Starobělské Lurdy
Založit blog Registrovat

6. STAROBĚLSKÉ LURDY         3,2 km          08. listopadu 2020

Startovní listina 2020

Celkem: 677
Pohlaví:
Vyhledej závodníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 644
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie startovní čas
1 Skoumalová Tereza 1990 Ostrava-Poruba 20-34 let 11:00:00
2 Dávidíková Pavlina 1979 Ostrava-Zábřeh (SK ČERNÉ PLÍCE) 35-44 let 11:00:00
3 Machálek David 1974 Darkovice (SK Černé plíce) 40-49 let 11:00:15
4 Hájovský Jan 1992 Bolatice (profiq) 20-39 let 11:00:15
5 Lukács Miroslav 1976 Ostrava 40-49 let 11:00:30
6 Sobek Martin 1988 Ostrava 20-39 let 11:00:30
7 Vysocký Jan 1977 Ostrava (PARTY PEOPLE) 40-49 let 11:00:45
8 Rygel Přemysl 1979 Děhylov (Děhylov) 40-49 let 11:00:45
9 Číp Petr 1980 Ostrava (čípovi) 40-49 let 11:01:00
10 Čípová Martina 1979 Ostrava1 (čípovi) 35-44 let 11:01:00
11 Pustka Marian 1975 ostrava 40-49 let 11:01:15
12 Londa Jiří 1990 Ostrava (SK Černé plíce) 20-39 let 11:01:15
13 Stanieková Magda 1985 Ostrava- Výškovice 35-44 let 11:01:30
14 Kondasová Iva 1978 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 35-44 let 11:01:30
15 Tomeček Petr 1977 Ostrava 40-49 let 11:01:45
16 Pavlovič Ondřej 1989 Ostrava (Bělský les) 20-39 let 11:01:45
17 Skopalová Karolína 1994 Ostrava 20-34 let 11:02:00
18 Kňapová Alena 2008 Milovice (Milovice) žákyně 11:02:00
19 Hameršmíd Vladimír 1953 Pardubice (Pardubice) 60-69 let 11:02:15
20 Kňapová Dana 1982 Milovice (Milovice) 35-44 let 11:02:15
21 Sedlík Pavel 1952 Ostrava 60-69 let 11:02:30
22 Babjak Martin 1984 Ostrava (SRTG Ostrava) 20-39 let 11:02:30
23 Krupa Pavel 1985 Ostrava (SRTG Ostrava) 20-39 let 11:02:45
24 Mlýnek Josef 1965 Ostrava (Ostravšti cypi) 50-59 let 11:02:45
25 Pušková Gabriela 1971 Ostrava 45-54 11:03:00
26 Mlýnek Lukáš 1989 Ostrava (Ostravšti cypi) 20-39 let 11:03:00
27 Mockovčiak Filip 1992 Havířov 20-39 let 11:03:15
28 Polák Aleš 1969 Ostrava (Běžci sobě) 50-59 let 11:03:15
29 Seidl Radek 1986 Ostrava (Seidlovi) 20-39 let 11:03:30
30 Kunčická Kateřina 1983 Albrechtice 35-44 let 11:03:30
31 Plachá Veronika 1978 Frýdek-Místek (Rozběháme Frýdek-Místek) 35-44 let 11:03:45
32 Stejskal Tomas 1985 Vratimov 20-39 let 11:03:45
33 Cupian Tomáš 1982 Ostrava - Poruba (Klinika sportovní medicíny) 20-39 let 11:04:00
34 Žmolík Christian 1973 Ostrava-Stará Bělá 40-49 let 11:04:00
35 Holeš Jiří 1979 Ostrava 40-49 let 11:04:15
36 Lučanová Šárka 1983 Ostrava 35-44 let 11:04:15
37 Gaidová Perdulová Jitka 1980 Stará Bělá 35-44 let 11:04:30
38 Gaida Petr 1976 Stará Bělá 40-49 let 11:04:30
39 Kalitová Zuzana 1986 Ostrava 20-34 let 11:04:45
40 Tobolová Renáta 1983 Ostrava 35-44 let 11:04:45
41 Tobolová Gabriela 2006 Ostrava žákyně 11:05:00
42 Hubáček Filip 1977 Ostrava 40-49 let 11:05:00
43 Michalík Aleš 1983 Ostrava 20-39 let 11:05:15
44 Holešová Kateřina 1987 Ostrava 20-34 let 11:05:15
45 Bizoň Lukáš 1981 Ostrava 20-39 let 11:05:30
46 Bittner Martin 1969 Ostrava - Vítkovice (Diakonie Ostrava) 50-59 let 11:05:30
47 Škrachová Leona 1985 Ostrava 35-44 let 11:05:45
48 Fišer Jan 1997 Ostrava 20-39 let 11:05:45
49 Polák Martin 1984 Ostrava 20-39 let 11:06:00
50 Kubica Radomír 1978 Petřvald 40-49 let 11:06:00
51 Suchanová Kája 1975 Ostrava 45-54 11:06:15
52 Prochazkova Lucie 1991 Ostrava 20-34 let 11:06:15
53 Lysák Radim 1960 Ostrava (Ostrava) 60-69 let 11:06:30
54 Šofer Filip 2011 Hošťálkovice žáci 11:06:30
55 Šofrová Lucie 1989 Hošťálkovice 20-34 let 11:06:45
56 Šofer Jiří 1958 Hošťálkovice 60-69 let 11:06:45
57 Šofrová Simona 1964 Hošťálkovice 55 a více let 11:07:00
58 King Samuel 2006 Stará Bělá (Vigym) žáci 11:07:00
59 Horáčková Vladimíra 1977 Ostrava Poruba (SKOB Ostrava) 35-44 let 11:07:15
60 Sekera Ondřej 1977 Šenov u Ostravy (Fénix Sport Šenov) 40-49 let 11:07:15
61 Sýkorová Eva 1989 Ostrava 20-34 let 11:07:30
62 Procházková Kamila 1973 Ostrava 45-54 11:07:30
63 Procházka Marek 2012 Ostrava žáci 11:07:45
64 Procházka Petr 1968 Ostrava 50-59 let 11:07:45
65 Vaněk Václav 1993 Ostrava (PARTY PEOPLE) 20-39 let 11:08:00
66 Bažanowski Rostislav 1965 Ostrava (Starobělské Lurdy) 50-59 let 11:08:00
67 Masný Tomáš 1982 Ostrava (Ostrava) 20-39 let 11:08:15
68 Masná Dana 1961 Ostrava (PARTY PEOPLE) 55 a více let 11:08:15
69 Holá Karolína 1995 Ostrava (PARTY PEOPLE) 20-34 let 11:08:30
70 Trojková Ivona 1979 Krmelín (Šneci v běhu) 35-44 let 11:08:30
71 Sochacký Miloslav 1945 Ostrava (Stará Bělá) 70 a více let 11:08:45
72 Skřipec Ondřej 1982 Ostrava Poruba 20-39 let 11:08:45
73 Koczyová Irena 1983 Ostrava - Poruba (MK Seitl Ostrava) 35-44 let 11:09:00
74 Hlaváč Martin 1984 Bolatice (Preshowsky Bolt) 20-39 let 11:09:00
75 Brumovská Vladimíra 1966 Ostrava 45-54 11:09:15
76 Kubát Roman 1989 Ostrava (Triple damage) 20-39 let 11:09:15
77 Pavlásková Hana 1990 Ostrava (Suicide Squad) 20-34 let 11:09:30
78 Šiserová Jana 1990 Ostrava (Suicide Squad) 20-34 let 11:09:30
79 Pozdíšek Jan 1991 Ostrava (Suicide Squad) 20-39 let 11:09:45
80 Volná Veronika 1973 Karviná (Suicide Squad) 45-54 11:09:45
81 Musialová Michaela 1989 Karviná (Suicide Squad) 20-34 let 11:10:00
82 Audý Jaroslav 1977 Mikulovice (Suicide Squad) 40-49 let 11:10:00
83 Sasinová Lucie 1988 Ostrava - Proskovice (DinoSauer team) 20-34 let 11:10:15
84 Sywalová Martina 1994 Ostrava (Ostrava) 20-34 let 11:10:15
85 Sywala Tomáš 1966 Ostrava (Ostrava) 50-59 let 11:10:30
86 Jendželovský Marek 1992 Ostrava (Ostrava) 20-39 let 11:10:30
87 Mika Dalibor 1980 Ostrava (IPSC Ostrava) 40-49 let 11:10:45
88 Maďa Daniel 1987 Sviadnov 20-39 let 11:10:45
89 Krůzová Bohuslava 1978 Ostrava 35-44 let 11:11:00
90 Bílková Zuzana 1979 Vřesina 35-44 let 11:11:00
91 Vargová Nikola 1993 Ostrava-Hrabůvka 20-34 let 11:11:15
92 Vargová Marcela 1968 Ostrava-Hrabůvka 45-54 11:11:15
93 Prusek Martin 1983 Ostrava Svinov (SK Hranice) 20-39 let 11:11:30
94 Sýkora Radim 1983 Ostrava 20-39 let 11:11:30
95 Mrkvica Václav 1991 Ostrava 20-39 let 11:11:45
96 Hasslová Lada 1968 Ostrava 45-54 11:11:45
97 Juřicová Kateřina 1980 Havířov 35-44 let 11:12:00
98 Janyška Jan 1971 Havířov 40-49 let 11:12:00
99 Pospíšil Petr 1974 Ostrava 40-49 let 11:12:15
100 Vaculík Lukáš 1992 Ostrava (Salomon Suunto Team) 20-39 let 11:12:15
101 Rajdus Vojtěch 1987 Havířov 20-39 let 11:12:30
102 Ondracek Hynek 1973 Opava (Ja&Ty) 40-49 let 11:12:30
103 Hiersch Marek 1973 Ostrava 40-49 let 11:12:45
104 Herot Lukáš 1984 Ostrava Bělský les 20-39 let 11:12:45
105 Arvai Jakub 1988 Palkovice (SDH Michalkovice) 20-39 let 11:13:00
106 Kalusová Sabina 1994 Bolatice (Ty&Já) 20-34 let 11:13:00
107 Kovalchuk Kyrylo 1993 Ostrava 20-39 let 11:13:15
108 Matuskova Kamila 1987 Frýdek-Místek (šneci v běhu) 20-34 let 11:13:15
109 Marková Nikola 1980 Petřvald 35-44 let 11:13:30
110 Pospíšilová Blanka 1982 Ostrava 35-44 let 11:13:30
111 Pospíšil Petr 1980 Ostrava 40-49 let 11:13:45
112 Kubačák Tomáš 1984 Ostravice 20-39 let 11:13:45
113 Dolinský Jakub 1991 Ostrava 20-39 let 11:14:00
114 Sebera Libor Eda 1971 Bohumín 40-49 let 11:14:00
115 Seberová Eva Evajs 1971 Bohumín 45-54 11:14:15
116 Hájek Jakub 1984 Ostrava-Zábřeh (warrior) 20-39 let 11:14:15
117 Kaštovská Katka 1981 Ostrava 35-44 let 11:14:30
118 Zeman Čestmír 1967 Ostrava 50-59 let 11:14:30
119 Greé Hana 2004 Ostrava dorostenky 11:14:45
120 Sykorová Pavla 1970 Ostrava 45-54 11:14:45
121 Baštan Tomáš 1969 Ostrava 50-59 let 11:15:00
122 Uhlíř Miloslav 1974 Ostrava 40-49 let 11:15:00
123 Věrná Martina 1989 Ostrava 20-34 let 11:15:15
124 Knap Michal 1974 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek) 40-49 let 11:15:15
125 Knap Štěpán 2004 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek) dorostenci 11:15:30
126 Friesová Zuzana 1987 Ostrava (Víly Ostrava) 20-34 let 11:15:30
127 Axmannová Marcela 1985 Ostrava (SRTG Ostrava) 35-44 let 11:15:45
128 Rusínová Aneta 1985 Ostrava (SRTG Ostrava) 35-44 let 11:15:45
129 Kabeláč Radim 1984 Frýdek-Místek (Věčný povaleč v6) 20-39 let 11:16:00
130 Petrová Jarmila 1964 Frýdek-Místek (Mattoni) 55 a více let 11:16:00
131 Mokrá Dana 1966 Havířov 45-54 11:16:15
132 Kubíková Kamila 1968 Ostrava 45-54 11:16:15
133 Biskupová Vlasta 1972 Vratimov 45-54 11:16:30
134 Šamšulová Slávka 1976 Třinec 35-44 let 11:16:30
135 Šamšula David 1973 Třinec 40-49 let 11:16:45
136 Kroutilová Petra 1976 Lipník nad Bečvou 35-44 let 11:16:45
137 Kroutilová Tina 2012 Lipník nad Bečvou žákyně 11:17:00
138 Špalek Rudolf 1970 Přerov VI. - Újezdec 50-59 let 11:17:00
139 Celtová Dagmar 1969 Ostrava-Hrabůvka (SRTG Ostrava) 45-54 11:17:15
140 Celta Martin 1971 Ostrava (SRTG Ostrava) 40-49 let 11:17:15
141 Schwarzerová Jana 1996 Ostrava 20-34 let 11:17:30
142 Rovňaník Jana 1980 Opava (mamky na útěku) 35-44 let 11:17:30
143 Majkus Tomáš 1970 Bohumín - Nový Bohumín 50-59 let 11:17:45
144 Stonawski Lumír 1975 Český Těšín (SPK-Český Těšín) 40-49 let 11:17:45
145 Šamšulova Zdeňka 1979 Český Těšín (SPK- Český Těšín) 35-44 let 11:18:00
146 Gavlák Miroslav 1984 Ostrava (Ostrava) 20-39 let 11:18:00
147 Figielová Veronika 1984 Ostrava 35-44 let 11:18:15
148 Nezdařilová Anna 1996 Havířov 20-34 let 11:18:15
149 Michalčík Ondřej 1991 Havířov 20-39 let 11:18:30
150 Svobodová Zuzana 1979 Ostrava 30 (Prostě běž!) 35-44 let 11:18:30
151 Koch Petr 1974 Ludgeřovice (Kochači) 40-49 let 11:18:45
152 Kochová Gabriela 1977 Ludgeřovice (Kochači) 35-44 let 11:18:45
153 Koch Petr 2002 Ludgeřovice (Kochači) junioři 11:19:00
154 Koch Martin 2009 Ludgeřovice (Kochači) žáci 11:19:00
155 Minarčík Tomáš 1981 Ostrava (SK Černé plíce) 20-39 let 11:19:15
156 Fousek Jan 1991 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 20-39 let 11:19:15
157 Vavřina Jan 1952 Ostrava -3 (Loudavý dědek) 60-69 let 11:19:30
158 ŠIŠTÍKOVÁ PETRA 1982 STARÉ MĚSTO 35-44 let 11:19:30
159 HORÁKOVÁ KARLA 1969 FRÝDEK-MÍSTEK 45-54 11:19:45
160 OCHMANOVÁ BARBORA 1977 FRÝDE-MÍSTEK 35-44 let 11:19:45
161 LEDNICKÁ LEONA 1981 FRÝDEK-MÍSTEK 35-44 let 11:20:00
162 ŠVECOVÁ PETRA 1981 FRÝDEK-MÍSTEK 35-44 let 11:20:00
163 JANOŠOVÁ ERIKA 1980 FRÝDE-MÍSTEK 35-44 let 11:20:15
164 Galbavý Pavel 1968 Olomouc 50-59 let 11:20:15
165 Galbavá Sára 1999 Olomouc 20-34 let 11:20:30
166 Fuková Karina 1980 Havířov 35-44 let 11:20:30
167 Freisler Pavel 1976 Ostrava (Beskydští pacoši Ostrava) 40-49 let 11:20:45
168 Smolínová Pavlína 1974 Ostrava (Beskydští pacoši Ostrava) 45-54 11:20:45
169 Kozubek Lukáš 1971 Ostrava (Ostrava) 40-49 let 11:21:00
170 Volák Michal 1973 Jaroměř (Baruška + Michal) 40-49 let 11:21:00
171 Voláková Barbora 2013 1_4_7_1_1 (Baruška + Michal) žákyně 11:21:15
172 Giža Tomáš 1975 Rychvald (SK Černé plíce) 40-49 let 11:21:15
173 Bauer Michal 1982 Ostrava 20-39 let 11:21:30
174 Rinka Erich 1954 Kravaře (Prajzský BK Kravaře) 60-69 let 11:21:30
175 Reitšmíd Jiří 2000 Rychvald 20-39 let 11:21:45
176 Foriška Štefan 1983 Příbor 20-39 let 11:21:45
177 Kubíčková Denisa 1977 Ostrava 35-44 let 11:22:00
178 Hanzelová Tereza 1987 Ostrava 20-34 let 11:22:00
179 Vondráček Tomáš 1985 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ) 20-39 let 11:22:15
180 Husová Petra 1975 Václavovice 45-54 11:22:15
181 Reichenbachová Tereza 1994 Stonava 20-34 let 11:22:30
182 Sekera Štěpán 2012 Šenov (Fénix Sport Šenov) žáci 11:22:30
183 Sekerová Kamila 1979 Šenov 35-44 let 11:22:45
184 Sekerová Johana 2009 Šenov (Fénix Sport Šenov) žákyně 11:22:45
185 Beneš Michael 1990 Ostrava 20-39 let 11:23:00
186 Maturová Marcela 1979 Ostrava (Šneci v běhu) 35-44 let 11:23:00
187 Matýsková Kristýna 1990 Ostrava 20-34 let 11:23:15
188 Jaglová Radka 1995 Ostrava 20-34 let 11:23:15
189 Vilamová Kateřina 1989 Ostrava 20-34 let 11:23:30
190 Šablatura Pavel 1990 Ostrava (CC Beskydy) 20-39 let 11:23:30
191 Stavinoha Michal 1991 Ostrava-Zábřeh (Vysmáté Lamky) 20-39 let 11:23:45
192 Holeček Michal 1998 Ostrava-Zábřeh (Vysmáté Lamky) 20-39 let 11:23:45
193 Kaniok Tomáš 1984 Havířov Město (Vysmáté Lamky) 20-39 let 11:24:00
194 Stavinohová Leona 1972 Ostrava-Hrabůvka (Vysmáté Lamky) 45-54 11:24:00
195 Unzeitlichová Marie 1970 Zlín (Furt pryč) 45-54 11:24:15
196 Kanovsky Ondrej 1983 Ostrava (Modra Ustrice) 20-39 let 11:24:15
197 Batko Jan 1989 Ostrava 20-39 let 11:24:30
198 Míčková Anežka 1986 Dolní Lhota 20-34 let 11:24:30
199 Štihlová Anežka 2002 Frýdlant nad Ostavicí (Canicross Beskydy) juniorky 11:24:45
200 Mikušová Barbora 1991 Příbor (Canicross Beskydy) 20-34 let 11:24:45
201 Kabát Michal 1986 Příbor (Canicross Beskydy) 20-39 let 11:25:00
202 Volný David 1995 Staříč 20-39 let 11:25:00
203 Štihlová Rozalie 2007 Frýdlant nad Ostravicí (Canicross Beskydy) žákyně 11:25:15
204 Hlaváčová Lucie 1990 Olomouc (Lahváči) 20-34 let 11:25:15
205 Hlaváč Jan 1991 Olomouc (Olomouc) 20-39 let 11:25:30
206 Matug Michal 1984 Ludgeřovice 20-39 let 11:25:30
207 Zbořilová Ivana 1982 Šenov (BK SAK Karviná) 35-44 let 11:25:45
208 Bélik Igor 1965 Ostrava (Ostrava) 50-59 let 11:25:45
209 Pavlorková Kateřina 1977 Ostrava 35-44 let 11:26:00
210 Hlaváč Tomáš 1987 Ostrava 20-39 let 11:26:00
211 Míša Altová 1992 Ostrava 20-34 let 11:26:15
212 Krupová Šárka 1961 Ostrava (SRTG Ostrava) 55 a více let 11:26:15
213 Nazalanik Luboš 1984 Kopřivnice 20-39 let 11:26:30
214 Babej Vladimír 1964 Rychvald (Rychvald) 50-59 let 11:26:30
215 Dedková Tereza 2001 Rychvald juniorky 11:26:45
216 Dedková Nikola 2001 Rychvald juniorky 11:26:45
217 Staněk Petr 1974 Velké Těšany (AK Kroměříž) 40-49 let 11:27:00
218 Hořínek Michal 1976 Ostrava (Spolu to zvládneme-MS torpedoes) 40-49 let 11:27:00
219 Pavlík Miroslav 1964 Pustá Polom (Mountaintime Kross tri team) 50-59 let 11:27:15
220 Vraníková Lenka 1972 Ostrava (VZS Ostrava) 45-54 11:27:15
221 Sabela David 1991 Ostrava 20-39 let 11:27:30
222 Michlová Karolína 2009 Český Těšín (TJ Jäkl Karviná) žákyně 11:27:30
223 Radová Markéta 1982 Ostrava 35-44 let 11:27:45
224 Štefek Zdeněk 1955 Ostrava-Zábřeh (---) 60-69 let 11:27:45
225 Pechová Jana 1981 Krnov 35-44 let 11:28:00
226 Dudková Natálie 2004 Krnov dorostenky 11:28:00
227 Malinová Martina 1975 Ostrava (fitcentrum Assen) 45-54 11:28:15
228 Pertzian Michal 1970 Skalité (Beer inside, Crivit outside) 50-59 let 11:28:15
229 Kocianova Katerina 1978 Ostrava 35-44 let 11:28:30
230 Kocián Jirka 1984 Nový Jičín (STG Frýdek-Místek) 20-39 let 11:28:30
231 Jasenský Oldřich 1982 Zlín (AK Kroměříž) 20-39 let 11:28:45
232 Košárková Mirka 1983 Ostrava (Marhulky) 35-44 let 11:28:45
233 Nemethova Dita 1976 Ostrava (Marhulky) 35-44 let 11:29:00
234 Hejnešová Kateřina 1975 Žabeň (BoKolobka Tým Ostrava) 45-54 11:29:00
235 Kowal Václav 1965 Ostrava (BoKolobka Tým Ostrava) 50-59 let 11:29:15
236 Čečotka Martin 1978 Ostrava (Za sebe) 40-49 let 11:29:15
237 Klečka Tomáš 1980 Ostrava Poruba 40-49 let 11:29:30
238 Klíma Oldřich 1957 Bohumín 60-69 let 11:29:30
239 Seberová Barbara 1995 Ostrava 20-34 let 11:29:45
240 Adámková Nela 2013 Ostrava žákyně 11:29:45
241 Adámek Radim 1989 Ostrava 20-39 let 11:30:00
242 Koloničná Markéta 2002 Ostrava (OSA Naura) juniorky 11:30:00
243 Koloničná Hana 2002 Ostrava juniorky 11:30:15
244 Neumann Břetislav 1983 Ostrava 20-39 let 11:30:15
245 Vajda Ondřej 2002 Opava (Zbynja Team) junioři 11:30:30
246 Babičová Marketa 1971 Ostrava (Babič Family) 45-54 11:30:30
247 Babič Matěj 2001 Ostrava (Babič Family) junioři 11:30:45
248 Babičová Tereza 2007 Ostrava (Babič Family) žákyně 11:30:45
249 Babič Tomáš 1966 Ostrava (Babič Family) 50-59 let 11:31:00
250 Wija Karel 1991 Ostrava (Šaka team) 20-39 let 11:31:00
251 Rogozná Veronika 1996 Ostrava (Šaka team) 20-34 let 11:31:15
252 Bystřičan Lukáš 1983 Ostrava-Poruba (FC-B7 TYM !!!) 20-39 let 11:31:15
253 Paličková Pavla 1984 Krmelín (Růžové svině) 35-44 let 11:31:30
254 Máchová Petra 1988 Krmelín (Růžové svině) 20-34 let 11:31:30
255 Lipowská Magda 1981 Ostrava (Růžové svině) 35-44 let 11:31:45
256 Hýlová Lucie 1980 Stará Ves nad Ondřejnicí 35-44 let 11:31:45
257 Hýl Luděk 1962 Stará Ves nad Ondřejnicí 50-59 let 11:32:00
258 Šťukavcová Markéta 1989 Ostrava 20-34 let 11:32:00
259 Jirout Tomáš 1986 Ostrava 20-39 let 11:32:15
260 Babjak Matyáš 2012 Ostrava (SRTG Ostrava) žáci 11:32:15
261 Babjak Tobiáš 2014 Ostrava (SRTG Ostrava) žáci 11:32:30
262 Čeníková Markéta 1996 Ostrava - Dubina (Horalové z M.M.Ryu) 20-34 let 11:32:30
263 Procházka Pavel 1990 Ostrava 20-39 let 11:32:45
264 Procházková Zuzana 1992 Ostrava 20-34 let 11:32:45
265 Slížová Jana 1977 Ostrava (FC-B7 TÝM !!!) 35-44 let 11:33:00
266 Plevová Martina 2004 Malenovice (Biatlon Ostrava) dorostenky 11:33:00
267 Lecián Kristián 1997 Ostrava (Horalové z M.M.Ryu) 20-39 let 11:33:15
268 Belas Martin 1975 Ostrava 40-49 let 11:33:15
269 Belas Jakub 2007 Ostrava žáci 11:33:30
270 Skuplíková Ladislava 1981 Frýdek-Místek (SRTG Frýdek-Místek) 35-44 let 11:33:30
271 Skuplík Jan 2008 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek) žáci 11:33:45
272 Chýlek Ladislav 1980 Paskov (SRTG Frýdek-Místek) 40-49 let 11:33:45
273 Skuplík Jiří 2010 Frýdek-Místek (SRTG Frýdek-Místek) žáci 11:34:00
274 Piechurová Petra 1980 Ostrava (Asus) 35-44 let 11:34:00
275 Martausová Věra 1980 Ostrava (Asus) 35-44 let 11:34:15
276 Foltýnová Šárka 1978 Ostrava (Asus) 35-44 let 11:34:15
277 Chlopek Miroslav 1983 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:34:30
278 Holub Milan 1991 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:34:30
279 Ermis Jiří 1982 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:34:45
280 Bajer Radek 1984 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:34:45
281 Roupec Pavel 1984 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:35:00
282 Křetinský Lukáš 1989 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:35:00
283 Zientek Lukáš 1984 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:35:15
284 Beil David 1989 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:35:15
285 Mičkal Martin 1986 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:35:30
286 Zarembová Iveta 1973 Ostrava (Asus) 45-54 11:35:30
287 Sýkora Jan 1991 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:35:45
288 Weissbrod Radek 1982 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:35:45
289 Osmančík Michal 1981 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:36:00
290 Karola Martin 1986 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:36:00
291 Petr Tkačuk 1979 Ostrava (Asus) 40-49 let 11:36:15
292 Nenička Aleš 1984 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:36:15
293 Lutz Tomáš 1984 Ostrava (Asus) 20-39 let 11:36:30
294 Vůjtková Michaela 1992 Ostrava (Asus) 20-34 let 11:36:30
295 Baletka Jiří 1975 Ostrava (Asus) 40-49 let 11:36:45
296 Šlachtová Gabriela 1976 Ostrava (Asus) 35-44 let 11:36:45
297 Homolková Zuzana 1986 Albrechtice 20-34 let 11:37:00
298 Homolková Zuzana 2007 Albrechtice žákyně 11:37:00
299 Matlochová Lucie 1973 Hlučín 45-54 11:37:15
300 Grau Jakub 1985 Postřelmov (Postřelmov) 20-39 let 11:37:15
301 Chromcová Jarmila 1968 Frýdek-Místek 45-54 11:37:30
302 Stiska Petr 1987 Havirov 20-39 let 11:37:30
303 Havláková Jana 1968 Frýdek-Místek 45-54 11:37:45
304 Phol Radka 1978 Ostrava 35-44 let 11:37:45
305 Unger Vlastimil 1974 Ostrava 40-49 let 11:38:00
306 Zbořil Martin 1974 Hlubočec (ostrawaczek) 40-49 let 11:38:00
307 Rodák Marek 1990 Ostrava 20-39 let 11:38:15
308 Novák Václav 1987 Ostrava 20-39 let 11:38:15
309 Kročková Lenka 1978 Frýdek Místek 35-44 let 11:38:30
310 Kučerová Marcela 1978 Ostrava 35-44 let 11:38:30
311 Matuscikova Gabriela 1972 Ostrava 45-54 11:38:45
312 Pavličík Petra 1974 Ostrava-Výškovice 45-54 11:38:45
313 Varkočková Pavla 1978 Havířov 35-44 let 11:39:00
314 Varkočková Kateřina 2001 Havířov juniorky 11:39:00
315 Bruzek Michal 2001 Ostrava junioři 11:39:15
316 Charvát Jakub 1992 Ostrava (SRTG Ostrava) 20-39 let 11:39:15
317 Samešová Tereza 1990 Ostrava (SRTG Ostrava) 20-34 let 11:39:30
318 Havlásková Kateřina 1988 Šenov 20-34 let 11:39:30
319 Volná Valérie 1986 Studenka 20-34 let 11:39:45
320 Volny Miroslav 1984 Studenka 20-39 let 11:39:45
321 Prokeš Martin 1989 Ostrava (Profiq) 20-39 let 11:40:00
322 Janoška Jakub 1988 Ostrava (profiq) 20-39 let 11:40:00
323 Liberdova Armana 1997 Frýdlant nad Ostravicí (profiq) 20-34 let 11:40:15
324 Mrkosová Eliška 1988 Frýdek-Místek 20-34 let 11:40:15
325 Chalupka Tomáš 1990 Frýdek-Místek 20-39 let 11:40:30
326 Nedoma Patrik 1993 Příbor 20-39 let 11:40:30
327 Tannertová Alena 1986 Ostrava (Drž hubu a makej!) 20-34 let 11:40:45
328 Křívová Lucie 1987 Ostrava (Drž hubu a makej!) 20-34 let 11:40:45
329 Kuczmanová Ivana 1976 Ostrava Poruba 35-44 let 11:41:00
330 Tomsa Štěpán 1987 Frýdek 20-39 let 11:41:00
331 Langrová Petra 1972 Ostrava 45-54 11:41:15
332 Nosková Petra 1971 Ostrava 45-54 11:41:15
333 Návrat Adam 1983 Moravská Ostrava 20-39 let 11:41:30
334 Návrat Tadeáš 2012 Ostrava žáci 11:41:30
335 Peštová Saruše 1983 Ostrava 35-44 let 11:41:45
336 Peštová Petruše 1975 Ostrava 45-54 11:41:45
337 Hrtánková Marie 2004 Fryčovice (SSK Vítkovice) dorostenky 11:42:00
338 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (Sheriff Wiggum Sport Team) 20-39 let 11:42:00
339 Onderková Ema 1981 Metylovice (Prostě běž) 35-44 let 11:42:15
340 Matějka Jaromír 1950 Ostrava 70 a více let 11:42:15
341 Mokroš Miroslav 1988 Vratimov (Vratimova FreeRun) 20-39 let 11:42:30
342 Navrátil Tomáš 1977 Ostrava (Běžci sobě) 40-49 let 11:42:30
343 Sobek Jan 1982 Ostrava-Hrabůvka (Hyundai team) 20-39 let 11:42:45
344 Radoňová Katka 1984 Havířov (Havířov) 35-44 let 11:42:45
345 Rudolf Michal 1985 Havířov (Havířov) 20-39 let 11:43:00
346 Váně Tomáš 1995 Ostrava-Poruba (BESKYDŠTÍ PACOŠI) 20-39 let 11:43:00
347 Peterková Iveta 1997 Ostrava 20-34 let 11:43:15
348 Beránek Jakub 1993 Šenov (J-Elita Ostrava) 20-39 let 11:43:15
349 Žižková Karolína 1990 Baška 20-34 let 11:43:30
350 Jeřábková Pavlína 1980 Ostrava 35-44 let 11:43:30
351 Slabý Vlastimil 1976 Stará Ves nad Ondřejnicí 40-49 let 11:43:45
352 Šrotová Simona 1979 Ostrava Poruba 35-44 let 11:43:45
353 Drahošan Pavel 1991 Ostrava 20-39 let 11:44:00
354 Tomášek Roman 1978 Vratimov Horní Datyně 40-49 let 11:44:00
355 Kożdoń Sandra 1986 Cieszyn (Orlica) 20-34 let 11:44:15
356 Kašová Lenka 1984 Ostrava 35-44 let 11:44:15
357 Kutějová Kateřina 1999 Vsetín 20-34 let 11:44:30
358 Běťáková Veronika 1997 Vsetín 20-34 let 11:44:30
359 Nováková Antonie 1998 Ostrava (Horalové z M.M Ryu) 20-34 let 11:44:45
360 Tkáč Jiří 1999 Ostrava (Horalové z M.M Ryu) 20-39 let 11:44:45
361 Podeševová Nikol 1999 Ostrava (Horalové z M.M. ryu) 20-34 let 11:45:00
362 Gotthart David 1971 Kopřivnice 40-49 let 11:45:00
363 Knappová Aneta 1982 Ostrava-Poruba 35-44 let 11:45:15
364 Figarová Lucie 1977 Příbor 35-44 let 11:45:15
365 Janoš Josef 1982 Ostrava-Poruba 20-39 let 11:45:30
366 Valoušková Zuzana 1974 Ostrava (Ostrava) 45-54 11:45:30
367 Hübner Zdeněk 1971 Ostrava 40-49 let 11:45:45
368 Bulawová Kamila 1971 Brušperk 45-54 11:45:45
369 Groplová Marcela 1971 Ostrava Dubina 45-54 11:46:00
370 Graběcová Michaela 1988 Ostrava (Gumy) 20-34 let 11:46:00
371 Musialková Romana 1988 Ostrava (Gumy) 20-34 let 11:46:15
372 Pustková Lucie 1994 Hať 20-34 let 11:46:15
373 Komarková Lucie 1981 Studénka (Gumy) 35-44 let 11:46:30
374 Grac Michal 1995 Ostrava (Pětilistý Ženšen) 20-39 let 11:46:30
375 Svěchovský Adam 1983 Ostrava 20-39 let 11:46:45
376 Hromada Václav 1986 Opava (Brno) 20-39 let 11:46:45
377 Hromada Jan 1960 Opava (Opava) 60-69 let 11:47:00
378 Čápová Lada 1970 Ostrava - Hrabůvka (SRTG Ostrava) 45-54 11:47:00
379 Penčák Tobiáš 2013 Havířov žáci 11:47:15
380 Penčáková Lenka 1983 Havířov 35-44 let 11:47:15
381 Kotasová Pavlína 1975 Smilovice (kotaSOVY) 45-54 11:47:30
382 Kotasová Dorota 2008 Smilovice (kotaSOVY) žákyně 11:47:30
383 Hrubý Jan 1980 Ostrava 40-49 let 11:47:45
384 Žižková Kristýna 1985 Ostrava 35-44 let 11:47:45
385 Kopčanová Blanka 1984 Ostrava 35-44 let 11:48:00
386 Krutsche Christian 1997 Košařiska 20-39 let 11:48:00
387 Gaura Adam 1996 Český Těšín 20-39 let 11:48:15
388 Rohelová Msrtina 1973 Ostrava 45-54 11:48:15
389 Rozinek Jakub 1991 Štítina 20-39 let 11:48:30
390 Kolářová Barbora 1979 Ostrava 35-44 let 11:48:30
391 Slanina David 1970 Bohumín 50-59 let 11:48:45
392 Hessová Jane 1990 Český Těšín (Beskydští Pacoši) 20-34 let 11:48:45
393 Kolářová Sára 2002 Ostrava juniorky 11:49:00
394 Ondráček Petr 1973 Ostrava 40-49 let 11:49:00
395 Ficencová Kristina 1982 Havířov 35-44 let 11:49:15
396 Matušík Igor 1992 Ostrava 20-39 let 11:49:15
397 Sosnovec Jiří 1980 Ostrava (Je to ta zeď!) 40-49 let 11:49:30
398 Lázenský Jan 1985 Ostrava 20-39 let 11:49:30
399 Vandrolová Magda 1988 Vratimov (Vratimovské kobry) 20-34 let 11:49:45
400 Vandrolová Lucie 1986 Vratimov (Vratimovské kobry) 20-34 let 11:49:45
401 Vidličková Petra 1979 Horní Datyně (Vratimovské kobry) 40-49 let 11:50:00
402 Karásek Tomáš 1972 Ostrava - Koblov (Ubrečené Princezny) 40-49 let 11:50:00
403 Farkášová Kristina 1995 Ostrava (Melmen team) 20-34 let 11:50:15
404 Frejková Markéta 1992 Ostrava (Melmen team) 20-34 let 11:50:15
405 Masaryk Adam 1993 Ostrava (Páni bolesti) 20-39 let 11:50:30
406 Klimešová Nikol 1990 Brno 20-34 let 11:50:30
407 Podžorský Pavel 1990 Ostrava (Páni bolesti) 20-39 let 11:50:45
408 Havelka Petr 1991 Ostrava (Páni bolesti) 20-39 let 11:50:45
409 Kolodějová Aneta 1999 Čeladná (Canicross Beskydy) 20-34 let 11:51:00
410 Vařeka Roman 1973 Ostrava 40-49 let 11:51:00
411 Oliverius Pavel 1988 Mesto albrechtice (Město albrechtice) 20-39 let 11:51:15
412 Hudeček Jonáš 2008 Ostrava (Petřkovice) žáci 11:51:15
413 Honěk Lukáš 1981 Ostrava (Agar) 20-39 let 11:51:30
414 Bednářová Jaroslava 1988 Ostrava (Agar) 20-34 let 11:51:30
415 Karsay Dagmar Annie 2001 Ostrava Zábřeh juniorky 11:51:45
416 Kuzniková Sylvie 1977 Havířov-Podlesí 35-44 let 11:51:45
417 Kuznik Kryštof 2012 Havířov-Podlesí žáci 11:52:00
418 Klimošova Barča 1982 Ostrava (Kome klub) 35-44 let 11:52:00
419 Homolka Jaroslav 1982 Krupka 20-39 let 11:52:15
420 Janeček Tomáš 1991 Závada (NAPOHODU! bike team Píšť) 20-39 let 11:52:15
421 Nečas Aleš 1982 Ostrava (Ali on the trip) 20-39 let 11:52:30
422 Jakubek Michal 1997 Krmelín 20-39 let 11:52:30
423 Nováková Karolína 1998 Brušperk 20-34 let 11:52:45
424 Koutná Daniela 1998 Krnov 20-34 let 11:52:45
425 Rábiková Denisa 1998 Hlučín 20-34 let 11:53:00
426 Kuchař David 1975 Ostrava 40-49 let 11:53:00
427 Hutin Honza 1978 Ostrava-Dubina (Horalové z M.M.Ryu) 40-49 let 11:53:15
428 Langerová Martina 1979 Ostrava Poruba (Starobělské lurdy) 35-44 let 11:53:15
429 Langerovà Vaneska 2010 Ostrava (Starobělské Lurdy) žákyně 11:53:30
430 Paličková Tereza 1992 Ostrava 20-34 let 11:53:30
431 Syta Karol 1982 Ostrava 20-39 let 11:53:45
432 Tvrdý Radomír 1980 Ostrava 40-49 let 11:53:45
433 Eliška Tvrdá 2008 Ostrava žákyně 11:54:00
434 Veronika Šlosarčíková 1990 Ostrava 20-34 let 11:54:00
435 Rajnoch Vladimír 1966 ostrava (Ostrava) 50-59 let 11:54:15
436 Hudeček Tomáš 1969 Ostrava (Camel Team) 50-59 let 11:54:15
437 Plačková Lenka 1987 Ostrava 20-34 let 11:54:30
438 Šařecová Adéla 2003 ostrava dorostenky 11:54:30
439 Žídek Robert 1978 Ostrava (Ostrava) 40-49 let 11:54:45
440 Skoupilíková Adélka 1988 Ostrava 20-34 let 11:54:45
441 Brožová Soňa 1989 Ostrava 20-34 let 11:55:00
442 Slivka Jiří 1991 Kobeřice (SLIPKA GYM) 20-39 let 11:55:00
443 Vitásek Tomáš 1975 Kobeřice (SLIPKA GYM) 40-49 let 11:55:15
444 Vitásek Tobiáš 2004 Kobeřice (SLIPKA GYM) dorostenci 11:55:15
445 Herich Marcel 1981 Kobeřice (SLIPKA GYM) 20-39 let 11:55:30
446 Laburda Josef 1979 Kobeřice (SLIPKA GYM) 40-49 let 11:55:30
447 Vinárek Michal 1977 Branka u Opavy (SLIPKA GYM) 40-49 let 11:55:45
448 Mrózek Milan 1975 Raduň (SLIPKA GYM) 40-49 let 11:55:45
449 Čujková Markéta 1987 Kobeřice (SLIPKA GYM) 20-34 let 11:56:00
450 Bitomská Tereza 2003 Kobeřice (SLIPKA GYM) dorostenky 11:56:00
451 Hluchník Jakub 2003 Kobeřice (Slipka Gym) dorostenci 11:56:15
452 altová michaela 1994 Ostrava 20-34 let 11:56:15
453 Ambrožová Lenka 1967 Frýdek-Místek 45-54 11:56:30
454 Rusek Adam 2010 Ostrava-Proskovice žáci 11:56:30
455 Krautwurst Štěpán 2003 Kobeřice (SLIPKA GYM) dorostenci 11:56:45
456 Latka Daniel 1984 Kobeřice (SLIPKA GYM) 20-39 let 11:56:45
457 Matúšek Jan 1980 Ostrava (Matúšci) 40-49 let 11:57:00
458 Matúšková Sandra 1986 Ostrava (Matúšci) 20-34 let 11:57:00
459 Lukeš Jakub 1978 Ostrava (The Lukeš family) 40-49 let 11:57:15
460 Lukeš Matěj 2010 Ostrava (The Lukeš family) žáci 11:57:15
461 Lukešová Kateřina 1981 Ostrava (The Lukeš family) 35-44 let 11:57:30
462 Lukeš Ondřej 2012 Ostrava (The Lukeš family) žáci 11:57:30
463 Machalová Markéta 1997 Ostrava-Poruba 20-34 let 11:57:45
464 Machala Stanislav 1966 Ostrava-Poruba 50-59 let 11:57:45
465 Bubenik Radek 1971 Odry 40-49 let 11:58:00
466 Stokesová Lucie 1978 Ostrava (Zarivky 2019) 35-44 let 11:58:00
467 Halfarová Žaneta 1976 Darkovice 35-44 let 11:58:15
468 Halfar Ondřej 2007 Darkovice žáci 11:58:15
469 Halfar Dalibor 1977 Darkovice 40-49 let 11:58:30
470 Chlup Kamil 1981 Ostrava (Ostrava) 20-39 let 11:58:30
471 Žáková Martina 1996 Ostrava (M&V) 20-34 let 11:58:45
472 Onderka Vojtěch 1995 Ostrava (M&V) 20-39 let 11:58:45
473 Gebauer Miroslav 1960 opava 60-69 let 11:59:00
474 Galiová Inge 1980 Petrovice u Karviné (Stg Karviná) 35-44 let 11:59:00
475 Zdráhal Jan 1973 Krnov 40-49 let 11:59:15
476 Zdráhalová Jana 1973 Krnov 45-54 11:59:15
477 Bartošová Lenka 1993 Opava 20-34 let 11:59:30
478 Rožanská Nikola Karolína 1974 Krnov (Krnov) 45-54 11:59:30
479 Křenková Darina 2001 Hutisko-Solanec juniorky 11:59:45
480 Polachová Tereza 1991 Ostrava 20-34 let 11:59:45
481 Moravcová Gabriela 1976 Opava (STG Opava) 35-44 let 12:00:00
482 Šíp Jaroslav 1981 Stěbořice (STG Opava) 20-39 let 12:00:00
483 Levingerová Dominika 1995 Ostrava 20-34 let 12:00:15
484 Stoklásek Martin 1996 Šilheřovice 20-39 let 12:00:15
485 Kozlová Martina 1987 Ostrava (Divoženky) 20-34 let 12:00:30
486 Gubišová Soňa 1981 Ostrava (Divoženky) 35-44 let 12:00:30
487 Turek Martin 1981 Frenstat pod Radhostem (Hasiči Frenštát) 20-39 let 12:00:45
488 Dinajová Veronika 1978 Ostrava Stará Bělá 35-44 let 12:00:45
489 Dinaj Tomáš 2006 Ostrava žáci 12:01:00
490 Mechelová Soňa 1979 Ostrava 35-44 let 12:01:00
491 Mechel Max 2006 Ostrava žáci 12:01:15
492 Mechel Matyáš 2007 Ostrava žáci 12:01:15
493 Víchová Nikola 1997 Ostrava (Mimoni) 20-34 let 12:01:30
494 Rozsypal David 1991 Orlová (Mimoni) 20-39 let 12:01:30
495 Nykšová Eva 1996 Ostrava (Mimoni) 20-34 let 12:01:45
496 Kubný Adam 1997 Rohov (Mimoni) 20-39 let 12:01:45
497 Šubert Radek 1992 Fryčovice (Mimoni) 20-39 let 12:02:00
498 Běhunčíková Lenka 1981 Ostrava 35-44 let 12:02:00
499 Kašná Natálie Ester 2013 Hlučín (BK Ludgeřovice) žákyně 12:02:15
500 Kašný Michael 1983 Hlučín (BK Ludgeřovice) 20-39 let 12:02:15
501 Kašná Markéta 1983 Hlučín (BK Ludgeřovice) 35-44 let 12:02:30
502 Podolák Lukáš 1981 Doubrava (X-TRAIL Orlová) 20-39 let 12:02:30
503 Podolák Karel 1953 Orlová-Lutyně (X-TRAIL Orlová) 60-69 let 12:02:45
504 Mrázková Adéla 2007 Ostrava žákyně 12:02:45
505 Mrázková Zdeňka 1979 Ostrava 35-44 let 12:03:00
506 Nováková Jiřina 1963 Ostrava 55 a více let 12:03:00
507 Frischerová Lucie 1977 Ostrava 35-44 let 12:03:15
508 Foretnikova Lenka 1980 Ostrava 35-44 let 12:03:15
509 Martínková Tereza 1990 Ostrava 20-34 let 12:03:30
510 Rodek Jakub 1985 Ostrava 20-39 let 12:03:30
511 Smolarčuk David 1975 Frýdek-Místek (Malá a velký) 40-49 let 12:03:45
512 Smolarčuková Klárka 2010 Frýdek-Místek (Malá a velký) žákyně 12:03:45
513 Bosák Lenka 1986 Šenov (Rozběháme Frýdek-Místek) 20-34 let 12:04:00
514 Šmíd Michal 2014 Ostrava - Proskovice žáci 12:04:00
515 Rusková Kateřina 1974 Ostrava 45-54 12:04:15
516 Červíková Lucie 1986 Jablunkov (Jablunkov) 20-34 let 12:04:15
517 Salzman Petr 1972 Ostrava (Friends) 40-49 let 12:04:30
518 Salzmanová Lucie 1973 OSTRAVA (Friends) 45-54 12:04:30
519 Kubajurová Ivana 1975 Ostrava (FKSTB SŽB) 45-54 12:04:45
520 Kubajura Viktor 2007 Ostrava (FKSTB SŽB) žáci 12:04:45
521 Danihel Richard 2007 Ostrava (FKSTB SŽB) žáci 12:05:00
522 Sněhota Matyáš 2007 Ostrava (FKSTB SŽB) žáci 12:05:00
523 Salzman Václav 2007 Ostrava (FKSTB SŽB) žáci 12:05:15
524 Jurajdová Lenka 1975 Ostrava-Zábřeh (Běžci sobě) 45-54 12:05:15
525 Týnová Eva 1978 Ostrava (Běžci sobě) 35-44 let 12:05:30
526 Kaiserová Petra 1983 Ostrava (NASOSKY) 35-44 let 12:05:30
527 Zbořil Kamil 1975 Šenov 40-49 let 12:05:45
528 Vágner Gabriela 1983 Morávka (Inline Trinec) 35-44 let 12:05:45
529 Beskydský Dědek 1945 Orlová (Klub důchodců) 70 a více let 12:06:00
530 Štiglerová Sylvana 1964 Ostrava 55 a více let 12:06:00
531 Štigler Jan 1962 Ostrava 50-59 let 12:06:15
532 Vysocka Gabriela 1968 Ostrava (Opavský sportovní klub) 45-54 12:06:15
533 Adamec Leonard 1969 Praha (ARTMEDICA CENTRUM (Praha)) 50-59 let 12:06:30
534 Ott Michal 1981 Ostrava (Mushing team Ostrava) 20-39 let 12:06:30
535 Tomaszewiczová Eva 1977 Ostrava (Mushing team Ostrava) 35-44 let 12:06:45
536 Tomaszewiczová Lucie 2002 Ostrava (Mushing team Ostrava) juniorky 12:06:45
537 Večerková Miroslava 1983 Ostrava - Poruba (NASOSKY) 35-44 let 12:07:00
538 Vajda Ladislav 1983 Ostrava 20-39 let 12:07:00
539 Adamčík Danny 1979 Ostrava (South Park Runners) 40-49 let 12:07:15
540 Lička Lukáš 1992 Bohumín (South Park Runners) 20-39 let 12:07:15
541 Tisoň Marcel 1974 Ostrava 40-49 let 12:07:30
542 Kopčan Jaroslav 1981 Ostrava 20-39 let 12:07:30
543 Svatý Lukáš 1990 Orlová 20-39 let 12:07:45
544 Maršálek Petr 1993 Orlová 20-39 let 12:07:45
545 Hruzíková Tereza 1992 Ostrava (SRTG Ostrava) 20-34 let 12:08:00
546 Kuchta Pavel 1983 Ostrava 20-39 let 12:08:00
547 Sykorova Zuzana 1983 Ostrava 35-44 let 12:08:15
548 Říha Vojtěch 1995 Ostrava (Strážci vesmíru) 20-39 let 12:08:15
549 Kouláková Eva 1994 Frýdek-Místek (Strážci vesmíru) 20-34 let 12:08:30
550 Štiglerová Sylvie 1999 Ostrava 20-34 let 12:08:30
551 Parchaňská Alžběta 1987 Ostrava 20-34 let 12:08:45
552 Kubín Rostislav 1966 Ostrava 50-59 let 12:08:45
553 Šimůnková Renáta 1974 Ostrava (Ostrava) 45-54 12:09:00
554 Olšanský Antonín 1946 Ostrava - Hrabůvka (sokol hrabůvka) 70 a více let 12:09:00
555 Valchařová Alena 1977 Ostrava (Ostrava) 35-44 let 12:09:15
556 Tomečková Lucie 2012 Ostrava žákyně 12:09:15
557 Tomeček Matěj 2006 Ostrava žáci 12:09:30
558 Samek Jakub 1991 Opava (GOGOGO) 20-39 let 12:09:30
559 Klug Miroslav 1989 Ostrava-Poruba (GOGOGO) 20-39 let 12:09:45
560 Valterová Martina 1995 Ostrava 20-34 let 12:09:45
561 Žižková Michaela 1988 Albrechtičky (nadšené matky) 20-34 let 12:10:00
562 Vašková Kristýna 1989 Ostrava (nadšené matky) 20-34 let 12:10:00
563 Veselský Petr 1994 Hulín 20-39 let 12:10:15
564 Lapčíková Silvie 1980 Polešovice 35-44 let 12:10:15
565 Lapčík Adam 2008 Polešovice žáci 12:10:30
566 Jedlička Lukáš 1976 Ostrava Sand mines 40-49 let 12:10:30
567 Kmeťová Jana 1982 Šenov 35-44 let 12:10:45
568 Makovec Petr 1969 Ostrava 50-59 let 12:10:45
569 Kaufmann Jiří 1996 Ostrava 20-39 let 12:11:00
570 Balnarová Iveta 1969 Ostrava 45-54 12:11:00
571 Balnar Jiří 1967 Ostrava 50-59 let 12:11:15
572 Stýskala Ivo 1967 Frýdlant nad Ostravicí 50-59 let 12:11:15
573 Skulinová Blanka 1972 Frýdlant nad Ostravicí 45-54 12:11:30
574 Jurková Soňa 1988 Ostrava (HIE camp) 20-34 let 12:11:30
575 Klímová Ivona 1958 Ostrava 55 a více let 12:11:45
576 Dluhoš Přemysl 1980 Opava (HZS) 40-49 let 12:11:45
577 Adamčiková Lucie 1991 Ostrava 20-34 let 12:12:00
578 Dančáková Jana 1975 Ostrava 45-54 12:12:00
579 Šimeček Lumír 1977 Kobeřice 40-49 let 12:12:15
580 Motlochová Marcela 1976 Vratimov (Vratimovské kobry) 35-44 let 12:12:15
581 Milatová Michaela 2003 Frýdlant nad Ostravicí dorostenky 12:12:30
582 Killinger Michal 1998 Frýdek-Místek 20-39 let 12:12:30
583 Lettovský Tomáš 1996 Ostrava (SUPERIOR RIDERS) 20-39 let 12:12:45
584 Sabolová Renáta 1978 Ostrava 35-44 let 12:12:45
585 Bučko Zdeněk 1982 Ostrava (Ostravske kalače) 20-39 let 12:13:00
586 Jurečková Jana 1980 Ostrava 35-44 let 12:13:00
587 Csernai Pavel 1968 Ostrava (Ostrava) 50-59 let 12:13:15
588 Komínková Darja 1960 Ostrava (Ostrava) 55 a více let 12:13:15
589 Kominek Jan 1957 Ostrava (Ostrava) 60-69 let 12:13:30
590 Komínek Jakub 2007 Ostrava (Ostrava) žáci 12:13:30
591 Csernaiová Hana 1968 Ostrava (Ostrava) 45-54 12:13:45
592 dorňáková Vladimíra 1967 horní bečva 45-54 12:13:45
593 Poloch Matyáš 2013 Ostrava žáci 12:14:00
594 Fiala Bohumil 1970 Ostrava (Charita Ostrava) 50-59 let 12:14:00
595 Komár Filip 1997 Ostrava (Charita Ostrava) 20-39 let 12:14:15
596 Němcová Jana 1978 Ostrava (Charita Ostrava) 35-44 let 12:14:15
597 Milo Alena 1990 Ostrava (Charita Ostrava) 20-34 let 12:14:30
598 Petříková Jana 1994 Ostrava 20-34 let 12:14:30
599 Vincourová Adéla 1993 Ostrava (eSeNBáci) 20-34 let 12:14:45
600 Skála Ondřej 2006 Ostrava (Orli Ostrava) žáci 12:14:45
601 Skála Tomáš 2004 Ostrava - Jih (Orli Ostrava) dorostenci 12:15:00
602 Šrajer Jan 1991 Ostrava (rundal.cz) 20-39 let 12:15:00
603 Šittlerová Marie 1990 Ostrava (rundal.cz) 20-34 let 12:15:15
604 Jendželovský Martin 1990 Ostrava (rundal.cz) 20-39 let 12:15:15
605 Mučková Jana 1989 Ostrava (rundal.cz) 20-34 let 12:15:30
606 Varyšová Jana 1981 Opava 35-44 let 12:15:30
607 Očadlík Marek 1976 Opava (Opava) 40-49 let 12:15:45
608 Chovanec Roman 1962 OSTRAVICE 50-59 let 12:15:45
609 Chovancová Lucie 1998 OSTRAVICE 20-34 let 12:16:00
610 Tichý Filip 2006 řepiště žáci 12:16:00
611 Matějů Miroslav 1991 Ostrava (AZ 41.mpr Žatec) 20-39 let 12:16:15
612 Tichá Milka 1977 Řepiště 35-44 let 12:16:15
613 Porubová Radana 1974 Ostrava 45-54 12:16:30
614 Veselý René 1971 Ostrava (Renďuli) 40-49 let 12:16:30
615 Zaleska Agata 1996 Albrechtice u Českého Těšína 20-34 let 12:16:45
616 Hamplová Pavla 1986 Ostrava (Ostrava) 20-34 let 12:16:45
617 Kusin Vojtěch 1993 Ostrava 20-39 let 12:17:00
618 Machata Olga 1980 Ostrava (Ostrava) 35-44 let 12:17:00
619 Giergielová Markéta 1979 Hukvaldy (MONDRAKER racing team) 35-44 let 12:17:15
620 Nolčová Vendula 2000 Karviná 20-34 let 12:17:15
621 Linek Roman 1991 Ostrava 20-39 let 12:17:30
622 Linek Jana 1987 Ostrava 20-34 let 12:17:30
623 Zbořilová Elena 2015 Šenov 12:17:45
624 Zbořil Vít 2009 Šenov žáci 12:17:45
625 Drobný Jakub 1994 Havířov-Bludovice (Tým Auto Kubiena) 20-39 let 12:18:00
626 Wrona Tomáš 1985 Ostrava (Alpsport - Ježek na kopci) 20-39 let 12:18:00
627 Kratká Anna 1969 Pardubice 45-54 12:18:15
628 Krátký Josef 1965 Pardubice 50-59 let 12:18:15
629 Olajcová Petra 1986 Ostrava (Šneci v běhu) 20-34 let 12:18:30
630 Holušová Zuzana 1991 Ostrava - Bělský Les (5run) 20-34 let 12:18:30
631 Holušová Hana 1980 Ústí nad Orlicí (5run) 35-44 let 12:18:45
632 Holušová Johana Marie 2003 Ústí nad Orlicí (5run) dorostenky 12:18:45
633 Bartonj Pavel 1982 Ústí nad Orlicí (5run) 20-39 let 12:19:00
634 Kovalská Bohdana 1977 Ostrava (Prostě běž Ostrava) 35-44 let 12:19:00
635 Turčeková Janka 1984 Senov u Noveho Jicina (INDOOR CYCLING NJ) 35-44 let 12:19:15
636 Valentova Zuzka 1995 Novy Jicin (INDOOR CYCLING NJ) 20-34 let 12:19:15
637 Beránek Tomáš 1984 Kunov (5run) 20-39 let 12:19:30
638 Figielová Zuzana 2005 Ostrava žákyně 12:19:30
639 Zwingrová Eva 1983 Opava 35-44 let 12:19:45
640 Barbořák Bohuš 1959 Olomouc (TJ Liga 100 Olomouc) 60-69 let 12:19:45
641 Hierschová Natálie 2007 Ostrava-Výškovice žákyně 12:20:00
642 Hierschová Zuzana 1978 Ostrava-Výškovice 35-44 let 12:20:00
643 Kahánek Vladimír 1961 Albrechtice (Albrechtice) 50-59 let 12:20:15
644 Chodurová Kateřina 2011 Ostrava žákyně 12:20:15
Celkem přihlášeno na tuto trať: 33
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Dominiková Kača 1979 Ostrava (BoKolobka) 35-44 let
2 Šodková Petra 1977 Ostrava (Bokolobka) 35-44 let
3 Francová Monika 1970 Ostrava (BOKOLOBKA TÝM OSTRAVA) 45-54
4 Monika Holišová 1974 Ostrava-Hrabová (Bo Fajna Partyja z Ovy) 45-54
5 Holiš Stanislav 1970 Ostrava-Hrabová (Bo Fajna Partyja z Ovy) 50-59 let
6 Rudolová Kateřina 1976 Děhylov 35-44 let
7 Kačmaříková Petra 1981 Děhylov 35-44 let
8 Bučková Veronika 1988 Ostrava (Ostravske kalače) 20-34 let
9 Vondráčková Nikola 2016 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ)
10 Vondráček Dominik 2014 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ) žáci
11 Matušáková Jana 1996 Ostrava 20-34 let
12 Surzynová Karolína 2011 Ostrava (fitcentrum Assen) žákyně
13 Surzyn Lukáš 2013 Ostrava (fitcentrum Assen) žáci
14 Jašková Monika 1986 Příbor (Báječné ženy v běhu) 20-34 let
15 Pagáčová Martina 1981 Ostrava (POHODA team) 35-44 let
16 Stohelová Nikol 1990 Ostrava (DogLovers) 20-34 let
17 Stohelová Jaroslava 1971 Ostrava 13 (DogLovers) 45-54
18 Branecká Veronika 1991 Ostrava 20-34 let
19 Jaglová Adéla 1993 Karviná 20-34 let
20 Penčák Leoš 1981 Havířov 20-39 let
21 Penčák Tadeáš 2018 Havířov
22 Musialková Adéla 2019 Ostrava (Gumy)
23 Tomanek Mirek 1956 Ostrava-Zabřeh 60-69 let
24 Karšay Ladislav 1966 Ostrava Zábřeh 50-59 let
25 Job Jakub 1984 Ostrava (Parta Tým) 20-39 let
26 Petanová Radana 1986 Ostrava (Parta Tým) 20-34 let
27 Pupík Miroslav 1948 Ostrava 70 a více let
28 Kovalská Věra 1968 Ostrava (Šneci v běhu) 45-54
29 Slováčková Viera 1982 Ostrava 20-39 let
30 Bodnár Jiří 1955 Ostrava-Stará Bělá 60-69 let
31 Gajdičiarová Anna 1990 Ostrava- Zábřeh 20-34 let
32 Kuglerová Terka 2004 Ostrava-město (Bokolobka) dorostenky
33 Vyležíková Nikola 1986 Ostrava (BnP) 20-34 let