Štramberský Jasoň
Založit blog Registrovat

5. ŠTRAMBERSKÝ JASOŇ         12 tras od 6 km do 53 km          02. října 2021

Startovní listina 2021

Celkem: 825
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 67
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Marek Petr 1972 Ostrava (Death)
2 Adámek Martin 2000 Ostrava (Tři kamarádi)
3 Kaděra Tomáš 1973 Vřesina (Kaďošovci)
4 Škarka Michal 1993 Ostrava
5 Hellebrant Dalibor 1980 Ostrava (#ttisícovky a #drobottina)
6 Šerková Dagmar 1976 Fulnek
7 Šerková Gabriela 2002 Fulnek
8 Wolfová Barbora 1989 Bílovec
9 Zbránková Jitka 1973 Bílovec
10 Korček Radim 1980 Ostrava (Mars útočí)
11 KORČEKOVÁ Ivana 1982 Ostrava - Poruba (Bostončí gang)
12 Sládková Dominika 1997 Ostrava
13 Pyszko Jan 1995 Ostrava-Poruba
14 Husky x Labrador Bailey 2019 -
15 Kučerová Zuzka 2000 Mořkov (SDH Hostašovice)
16 Hnilicová Hnili 2001 Hostašovice (SDH Hostašovice)
17 Škarka Pavel 1986 Studénka (Ultrabezeč)
18 Kulíšková Zuzana 1981 Ostrava (Cestou na Mars)
19 Dušková Kateřina 1974 Nový Jičín (Divoké laňky)
20 Dominik Lukáš 2005 Fryčovice (POT ŠETŘÍ KREV)
21 Šímová Blanka 1981 Ostrava Jih
22 Urbánek Pavel 1975 Brodek u Prostějova (Už tam budem?)
23 Urbanková Anita 1979 Brodek u Prostějova (Už tam budem?)
24 Staňková Adéla 1981 Ostrava (Life)
25 Vaclaviková Barbora 1975 Studénka
26 Outrata Petr 1986 Havířov
27 Sušinová Hana 1988 Havířov
28 Žerdík Pavel 1995 Štramberk (Knedlíčkovi)
29 Janošková Tereza 1997 Frenštát pod Radhoštěm (Knedlíčkovi)
30 Smyčková Tereza 1995 Frýdek-Místek
31 Vicherková Tereza 1995 Petřvald
32 Černá Petra 1987 Havířov
33 Svoboda Petr 1980 Havířov
34 Škorníková Eva 1983 Třinec
35 Bobková Michaela 1987 Ostrava
36 Machová Ivana 1991 Hrabůvka (Beskydské coury)
37 Suchomelová Michaela 1987 Markvartovice (Beskydské coury)
38 Gurková Sabina 1995 Studénka
39 Holubová Alena 1974 Bílovec
40 Holubová Karolína 1997 Bílovec
41 Šesták Jindřich 1998 Ostrava (Tým 69)
42 Postulka Michaela 1988 Markvartovice
43 Szturc Václav 2003 Havířov (Kokotek a Vašek)
44 Nečas Aleš 1982 Ostrava (Ali on the trip)
45 Pilátová Lucie 1974 Kopřivnice
46 Štěrbová Michaela 1992 Olomouc
47 Hasalík Vojtěch 1991 Olomouc
48 Carbol Lukáš 1985 Frýdek-Místek (AKODRYČ)
49 Toufarová Bohumila 1984 Bohumín (LIBO2018)
50 Toufar Libor 1981 Horní Bludovice (LIBO2018)
51 Kratochvíl Petr 1988 Dobrá u Frýdku - Místku (AKODRYČ)
52 Americký stafordširský terier Arny 2019 -
53 Schwarzová Michaela 1993 Ostrava
54 Schwarzová Veronika 1990 Orlová-Poruba (Sestřičky)
55 Padrta Pavel 1997 Ostrava (Tým 69)
56 Kudrnová Aneta 2000 Olomouc (Tým 69)
57 Komendra Milan 1975 Ostrava-Poruba
58 Karbanová Lucie 1983 Třinec
59 Karban Miloš 1979 Plzeň
60 Terpitka Petr 1995 Příbor (Máme vlka)
61 Šindelka Jakub 1994 Petřvald (Máme vlka)
62 Tejnorová Zuzana 1979 Olomouc
63 Chura Roman 1973 Budišovice (Hromnice)
64 Churová Vendula 1993 Budišovice (Hromnice)
65 Šlosarová Lenka 1971 Ostrava
66 Homolová Hana 1970 Nový Jičín
67 Sýkora Vojtěch 1997 Ostrava (Tým 69)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 46
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Szopa Petr 1977 Milíkov (Strakáči)
2 Szopa Erik 2010 Milíkov (Strakáči)
3 Szopová Ivana 1977 Milíkov (Strakáči)
4 Francová Monika 1970 Ostrava (BOKOLOBKA TÝM OSTRAVA)
5 Dominiková Kača 1979 Ostrava (BoKolobka)
6 Teichmannová Gabriela 1975 Hlučín (Malánky)
7 Teichmann Tomáš 1973 Hlučín (Malánky)
8 Müller Ondřej 1987 Ostrava (Bokolobka tým Ostrava)
9 Kubáňová Kateřina 1978 Rožnov pod Radhoštěm
10 Figielová Veronika 1984 Ostrava
11 Gavlák Miroslav 1984 Ostrava (Ostrava)
12 Lakomý Tomáš 1990 Ostrava
13 Lakomá Lucie 1992 Ostrava
14 Lakomý Jaromír 1968 Pustějov
15 Gurka Daniel 1976 Studenka
16 Fridrich Jindřich 1957 Ostrava
17 Macháček Tomáš 1975 Frýdek
18 Malinová Marcela 1972 Frýdek-Místek
19 Brojač Alan 1970 Frýdek Místek
20 Elicarová Simona 1975 Frýdek Místek
21 Běčák Tomáš 1992 Trojanovice (OSTRAVACY)
22 Martynková Denisa 1982 Český Těšín
23 Martynek Jakub 2010 Český Těšín
24 Martynková Barbora 2013 Český Těšín
25 Martynek Radim 1977 Český Těšín
26 Novotná Karin 1978 Třinec (Třinec)
27 Novotný Vojta 2005 Třinec
28 Běčák Petr 1992 Trojanovice (OSTRAVACY)
29 Čudová Mirka 1960 Bystřice pod Hostýnem
30 Čuda Jiří 1955 Bystřice pod Hostýnem
31 Kučera Petr 1973 Ostrava
32 Straka Marek 2000 Jistebník
33 Straková Libuše 1977 Jistebník
34 Konvičková Zuzana 1966 Ostrava- Poruba (Porubaci)
35 Pavlínek Martin 1971 Ostrava- Poruba (Porubaci)
36 pudl Macu 2019 -
37 Iza Alice Iza 1989 Chotěbuz (HaM)
38 S Hanče 1990 Ostrava (HaM)
39 Branecká Veronika 1991 Ostrava
40 Dvořák Jakub 1984 Ostrava (Hornbike)
41 Mihalíková Marťoš 1977 Studénka (Sranda tým - BO Kolobka)
42 Mihalík Marek 2010 Studénka (Sranda tým - BO Kolobka)
43 Madecki Gabriel 1979 Bohumín (BOKOLOBKA!!!)
44 Navrátil Jaroslav 1960 Ostrava-jih (Mushing team Ostrava)
45 Hessová Jana 1990 Český Těšín
46 Mincel Ivan 1983 Ostrava-Výškovice (EliMonstra)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 84
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Hlaváček UImannová Monika 1978 Ostrava
2 Czepiec David 1979 Třinec (Klub přátel Mloka)
3 Wilma Rafal 1974 Düsseldorf ((Klub přátel Mloka))
4 Vrátná Barbora 1993 Frýdek-Místek (BaSTa holky)
5 Cichá Natálie 1988 Ostrava
6 Pastorková Klára 1994 Frydek-mistek (BaSTa holky)
7 Havrdová Lenka 1978 Vratimov (BaSTa holky)
8 Beyerová Zuzka 1990 Frýdek-Místek (Pohoda team)
9 Melicher Jakub 1986 Frýdek-Místek (Pohoda team)
10 Kowalczyk Daniel 1980 Třinec (((Klub přátel Mloka)))
11 Čápová Lada 1970 Ostrava - Hrabůvka (La vojo de gojo)
12 Samešová Tereza 1990 Ostrava (La vojo de gojo)
13 Šajtarová Lenka 1965 Ostrava (La vojo de gojo)
14 Mokrá Dana 1966 Havířov
15 Biskupová Vlasta 1972 Vratimov
16 Kubíková Kamila 1968 Ostrava
17 Waczyńska Darja 1960 Metylovice
18 Peroutík Matyáš 2003 Kopřivnice (Klub přátel malých pivovarů)
19 Peroutík Štěpán 2005 Kopřivnice (Klub přátel malých pivovarů)
20 Peroutik Jiri 1974 Koprivnice (Klub přátel malých pivovarů)
21 Němcová Marie 1995 Staré Město u F-M (Kameni)
22 Eštok Pavol 1980 Třinec (Pa-Pa team)
23 Přečková Michaela 1985 Dolní Těrlicko
24 Němcová Eliška 2004 Staré Město u F-M (Kameni)
25 Mikušová Martina 1982 Palkovice
26 Škovranová Lenka 1975 Palkovice
27 Košárek Oldřich 1988 Ostrava (Placatý Kámen)
28 Kutačová Lenka 2000 Ostrava (Placatý kámen)
29 Lípa Jan 1980 Frýdlant nad Ostravicí (Lipoši)
30 Lípa Radim 1978 Frýdlant nad Ostravicí (Lipoši)
31 Gubišová Soňa 1981 Dolní Lutyně (Spolušlapky ❤️)
32 Huplíková Ivana 1981 Frýdlant nad Ostravicí (JAGAMI)
33 Štefková Jana 1974 Frýdlant nad Ostravicí (JAGAMI)
34 Tvarůžková Michaela 1978 Frýdlant nad Ostravicí (JAGAMI)
35 Pravdová Gabriela 1974 Frýdlant nad Ostravicí (JAGAMI)
36 Strnadová Jana 1987 Sedliště
37 Strnad Petr 1986 Sedliště
38 Kubíčková Pavla 1983 Ostrava Hrušov
39 Ilyeninová Hana 1979 Ostrava (ostrava)
40 Šupolová Martina 1988 Karviná (Hermelínka)
41 Žárská Markéta 1982 Kopřivnice
42 Kuřilová Petra 1983 Rychvald (Spolušlapky)
43 Čajdík Tomáš 2005 Rychvald (Spolušlapky)
44 Koňařová Adéla 1998 Ostrava
45 Soukupová Magdaléna 1998 Ostrava
46 Boháčová Gabriela 1986 Kamenka
47 Ondračka Lukáš 1987 Karviná
48 Miženková Zdenka 1982 Frýdek-Místek
49 Siegelsteinová Lucie 1999 Frýdek-Místek
50 Plánička David 2000 Frýdek-Místek
51 Dylová Petra 1980 Frýdek-Místek
52 Dyl Miroslav 1979 Frýdek-Místek
53 Stafordšírský bulteriér Pixie 2019 -
54 Kotek Lukáš 1994 Frýdlant nad Ostravicí (www.NADLYSOU.cz)
55 Tovaryšová Ester 1992 Rožnov pod Radhoštěm (www.NADLYSOU.cz)
56 Hlosta Jakub 1988 Nošovice (HC Sršni Nošovice)
57 Maluchová Jana 1983 Frýdek-Místek (Zkusíme a uvidíme)
58 Kopidolová Alena 1961 Frýdek-Místek (Zkusíme a uvidíme)
59 Plaček Pavel 1974 Staříč
60 Sikorová Kamila 1996 Frýdek-Místek
61 Kubica Libor 1988 Frýdek-Místek (LIMO)
62 Šešulková Monika 1987 Frýdek-Místek (LIMO)
63 Šoc Honza 1982 Kamenka 49, Odry
64 Vícha Patrik 1975 Havířov
65 Víchova Eva 1974 Haviřov
66 Menšíková Martina 1987 Třinec
67 Kadleček Jan 1986 Frydek - Mistek
68 Kocián Jiří 1988 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
69 Kyselovská Petra 1980 Frýdek-Místek
70 Veřmiřovska Štěpánka 1978 Kopřivnice (Lesanove)
71 Veřmiřovský Tomáš 1983 Kopřivnice (Lesanove)
72 Jaluvka Martin 1981 Lubina (Lesanove)
73 Jaluvkova Milena 1980 Štramberk (Lesanove)
74 Šeděnka Karel 1979 Ostrava - Zábřeh
75 Miarka Rostislav 1981 Ostrava
76 Janeczek Jiří 1979 Ostrava
77 Podleśny Czeslaw 1974 Třinec
78 Hrubá Kateřina 1985 Kopřivnice
79 Klimešová Petra 2001 Štramberk
80 Hrubá Tina 2014 Kopřivnice
81 Mencner Wojtek 1993 Brno (Klub přátel Mloka)
82 Gajdaczová Darina 1985 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
83 Pavelcová Martina 1987 Frýdek-Místek (Frýdek.Místek)
84 Peterková Radka 1972 Frýdek-Místek
Celkem přihlášeno na tuto trať: 76
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Rozsypálková Lada 2001 Kopřivnice
2 Dobiáš Václav 1985 Frýdek-Místek (Valeas Blog)
3 Dobiášová Leona 1988 Frýdek-Místek (Valeas Blog)
4 Krůza Martin 1974 Frenštát pod Radhoštěm
5 Mžiková Pavla 1973 Trojanovice (Trojanovice)
6 Uherková Veronika 1992 Bohumín (Prasonautky)
7 Hubová Simona 1991 Nový Jičín
8 Kutňák Radek 1991 Nový Jičín
9 Blažek Milan 1977 Brno (Brno)
10 Lipus Rostislav 1992 Třinec
11 Lipusová Ludmila 1963 Třinec
12 Kobielusz Drahoslav 1968 Třinec
13 Ambrožová Lenka 1967 Frýdek-Místek
14 Valečková Ivana 1966 Bruzovice
15 Pientonova Eva 1959 Ostrava (Bodyland)
16 Kubošková Jaňule 1994 Markvartovice (Bodyland)
17 Kubošková Jana 1976 Markvartovice (Bodyland)
18 Kubošková Eliška 1997 Markvartovice (Bodyland)
19 Tylová Lenka 1965 Ostrava (Bodyland)
20 Richterová Iveta 1992 Ostrava (Prasonautky)
21 Večerková Eva 1982 Hlučín (Bodyland)
22 Vašíček Petr 1973 Litovel
23 Vašíček Tomáš 2007 Litovel
24 Vašíčková Adéla 2002 Litovel
25 Vašíčková Dita 1973 Litovel
26 Krejčí Petra 1993 Olomouc
27 Krejčí David 1993 Olomouc
28 Nováková Veronika 1991 Kravaře
29 Valentík Milan 1990 Kopřivnice
30 Manda Libor 1983 Nový Jičín (Nebojsa 8))
31 Šmach Jiří 1992 Ostrava
32 von Bahnhof Šantal 2019 -
33 Grygaříková Vendula 1986 Jasenice
34 Kaldová Veronika 1997 Blansko
35 Border kolie Ebby 2019 -
36 Šimečková Daniela 1972 Holešov (vodáci)
37 Grygařík Petr 1972 Valašské Meziříčí (vodáci)
38 Havlíková Adéla 1988 Frenštát pod Radhoštěm
39 Vávra Marek 1978 Frenštát pod Radhoštěm
40 Černoch Vojtěch 1997 Petřvald u Nového Jičína (Petřvalďák)
41 Pařilová Lucie 2004 Příbor
42 Jati Lukáš 1994 Frenštát pod Radhoštěm (Alkoholickoturistický oddíl)
43 Pítr Stanislav 1991 Frenštát pod Radhoštěm (Alkoholickoturistický oddíl)
44 Sladký Ondřej 1999 Frenštát pod Radhoštěm (Alkoholickoturistický oddíl)
45 Jašová Lydie 1980 Frýdek-Místek (Splašené zahradnice)
46 Larischová Romana 1983 Šenov (Splašené zahradnice)
47 Rušarová Olga 1978 Kelč
48 Pavelková Anna 1982 Kelč
49 Kučerová Lucie 1985 Kopřivnice (Koprholky)
50 Schybolová Jana 1986 Kopřivnice (Koprholky)
51 Levinger Martin 1995 Ostrava
52 Tomaniec Daniel 1979 Třanovice
53 Tomaniecová Karin 2007 Třanovice (Kery)
54 Klus David 1978 Bystřice (Kery)
55 Janů Tomáš 1986 Zlín
56 Potěšil Miroslav 1981 Valašské Meziříčí (Valašský čoháň)
57 Kovarová Kristiána 1994 Závada
58 Bezděková Petra 1988 Ženklava (Už tam budem?)
59 Haváčová Monika 1990 Ženklava (Už tam budem?)
60 Hlaváč Martin 1993 Ženklava (Už tam budem?)
61 Bartoňová Mischel 1996 Veřovice (Už tam budem?)
62 Ryzner František 2004 Kopřivnice
63 Holub Lukáš 1995 Ženklava (tusuhribi)
64 Biner Daniel 1997 Ženklava (tusuhribi)
65 Yakutská Laika Kayle 2019 -
66 Lipinová Kateřina 1996 Ostrava (tusuhribi)
67 Tillová Lenka 1973 Lubina
68 Jurišincová Jana 1973 Mořkov
69 Heczko Marián 1980 Havířov
70 Nováková Marcela 1977 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
71 Novák Radek 1973 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
72 Jalůvka Daniel 1999 Lichnov
73 Bajer Václav 1981 Kopřivnice
74 Whippet Bak 2019 -
75 Špekáček Charlie 2019 -
76 Klečková Pavla 1992 Libhošť
Celkem přihlášeno na tuto trať: 32
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Cholasta Vlastimil 1990 Ostrava - Poruba (MarVla Tourist)
2 Hubincová Markéta 1991 Havířov (MarVla Tourist)
3 Nitschová Denisa 1985 Orlová
4 Barabaschova Petra 1977 Hlučín (Malanky)
5 Barabasch Libor 1977 Hlucin (Malanky)
6 Jordánová Ivona 1973 Jevíčko (Partneři)
7 Lovász Petr 1969 Praha 5 (Partneři)
8 Dluhoš Přemysl 1980 Opava (HZS)
9 Čuda Jiří 1982 Drahotuše (CUDIS)
10 Černá Perta 1985 Drahotuše
11 Jackrusell terier Jacksy 2019 -
12 Fíková Marcelka 1975 Kojetín (Fíci)
13 Voždová Jaňa 1967 Kojetín (Voždíci)
14 Voždová Tera 1991 Kojetín (Voždíci)
15 Zátopková Vlaďka 1996 Kopřivnice
16 Zátopek Honza 1993 Kopřivnice
17 Tomšů Gabriela 1992 Studénka
18 Mičkalová gabriela 1975 Rybí
19 Mičkal Martin 1973 Rybí
20 Friedlová jiřina 1977 Rybí
21 Musil Pavel 1999 Kopřivnice
22 Polášková Mirka 1982 Hlučín (Bobrovníky)
23 Polášek Petr 1976 Hlučín (Bobrovníky)
24 Kahánková Jana 1968 Kopřivnice (Todáš)
25 Klimešová Magda 1971 Štramberk (Todáš)
26 Šimelová Lucie 1974 Štramberk (Todáš)
27 Chechelská Kateřina 1996 Štramberk
28 Vaňková Jana 1986 Tichá (2 zrzky na horách)
29 Valný Roman 1975 Kopřivnice
30 Valná Jana 1976 Kopřivnice
31 Hoffmannová Adéla 1992 Štramberk (2 zrzky na horách)
32 Kamperidou Andrea 1987 Ostrava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 70
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Libišová Hanička 2013 Příbor
2 Libiš Pavel 1983 Příbor
3 Friedlová Iveta 1977 Karviná
4 Oczadla Kateřina 1978 Havířov
5 Oczadla Karolína 2003 Havířov
6 Valová Pavla 1988 Ostrava
7 uru Anna 1973 Ostrava (URU)
8 Uru Maco 1970 Ostrava Poruba (Uru)
9 URU BARU 1993 Ostrava Poruba
10 Zabijí EGO 1997 Ostrava Poruba (Uru)
11 Geryková Kateřina 1992 Veřovice
12 Dudzik David 1979 Orlová - Lutyně (Beskydští Pacoši)
13 Matušková Barbara 1976 Ostrava
14 Krupcová Erika 1992 Nový Jičín
15 Olšovský Dušan 1987 Nový Jičín
16 Bušfyová Silvia 1974 Frýdek-Místek (Tuláci)
17 Hevessy Marián 1974 Ostrava (Tuláci)
18 Pačesová Stanislava 1968 Ostrava (Tuláci)
19 Strnadel Libor 1974 Ženklava
20 Szakal Viktor 1988 Prievidza SVK
21 Žáčková Monini 1971 Ženklava (Malá čarodějka)
22 Fabiánová Káťa 1994 Ostrava (Fabíci)
23 Fabián Radek 1971 Ostrava (Fabíci)
24 Kříženec Tedík 2019 -
25 Němec Pája 1996 Ostrava (Fabíci)
26 Svobodová Jana 1985 Ženklava
27 Monsport David 1979 Kopřivnice (Kopřivnice)
28 Weiss Patrik 1968 Ostrava (Patrik a Kofi)
29 Geryk Karel 1960 Havířov (Havířov)
30 Kaločová Bohumila 1959 Havířov
31 Matějková Eliška 2012 Kopřivnice (Eliška - kočička)
32 Matějková Kateřina 1980 Kopřivnice (Vítr)
33 Kučerová Markéta 1981 Ostrava (MY TŘI)
34 Matejčková Jarka 1970 Ostrava (MY TŘI)
35 Lešková Hana 1970 Ostrava (MY TŘI)
36 Kohutová Jiřinka 1977 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
37 Řeháčková Pavlína 1972 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
38 Danková Petra 1986 Kopřivnice
39 Orságová Dana 1980 Nový Jičín
40 Kovářová Renáta 1971 Nový Jičín (Beskydští Pacoši)
41 Dvorská Liba 1968 Jeseník nad Odrou (Beskydští Pacoši)
42 Dobiášová Beáta 1970 Frenštát pod Radhoštěm
43 Fusová Petra 1976 Tichá
44 Vařeka Zdeněk 1985 Ostrava
45 Titzová Linda 1994 Ostrava
46 Flesarová Ája 1987 Frýdek-Místek (Může jít Ája ven?)
47 Popelář Lukáš 1986 Frýdek-Místek (Může jít Ája ven?)
48 Flaszová Filipková Petra 1980 Třinec (Beskydští pacoši)
49 Luna Ivka 2006 Havířov (Beskydští pacoši)
50 Tichánková Kristýna 1982 Havířov (Beskydští pacoši)
51 Bočková Zuzka 1994 Ostrava (Beskydští Pacoši)
52 Hanc Petr 1995 Ostrava (Beskydští Pacoši)
53 Mozola Michal 1974 Havířov (Beskydští Pacoši)
54 Huvar Jakub 1986 Příbor
55 Huvarová Markéta 1989 Pribor
56 Giža Tomáš 1975 Rychvald (SK Černé plíce)
57 Horáková Šárka 1992 Lešná
58 Ohnheiser Martin 1978 Fulnek
59 Jiříčková Karin 1973 Hlučín
60 Světlíková Nadežda 1964 Ostrava
61 Zabavská Iva 1968 Ostrava
62 Damborský Petr 1988 Ostrava
63 Švarcová Helena 1973 štramberk (štramberk)
64 Dořičák Petr 1989 Zubří
65 Dořičáková Petra 1992 Zubří
66 Svoboda Matěj 2008 Ženklava
67 Filipková Krystyna 1999 Třinec (Beskydští Pacoši)
68 Burešová Dita 1970 Štramberk
69 Kořenková Lenka 1979 Odry
70 Kořenková Petra 2010 Odry
Celkem přihlášeno na tuto trať: 125
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Pavlíčková Eliška 1987 Bystřice nad Pernštejnem
2 Hanus Marek 1996 Bystřice nad Pernštejnem
3 Šubertová Helena 1994 Ostrava
4 Šubert Jeník 1991 Ostrava
5 Puchner Honzík 2013 Mošnov
6 Puchnerová Adélka 2014 Mošnov
7 Libiš Jindřišek 2015 Příbor
8 Urbancová Petra 1984 Markvartovice
9 Urbanec Jiří 1982 Markvartovice
10 Urbanec Adam 1986 Markvartovice
11 Tejklová Zdeňka 1966 Ostrava
12 Tejkl Radek 1993 Ostrava
13 Jurčová Petra 1978 Ostrava
14 Jurča Kamil 2008 Ostrava
15 Jurča Jan 1977 Ostrava
16 Hruškovská Ivetrle 1967 Štramberk (Hrušky)
17 Hruškovský Radim 1964 Štramberk (Hrušky)
18 Halamíček Daniel 1981 Štramberk
19 Halamíčková Iveta 1989 Štramberk
20 Sýkorová Michaela 1990 Ostrava (PTÁCI NA TRIPU!)
21 Sýkora Lukáš 1982 Ostrava (PTÁCI NA TRIPU!)
22 Zimková Barbora 1993 Havířov
23 Sibiřský husky Dory 2019 -
24 Jindřišková Alena 1961 Horní Branná
25 Konečná Jana 1982 Ostrava
26 Krainová Iva 1978 Karviná (Šneci v běhu)
27 Mička Mirek 1970 Dolní Lutyně
28 Pajonk Roman 1971 Český Těšín
29 Lazecká Dagmar 1957 Bílovec
30 Kneblová Terezie 1975 Bílovec
31 Schubertová Zdenka 1960 Bílovec
32 Dubová Adéla 1980 Bílovec
33 Vojnarová Markéta 1992 Ostrava
34 Kohn Pavel 1990 Ostrava
35 Švarcová Michaela 2009 Štramberk
36 Povalová Jana 1965 Štramberk (Janinka)
37 rotvajler Nanynka 2019 -
38 Petrošová Michaela 1991 Ostrava
39 Dobrman Donnie 2019 -
40 Ernest Olivander 2007 Karviná
41 Ernestová Saruška 2003 Karviná
42 Ernestová Vlaďka 1982 Karviná (E-Karviná)
43 Ernest Mirek 1959 Karviná
44 Hardynová Helena 1986 Kopřivnice
45 Daněk František 1990 Ostrava-město
46 Juroszková Monika 1992 Havířov-Šumbark
47 Klapuch Lenka 1994 Háj ve Slezsku
48 Maček Jakub 1996 Háj ve Slezsku
49 Juroszek Tomáš 1990 Havířov-Šumbark
50 Halatová Andrea 1996 Letovice
51 Voldánová Peťa 1980 Hranice (POcHODÁŘKY)
52 Šimečková Eva 1961 Humpolec (POcHODÁŘKY)
53 Preisnerová Renáta 1981 Nový Jičín 1 (Renata team)
54 Novotný Josef 1941 Suchdol nad Odrou
55 Novotný Jan 2012 Suchdol nad Odrou
56 Střalková Romana 1986 Kopřivnice
57 Střalka Vojtěch 2012 Kopřivnice
58 Střalková Vendula 2015 Kopřivnice
59 Klapuchová Hana 1982 Kopřivnice
60 Klapuchová Klára 2012 Kopřivnice
61 Krýslová Jana 1998 Letovice
62 Doruška Petr 1987 Opava (Smíškové)
63 Matyáš David 1993 Opava (Smíškové)
64 Jašurková Radana 1978 Ostrava (Smíškové)
65 Řezáčová Ivana 1962 Ostrava (Smíškové)
66 Koňová Jana 1975 Ostrava (Smíškové)
67 Koňa Ludvík 1972 Ostrava (Smíškové)
68 Petrová Alice 1972 Ostrava (Smíškové)
69 Petrová Lucie 2002 Ostrava (Smíškové)
70 Gabrielová Zdeňka 1977 Ostrava (Smíškové)
71 Čík Daniel 1975 Ostrava (Smíškové)
72 Bazalková Jana 1975 Hulín (Bezva holky z Hulína)
73 Vaculíková Renata 1975 Hulín (Bezva holky z Hulína)
74 Juráková Hana 1981 Lichnov
75 Jurák Mirek 1980 Lichnov
76 Border kolie Bella 2019 -
77 Vavro David 1995 Ostrava (Bobinci)
78 Maludová Lucie 1996 Ostrava (Bobinci)
79 Králová Tereza 1988 Ostrava
80 Vestaj Max 2019 -
81 Porubová Lenka 1983 Kopřivnice
82 Porubová Aneta 2012 Kopřivnice
83 Poruba Hynek 2014 Kopřivnice
84 Surmová Markéta 1999 Ostrava (Smíškové)
85 Hercík Miloš 1992 Ostrava (Smíškové)
86 Giecek Tomáš 1978 Rychvald (Smíškové)
87 Šala Matěj 1998 Ostrava (FAJNE MASÁŽE)
88 Bochňáková Miriam 1997 Ostrava (FAJNE MASÁŽE)
89 Křížený jezevčík Bailey 2019 -
90 Křížený ovčák Cookie 2019 -
91 Lipina Martin 1976 Ostrava (FAJNE MASÁŽE)
92 Lipinová Pavlína 1975 Ostrava-Vítkovice (FAJNE MASÁŽE)
93 Křenková Eliška 2004 Hlučín (FAJNE MASÁŽE)
94 Benčíková LIBUSE 1975 Hlučín (FAJNE MASÁŽE)
95 Benčík Pavel 1986 Hlučín (FAJNE MASÁŽE)
96 Králová Pavla 1978 Ostrava-Výškovice (Králíci)
97 Král Miroslav 1976 Ostrava - Výškovice (Králíci)
98 Král Miroslav 2009 Ostrava-Výškovice (Králíci)
99 Králová Anna 2011 Ostrava-Výškovice (Králíci)
100 Kostelecká Šárka 1980 Ostrava (AHT team Ostrava)
101 Vítková Renata 1966 Štramberk
102 Andělová Jana 1970 Štramberk
103 Prokopová Irena 1970 Štramberk
104 Volavý Jan 2000 Brno (FAJNE MASÁŽE)
105 Kocourek Vaclav 1963 Dětkovice 81 (Dětkovice)
106 Kocourková Kamila 1970 Dětkovice (Dětkovice)
107 Kowalczik Jindřich 1963 Hlučín
108 Toman Lukáš 1976 Kaňovice
109 jezevčík Max 2019 -
110 Skopalová Klára 2001 Sušice u Přerova (Sušice u Přerova)
111 Skopal Tomáš 2002 Sušice u Přerova (Sušice u Přerova)
112 Skopal Tonda 1971 Sušice u Přerova (Sušice u Přerova)
113 Mišun Matyáš 2012 Ostrava (Mišani)
114 Mišunová Eliška 2014 Ostrava (Mišani)
115 Mišunová Markéta 1986 Ostrava (Mišani)
116 Bergmann Erik 1988 Ostrava
117 Kříženec Luna 2019 -
118 Vaňáková Kačka 1990 Ostrava
119 Molinek Pavel 1987 Ostrava
120 Bača Michal 1987 Ostrava
121 Macková Martina 1988 Ostrava
122 Kovalčík Jan 1994 Karviná (Beskydští maniaci)
123 Bartoszek Karolina 1990 Cieszyn (Beskydští maniaci)
124 Bartoszek Rafal 2013 Cieszyn (Beskydští maniaci)
125 Vašendová Jana 1986 Frenštát p. R.
Celkem přihlášeno na tuto trať: 82
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Rolíšková Vladana 1978 Ostrava - Mariánské Hory
2 Vlková Melanie 1948 Slezská Ostrava
3 Míčková Milena 1988 Bílovec (Bc)
4 Míčka Jiří 1986 Bílovec (Bc)
5 Kaleta Tomáš 1988 Třinec (Bc)
6 Kaleta Michael 2011 Třinec (Bc)
7 Kaleta Vojtěch 2017 Třinec (Bc)
8 Míčka Jaromír 2018 Bílovec (Bc)
9 Kaletová Lucie 1991 Třinec (Bc)
10 Raab David 1989 Frýdek - Místek
11 Vojtíšková Kateřina 1995 Tísek
12 Vojtíšek Štěpán 1999 Tísek
13 Hajdučkova Soňa 1983 Trnávka
14 Novák Terka 2020 Trnávka
15 Lysová Michaela 1986 Trnávka
16 Novák Honza 2014 Trnávka
17 Paskudová Michaela 1989 Ludgeřovice
18 Typovská Lucie 1979 Ostrava
19 Typovský Ondřej 2005 Ostrava
20 Dluhošová Michaela 2006 Ostrava (Geomyšáci)
21 Dluhošová Petra 1977 Ostrava (Geomyšáci)
22 Bambušková Lenka 1976 Ostrava (Krilen)
23 Bambušková Kristýna 2008 Ostrava (Krilen)
24 Urbanská Jana 1970 Opava (Opava)
25 Doležalová Katka 1992 Opava (Opava)
26 Havránková Helenka 1993 Opava (Opava)
27 Doležalová Zuzana 1966 Opava (Opava)
28 Mikulášková Monika 1988 Prostějov
29 Matulewicz Iwona 1985 Prostějov
30 Kulma Vojtěch 2005 Ostrava
31 Hývnarová Nikola 1991 Kopřivnice
32 Martinásek Patrik 1996 Kopřivnice
33 Strnadel Filip 1988 Kopřivnice (Strnadlici)
34 Strnadel Filip 2020 Kopřivnice (Strnadlici)
35 Ryškova Andrea 1993 Kopřivnice (Strnadlici)
36 Černínová Erika 1992 Karvina
37 Kopřivová Jitka 1983 Hranice
38 Štainerová Hana 1985 Choryně
39 Vilímková Jitka 1992 Brno (Lopaťáci)
40 Vilímek Jakub 1987 Brno (Lopaťáci)
41 Pajorová Vendula 1999 Opava 5
42 Dvořák Pavel 1994 Opava 5
43 Paskuda Pavlik 2017 Ludgeřovice
44 Bajgar Marek 1992 Ostrava 47 (3 tuleni)
45 Bajgarová Michaela 1990 Ostrava 47 (3 tuleni)
46 Bajgar Adam 2021 Ostrava 47 (3 tuleni)
47 Ragulská Dagmar 1977 Orlová
48 Kříženec Nessie 2019 -
49 Německý ovčák Onta 2019 -
50 Konvičková Jana 1974 Ostrava
51 Yorkšír Timmy 2019 -
52 Kwieková Ivulinka 1992 Ostrava
53 Bureš Marčéélo 1981 Ostrava
54 Burešová Viky 2021 Ostrava
55 Stuchlá Maja 2010 Ostrava
56 Stuchlá Simča 1980 Ostrava
57 Vysloužil Richard 1978 Palkovice
58 Vysloužil Ondřej 2012 Palkovice
59 Raška Radek 1988 Kopřivnice
60 Raška Matyáš 2012 Kopřivnice
61 Rašková Tereza 2015 Kopřivnice
62 Foltýn Štěpán 2011 Kopřivnice
63 Foltýnová Amélie 2014 Kopřivnice
64 Bubova Renata 1969 Těrlicko
65 Trávníčková Gabriela 1975 Vřesina
66 Trávníček Dalibor 1971 Vřesina
67 Dostálové Laura a Sára 1991 Kopřivnice (_Dostálci_)
68 Damborský Petr 2020 Ostrava
69 Šafarčíková Andrea 1991 Ostrava
70 Šafarčík Damiánek 2020 Ostrava
71 Šafarčík Jirka 1963 Ludgeřovice
72 Spilková Zdeňka 1963 Ostrava
73 Šafarčíková Pavlínka 1965 Ludgeřovice
74 Martens Soňa 1986 Ostrava (Máma & syn)
75 Martens Davídek 2018 Ostrava (Máma & syn)
76 Čompová Ivana 1990 Ostrava
77 Čompa Jiří 1988 Ostrava
78 Čompa Ondřej 2018 Ostrava
79 Čompa Lukáš 2020 Ostrava
80 Jiříček Petr 1993 Orlová (Jiříčkovi)
81 Jiříčková Klára 2018 Orlová (Jiříčkovi)
82 Jiříčková Alžběta 1994 Orlová (Jiříčkovi)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 10
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Veldamonová Marta 1975 Příbor
2 Stančíková Hana 1963 Štramberk (štramberačky)
3 Vostárková Jana 1963 Ostrava (štramberačky)
4 Mísař Marcusek 2020 Studénka
5 Matoušek Roman 1968 Studénka
6 Balcárková Lucie 1988 Příbor (JackieDaniels)
7 Balcárek Pavel 1987 Příbor (JackieDaniels)
8 Sopuchová Jája 1989 Příbor
9 Hrabovska Lenka 1975 Pribor
10 Barbuláková Irena 1968 Bohumín
Celkem přihlášeno na tuto trať: 58
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Pazdera David 2012 Velká Polom (LEGÁČCI)
2 Koprovský Hynek 1997 Velká Polom (LEGÁČCI)
3 Pazderová Lenka 1986 Velká Polom (LEGÁČCI)
4 Pazdera Jakub 1984 Velká Polom (LEGÁČCI)
5 Pazdera Michael 2015 Velká Polom (LEGÁČCI)
6 Krůzová Sabina 1994 Šternberk
7 Janásek Aleš 1972 Ostrava (AAAA Výškovice)
8 Kimák Jiří 1965 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
9 Janásková Alena 1976 Ostrava Výškovice (AAAA Výškovice)
10 Thomanková Alexandra 1974 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
11 Kimáková Monika 1965 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
12 Šimůnková Naďa 1984 Pardubice (Nadík)
13 Fojtů Leona 1971 Valašské Příkazy (Leík)
14 Laverová Olga 1980 Valašské Meziříčí (Olík)
15 Sládeček Michal 1984 Holešov (Jump Team)
16 Jančová Petra 1976 Holešov (Jump Team)
17 Kašíková Kateřina 1982 Holešov (JUMP team)
18 Muchová Šárka 1970 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
19 Muchová Markéta 2005 Frýdek-Místek
20 Mucha Jan 2010 Frýdek-Místek
21 Krieglerová Jana 1977 Trojanovice (Dolina)
22 Kriegler Jan 2006 Trojanovice 764 (Dolina)
23 Kobzová Jana 1976 Koprivnice
24 Reese Marie 1976 Koprivnice
25 Jakubkova Lucie 1976 Ostrava (Holčičí jízda)
26 Šimečková Lucie Ema 2014 Ostrava
27 Jurek Josef 1953 Kopřivnice
28 Mráz Miloslav 1981 Trojanovice (FrostMENi)
29 MRÁZ Maxmilián 2010 Trojanovice (FrostMENi)
30 Kozelský Marek 1973 Ostrava
31 Výkrutová Sylva 1976 Ostrava
32 Hoďáková Adriana 1999 Frenštát pod Radhoštěm (Exprďáci2)
33 Dobiášová Alžběta 1991 Lichnov (Exprďáci2)
34 Czernek Martin 1978 Kopřivnice (Exprďáci2)
35 kuhnova jana 1980 Lichnov (Slimacci)
36 Kuhnova Helena 1954 Lichnov (Slimacci)
37 Pavlíčková Iveta 1976 Březová u Vítkova (Líné Pandy)
38 Jurásková Kateřina 1975 Ostrava - Dubina (Líné Pandy)
39 Jurčík František 1986 Ostrava-Poruba (Líné Pandy)
40 Jurčíková Soňa 1961 Ostrava - Poruba (Líné Pandy)
41 Jedličková Zuzana 1986 Melč (Líné Pandy)
42 Lednická Iva 1977 Ostrava - Zábřeh (Líné Pandy)
43 Lednický Jirka 1977 Ostrava - Zábřeh (Líné Pandy)
44 Jedlička Martin 1989 Melč (Líné Pandy)
45 Pavlíček Lukáš 1978 Březová u Vítkova (Líné Pandy)
46 Tořová Libuše 1977 Ostrava (Klííd)
47 Mohylová Soňa 1976 Frýdek-Místek (Mohyláci)
48 Mohyla Roman 2008 Frýdek-Místek (Mohyláci)
49 Mohyla Matěj 2008 Frýdek-Místek (Mohyláci)
50 Mohyla Roman 1978 Frýdek-Místek (Mohyláci)
51 Pohanková Andrea 1975 Šternberk
52 Pohanka Jan 1978 Šternberk
53 Kurek Matyáš 2014 Havířov (Jerychovci)
54 Kurek Jakub 1986 Havířov (Jerychovci)
55 Kurková Štěpánka 1989 Havířov (Jerychovci)
56 Hubicka Lukas 1980 Frenštát pod Radhoštěm
57 Hubičková Ester 2009 Frenštát pod Radhoštěm
58 Křivohlavá Miroslava 1970 Horní Benešov
Celkem přihlášeno na tuto trať: 119
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Břusková Karolína 2018 Štramberk (Taťka a syn + dcera)
2 Břuska Michal 1987 Štramberk (Taťka a syn + dcera)
3 Břuska Vojtěch 2015 Štramberk (Taťka a syn + dcera)
4 Geryk Michal 1983 Veřovice
5 Francouzský buldoček Ronny 2019 -
6 Německý boxer Coco 2019 -
7 Hopanová Klára 1990 Kvasice (Quasky)
8 Robová Iva 1991 Jezernice (Quasky)
9 Babica Tomáš 2011 Hovězí
10 Babica Kristian 1975 Hovezi
11 Vranova Lucie 1973 Nový Jičín
12 David Miroslav 1972 Nový Jičín
13 Kilnarová Lucie 1981 Příbor
14 Kilnar Zdeněk 1980 Příbor
15 Kilnar Matyáš 2013 Příbor
16 Kilnar Štěpán 2015 Příbor
17 Malinová Kateřina 1976 Majetín (SDH Majetín)
18 Malina Jiří 1973 Majetín
19 Malina Michal 2009 Majetín
20 Malina Pavel 2011 Majetín
21 Sedláček Jiří 1975 Prostějov
22 Sedláček Tomáš 2012 Prostějov
23 Hanzelková Iveta 1968 Ostrava-Poruba
24 Hanzelka Pavel 1965 Ostrava-Poruba
25 Hanzelková Kačka 2002 Ostrava-Poruba
26 Jack Russell teriér Jackienka 2019 -
27 Gargulák Roman 1975 Orlová Lutyně
28 Kristen Markéta 1987 Mikolajice (Kristenčata)
29 Kristen Pavel 1984 Mikolajice (Kristenčata)
30 Kristen Táďa 2010 Mikolajice (Kristenčata)
31 Kristen Samik 2013 Mikolajice (Kristenčata)
32 Zbránková Veronika 1989 Frenštát pod Radhoštěm (Zbrančata)
33 Zbránek Jakub 2012 Frenštát pod Radhoštěm (Zbrančata)
34 Zbránková Alžběta 2015 Frenštát pod Radhoštěm (Zbrančata)
35 Stařičný Damián 2018 Havířov (Los Damianos)
36 Džopková Michaela 1981 Havířov (Los Damianos)
37 Pokluda Štěpánek 2014 Staříč (Staříč)
38 Pokluda Jáchym 2012 Staříč (Staříč)
39 Kot Miroslav 1955 Staříč (Staříč)
40 Pokludová Kateřina 1982 Staříč (Staříč)
41 Děrglová Hana 1978 Staříč (Staříč)
42 Děrgel Vojtěch 2005 Staříč (Staříč)
43 Domanský Martin 1979 Havířov- Šumbark (Julinčin tým)
44 Domanská Julinka 2017 Havířov - Šumbark (Julinčin tým)
45 Pokluda Radim 1982 Staříč (Staříč)
46 Vidomus Zdeněk 1949 Nový Jičín (Nový Jičín)
47 Vidomus Radek 1976 Nový Jičín (Nový Jičín)
48 Vidomusová Anička 2011 Nový Jičín (Nový Jičín)
49 Hendrychová Valerie 1982 Ostrava
50 Feruga Zdeněk 1972 Ostrava
51 Foriška Lukášek 2019 Příbor
52 Foriška Štefan 1983 Příbor
53 Hanzelová Tereza 1987 Ostrava
54 Řeháčková Verča 1990 Bítov (Bítovjáci Bítov)
55 Řeháček Jirka 2016 Bítov (Bítovjáci Bítov)
56 Šarajová Míša 1994 Těškovice (Těškovičáci Těškovice)
57 Šaraj Šimon 2016 Těškovice (Těškovičáci Těškovice)
58 Tesarčíková Zuzana 1991 Havířov
59 Tesarčíková Marina 2018 Havířov
60 Bulková Monika 1983 Nový Jičín
61 Petřek Vít 2010 Nový Jičín
62 Petřek Štěpán 2013 Nový Jičín
63 Hiersch Marek 1973 Ostrava - Výškovice
64 Hierschová Natálie 2007 Ostrava - Výškovice
65 Hierschová Zuzana 1978 Ostrava - Výškovice
66 Klézlová Šárka 1967 Ludgeřovice (Audy family)
67 Audy Jakub 1987 Ostrava - Bělský Les (Audy family)
68 Audy Marek 2014 Ostrava - Bělský Les (Audy family)
69 Audy Karolína 2017 Ostrava - Bělský Les (Audy family)
70 Audy Markéta 1987 Ostrava - Bělský Les (Audy family)
71 Kocourková Kateřina 1977 Štramberk
72 Kocourková Ela 2014 Štramberk
73 Grygerková Judita 1987 Šenov (JasoňkyKrasoňky)
74 Návrat Michal 1992 Frýdek-Místek
75 Martynek Marek 1993 Milíkov (Mowiym po naszymu)
76 Kuffová Patricie 1995 Milíkov (Mowiym po naszymu)
77 Handzel Ivo 1972 Dolní Lutyně
78 Handzlová Martina 1973 Dolní Lutyně
79 Handzlová Monika 1996 Dolní Lutyně
80 Němec Adam 1991 Dětmarovice
81 Zapletalová Nikola 1998 Luká (Mowiym po naszymu)
82 Kantor Vítězslav 1999 Mílikov (Mowiym po naszymu)
83 Kantor Lukáš 1996 Milíkov (Mowiym po naszymu)
84 Fialová Vladislava 1952 Hošťálkovice (Lvíčata)
85 Fiala Josef 1945 Hošťálkovice (Lvíčata)
86 Vlčková Michaela 1995 Ostrava
87 Vaněk Lukáš 1994 Ostrava
88 Cífková Kateřina 1991 Petřvald (Kilpi)
89 Karkoška Ondřej 1990 Petřvald (Kilpi)
90 mix Viki 2019 -
91 Burger Tomáš 1978 Ostrava (IT běží domů)
92 Burgerová Lucie 1979 Ostrava (Kilpi)
93 Maďarský ohař Bonnie 2019 -
94 Brož Pavel 1975 Staříč
95 Brož Jan 2012 Staříč
96 Nešpor Levová Iveta 1986 Frýdek-Místek
97 Nešpor Tobiáš 2020 Frýdek-Místek
98 Kouřilová Jahodová Simona 1991 Frýdlant nad Ostravicí
99 Černochová Lucie 1994 Bohumín (S Fouskou do Štramberka)
100 Rejdová Radmila 1957 Příbor
101 Černochová Marcela 1963 Bohumín (S Fouskou do Štramberka)
102 Jahodová Květa 1970 Kopřivnice (Kopřivnice)
103 Mutinová Libuše 1971 Kopřivnice (KČT)
104 Gajda Daniel 1991 Ostrava-Hrabuvka
105 Dadáková Janča 1990 Petřvald (a Klaudinka)
106 Celnerová Markéta 1990 Janovice (YDYKSEBské mámy)
107 Dostalíková Petra 1992 Janovice (YDYKSEBské mámy)
108 Vydra Richard 2019 Hutisko-Solanec (Lucky team)
109 Kopitz Kamil 1992 Ostrava (Ostravaci ze Zabřeha)
110 Kopitz Sofinka 2017 Ostrava (Ostravaci ze Zabřeha)
111 Markovičová Marie 1993 Ostrava (Kilpi)
112 Bestová Adriana 2016 Ostrava (Kilpi)
113 Blahut Petr 1992 Ostrava (Kilpi)
114 Knesl Jakub 1996 Nový Jičín (Kilpi)
115 Irský setr Ernie Red Joker 2019 -
116 Krechter Adam 1977 Hlučín (Kilpi)
117 Krechterová Liliana 2015 Hlučín (Kilpi)
118 Krechterová Viktorie 2013 Hlučín (kilpi)
119 Krechterová Berenika 2009 Hlučín (Kilpi)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 56
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Krupec Majkl 1987 Český Těšín
2 Krupec Maty 2011 Český Těšín
3 Kostelecká Michaela 1991 Kopřivnice 1
4 Kostelecky Jiří 1981 Kopřivnice
5 Kostelecká Lilien 2018 Kopřivnice 1
6 Sladká Veronika 1997 Šternberk
7 Sladká Leontýna 2019 Šternberk
8 Sladký Jan 2019 Šternberk
9 Gajdošíková Denisa 1988 Rychvald (Tři neznámí z Rychvaldu plus jeden)
10 Vahalík Pavel 1985 Hůrka (Hůrka)
11 Vahalíková Agátka 2016 Hůrka (Hůrka)
12 Koníček Milan 2012 Přerov (Koníci)
13 Koníčková Pavla 1988 Přerov (Koníci)
14 Sněhotová Petra 1989 Ostrava (Snížci)
15 Sněhota Michal 1990 Ostrava (Snížci)
16 Langer Kamil 1980 Ostrava (Langoši)
17 Strakošová Monika 1992 Havířov
18 Burkert Viktorek 2020 Havířov
19 Burkert Petr 1987 Havířov
20 Havlová Petra 1991 Tichá (Havlíci)
21 Havel Jakub 1990 Tichá (Havlíci)
22 Havel David 2018 Tichá (Havlíci)
23 Havel Václav 2020 Tichá (Havlíci)
24 Bernáthová Zuzana 1989 Rožnov pod Radhoštěm
25 Kaplanová Kristina 1982 Čeladná (Team Mills)
26 Mills Daniel 2014 Čeladná (Team Mills)
27 Mills Olivia 2017 Čeladná (Team Mills)
28 Mills Adam 1983 Čeladná (Team Mills)
29 Bernáth Sebastian 2015 Rožnov pod Radhoštěm
30 Stanislav Krstev 1954 Kopřivnice (Ivan Vladimirovič Mičurin)
31 Krstevová Dáša 1956 Kopřivnice (Ivan Vladimirovič Mičurin)
32 Bednář Filip 2010 Kopřivnice (Hledám WiFi)
33 Hřivňák Jakub 1980 Ostrava
34 Kaplanová Jitka 1958 Ostrava (Team Mills)
35 Čápová Monika 1992 Příbor
36 Bělunková Ivana 1960 Příbor
37 Kulpová Kája 2017 Skotnice (Bezva holky)
38 Kotlářová Nikol 2006 Ostrava (Bezva holky)
39 Kučová Tamča 1990 Skotnice (Bezva holky)
40 Kuča Honzík 2013 Skotnice (Bezva holky)
41 Kučová Eliška 2018 Skotnice (Bezva holky)
42 Kotlář Ondra 2003 Ostrava (Bezva holky)
43 Šimurdová Terezka 2002 Ostrava (Bezva holky)
44 Kulpová Terka 1991 Ostrava (Bezva holky)
45 Kotlářová Silva 1978 Ostrava (Bezva holky)
46 Kopečková Kamila 1982 Ostrava
47 Kopeček Teošek 2010 Ostrava
48 Kopečková Dorotka 2012 Ostrava
49 Sokol Michal 1988 Ostrava (Eliščin gang)
50 Sokolová Tereza 1989 Ostrava (Eliščin gang)
51 Langrová Lucie 1982 Nový Jičín 1
52 malisek jiri 1965 Dolní moravice
53 Kubjátová Ludmila 1965 Dolní Moravice
54 Kopečný Ondrášek 1987 Rychvald
55 Kuklová Julinka 2020 Frýdlant nad Ostravicí (Vařila myšička kašičku)
56 Hezký Láďa 1967 Štramberk (U Hezounů)