Ostravský pochoďák
Založit blog Registrovat

3. OSTRAVSKÝ POCHOĎÁK         7 tras od 8 km do 50 km          15. června 2024

Startovní listina 2024

Celkem: 198
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 17
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Čaňková Vendula 1999 Ostrava (LenoChodky)
2 Papáková Linda 1999 Bernartice nad Odrou (LenoChodky)
3 Durczok Kamil 1973 Paskov 50-59 let
4 Durczok Adéla 1983 Paskov 35-44 let
5 Volný Ondřej 2000 Kopřivnice (Když nemůžeš, tak přidej)
6 Volný Jiří 1997 Kopřivnice (Když nemůžeš, tak přidej)
7 Kuběnová Miriam 1994 Kunín
8 Mikeš Miroslav 1997 Sedlnice
9 Uhliarová Michala 1974 Opava 45 a více let
10 Nejedlý Tomáš 1979 Ostrava 40-49 let
11 Zelinková Zuzana 1985 Opava 35-44 let
12 Lhotský Petr 1988 Opava
13 Lang Lukáš 1994 Ostrava
14 Zelenka David 1972 Brno 50-59 let
15 Třísková Kateřina 1994 Olomouc (Sběrači medailí)
16 Vybíral Jakub 1991 Olomouc (Sběrači medailí)
17 Prosková Amálie 1993 Ostrava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 36
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Šilhánek Pavel 1976 Starý Plzenec 40-49 let
2 Vonka Aleš 1986 Ostrava (Koloběžky Ostrava)
3 Mazalová Monika 1982 Ostrava (Holky Aperolky) 35-44 let
4 Sošková Lenka 1973 Ostrava (Holky Aperolky) 45 a více let
5 Königová Zuzana 1976 Ostrava (Holky Aperolky) 45 a více let
6 Kolář Jiří 1984 Ostrava 40-49 let
7 Hrabovský Honza 1998 Ostrava (Koloběžky Ostrava)
8 Bartošová Markéta 1975 Ostrava (Matky v trapu) 45 a více let
9 Macejková Dagmar 1975 Ostrava (Matky v trapu) 45 a více let
10 Minarčík René 1991 Frýdek-Místek (HFM)
11 Lukš Martin 1973 Ostrava - Poruba (no limits) 50-59 let
12 Ondruch Ondřej 1992 Ostrava (Cílem je pivo)
13 Novák David 1993 Ostrava (Cílem je pivo)
14 Krzyžanková Michaela 1999 Karviná (Cílem je pivo)
15 Kohutová Michaela 1984 Bílovec 35-44 let
16 Chmelová Marcela 1995 Karviná (Ono to jede)
17 Chmel Roman 1974 Ostrava-zabreh (Ono to jede) 50-59 let
18 Janošková Blanka 1988 Ostrava 35-44 let
19 Sýkora Tomáš 1982 Ostrava 40-49 let
20 Gebauerová Eliška 2023 Studénka
21 Hubáček Vendelín 1989 Starý Plzenec
22 Malchárková Vendula 1995 Studénka (Prostě běž!)
23 Malchárková Petra 1975 Studénka 3 (Studeňačky na tripu) 45 a více let
24 Brožková Naděžda 1965 Rychvald (ZaBeer) 45 a více let
25 Kuča Viktor 1987 Studénka (Viktor@Zuzka)
26 Tabáčková Zuzana 1985 Studénka (Viktor@Zuzka) 35-44 let
27 Skopal Tonda 1971 Sušice u Přerova 50-59 let
28 Doležal Slávek 1999 Moravské Budějovice (Cílem je pivo)
29 Hruška Petr 1991 Ostrava
30 Nohel Honza 1989 Tísek (Nohlíci)
31 Nohlová Soňa 1990 Tísek (Nohlíci)
32 Polomíček David 1986 Vratimov (Koloběžky Ostrava)
33 Giža Tomáš 1975 Rychvald (SK Černé plíce) 40-49 let
34 Motyka Nalim 1964 Orlová (Kelímci) 60-69 let
35 Mihalíková Marťas 1977 Studénka (Sranda tým - BO Kolobka) 45 a více let
36 Mihalík Marek 2010 Studénka (Sranda tým - BO Kolobka)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 29
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Gavlák Veronika 1984 Ostrava 35-44 let
2 Figiel Jan 2008 Ostrava dorostenci
3 Gavlák Miroslav 1984 Ostrava 40-49 let
4 Gavláková Klaudie 2013 Ostrava
5 Hracký Jaroslav 1988 Ostrava
6 Hracká Veronika 1991 Ostrava
7 Cingelová Andrea 1974 Ostrava 45 a více let
8 Miksa Tomáš 1975 Havířov (ŠBV Havířov) 40-49 let
9 KnMarcela VaVinky 1975 Ostrava (VaVinky) 45 a více let
10 Kastlová Pavla 1973 Bohumín (ŠBV) 45 a více let
11 Petřvalská Jarmila 1983 Valašské Meziříčí (J'Elita Run) 35-44 let
12 Hoffmanová Jitka 1987 Valašské Meziříčí (#rajda) 35-44 let
13 Pavelková Jana 1973 Ostrava (Form Factory) 45 a více let
14 Pražanová Tereza 1995 Ostrava (Form Factory)
15 Coufalová Radka 1978 Prostějov 45 a více let
16 Odehnalová Jitka 1977 Čehovice 45 a více let
17 Nevludová Marcela 1979 Stará Ves nad Ondřejnicí 45 a více let
18 Valentík Milan 1990 Kopřivnice
19 Krátká Kamila 1990 Šternberk (ŠBV)
20 Skopalová Kamila 1975 Ostrava 45 a více let
21 Březinová Katka 1988 Ostrava (Smerfetka) 35-44 let
22 Hrtanová Žaneta 1980 Opava 35-44 let
23 Kryštof Hana 1994 Slavkov
24 Leikepová Ola 1998 Ostrava
25 KŘIKAVA Patrik 1975 Ostrava-Poruba 40-49 let
26 Bednarzová Vendula 1996 Ostrava
27 Samková Adéla 1998 Ostrava
28 Rotreklová Irena 1972 Orlová-Lutyně (ŠBV) 45 a více let
29 Žáčková Táňa 1974 Kopřivnice 45 a více let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 31
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Weiss Patrik 1968 Ostrava (PaKo Team) 50-59 let
2 Tománek Michael 1997 Ostrava
3 Tomanek Mirek 1956 Ostrava-Zabřeh 60-69 let
4 Chovancová Dáša 1970 Ostrava 45 a více let
5 Chovanec Jan 1998 Ostrava
6 Guzejová Radka 1989 Ostrava 35-44 let
7 Mazalová Monika 1982 Ostrava Vítkovice (Drago) 35-44 let
8 Francková Markéta 1979 Frýdek - Místek (Drago) 45 a více let
9 Tománková Veronika 1994 Ostrava
10 kříženec Aki 2022 -
11 Běčáková Kristýna 1985 Frýdlant nad Ostravicí (Drago) 35-44 let
12 Krampota Jiří 1975 Krmelín (Der Große tlupen) 40-49 let
13 Krampotová Martina 1978 Krmelín (Der Große tlupen) 45 a více let
14 Velčovský Aleš 1970 Ostrava 2 (Der Große tlupen) 50-59 let
15 Klozík Lukáš 1988 Ostrava (36)
16 Pavlůsek Vít 1983 Ostrava (36) 40-49 let
17 Valkovičová Ivana 1981 Paskov (Lysenka53) 35-44 let
18 Antušáková Katarína 1995 Ostrava
19 Žalmánek Jakub 1990 Ostrava (36)
20 Hadris Prcek 1982 Ostrava (Fujfuky) 35-44 let
21 04 Gaga 1982 Ostrava (Fujfuky) 35-44 let
22 Šimera Pinďa 1997 Ostrava (Fujfuky)
23 Janošová Jarmila 1973 Ostrava-Hrabová 45 a více let
24 Juricová Hana 1970 Štramberk 45 a více let
25 Merta Vilém 1958 Ostrava (Willi) 60-69 let
26 Lajgotová Ivana 1986 Frydek-Mistek 35-44 let
27 Svárovská Kamila 1977 Karviná 45 a více let
28 Bajnarová Janča 1983 Ostrava (Fujfuky) 35-44 let
29 Kurcová Mirka 1975 Ostrava 45 a více let
30 Kotrla Jakub 1986 Mošnov (36)
31 Curiel Alegre Iván 1987 Burgos
Celkem přihlášeno na tuto trať: 22
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Opravil Slavomír 1954 Ostrava-Svinov (CK FILL) 70 a více let
2 Opravilová Květuše 1958 Ostrava-Svinov (CK FILL) 45 a více let
3 Vondra Martin 1979 Pardubice 40-49 let
4 Fabiánek David 1986 Frýdlant nad Ostravicí
5 Strachanová Andrea 1991 Havířov
6 Ponča Petr 1966 Šenov (Nenápadný chodec) 50-59 let
7 Fister Ladislav 1959 Ostrava 60-69 let
8 Vilkusová Dana 1977 Ostrava 45 a více let
9 Bémová Lucie 1987 Ostrava 35-44 let
10 Kotasová Martina 1989 Ostrava (Kotasovi) 35-44 let
11 Čalová Paja 1975 Březová 40-49 let
12 Zeman Tomáš 1982 Slušovice 40-49 let
13 Kaplík Michal 1991 Ostrava (Kapňáci)
14 Nováčková Veronika 1994 Ostrava (Kapňáci)
15 Toman Lukáš 1976 Kaňovice 40-49 let
16 Němejc Petr 1978 Ostrava 40-49 let
17 Němejcová Petra 1990 Ostrava
18 Suchanek Česlav 1988 Ostrava (Sběratele Zážitků)
19 Briedová Samanta 1996 Ostrava (Sběratele zážitku)
20 Brieda Shkelzen 2018 ostrava (Sběratele zážitku)
21 Mihalíková Nikol 2002 Ostrava (Jednorožčí četa!)
22 Mihalík Mirek 1974 Studénka (Jednorožčí četa!) 50-59 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 17
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Jasník Rostislav 1968 Klimkovice (Hýlov60) 50-59 let
2 Holušová Karla 1997 Ostrava
3 Bulková Veronika 1998 Ostrava
4 Jasníková Božena 1967 Klimkovice (Hýlov60) 45 a více let
5 Zamboj Jakub 1985 Havířov
6 Ziomková Andrea 1988 Ostrava (Výškovice) 35-44 let
7 Lidák Dominik 2015 Ostrava (Výškovice)
8 Lidák Patrik 2010 Ostrava (Výškovice)
9 Jandová Veronika 1978 Ostrava (Rafani na tripu) 45 a více let
10 Frankova Ivana 1991 Ostrava (Rafani na tripu)
11 Sagan Vítězslav 1996 Ostrava (Rafani na tripu)
12 Zedníková Eva 1958 Ostrava 45 a více let
13 Zedník Josef 1953 Ostrava 70 a více let
14 Radilová Niki 1996 Orlová (Matyášek, Tadeášek, maminka a babička)
15 Kozelková Lenka 1987 Opava 35-44 let
16 Kolářová Veronika 1976 Ostrava (Filip) 45 a více let
17 Kolář Filip 2015 Ostrava (Filip)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 46
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Vranova Lucie 1973 Nový Jičín (Kos) 45 a více let
2 David Miroslav 1972 Nový Jičín (Kos) 50-59 let
3 Zmeškalová Dagmar 1968 Ostrava 45 a více let
4 Burkotová Ema 2017 Hlučín
5 Burkot Robin 1981 Hlučín (Drebin) 40-49 let
6 Chotárová Silvie 1977 Hlučín 45 a více let
7 Schubertová Zdenka 1960 Bílovec 45 a více let
8 Přistal Zdeněk 1972 Opava (Opaváci) 50-59 let
9 Lacuchová Nela 2015 Opava (Opaváci)
10 Juroszkova Monika 1992 Havířov
11 Krainová Iva 1978 Karviná 45 a více let
12 Lazecká Dagmar 1957 Bílovec (Dagmar) 45 a více let
13 Hejduková Klara 1992 Kopřivnice (K&E)
14 Lička Adam 1998 Ostrava (Adam)
15 Ďuríšková Lenka 1987 Ostrava 35-44 let
16 Till Karel 1964 Bílovec 60-69 let
17 Kneblová Terezie 1975 Bílovec 45 a více let
18 Pavlíková Jitka 1975 Bílovec 45 a více let
19 Mísař Marcusek 2020 Studénka
20 Matoušek Cipísek 1968 Studénka 50-59 let
21 Mayerova Andrea 1989 Ostrava - Zábřeh 35-44 let
22 Strakošová Radomíra 1991 Orlova
23 Zbranek Pavel 1989 Ostrava
24 Janík Lukáš 1989 Ostrava
25 Janíková Lucie 1992 Ostrava
26 Rácz Štefan 1992 Přibor
27 Kosmálová Tereza 1999 Příbor
28 Dulavová Irena 1985 Kopřivnice (Země a Oheň) 35-44 let
29 Dulava Jiří 1984 Kopřivnice (Země a Oheň) 40-49 let
30 Dulava Alex Jamie 2009 Kopřivnice (Země a Oheň)
31 Kopalová Katka 1981 Prostějov (Tlapková patrola) 35-44 let
32 Novotná Dana 1975 Rozstání (Tlapková patrola) 45 a více let
33 Spružina Lukáš 2017 Dětmarovice (Spružinci)
34 Spružinová Alexandra 2015 Dětmarovice (Spružinci)
35 Spružinová Lucie 1990 Dětmarovice (Spružinci)
36 Spružina Marek 1990 Dětmarovice (Spružinci)
37 Imrichová Eva 1991 Ostrava (Imrichovi)
38 Imrichová Adéla 2019 Ostrava (Imrichovi)
39 Imrichová Kristýna 2021 Ostrava (Imrichovi)
40 Takáčová Klaudinka 2018 Frýdlant nad Ostravicí (Jobici)
41 Takáčová Sofinka 2021 Frýdlant nad Ostravicí (Jobici)
42 Jobová Renata 1963 Ostrava (Jobici) 45 a více let
43 Job Jakub 1984 Ostrava (Jobici) 40-49 let
44 Doláková Lenka 1974 Slušovice 50-59 let
45 Kopčilová Kateřina 1977 Ostrava 45 a více let
46 Kopčil Kryštof 2016 Ostrava