1/2Maraton Bělský les
Založit blog Registrovat

1. 1/2MARATON BĚLSKÝ LES         21,1 km, 10 km, 5 km          28. dubna 2024

Startovní listina 2024

Celkem: 405
Pohlaví:
Vyhledej závodníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 158
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (SWST) 40-49 let
2 Kocianova Katerina 1978 Ostrava 40-49 let
3 Hlisnikovská Monika 1983 Ostrava 40-49 let
4 Mičkal Martin 1986 Ostrava 18-39 let
5 Sýkora Jan 1991 Ostrava 18-39 let
6 Křetinský Lukáš 1989 Rychvald (Staj Princess Rychvald) 18-39 let
7 Zámostný Jan 1982 Ostrava (Moje nervy) 40-49 let
8 Bury Pavel 1986 Ostrava-jih 18-39 let
9 Kreisinger Jan 1966 Praha 50-59 let
10 Rygel Přemysl 1979 Děhylov (RUNVOUS) 40-49 let
11 Vlach Pavel 1990 Ostrava (-) 18-39 let
12 Šindelek Dan 1965 Frýdek-Místek (MK Seitl Ostrava) 50-59 let
13 Vozňáková Aneta 1994 Ostrava 18-39 let
14 Trčková Hana 1980 Vratimov (Kolovrat :)) 40-49 let
15 Pospíšilová Blanka 1982 Ostrava 40-49 let
16 Votrubová Andrea 1979 Ostrava 40-49 let
17 Míček Michal 1979 Ostrava [16815] 40-49 let
18 Gola Lukáš 1987 Ostrava 18-39 let
19 Dymáček Michal 1999 Ostrava - Výškovice (Č&VUT) 18-39 let
20 Marcoň Lukáš 1983 Ostrava - Hrabůvka (Sám za sebe) 40-49 let
21 Kozubek Lukáš 1971 Ostrava (Ostrava) 50-59 let
22 Nejedlý Tomáš 1979 Ostrava 40-49 let
23 Štigler Jan 1962 Ostrava 60-69 let
24 Štiglerová Sylvana 1964 Ostrava 60 a více let
25 Honus Martin 1976 Ostrava (ViViHoHo) 40-49 let
26 Honusová Kateřina 1983 Ostrava (ViViHoHo) 40-49 let
27 Vitásek Tomáš 1975 Kobeřice (SLIPKA GYM) 40-49 let
28 walker iveta 1984 United Kingdom 40-49 let
29 Čeníková Markéta 1996 Ostrava - Dubina 18-39 let
30 Lecián Kristián 1997 Ostrava 18-39 let
31 Gajdáček Adam 1974 Havířov 50-59 let
32 Obdržálková Adéla 1994 Ostrava-Hrabová 18-39 let
33 Obdržálek Vít 1965 Ostrava-Hrabová 50-59 let
34 Šlahař Radek 1981 Ostrava 40-49 let
35 Kuchař David 1975 Ostrava 40-49 let
36 Krečmerová Taťána 2000 Paskov 18-39 let
37 Šamšula Jan 1978 Ostrava 40-49 let
38 Babej Vladimír 1964 Rychvald (Rychvald) 60-69 let
39 Stratilíková Sylva 1991 Ostrava 18-39 let
40 Klečka Tomáš 1980 Ostrava (TK sport) 40-49 let
41 Heczková Marie 2000 Ostrava 18-39 let
42 Holub Milan 1991 Ostrava 18-39 let
43 Zarembová Iveta 1973 Ostrava-Dubina 50-59 let
44 Hradil Rudolf 1990 Ostrava 18-39 let
45 Moldřik Dominik 1988 Ostrava 18-39 let
46 Kube Ondřej 1983 Mošnov (Rajec) 40-49 let
47 Dlouhý Daniel 1983 Horní Datyně (longteam) 40-49 let
48 Čani Zuzana 1988 Petřvald 18-39 let
49 Krupa Pavel 1985 Ostrava (SRTG Ostrava) 18-39 let
50 Matucha Jan 1983 Dolní Bečva 40-49 let
51 Novotná Martina 1988 Ostrava (SK Oceláci Ostrava) 18-39 let
52 Bulawa Petr 1990 Ostrava 18-39 let
53 Navrátil Tomáš 1977 Ostrava (Běžci sobě) 40-49 let
54 Durczok Adéla 1983 Paskov 40-49 let
55 Durczok Kamil 1973 Paskov 50-59 let
56 Hýl Luděk 1962 Stará Ves nad Ondřejnicí 60-69 let
57 Straková Libuše 1977 Jistebník (stračí hnízdo) 40-49 let
58 Matušková Kamila 1987 Frýdek-Místek (šneci v běhu) 18-39 let
59 Pospíšková Svatava 1984 Ostrava 40-49 let
60 Kořízek Michal 1992 Šenov 18-39 let
61 Noga David 1979 Ostrava-Radvanice 40-49 let
62 Gono Pavel 1990 Ostrava (Beskydský Blázzen) 18-39 let
63 Kakalejčík Jiří 1993 Ostrava (Never Back Down) 18-39 let
64 Nikel Jan 1994 Radvanice (BK Ludgeřovice) 18-39 let
65 Chromčák Libor 1966 Čeladná 50-59 let
66 Benrothová Aneta 2000 Těrlicko 18-39 let
67 Přikryl Milan 1978 Velké Albrechtice 40-49 let
68 Popelář Petr 1970 Ostrava 50-59 let
69 Budirský Petr 1962 Ostrava 60-69 let
70 Mastrák Miroslav 1970 Olomouc 50-59 let
71 Bokůvka Jan 1999 Ostrava (Č&VUT) 18-39 let
72 Zelenka Jiří 1991 Poličná 18-39 let
73 Kováč Boris 1992 Trencin 18-39 let
74 Březina Jan 1984 Hladké Životice 40-49 let
75 Kausta Tadeáš 1995 Ostrava 18-39 let
76 Pavlas Vít 2003 Palkovice 18-39 let
77 Šram Marek 1981 Oldřišov (Doktor sobě) 40-49 let
78 Nejezchlebová Jana 1979 Olomouc (Ladermon Team) 40-49 let
79 Florčíková Veronika 1984 Ostrava Poruba (JK Danty) 40-49 let
80 Michejda Daniel 1994 Havířov 18-39 let
81 Hajt Jiří 1991 Ostrava 18-39 let
82 Křístek Michal 1984 Ostrava 40-49 let
83 Vraníková Lenka 1972 Ostrava (BO VZS Ostrava) 50-59 let
84 Šmidáková Barbora 1996 Ostrava 18-39 let
85 matěj petr 1998 Ostrava 18-39 let
86 Neumann Břetislav 1983 Ostrava (Lemry) 40-49 let
87 Hudeček Marcel 1995 Ludgeřovice (Mojekolo.cz) 18-39 let
88 Veličková Michaela 1996 Staré Město 18-39 let
89 Grueber Marek 1974 Opava (Mov3ment) 50-59 let
90 Červenková Jitka 1970 Ostrava 50-59 let
91 Halamicek Samuel 1998 Ostrava 18-39 let
92 Dědek Jiří 1993 Ostrava - Poruba (Stopaři PRO Team) 18-39 let
93 Zahumenský Ondřej 1984 Havířov 40-49 let
94 Pech Vojtěch 1986 Havířov 18-39 let
95 Serafin Tomáš 1978 Ostrava 40-49 let
96 Serafinová Petra 1984 Ostrava 40-49 let
97 Kaminská Aneta 1990 ostrava (tranovicti prespolni bezci) 18-39 let
98 Schwarzová Petra 1968 Fryčovice (VZS Ostrava) 50-59 let
99 Mynaříková Petra 1991 Petřvald 18-39 let
100 Lettovsky Petr 1973 Ostrava - Zábřeh (Letsport) 50-59 let
101 Roszková Magdaléna 2000 Třinec (Runislove) 18-39 let
102 Vaněk David 2006 Vratimov 18-39 let
103 Kraus Bohumil 1975 Skotnice 40-49 let
104 Stibor Petr 1989 Ostrava 18-39 let
105 Sosna Jakub 1985 Ostrava (KAOVO Ostrava) 18-39 let
106 Zuzaňák Ondřej 1991 Ostrava (Biatlon Ostrava z.s.) 18-39 let
107 Polák Libor 1987 Světlá Hora 18-39 let
108 Schmidt Dominik 1992 Ostrava 18-39 let
109 Šodek Matyas 2007 Vratimov dorostenci
110 Onderková Ema 1981 Frýdlant nad Ostravicí (Prostě běž) 40-49 let
111 Piatková Lucie 1997 Ostrava 18-39 let
112 Bonček Ondřej 1996 Ostrava 18-39 let
113 Jurečková Jana 1980 Ostrava 40-49 let
114 Havrlant Jaromír 1984 Rybí (KPNP) 40-49 let
115 Veselý Pavel 1990 Ostrava 18-39 let
116 Bencúr Juraj 1999 Ostrava (713) 18-39 let
117 Charvátová Lucie 1984 Bělotín 40-49 let
118 Czernínová Alena 1985 Opava (Canicross Opava) 18-39 let
119 Marie Blokešová 1983 Opava (Canicross Opava) 40-49 let
120 Uher Vojtěch 1998 Frýdek-Místek (elizebetrunningclub) 18-39 let
121 Holeksa Lukáš 1999 Ostrava (Form Factory) 18-39 let
122 Radomský Marek 1989 Ostrava (Form Factory) 18-39 let
123 Stavinohová Viktorie 2002 Kroměříž 18-39 let
124 Šuhaj Josef 1981 Ostrava (Výškovické běhny) 40-49 let
125 Mašek Miroslav 1975 Týnec nad Sázavou (Nadační fond Nezávodím pomáhám) 40-49 let
126 Legerská Hana 1985 Opava (SSK Vítkovice) 18-39 let
127 Kohn Lukáš 1987 Ostrava (Form Factory) 18-39 let
128 Šorm Lukáš 1990 Ostrava (Form Factory) 18-39 let
129 Koščová Silvie 1982 Havířov 40-49 let
130 Ruprecht Tomáš 1983 Zábřeh 40-49 let
131 Rygel Přemysl 1979 Děhylov (Děhylov) 40-49 let
132 Winklerová Martina 1992 Ostrava 18-39 let
133 Čechmánková Silvie 1990 Brno (Decathlon) 18-39 let
134 Georgieva Kristýna 1998 Ostrava 18-39 let
135 Budzáková Agnesa 2000 Ostrava 18-39 let
136 Filipec Petr 1984 Frenštát p.R. (Pro Dřeň na Dřeň) 40-49 let
137 Curylo David 2005 Opava Vlaštovičky (Opava-Vlaštovičky) 18-39 let
138 Hořák František 1998 Ostrava 18-39 let
139 Bubeník Adam 1997 Ostrava 18-39 let
140 Vojkovský Filip 1996 Kaňovice (Milujeme Beskydy) 18-39 let
141 Konečná Lucie 1997 Paskov 18-39 let
142 Grejtáková Klára 2001 Frýdek-Místek 18-39 let
143 Dutrieux Frank 1965 Ostrava 50-59 let
144 Cupek Jiří 1996 Třinec 18-39 let
145 Hudeček Stanislav 1986 Ludgeřovice (#hudyteam) 18-39 let
146 Burek Přemysl 1992 Markvartovice 18-39 let
147 Roman Petr 1993 Ostrava (Form Factory) 18-39 let
148 Měšťan Roman 1988 Ostrava 18-39 let
149 Kocián Daniel 1987 Ostrava (NUTREND ENDURANCE) 18-39 let
150 Kubiena Dominik 1991 Ostrava (Není to o tom) 18-39 let
151 Hoďáková Veronika 1997 Nový Jičín 18-39 let
152 Tarkotová Andrea 1973 OSTRAVA 50-59 let
153 Letovská Lucie 1997 Brno 18-39 let
154 Špačková Bára 1994 Frýdek-Místek 18-39 let
155 Gánoci Tomáš 1993 Ostrava (Sachasport) 18-39 let
156 Lípová Eva 1988 Lhotka pod Ondřejníkem 18-39 let
157 Bučková Jana 1983 Budišov nad Budišovkou 40-49 let
158 Osterezy Petr 1978 Lichnov 40-49 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 113
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Salava Marek 1985 Ostrava (AWC Morava) 18-39 let
2 Kusý David 1993 Ostrava (AWC Morava) 18-39 let
3 Babjak Martin 1984 Ostrava (AWC Morava) 40-49 let
4 Bára Jaroslav 1986 Ostrava 18-39 let
5 Bizoň Lukáš 1981 Ostrava 40-49 let
6 Flax Stanislav 1988 Karviná 18-39 let
7 Škrachová Leona 1985 Ostrava 18-39 let
8 Grobelný René 1990 Bohumín (TSKarviná) 18-39 let
9 Folovský Jakub 2000 Karviná 18-39 let
10 Ščigel Marek 1979 Luboměř (MarJanka) 40-49 let
11 Hovorková Janka 1986 Luboměř (MarJanka) 18-39 let
12 Mrkvica Václav 1991 Ostrava 18-39 let
13 Matějová Aneta 1994 Ostrava 18-39 let
14 Vizibla Petr 1990 Ostrava 18-39 let
15 Holišová Kristýna 1993 Ostrava 18-39 let
16 Holiš Petr 1993 Ostrava 18-39 let
17 Mihok Stanislav 1978 Ostrava (MiHab) 40-49 let
18 Habrnal Martin 1987 Ostrava (MiHab) 18-39 let
19 Axmannova Marcela 1985 Stara Bela 18-39 let
20 Pavlíková Zuzana 1991 Ostrava 18-39 let
21 Kubín Rostislav 1966 Ostrava 50-59 let
22 Janů Tomáš 1986 Zlín (Lovci stínů) 18-39 let
23 Konečný Vojtěch 1991 Opava (STG Opava) 18-39 let
24 Stanislav Dominik 1993 Štramberk 18-39 let
25 Pindórová Gabriela 1997 Ostrava 18-39 let
26 Bauer Michal 1982 Ostrava 40-49 let
27 Olšer Martin 1975 Ostrava (Danyho parťáci) 40-49 let
28 Šofrová Simona 1964 Ostrava (Nětřa šmarovač) 60 a více let
29 Plemeníková Hana 1973 Stará Bělá 50-59 let
30 Zaťko Libor 1968 Olomouc (Liga100) 50-59 let
31 Večerková Miroslava 1972 Olomouc (ICIK TEAM) 50-59 let
32 Bašista Dalibor 1984 Ostrava 40-49 let
33 Halama Martin 1995 Komorní Lhotka 18-39 let
34 Klíma Oldřich 1957 Bohumin 4 (4-tá cenová) 60-69 let
35 Kramná Dagmar 1996 Ostrava 18-39 let
36 Jurecka Martin 1984 Ostrava 40-49 let
37 Válek Jaroslav 1981 Ostrava (Krásné Pole) 40-49 let
38 Rychlý Lukáš 1993 Havířov 18-39 let
39 Šimeček Lumír 1977 Kobeřice 40-49 let
40 Bašistová Martina 1988 Ostrava 18-39 let
41 Palgut Ondřej 2000 Ostrava (#tatrangang) 18-39 let
42 Molda Milan 1989 Ostrava (#tatrangang) 18-39 let
43 Langrová Martina 1984 Ostrava 40-49 let
44 Brychta Lukáš 1987 Brno 18-39 let
45 Janoš Josef 1982 Ostrava 40-49 let
46 Macko Petr 1978 Ostrava 40-49 let
47 Wrožynová Barbora 1991 Rychvald (BeskydskaAlpa) 18-39 let
48 Figarová Lucie 1977 Příbor 40-49 let
49 Fiserova Veronika 1982 Ostrava (Veslařský klub PERUN) 40-49 let
50 Ostárek Michal 1986 Hlučín 18-39 let
51 Tartaini Martin 1984 Bohumin (běhan z Oderberga) 40-49 let
52 Gutlerová Nikola 1993 Dolní lutyně 18-39 let
53 Piskala Petr 1989 Darkovičky 18-39 let
54 Holajnová Nicole 1999 Ostrava 18-39 let
55 Kuzma Jakub 1989 Ostrava Výškovice 18-39 let
56 Zezulka Tomáš 1992 Ostrava stará bělá 18-39 let
57 Nykl Adam 1994 Ostrava 18-39 let
58 Katzová Romana 1987 Havířov 18-39 let
59 Plesníková Helena 1977 Zubří 40-49 let
60 Majerová Michaela 2000 Zubří 18-39 let
61 Picmaus Jiří 1973 Ostrava 50-59 let
62 Klvaňa David 1980 Olomouc 40-49 let
63 Kiková Tereza 1997 Dolní Lutyně 18-39 let
64 Sýkorová Aneta 1998 Stará Ves nad Ondřejnicí 18-39 let
65 Bodek Jakub Samuel 1993 Ostrava 18-39 let
66 Poledníková Ludmila 2005 Hodoňovice 18-39 let
67 Nowaková Hana 1985 Bohumín 18-39 let
68 Bičán Tomáš 1984 Paskov 40-49 let
69 Daněk Josef 1985 Zubří 18-39 let
70 Čupková Katarína 2002 Liptovský Hrádok 18-39 let
71 Rušajová Kristýna 1990 Ostrava (Budži Tým) 18-39 let
72 Mikešová Marcela 1970 Praha-9 50-59 let
73 Sikora Jakub 1989 Ostrava 18-39 let
74 Duračinský Jan 1986 Ostrava Stará Bělá 18-39 let
75 Michalczyková Sára 2005 Ostrava (kočka v běhu) 18-39 let
76 Tomala Vojtěch 2000 Český Těšín 18-39 let
77 Herrmannova Lucie 1994 Ostrava 18-39 let
78 Dušek Michal 1994 Ostrava 18-39 let
79 Papežová Lucie 1981 Ostrava 40-49 let
80 Heralt Jan 1990 Kopřivnice 18-39 let
81 Wrožyna Paval 1969 Dolní Lutyně (BOTAK) 50-59 let
82 Staníčková Zuzana 2004 Ostrava 18-39 let
83 Sochorková Aneta 1980 Dobratice 40-49 let
84 Lukešová Kateřina 1994 Staré Hamry (Fyzio z hor) 18-39 let
85 Nepustilová Adriana 1989 Ostrava (Form Factory) 18-39 let
86 Kozelka Michal 1981 Ostrava (Form Factory) 40-49 let
87 Cihlář René 1993 Ostrava (Form Factory) 18-39 let
88 Dohnalová Kateřina 1976 Orlová Poruba (Tatra) 40-49 let
89 Sirotiarová Michaela 1998 Bohumín 18-39 let
90 Popovičová Tereza 1993 Ostrava 18-39 let
91 Voda Dušan 1992 Ostrava 18-39 let
92 Ujec Martin 1976 Ostrava (Form Factory) 40-49 let
93 Jurajdová Lenka 1975 Ostrava-Zábřeh (Form Factory) 40-49 let
94 Polášek Václav 1989 Fryčovice 18-39 let
95 Blanik Martin 1981 Havířov 40-49 let
96 Kubín František 1988 Kravaře 18-39 let
97 Elšík Lukáš 1990 Ostrava 18-39 let
98 Zdráhalová Nikol 1990 Ostrava 18-39 let
99 Klosová Petra 1992 Ostrava 18-39 let
100 Kučera Jan 1986 Ostrava 18-39 let
101 Münsterová Veronika 1992 Ostrava 18-39 let
102 Doležalová Denisa 1989 Ostrava-jih 18-39 let
103 Holubová Hana 1976 Litovel 40-49 let
104 Konopka viktor 1991 Brno 18-39 let
105 Kohn Václav 1959 Ostrava (Form Factory) 60-69 let
106 Michalík Michal 1984 Ostrava (Sachasport) 40-49 let
107 Malík Matyáš 2002 Ostrava (Sachasport) 18-39 let
108 Hrbáček Jan 1989 Frýdek-Místek 18-39 let
109 Novák Kamil 1988 Hlučín 18-39 let
110 Redl Radim 1987 Zašová 18-39 let
111 Hedánek Filip 1999 Ostrava 18-39 let
112 Mročková Nikola 1984 Frýdek-Místek - Frýdek 40-49 let
113 Mroček Dalibor 1982 Frýdek-Místek - Frýdek 40-49 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 134
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Ficková Bára 1993 Soběšovice (ŠBV) 18-39 let
2 Ficek Jaromír 1989 Soběšovice 18-39 let
3 Trnka Tomáš 1987 Ostrava (AWC Morava) 18-39 let
4 Schmausová Hana 1992 Ostrava (AWC Morava) 18-39 let
5 Špok Martin 1980 Ostrava (AWC Morava) 40-49 let
6 Fabík Jan 1980 Praha (AWC Morava) 40-49 let
7 Folvarčný Rostislav 1978 Ostrava (AWC Morava) 40-49 let
8 Štepán Pavel 1973 Ostrava 50-59 let
9 Mičkalová Karin 1983 Ostrava 40-49 let
10 Vavřina Jan 1952 Ostrava -3 (Loudavý dědek) 70 a více let
11 Krchňák Michal 1975 Bílovec (BuBu Team) 40-49 let
12 Paclt Martin 1985 Ostrava 18-39 let
13 Marková Nikola 1980 Petřvald 40-49 let
14 Sochacký Miloslav 1945 Ostrava (Stará Bělá) 70 a více let
15 Jakl Filip 2000 Ostrava - Svinov 18-39 let
16 Stašicová Tereza 1990 Ostrava 18-39 let
17 Václavík Petr 1965 Klopina 50-59 let
18 Honus Vít 2010 Ostrava (ViViHoHo) žáci
19 Honusová Viktorie 2012 Ostrava (ViViHoHo) žákyně
20 Matějka Jaromír 1950 Ostrava 70 a více let
21 Křívová Lucie 1987 Ostrava (Drž hubu a makej!) 18-39 let
22 Válek Ondřej 2003 Ostrava 18-39 let
23 Dudová Andrea 1992 Bohumín 18-39 let
24 Štoudková Zuzana 1980 Ostrava - Jih 40-49 let
25 Štoudková Nela 2007 Ostrava - Výškovice dorostenky
26 Štoudek Maxim 2008 Ostrava - Jih dorostenci
27 Mičaníková Kristýna 2002 Ostrava - Jih 18-39 let
28 Krausová Lucie 1979 Ostrava - Jih 40-49 let
29 Musiolová Sára 2009 Ostrava - Slezská Ostrava žákyně
30 Bilik Petr 1978 Valasske Mezirici (Valachy Team) 40-49 let
31 Gebauer Miroslav 1960 Opava 60-69 let
32 Hořínová Lenka 1983 Hrabství (Hrabčáci) 40-49 let
33 Hořín Adam 2013 Hrabství (Hrabčáci) žáci
34 Kuchař Richard 2015 Ostrava žáci
35 Tvrdá Markéta 1992 Opava (STG Opava) 18-39 let
36 Škrachová Lenka 1979 Ostrava 40-49 let
37 Piskořová Markéta 1974 Ostrava 50-59 let
38 Žídek Robert 1978 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
39 Žídková Martina 1983 Ostrava 40-49 let
40 Supík Lukáš 1997 Stanislavice 18-39 let
41 Kalitová Zuzana 1986 Ostrava 18-39 let
42 Brumovská Vladimíra 1966 Ostrava 50-59 let
43 Míčková Anežka 1986 Dolní Lhota 18-39 let
44 Šofer Filip 2011 Ostrava (Nětřa šmarovač) žáci
45 Kaufmannová Kristýna 1997 Ostrava 18-39 let
46 Macurová Kamila 1979 Ostrava 40-49 let
47 Polášek David 1980 Ostrava 40-49 let
48 Koncerová Katka 1982 Ostrava (Fujfuky) 40-49 let
49 Burkotová Ema 2017 Hlučín žákyně
50 Burkot Robin 1981 Hlučín (Drebin) 40-49 let
51 Špaček Petr 2010 Ostrava - Stará Bělá (CK FILL) žáci
52 Cupek Jiří 1970 Třinec (Coffee TEAM) 50-59 let
53 dorňáková Vladimíra 1967 horní bečva 50-59 let
54 Lindovská Romana 1981 Ostrava 40-49 let
55 Frankova Marketa 1979 Ostrava 40-49 let
56 Erdová Kristýna 2002 Ostrava (#tatrangang) 18-39 let
57 Zagrobová Kráľová Veronika 1983 Frýdek-Místek 40-49 let
58 Zagroba Jan 1978 Frýdek-Místek 40-49 let
59 Filip Edelmannová Miroslava 1989 Horní Tošanovice (BeRuNkY) 18-39 let
60 Filip Jan 1989 Horní Tošanovice 18-39 let
61 Jančová Naděžda 1984 Kopřivnice 40-49 let
62 Špačková Lucie 1985 Lichnov 18-39 let
63 Kohutová Zdeňka 1991 Šenov 18-39 let
64 Kohut Pavel 1990 Šenov 18-39 let
65 Šimůnková Renáta 1974 Ostrava (Ostrava) 50-59 let
66 Sibinská Petra 1983 Ostrava 40-49 let
67 Koucký Jakub 2007 Ostrava dorostenci
68 Stehlíková Edita 1987 Hustopeče 18-39 let
69 Vobecká Ludmila 1996 Ostrava 18-39 let
70 Mikulová Michaela 1982 Frýdek-Místek 40-49 let
71 Mokrošová Adela 2003 Ostrava 18-39 let
72 Svobodová Lucie 1997 Ostrava 18-39 let
73 Březinová Kateřina 1981 Hladké Životice 40-49 let
74 Březina Jan Metoděj 2016 Hladké Životice žáci
75 Křikava Rostislav 1972 Ostrava (STS CHVOJKOVICE BROD) 50-59 let
76 Sedlák Ondřej 1982 Hladké Životice 40-49 let
77 Sedláková Josefína 2016 Hladké Životice žákyně
78 Kotzurová Denisa 1998 Ostrava 18-39 let
79 Robenková Veronika 1992 Ostrava 18-39 let
80 Langer Rostislav 1981 Ostrava 40-49 let
81 Fišer Jan 1991 Ostrava (Piráti) 18-39 let
82 Bičánová Petra 1982 Paskov 40-49 let
83 Řeháček Matěj 1994 Ostrava 18-39 let
84 Křempek Michal 1999 Ostrava 18-39 let
85 Stočková Žaneta 1975 Ostrava 40-49 let
86 Stoček Martin 2010 Ostrava žáci
87 Švidrnochová Leona 1999 Ostrava 18-39 let
88 Koběrská Veronika 2006 Ostrava 18-39 let
89 Svrčinová Kristýna 1980 Ostrava 40-49 let
90 Svrčina Radek 1982 Ostrava 40-49 let
91 Pavlasek Zdeněk 1988 Frýdek-Místek 18-39 let
92 Pavlásková Tamara 1990 Frýdek-Mistek 18-39 let
93 Molnárová Andrea 1981 Ostrava (Form Factory) 40-49 let
94 Kleinová Kateřina 1989 Ostrava (Form Factory) 18-39 let
95 Polášková Zuzana 1975 Ostrava (Form Factory) 40-49 let
96 Pavelková Jana 1973 Ostrava (Form Factory) 50-59 let
97 Ondráčková Darina 2010 Ostrava žákyně
98 Petrulák Radim 1980 Bílovec 40-49 let
99 Petrulák Ivo 1981 Bílovec 40-49 let
100 Schwarzová Denisa 1988 Bílovec 18-39 let
101 Mrázková Veronika 1991 Trinec 18-39 let
102 Polášková Valérie 2009 Ostrava žákyně
103 Sekera Štěpán 2012 Šenov u Ostravy (Atletika Poruba) žáci
104 Sekerová Johana 2009 Šenov (Atletika Poruba) žákyně
105 Ondová Martina 1971 Ostrava Poruba 50-59 let
106 Bělová Dominika 1996 Ostrava 18-39 let
107 Bělová Magda 1974 Ostrava 50-59 let
108 Szotkowská Denisa 2001 Ostrava (Form Factory) 18-39 let
109 Bystroňová Eleanor 2002 Ostrava (Form Factory) 18-39 let
110 Židková Kateřina 1979 Ostrava (Form Factory) 40-49 let
111 Rimmlová Nikola 1991 Ostrava 18-39 let
112 Kratochvílová Helena 1989 Ostrava (Form Factory) 18-39 let
113 Kolek Rostislav 1985 Ostrava 18-39 let
114 Ely Marcela 1979 Ostrava (Form Factory) 40-49 let
115 Jarmar Petr 1992 ostrava 18-39 let
116 Provázková Adéla 1999 Opava (Olympijský tým ČR) 18-39 let
117 Provazek Tomas 1974 Ostrava (olympijský tým ČR) 50-59 let
118 Provázek Šimon 2001 Opava (olympijský tým ČR) 18-39 let
119 Lysák Radim 1960 Ostrava 30 60-69 let
120 Blaniková Naděžda 1961 Havířov 60 a více let
121 Grueberová Anna 2001 Opava (olympijský tým ČR) 18-39 let
122 Krišová Miriam 1989 Ostrava 18-39 let
123 Grejták Petr 1971 Frýdek-Místek 50-59 let
124 Klimková Janička 1993 Ostrava 18-39 let
125 Vatahová Radka 1991 Ostrava 18-39 let
126 Šachteli Veronika 1986 Litultovice 18-39 let
127 Krasnanska Hanka 1986 Ostrava 18-39 let
128 Hoďáková Helena 1973 Nový Jičín 50-59 let
129 Zimmermannová Eva 1976 Ostrava 40-49 let
130 Číhalová Eva 1966 Brno 50-59 let
131 Hrbáčková Jana 1986 Branky 18-39 let
132 Marková Jana 1987 Branky 18-39 let
133 Vítková Pavlína 1996 Ostrava 18-39 let
134 Chalupová Lucie 1993 Český Těšín 18-39 let