Štramberský Jasoň
Založit blog Registrovat

4. ŠTRAMBERSKÝ JASOŇ         14 tras od 5 km do 53 km          03. října 2020

Startovní listina 2020

Celkem: 1112
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 65
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Machová Ivana 1991 Ostrava
2 Kryl Ondřej 1980 Ostrava (& Thór)
3 mix Thór 2018 -
4 Sobol Petr 1970 OSTRAVA
5 Chytilová Sabina 1997 Ostrava (Onule)
6 Škarka Michal 1993 Ostrava
7 Šestáková Petra 1984 Dolní Lutyně-Věřňovice (Bobjoři)
8 Šesták Lukáš 1981 Dolní Lutyně-Věřňovice (Bobjoři)
9 Carbol Lukáš 1985 Frýdek-Místek
10 Bogdanský Jakub 1995 Ostrava
11 Janeček Radim 1989 Dolní Benešov (Benešováci)
12 Mudríková Nikol 1996 Ostrava 8 (uLOVEná)
13 Kobielusz David 1990 Ostrava (uLOVEný)
14 Kabátová Marcela 1996 Ostrava (uLOVEní)
15 Marek Petr 1972 Ostrava
16 SMÍLEK gabriela 2005 KOMORNÍ LHOTKA
17 Dolanská Jitka 1972 Frýdlant nad Ostravicí
18 Hložánka Miloš 1962 Ostrava - Bělský les (Švagři)
19 Uhrík Eduard 1966 Ostrava (Švagři)
20 Šešulková Monika 1987 Frýdek-Místek (M&L)
21 Kubica Libor 1988 Frýdek-Místek (M&L)
22 Košárek Pavel 1993 Pardubice (PaKa)
23 Flachsová Kateřina 1992 Pardubice (PaKa)
24 Rajtrová Nikol 1991 Choryně (Lexaurini)
25 Škarka Pavel 1986 Studénka (Lexaurini)
26 Kulasová Michaela 2002 Ludgeřovice
27 Pěntková Natálie 2000 Ludgeřovice
28 Šerková Dagmar 1976 Fulnek
29 Kučerová Zuzka 2000 Mořkov (SDH Hostašovice)
30 Hnilicová Ivča 2001 Hostašovice (SDH Hostašovice)
31 Alexová Barbora 1994 Frýdlant nad Ostravicí (Šest čuníků)
32 Pasičnyk Tomáš 1989 Frýdlant nad Ostravicí (Šest čuníků)
33 Farago Vojtech 1988 Petřvald
34 Švec Jaromír 1982 Frýdek - Místek
35 Zdarsová Kateřina 1993 Frenštát pod Radhoštěm (Prdelky)
36 Svobodová Michaela 1993 Nový Jičín (Prdelky)
37 Hudečková Barbora 2003 Ostrava (Tři kamarádi)
38 Adámek Martin 2000 Ostrava (Tři kamarádi)
39 Horváth Miroslav 1989 Nový Jičín (Lexaurini)
40 Krupárová Magdaléna 1994 Nový Jičín (Lexaurini)
41 Wolfová Barbora 1989 Bílovec
42 Vícha Patrik 1975 Havířov
43 Outrata Petr 1986 Havířov
44 Sušinová Hana 1988 Havířov
45 Hellebrant Dalibor 1980 Ostrava
46 Vašková Aneta 1993 Nový Hrozenkov
47 Blažek Michal 1989 Přerov
48 Šeděnka Karel 1979 Ostrava - Zábřeh
49 Janeczek Jiří 1979 Ostrava
50 Šeděnková Jitka 1979 Ostrava - Zábřeh
51 Miarka Rostislav 1981 Ostrava
52 Přibyl Ondřej 1985 Ostrava
53 Lexa Petr 1978 Olomouc
54 Volná Valérie 1986 Studenka
55 Volný Miroslav 1984 Studenka
56 Kučera Jan 1981 Ostrava
57 Štverková Lenka 1987 Pustějov
58 Sedláčková Klára 1990 Český Těšín
59 Urbánek Pavel 1975 Brodek u Prostějova (Už tam budem?)
60 Urbánková Anita 1979 Brodek u Prostějova (Už tam Budem?)
61 Kurtin Tomáš 1978 Karviná (Švagři)
62 Havelka Jakub 1991 Ostrava (Švagři)
63 Kubenkova Radmila 1969 Ostrava (Radmila + Petr)
64 Malecová Barbora 1994 Ostrava (Defender athlete)
65 americký stafordšírský teriér Banshee 2018 -
Celkem přihlášeno na tuto trať: 93
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Holub Radek 1982 Havířov (Bo kolobka)
2 Prusikova Zanka 1978 Havířov (Bo kolobka)
3 Prusikova Tea 2000 Havířov (Bo kolobka)
4 Prusik Maty 2006 Havířov (Bo kolobka)
5 Szopová Ivana 1977 Milíkov
6 Szopa Petr 1977 Milíkov
7 Szopa Erik 2010 Milíkov
8 Balner Radim 1988 Slatina
9 Teichmann Tomáš 1973 Hlučín (Malánky)
10 Teichmannová Gabriela 1975 Hlučín (Malánky)
11 Melecká Ladislava 1988 Skřipov
12 Hlaváčová Lenka 1980 Skřipov
13 Laryšová Nikola 1994 Skřipov
14 Martinák Lukáš 1995 Ostrava (Paleťáci)
15 Outrata Jan 1994 Ostrava (Paleťáci)
16 Pavel Marek 1998 Ostrava (Paleťáci)
17 Hrabovský Pavel 1983 Krásná pod Lysou Horou (Hraboši)
18 Hrabovská Jana 1986 Krásná pod Lysou Horou (Hraboši)
19 Cichá Ester 1970 Dolní Lutyně
20 Martynková Denisa 1982 Český Těšín
21 Martynek Jakub 2010 Český Těšín
22 Martynková Barbora 2013 Český Těšín
23 Martynek Radim 1977 Český Těšín
24 Pavel Martin 1995 Ostrava (Paleťáci)
25 Ležáková Petra 1978 Branka u Opavy
26 Šodkova Petra 1977 Ostrava (Bo kolobka)
27 Horák Roman 1975 Ostrava (Bokolobka)
28 Zacharová Hana 1982 Ostrava (Bokolobka)
29 Mžiková Pavla 1973 Trojanovice (Trojanovice)
30 Vašek Martin 1973 Ostrava
31 Macháček Tomáš 1975 Frýdek - Místek (bo kolobka)
32 Figielová Veronika 1984 Ostrava
33 Gavlák Miroslav 1984 Ostrava (Ostrava)
34 Šubertová Helena 1994 Ostrava (BO KOLOBKA!!!)
35 Francová Monika 1970 Ostrava (BOKOLOBKA TÝM OSTRAVA)
36 Dominiková Kača 1979 Ostrava (BoKolobka)
37 Madecki Gabriel 1979 Bohumín (BOKOLOBKA!!!)
38 Bulawová Barbara 1966 KOMORNÍ LHOTKA (smajlici)
39 Grulich Petr 1973 Vítkov (BOKOLOBKA!!!)
40 Grulich Jakub 2002 Vítkov (BO KOLOBKA !!!)
41 Augustin Michal 1966 Ostrava-Třebovice (Šlapeto)
42 Augustin Adam 2011 Ostrava-Třebovice (Šlapeto)
43 Mutina Jonatán 1966 Ostrava (Team Dr. Kadrnožkové)
44 Čudová Mirka 1960 Bystřice pod Hostýnem
45 Čuda Jiří 1955 Bystřice pod Hostýnem
46 Kupka Václav 1962 Děhylov
47 Melicharikova Hana 1983 Ostrava
48 ludvik roman 1977 Ostrava
49 Zajícová Nikola 1993 Klimkovice
50 Bestová Monika 1992 Jistebník
51 Kouský Jan 1993 Příbor
52 Jeníčková Markéta 1996 Příbor
53 Drahotová Veronika 1987 Ostrava (My tři)
54 Drahota Michael 1975 Ostrava (My tři)
55 Drahota Lukáš 2003 Ostrava (My tři)
56 Novotný Rostislav 1980 Třinec
57 Novotná Karin 1978 Třinec (Třinec)
58 Novotný Vojta 2005 Třinec
59 Neruda Jiří 1962 Děčín
60 Porzer Martin 1980 Ostrava (Heartbajci)
61 Gábrlíková Adéla 1991 Ostrava (Heartbajci)
62 Laštůvka Josef 1992 Ostrava (Heartbajci)
63 Porzerová Miroslava 1981 Ostrava (Heartbajci)
64 Madry Radka 1981 Ostrava (Heartbajci)
65 Vorek Ivo 1991 Ostrava (Heartbajci)
66 Marková Lucie 1992 Ostrava
67 Lakomý Tomáš 1990 Ostrava
68 Kaplarczyk Petr 1990 Ostrava (Best Workers)
69 Morávková Terezka 2008 Libchavy (Renova- Morávek)
70 Morávek Pavel 1975 Libchavy (Renova-Moravek)
71 Kostelník Petr 1979 Frenštát pod Radhoštěm
72 Tabáčková Alena 1989 Frenštát pod Radhoštěm
73 Svoboda Petr 1980 Havířov
74 Slívová Zdeňka 1969 Orlová (my dva a čas)
75 Parák Alexander 1964 Orlová (my dva a čas)
76 Mališ Miroslav 1991 Valašské Meziříčí (Nadšenci :-D)
77 Lakomý Jaromír 1968 Pustějov
78 Kuchař David 1975 Ostrava
79 Bár Daniel 1975 Hodslavice
80 Beránek Jakub 1993 Šenov (J-Elita Ostrava)
81 Keremidu Alexis 1996 Ostrava-Poruba (J-Elita Ostrava)
82 Váně Tomáš 1995 Ostrava-Poruba (BESKYDŠTÍ PACOŠI)
83 Běčák Tomáš 1992 Trojanovice (OSTRAVACY)
84 Běčák Petr 1992 Trojanovice (OSTRAVACY)
85 Lisová Stanislava 1988 Dolní Lutyně
86 Lis Bohumil 1967 Karviná - Nové Město
87 Lisová Renáta 1965 Karviná - Nové Město
88 Svrčina Jiří 1984 Ostrava
89 Kubáňová Kateřina 1978 Rožnov pod Radhoštěm
90 Müller Ondřej 1987 Ostrava (Bokolobka tým Ostrava)
91 Mincel Ivan 1983 Ostrava-Výškovice (EliMonstra)
92 Krhovjáková Gabriela 1974 p. Sviadnov
93 Krhovják Tomáš 1973 p. Sviadnov
Celkem přihlášeno na tuto trať: 92
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Uherková Veronika 1992 Bohumín (Prasonautky)
2 Dobiášová Leona 1988 Frýdek-Místek (Valeas Blog)
3 Dobiáš Václav 1985 Frýdek-Místek (Valeas Blog)
4 Přidalova Bohuslava 1993 Frýdlant nad Ostravicí (Frýdlant nad Ostravicí)
5 Vyvialová Petra 1982 Frýdek-Místek (Skalice)
6 Pospíšilová Blanka 1982 Frýdek-Místek (Holky v pohybu)
7 Mačejovská Eliška 2003 Metylovice (Chábři)
8 Janovská Natálie 2003 Frýdlant nad Ostravicí (Chábři)
9 Karásková Lucie 1988 Frýdlant nad Ostravicí (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
10 Karásek Martin 1989 Frýdlant nad Ostravicí (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
11 Kocián Jiří 1988 Frýdek-Místek (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
12 Polednikova Monika 1978 Orlova
13 Tylová Lenka 1965 Ostrava (Bodyland)
14 Kubošková Jana 1976 Markvartovice
15 Pientonova Eva 1959 Ostrava (Bodyland)
16 Richterová Iveta 1992 Ostrava (Prasonautky)
17 Cicha Natalie 1988 Ostrava
18 Cintlerova Lucie 1986 Metylovice
19 Molendová Martina 1975 Frýdek-Místek
20 Pryčková Monika 1985 Metylovice
21 Kubaláková Lucie 1997 Metylovice
22 BOC Dony 2018 -
23 Podleśny Czeslaw 1974 Třinec
24 Vávrová Marcela 1978 Třinec
25 Holubová Kristýna 1998 Štramberk (Bigo)
26 Holubová Lucie 2004 Štramberk (Bigo)
27 Kredba Daniel 1998 Frýdek-Místek (Bigo)
28 Matrasová Marta 1976 Ostrava (PARŤÁCI)
29 Matras Martin 1970 Ostrava (PARŤÁCI)
30 Zubalová Bohuslava 1975 Ostrava (PARŤÁCI)
31 Peturová Naďa 1972 Ostrava (PARŤÁCI)
32 Straková Libuše 1977 Jistebník (PARŤÁCI)
33 Doležílek Ivo 1973 Ostrava (PARŤÁCI)
34 Kubaláková Aneta 2004 Frýdlant nad Ostravicí
35 Zelenková Gabriela 1990 Bohumín - Nový Bohumín (Chemici a Maruš :D)
36 Zelenka Tom 1986 Bohumín - Nový Bohumín (Chemici a Maruš :D)
37 Hotová Maruš 1969 Bohumín - Nový Bohumín (Chemici a Maruš :D)
38 Kobielusz Drahoslav 1968 Třinec
39 Lipus Rostislav 1992 Třinec
40 Lipusová Ludmila 1963 Třinec
41 Hráček Tomáš 1987 Lysůvky (JdemeSeProjít)
42 Hráčková Ivana 1980 Lysůvky (JdemeSeProjít)
43 Halatová Andrea 1976 D.Domaslavice (veteráni v ohrožení)
44 Menšíková Bohunka 1978 D.Domaslavice (veteráni v ohrožení)
45 Bělavová Denisa 1978 H.Domaslavice (veteráni v ohrožení)
46 Tokaryk David 1987 Dolní Domaslavice (veteráni v ohrožení)
47 Zappe Petr 1972 Vojkovice (veteráni v ohrožení)
48 Jurajdová Hana 1993 Ženklava
49 Mráz Zdeněk 1989 Ženklava
50 Alexová Magdaléna 1998 Staré Město (Šest čuníků)
51 Kantor Jakub 1998 Frýdlant nad Ostravicí (Šest čuníků)
52 Alexová Dagmar 1968 Staré Město (Šest čuníků)
53 Alex Lubor 1969 Staré Město (Šest čuníků)
54 Mohylová Soňa 1976 Frýdek-Místek (Mohyláci)
55 Mohyla Roman 1978 Frýdek-Místek (Mohyláci)
56 Bryndačová Michaela 1995 Havířov
57 Lampová Violetta 1997 Hať
58 Šeliga Roman 1976 Ostrava (Kráčející kočandy a kocouři)
59 Muchová Barbara 1983 Hlučín (Kráčející kočandy a kocouři)
60 Gajerová Lucie 1980 Ostrava-Poruba (Kráčející kočandy a kocouři)
61 Šodková Barunka 2020 Ostrava (Lopatkovi)
62 Hrdina Pavel 1987 Ostrava (Turist)
63 Šodková Barborka 1993 Ostrava (Turist)
64 Wachtarczyková Zdenka 1972 Karviná 8
65 Wachtarczyk Michal 1975 Karviná 8
66 Machů Zuzana 1990 Ostrava
67 Szczurová Martina 1970 Ostrava
68 Müllerová Monika 1969 Ostrava
69 Müllerová Michaela 1994 Ostrava
70 Šenkýřová Andrea 1972 Karviná (Šenky team)
71 Šenkýř David 1975 Karviná (Šenky team)
72 Blizňák Petr 1975 Frýdek-Místek
73 Honsová Simona 1975 Frýdek-Místek
74 Dulavová Andrea 1975 Vyšní Lhoty
75 Hausová Vladislava 1969 Řepiště
76 POKLUDA Hynek 1976 Frýdek-Místek
77 Ponížilová Tereza 1994 Velká Bíteš (Rychlonožky)
78 Hrnko Alice 1992 Valašské Meziříčí (Rychlonožky)
79 Gruner Petr 1979 Frydek-Mistek
80 Palla Lubomír 1989 Havířov (#stghavirov)
81 Kantorová Eliška 2000 Frýdlant nad Ostravicí
82 Kantorová Šárka 1971 Frýdlant nad Ostravicí
83 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (Sheriff Wiggum Sport Team)
84 Cahlík Aleš 1981 Roznov pod Radhostem
85 Cahlík Tadeáš 1978 Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
86 Šot Petr 1978 Hradec nad Moravicí (Sheriff Wiggum Sport Team)
87 Reitšmíd Jiří 2000 Rychvald
88 Motyka Milan 1964 Orlová (Kelímci)
89 Giža Tomáš 1975 Rychvald (SK Černé plíce)
90 Dořičák Petr 1989 Zubří (Tetřevi)
91 Hrnková Jana 1992 Frýdek - Místek
92 Trčka Tomáš 1989 Zubří (Tetřevi)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 65
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Dragon Jan 2001 Ostrava - Zábřeh (Dáša Crew)
2 Blažek Milan 1977 Brno (Brno)
3 Čápová Lada 1970 Ostrava - Hrabůvka (SRTG Ostrava)
4 Czepiec David 1979 Třinec (Klub přátel Mloka)
5 Zámorský Bronislav 1998 Valašské Meziříčí
6 Kačmár Martin 1988 Třinec (Klub přátel Mloka)
7 Hruškovská Ivetrle 1967 Štramberk (Hrušky)
8 Hruškovský Radim 1964 Štramberk (Hrušky)
9 Peroutík Matyáš 2003 Kopřivnice (Klub přátel malých pivovarů)
10 Peroutík Štěpán 2005 Kopřivnice (Klub přátel malých pivovarů)
11 Peroutik Jiri 1974 Koprivnice (Klub přátel malých pivovarů)
12 Sladký Ondřej 1999 Frenštát pod Radhoštěm (Alkoholickoturistický oddíl)
13 Baran Jiří 1988 Frenštát p. R. (J. Baran Photographer)
14 Vaněk Pavel 1987 Frenštát pod Radhoštěm (PajdaLenka)
15 Střalková Lenka 1984 Frenštát pod Radhoštěm (PajdaLenka)
16 ŠTEFAN Martin 1975 Brno (M&D 4ever)
17 Štefanová Daniela 1977 Brno (M+D 4ever)
18 Šajtarová Lenka 1965 Ostrava (Ostrava)
19 Janyšková Terezie 1978 Ostrava
20 Fardová Tereza 1981 Nový Jičín
21 Kučera Jaroslav 1979 Trojanovice
22 Puczokova Andrea 1984 Novy Jicin
23 Preisnerová Renata 1981 Novy Jicin
24 Hrbková Lenka 1990 Novy Jicin
25 Hampl Radovan 1968 Valasske Mezirici
26 Tylichová Renáta 1964 Valašské Meziříčí
27 Německy ovčák Elvi Freya Hnědoočko 2018 -
28 Vacula Lukáš 1980 Ostrava - Zábřeh
29 Omachtová Markéta 1974 Ostrava (Omači)
30 Omacht Daniel 1971 Ostrava (Omači)
31 Lenka Uličníková 1992 Kateřinice
32 Špíšek Martin 1992 Valašské Meziříčí
33 Soušková Katy 1970 Havířov
34 klementová Gabka 1969 frýdek-místek
35 Pítr Stanislav 1991 Frenštát pod Radhoštěm (Alkoholickoturistický oddíl)
36 Blechtová Petra 1975 frenstat pod radhostem (PetraaLuba)
37 lichna lubos 1982 Frydlant Nad Ostravici (PetraALuba)
38 Matušková Martina 1978 Ludgeřovice (Prajzaci.cz)
39 Matušek Jakub 2006 Ludgeřovice (Prajzaci.cz)
40 Krúza Martin 1974 Frenštát pod Radhoštěm
41 Kaniová Veronika 1984 Ludgeřovice (Prajzaci...cz)
42 Pischczek Zuzana 1981 Petřkovice (Prajzaci...cz)
43 Pischczek Maximilian 2008 Petřkovice (Prajzaci...cz)
44 Potěšil Miroslav 1981 Valašské Meziříčí (Valašský čoháň)
45 Wilma Rafal 1974 Düsseldorf (Třinec (Klub přátel Mloka))
46 Ohnheiser Martin 1978 Fulnek
47 Kolářová Kateřina 1985 Zubří
48 pikálek pavel 1974 hustopeče nad bečvou
49 Gomola Adam 2002 Ostrava (Dáša Crew)
50 Guzdková Gabriela 1981 Veřovice
51 Chodurová Ivana 1981 Frýdlant nad Ostravicí
52 Guzdková Karolina 1983 Ženklava
53 Bočán Jaroslav 1982 Přerov
54 Vacková Lenka 1980 Přerov
55 Tomaniec Daniel 1979 Třanovice
56 Peprník Robert 1975 Třinec (Kery)
57 Bílková Martina 1990 Brno (Kapustňáčci)
58 Sysala Jan 1984 Brno (Kapustňáčci)
59 Kostelecká Šárka 1980 Ostrava (AHT team Ostrava)
60 Bajer Adam 1994 Kopřivnice
61 Rejzek David 1994 Kopřivnice
62 Rejzková Darina 1992 Kopřivnice
63 Poláček Jan 1990 Kopřivnice
64 Toufarová Bohumila 1984 Bohumín (LIBO2018)
65 Toufar Libor 1981 Prostřední Bludovice (LIBO2018)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 113
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Kot Miroslav 1955 Staříč (Staříč)
2 Kot Vítězslav 1979 Čejkovice
3 Pokludová Kateřina 1982 Staříč
4 Turečková Lenka 1985 Bohumin
5 Madziová Tereza 1983 Raškovice
6 Brož Pavel 1975 Staříč (Staříč)
7 Skibińská Lenka 1977 Třinec 6
8 Skibiński Marek 2004 Třinec
9 Skibiński Roman 1976 Třinec
10 Skibiński Vítek 2009 Třinec 6
11 Krenželokova Kateřina 1978 Ostrava
12 Lasevičová Gabriela 1978 Ostrava
13 Lasevič Jakub 2009 Ostrava
14 Krenželoková Karolína 2010 Ostrava
15 Polcer Lukáš 1987 Rožnov pod Radhoštěm (Beskydští Pacoši)
16 Urbancová Petra 1984 Markvartovice (My chceme medaili!!!)
17 Urbanec Jerži 1982 Markvartovice (My chceme medaili!!!)
18 Urbanec Drak 2011 Markvartovice (My chceme medaili!!!)
19 Tejklová Zdeňka 1966 Ostrava (My chceme medaili!!!)
20 Tejkl Ráďa 1993 Ostrava (My chceme medaili!!!)
21 Tejklová Lenka 1984 Rožnov pod Radhoštěm
22 Tejkl Petr 1987 Rožnov pod Radhoštěm
23 Šimíčková Lenka 1972 Rybí (Zívačka)
24 Šimíček Jan 1964 Rybí (Zívačka)
25 Šimíčková Nikol 1999 Rybí (Zívačka)
26 Orság Lukáš 1996 Kopřivnice (Zívačka)
27 Bolechovský Radek 1979 Studénka
28 Martínková Radka 1975 Kopřivnice
29 Matuštíková Michaela 1978 Ostrava
30 Matuštík Petr 1979 Ostrava
31 Kocichova Nikola 1991 Karvina
32 Lokajova Petra 1971 Karvina
33 Toth Tomáš 1991 Dobratice
34 Folgová Andrea 1984 Ostrava (BO máme čas!)
35 Sýkorová Michaela 1990 Ostrava (BO máme čas!)
36 Vykydalová Martina 1989 Ostrava
37 Vandas Jiří 1988 Ostrava
38 Trnová Kateřina 1992 Ostrava
39 Šmach Jiří 1992 Ostrava
40 von Bahnhof Šantal 2018 -
41 Hubová Simona 1991 Nový Jičín
42 Polášková Mirka 1982 Hlučín (Bobrovníky)
43 Barabaschová Petra 1977 Hlučín (Malánky)
44 Gregořica Daniel 1979 Ostrava
45 Heroldová Gabriela 1979 Petřvald
46 Lukáš Vlastimil 1980 Ostrava
47 Gregořicová Soňa 1980 Ostrava
48 Tobola Daniel 1979 Ostrava
49 Tobolova Renata 1983 Ostrava
50 Janyšková Lucie 1991 Nový Jičín
51 Kříženec Sheggy 2018 -
52 Kocián Tomáš 1967 Štramberk
53 Kociánová Božena 1967 Štramberk
54 Horák Zdeněk 1988 Mořkov
55 Horák Jiří 1989 Mořkov
56 Horáková Kateřina 1990 Mořkov
57 Hlavinková Lucie 1991 Hodslavice
58 Ondruchová Petra 1986 Býškovice
59 Skácelová Jaroslava 1977 Býškovice
60 Skácel Radek 1975 Býškovice
61 Skácel Petr 2020 Býškovice
62 Ondruch Jan 1984 Olomouc
63 Šebestík David 1980 Ostrava
64 Šebestíková Zuzana 1977 Ostrava
65 Wognerova Jana 1983 Ostrava
66 Kratochvílová Iva 1996 Nový Jičín
67 Hanc Petr 1995 Karvina (Beskydští pacoši)
68 Filáková Martina 1995 Frýdek-Místek (Chirurgie)
69 Hiklová Romana 1977 Příbor (Chirurgie)
70 Ptáčková Lucie 1985 Frýdek-Místek (Chirurgie)
71 Jurenka David 1971 Frýdek-Místek (Chirurgie)
72 Prokop Ostap 1989 Frýdek-Místek (Chirurgie)
73 Štrochová Zlatka 1995 Frýdek-Místek (Chirurgie)
74 Hessová Jane 1990 Český Těšín (Beskydští Pacoši)
75 Pachl Mirek 1988 Havířov
76 Foltynová Ula 1974 Oldřichovice
77 Spáčilová Dagi 1975 Ostrava
78 Smlová Jarka 1968 Klimkovice
79 Smola Láďa 1966 Klimkovice
80 Valášková Andrea 1972 Vřesina
81 Kočvarová Michaela 1985 Frýdek-Místek
82 Furmánková Eva 1996 Kopřivnice (Furmoši)
83 Pokusová Táťána 1974 Křtomil (SUPERHOLKY PIJÍ MOKITO)
84 Navrátilová Irena 1973 Křtomil (SUPERHOLKY PIJÍ MOKITO)
85 Zemánková Zdena 1972 Křtomil (SUPERHOLKY PIJÍ MOKITO)
86 Popová Jana 1975 Veřovice (SUPERHOLKY PIJÍ MOKITO)
87 Winklerová Eva 1978 Bystřice pod Hostýnem (SUPERHOLKY PIJÍ MOKITO)
88 Pabiánová Ivana 1959 Ostrava
89 Mihalová Petra 1969 Frýdek-Místek (Chirurgie)
90 Lišková Hana 1983 Opava
91 Lišková Natálie 2005 Opava
92 Melicherová Veronika 1998 Opava
93 Jordánová Ivona 1973 Jevíčko (Partneři)
94 Lovász Petr 1969 Praha (Partneři)
95 Malý Michal 1973 Havířov
96 Nováková Veronika 1991 Kravaře
97 Fabián Radek 1971 Ostrava (Fabíci)
98 Němec Pája 1996 Ostrava (Fabíci)
99 Kříženec Tedík 2018 -
100 Fabiánová Kačka 1994 Ostrava (Fabíci)
101 Rajdlová Monika 1992 Prostějov
102 Rajdlová Magda 1972 Prostějov
103 Witke Ondřej 1986 Ženklava
104 Dráčková Jana 1986 Nový Jičín
105 Pastrňák Adam 1987 Havířov
106 Erle Vojtěch 1990 Mořkov
107 Režnarová Veronika 1990 Štramberk (Štramberk)
108 Dvořák Tomáš 1944 Střelice
109 Čuda Jiří 1982 Přerov (Přerov-Lověšice)
110 Balázsová Kateřina 1977 Český Těšín (Český Těšín)
111 Lundová Kateřina 1996 Štramberk
112 Volek Pavel 1990 Nový Jičín
113 Suták Zoli 1991 Kopřivnice
Celkem přihlášeno na tuto trať: 121
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Hruškovský Jakub 1982 Kopřivnice (Hrušky)
2 Studená Lucie 1993 Kopřivnice (Hrušky)
3 Hruškovská Julie 2019 Kopřivnice (Hrušky)
4 Indrák Zdeněk 1968 Nový Jičín (Draci)
5 Bayerová Daniela 1980 Nový Jičín (Draci)
6 Jurakova Michaela 1991 Koprivnice
7 Kostelecký Jiří 1981 Kopřivnice
8 Kostelecká Lilien 2018 Kopřivnice
9 Švrčinová Naďa 1966 Veřovice (Bendži Team)
10 Sladká Veronika 1997 Šternberk
11 Sladká Leontýna 2019 Šternberk
12 Sladký Jan 2019 Šternberk
13 Brázdil Lukáš 1996 Bruntál
14 Bušfyová Silvia 1974 Frýdek-Místek (Tuláci)
15 Hevessy Marian 1974 Ostrava (Tuláci)
16 Pačesová Stanislava 1968 Ostrava (Tuláci)
17 Ambrožová Lenka 1967 Frýdek-Místek
18 Valečková Ivana 1966 Bruzovice
19 Krzyžánek Zdeněk 1965 Bystřice
20 BOC Temari 2018 -
21 Klimošova Barča 1982 Ostrava
22 Hudeček Martin 1976 Ostrava
23 Hudečková Monika 1975 Ostrava
24 Dyntarová Eva 1979 Moravská Ostrava a Přívoz (Prostě Běž Ostrava)
25 Dyntar Adam 2006 Moravská Ostrava a Přívoz (Prostě Běž Ostrava)
26 Kohutová Jiřina 1977 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
27 Řeháčková Anička 1995 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
28 Řeháčková Pavlína 1972 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
29 Škarpová Vlasta 1975 Stará Ves nad Ondřejnicí (Stará Ves nad Ondřejnicí)
30 Škarpová Lucie 2001 Stará Ves nad Ondřejnicí (Stará Ves nad Ondřejnicí)
31 Brzezinová Jiřina 1980 Frýdlant nad Ostravicí (Beskydský holky)
32 Martinátová Elen 1972 Frýdek-Místek (Hujerky)
33 Moškořová Renča 1979 Lučina (Hujerky)
34 Vojnarová Markéta 1992 Ostrava
35 Burša Radim 1979 Ostrava
36 Nytra Vlastimil 1963 Ostrava-Dubina (kčt vítkovice)
37 Kavecká Simona 1983 Ostrava
38 Hubáč Petr 1973 Ostrava (Modří šlápoti)
39 Slischková Silvie 1987 Ostrava (Modří šlápoti)
40 Tisoň Jaromir 1976 Ostrava (Modří šlápoti)
41 Novotná Zuzana 1985 Suchdol nad Odrou (Suchdol nad Odrou)
42 Novotný Jan 2012 Suchdol nad Odrou
43 Brenkusová Markétka 1991 Havířov
44 Kubíčková Lenka 1984 Olomouc
45 Bundilová Kateřina 1994 Olomouc
46 Stachurová Jana 1979 Frýdlant nad Ostravicí
47 Stachura Marek 2005 Frýdlant nad Ostrvicí
48 Cigánová Michaela 1995 Frýdek-Místek (◕_◕)
49 Džermanský Martin 1994 Kyjov (◕_◕)
50 Klimšová Markéta 1999 Dobrá (◕_◕)
51 Vargovský Jan 1995 Frýdek-Místek (◕_◕)
52 Seibert Jaroslav 1965 Příbor (Nas Ne Dogoniat)
53 Pospěchová Lucie 1974 Příbor (Nas Ne Dogoniat)
54 Reese Marcel 1972 Kopřivnice (Nas Ne Dogonjat)
55 Šimíček Petr 1982 Příbor (Nas Ne Dogoniat)
56 Ondruch Petr 1977 Kopřivnice (Nas Ne Dogoniat)
57 Žáčková Anička 1991 Praha (Malá čarodějka)
58 Žáčková Monini 1971 Ženklava (Malá čarodějka)
59 Majerová Šárka 1970 Velký Týnec
60 Kozelský Marek 1973 Ostrava
61 Výkrutová Sylva 1976 Ostrava
62 motličkova aneta 1994 orlová
63 Motličkova Šárka 1969 trojanovice
64 šmuk libor 1980 orlová
65 Bantha Maximus 2018 -
66 Border kolie Doktor Faust 2018 -
67 Vrablová Kristýna 2001 Studénka
68 Jugáš Dominik 1998 Velké Albrechtice
69 Krzyžánek Vojtěch 1987 Praha (Palma team)
70 Kulpová Kačka 1985 Karviná (Karviňačky)
71 Hanusková Darča 1994 Karviná (Karviňačky)
72 Andělová Jana 1970 Štramberk
73 Vítková Renáta 1966 Štramberk
74 Juráková Irena 1970 Kopřivnice
75 Chládková Iveta 1972 Spálov
76 Šustek Jaroslav 1968 Spálov
77 Ryšková Ivana 1967 Rychvald
78 Kvapilová Pavlína 1970 Ostrava
79 Schwarz Ondřej 1998 Velké Albrechtice
80 Macháčková Veronika 2000 Velké Albrechtice
81 Vrana Daniel 1998 Bílovec
82 Vojkůvka Mirek 1999 Bílovec
83 Valentík Milan 1990 Kopřivnice
84 Hubincová Markéta 1991 Havířov 4 (MarVla tourist)
85 Cholasta Vlastimil 1990 Ostrava- Poruba (MarVla tourist)
86 Pustějovská Radka 1984 Kopřivnice
87 Strakoš David 1993 Fryčovice
88 Eliášová Aneta 1995 Hradec Králové
89 Australský ovčák Ragi 2018 -
90 Nováková Marcela 1977 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
91 Novák Radek 1973 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
92 Hedvíčková Jitka 1975 Frenštát p.R
93 Školníková Vlasta 1977 Frenštát p.R
94 Sazovská Vojkůvková Monika 1978 Frenštát p.R
95 Kyselá Eva 1980 Mořkov
96 Hymlár Jiři 1971 Otice (HC Otice)
97 Hymlárová Ivana 1974 Otice (HC Otice)
98 Cahlík Petr 1981 Bystřice pod Hostýnem
99 Cahlíková Kristýna 1993 Bystřice pod Hostýnem
100 Hendrychová Valerie 1982 Ostrava (Hugo Team)
101 Feruga Zdeněk 1972 Ostrava (Hugo Team)
102 Voždová Jaňa 1967 Kojetín (Voždíci)
103 Vožda Ondra 1988 Kojetín (Voždíci)
104 Voždová Tera 1991 Kojetín (Voždíci)
105 Fíková Marcelka 1975 Kojetín (Fíkovička)
106 Gardavský Zbyněk 1990 Kojetín (Gazdík)
107 Skopalová Klára 2001 Sušice u Přerova (Sušice u Přerova)
108 Skopal Tomáš 2002 Sušice u Přerova (Sušice u Přerova)
109 Skopal Tonda 1971 Sušice u Přerova (Sušice u Přerova)
110 Barbuláková Klara 1996 Bohumín
111 Barbuláková Irena 1968 Bohumín
112 Babiš Lukáš 2008 Dolní Benešov (letiště Zábřeh)
113 Babiš Luboš 2006 Dolní Benešov (letiště Zábřeh)
114 Babiš Luboš 1969 Dolní Benešov (letiště Zábřeh)
115 Mimlich Petr 1965 Dolní Benešov (letiště Zábřeh)
116 Babišová Hana 1975 Dolní Benešov (letiště Zábřeh)
117 KREJČOVÁ Miloslava 1961 Bohumín (Prošoupem kecky!)
118 Krejčí Jaroslav 1957 Bohumín (Prošoupem kecky!)
119 Krejčí Stanislav 1986 Bohumín (Bolí mě nožičky...!)
120 KREJČOVÁ Klaudie 2011 Bohumín (Bolí mě nožičky...!)
121 Krejčí Richard 2013 Bohumín (Bolí mě nožičky...!)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 181
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Rolíšková Vladana 1978 Ostrava (Ostraváčci)
2 Vlková Melanie 1948 Ostrava (Ostraváčci)
3 Uhráková Tereza 1989 Suchdol nad Odrou (Terka a Olda)
4 Pluhařík Oldřich 1991 Nový Jičín (Terka a Olda)
5 Zajasova Eva 1988 Suchdol nad Odrou (Suchdolaci)
6 Zajad Jiří 1988 Suchdol nad Odrou (Suchdolaci)
7 Zajasova Teodora 2012 Suchdol nad Odrou (Suchdolaci)
8 Kladonicsova Olga 1970 Suchdol nad Odrou (Suchdolaci)
9 Bambušková Lenka 1976 Ostrava (Krilen)
10 Bambušková Kristýna 2008 Ostrava (Krilen)
11 Kabátová Iveta 1981 Starojická Lhota
12 Jakubcova Jana 1979 Starý Jičín
13 Lošáková Ester 1995 Štramberk
14 Greiplová Klára 1997 Ostrava
15 Žáčková Nikol 1997 Frýdlant nad Ostravicí
16 Lančová Hana 1990 Frýdek-Místek
17 Jančová Petra 1976 Holešov (Jump Team)
18 Kolibac Libor 1976 Ostrava (Jump Team)
19 Kalíková Růžena 1955 Boskovice
20 Matoušek Milan 1952 Štěpánovice
21 Sládeček Michal 1984 Přílepy (Jump Team)
22 Vojtášek Ladislav 1983 Přílepy (Jump Team)
23 Kolder Smutná Lenka 1977 Havířov (Leňulilinka team)
24 Kolder Pavel 1973 Havířov (Leňulilinka team)
25 Lančová Ivana 1984 Frýdek-Místek (Lančuvky)
26 Vranova Lucie 1973 Nový Jičín
27 David Miroslav 1972 Nový Jičín
28 Rumpová Alena 1972 Miškovice (Jump Team)
29 Zelinová Markéta 1980 Miškovice (Jump Team)
30 Michaleczová Bohdana 1982 Nový Jičín (Rebelky)
31 Jančálková Darina 1977 Děrné (Rebelky)
32 Jančálková Klára 1997 Děrné (Rebelky)
33 Jančálková Šárka 1999 Děrné (Rebelky)
34 Dobešová Michaela 1979 Olomouc (Rebelky)
35 Škucová Veronika 1979 Šenov u Nového Jičína (Rebelky)
36 Jančálková Hana 1983 Děrné (Rebelky)
37 Libišová Hanička 2013 Příbor
38 Libiš Pavel 1983 Příbor
39 Kovářová Renáta 1971 Nový Jičín (Beskydští Pacoši)
40 Hrachovcová Eliška 1999 Nový Jičín (Beskydští pacoši)
41 Byrtusová Monika 1999 Nový Jičín (Beskydští pacoši)
42 Dvorská Liba 1968 Jeseník nad Odrou (Beskadští Pacoši)
43 Toman Lukáš 1976 Kaňovice
44 Osorio Daniel 1989 Kopřivnice (Linda a Daniel)
45 Masudová Linda 1991 Kopřivnice (Linda a Daniel)
46 Nitschová Denisa 1985 Orlová
47 - Ron 2018 -
48 Návrat Marek 1978 Bohumín
49 Sekyrová Jitka 1979 Krhová
50 Sekyra Kuba 2007 Krhová
51 Zámorská Pavlína 1976 Valašské Meziříčí
52 Zámorská Věra 1950 Valašské Meziříčí
53 Povalová Jana 1965 Štramberk (Janinka)
54 Krupcová Erika 1992 Nový Jičín
55 Olšovský Dušan 1987 Nový Jičín
56 Hasslová Lada 1968 Ostrava-Mariánské Hory
57 Macošek Bronislav 1968 Ostrava
58 Verner Ondřej 2010 Kopřivnice
59 Mišová Dagmar 1983 Kopřivnice
60 Šimíčková Lenka 1980 Kopřivnice
61 Juríček Radoslav 1972 Senica
62 Kuncová Michaela 1979 Ostrava (favorité)
63 Bůžek Petr 1968 Studénka (favorité)
64 Klimková Kristýna 2006 Ostrava (favorité)
65 Hradická Eva 1966 Ostrava (favorité)
66 Navrátil Tomáš 1977 Ostrava (Běžci sobě)
67 Munzarová Denisa 1979 Kopřivnice
68 Bina Alex 2005 Kopřivnice
69 Munzar Maxim 2010 Kopřivnice
70 Mairingerova Barbora 1992 Odry (Toštíci)
71 Orlík Ondřej 1993 Odry (Toštíci)
72 Šimek Jan 1992 Ostrava (Š+B Team)
73 Šimek Petr 1995 Ostrava (Š+B Team)
74 Bromek Claudia 1996 Albrechtice u Českého Těšína (Š+B Team)
75 Bromek Gustav 1966 Albrechtice u Českého Těšína (Š+B Team)
76 Bromek Jolanta 1972 Albrechtice u Českého Těšína (Š+B Team)
77 Mozola Michal 1974 Havířov (Beskydští Pacoši)
78 Důbrava Petr 1979 Zlín
79 Volfová Petra 1975 Zlín
80 Důbravová Eliška 2008 Zlín
81 Ernestová Saruška 2003 Karviná-Hranice
82 Ernestová Vlaďka 1982 Karviná
83 Ernest Mirek 1959 Karviná-Hranice
84 Ernest Domča 2007 Karviná-Hranice
85 Páleníková Vlaďka 1974 Přerov
86 Šedová Jana 1976 Přerov
87 Strakoš Roman 1981 Hukvaldy
88 Golová Adriana 1983 Frýdlant nad Ostravicí
89 Szakal Viktor 1988 Prievidza SVK
90 Valíčková Miloslava 1959 Frýdek Místek (Frýdek Místek)
91 Rodić Adam 1997 Nový Jičín (Zdravožrouti)
92 Sokol Jiří 1990 Ostrava (Zdravožrouti)
93 Moškořová Kristýna 1997 Ostrava (Zdravožrouti)
94 Ohnheiserová Lucie 1994 Bystré (Sedl-Bys)
95 Quittová Anna 1993 Sedliště (Sedl-Bys)
96 Maschtowský Richard 1985 Ostrava Poruba
97 Janásek Aleš 1972 Ostrava (AAAA Výškovice)
98 Kimák Jiří 1965 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
99 Janásková Alena 1976 Ostrava (AAAA Výškovice)
100 Thomanková Alexandra 1974 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
101 Kimáková Monika 1965 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
102 Chovancova Lenka 1976 Senica
103 Gasparek Lubomir 1975 Senica
104 Oherová Eva 1990 Kopřivnice
105 Šeda Luboš 1974 Přerov
106 Bůžková Marie 1974 Bohumín
107 voříšek Amálka 2018 -
108 Macháček Jan 1963 Lichnov
109 Zdarsova Jana 1969 frenstat pod radhostem
110 Czechowiczová Květa 1955 Karviná
111 Vlášek Petr 1971 Karviná
112 Vlášková Pavla 1974 Karviná
113 Vlášek Honza 2002 Karviná
114 Červenková Jiřina 1971 Praha 7
115 Vilímková Jitka 1992 Brno (Lopaťáci)
116 Vilímek Jakub 1987 Brno (Lopaťáci)
117 Svobodová Markéta 1982 Zlín (Marfťani)
118 Dudzik Davit 1979 Orlová - Lutyně (Beskydští Pacoši)
119 Hrabovská Jarmila 1974 Valašské Meziříčí
120 Fabiánová Léňa 1996 Ostrava (Zdravožrouti)
121 Ficek Milan 1989 Kunín (Team HYBAJ)
122 Tylová Eliška 1987 Nový Jičín
123 Hrnčířová Martina 1981 Studénka (Rebelky)
124 Grycová Marie 1979 Karviná 6 (Vendelíni Karviná)
125 Gašparová Barborka 2010 Karviná 6 (Vendelíni Karviná)
126 Gašpar Tadeášek 2010 Karviná 6 (Vendelíni Karviná)
127 Masopust Tomáš 1980 Karviná 6 (Vendelíni Karviná)
128 Malinová Kateřina 1976 Majetín (SDH Majetín)
129 Malina Jiří 1973 Majetín
130 Malina Michal 2009 Majetín
131 Malina Pavel 2011 Majetín
132 Mraz Miloslav 1981 Trojanovice (FrostMENi)
133 Mráz Maxmilián 2010 Trojanovice (FrostMENi)
134 Vozárová Kateřina 1981 Zlechov (SAKURA Team)
135 Tichoňová Kateřina 2002 Zlechov (SAKURA Team)
136 Balická Eva 1986 Hostašovice
137 Novotná Blanka 1986 Vsetín (Buřtíci)
138 Sikorová .: Lucie :. 1982 Frýdlant nad Ostravicí (Jsme CPE)
139 Lahodová Markéta 1983 Ostrava (***Jsme CPE***)
140 Kovaříková Pavlína 1969 Ostrava-Poruba (Myšákovci)
141 Doruška Petr 1987 Ostrava (Myšákovci)
142 Labusová Mirka 1960 Orlová (Myšákovci)
143 Čík Daniel 1975 Ostrava (Myšákovci)
144 Kubínková Kamila 1967 Vratimov, Horní Datyně (Myšákovci)
145 Poremská Jana 1968 Klimkovice
146 Poremski Venca 1967 Klimkovice
147 Yorkshire Jack 2018 -
148 Bertová Verča 1988 Ostrava (Bertovka)
149 Ivánková Olga 1973 ČESKÝ TĚŠÍN
150 Ivánková Kačenka 1998 Český Těšín
151 Ivánek Miroslav 1966 Český Těšín
152 Václavíková Magdaléna 1965 Karviná
153 Štens Marek 1992 Vendryně
156 Stradějová Jitka 1989 Vsetín (Buřtíci)
157 Švarcová Petra 1995 Daskabát (Psychosomatický průjem)
158 Švarcová Lia 1992 Daskabát (Psychosomatický průjem)
159 Smrčka Jeníček 1998 Kozlov (Psychosomatický průjem)
160 Stoklasa Fufík 1991 Přerov (Psychosomatický průjem)
161 Hammerová Aneta 1988 Ostrava (Bertovky lampa)
162 Janotová Mirča 1991 Soběchleby (Výletování s Fibi)
163 Jakeš Milďa 1990 Drahotuše (Výletování s Fibi)
164 Křívová Lucie 1987 Ostrava (Drž hubu a makej)
165 Tannertová Alena 1986 Ostrava
166 Perglová Ivana 1965 Štramberk
167 Wolf Roman 1979 Ostrava Dubina (Jsme CPE)
168 URU BARU 1993 ostrava (URU)
169 uru Anna 1973 Ostrava (URU)
170 URU MACO 1970 ostrava (URU)
171 Tillová Lenka 1973 Lubina
172 Jurišincová Jana 1973 Mořkov
173 Rendlová Monika 1974 Lipník nad Bečvou (Lipenská klika)
174 Cochlarová Kristýnka 2011 Kunčice pod Ondřejníkem
175 Cochlarová Jana 1976 Kunčice pod Ondřejníkem
176 Jakešová Andrea 1979 Zelinkovice (VALAŠSKÝ VICHR)
177 Ludviková Anna Elena 2012 Zelinkovice, Frýdek-Místek (VALAŠSKÝ VICHR)
178 Jakešová Lucie 1982 Horní Bečva (VALAŠSKÝ VICHR)
179 Jakešová Věra 1959 Horní Bečva (VALAŠSKÝ VICHR)
180 Jáchymová Mária 1999 Kopřivnice (Lenochodi na tripu)
181 Havlová Aneta 1999 Tichá (Lenochodi na tripu)
182 Fišer Jiří 1996 Příbor (Lenochodi na tripu)
183 Jáchym Václav 2005 Kopřivnice (Lenochodi na tripu)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 67
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Raab David 1989 Frýdek - Místek
2 Vojtíšková Kateřina 1995 Tísek
3 Rozsypálková Lada 2001 Kopřivnice (Stg crew)
4 Vojtíšek Štěpán 1999 Tísek
5 Ďuríšková Lenka 1987 Ostrava (Ragnarův sluha)
6 Halamíček Daniel 1981 Štramberk
7 Plešková Iveta 1989 Štramberk
8 Malinowská Kristýna 1989 Kopřivnice
9 Jurásková Lucie 2009 Ostrava - Dubina (Líné Pandy)
10 Pavlíčková Aneta 2005 Březová u Vítkova (Líné Pandy)
11 Pavlíčková Kateřina 2009 Březová u Vítkova (Líné Pandy)
12 Gebauerová Jedličková Zuzana 1986 Melč (Líné Pandy)
13 Jedlička Martin 1989 Melč (Líné Pandy)
14 Krbová Marie 1977 Dolní Bečva (Líné Pandy)
15 Pavlíčková Iveta 1976 Březová u Vítkova (Líné Pandy)
16 Pavlíček Lukáš 1978 Březová u Vítkova (Líné Pandy)
17 Jurásek Petr 1977 Ostrava - Dubina (Líné Pandy)
18 Jurásková Kateřina 1975 Ostrava - Dubina (Líné Pandy)
19 Jurčík František 1986 Ostrava-Poruba (Líné Pandy)
20 Jurásková Markéta 2004 Ostrava - Dubina (Líné Pandy)
21 Jurčíková Soňa 1961 Ostrava - Poruba (Líné Pandy)
22 Czerný Daniel 1969 Ostrava - Svinov (Líné Pandy)
23 Czerná Lucie 1971 Ostrava - Svinov (Líné Pandy)
24 Konderlová Zuzana 1985 Píšť (Píšť)
25 Konderlová Lenka 1960 Píšť
26 Klossová Jana 1962 Ostrava - Koblov
27 Mičková Rozálie 1988 Kopřivnice
28 Mička Šimon 1988 Kopřivnice
29 Havlova Rozarka 2016 Frenštát pod Radhoštěm (Frenštát pod Radhoštěm)
30 Bartoňová Amálka 1986 Frenštát pod Radhoštěm (Frenštát pod Radhoštěm)
31 Ondruchova Vanesa 1986 Kopřivnice
32 Bartoňová Tereza 2005 Frenštát pod Radhoštěm
33 Židková Monika 1998 Kopřivnicie
34 Rychtářová Kateřina 1983 Březová (Stonožky)
35 Rychtářová Valentýna 2005 Březová (Stonožky)
36 Byrtusová Iveta 1981 Březová (Stonožky)
37 Byrtus Adam 2005 Březová (Stonožky)
38 Byrtus Dominik 2009 Březová (Stonožky)
39 Lichovníková Martina 1975 Březová (Stonožky)
40 Lichovník Ondřej 2006 Březová (Stonožky)
41 Lysík David 1979 Březová (Stonožky)
42 Lysík Matyáš 2008 Březová (Stonožky)
43 Rychtářová Lucie 2008 Březová (Stonožky)
44 kuhnova jana 1980 Lichnov (Slimacci)
45 Kuhnova Helena 1954 Lichnov (Slimacci)
46 Dandová Nikol 1993 Klimkovice (Knihovní moli)
47 Barglová Táňa 1971 Havířov-Šumbark (Knihovní Moli)
48 Mikulíková Pavlína 1981 Vsetín
49 Mikulík Patrik 2011 Vsetín
50 Čunek David 2010 Vsetín
51 Čunek Luboš 1982 Vsetín
52 Jakůbková Pavlína 1980 Nový Jičín (G8)
53 Nedbalová Iveta 1971 Frenštát p/R (ANDY TÝM)
54 Vašut Andreas 2017 Frenštát p/R (ANDY TÝM)
55 Nedbal René 1965 Frenštát p/R (ANDY TÝM)
56 Kneblová Eva 1967 Kopřivnce (ANDY TÝM)
57 Jílková Petra 1979 Nový Jičín (G8)
58 Mísařová Cácorka 1990 Studénka
59 Valny Roman 1975 Kopřivnice
60 Valná Jana 1976 Kopřivnice
61 Valná Nevěsta 1996 Kopřivnice
62 Zátopek Ženich 1993 Kopřivnice
63 Kaločová Bohunka 1959 Horní Datyně
64 Geryk Karel 1960 Havířov (Havířov)
65 Martens Soňa a Davídek 1986 Ostrava (Kočárky na vrcholy)
66 Reese Marcel 1999 Kopřivnice
67 Reese Maja 1976 Kopřivnice 1
Celkem přihlášeno na tuto trať: 28
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Krainová Iva 1978 Karviná (Šneci v běhu)
2 Mička Mirek 1970 Dolní Lutyně (Šneci v běhu)
3 Kotlářová Nikolka 2006 Ostrava (Bezva holky)
4 Kulpová Karolínka 2017 Ostrava (Bezva holky)
5 Kotlář Ondra 2003 Ostrava (Bezva holky a kluci)
6 Šimurdová Terezka 2002 Ostrava (Bezva holky)
7 Nováková Ája 2003 Ostrava (Bezva holky)
8 Novák Kubík 2002 Ostrava (Bezva holky a kluci)
9 Kulpová Terka 1991 Ostrava (Bezva holky)
10 Kotlářová Silva 1978 Ostrava (Bezva holky)
11 Jandová Šárka 1981 Ostrava (Bezva holky)
12 Veldamonová Marta 1975 Příbor
13 Legenyiová Naďa 1963 Doubrava
14 Rautová Josefínka 2019 Ostrava (MUFÍCI)
15 Rautová Andělka 2014 Ostrava (MUFÍCI)
16 Sterenčák Luke 1989 Brno (MUFÍCI)
17 Kubín Míša 1987 Brno (MUFÍCI)
18 Rautová Zuzana 1983 Ostrava (MUFÍCI)
19 Raut Pavel 1982 Ostrava (MUFÍCI)
20 Kabeláčová Kateřina 1987 Frýdek-Místek (Nýýý...šaa...)
21 Kabeláč Radim 1984 Frýdek-Místek (Věčný povaleč v5)
22 Baroňová Lůca 1993 Příbor (BO KOLOBKA!!!)
23 Šitavancová Iveta 1990 Příbor
24 Rychtr Michal 1988 Příbor
25 Nedomová Lenka 1992 Příbor
26 Hrabovská Lenka 1975 Příbor
27 Balcárková Lucie 1988 Příbor (JackieDaniels)
28 Balcárek Pavel 1987 Příbor (JackieDaniels)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 43
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Pavlíková Jitka 1975 Bílovec
2 Lazecká Dagmar 1957 Bílovec
3 Šindlerová Ivana 1969 Bílovec
4 Dubová Adéla 1980 Bílovec
5 Dubová Eliška 2003 Bílovec
6 Schubertová Zdenka 1960 Bílovec
7 Chupík Petr 1958 Děrné
8 Baran Jiří 1970 Frenštát pod Radhoštěm (Fotokroužek)
9 Krkoška Zdeněk 1951 Frenštát pod Radhoštěm
10 Laverová Olga 1980 Valašské Meziříčí
11 Konečná Jana 1982 Ostrava
12 Krieglerová Jana 1977 Trojanovice
13 Kriegler Jan 2006 Trojanovice
14 Menšíková Martina 1980 Frýdlant nad Oatravicí
15 Somrová Gabriela 1981 Frýdlant nad Oatravicí
16 Somrová Barbora 2012 Frýdlant nad Oatravicí
17 Menšík Martin 2010 Frýdlant nad Oatravicí
18 Malá Magdaléna 2009 Hranice 1
19 Malý Pavel 1974 Hranice (Hranice)
20 Hrabalova Jana 1970 Ostrava (Bílovec)
21 Mahdalová Libuše 1957 Bílovec (Bílovec)
22 Jandušíková Sára 2005 Haviřov (Haviřov)
23 Olecký Martin 1977 Darkovice (Ríšáci)
24 Olecká Eva 1980 Darkovice (Ríšáci)
25 Olecký Richard 2012 Darkovice (Ríšáci)
26 Fardová Marcela 1962 Nový Jičín
27 Koláček Tomáš 1968 Nový Jičín
28 Fardová Dorotka 2011 Nový Jičín
29 kolarczyková Tereza 2005 Orlová (Orlováci)
30 Lollek Martin 1978 Lipník nad Bečvou
31 Krybusová Silvie 2005 Lipník nad Bečvou
32 Lollková Pavlína 1976 Lipník nad Bečvou
33 Průcha Stanislav 1968 Vítkov (spolu)
34 Průchová Eva 1969 Vítkov (spolu)
35 Kurek Matyáš 2014 Město, Havířov (Jerychovci)
36 Kurek Jakub 1986 Havířov (Jerychovci)
37 Kurková Štěpánka 1989 Město, Havířov (Jerychovci)
38 Geryková Kateřina 1992 Veřovice
39 Pustějovská Patricie 1980 Frenštát p. R. (Nejlepší holky z nejlepšího Íčka)
40 Ďatková Karolina 1965 Frenštát p. R. (Nejlepší holky z nejlepšího Íčka)
41 Langrová Lucie 1982 Kopřivnice
42 Čápová Monika 1992 Příbor
43 Bělunková Ivana 1960 Příbor
Celkem přihlášeno na tuto trať: 127
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Břuska Michal 1987 Štramberk (Taťka a syn)
2 Břuska Vojtěch 2015 Štramberk (Taťka a syn)
3 Svoboda Tomáš 1978 Šumperk (PLAMEŇÁCI)
4 Pavlíčková Eliška 1987 Bystřice nad Pernštejnem
5 Hanus Marek 1996 Bystřice nad Pernštejnem
6 Lysová Michaela 1986 Trnávka (Žížalky)
7 Hajdučkova Soňa 1983 Trnávka (Žížalky)
8 Novák Honza 2014 Trnávka
9 Prochàzka Alešek 2012 Ostrava
10 Procházková Eliška 2017 Ostrava
11 Procházka Pavel 1989 Ostrava
12 Burakowská Kristýna 1993 Háj ve Slezsku- Chabičov
13 Górecki Adam 1989 Ostrava [3667]
14 Hubová Katka 1979 Starý Jičín- Janovice (PLAMEŇÁCI)
15 Hub Pepa 1976 Starý Jičín, Janovice (PLAMEŇÁCI)
16 Hub Radeček 2015 Starý Jičín, Janovice (PLAMEŇÁCI)
17 Šišková Martina 1993 Frýdek-Místek
18 Návrat Michal 1992 Frýdek-Místek
19 Geryk Michal 1983 Veřovice
20 Švecová Zuzana 1987 Odry (Moravské srdce)
21 Žídková Renata 1975 Háj ve Slezsku
22 Žídek Lumír 1966 Háj ve Slezsku
23 Burakowská Nikola 1993 Háj ve Slezsku
24 Bořucký Denis 1994 Oldřišov
25 Sobolová Zuzu 1987 Karviná
26 Szotková Terik 2009 Karviná (Karviná)
27 Kaňková Dori 2011 Karviná (Karviná)
28 Auerbachová Eva 1984 Holasovice - Kamenec (Kočičí Rytíři)
29 Uvíra Kubík 2015 Holasovice - Kamenec (Kočičí Rytíři)
30 Uvírová Zuzanka 2014 Holasovice - Kamenec (Kočičí Rytíři)
31 Uvíra Aleš 1983 Holasovice - Kamenec (Kočičí Rytíři)
32 Kohut Rudolf 1948 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
33 Řeháčková Verča 1991 Bítov (Bítovjáci)
34 Řeháček Jiříček 2016 Bítov (Bítovjáci)
35 Kohutová Jiřina 1949 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
36 Sochora Jakub 1987 Chotěbuz (Homolkovi)
37 Sochora Jakub 2018 Chotěbuz (Homolkovi)
38 Sochorová Zuzana 1990 Chotěbuz (Homolkovi)
39 Kotranyi Štefan 1949 Český Těšín (Homolkovi)
40 Kotranyi Hana 1965 Český Těšín (Homolkovi)
41 BAROŇ Štěpán 2013 Kopřivnice (Jarlipanek)
42 Lichnovská Jarmila 1962 Kroměříž (Jarlipánek)
43 Hubová Zdeňka 1987 Stary Jicin, Janovice (PLAMEŇÁCI)
44 Hubová Hanička 2013 Starý Jičín, Janovice (PLAMEŇÁCI)
45 Hubová Klárka 2019 Starý Jičín, Janovice (PLAMEŇÁCI)
46 Ivan Ladislav 1980 Frenštát pod Radhoštěm (Japarcar team)
47 Ivan Dominik 2006 Frenštát pod Radhoštěm (Japarcar team)
48 Ivanová Denisa 2009 Frenštát pod Radhoštěm (Japarcar team)
49 Macoszková Eliška 1984 Střítěž (3+1 ze Stříteže)
50 Kodaj Michal 1978 Střítež (3+1 ze Stříteže)
51 Macoszková Kačka 2011 Střítež (3+1 ze Stříteže)
52 Pazdera David 2012 Velká Polom (LEGÁČCI)
53 Pazderová Lenka 1986 Velká Polom (LEGÁČCI)
54 Pazdera Jakub 1984 Velká Polom (LEGÁČCI)
55 Pazdera Michael 2015 Velká Polom (LEGÁČCI)
56 Jurek Josef 1953 Kopřivnice (Kačík a Pepík)
57 Jurková Kateřina 1982 Kopřivnice (Kačík a Pepík)
58 Palatová Lucie 1984 Ostrava (Palatovi)
59 Palata Pavel 1975 Ostrava (Palatovi)
60 Palata Václav 2013 Ostrava (Palatovi)
61 Palata Jakub 2015 Ostrava (Palatovi)
62 Janečková Alenka 2007 Ostrava (Čertova Lhota)
63 Janečková Petra 1985 Ostrava (Čertova Lhota)
64 Kostolný Lukáš 1989 Ostrava (Kostíci)
65 Kostolná Denisa 1990 Ostrava (Kostíci)
66 Kostolný Alexandr 2014 Ostrava (Kostíci)
67 Krainová Štěpánka 2012 Chotěbuz (Sovičky)
68 Krainová Magdalénka 2015 Chotěbuz (Sovičky)
69 Krainová Marcela 1983 Chotěbuz (Sovičky)
70 Krauzovičová Lucie 1986 Albrechtice (Berušky)
71 Pospíšilová Markétka 2012 Albrechtice (Berušky)
72 Pospíšil Ondřej 2015 Albrechtice (Berušky)
73 Dřímalová Zita 1970 Bruzovice
74 Dudová Leontýnka 2012 Bruzovice
75 Duda Nikolas 2009 Bruzovice
76 Krainová Marie 1990 Stonava (Malá a Velký)
77 Čopík Radek 1987 Stonava (Malá a Velký)
78 Krainová Libuše 1952 Havířov (Mamča)
79 Vidomus Radek 1976 Nový Jičín (Nový Jičín)
80 Zelenková Miroslava 1986 Ženklava
81 Yorkshire/krysařík Meggie 2018 -
82 Zelenka David 2010 Ženklava
83 Zelenka Jakub 2012 Ženklava
84 David Marek 1998 Ženklava
85 Kohútová Petra 1986 Ostrava
86 Kohútová Lucie 1985 Ostrava
87 Hopanová Klára 1990 Kvasice (Quasky)
88 Robová Iva 1991 Kvasice
89 Francouzský buldoček Ronny 2018 -
90 Německý boxer Coco 2018 -
91 Doležalová Kateřina 1992 Opava
92 Havránková Helena 1993 Opava
93 Urbanská Jana 1970 Opava
94 Doležalová Zuzana 1966 Opava
95 Vidomus Zdeněk 1949 Nový Jičín (Nový Jičín)
96 Nešpor Levová Iveta 1986 Frýdek-Místek
97 Nešpor Tobiáš 2020 Frýdek-Místek
98 Suk Daniel 1980 Praha
99 Voldánová Peťa 1980 Hranice (Davčovi holky)
100 Šimečková Evík 1961 Humpolec (Davčovi holky)
101 Ambrožová Marťa 1987 Hranice (Davčovi holky)
102 Kývala Davča 2014 Hranice (Davčovi holky)
103 Sešínová Hana 1960 Mladá Boleslav (KČT Chlum)
104 Kaňková Teri 2009 Karviná
105 Břusková Karolína 2018 Štramberk (Taťka a syn + dcera)
106 Kowalczik Jindra 1963 Hlučín
107 Wija Karel 1991 Ostrava (Šaka-team)
108 Pagáčová Martina 1981 Ostrava (Šaka-team)
109 Kříženec Šaki 2018 -
110 Rogozná Veronika 1996 Ostrava (Šaka-team)
111 Kubesová Ivana 1977 Frýdek-Místek (Borci z Růžáku)
112 Lelek Jakub 2003 Sviadnov (Borci z Růžáku)
113 Kubesa Radim 1975 Sviadnov (Borci z Růžáku)
114 Turek Matyáš 2013 Sviadnov (Borci z Růžáku)
115 Walová Lenka 1973 Karviná 4 (40 wattů)
116 Mecznerová Zuzana 1986 Frýdek-Místek
117 Strnadel Jiří 1980 Frýdek-Místek
118 Gahérová Jana 1988 Ostrava (JáMa + 1)
119 Jaško Martin 1983 Ostrava (JáMa + 1)
120 Klézlová Šárka 1967 Ludgeřovice
121 Audy Jakub 1987 Ostrava - Bělský Les
122 Audy Marek 2014 Ostrava - Bělský Les
123 Audy Karolína 2017 Ostrava - Bělský Les
124 Audy Markéta 1987 Ostrava - Bělský Les (Audy family)
125 Guznarová Hana 1988 Vělopolí
126 Žůrková Zuzana 1981 Příbor
127 Žůrek Robin 2014 Příbor
Celkem přihlášeno na tuto trať: 16
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Sýkorová Pavlína 1970 Ostrava
2 Ligocká Dorinka 2015 Ostrava - Hrabůvka
3 Sýkora Aleš 1967 Ostrava - Hrabůvka
4 moraň vlastimil 1969 cesky tesin (kct ostrava banik)
5 moraň Ondra 2004 cesky tesin (kct ostrava banik)
6 Schmid Lukášek 1990 Ostrava (Schmidovic)
7 Sýkorová Kateřina 1997 Ostrava
8 Vajda Ladislav 1983 Ostrava
9 Fialova Lenka 1990 Ostrava
10 Ptáčková Pavlína 1973 Ivančice
11 Partschová Veronika 1991 Olomouc
12 Šplíchal Lumpi 2007 Příbor
13 Kostelecká Dagmar 1953 Ostrava (AHT team Ostrava)
14 Vlasáková Petra 1983 Frýdek-Místek (Kulhavé koleno)
15 Moroz Matyáš 2020 Frýdek-Místek
16 Moroz Michal 1981 Frýdek-Místek
Celkem přihlášeno na tuto trať: 80
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Vojkůvka Pavel 1986 Neplachovice (Vojkůvkovi)
2 Vojkůvková Lucie 1991 Neplachovice (Vojkůvkovi)
3 Vojkůvka Šimon 2018 Neplachovice (Vojkůvkovi)
4 Vojkůvková Barbora 2016 Neplachovice (Vojkůvkovi)
5 Černá Michaela 1983 Orlová
6 Černý Tomáš 1974 Brno
7 Bilová Věra 1955 Brno
8 Hellerová Věra 1959 Orlová
9 Martinková Michaela 1982 Brno
10 Jurečková Jesika 1994 Suchdol nad Odrou
11 Cábová Viktorie 2019 Suchdol nad Odrou
12 Konvičková Jana 1974 Ostrava-Hrabůvka
13 Německý ovčák Onta 2018 -
14 Konvička Petr 1967 Ostrava-Hrabůvka
15 Šmigura Radek 1991 Kopřivnice
16 Baroňová Monika 2011 Kopřivnice
17 Jalůvka Jiří 1987 Kopřivnice
18 Jalůvková Andrea 1990 Kopřivnice
19 Kopečný Martin 1987 Rychvald
20 Kopečná Barbora 1987 Rychvald
21 Kopečný Ondrášek 2019 Rychvald
22 Vahalík Pavys 1985 Hůrka (Hůrka)
23 Vahalíková Agátka 2016 Hůrka (Hůrka)
24 Birkáš Michal 1987 Dobratice (Birkášovic)
25 Birkáš Zuzka 1990 Dobratice (Birkášovic)
26 Birkáš vedoucí smečky Adrianka 2020 Dobratice (Birkášovic)
27 Krupa Jaromír 1947 Havířov-Podlesí (Havířov)
28 Krupová Jana 1949 Havířov-Podlesí
29 Beňo Radek 1969 Praha (Barranďák)
30 Gajdošíková Denisa 1988 Rychvald (Tři neznámí z Rychvaldu plus jeden)
31 Troppova Ivana 1982 Ostrava Poruba
32 Potykova Halina 1959 Dolní Lutyně Věřňovice
33 Galuskova Radka 1985 Dolní Lutyně Věřňovice
34 Galuskova Barbora 2010 Dolní Lutyně Věřňovice
35 Galuskova Daniela 2014 Dolní Lutyně Věřňovice
36 Carbol Martin 1986 Ostrava
37 Carbolová Malvínka 2020 Ostrava
38 Maschke Zuzana 1983 Ostrava
39 Maschke Mariana 2019 Ostrava
40 Vlastová Kristýna 1986 Ostrava
41 Vlastová Petra 1987 Ostrava
42 Kožáková Adélka 2015 Ostrava
43 Kožák Šimonek 2017 Ostrava
44 Lýsková Radmila 1983 Frýdek-Místek
45 Lýsková Laura 2012 Frýdek-Místek
46 Řeha Pavel 1984 Frýdek-Místek
47 Pašková Vladimíra 1959 Frýdek-Místek
48 Kutáčová Jana 1978 Kopřivnice
49 Kutáčová Eliška 2016 Kopřivnice
50 Kutáčová Marie 1959 Kopřivnice
51 Michna Bohumír 1946 Příbor
52 Musiolková Míša 1987 Karviná (Karviná)
53 Budošová Daniela 1992 Karviná (Karviná)
54 Musiolková Elenka 2016 Karviná (Karviná)
55 Kunčická Markéta 1988 Bohumín
56 Pašová Helena 1959 Duchcov
57 Paš Toník 1956 Duchcov
58 Soukupová Eva 1964 Duchcov
59 Leskovjanová Renáta 1991 Mankovice
60 Leskovjanová Ninuška 2016 Mankovice
61 Matoušek Jaroslav 1966 Praha
62 Řádková Lucie 1993 Tišnov
63 Řádková Réza 2006 Tišnov
64 Řádková Nelinka 2018 Tišnov
65 Řádek Luboš 1979 Tišnov
66 Legerská Zdeňka 1971 Frýdek-Místek
67 Matoušková Ingrid 1970 Praha
68 Vojáčková Lucie 1982 Brušperk
69 Vojáčková Michaela 2005 Brušperk
70 Gusty David 1986 Brušperk
71 Čajovi Ondra & Kristýna & Kryštůfek 1990 Ostrava Poruba (Rodinka na tripu)
72 Gawliková Baruška 1985 Ostrava (Barunka)
73 Kovaláková Julie 2018 Skotnice
74 Kovaláková Eliška 1989 Skotnice
75 Rachač Tobiáš 1986 Kopřivnice
76 Kotasová Martina 1989 Ostrava
77 Ševčíková Monika 1986 Ludgeřovice
78 Pácha Josef 1986 Otice
79 Foriška Štefan 1983 Příbor
80 Gřes Jiří 2000 Kopřivnice (KH Kopřivnice)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 21
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Šofrová Simona 1964 Ostrava 28 (Nětřa šmarovač)
2 Šofrová Lucie 1989 Ostrava 28 (Nětřa šmarovač)
3 Šofer Filip 2011 Ostrava 28 (Nětřa šmarovač)
4 Smajdorová Tereza 1990 Ostrava - Heřmanice
5 Branecká Veronika 1991 Ostrava
6 Svoboda Jiří 2005 Ostrava
7 Žárská Michaela 1976 Příbor
8 Koutecká Tereza 1990 Velké Hoštice
9 Bílková Markéta 1983 Huštěnovice
10 Mišák Vašík 2014 Huštěnovice
11 Mišáková Anička 2016 Huštěnovice
12 Kristen Táďa 2010 Mikolajice (Kristenčata)
13 Kristen Samik 2013 Mikolajice (Kristenčata)
14 Kristen Pavel 1983 Mikolajice (Kristenčata)
15 Kristen Markéta 1985 Mikolajice (Kristenčata)
16 Kvitová Zuzana 1990 Kopřivnice
17 Veličkova Zuzana 1985 Haviřov (Řeháček a spol :-))
18 Řehaček Tomáš 1988 Metylovice (Řeháček a spol :-))
19 Plackova Nikola 2008 Haviřov (Řeháček a spol :-))
20 Řehačkova Tereza 2019 Haviřov (Řeháček a spol :-))
21 Sasinová Lucie 1988 Ostrava - Proskovice (DinoSauer team)