Startovní listina
Celkem: 47
Vyhledej závodníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 20
start. číslo | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Svozil Libor | 1971 | Hlučín (MK Seitl Ostrava) | 46-55 let |
2 | Boroja Drago | 1953 | Tychy (Serbia) | 66 a více let |
3 | Procházka Marek | 1974 | Šumperk (TJ Šumperk) | 46-55 let |
4 | jandásek michal | 1979 | veverské knínice (facin club) | do 45 let |
5 | Kucko Miroslav | 1958 | Liberec (Liberec) | 66 a více let |
6 | Łyscarz Józef | 1980 | Katowice Dąb (100 Marathon Club Polska) | do 45 let |
7 | Orság Josef | 1964 | Kopřivnice (Pomalé šípy Kopřivnice) | 56-65 let |
8 | Trombik Emil | 1946 | Český Těšín (TJ Slavoj Český Těšín) | 66 a více let |
9 | Janda Ján | 1948 | Ostrava (SSK Vítkovice) | 66 a více let |
10 | Slowioczek Roman | 1959 | Jablunkov (MK.Seitl Ostrava) | 56-65 let |
11 | Čapka František | 1968 | Brno (TJ Liga 100 Olomouc) | 56-65 let |
12 | Muras Petr | 1989 | Praha (Кафе Алматы) | do 45 let |
13 | Řezáč Martin | 1982 | Ostrava (Mushing Team Ostrava) | do 45 let |
14 | Šerek Radomír | 1976 | Fulnek | 46-55 let |
15 | Majer Jan | 1985 | Ostrava | do 45 let |
16 | Budik Karel | 1956 | Halenkov u Vsetína (MK Seitl Ostrava) | 66 a více let |
17 | Pastorová Petra | 1977 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | bez kategorií |
18 | Krumer Miroslav | 1949 | Ostrov (MK Ostrov) | 66 a více let |
19 | Luksza Radek | 1974 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | 46-55 let |
20 | Orálek Daniel | 1970 | Adamov (Puma) | 46-55 let |
Celkem přihlášeno na tuto trať: 19
start. číslo | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Wala Petr | 1971 | Havířov (regioRUN Havířov) | 46-55 let |
2 | Benbenek Jan | 1988 | Ostrava Poruba (MK Seitl Ostrava) | do 45 let |
3 | Šeděnková Kateřina | 1981 | Ostrava-Martinov (MK Seitl Ostrava) | bez kategorií |
4 | Běhunčíková Lenka | 1981 | Ostrava (Mk Seitl) | bez kategorií |
5 | Hrabuška Jaroslav | 1957 | Ostrava (MK Seitl) | 66 a více let |
6 | Míček Roman | 1972 | Frýdek Místek (Frýdek Místek) | 46-55 let |
7 | Lukáš Matěj | 1980 | Olomouc (Nutrend crew) | do 45 let |
8 | Milfait Petr | 1971 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | 46-55 let |
9 | Lipina Tomáš | 1966 | Ostrava (Mk Seitl Ostrava) | 56-65 let |
10 | Škapa Marek | 1971 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | 46-55 let |
11 | Buba Michal | 1983 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | do 45 let |
12 | Siročák Petr | 1978 | Ostrava (Tři křižky Ostrava) | 46-55 let |
13 | Záleský Stanislav | 1987 | Havířov (regioRUN Havířov) | do 45 let |
14 | Holub Radek | 1982 | Havířov (regioRUN Havířov) | do 45 let |
15 | Lazorová Barbora | 1985 | Václavovice (regioRUN Havířov) | bez kategorií |
16 | Králíček Jiří | 1954 | Havířov (regioRUN Havířov) | 66 a více let |
17 | Vytisk Alfons | 1949 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | 66 a více let |
18 | Tekelík Jaroslav | 1969 | Havířov (regioRUN Havířov) | 46-55 let |
19 | Navrátil Radomír | 1989 | Vyškov | do 45 let |
Celkem přihlášeno na tuto trať: 8
start. číslo | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Nosek Miloslav | 1994 | Ostrava (Seitlovské šelmy / MK Seitl Ostrava) | do 45 let |
2 | Míčková Hana | 1972 | Frýdek Místek | 46-55 let |
3 | Šerková Dagmar | 1976 | Fulnek | bez kategorií |
4 | Mišurec Ivo | 1977 | Havířov (regioRUN Havířov) | 46-55 let |
5 | Pastor Patrik | 2001 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | do 45 let |
6 | Máčala Jaroslav | 1984 | Vážany u Uherského Hradiště (MK Seitl Ostrava) | do 45 let |
7 | Boža Václav | 1996 | Ostrava (LowellPro Runing Team) | do 45 let |
8 | Dobeš Petr | 1970 | Olomouc (Olomouc) | 46-55 let |