Slet Lysařů
Založit blog Registrovat

3. SLET LYSAŘŮ         4 trasy od 8 km do 43 km          07. října 2023

Startovní listina 2023

Celkem: 212
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 19
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Vajda Ladislav 1983 Ostrava
2 Kostelník Jiří 1983 Žatec
3 Durczok Adéla 1983 Paskov
4 Durczok Kamil 1973 Paskov
5 Hellebrant Dalibor 1980 Ostrava (#ttisícovky a #drobottina)
6 Hulova Dragica 1977 Ostrava
7 Mikeš Miroslav 1997 Sedlnice
8 Kuběnová Miriam 1994 Kunín
9 Nejedlý Tomáš 1979 Ostrava
10 Andrys Aleš 1974 Štramberk (Štramberák)
11 Mayerova Andrea 1989 Ostrava - Zábřeh
12 Vilášková Kateřina 1993 Opava
13 Holuša Jiří 1968 Opava
14 Baster Lukáš 1984 Frenštát Pod Radhoštěm
15 Krčmářová Radka 1988 Studénka 3 (Chmelaři)
16 Macejková Dáša 1975 Petřkovice (Chmelaři)
17 Matula Libor 1970 Fulnek
18 Smiešková Karin 1979 Petřvald
19 Uher Marián 1986 Baška
Celkem přihlášeno na tuto trať: 43
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Danko Lucie 1980 Nemojany
2 Ludínová Věra 1973 Vážany nad Litavou
3 Zatloukalová Eva 1987 Rousínov
4 Březíková Veronika 1993 Zlín (-)
5 Janíček Lenka 1969 Petrovice
6 Janíček Ivo 1963 Petrovice
7 Pšeničková Petra 1986 Příbor (Pšenice)
8 Pšenička Martin 1985 Příbor (Pšenice)
9 Foretnikova Lenka 1980 Ostrava
10 Frischerová Lucie 1977 Ostrava
11 Pospěchová Kristýna 1998 Hlučín
12 Pospěchová Tereza 1998 Hlučín
13 Foltin René 1998 Suchdol nad Odrou
14 Chrastinová Agáta 1993 Frýdek-Místek (Z PodBeskydí)
15 Burkot Robin 1981 Hlučín (Drebin)
16 HOLINCOVÁ ALEINAD 1973 Frýdek-Místek (ANDĚLÉ HOR)
17 Holinec Bobeš 1971 Frýdek - Místek (Andělé hor)
18 Dylová Petra 1980 Frýdek-Místek
19 Dyl Mirek 1979 Frýdek
20 Gaidečková Olga 1982 Ostrava-jih (Prostě běž)
21 Maralik Roman 1979 Ostrava-Zábřeh
22 Tchuř Pavel 1970 Bohumín (PT 2023)
23 Zielonková Eva 1999 Ostrava (Andělé hor)
24 Holinec Matěj 1997 Ostrava (Andělé hor)
25 Válek Vojtěch 1997 Ostrava (Frajeři)
26 Pomichálková Markéta 1998 Ostrava (Frajeři)
27 Chaloupková Iveta 1975 Vyškov
28 Hejda Martin 1993 Kvasice
29 americký stafordšírský teriér Roxy 2021 -
30 Zavodna Aneta 1989 Frenštát pod Radhostem
31 Novotná Karin 1978 Třinec (Roziny)
32 Hrtanová Žaneta 1980 Opava
33 Uhliarová Míša 1975 Opava
34 Kryštof Hana 1994 Slavkov
35 Stonišová Jitka 1982 Opava
36 Musilová Sabina 1995 Třebíč
37 Jelínek Zdenek 1997 Třebíč
38 Bernátková Nikola 1999 Frenštát pod Radhoštěm
39 Bernátková Adriana 1995 Veřovice
40 Magal Jiřina 1979 Trojanovice
41 Scheibingerová Kateřina 1980 Havířov
42 Bódi Petra 1981 Havířov
43 Blažek Milan 1977 Brno (Brno)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 110
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Pásztorová Silvie 1991 Frýdek Místek
2 Plevač Miloslav 1973 Vsetin
3 Maschke Lenka 1975 Ostrava Zábřeh (VLK)
4 Hájková Zuzana 1983 Ostrava Zábřeh (VLK Zuzu)
5 Pásztorová Jolana 2013 Frýdek-Místek 1
6 Koprovský Hynek 1997 Velká Polom (DEADPOOL)
7 Pazdera David 2012 Velká Polom (LEGAČCI)
8 Pazderová Lenka 1986 Velká Polom (LEGÁČCI)
9 Pazdera Jakub 1984 Velká Polom (LEGÁČCI)
10 Pazdera Michael 2015 Velká Polom (LEGÁČCI)
11 Krčová Markéta 1998 Palkovice (Luckyskovi)
12 Krč Lumír 1977 Palkovice (Luckyskovi)
13 Hajdučkova Soňa 1983 Trnávka
14 Lysová Michaela 1986 Trnávka
15 Sokolka Aja 1974 Ostrava
16 Karbulová Žanda 1975 Ostrava
17 Blinka Dušan 1977 Dolní Bečva (KLEOFÁŠ)
18 Fialová Eva 1960 Frenštát pod radhoštěm
19 Gavlák Arčik 2013 Ostrava
20 Figielová Veronika 1984 Slezská Ostrava
21 Gavlák Miroslav 1984 Ostrava
22 Gavláková Klaudie 2013 Ostrava
23 Vosol Radek 1974 Nový Jičín (Milovníci chůze)
24 Vosolová Andrea 1985 Nový Jičín (Milovníci chůze)
25 Zdráhalová Jana 1973 Krnov
26 Zdráhal Jan 1973 Krnov
27 Zdráhal Jan 1998 Krnov
28 Madecki Gabriel 1979 Bohumín (Odpadlici)
29 Hrabalová Lucie 1989 Frýdek-Místek
30 Pavliska Jakub 1987 Frýdek-Místek
31 Hrabal Martin 1992 Frýdek-Místek
32 Vosol Tadeáš 2006 Nový Jičín (Milovníci chůze)
33 Stradal Jakub 1990 Vřesina u Hlučína
34 Pavlicová Pavlína 1977 Frýdek-Místek
35 Pavlicová Jiřina 1993 Frýdek-Místek
36 Holková Kateřina 1979 Ostrava-město (Odpadlíci)
37 Jurčíková Radka 1975 Ostrava (Odpadlíci)
38 Skýpalová Martina 1984 Ostrava
39 Andrýsková Eva 1987 Žabeň
40 voříšek Nelli 2021 -
41 Kalivoda Michael 1988 Vítkov
42 Průcha Stanislav 1968 Vítkov (spolu)
43 Malovaná Petra 1979 Ostrava - Poruba
44 Ermis Jiří 1982 Ostrava-Poruba
45 Nejezchlebová Jana 1979 Olomouc (Ladermon Team)
46 Kovářová Andrea 1983 Daskabát
47 Beránek Jakub 1993 Šenov (J-Elita Ostrava)
48 Beránek Radek 2013 Šenov
49 Nedvědová Petra 1978 Nový Jičín (Nemluv a šlapej)
50 Jajtner David 1978 ČeskýTěšín
51 Ernest Dominik 2007 Karviná
52 Ernestová Vlaďka 1982 Karviná
53 Volný Ondřej 2000 Kopřivnice (Když nemůžeš, tak přidej)
54 Volný Jiří 1997 Kopřivnice (Když nemůžeš, tak přidej)
55 Zuščák Jan 1957 Frýdek-Místek - Místek
56 Skuřenská Isabel 2016 Horní Domaslavice
57 Sasyn Dalibor 1968 Myslík
58 Skurková Martina 1972 Frýdek-Místek
59 husky Taiga 2021 -
60 Stanková Milena 1976 Hlučín
61 Pásztorová Lenka 1976 Kozmice
62 Velký švýcarský salašnický pes CODY ARMITAS 2021 -
63 Trojková Ivona 1979 Jilešovice (Šneci v běhu)
64 Sadílková Pavla 1972 Ostrava (Šneci v běhu)
65 Pientonova Eva 1959 Ostrava (Bodyland)
66 Brand Petr 1995 Nový Jičín (Zubr Gold)
67 Boháčová Alena 2000 Nový Jičín (Zubr Gold)
68 Ziomková Andrea 1988 Ostrava (Výškovice)
69 Lidák Dominik 2015 Ostrava (Výškovice)
70 . Hadris 1982 Ostrava (Fujfuky)
71 Koncerová Katka 1982 Ostrava (Fujfuky)
72 Czepiec David 1979 Třinec
73 Krhovjáková Gabriela 1974 p. Sviadnov
74 Bartoňková Kateřina 1975 Fulnek
75 Chmel Roman 1974 Ostrava-zabreh (Ono to jede)
76 Kubošková Jana 1976 Markvartovice (Bodyland)
77 Jati Zdeněk 1960 Frenštát pod Radhoštěm (Ogar z Bučkového)
78 Jati Lukáš 1994 Frenštát pod Radhoštěm (Ogar z Frenu)
79 crossbreed Wick 2021 -
80 Gajdušek Filip 2000 Frenštat pod Radhoštěm (Hobit)
81 Lipowská Šárka 1993 Ostrava
82 Batko Jan 1989 Ostrava
83 Gebek Adam 1990 Ostrava (Clan of Two)
84 Husky Grogu 2021 -
85 Tylová Lenka 1965 Ostrava (Bodyland)
86 Nováková Zdenička 1982 Hranice (Nezmaři)
87 Nerádová Radička 1982 Hranice (Nezmaři)
88 Jurčová Petra 1977 Ostrava (Nezmaři)
89 Matuštíková Miška 1978 Ostrava (Nezmaři)
90 Dylušová Simonka 1971 Ostrava (Nezmaři)
91 Krenželoková Katka 1978 OSTRAVA (Ostrava (Nezmaři))
92 Lukáš Vlastík 1980 OSTRAVA (Ostrava (Nezmaři))
93 Matuštík Petr 1979 Ostrava (Nezmaři)
94 Horáček Pavel 1977 Trutnov
95 Valentík Milan 1990 Kopřivnice
96 Valentík Milan 1990 Kopřivnice
97 Ponča Petr 1966 Šenov (Nenápadný chodec)
98 Skopal Tonda 1971 Sušice u Přerova
99 Figielová Veronika 1984 Ostrava
100 Figiel Jan 2008 Ostrava
101 Večeřová Adéla 2005 Odry
102 Figielová Zuzana 2005 Ostrava
103 Musil Luboš 1968 Třebíč
104 Musilová Lenka 1969 Třebíč
105 Hisemová Šárka 1984 Ostrava jih
106 Hisemová Abigail 2012 Ostrava jih
107 Veselý Miroslav 1968 Ostrava jih
108 Pavlásková Daniela 1980 Odry
109 Lysák Jirka 1993 Havířov
110 Jiříček Petr 1993 Orlová
Celkem přihlášeno na tuto trať: 40
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Linek Tomáš 2022 Ostrava - Poruba
2 Linek Roman 1991 Ostrava - Poruba
3 KnMarcela VaVinky 1975 Ostrava (VaVinky)
4 Petřvalská Jarmila 1983 Valašské Meziříčí (J'Elita Run)
5 Žůrková Zuzana 1981 Příbor
6 Žůrková Veronika 2007 Příbor
7 Žůrek Robin 2014 Příbor
8 Konvičková Jana 1974 Ostrava
9 Konvička Roman 1998 Ostrava -Hrabůvka
10 Kastlová Pavla 1973 Bohumín (ŠBV)
11 Kastlová Jana 2009 Bohumín (ŠBV / Holky do nepohody)
12 Knapp Teodor 2016 Vyšní Lhoty
13 Kovaříková Myšák 1969 Ostrava-Poruba (Myšákovci)
14 Rotreklová Irena 1972 Orlová-Lutyně (ŠBV)
15 Ordelt Jiří 1997 Pražmo (Maincoon27)
16 Rascent Dreams Kleopatra 2022 Pražmo (Maincoon27)
17 Šušlová Sváťa 1998 Pražmo (Maincoon27)
18 Skopalová Kamila 1975 Ostrava
19 Kaločová Radka 1972 Ostrava
20 Bajgerová Štěpánka 1974 Ostrava
21 Navrátil Petr 1981 Křelov
22 Miksa Tomáš 1975 Havířov (ŠBV Havířov)
23 Šebestová Viktorie 2008 Raškovice317
24 Krainová Iva 1978 Karviná
25 Ševěček Martin 1970 Doubrava
26 Mička Mirek 1973 Dolní Lutyně
27 malisek jiri 1965 Dolní moravice
28 Petřvalská Sabina 2008 Valašské Meziříčí
29 Petřvalská Michaela 2014 Valašské Meziříčí
30 Šodková Petra 1977 Ostrava (Bokolobka)
31 Faruzelova Jaroslava 1974 Ostrava (Bokolobka)
32 Leitman Jiří 1977 Prostějov
33 Kašný Michael 1983 Hlučín (Žofík Team)
34 Kašná Natálie Ester 2013 Hlučín (AK SSK Vítkovice)
35 Pajonk Roman 1971 Český Těšín
36 Mísař Marcus 2020 Studénka
37 Matoušek Cipísek 1968 Studénka
38 Gebauerová Lucie 1989 Studénka
39 Gebauer Robin 1982 Studénka
40 Gebauerová Eliška 2023 Studénka