 Trojková Ivona 1979 Jilešovice (Šneci v běhu)
34 Honczková Simona 1974 Ostrava
35 Honczek Daniel 2010 Ostrava
36 Červenková Nicole 1993 Šenov u Ostravy
37 Červenková Kateřina 2014 Šenov u Ostravy
38 Pásztorová Lenka 1976 Kozmice
39 Stanková Milena 1976 Hlučín
40 Křížkovská Marcela 1974 Ostrava (Kaj vališ?)
41 Křížkovský Jan 1969 Ostrava (Kaj vališ?)
42 Horký Jirka 1985 Prostějov
43 Horká Veronika 1991 Prostějov
44 Kaprálová Romana 1981 Prostějov
45 Zemánková Tereza 1995 Prostějov
46 Moravec Tomáš 1983 Ostrava
48 Blokšová Veronika 1984 Opava 5
48 Mihalík Mirek 1974 Studénka (Jednorožčí četa)
49 Mihalíková Nikol 2002 Ostrava - Michálkovice (Jednorožčí četa)
50 Kubošková Jana 1976 Markvartovice (Bodyland)
51 Tylová Lenka 1965 Ostrava (Bodyland)
52 Pientoňová Eva 1959 Ostrava-Vyškovice (Bodyland)
53 Šofrová Lucie 1989 Ostrava-Hošťálkovice (Nětřa Šmarovat)
54 Šofrová Simona 1964 Ostrava-Hošťálkovice (Nětřa Šmarovat)
55 Šofer Filip 2011 Ostrava-Hošťálkovice (Nětřa Šmarovat)
56 Koschatzká Adéla 2009 Ostrava-Hošťálkovice (Nětřa Šmarovat)
57 Klozík Lukáš 1988 Ostrava (35)
58 Pavel Jan 1990 Ostrava (35)
59 Nytrová Lenka 1989 Ostrava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 22
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Kotasovi Martina & Vojta & Ondra 1989 Ostrava (Kotasovi)
2 Boturová Hana 1971 Ostrava (Holubnik)
3 Holuša Tomáš 1972 Ostrava-jih (Holubník)
4 Perutkova Sarka 1966 Ostrava (Holubník)
5 Perutkova Kateřina 2003 Ostrava (Holubník)
6 Fialová Vladislava 1952 Hošťálkovice (Lvíčata)
7 Fiala Josef 1945 Hošťálkovice (Lvíčata)
8 Martens Soňa 1986 Ostrava (Máma & syn)
9 Martens Davídek 2018 Ostrava - Mariánské hory (Máma & syn)
10 Černín David 1990 Ostrava
11 Černínová Kateřina 1989 Ostrava
12 Schaffelhoferová Eva 1981 Ostrava
13 Mojáková Anna 2008 Ostrava Zábřeh
14 Cahelova Martina 1992 Kopřivnice
15 Kulpová Terinka 1991 Skotnice (Bezva holky)
16 Kulpová Karolínka 2017 Skotnice (Bezva holky)
17 Kulpa Ondrášek 2021 Skotnice (Bezva holky a kluci)
18 Kučová Tamča 1990 Skotnice (Bezva holky)
19 Kučová Eliška 2018 Skotnice (Bezva holky)
20 Kuča Honzík 2013 Skotnice (Bezva holky a kluci)
21 Kuča Martin 2010 Skotnice (Bezva holky a kluci)
22 Kulpa Ondra 1988 Skotnice (Bezva holky a kluci)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 60
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Lukačovič Ondřej 1994 Ostrava
2 Ronsonova Daniel 1991 Ostrava
3 Pražský krysařík Lupin 2021 -
4 Stanislav Dominik 1993 Štramberk
5 Schubertová Zdenka 1960 Bílovec
6 Sedlář Šimon 1995 Loučka
7 Dobešová Ludmila 1999 Jablůnka
8 Sedlář Jabub 1991 Loučka
9 Figielová Veronika 1984 Slezská Ostrava
10 Gavlák Miroslav 1984 Ostrava (Ostrava)
11 Dubová Adéla 1980 Bílovec
12 Pavlíková Jitka 1975 Bílovec
13 Pajonk Roman 1971 Český Těšín
14 Krainová Iva 1978 Karviná
15 Mička Mirek 1973 Dolní Lutyně
16 Lazecká Dagmar 1957 Bílovec (Dagmar)
17 Till Karel 1964 Bílovec
18 Povalová Jana 1965 Štramberk (Janinka)
19 Povala Milan 1963 Štramberk (Paris)
20 rotvajler Nany 2021 -
21 rotvajler Bert 2021 -
22 Pustková Lucie 1994 Hať
23 Sýkorová Aneta 1988 Ostrava
24 Hiersch Marek 1973 Ostrava - Výškovice (-)
25 Hierschová Natálie 2007 Ostrava - Výškovice
26 Hierschová Zuzana 1978 Ostrava - Výškovice
27 Rendlová Monika 1974 Lipník nad Bečvou (Lipenská klika)
28 Kneblová Terezie 1975 Bílovec 1
29 Janík Lukáš 1989 Ostrava
30 Sasinová Lucie 1988 Ostrava - Proskovice (DinoSauer team)
31 Mitura Marcel 1981 Ostrava
32 Kuffová Patricie 1995 Třinec (Mowiym po naszymu)
33 Kantor René 1972 Milíkov (Mowiym po naszymu)
34 Kantor Lukáš 1996 Milíkov (Mowiym po naszymu)
35 Kungfu Panda Jonáš 1997 Klimkovice
36 Bojovnice Ojijo 1980 Ostrava
37 Spiderman Vítek 2001 Studénka
38 Libuše Kněžna 1967 Ostrava
39 Terezka Princezna 2016 Ostrava-Poruba
40 Verunka Princezna 1988 Ostrava-Poruba
41 Hisemová Šárka 1984 Ostrava jih
42 Hisemová Šárka 1984 Ostrava jih (KTB)
43 Hisemová Abigail 2012 Ostrava jih
44 Hisemová Miriam 2016 Ostrava jih (KTB)
45 Juriga Petr 2012 Ostrava jih (KTB)
46 David Miroslav 1972 Nový Jičín
47 Zahradník Jan 1996 Ostrava
48 Andreevová Klára 1995 Ostrava
49 Kopalová Katka 1981 Prostějov (Tlapková patrola)
50 Novotná Dana 1975 Baldovec (Tlapková patrola)
52 Machatý Michal 1980 Dolní Ředice
53 Nosková Gabriela 1990 Služovice
53 Plecháček Daniel 2010 Dolní Ředice
54 Nosková Tara 2019 Služovice (Za Tinu)
55 Breuerová Alexandra 1978 Opava (Za Tinu)
56 Breuer Baillly 2021 Opava (Za Tinu)
57 Rygel Přemysl 1979 Děhylov (Děhylov)
58 Kačmaříková Petra 1981 Děhylov (Děhylov)
59 Hvižďová Marie 2008 Děhylov (Děhylov)
60 Hvižď Patrik 2008 Děhylov (Děhylov)