8. Starobělské Lurdy
Založit blog Registrovat

8. STAROBĚLSKÉ LURDY         3,2 km          13. listopadu 2022

Startovní listina 2022

Celkem: 798
Pohlaví:
Vyhledej závodníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 730
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie startovní čas
1 Skoumalová Tereza 1990 Ostrava 20-34 let 11:00:00
2 Machálek David 1974 Darkovice (SK Černé plíce) 40-49 let 11:00:00
3 Dávidíková Pavlina 1979 Ostrava-Zábřeh (SK ČERNÉ PLÍCE) 35-44 let 11:00:15
4 Hájovský Jan 1992 Ostrava (profiq) 20-39 let 11:00:15
5 Imširević Armana 1997 Ostrava (profiq) 20-34 let 11:00:30
6 Číp Petr 1980 Ostrava (čípovi) 40-49 let 11:00:30
7 Čípová Martina 1979 Ostrava1 (čípovi) 35-44 let 11:00:45
8 Vysocký Jan 1977 Ostrava (PARTY PEOPLE) 40-49 let 11:00:45
9 Burianová Veronika 2001 Ostrava (PARTY PEOPLE) 20-34 let 11:01:00
10 Šofer Jiří 1958 Ostrava - Hošťálkovice 60-69 let 11:01:00
11 Šofrová Simona 1964 Ostrava - Hošťálkovice 55 a více let 11:01:15
12 Šofrová Lucie 1989 Ostrava - Hošťálkovice 20-34 let 11:01:15
13 Šofer Filip 2011 Ostrava - Hošťálkovice žáci 11:01:30
14 Bizoň Lukáš 1981 Ostrava 40-49 let 11:01:30
15 Kondasová Iva 1978 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 35-44 let 11:01:45
16 Koch Petr 1974 Ludgeřovice (Kochači) 40-49 let 11:01:45
17 Kochová Gabriela 1977 Ludgeřovice (Kochači) 45-54 let 11:02:00
18 Koch Martin 2009 Ludgeřovice (Kochači) žáci 11:02:00
19 Sekera Ondřej 1977 Šenov u Ostravy (Fénix Sport Šenov) 40-49 let 11:02:15
20 Hiersch Marek 1973 Ostrava - Výškovice 40-49 let 11:02:15
21 Hierschová Natálie 2007 Ostrava - Výškovice žákyně 11:02:30
22 Hierschová Zuzana 1978 Ostrava-Výškovice 35-44 let 11:02:30
23 Kňapová Alena 2008 Milovice žákyně 11:02:45
24 Hameršmíd Vladimír 1953 Pardubice 60-69 let 11:02:45
25 Kňapová Dana 1982 Milovice 35-44 let 11:03:00
26 Bělicová Tereza 1988 Ostrava - Poruba 20-34 let 11:03:00
27 Vaculík Lukáš 1992 Ostrava (Salomon Suunto Team) 20-39 let 11:03:15
28 Vlachová Kateřina 1985 Branky 35-44 let 11:03:15
29 Kuráková Karin 1974 Ostrava 45-54 let 11:03:30
30 Tomeček Petr 1977 Ostrava-jih 40-49 let 11:03:30
31 Pavlovič Ondřej 1989 Ostrava (Bělský les) 20-39 let 11:03:45
32 Skopalová Karolína 1994 Ostrava 20-34 let 11:03:45
33 Sýkora Radim 1983 Ostrava 20-39 let 11:04:00
34 Rygel Přemysl 1979 Děhylov (Děhylov) 40-49 let 11:04:00
35 Sasinová Lucie 1988 Ostrava - Proskovice (DinoSauer team) 20-34 let 11:04:15
36 Hájek Jakub 1984 Ostrava-Zábřeh 20-39 let 11:04:15
37 Kahánek Vladimír 1961 Albrechtice (Atletika Slezan Frýdek-Místek) 60-69 let 11:04:30
38 Vaněk Václav 1993 Ostrava (PARTY PEOPLE) 20-39 let 11:04:30
39 Alizey Jakub 2000 Ostrava (PARTY PEOPLE) 20-39 let 11:04:45
40 Tesař Vojtěch 1999 Hlučín (PARTY PEOPLE) 20-39 let 11:04:45
41 Figielová Veronika 1984 Ostrava 35-44 let 11:05:00
42 Gavlák Miroslav 1984 Ostrava 20-39 let 11:05:00
43 Figielová Zuzana 2005 Ostrava dorostenky 11:05:15
44 Sedlík Pavel 1952 Ostrava Hrabůvka (Sokol rychlý Pavlík) 70 a více let 11:05:15
45 Jovčev Jordan 1978 Krmelín (Krmelín) 40-49 let 11:05:30
46 Pumanová Klára 2000 Ostrava 20-34 let 11:05:30
47 Pospíšilová Blanka 1982 Ostrava 35-44 let 11:05:45
48 Pospíšil Petr 1980 Ostrava 40-49 let 11:05:45
49 Marková Nikola 1980 Petřvald 35-44 let 11:06:00
50 Pluhařová Кateřina 1994 Karviná (SK Stonava) 20-34 let 11:06:00
51 Pluhař Zdeněk 1976 Karviná (SK Stonava) 40-49 let 11:06:15
52 Reichenbachová Tereza 1994 Stonava (SK Stonava) 20-34 let 11:06:15
53 Tomášková Michaela 1993 Havířov (SK Stonava) 20-34 let 11:06:30
54 Bulawa Petr 1990 Ostrava 20-39 let 11:06:30
55 Glacová Lenka 1994 Ostrava 20-34 let 11:06:45
56 Hauptmann Martin 1982 Ostrava - Petřkovice 40-49 let 11:06:45
57 Mlýnek Lukáš 1989 Ostrava (Ostravšti cypi) 20-39 let 11:07:00
58 Muroň Marcel 1986 Ostrava (Ostravští Cypi) 20-39 let 11:07:00
59 Kuncová Renáta 1970 Ostrava-Dubina 45-54 let 11:07:15
60 Kuncová Eliška 2004 Ostrava junioři 11:07:15
61 Chromečková Kateřina 1990 Ostrava (Prostě běž!) 20-34 let 11:07:30
62 Mokroš Miroslav 1988 Vratimov (Vratimov FreeRun) 20-39 let 11:07:30
63 Foriška Štefan 1983 Příbor 20-39 let 11:07:45
64 Kubíčková Denisa 1977 Ostrava 45-54 let 11:07:45
65 Hanzelová Tereza 1987 Ostrava 35-44 let 11:08:00
66 Božiková Alžběta 1990 Vratimov (Vratimov FreeRun) 20-34 let 11:08:00
67 Masný Tomáš 1982 Ostrava (PARTY PEOPLE) 40-49 let 11:08:15
68 Matúšek Jan 1980 Ostrava (Matúšci) 40-49 let 11:08:15
69 Matúšková Veronika 2014 Ostrava (Matúšci) žákyně 11:08:30
70 Maslowská Michaela 1995 Petrovice u Karviné (Kuřátka) 20-34 let 11:08:30
71 Stankovič Lukáš 1996 Ostrava (Kuřátka) 20-39 let 11:08:45
72 Kozubek Lukáš 1971 Ostrava (Ostrava) 50-59 let 11:08:45
73 Poloch Matyáš 2013 Ostrava žáci 11:09:00
74 Kubačák Tomáš 1984 Ostravice 20-39 let 11:09:00
75 Vargová Marcela 1968 Ostrava-Hrabůvka 45-54 let 11:09:15
76 Vargová Nikola 1993 Ostrava - Hrabůvka 20-34 let 11:09:15
77 Jiřík Miroslav 1975 Opava 40-49 let 11:09:30
78 Foltýnová Šárka 1978 Ostrava (ASUS) 35-44 let 11:09:30
79 Mičkal Martin 1986 Ostrava (ASUS) 20-39 let 11:09:45
80 Křetinský Lukáš 1989 Ostrava (ASUS) 20-39 let 11:09:45
81 Holub Milan 1991 Ostrava (ASUS) 20-39 let 11:10:00
82 Nenička Aleš 1984 Ostrava (ASUS) 20-39 let 11:10:00
83 Karola Martin 1986 Ostrava (ASUS) 20-39 let 11:10:15
84 Zarembová Iveta 1973 Ostrava (ASUS) 45-54 let 11:10:15
85 Bajer Radek 1984 Ostrava (ASUS) 20-39 let 11:10:30
86 Osmančík Michal 1981 Ostrava (ASUS) 40-49 let 11:10:30
87 Beil David 1989 Ostrava (ASUS) 20-39 let 11:10:45
88 Smítal Tomáš 1985 Ostrava (ASUS) 20-39 let 11:10:45
89 Krausová Lucie 1979 Ostrava (ASUS) 35-44 let 11:11:00
90 Chlopek Miroslav 1983 Ostrava (ASUS) 20-39 let 11:11:00
91 Zientek Lukáš 1984 Ostrava (ASUS) 20-39 let 11:11:15
92 Ermis Jiří 1982 Ostrava 40-49 let 11:11:15
93 Beneš Michael 1990 Ostrava 20-39 let 11:11:30
94 Hudeček Jonáš 2008 Ostrava (Petřkovice) žáci 11:11:30
95 Krupa Pavel 1985 Ostrava (SRTG Ostrava) 20-39 let 11:11:45
96 Babjak Martin 1984 Ostrava (SRTG Ostrava) 20-39 let 11:11:45
97 Zbořilová Ivana 1982 Šenov u Ostravy (BK SAK Karviná) 35-44 let 11:12:00
98 Zbořil Kamil 1975 Šenov u Ostravy 40-49 let 11:12:00
99 Roubcová Jana 1983 Ostrava 35-44 let 11:12:15
100 Rajdus Vojtěch 1987 Havířov (#sportujsrdcem) 20-39 let 11:12:15
101 Bilik Petr 1978 Valasske Mezirici 40-49 let 11:12:30
102 Navrátil Jaroslav 1960 Ostrava-jih (Mushing team Ostrava) 60-69 let 11:12:30
103 Šiserová Jana 1990 Ostrava (Běžím na víno) 20-34 let 11:12:45
104 Szabó Tomáš 1986 Ostrava (Běžím na víno) 20-39 let 11:12:45
105 Novotna Tereza 2005 Přerov dorostenky 11:13:00
106 Novotná Renata 1976 Přerov 45-54 let 11:13:00
107 Šmíd Michal 2014 Ostrava - Proskovice žáci 11:13:15
108 Šmídová Kristýna 1983 Ostrava - Proskovice 35-44 let 11:13:15
109 Boturová Michele 1990 Opava - Město 20-34 let 11:13:30
110 Majkus Tomáš 1970 Bohumín - Nový Bohumín 50-59 let 11:13:30
111 Rusek Adam 2010 Ostrava - Proskovice (SSK Vítkovice) žáci 11:13:45
112 Pásztor Pavel 1988 Štítina (TJ Tatran Štítina) 20-39 let 11:13:45
113 Pásztorová Pavlína 1988 Ostrava (TJ Tatran Štítina) 20-34 let 11:14:00
114 Maďa Daniel 1987 Frýdek-Místek 20-39 let 11:14:00
115 Pustějovská Lenka Ráchel 1968 Frenštát p. R. 45-54 let 11:14:15
116 Magal Jiřina 1979 Trojanovice 35-44 let 11:14:15
117 Bílková Zuzana 1979 Vřesina 35-44 let 11:14:30
118 Krůzová Bohuslava 1978 Ostrava 35-44 let 11:14:30
119 Vašut Kamil 1992 Ostrava (Lemry) 20-39 let 11:14:45
120 Rychly Jan 1988 Ostrava (Lemry) 20-39 let 11:14:45
121 Neumann Břetislav 1983 Ostrava (Lemry) 20-39 let 11:15:00
122 Neumann Lukáš 1991 Ostrava (Lemry) 20-39 let 11:15:00
123 Hýl Luděk 1962 Stará Ves nad Ondřejnicí 60-69 let 11:15:15
124 Dylová Petra 1980 Frýdek-Místek (Běhny z F-M) 35-44 let 11:15:15
125 Kolková Kateřina 1990 Ostrava (Lemry) 20-34 let 11:15:30
126 Matuskova Kamila 1987 Frýdek-Místek (šneci v běhu) 35-44 let 11:15:30
127 Růžičková Petra 1975 Frýdek-Místek 45-54 let 11:15:45
128 Sekera Štěpán 2012 Šenov žáci 11:15:45
129 Sekerová Kamila 1979 Šenov 35-44 let 11:16:00
130 Sekerová Johana 2009 Šenov žákyně 11:16:00
131 Kocianova Katerina 1978 Ostrava 35-44 let 11:16:15
132 Fukala Marek 1995 Těrlicko (Lemry) 20-39 let 11:16:15
133 Kuchtová Nikola 1990 Ostrava (Lemry) 20-34 let 11:16:30
134 Jendželovská Martina 1994 Ostrava (Ostrava) 20-34 let 11:16:30
135 Sywala Tomáš 1966 Ostrava (Ostrava) 50-59 let 11:16:45
136 Jendželovský Marek 1992 Ostrava (Ostrava) 20-39 let 11:16:45
137 Bažanowski Rostislav 1965 Ostrava 50-59 let 11:17:00
138 Staniševský Petr 1984 Ostrava - Poruba (Pier) 20-39 let 11:17:00
139 Lysák Radim 1960 Ostrava (Ostrava) 60-69 let 11:17:15
140 Stašicová Tereza 1990 Ostrava 20-34 let 11:17:15
141 Chytil Jakub 1977 Ostrava 30 40-49 let 11:17:30
142 Kabeláč Radim 1984 Frýdek-Místek (Věčný povaleč v8) 20-39 let 11:17:30
143 Petrová Jarmila 1964 Frýdek-Místek (Jajka) 55 a více let 11:17:45
144 Valchařová Eliška 1987 Sádek - Velké Heraltice 35-44 let 11:17:45
145 Varyšová Jana 1981 Opava 35-44 let 11:18:00
146 Dáňa Dominik 2010 Ostrava žáci 11:18:00
147 Siostrzonková Sandra 1998 Baška 20-34 let 11:18:15
148 Štrbová Adriana 1978 Baška 35-44 let 11:18:15
149 Olšanský Antonín 1946 Ostrava-Hrabůvka (Sokol Hrabůvka) 70 a více let 11:18:30
150 Šimůnková Renáta 1974 Ostrava-Hrabůvka (Sokol Hrabůvka) 45-54 let 11:18:30
151 Knap Michal 1974 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek) 40-49 let 11:18:45
152 Grau KULI 1985 Postřelmov (Postřelmov) 20-39 let 11:18:45
153 Humlová Veronika 1999 Ostrava - Zábřeh 20-34 let 11:19:00
154 Huml Lukáš 2005 Ostrava-Zábřeh dorostenci 11:19:00
155 Kočí Kamil 1998 Hlučín - Bobrovníky 20-39 let 11:19:15
156 Maschke Lenka 1975 Ostrava Zábřeh (VLK) 45-54 let 11:19:15
157 Maschke Vojta 2012 Ostrava Zábřeh (VLK) žáci 11:19:30
158 Maschke Jan 1978 Ostrava Zábřeh (VLK) 40-49 let 11:19:30
159 Smolínová Pavlína 1974 Ostrava (běh pro radost) 45-54 let 11:19:45
160 Freisler Pavel 1976 Ostrava (PPL) 40-49 let 11:19:45
161 Výduch Luděk 1988 Ostrava (Tři křížky) 20-39 let 11:20:00
162 Sibinská Petra 1983 Ostrava 35-44 let 11:20:00
163 Dracka Alexander 1990 Ostrava 20-39 let 11:20:15
164 Michalikova Nela 2003 Ostrava (PARTY PEOPLE) 11:20:15
165 Wrobel Kevin 2002 Ostrava (PARTY PEOPLE) 20-39 let 11:20:30
166 Masná Veronika 2001 Ostrava (PARTY PEOPLE) 20-34 let 11:20:30
167 Brož Dominik 1996 Krmelín 20-39 let 11:20:45
168 Schwarzerová Kristýna 1997 Ostrava 20-34 let 11:20:45
169 Váně Tomáš 1995 Ostrava (Ostrava (PPL)) 20-39 let 11:21:00
170 Lacki Tomáš 2000 Ostrava (PPL) 20-39 let 11:21:00
171 Holušová Simona 1969 Ostrava 45-54 let 11:21:15
172 Bittner Martin 1969 Ostrava - Vítkovice (Diakonie Ostrava) 50-59 let 11:21:15
173 Tannertová Alena 1986 Ostrava (Drž hubu a Makej!) 35-44 let 11:21:30
174 Křívová Lucie 1987 Ostrava (Drž hubu a makej!) 35-44 let 11:21:30
175 Maturová Marcela 1979 Ostrava (Šneci v běhu) 35-44 let 11:21:45
176 Svěrkot Michal 1974 Ostrava (Fakultní nemocnice Ostrava) 40-49 let 11:21:45
177 Řehulka Josef 1993 Ostrava (PPL) 20-39 let 11:22:00
178 Piskoř Martin 1996 Ostrava (PPL) 20-39 let 11:22:00
179 Machalová Markéta 1997 Ostrava-Poruba 20-34 let 11:22:15
180 Machala Stanislav 1966 Ostrava-Poruba 50-59 let 11:22:15
181 Papak Antonín 1991 Kopřivná (Hliňáci) 20-39 let 11:22:30
182 Klug Miroslav 1989 Ostrava-Poruba (Hliňáci) 20-39 let 11:22:30
183 Horálková Gabriela 2011 Ostrava (IT běží domů) žákyně 11:22:45
184 Burger Tomáš 1978 Ostrava (IT běží domů) 40-49 let 11:22:45
185 Horálek Jaroslav 1980 Ostrava (IT běží domů) 40-49 let 11:23:00
186 Šťukavec Daniel 1985 Bílovec (Hliňáci) 20-39 let 11:23:00
187 Daněk Jiří 1984 Klimkovice (hliňáci) 20-39 let 11:23:15
188 Školoud Martin 1994 Ostrava (Hliňáci) 20-39 let 11:23:15
189 Pospíšil Petr 1974 Bílovec (MS Torpedoes) 40-49 let 11:23:30
190 Paclt Martin 1985 Ostrava 20-39 let 11:23:30
191 Král Miroslav 1971 Ostrava-Hrabůvka (FC-B7 Tým!!!) 50-59 let 11:23:45
192 Rajnoch Vladimír 1966 ostrava (Ostrava) 50-59 let 11:23:45
193 Chudárek Lukáš 1985 Ostrava - Zábřeh (Relax Run) 20-39 let 11:24:00
194 Kluka Martin 1979 Orlová (BoRunning) 40-49 let 11:24:00
195 Golisová Veronika 2009 Ostrava žákyně 11:24:15
196 Juránková Zuzana 2009 Ostrava žákyně 11:24:15
197 Proske Petr 1988 Ostrava 20-39 let 11:24:30
198 Blahutová Michaela 1990 Lučina 20-34 let 11:24:30
199 Kunčická Kateřina 1983 Albrechtice 35-44 let 11:24:45
200 Bučko Zdeněk 1982 Ostrava Třebovice (Ostravské kalače) 40-49 let 11:24:45
201 Bučková Veronika 1988 Ostrava Třebovice (Ostravské kalače) 20-34 let 11:25:00
202 Juřicová Hana 1999 Frýdek-Místek (Běhny z FM) 20-34 let 11:25:00
203 Svěchovský Adam 1983 Ostrava 20-39 let 11:25:15
204 Matúšek Jakub 2016 Ostrava (Matúšci) žáci 11:25:15
205 Fišer Jan 1997 Ostrava 20-39 let 11:25:30
206 Procházka Pavel 1990 Ostrava 20-39 let 11:25:30
207 Laky Dominik 1997 Ostrava (PPL) 20-39 let 11:25:45
208 BÍLÝ David 1990 Český Těšín (Relax Run) 20-39 let 11:25:45
209 Vavřina Jan 1952 Ostrava -3 (Loudavý dědek) 70 a více let 11:26:00
210 Collenová Jana 1977 Ostrava2 45-54 let 11:26:00
211 Podolák Lukáš 1981 Doubrava (X-TRAIL Orlová) 40-49 let 11:26:15
212 Podolák Karel 1953 Orlová-Lutyně (X-TRAIL Orlová) 60-69 let 11:26:15
213 Štefek Zdeněk 1955 Ostrava-Zábřeh (---) 60-69 let 11:26:30
214 Pavelcová Klára 1989 Ostrava-město 20-34 let 11:26:30
215 Němec Tomáš 1980 Ostrava 40-49 let 11:26:45
216 Soukupová Magdaléna 1998 Ostrava 20-34 let 11:26:45
217 Chudová Petra 1983 Ostrava (Mushing team Ostrava) 35-44 let 11:27:00
218 Nesrstová Zuzana 2002 Ostrava (Mushing team Ostrava) 20-34 let 11:27:00
219 Ehlerová Kamila 1985 Řepiště (Mushing Team Ostrava) 35-44 let 11:27:15
220 Dořičáková Lucie 1995 Nový Jičín (Mushing Team Ostrava) 20-34 let 11:27:15
221 Javůrková Petra 1983 Ostrava (Mushing team Ostrava) 35-44 let 11:27:30
222 Kociánová Milena 1977 Ostrava (Mushing team Ostrava) 45-54 let 11:27:30
223 Vachoušková Petra 1982 Ostrava (Mushing team Ostrava) 35-44 let 11:27:45
224 Kohoutková Jana 1995 Ostrava (Mushing team Ostrava) 20-34 let 11:27:45
225 Horáčková Vladimíra 1977 Ostrava (Mushing team Ostrava) 45-54 let 11:28:00
226 Adamcová Michaela 1991 Ostrava (Mushing team Ostrava) 20-34 let 11:28:00
227 Rogozná Veronika 1996 Ostrava (Mushing team Ostrava) 20-34 let 11:28:15
228 Stanovská Miroslava 1986 Ostrava (Mushing team Ostrava) 35-44 let 11:28:15
229 Strofová Taťána 1983 Ostrava (Mushing team Ostrava) 35-44 let 11:28:30
230 Lacinová Kateřina 1997 Ostrava (Mushing team Ostrava) 20-34 let 11:28:30
231 Sobotková Šárka 1976 Ostrava (Mushing team Ostrava) 45-54 let 11:28:45
232 Kavalková Petra 2002 Ostrava (Mushing team Ostrava) 20-34 let 11:28:45
233 Priesolová Daniela 1999 Ostrava (Mushing team Ostrava) 20-34 let 11:29:00
234 Ott Michal 1981 Ostrava (Mushing team Ostrava) 40-49 let 11:29:00
235 Lindovský Rostislav 1988 Ostrava 20-39 let 11:29:15
236 Urbančík Martin 1974 Ostrava (Mushing team Ostrava) 40-49 let 11:29:15
237 Wija Karel 1991 Ostrava (Mushing team Ostrava) 20-39 let 11:29:30
238 Stanovský Radim 1979 Ostrava (Mushing team Ostrava) 40-49 let 11:29:30
239 Řezáč Martin 1982 Ostrava (Mushing team Ostrava) 40-49 let 11:29:45
240 Balog Gabriel 1965 Ostrava (Extreme dog race team) 50-59 let 11:29:45
241 Koval Tadeáš 1995 Ostrava (Mushing team Ostrava) 20-39 let 11:30:00
242 Droždiák Radim 1990 Ostrava (Mushing team Ostrava) 20-39 let 11:30:00
243 Pleváková Šárka 2015 Ostrava (Mushing team Ostrava) žákyně 11:30:15
244 Ulmanová Adéla 1988 Ostrava (Mushing team Ostrava) 20-34 let 11:30:15
245 Fryzová Kristina 1987 Ostrava (Mushing team Ostrava) 35-44 let 11:30:30
246 Pavlán Daniel 1999 Ostrava (PPL) 20-39 let 11:30:30
247 Olejniczaková Lila 1972 Ostrava, Moravská Ostrava (SK OB Ostrava) 45-54 let 11:30:45
248 Juřeník Josef 1952 Ostrava-Výškovice (SK OB Ostrava) 70 a více let 11:30:45
249 Kelnar Michael 1998 Havířov (PPL) 20-39 let 11:31:00
250 Vavro Filip 1993 Ostrava - Vítkovice (Running team Decathlon Ostrava) 20-39 let 11:31:00
251 Janoška Jakub 1988 Ostrava (profiq) 20-39 let 11:31:15
252 Kubiena Dominik 1991 Ostrava 20-39 let 11:31:15
253 Šištíková Petra 1982 Frýdek-Místek (Ferrit) 35-44 let 11:31:30
254 Ochmanová Barbora 1977 Frýdek-Místek (Ferrit) 45-54 let 11:31:30
255 Tesaříková Lesja 1982 Ostrava (Ferrit) 35-44 let 11:31:45
256 Horáková Karla 1969 Frýdek-Místek (Ferrit) 45-54 let 11:31:45
257 Rodák Marek 1990 Ostrava 20-39 let 11:32:00
258 Novák Václav 1987 Ostrava 20-39 let 11:32:00
259 Sýkorová Jana 1986 Ostrava (Sýkorky z Prostě běž!) 35-44 let 11:32:15
260 Kanovsky Ondrej 1983 Štěpánkovice (Modra Ustrice) 20-39 let 11:32:15
261 Štefková Adéla 1987 Ostrava (Štefkovi) 35-44 let 11:32:30
262 Stefkova Lenka 1985 Ostrava 35-44 let 11:32:30
263 Fusová Ivana 1989 Hať 20-34 let 11:32:45
264 Mocek Tomáš 1992 Paskov 20-39 let 11:32:45
265 Vondráček Tomáš 1985 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ) 20-39 let 11:33:00
266 Gebauer miroslav 1960 Opava 60-69 let 11:33:00
267 Mockovčiak Filip 1992 Havířov (Muay Thai Havířov) 20-39 let 11:33:15
268 Mrkvica Václav 1991 Ostrava 20-39 let 11:33:15
269 Gvuzď Petr 1983 Ostrava (PPL) 20-39 let 11:33:30
270 Gawlík Lukáš 2000 Ostrava (PPL) 20-39 let 11:33:30
271 Unzeitlichová Marie 1970 Zlín (Furt pryč) 45-54 let 11:33:45
272 Kozelská Kristina 1990 Ostrava (PPL) 20-34 let 11:33:45
273 Kejřová Petra 1992 Ostrava (PPL) 20-34 let 11:34:00
274 Malovaná Petra 1979 Ostrava - Poruba 35-44 let 11:34:00
275 Londinová Simona 1993 Fryčovice 20-34 let 11:34:15
276 Londin Zdeněk 1988 Fryčovice 20-39 let 11:34:15
277 Krňávek Imrich 1971 Nový Jičín 50-59 let 11:34:30
278 balcárková jana 1976 Nový Jičín 45-54 let 11:34:30
279 Adamek Jan 1982 Valasske Mezirici (ASICSFrontRunnerCZ) 40-49 let 11:34:45
280 Pavlorková Kateřina 1977 Ostrava 45-54 let 11:34:45
281 Špálková Hana 1988 Kolín 20-34 let 11:35:00
282 Karásek Tomáš 1972 Ostrava - Koblov (Ubrečené Princezny) 50-59 let 11:35:00
283 Veselý René 1971 Ostrava 50-59 let 11:35:15
284 Štoudková Zuzana 1980 Ostrava - Jih 35-44 let 11:35:15
285 Štoudková Nela 2007 Ostrava - Výškovice žákyně 11:35:30
286 Štoudek Maxim 2008 Ostrava - Jih žáci 11:35:30
287 Mičaníková Kristýna 2002 Ostrava - Jih 20-34 let 11:35:45
288 Bystřičan Lukáš 1983 FC-B7 TÝM!!! 20-39 let 11:35:45
289 Lecián Kristián 1997 Ostrava (Horalové z M.M.Ryu) 20-39 let 11:36:00
290 Čeníková Markéta 1996 Ostrava - Dubina (Horalové z M.M.Ryu) 20-34 let 11:36:00
291 Kroutilová Petra 1976 Lipník nad Bečvou 45-54 let 11:36:15
292 Kroutilová Tina 2012 Lipník nad Bečvou žákyně 11:36:15
293 Tomaszewiczová Eva 1977 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 45-54 let 11:36:30
294 Slížová Jana 1977 Ostrava - Zábřeh (FC-B7 TÝM !!!) 45-54 let 11:36:30
295 Navrátil Tomáš 1977 Ostrava (Běžci sobě) 40-49 let 11:36:45
296 Kutějová Barbora 1998 Valašské Meziříčí (Silesian runners) 20-34 let 11:36:45
297 Pavel Martin 1995 Ostrava (Paleťáci) 20-39 let 11:37:00
298 Outrata Jan 1994 Ostrava (Silesian runners) 20-39 let 11:37:00
299 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (SWST) 40-49 let 11:37:15
300 Čejková Radka 1981 Baška (Čejka team) 35-44 let 11:37:15
301 Landecká Iva 1985 Ostrava - Poruba 35-44 let 11:37:30
302 Zanewczyková Pavla 1990 Ostrava - Poruba 20-34 let 11:37:30
303 Ladinik Marek 1987 Ostrava 20-39 let 11:37:45
304 Mikettova Romana 1989 Ostrava 20-34 let 11:37:45
305 Hlavica Petr 1975 Ostrava (SK Oceláci Ostrava) 40-49 let 11:38:00
306 Babej Vladimír 1964 Rychvald (Rychvald) 50-59 let 11:38:00
307 Grygarová Eliška 2017 Opava žákyně 11:38:15
308 Dedková Tereza 2001 Rychvald 20-34 let 11:38:15
309 Dedková Nikola 2001 Rychvald 20-34 let 11:38:30
310 Reitšmíd Jiří 2000 Rychvald (Rychvalďák) 20-39 let 11:38:30
311 Giža Tomáš 1975 Rychvald (SK Černé plíce) 40-49 let 11:38:45
312 Staněk Petr 1974 Velké Těšany (AK Kroměříž) 40-49 let 11:38:45
313 Skýba Jan 1986 Poruba 20-39 let 11:39:00
314 Bieroš Adam 1977 Ostrava 40-49 let 11:39:00
315 Čejka Matěj 1990 Baška (Čejka team) 20-39 let 11:39:15
316 Haupt Ondřej 1999 Ostrava 20-39 let 11:39:15
317 Halfarová Žaneta 1976 Darkovice 45-54 let 11:39:30
318 Halfar Ondřej 2007 Darkovice žáci 11:39:30
319 Jasenský Oldřich 1982 Zlín (AK Kroměříž) 40-49 let 11:39:45
320 Halfar Dalibor 1977 Darkovice 40-49 let 11:39:45
321 Kučerová Marcela 1978 Ostrava-Zábřeh (Majda Tým) 35-44 let 11:40:00
322 Špalek Rudolf 1970 Přerov VI. - Újezdec 50-59 let 11:40:00
323 Adamíková Kateřina 1975 Ostrava 45-54 let 11:40:15
324 Krpec Petr 1990 Ostrava 20-39 let 11:40:15
325 Pražák Petr 1983 Ostrava 20-39 let 11:40:30
326 Tison Marcel 1974 Havířov (MT Fitness1) 40-49 let 11:40:30
327 Kubín Rostislav 1966 Ostrava 50-59 let 11:40:45
328 Schybol Lukas 1987 Petřvald (STG-FM) 20-39 let 11:40:45
329 Matějka Jaromír 1950 Ostrava 70 a více let 11:41:00
330 Arvai Jakub 1988 Palkovice (Klub Požárního sportu) 20-39 let 11:41:00
331 Babjak Matyáš 2012 Ostrava (SRTG Ostrava) žáci 11:41:15
332 Babjak Tobiáš 2014 Ostrava (SRTG Ostrava) žáci 11:41:15
333 Krupová Šárka 1961 Ostrava (SRTG Ostrava) 60-69 let 11:41:30
334 Ficencová Kristina 1982 Havířov 35-44 let 11:41:30
335 Kuzniková Sylvie 1977 Havířov-Podlesí (regioRUN Havířov) 45-54 let 11:41:45
336 Kuznik Kryštof 2012 Havířov - Podlesí (Sonic TEAM) žáci 11:41:45
337 Kaňovská Kristýna 1991 Ostrava 20-34 let 11:42:00
338 Varkočková Kateřina 2001 Havířov 20-34 let 11:42:00
339 Varkoček Radim 1972 Havířov 50-59 let 11:42:15
340 Varkočková Pavla 1978 Havířov 35-44 let 11:42:15
341 Bruzek Michal 2001 Ostrava 20-39 let 11:42:30
342 Šablaturová Radka 1995 Ostrava 20-34 let 11:42:30
343 Šablatura Pavel 1990 Ostrava 20-39 let 11:42:45
344 Kubíková Kamila 1968 Ostrava 45-54 let 11:42:45
345 Přívětivý Miroslav 1953 Přibor (Přibor) 60-69 let 11:43:00
346 Pačesová Michaela 1987 Ostrava (Bežci z Běláku) 35-44 let 11:43:00
347 Maňková Michaela 1983 Ostrava (Běžci sobě) 35-44 let 11:43:15
348 Marešová Eva 1978 Ostrava- Hrabůvka 35-44 let 11:43:15
349 Navrátilová Jaroslava 1976 Ostrava 45-54 let 11:43:30
350 Adámek Radim 1989 Ostrava 20-39 let 11:43:30
351 Pásztorová Lenka 1976 Kozmice (Šneci v běhu) 45-54 let 11:43:45
352 Sikorová Martina 1990 Opava (Šneci v běhu) 20-34 let 11:43:45
353 Lampa Jaroslav 1988 Opava (Šneci v běhu) 20-39 let 11:44:00
354 Sadílková Pavla 1972 Ostrava (Šneci v běhu) 45-54 let 11:44:00
355 Trojková Ivona 1979 Krmelín (Šneci v běhu) 35-44 let 11:44:15
356 Trojková Veronika 1994 Ostrava (Šneci v běhu) 20-34 let 11:44:15
357 Fousek Jan 1991 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 20-39 let 11:44:30
358 Szulcsán Patrik 1994 Karviná 20-39 let 11:44:30
359 Dolinský Jakub 1991 Ostrava 20-39 let 11:44:45
360 Mokrá Dana 1966 Havířov 55 a více let 11:44:45
361 Slivka Jiří 1991 Kobeřice (SLIPKA GYM) 20-39 let 11:45:00
362 Laburda Josef 1979 Kobeřice (Slipka Gym) 40-49 let 11:45:00
363 Krautwurst Štěpán 2003 Kobeřice (SLIPKA GYM) junioři 11:45:15
364 Herich Marcel 1981 Kobeřice (SLIPKA GYM) 40-49 let 11:45:15
365 Vinárek Michal 1977 Branka u Opavy (SLIPKA GYM) 40-49 let 11:45:30
366 Mrozek Milan 1975 Raduň (SLIPKA GYM) 40-49 let 11:45:30
367 Herichová Veronika 1986 Kobeřice (SLIPKA GYM) 35-44 let 11:45:45
368 Vinárková Beáta 2006 Branka u Opavy (SLIPKA GYM) dorostenky 11:45:45
369 Sýkora Jan 1991 Ostrava 20-39 let 11:46:00
370 Lednický Jiří 1977 Ostrava (JIRKA77) 40-49 let 11:46:00
371 Batko Jan 1989 Ostrava 20-39 let 11:46:15
372 Potocký Michal 1976 Ostrava 40-49 let 11:46:15
373 Bandik Pavel 1959 Frýdlant nad Ostravicí (SK Černé plíce) 60-69 let 11:46:30
374 Kočí Markéta 1987 Ostrava - Zábřeh 35-44 let 11:46:30
375 Kolaříková Lucie 1995 Ostrava 20-34 let 11:46:45
376 Kováček Stanislav 1983 Bohumín (Český běžecký klub) 20-39 let 11:46:45
377 Sochacký Miloslav 1945 Ostrava (Stará Bělá) 70 a více let 11:47:00
378 Králová Michaela 1992 Ostrava 20-34 let 11:47:00
379 Tichý Tomáš 1992 Ostrava 20-39 let 11:47:15
380 Kočí Martin 1973 Ostrava-Hrabůvka 40-49 let 11:47:15
381 Grendziok Jakub 2002 Ostrava (PPL) 20-39 let 11:47:30
382 Černý Lukáš 1992 Ostrava (Svalovec) 20-39 let 11:47:30
383 Kubín Martin 1990 Dolní Lhota (Dolní Lhota) 20-39 let 11:47:45
384 Čulík Miroslav 1973 Ostrava 40-49 let 11:47:45
385 Čulíková Lucie 2015 Ostrava žákyně 11:48:00
386 Prokopová Aneta 1990 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) 20-34 let 11:48:00
387 Gemelová Barbora 1990 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) 20-34 let 11:48:15
388 Skuplík Jan 2008 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) žáci 11:48:15
389 Tajduš Jan 1983 Sviadnov (STG Frýdek-Místek) 20-39 let 11:48:30
390 Kocián Jiří 1984 Nový Jičín (STG Frýdek-Místek) 20-39 let 11:48:30
391 Skuplík Jiří 2010 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) žáci 11:48:45
392 Bohucká Kristýna 1999 Třinec (STG Frýdek-Místek) 20-34 let 11:48:45
393 Skuplíková Ladislava 1981 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) 35-44 let 11:49:00
394 Lehnert Lukáš 2009 Paskov (STG Frýdek-Místek) žáci 11:49:00
395 Pávek Michal 1978 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) 40-49 let 11:49:15
396 Gaj Petr 1981 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) 40-49 let 11:49:15
397 Lehnertová Petra 1981 Paskov (STG Frýdek-Místek) 35-44 let 11:49:30
398 Smiešková Renáta 1979 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) 35-44 let 11:49:30
399 Kusáková Barbora 2007 Sedliště (STG Frýdek-Místek) žákyně 11:49:45
400 Kaminská Izabela 2007 Sedliště (STG Frýdek-Místek) žákyně 11:49:45
401 Kaminská Johana 2009 Sedliště (STG Frýdek-Místek) žákyně 11:50:00
402 Janoviak Miroslav 2009 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) žáci 11:50:00
403 Miček Viktor 2013 Hukvaldy (STG Frýdek-Místek) žáci 11:50:15
404 Zajitzová Karolina 2013 Staříč (STG Frýdek-Místek) žákyně 11:50:15
405 Tvrdá Daniela 2014 Dobrá (STG Frýdek-Místek) žákyně 11:50:30
406 Tvrdý Filip 2016 Dobrá (STG Frýdek-Místek) žáci 11:50:30
407 Lehnert Jakub 2013 Paskov (STG Frýdek-Místek) žáci 11:50:45
408 Prokopová Agáta 2012 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) žákyně 11:50:45
409 Lučanová Šárka 1983 Ostrava Zábřeh (Ostrava) 35-44 let 11:51:00
410 Tvrdá Pavla 1983 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) 35-44 let 11:51:00
411 Pertzian Michal 1970 Skalité (Beer inside, Crivit outside) 50-59 let 11:51:15
412 Pergerová Veronika 1987 Ostrava 35-44 let 11:51:15
413 Laryšová Markéta 1987 Ostrava- Zábřeh 35-44 let 11:51:30
414 Pagáčová Martina 1981 Ostrava (Ostrava) 35-44 let 11:51:30
415 Kratochvíl Jiří 1983 Krmelín 20-39 let 11:51:45
416 Farská Petra 1992 Ostrava 20-34 let 11:51:45
417 Biskupová Vlasta 1972 Vratimov 45-54 let 11:52:00
418 Straková Libuše 1977 Jistebník 45-54 let 11:52:00
419 Pavličkova Iveta 1976 Březová 45-54 let 11:52:15
420 balluch kaplanova jaroslava 1984 Ostrava- Poruba 35-44 let 11:52:15
421 Kajzar Tomáš 1967 Ostrava 50-59 let 11:52:30
422 Kajzarová Jekena 1969 Ostrava 45-54 let 11:52:30
423 Chromčáková Barbora 2009 Malenovice (Canicross Beskydy) žákyně 11:52:45
424 Kabátová Barbora 1991 Příbor (Canicross Beskydy) 20-34 let 11:52:45
425 Kabát Michal 1986 Příbor (Canicross Beskydy) 20-39 let 11:53:00
426 Žáčková Lenka 1990 Kopřivnice (Canicross Beskydy) 20-34 let 11:53:00
427 Volný David 1995 Staříč (Canicross Beskydy) 20-39 let 11:53:15
428 Kolodějová Aneta 1999 Čeladná (Canicross Beskydy) 20-34 let 11:53:15
429 Kuchař David 1975 Ostrava 40-49 let 11:53:30
430 Zahálka Jiří 1986 Příbor (Canicross Beskydy) 20-39 let 11:53:30
431 Šeděnková Kateřina 1981 Ostrava-Martinov (MK Seitl Ostrava) 35-44 let 11:53:45
432 Hastík Martin 1982 Ostrava 40-49 let 11:53:45
433 Ondrášek Milan 1985 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 20-39 let 11:54:00
434 Běhunčíková Lenka 1981 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 35-44 let 11:54:00
435 Tvrdý Radomír 1980 Ostrava (Tvrdé játra) 40-49 let 11:54:15
436 Tvrdá Eliška 2008 Ostrava (Tvrdé játra) žákyně 11:54:15
437 Adamčík Danny 1979 Ostrava (South Park Runners) 40-49 let 11:54:30
438 Lička Lukáš 1992 Bohumín (South Park Runners) 20-39 let 11:54:30
439 Viktorini Vlastimil 1990 Ostrava 20-39 let 11:54:45
440 Lukeš Jakub 1978 Ostrava (The Lukeš family) 40-49 let 11:54:45
441 Lukešová Kateřina 1981 Ostrava (The Lukeš family) 35-44 let 11:55:00
442 Lukeš Matěj 2010 Ostrava (The Lukeš family) žáci 11:55:00
443 Lukeš Ondřej 2012 Ostrava (The Lukeš family) žáci 11:55:15
444 Kalafutová Lucie 1983 Rožnov pod Radhoštěm (AC Sportguides Rožnov p. R.) 35-44 let 11:55:15
445 Tajduš Erik 2013 Sviadnov (STG Frýdek-Místek) žáci 11:55:30
446 Muráriková Lucie 2003 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) 11:55:30
447 Klečková Mia 2011 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) žákyně 11:55:45
448 Faldyna Lukáš 1975 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) 40-49 let 11:55:45
449 Faldynová Sára 2007 Frýdek-Místek (STG Frýdek-Místek) žákyně 11:56:00
450 Prosková Jana 1981 Staříč (STG Frýdek-Místek) 35-44 let 11:56:00
451 Prosek Šimon 2014 Staříč (STG Frýdek-Místek) žáci 11:56:15
452 Prosek Filip 2011 Staříč (STG Frýdek-Místek) žáci 11:56:15
453 Charvátová Lucie 1984 Bělotín 35-44 let 11:56:30
454 Horuta David 1981 Ostrava 40-49 let 11:56:30
455 Zajitzová Nikola 1985 Staříč (STG Frýdek-Místek) 35-44 let 11:56:45
456 Kubala Tomáš 1993 Ostrava 20-39 let 11:56:45
457 Wójtowicz Marek 2001 Ostrava-jih (Vrtule v zadku) 20-39 let 11:57:00
458 Hobzová Johana 2000 Ostrava - Hrabůvka (Vrtule v zadku) 20-34 let 11:57:00
459 Kramná Nikola 2000 Ostrava - Dubina (Vrtule v zadku) 20-34 let 11:57:15
460 Lipowská Šárka 1993 Ostrava (Báječné ženy v běhu) 20-34 let 11:57:15
461 Salzman Petr 1972 Ostrava (Friends) 50-59 let 11:57:30
462 Sněhota Matyáš 2007 Ostrava (Fotbal Polanka n. Odrou) žáci 11:57:30
463 Salzmanová Lucie 1973 Ostrava (Friends) 45-54 let 11:57:45
464 Salzman Václav 2007 Ostrava (Fotbal Polanka n. Odrou) žáci 11:57:45
465 Sanetrník Josef 1960 Olomouc 60-69 let 11:58:00
466 Sanetrník Vojtěch 1977 Přerov 40-49 let 11:58:00
467 Sanetrník Štěpán 2008 Přerov žáci 11:58:15
468 Sanetrník David 2000 Olomouc 20-39 let 11:58:15
469 Prachař Matouš 2000 Olomouc 20-39 let 11:58:30
470 Sanetrníková Lucie 1998 Olomouc 20-34 let 11:58:30
471 Žačkova Tereza 2013 Repiste (STG Frydek-Mistek) žákyně 11:58:45
472 Vondráček Dominik 2014 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ) žáci 11:58:45
473 Vondráčková Nikola 2016 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ) žákyně 11:59:00
474 Byrtusová Kristýna 1992 Střítež u Českého Těšína (Šneci v běhu) 20-34 let 11:59:00
475 Vavříková Pavlína 1975 Ostrava - Poruba 45-54 let 11:59:15
476 Zavadilová Monika 1985 Soběšovice (Zavadilovi) 35-44 let 11:59:15
477 Zavadil Tomáš 2012 Soběšovice (Zavadilovi) žáci 11:59:30
478 Supík Lukáš 1997 Český Těšín - Stanislavice 20-39 let 11:59:30
479 Šimčíková Nikola 1997 Uničov 20-39 let 11:59:45
480 Malinová Kateřina 1998 Uherské Hradiště 20-34 let 11:59:45
481 Brokeš Patrik 1987 Ostrava (Svalovec) 20-39 let 12:00:00
482 Hromada Václav 1986 Brno (Brno) 20-39 let 12:00:00
483 Hromada Jan 1960 Opava (Opava) 60-69 let 12:00:15
484 Vylegala Patrik 1998 Ostrava 20-39 let 12:00:15
485 Jedlička Lukáš 1976 Ostrava (Pískové doly) 40-49 let 12:00:30
486 Mazurek Jiří 1978 Ostrava 40-49 let 12:00:30
487 Zbořilová Elena 2015 Šenov žákyně 12:00:45
488 Zbořil Vít 2009 Šenov žáci 12:00:45
489 Plaček Jan 1988 Ostrava 20-39 let 12:01:00
490 Langerová Vanesa 2010 Ostrava (Starobělske lurdy) žákyně 12:01:00
491 Langerová Martina 1979 Ostrava Poruba (Starobělské lurdy) 35-44 let 12:01:15
492 Pilch Adam 2017 Písek u Jablunkova žáci 12:01:15
493 Červíková Lucie 1986 Jablunkov (Jablunkov) 35-44 let 12:01:30
494 Koch Jakub 2000 Havířov - Město 20-39 let 12:01:30
495 Koloničná Hana 2002 Ostrava 20-34 let 12:01:45
496 Koloničná Markéta 2002 Ostrava (OSA Naura) 20-34 let 12:01:45
497 Tóth Michal 1998 Český Těšín (Toťák) 20-39 let 12:02:00
498 Šenková Zuzana 2002 Krmelín 20-34 let 12:02:00
499 Hanzeľ Dušan 1983 Ostrava 20-39 let 12:02:15
500 Kučera Kristián 2012 Ostrava - Vítkovice (SSK Vítkovice) žáci 12:02:15
501 Prochazkova Lucie 1991 Ostrava 20-34 let 12:02:30
502 Ludvíková Hana 1983 Ostrava - Dubina (Želvíci) 35-44 let 12:02:30
503 Ludvík Roman 1970 Ostrava (Želvíci) 50-59 let 12:02:45
504 Balnarová Iveta 1969 Ostrava 45-54 let 12:02:45
505 Balnar Jiří 1967 Ostrava 50-59 let 12:03:00
506 Ricka Tomáš 1978 Hlučín-Bobrovníky 40-49 let 12:03:00
507 Ricková Lucie 1980 Hlučín-Bobrovníky 35-44 let 12:03:15
508 Macháček Pavel 1990 Ostrava 20-39 let 12:03:15
509 Remeš Michal 1972 Chrudim (Remešáčci) 50-59 let 12:03:30
510 Remešová Nikola 2010 Chrudim (Remešáčci) žákyně 12:03:30
511 Beránek Jakub 1993 Šenov (J-Elita Ostrava) 20-39 let 12:03:45
512 Sadlek Tomáš 1992 Olomouc (ICIK team) 20-39 let 12:03:45
513 Bučík Jaromír 1957 Olomouc (Biatlon Halenkovice) 60-69 let 12:04:00
514 Večerková Miroslava 1972 Olomouc 45-54 let 12:04:00
515 Zaťko Libor 1968 Olomouc (ICIK team) 50-59 let 12:04:15
516 Tkáč Jiří 1999 Ostrava (Chlababota) 20-39 let 12:04:15
517 Nováková Antonie 1997 Ostrava (Chlababota) 20-34 let 12:04:30
518 Kiša Jan 1999 Ostrava (Chlababota) 20-39 let 12:04:30
519 Glabazňová Klára 2001 Ostrava (Chlababota) 20-34 let 12:04:45
520 Kaiserová Petra 1983 Ostrava (P3) 35-44 let 12:04:45
521 Podjuklová Iva 1974 Hranice (SK Hranice) 45-54 let 12:05:00
522 Horák Petr 1971 Dub nad Moravou (SK Hranice) 50-59 let 12:05:00
523 Úlehlová Klára 1982 Hranice (SK Hranice) 35-44 let 12:05:15
524 Vikartovská Lucie 1987 Karlovice (SSK Vítkovice) 35-44 let 12:05:15
525 Václavík Josef 1977 Hať 40-49 let 12:05:30
526 Václavíková Eliška 2004 Hať 12:05:30
527 Bravanský Marek 2010 Ostrava (1.JCBO) žáci 12:05:45
528 Dibakova Marie 1982 Ostrava 35-44 let 12:05:45
529 Jurečkova Jana 1980 Ostrava 35-44 let 12:06:00
530 Folvarčná Denisa 1974 Frýdek-Místek 45-54 let 12:06:00
531 Piechaczek Marek 1971 Frýdek Místek 50-59 let 12:06:15
532 Golab Radim 1969 Ostrava 50-59 let 12:06:15
533 Golab Petr 1969 Ostrava 50-59 let 12:06:30
534 Zlatovský Jan 1988 Ostrava (580824) 20-39 let 12:06:30
535 Kočí Petra 1991 Ostrava 20-34 let 12:06:45
536 Berka Jan 1987 Opava 20-39 let 12:06:45
537 Berková Eliška 1987 Opava 35-44 let 12:07:00
538 Hajduch Aleš 1991 Orlová Lutyně 20-39 let 12:07:00
539 Vařeka Roman 1973 Ostrava 40-49 let 12:07:15
540 Muller Lukas 1987 Ostrava 20-39 let 12:07:15
541 Žídek Robert 1978 Ostrava (Ostrava) 40-49 let 12:07:30
542 Pavlán Marek 1990 Ostrava 20-39 let 12:07:30
543 Stanieková Magda 1985 Ostrava (Běžci sobě) 35-44 let 12:07:45
544 Kučerová Jana 1965 Ostrava (Ostrava) 55 a více let 12:07:45
545 Linhartová Veronika 1996 Ostrava (Budoucí fitnessáci) 20-34 let 12:08:00
546 Vénos Jiří 1992 Ostrava (Budoucí fitnessáci) 20-39 let 12:08:00
547 Pospíšek Adam 2004 Klimkovice junioři 12:08:15
548 Vršecký Jan 1973 Ostrava 40-49 let 12:08:15
549 Cholasta Vlastimil 1990 Ostrava-Poruba (Práva a Levá FILÁNŽ) 20-39 let 12:08:30
550 Tomanová Petra 1989 Havířov (Práva a Levá FILÁNŽ) 20-34 let 12:08:30
551 Stružík Daniel 2000 Ostrava - Poruba 20-39 let 12:08:45
552 Novák Luboš 1991 Ostrava 20-39 let 12:08:45
553 Adamík Pavel 1989 Kravaře 20-39 let 12:09:00
554 Adamíková Klára 1994 Kravaře 20-34 let 12:09:00
555 Smola Josef 1951 Ostrava - Muglinov (MK Seitl) 70 a více let 12:09:15
556 Kamená Sabina 2006 Ostrava dorostenky 12:09:15
557 Barbořák Bohuš 1959 Olomouc (TJ Liga 100 Olomouc) 60-69 let 12:09:30
558 Kubienová Monika 1972 Havířov-Bludovice (Auto Kubiena tým) 45-54 let 12:09:30
559 Drobný Jakub 1994 Havířov-Bludovice (Tým Auto Kubiena) 20-39 let 12:09:45
560 Kupčíková Petra 1990 Ostrava 20-34 let 12:09:45
561 Pospíšilová Petra 1987 Ostrava 35-44 let 12:10:00
562 Sikora Ludek 1981 Ostrava 40-49 let 12:10:00
563 Štigler Jan 1962 Ostrava 60-69 let 12:10:15
564 Štiglerová Sylvana 1964 Ostrava 55 a více let 12:10:15
565 Macíček Tomáš 1987 Kopřivnice 1 (DODO team) 20-39 let 12:10:30
566 Macíček Miroslav 1961 Kopřivnice 1 (DODO team) 60-69 let 12:10:30
567 Bráblíková Kateřina 1974 Ostrava (Slévači v běhu) 45-54 let 12:10:45
568 Škubala Martin 2005 Ostrava (Slévači v běhu) dorostenci 12:10:45
569 Vondráčková Denisa 1991 Ostrava (Slévači v běhu) 20-34 let 12:11:00
570 Sýkora Martin 1988 Ostrava (Slévači v běhu) 20-39 let 12:11:00
571 Bury Pavel 1986 Ostrava (Slévači v běhu) 20-39 let 12:11:15
572 Chovancová Irena 1973 Ostrava (Slévači v běhu) 45-54 let 12:11:15
573 Hanzlová Svatava 1966 Ostrava (Slévači v běhu) 55 a více let 12:11:30
574 Škubala Tomáš 2008 Ostrava (Slévači v běhu) žáci 12:11:30
575 Ihnát Josef 1963 Ostrava (Slévači v běhu) 50-59 let 12:11:45
576 Hrdá Anna 2008 Ostrava (Slévači v běhu) žákyně 12:11:45
577 Hrdý Jan 2012 Ostrava (Slévači v běhu) žáci 12:12:00
578 Vank Michal 1972 Ostrava (Slévači v běhu) 50-59 let 12:12:00
579 Sokol Petr 1980 Ostrava (Slévači v běhu) 40-49 let 12:12:15
580 Sokolová Barbora 2015 Ostrava (Slévači v běhu) žákyně 12:12:15
581 Sokolová Tereza 2018 Ostrava (Slévači v běhu) žákyně 12:12:30
582 Durczok Adéla 1983 Paskov 35-44 let 12:12:30
583 Durczok Kamil 1973 Paskov 40-49 let 12:12:45
584 Žárská Simona 1975 Ostrava 45-54 let 12:12:45
585 Weiss Michaela 1978 Ostrava (Vrtule f dupě) 35-44 let 12:13:00
586 Srubek Vladimír 1988 Ostrava (Vrtule f dupě) 20-39 let 12:13:00
587 Čepela Karel 1991 Frýdlant nad Ostravicí (Vrtule f dupě) 20-39 let 12:13:15
588 Otoupalíková Karla 1985 Ostrava (Vrtule f dupě) 35-44 let 12:13:15
589 Přasličáková Michaela 1988 Ostravice (Vrtule f dupě) 20-34 let 12:13:30
590 Novotná Martina 1988 Ostrava (Vrtule f dupě) 20-34 let 12:13:30
591 Srubek Radim 1990 Frýdek Místek (Vrtule f dupě) 20-39 let 12:13:45
592 Vlasák Jan 1995 Opava (Vrtule f dupě) 20-39 let 12:13:45
593 Borovčík Jakub 1989 Ostrava (Vrtule f dupě) 20-39 let 12:14:00
594 Špačková Markéta 1981 Ostrava 35-44 let 12:14:00
595 Opravilová Zuzana 1984 Havířov 35-44 let 12:14:15
596 Opravilová Hana 2010 Havířov žákyně 12:14:15
597 Špaček Petr 2010 Ostrava - Stará Bělá žáci 12:14:30
598 Opravil David 2010 Ostrava žáci 12:14:30
599 Opravilová Silvie 1986 Ostrava 35-44 let 12:14:45
600 Špaček Petr 1981 Ostrava - Stará Bělá 40-49 let 12:14:45
601 Červ Vojtěch 2003 Ostrava 16 junioři 12:15:00
602 Mrkvica Petr 2010 Ostrava - Radvanice žáci 12:15:00
603 Novotná Karin 1978 Třinec (Roziny) 35-44 let 12:15:15
604 Novotný Rosťa 1980 Třinec (Roziny) 40-49 let 12:15:15
605 Novotný Vojta 2005 Třinec (Roziny) dorostenci 12:15:30
606 Raszková Katka 1976 Třinec (Roziny) 45-54 let 12:15:30
607 Virec Ondřej 1993 Ostrava 20-39 let 12:15:45
608 Nosek Miloslav 1994 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 20-39 let 12:15:45
609 Štiglerová Sylvie 1999 Ostrava (USK Praha) 20-34 let 12:16:00
610 Buchal Robin 2007 Ostrava - Hrabůvka žáci 12:16:00
611 Szwedová Barbora 2009 Bílovec (Nezmaři Bílovec) žákyně 12:16:15
612 Čepelák Filip 2002 Bílovec (bb more) 20-39 let 12:16:15
613 Šeděnková Barbora 1981 Bílovec (Nezmaři Bílovec) 35-44 let 12:16:30
614 Šeděnka Martin 1979 Bílovec (Nezmaři Bílovec) 40-49 let 12:16:30
615 Richterová Johanka 2009 Bílovec (Nezmaři Bílovec) žákyně 12:16:45
616 Vorlický Jan 2012 Bílovec (Nezmaři Bílovec) žáci 12:16:45
617 Foretová Tereza 2009 Bílovec (Nezmaři Bílovec) žákyně 12:17:00
618 Madziová Darina 2004 Bílovec (bb more) 12:17:00
619 Gilg Tomáš 2003 Bílovec (Nezmaři Bílovec) junioři 12:17:15
620 Krchňák Michal 1975 Bílovec (Nezmaři Bílovec) 40-49 let 12:17:15
621 Blaschová Laura 2010 Bílovec (Nezmaři Bílovec) žákyně 12:17:30
622 Petruláková Ema 2009 Bílovec (Nezmaři Bílovec) žákyně 12:17:30
623 Valášek Kryštof 2008 Bílovec (Nezmaři Bílovec) žáci 12:17:45
624 Novotná Sabina 2010 Bílovec (Nezmaři Bílovec) žákyně 12:17:45
625 Šeděnková Markéta 2010 Bílovec (Nezmaři Bílovec) žákyně 12:18:00
626 Šeděnka Vít 2008 Bílovec (Nezmaři Bílovec) žáci 12:18:00
627 Hruška Jiří 1988 Bílovec (Nezmaři Bílovec) 20-39 let 12:18:15
628 Krchňáková Sára 2004 Bílovec (Nezmaři Bílovec) 12:18:15
629 Oczková Ľubica 1986 Ostrava (Beskydský Dogmaraton Team) 35-44 let 12:18:30
630 Průšová Radka 1997 Svitavy (TJ Svitavy) 20-34 let 12:18:30
631 Krátká Anna 1969 Pardubice (Hvězda SKP Pardubice) 45-54 let 12:18:45
632 Janů Tomáš 1986 Zlín (Lovci stínů) 20-39 let 12:18:45
633 Janů Roman 1960 Zlín (Lovci stínů) 60-69 let 12:19:00
634 Svatý Lukáš 1990 Orlová Lutyně 20-39 let 12:19:00
635 Maršálek Petr 1993 Orlová Lutyně 20-39 let 12:19:15
636 Prudlová Monika 1991 Ostrava 20-34 let 12:19:15
637 Volák Michal 1973 Ostrava 40-49 let 12:19:30
638 Václavík Petr 1965 Klopina 50-59 let 12:19:30
639 dorňáková Vladimíra 1967 horní bečva 55 a více let 12:19:45
640 Křenková Veronika 1987 Rožnov pod Radhoštěm (AC Sportguides Rožnov p.R.) 35-44 let 12:19:45
641 Melecká Kateřina 1984 Skřipov (Babylonbike Litultovice) 35-44 let 12:20:00
642 Břečková Lucie 1991 Dětmarovice 20-34 let 12:20:00
643 Žwaková Jana 1993 Havířov 20-34 let 12:20:15
644 Hummel Pavel 1973 Ostrava 40-49 let 12:20:15
645 Havlena Martin 1974 Ostrava 40-49 let 12:20:30
646 Holušová Zuzana 1991 Kunov (Hyundai Team) 20-34 let 12:20:30
647 Holušová Hana 1980 Lanškroun (BarBar) 35-44 let 12:20:45
648 Mohylová Soňa 1976 Frýdek 45-54 let 12:20:45
649 Klíma Oldřich 1957 Bohumin 4 (4-tá cenová) 60-69 let 12:21:00
650 Klečka Tomáš 1980 Ostrava Poruba 40-49 let 12:21:00
651 Zajoncová Božena 1954 Ostrava 55 a více let 12:21:15
652 Zajonc Lukáš 2009 Stará Bělá žáci 12:21:15
653 Krafčiková Patrícia 1993 Ostrava 20-34 let 12:21:30
654 Frašová Veronika 1972 Ostrava 45-54 let 12:21:30
655 Kučera František 2017 Jistebník žáci 12:21:45
656 Zajíc Luboš 1981 Ostrava 40-49 let 12:21:45
657 Zajíc Šimon 2011 Ostrava žáci 12:22:00
658 Zajícová Monika 1983 Ostrava 35-44 let 12:22:00
659 Zajícová Stela 2014 Ostrava žákyně 12:22:15
660 Kučerová Adéla 1985 Jistebník 35-44 let 12:22:15
661 Kučerová Alena 2012 Jistebník žákyně 12:22:30
662 Kučera Roman 1978 Jistebník 40-49 let 12:22:30
663 Kučera Roman 2010 Jistebník žáci 12:22:45
664 Koutná Daniela 1999 Krnov 20-34 let 12:22:45
665 Uhlirova Martina 1984 Ostrava 35-44 let 12:23:00
666 Schmied Tomáš 1984 Ostrava 20-39 let 12:23:00
667 Schmied Tomáš 2012 Ostrava žáci 12:23:15
668 Schmiedová Martina 2013 Ostrava žákyně 12:23:15
669 Schmied Petr 2017 Ostrava žáci 12:23:30
670 Schmied Miloš 2017 Ostrava žáci 12:23:30
671 Schmiedová Petra 1985 Ostrava 35-44 let 12:23:45
672 Los Vítězslav 1983 Ostrava (PPL) 20-39 let 12:23:45
673 Los Emma 1983 Ostrava - Moravská Ostrava (PPL) 35-44 let 12:24:00
674 Březina Radomír 1967 Ostrava (BK Ludgeřovice) 50-59 let 12:24:00
675 Kašná Markéta 1983 Hlučín (TJ Jäkl Karviná/BK Ludgeřovice) 35-44 let 12:24:15
676 Mrkvová Lenka 1982 Ostrava - Bělský Les 35-44 let 12:24:15
677 Vrzala Matouš 1994 Ostrava (SSK Vítkovice) 20-39 let 12:24:30
678 Vrzala Tomáš 1968 Ostrava (KS Ostrava) 50-59 let 12:24:30
679 Jandová Radana 1975 Frenštát Pod Radhoštěm (Frenštát pod Radhoštěm) 45-54 let 12:24:45
680 Dominik Ondřej 1977 Ostrava (MK Seitl Ostrava) 40-49 let 12:24:45
681 Chovancová Lucie 1998 Ostravice 20-34 let 12:25:00
682 Chovanec Radim 2001 Ostravice 20-39 let 12:25:00
683 Chovanec Roman 1962 OSTRAVICE 60-69 let 12:25:15
684 Beil Nikol 1999 Ostrava (Horalové z M.M. ryu) 20-34 let 12:25:15
685 Tomaszewicz Sebastian 2005 Ostrava (MK Seitl Ostrava) dorostenci 12:25:30
686 Nejedlý Tomáš 1979 Ostrava 40-49 let 12:25:30
687 Míčková Anežka 1986 Dolní Lhota 35-44 let 12:25:45
688 Rábiková - Kahánková Denisa 1998 Ostrava-město 20-34 let 12:25:45
689 Jíšová Anna 1973 Litultovice 45-54 let 12:26:00
690 Gurecký Miroslav 1968 Havířov 50-59 let 12:26:00
691 Schwarzerova Jana 1996 Ostrava 20-34 let 12:26:15
692 Sommer Michal 1990 Ostrava - Poruba 20-39 let 12:26:15
693 Miler Jan 1994 Ostrava 20-39 let 12:26:30
694 Kondas Martin 2001 Ostrava 20-39 let 12:26:30
695 Štáková Kateřina 1981 Ostrava 35-44 let 12:26:45
696 Šták Antonín 2012 Ostrava (Bike 2000) žáci 12:26:45
697 Šták Václav 2015 Ostrava (Bike 2000) žáci 12:27:00
698 Klimošova Barča 1982 Ostrava (Kilpi Kome klub) 35-44 let 12:27:00
699 Kube Ondřej 1983 Mošnov (Rajec) 20-39 let 12:27:15
700 Stachová Karin 1968 Ostrava 45-54 let 12:27:15
701 Sobek Jan 1982 Ostrava-Hrabůvka (Hyundai team) 40-49 let 12:27:30
702 Nováková Gabriela 1971 Opava (Sokol Opava) 45-54 let 12:27:30
703 Šorma Ivan 1946 Opava (Sokol Opava) 70 a více let 12:27:45
704 Charvát Jakub 1992 Ostrava 20-39 let 12:27:45
705 Sečkař Martin 1975 Orlová 40-49 let 12:28:00
706 Baszczynská Barbara 1997 Frýdek-Místek 20-34 let 12:28:00
707 Bajer Tomáš 1988 Nový Jičín 20-39 let 12:28:15
708 Kuchař Richard 2015 Ostrava žáci 12:28:15
709 Beskydský Dědek 1945 Orlová (regioRUN Havířov) 70 a více let 12:28:30
710 Resová Kamila 1973 Ostrava-Krásné Pole 45-54 let 12:28:30
711 Res Ondřej 2006 Ostrava-Krásné Pole dorostenci 12:28:45
712 Golisová Ivana 1977 Ostrava 45-54 let 12:28:45
713 Hurníková Tereza 1995 Ostrava 20-34 let 12:29:00
714 Miturová Radka 1965 Ostrava (MK Seitl) 55 a více let 12:29:00
715 Husek Stanislav 1962 Rožnov pod Radhostěm (Rožnov pod Radhoštěm) 60-69 let 12:29:15
716 Chotaš Vratislav 1988 Ostrava 20-39 let 12:29:15
717 Chotašová Tereza 1988 Ostrava 20-39 let 12:29:30
718 Kubica Radek 1978 Petřvald (Petřvald) 40-49 let 12:29:30
719 Lukasová Lucie 1977 Ostrava 45-54 let 12:29:45
720 Lušovský Eduard 1981 Nový Hrozenkov 40-49 let 12:29:45
721 Izrael Jozef 1957 Ostrava Bělský Les 60-69 let 12:30:00
722 Vlach Jiří 1979 Frýdek Místek (Tj Baník Ostrava) 40-49 let 12:30:00
723 Karkoška Ondra 1990 Petřvald (Pro Bageťáka) 20-39 let 12:30:15
724 Malchárková Vendula 1995 Studénka (Prostě běž!) 20-34 let 12:30:15
725 Skřipcová Irena 1983 Ostrava - Poruba (MK Seitl Ostrava) 35-44 let 12:30:30
726 Skřipec Ondřej 1982 Ostrava 40-49 let 12:30:30
727 Hradil Rudolf 1990 Ostrava 20-39 let 12:30:45
728 Hlosta Jakub 1988 Nošovice 20-39 let 12:30:45
729 Bednarčíková Jana 2004 Krnov 12:31:00
730 Dudková Natálie 2004 Krnov 12:31:00
Celkem přihlášeno na tuto trať: 41
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Branecká Veronika 1991 Ostrava 20-34 let
2 Francová Monika 1970 Ostrava (BOKOLOBKA TÝM OSTRAVA) 45-54 let
3 Hasslová Lada 1968 Ostrava 45-54 let
4 Zajíčková Lenka 1977 Petřvald 45-54 let
5 Holková Kateřina 1979 Ostrava-město (BoKolobka) 35-44 let
6 Hýlová Lucie 1980 Stará Ves nad Ondřejnicí 35-44 let
7 Jurečková Irena 1971 Ostrava (Adventní běhání) 45-54 let
8 Thunová Martina 1986 Ostrava (Báječné ženy v běhu) 35-44 let
9 Kovácsová Tímea 1991 Brno (Duck Team) 20-34 let
10 Tichavská Simona 1984 Ostrava 35-44 let
11 Feilhauerová Martina 1964 Ostrava 55 a více let
12 Šodková Petra 1977 Ostrava (Bokolobka) 45-54 let
13 Faruzelova Jaroslava 1974 Ostrava (Bokolobka) 45-54 let
14 Komínková Darja 1960 Ostrava 55 a více let
15 Komínek Jan 1957 Ostrava 60-69 let
16 Komínek Jakub 2007 Ostrava žáci
17 Csernai Pavel 1970 Ostrava 50-59 let
18 Csernaiová Hana 1968 Ostrava (Ostrava) 45-54 let
19 Vandrolová Magda 1988 Vratimov (Vratimovské kobry) 20-34 let
20 Droppová Zuzana 1986 Mokré Lazce 35-44 let
21 Fialová Vladislava 1952 Hošťálkovice (Lvíčata) 55 a více let
22 Fiala Josef 1945 Hošťálkovice (Lvíčata) 70 a více let
23 Svobodová Ester 2016 Baška žákyně
24 Tomanek Mirek 1956 Ostrava-Zabřeh 60-69 let
25 Byrtusová Iveta 1981 Březová u Vítkova 35-44 let
26 Pončová Nikola 1991 Šenov (Nika.) 20-34 let
27 Ponča Petr 1966 Šenov (Nenápadný chodec) 50-59 let
28 Kalužová Andrea 1979 Ostrava (Slévači v běhu) 35-44 let
29 Kalužová Marie 2008 Ostrava (Slévači v běhu) žákyně
30 Kaluža Matěj 2011 Ostrava (Slévači v běhu) žáci
31 Štefková Petra 1977 Ostrava (Slévači v běhu) 45-54 let
32 Janíček Pavel 1978 Ostrava (Slévači v běhu) 40-49 let
33 Šnyta Robert 1976 Ostrava (Slévači v běhu) 40-49 let
34 Dudová Andrea 1992 Bohumín 20-34 let
35 Vrožynová Lenka 1969 Bohumín 45-54 let
36 Rudolová Kateřina 1976 Děhylov 45-54 let
37 Kačmaříková Petra 1981 Děhylov 35-44 let
38 Havelková Zuzana 1986 Vratimov 1 (Hobby runners Vratimov) 35-44 let
39 Mincel Eliška 2018 Ostrava-Výškovice (Mincelíni) žákyně
40 Kowalczyk Tobias 2017 Ostrava (Mincelíni) žáci
41 Malchárková Petra 1975 Studénka 45-54 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 27
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Krišica Marek 2002 - 20-39 let
2 Slívová Anna 2005 - dorostenky
3 Mohyla Roman 2008 Frýdek-Místek (Mohyláci) žáci
4 Kašná Natálie Ester 2013 Hlučín (BK Ludgeřovice) žákyně
5 Miczko Matěj 1990 - 20-39 let
6 Dostál Jan 1988 Ostrava 20-39 let
7 Tomáš Žiška 1967 - 50-59 let
8 Pecková Radka 1985 - 35-44 let
9 Piechurová Petra 1980 Vratimov (ASUS) 35-44 let
10 Baratka Lukáš 1976 - 40-49 let
11 Hutín Jan 1978 Ostrava 40-49 let
12 Lukas Jiří 1976 - 40-49 let
13 Patrik Kunčický 2010 - žáci
14 Glossová Hana 1988 - 20-34 let
15 Peštová Sára 1993 - 20-34 let
16 Malinová Martina 1975 Ostrava (fitcentrum Assen) 45-54 let
17 Sněhotová Rozálie 2013 - žákyně
18 Peštová Petra 1975 Jakubčovice nad Odrou 45-54 let
19 Friedrichová Martina 1973 - 45-54 let
20 Muchová Lucie 1989 - 20-34 let
21 Kaplanová Jaroslava 1984 - 35-44 let
22 Kovaříčková Darja 1963 Český Krumlov 55 a více let
23 Miklošová Kateřina 1979 - 35-44 let
24 Matúšková Sandra 1986 Ostrava (Matúšci) 35-44 let
25 Surzyn Lukáš 2013 Ostrava (fitcentrum Assen) žáci
26 Surzynová Karolína 2011 Ostrava (fitcentrum Assen) žákyně
27 Kraussová Dominika 1998 Frýdek-Místek (Kilpi Racing Team) 20-34 let