Ostravský pochoďák
Založit blog Registrovat

3. OSTRAVSKÝ POCHOĎÁK         7 tras od 8 km do 50 km          15. června 2024

Startovní listina 2024

Celkem: 79
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 9
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Čaňková Vendula 1999 Ostrava (LenoChodky)
2 Papáková Linda 1999 Bernartice nad Odrou (LenoChodky)
3 Durczok Kamil 1973 Paskov 50-59 let
4 Durczok Adéla 1983 Paskov 35-44 let
5 Volný Ondřej 2000 Kopřivnice (Když nemůžeš, tak přidej)
6 Volný Jiří 1997 Kopřivnice (Když nemůžeš, tak přidej)
7 Kuběnová Miriam 1994 Kunín
8 Mikeš Miroslav 1997 Sedlnice
9 Uhliarová Michala 1974 Opava 45 a více let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 16
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Šilhánek Pavel 1976 Starý Plzenec 40-49 let
2 Vonka Aleš 1986 Ostrava (Koloběžky Ostrava)
3 Mazalová Monika 1982 Ostrava (Holky Aperolky) 35-44 let
4 Sošková Lenka 1973 Ostrava (Holky Aperolky) 45 a více let
5 Königová Zuzana 1976 Ostrava (Holky Aperolky) 45 a více let
6 Kolář Jiří 1984 Ostrava 40-49 let
7 Hrabovský Honza 1998 Ostrava (Koloběžky Ostrava)
8 Bartošová Markéta 1975 Ostrava (Matky v trapu) 45 a více let
9 Macejková Dagmar 1975 Ostrava (Matky v trapu) 45 a více let
10 Minarčík René 1991 Frýdek-Místek (HFM)
11 Gebauerová Lucie 1989 Studénka 35-44 let
12 Gebauer Robin 1982 Studénka 40-49 let
13 Lukš Martin 1973 Ostrava - Poruba (no limits) 50-59 let
14 Ondruch Ondřej 1992 Ostrava (Cílem je pivo)
15 Novák David 1993 Ostrava (Cílem je pivo)
16 Krzyžanková Michaela 1999 Karviná (Cílem je pivo)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 10
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Gavlák Veronika 1984 Ostrava 35-44 let
2 Figiel Jan 2008 Ostrava dorostenci
3 Gavlák Miroslav 1984 Ostrava 40-49 let
4 Gavláková Klaudie 2013 Ostrava
5 Hracký Jaroslav 1988 Ostrava
6 Hracká Veronika 1991 Ostrava
7 Cingelová Andrea 1974 Ostrava 45 a více let
8 Miksa Tomáš 1975 Havířov (ŠBV Havířov) 40-49 let
9 KnMarcela VaVinky 1975 Ostrava (VaVinky) 45 a více let
10 Kastlová Pavla 1973 Bohumín (ŠBV) 45 a více let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 10
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Weiss Patrik 1968 Ostrava (PaKo Team) 50-59 let
2 Tománek Michael 1997 Ostrava
3 Tomanek Mirek 1956 Ostrava-Zabřeh 60-69 let
4 Chovancová Dáša 1970 Ostrava 45 a více let
5 Chovanec Jan 1998 Ostrava
6 Guzejová Radka 1989 Ostrava 35-44 let
7 Mazalová Monika 1982 Ostrava Vítkovice (Drago) 35-44 let
8 Francková Markéta 1979 Frýdek - Místek (Drago) 45 a více let
9 Tománková Veronika 1994 Ostrava
10 kříženec Aki 2022 -
Celkem přihlášeno na tuto trať: 6
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Opravil Slavomír 1954 Ostrava-Svinov (CK FILL) 70 a více let
2 Opravilová Květuše 1958 Ostrava-Svinov (CK FILL) 45 a více let
3 Vondra Martin 1979 Pardubice 40-49 let
4 Fabiánek David 1986 Frýdlant nad Ostravicí
5 Strachanová Andrea 1991 Havířov
6 Ponča Petr 1966 Šenov (Nenápadný chodec) 50-59 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 13
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Jasník Rostislav 1968 Klimkovice (Hýlov60) 50-59 let
2 Holušová Karla 1997 Ostrava
3 Bulková Veronika 1998 Ostrava
4 Jasníková Božena 1967 Klimkovice (Hýlov60) 45 a více let
5 Zamboj Jakub 1985 Havířov
6 Ziomková Andrea 1988 Ostrava (Výškovice) 35-44 let
7 Lidák Dominik 2015 Ostrava (Výškovice)
8 Lidák Patrik 2010 Ostrava (Výškovice)
9 Jandová Veronika 1978 Ostrava (Rafani na tripu) 45 a více let
10 Frankova Ivana 1991 Ostrava (Rafani na tripu)
11 Sagan Vítězslav 1996 Ostrava (Rafani na tripu)
12 Zedníková Eva 1958 Ostrava 45 a více let
13 Zedník Josef 1953 Ostrava 70 a více let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 15
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Vranova Lucie 1973 Nový Jičín (Kos) 45 a více let
2 David Miroslav 1972 Nový Jičín (Kos) 50-59 let
3 Zmeškalová Dagmar 1968 Ostrava 45 a více let
4 Burkotová Ema 2017 Hlučín
5 Burkot Robin 1981 Hlučín (Drebin) 40-49 let
6 Chotárová Silvie 1977 Hlučín 45 a více let
7 Schubertová Zdenka 1960 Bílovec 45 a více let
8 Přistal Zdeněk 1972 Opava (Opaváci) 50-59 let
9 Lacuchová Nela 2015 Opava (Opaváci)
10 Juroszkova Monika 1992 Havířov
11 Krainová Iva 1978 Karviná 45 a více let
12 Lazecká Dagmar 1957 Bílovec (Dagmar) 45 a více let
13 Hejduková Klara 1992 Kopřivnice (K&E)
14 Lička Adam 1998 Ostrava (Adam)
15 Ďuríšková Lenka 1987 Ostrava 35-44 let