Štramberský Jasoň
Založit blog Registrovat

3. ŠTRAMBERSKÝ JASOŇ         13 tras od 6 km do 53 km          18. května 2019

Startovní listina 2019

Celkem: 2523
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 118
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Vrablik Lukas 1991 ostrava (AVC)
2 Froncová Petra 1980 Dolní Lutyně-Věřňovice
3 Fronc Leszek 1979 Dolní Lutyně-Věřňovice
4 Sýkora Jan 1980 Ostrava (AVC)
5 Podhorní Kateřina 1993 ostrava (AVC)
6 Šlosarová Lenka 1971 ostrava (AVC)
7 Pavlinek Martin 1971 ostrava (AVC)
8 Urbánek Pavel 1975 Brodek u Prostějova
9 Urbanková Anita 1979 Brodek u Prostějova
10 Janeček Radim 1989 Dolní Benešov (Benešováci)
11 Mikulášová Jarmila 1979 Jamné nad Orlicí
12 Mařáková Kateřina 1973 Ostrava (Nakonec a skopec)
13 Šestáková Petra 1984 Dolní Lutyně - Věřňovice
14 Šesták Lukáš 1981 Dolní Lutyně - Věřňovice
15 Cváčková Natálie 1996 Ostrava - Mariánské Hory
16 Cváčková Ilona 2019 Ostrava - Mariánské Hory
17 Kulíšková Zuzana 1981 Ostrava
18 Babej Vladimír 1964 Rychvald (Rychvald)
19 adámek jiří 1996 ostrava (69)
20 Padrta Pavel 1997 Ostrava (69)
21 Kobielusz Drahoslav 1968 Třinec
22 majicek karel 1984 ostrava
23 Šesták Jindřich 1998 Ostrava (69)
24 Kamenčák Zbyněk 1997 Ostrava (69)
25 Damborsky Petr 1988 Ostrava Poruba (Opice)
26 Zabavská Martina 1993 Ostrava Zabřeh (Opice)
27 Švaňa Pavel 1971 Ostrava
28 Lessniak Petr 1994 Hlučín (Hlučín)
29 Krejčová Bohumila 1984 Bohumín (LIBO2018)
30 Toufar Libor 1981 Horní Bludovice (LIBO2018)
31 Kolomá Andrea 1978 Jablonne nad Orlici (Jablonne nad Orlici)
32 Vojáčková Julie 1985 Studénka (Panteři)
33 Holec Pavel 1981 Studénka (Panteři)
34 Maralík Petr 1974 Ostrava
35 Švec Jaromír 1982 Frýdek - Místek
36 Turek Martin 1981 Frenstat pod Radhostem (Hasiči Frenštát)
37 Pomaki Michaela 1977 Ostrava Poruba (Mile)
38 Mudríková Nikol 1996 Ostrava 8 (uLOVEná)
39 Kobielusz David 1990 Ostrava (uLOVEný)
40 Sýkora Vojtěch 1997 Ostrava (69)
41 Adamus Roman 1967 Praha
42 Kučerová Zuzana 2000 Mořkov
43 Hnilicová Ivana 2001 Hostašovice
44 Freisler Pavel 1976 Ostrava (Beskydští Pacoši)
45 Šatánek Jakub 1973 Palkovice
46 Wojnarová Martina 1988 Český Těšín
47 Kratochvílová Lenka 1973 Frýdlant nad Ostravicí
48 Malinová Marcela 1972 Frýdek-Místek
49 Farago Vojtech 1988 Petřvald u Karviné (Dáme brufík!)
50 Petrová Jarmila 1964 Frýdek-Místek (Rungo pro ženy)
51 Niedermeier Petr 1989 Ostrava-Zábřeh
52 Ondrejka Adam 1989 Ostrava (Dáme brufík!)
53 Poremski Vašek 1967 Klimkovice
54 Nečas Aleš 1982 Ostrava (Ani za nic)
55 Ivanová Andrea 1979 frenštat po radhoštěm
56 Mokrošová Eliška 1987 Ostrava
57 Lipka Petr 1974 Ostrava
58 Ondráček Petr 1973 Ostrava
59 Ondráčková Eliška 1973 Ostrava
60 Váně Tomáš 1995 Ostrava-Poruba (Ostrava)
61 Laryszová Pavlína 1988 Ludgeřovice
62 Siudová Adéla 1997 Rychvald
63 Górnisieiwcz Adam 1993 Ostrava (NB)
64 Elbl Matěj 1991 Ostrava (NB)
65 Dušková Kateřina 1974 Šenov u Nového Jičína
66 Vícha Roman 1982 Havířov
67 Vícha Patrik 1975 Havířov
68 Bartík Lukáš 1993 Frenštát pod Radhoštěm (Mountains Maniacs)
69 Strnadlová Jana 1999 Frenštát pod Radhoštěm (Mountains Maniacs)
70 Zientek Lukas 1984 Ostrava (Lurdaci)
71 Kolář Jindřich 1980 Praha (Dickheads)
72 Klvaňa David 1980 Lipník nad Bečvou (Dickheads)
73 Waldhauserová Šárka 1973 Ostrava (Bokolobka tým Ostrava)
74 Waldhauser Jiří 1969 Ostrava Hrabová (Bokolobka tým Ostrava)
75 Šajtarová Lenka 1973 Studénka (Mrožíci)
76 Terpitka Petr 1995 Pribor
77 Böhm Tomáš 1991 Havířov (Mrožíci)
78 Žižková Tereza 1992 Koprivnice
79 Piskallová Radka 1972 ostrava dubina (FORREST GUMP TÝM)
80 Vilk Radovan 1970 ostrava dubina (FORREST GUMP TÝM)
81 Karbanová Lucie 1983 Třinec
82 Karban Miloš 1979 70200
83 Dobiášová Beáta 1970 Frenštát pod Radhoštěm (dobiway)
84 Dobiáš Jakub 2000 Frenštát pod Radhoštěm (dobiway)
85 Mikešková Lenka 1996 Bystřice pod Hostýnem (ProPowerPlan)
86 Bartošek Pavel 1990 Hranice (TR Hranice)
87 Petrová Jana 1990 Skripov
88 Šešulka Miroslav 1962 Kopřivnice
89 Komendra Milan 1975 Ostrava-Poruba
90 Milata Emil 1996 Frenštát pod Radhoštěm
91 Šerková Dagmar 1976 Fulnek
92 štefanovie michaela 1998 Ľubietová (69)
93 Adámek Martin 2000 Ostrava (Tři kamarádi)
94 Los Vítězslav 1983 Ostrava (Alces alces)
95 Los Emma 1983 Ostrava (Alces alces)
96 Dvořáčková Jana 1981 Ostrava
97 matějka miloslav 1975 Ostrava
98 Foldyna Patrik 2001 Ostrava
99 Paterna Daniel 1993 Frenštát pod Radhoštěm (Tüm Yakczypp)
100 Drahota Michael 1975 Ostrava (wer+mi)
101 Drahotová Veronika 1987 Ostrava
102 Král David 1980 Brno (S jazykem na zemi)
103 Králová Nikola 1998 Brno (S jazykem na zemi)
104 Kryl Ondřej 1980 Ostrava (Thor)
105 Krayzlová Tereza 1987 Ostrava Mariánské Hory
106 Pivoňka Radovan 1978 Ostrava
107 Firková Lenka 1973 Ostrava (Snachy)
108 Firková Markéta 1978 Václavovice (Snachy)
109 Janšová Veronika 1987 Ostrava
110 Janša Jan 1985 Ostrava
111 Doneberkova Lenka 1975 Kroměříž
112 Habr Mirek 1960 Ostrava
113 Uhrík Eduard 1966 Ostrava
114 Belas Petr 1976 Ostrava (Beskydští pacoši)
115 Kozelský Dan 1994 Ostrava
116 Kopecká Yvona 1954 Ostrava-Hrabůvka
117 Kopecký Václav 1959 Ostrava-Hrabůvka
118 Kalus Roman 1967 Bystřice pod Hostýnem
Celkem přihlášeno na tuto trať: 163
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Šubertová Helena 1994 Ostrava (BO KOLOBKA!!!)
2 Macháček Tomáš 1975 Frýdek - Místek (BO KOLOBKA!!!)
3 Branecká Veronika 1991 Ostrava
4 Svoboda Jiří 2005 Ostrava
5 Buršova Michaela 1987 Havířov
6 Müller Ondřej 1987 Ostrava (Bokolobka tým Ostrava)
7 Műller Jaroslav 1959 ostrava (BO KOLOBKA Tým)
8 Plihal Antonin 1983 Ostrava
9 Szopová Ivana 1977 Milíkov
10 Szopa Petr 1977 Milíkov
11 Szopa Erik 2010 Milíkov
12 Balner Radim 1988 Slatina
13 Holub Radek 1982 Havířov (Bo kolobka)
14 Prusik Matyáš 2006 Haviřov (Bo kolobka)
15 Prusikova Zuzana 1978 Havířov (Bo kolobka)
16 Baroňová Lůca 1993 Příbor (Bokolobka tým Ostrava)
17 Šustek Ondřej 1985 Ostrava
18 Martínek Jan 1984 Ostrava
19 Čudová Mirka 1960 Přerov (Lověšice)
20 Čuda Jirka 1955 Přerov (Lověšice)
21 Teichmannová Gabriela 1975 Hlučín (Malánky)
22 Teichmann Tomáš 1973 Hlučín (Malánky)
23 Dominiková Kača 1979 Ostrava (BoKolobka)
24 Vítková Zuzana 1986 Vratimov (Hobby runners Vratimov)
25 Havelka Tomáš 1993 Vratimov
26 Madecki Gabriel 1979 Bohumín (BOKOLOBKA!!!)
27 Haladěj Radim 1985 Ostrava
28 Popp Lukáš 1980 Slatina u Bílovce (Poppíci)
29 Doubek Marek 1973 Ostrava
30 Doubeková Dagmar 1974 Ostrava
31 Doubeková Karolína 2008 Ostrava
32 Fajčík Roman 1992 Ostrava
33 Vavřina Jan 1952 Ostrava -3 (Loudavý dědek)
34 Hýlová Martina 1992 Stará Ves nad Ondřejnicí
35 Křivánková Kateřina 1977 Ostrava
36 Novotná Karin 1978 Třinec (Třinec)
37 Novotný Rostislav 1980 Třinec
38 Novotný Vojtěch 2005 Třinec (Třinec)
39 Tarkotová Andrea 1973 OSTRAVA
40 Tarkota Marcel 1969 Ostrava
41 Žídková Kateřina 1979 OSTRAVA
42 Kvasnica Petr 1970 OSTRAVA
43 Lakomý Tomáš 1990 Ostrava (A BIKE CLUB OSTRAVA)
44 Marková Lucie 1992 Ostrava
45 Lakomý Jaromír 1968 Pustějov
46 Jarošová Kateřina 1989 Ostrava (LAS PALMAS BIKE)
47 Kubínek Rene 1966 Ostrava (LAS PALMAS BIKE)
48 Holeček Jiří 1970 Havířov (LAS PALMAS BIKE)
49 Kovalová Ingrid 1972 Havířov (LAS PALMAS BIKE)
50 Vujtkova michaela 1992 ostrava (Ostrava)
51 Vujtek Michal 1986 Ostrava
52 Vujtkova Jana 1967 Ostrava
53 Štůsek Jiří 1988 Ostrava (Z KOPCE SE NEŠLAPE!)
54 Zemčáková Tereza 1993 Ostrava (Z KOPCE SE NEŠLAPE!)
55 Sváček Jaroslav 1979 Bílá
56 Sváček Marek 2003 Brušperk
57 Grulich Petr 1973 Vítkov (BOKOLOBKA!!!)
58 Kučera Petr 1973 Ostrava (Ostrava)
59 Bár Daniel 1975 Hodslavice
60 Šimůnek Josef 1975 Ostrava2 (Sokol Hrabůvka)
61 Klusova Eva 1991 Havířov (Klusáci :-))
62 Klusová Miroslava 1962 Havířov (Klusáci :-))
63 Klus Jiří 1956 Havířov (Klusáci :-))
64 Sochacký Miloslav 1945 Ostrava (Stará Bělá)
65 Kwieková Iveta 1992 Dolní Lutyně
66 Fuková Karina 1980 Havířov
67 Vítek Milan 1963 Vratimov
68 Francová Moňule 1970 Ostrava (BoKolobka Tým Ostrava)
69 Krupa Miroslav 1966 Ostrava (L&M)
70 Krupová Lenka 1975 Ostrava (L&M)
71 Lapiš Jaromír 1956 Petřvald
72 Lisnikova Arlena 1977 Mokré Lazce (Makáči)
73 Lisník Radek 1975 Mokré Lazce (Makáči)
74 Lisníková Bára 2006 Mokré Lazce (Makáči)
75 Habramová Eva 1986 Bohumín (Makáči)
76 Hořínová Denisa 1980 Ostrava
77 Opletalová Jana 1982 Ostrava
78 Moravek Pavel 1976 Libchavy (Renova-Moravek)
79 Michalová Silvie 1970 Ostrava
80 Olšanský Antonín 1946 Ostrava-Hrabůvka (Sokol Hrabůvka)
81 Sobol Petr 1967 Ostrava
82 Sobol David 2005 Ostrava
83 Bajgar Marek 1992 Ostrava (M+M)
84 Kalousková Michaela 1990 Ostrava (M+M)
85 Buryanová Veronika 1979 Ostrava (Berušky)
86 Dostálová Jarmila 1973 Ostrava (Berušky)
87 Bednařík Petr 1961 Jindřichov (Děda Béďa)
88 Kugler Jenda 1975 Ostrava (Bo kolobka)
89 Collenova Jana 1977 Ostrava - Moravská Ostrava
90 Varga Miroslav 1975 Martin
91 Macháč Pavel 1967 Ženklava
92 Kuchař David 1975 Ostrava
93 Šodková Petra 1977 Ostrava (BOKOLOBKA!!!)
94 Mutina Jonatán 1966 Ostrava (Team Dr. Kadrnožkové)
95 Vinčková Lucie 1981 Kravaře (Kravaře)
96 Both Vojtěch 1980 Kozmice
97 Porzer Martin 1980 Ostrava (Heart&Bike FNO)
98 Madry Radka 1981 Ostrava (Heart&Bike FNO)
99 Gábrlíková Adela 1991 Ostrava (Heart&Bike FNO)
100 Daňková Hanka 1952 ostrava (Tean Dr.Kadrnožkové)
101 Šimůnková Renáta 1974 Ostrava2 (Sokol Hrabůvka)
102 Chodurová Jana 1985 Ostrava-Výškovice (EliMonstra)
103 Mincel Eliška 2018 Ostrava-Výškovice (EliMonstra)
104 Zajícová Nikola 1993 Klimkovice
105 Bestová Monika 1992 Jistebník
106 Kowalczik Jindřich 1963 Hlučín
107 Kuderová Lenka 1972 Ostrava
108 Sopuch Martin 1994 Štramberk (Tom & Jerry)
109 Magerová Verča 1995 Ostrava (Tom & Jerry)
110 Ševčík Martin 1970 Ostrava
111 Řapková Monika 1979 Ostrava
112 Bureš Marcel 1981 Ostrava
113 Adamusová Petra 1971 Bohumín (Bohumínská mokřina)
114 Beránek Jakub 1993 Šenov (J-Elita Ostrava)
115 Fiala Jaroslav 1979 Ludgeřovice
116 Kijonková Monika 1995 Bohumín
117 Tkačuk Petr 1979 Ostrava
118 Urbancová Peťka 1981 Ostrava (BO PRINCEZNA KOLOBĚŽKA!!!)
119 Zajíčková Sabča 2006 Ostrava (BO PRINCEZNA KOLOBĚŽKA!!!)
120 Zajíčková Kamča 2006 Ostrava (BO PRINCEZNA KOLOBĚŽKA!!!)
121 Szotkova Darina 1986 Nošovice (Beskydští pacoši)
122 Szotek David 1976 Nošovice (Beskydští pacoši)
123 Zajícová Iveta 1975 Hustopeče nad Bečvou (Paja a Zajda)
124 Těšický Pavel 1974 Hustopeče nad Bečvou (Paja a Zajda)
125 Mihalíková Marťas 1977 Studénka (BO KOLOBKA !!!)
126 Holášková Tereza 1995 Ostrava (Best Workers)
127 Lípa Jaroslav 1968 Ostrava (Best Workers)
128 Siegelstein Jiří 1950 Frýdek-Místek
129 Siegelstein Patrik 1974 Janovice
130 Siegelstein David 1976 Ostrava
131 Gavlovská Monika 1992 Ostrava (Best Workers)
132 Bachořík Martin 1990 Ostrava (Best Workers)
133 Šrajer Jan 1991 Ostrava (Siemens)
134 Šittlerová Marie 1990 Ostrava (Siemens)
135 Kaplarczyk Petr 1990 Ostrava (Best Workers)
136 Šmuch Pavel 1990 Nový Jičín
137 Děngl Petr 1995 Frenštát pod Radhoštěm
138 Surý Petr 1985 Rožnov pod Radhoštěm
139 Žurková Zuzana 1978 Ostrava - Zábřeh (já a manžel)
140 Žurek Martin 1975 Ostrava-Zábřeh
141 Keremidu Michaela Alexis 1996 Ostrava - Poruba (J-Elita Ostrava)
142 Běčák Tomáš 1992 Trojanovice (OSTRAVACY)
143 Adamusová Jana 1946 Bohumín (Bohumínská mokřina)
144 Běčák Petr 1992 Trojanovice (OSTRAVACY)
145 macáková veronika 2019 Ostrava (Best workers)
146 musálková petra 1973 Ostrava (BO kolobka Ostrava)
147 Musálková Klára 2007 Ostrava (BO kolobka Ostrava)
148 Tumakova Aranka 1974 Ostrava (Bo kolobka!!!)
149 Krajda Martina 1970 Ostrava (BO KOLOBKA)
150 Štula Petr 1956 Ostrava-Dubina
151 Rosinská Rastislava 1991 Ostrava-Dubina
152 Bělas Jakub 1994 Orlová-Lutyně
153 Raška Oldřich 1953 Frenštát pod Radhoštěm
154 Dočkalová Tereza 1988 Ostrava
155 Korček David 1982 Kopřivnice (Kopřivnice)
156 Melčák Lukáš 1984 Kopřivnice (Kopřivnice)
157 Ošmera Ivan 1983 Kopřivnice (Kopřivnice)
158 Matzke Aleš 1989 Frýdek-Místek (krakeni)
159 Kudláčková Vendy 1988 Frýdek-Místek (krakeni)
160 Chalupka Tomáš 1990 Frýdek-Místek
161 Mrkosová Eliška 1988 Frýdek-Místek
162 Hořínek Jiří 1986 Dolní Lutyně (Starobělské Lurdy)
163 Rechtoris David 1981 Ostrava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 83
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Heczková Barbora 2002 Petrovice u Karviné
2 Poledníková Tereza 1999 Karviná Ráj
3 Kopřivová Jitka 1983 Hranice
4 Štainerová Hana 1985 Choryně
5 Štainer Pavel 1984 Choryně
6 Spratková Káťa 1989 Dačice
7 Besirska Mishel 1992 Dačice
8 Jack Russell terier Foxibald 2017 -
9 Galiová Inge 1980 Petrovice u Karviné (Stg Karviná)
10 Guzdková Karolina 1983 Ženklava
11 Guzdková Gabriela 1981 Veřovice
12 Chodurová Ivana 1981 Frýdlant nad Ondřejníkem
13 Kocichová Nikola 1991 Český Těšín
14 Lokajová Petra 1971 Karviná
15 Giža Tomáš 1975 Rychvald (SK Černé plíce)
16 Reitšmíd Jiří 2000 Rychvald (Rychvald)
17 Čuda Jiří 1982 Přerov (Přerov-Lověšice)
18 Černá Petra 1985 Drahotuše
19 Skibińská Lenka 1977 Třinec
20 Skibiński Marek 2004 Třinec
21 Skibiński Vítek 2009 Třinec
22 Skibiński Roman 1976 Třinec
23 Reitšmídová Aneta 1999 Rychvald (SK Černé plíce)
24 Kosťova Monika 1984 Karviná 4
25 Labrador Lucky 2017 -
26 Kielkovská Alena 1999 Karviná (Karviná)
27 Demša Dominik 1999 Petřvald (Petřvaldský synek)
28 Tyčová Jenny 1995 Pardubice (Not fast, just furious)
29 Rauer Marek 1998 Pardubice (Not fast, just furious)
30 Kříženec Endy 2017 -
31 Ulčáková Ajvi 1990 Studénka (Alkáči)
32 Koryčanská Niki 1991 Studénka (Alkáči)
33 Matoušek Cipísek 1968 Studénka (Alkáči)
34 Rúriková Mili 1988 Ostrava (Alkáči)
35 Barošová Martina 1987 Rožnov pod Radhoštěm
36 sibiřský husky Cara 2017 -
37 Kubik Vojta 2005 Bohumín-Záblatí
38 Kubik Radek 1978 Bohumín-Záblatí
39 Kubik Matyáš 2009 Bohumín-Záblatí
40 Kubiková Markéta 1980 Bohumín-Záblatí
41 Nováková Marcela 1977 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
42 Novák Radek 1973 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
43 Valná Vlaďka 1996 Kopřivnice (Siemens)
44 Zátopek Honza 1993 Kopřivnice
45 Volfová Gábina 1971 Rožnov pod Radhoštěm
46 Rumlová Veronika 1971 Rožnov pod Radhoštěm
47 Poledňáková Marie 1977 Dolní Bečva
48 Harokova Erika 1992 Karvina
49 Segedova Lucie 1994 Karviná 4
50 Turoňova Pavla 1993 Terlicko
51 Fišerová Irena 1980 Karviná
52 Gurecký Tomáš 1973 Ostrava
53 Gurecký Michal 2001 Malenovice
54 Gurecká Zuzana 2003 Malenovice
55 Novotný Josef 1941 Suchdol nad Odrou
56 Novotný Jan 2012 Suchdol nad Odrou
57 Skopal Tonda 1971 Sušice u Přerova (Sušice u Přerova)
58 Skopalová Klára 2001 Sušice u Přerova (Sušice u Přerova)
59 Skopal Tomáš 2002 Sušice u Přerova (Sušice u Přerova)
60 David Libor 1970 Těškovice
61 Papajová Miluše 1970 Bystřice
62 Aljašský malamut Kira 2017 -
63 Papaj Tomáš 1995 Bystřice
64 Kocur Jiří 1968 Bystřice
65 Kałuža Lukáš 1987 Karviná
66 Kulpová Kateřina 1985 Karviná
67 Surá Lucie 1991 Ostrava (Tuleň a Kuže)
68 Vlček Martin 1989 Frýdek-Místek (Tuleň a Kuže)
69 Gajdaczová Darina 1985 Frýdek-Místek (Jumperky)
70 Pavelcová Martina 1987 Frýdek-Místek (Jumperky)
71 Milek Tomas 1988 Praha
72 Krzyžánková Ivunia 1967 Bystřice
73 Krzyžánek Kuba 1989 Bystřice
74 Border Collie Temari 2017 -
75 Chadziandoniu Zdeněk 1988 Ostrava
76 Jančatová Elen 2007 Ostrava (Ostrava)
77 Jančata Filip 1974 Ostrava (Ostrava)
78 Balázsová Kateřina 1977 Český Těšín (Český Těšín)
79 Valný Roman 1975 Kopřivnice (Siemens)
80 Valná Jana 1976 Kopřivnice (Siemens)
81 Blažek Milan 1977 Brno (Brno)
82 Gernešová Zdenka 1978 Znojmo (Znojmo)
83 Krečmerová Kateřina 1984 Třinec
Celkem přihlášeno na tuto trať: 32
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Melecká Ladislava 1988 Skřipov
2 Hlaváčová Lenka 1980 Skřipov
3 Nehybová Simona 1996 Hranice (#dvadoneznama)
4 Kuča Ondřej 1990 Přerov (#dvadoneznama)
5 Mato Lenka 1983 Jívová (Maťo Team)
6 Maťo Michal 1984 Jívová (Maťo Team)
7 Maťo Mikuláš 2014 Jívová (Maťo Team)
8 Parůžková Šárka Fany 1969 Bravantice (Báječné ženy na koloběžce)
9 Melecká Klára 1992 Skřipov (Skřipov)
10 Haller Jan 1990 Opava (Skřipov)
11 Nedoma Radim 1962 Příbor
12 Brančíková Gabriela 1984 Olomouc
13 Brančík David 1980 Olomouc
14 Socha Jakub 2017 Štramberk (Štramberk Kopec)
15 Socha Jan 1956 Štramberk (Štramberk Kopec)
16 Sýkora Bronislav 1969 Příbor (Siemens)
17 Sýkorová Martina 1970 Příbor (Siemens)
18 Janás Pavel 1987 Ostravice (Siemens)
19 Bonk Andrea 1974 Kopřivnice (Siemens)
20 Mžiková Pavla 1973 Trojanovice (Trojanovice)
21 Harazim David 1993 Hlučín
22 Teichmannová Tereza 1994 Hlučín
23 Harazimová Lenka 1970 Kravaře
24 Marková Martina 1986 Kopřivnice (Markovci)
25 Marek Lukáš 1984 Kopřivnice (Markovci)
26 Marek Jakub 2008 Kopřivnice (Markovci)
27 Marek Daniel 2005 Kopřivnice (Markovci)
28 Smetová Simona 1987 Valašské Meziříčí
29 Smeta Daniel 1984 Valašské Meziříčí
30 Pargáčová Michaela 1991 Kopřivnice
31 Koďousek Petr 1987 Příbor
32 Šichorová Zdeňka 1970 Ostrava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 223
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Polášková Kristýna 1997 Ostrava (Ostravačky)
2 Polášková Romana 1977 Ostrava (Ostravačky)
3 Polášková Stella 2004 Ostrava (Ostravačky)
4 Láryšová Renáta 1971 Ostrava (Ostravačky)
5 Gubišová Soňa 1981 Dolní Lutyně
6 rotwailer Eliška 2017 -
7 Palenčárová Hanka 1987 Vratimov
8 Konečná Lucie 1981 Frýdek Místek
9 Konečný Tomáš 1981 Frýdek Místek
10 Návrat Michal 1992 Frýdek-Místek (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
11 Pospíšilová Blanka 1982 Frýdek-Místek (Rungo pro ženy)
12 Dobiáš Václav 1985 Frýdek-Místek (Valeas Blog)
13 Dobiášová Leona 1988 Frýdek-Místek (Valeas Blog)
14 Vávrová Marcela 1978 TŘINEC
15 Podlesny Czeslaw 1974 Třinec
16 Guznarová Hana 1988 Vělopolí
17 Mihulová Iveta 1986 Ostravice (Ostravačky)
18 Levová Iveta 1986 Frýdek-Místek
19 Kachel Jan 1995 Lučina
20 Žáčková Nikol 1997 Frýdlant nad Ostravicí
21 Polka Václav 1987 Morávka (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
22 Hruškovská Iveta 1967 Štramberk (Rychlá trojka)
23 Hruškovský Radim 1964 ŠTRAMBERK (Rychlá trojka)
24 Drozdova Iveta 1982 Lichnov (Rychlá trojka)
25 Hlaváček UImannová Monika 1978 Ostrava
26 Cicha Natalie 1988 Ostrava
27 Bušová Tereza 1977 Frýdek—Místek (Puppy a Fuffy)
28 Mikušová Jitka 1997 Palkovice (Puppy a Fuffy)
29 Polehlova Michaela 1978 Frýdek-Místek (Draculino)
30 Mikulec Rosťa 1978 Frýdek-Místek (Draculino)
31 Fajmon Petr 1976 Pribor (FajnyTým)
32 Tomanovicsová Lenka 1988 Ostrava - Poruba
33 Fajmonová Jana 1967 Pribor (FajnyTým)
34 Slavíčková Renáta 1973 Frýdek Místek (Šnečci)
35 Slavíčková Petra 2001 Frýdek Místek (Šnečci)
36 Šimíková Lenka 1975 Baška (Šnečci)
37 Šimík Jan 2003 Baška (Šnečci)
38 Pilich Adam 1989 Fryčovice (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
39 Henčl David 1988 Frýdek-Místek
40 Poštulková Kamila 1984 Frýdek-Místek
41 Luňáková Iveta 1965 Havířov (Beskydští pacoši)
42 Adámek Miroslav 1992 Havířov (Beskydští pacoši)
43 Babiszová Zdenka 1992 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
44 Klementová Gabriela 1969 Frýdek-místek
45 Mušzyňský Dominik 1995 Orlová (Beskydští pacoši)
46 Soušková Kateřina 1970 Havířov
47 Bojko Robert 1991 Třinec (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
48 Heimerlová Ivana 1977 Kopřivnice (Ženy v běhu)
49 Gerykova Petra 1974 Koprivnice (Ženy v běhu)
50 Homzová Pavlínka 1980 Ostrava
51 Horáková Kateřina 1998 Frýdek-Místek
52 Bača Jiří 1988 Frýdek-Místek
53 Bertová Veronika 1988 Ostrava (Beskydští pacoši)
54 Luknárová Adėla 1986 Bordovice (Bordovice)
55 Berta Petr 1982 Ostrava (Beskydští pacoši)
56 Korneta David 1976 Frýdek-Místek (Bubu)
57 Paríšková Jana 1973 Frýdek-Místek (Bubu)
58 Barchanski Roman 1977 Ostrava (Vlčáci)
59 Pospíšek Martin 1982 Ostrava (Vlčáci)
60 Procházka Stanislav 1989 Havířov (Vlčáci)
61 Gereková Soňa 1969 Frýdek-Místek
62 Gerek Tomáš 1968 Frýdek-Místek
63 Španihel David 1998 Ostrava (Beskydšti pacoši)
64 Široká Lada 1978 Frýdek Místek (Frýdek-Místek)
65 Široký Jáchym 2006 Frýdek Místek
66 Krátká Petra 1975 Frýdek-Místek (Kraťasi)
67 Krátký Daniel 1973 Frýdek-Místek (Kraťasi)
68 Raszka Miroslav 1990 Český Těšín (Beskydští pacoši)
69 Moroz Michal 1981 Frýdek-Místek (Kulhavé koleno)
70 Carbolová Kateřina 1987 Frýdek-Místek
71 Carbol Lukáš 1985 Frýdek-Místek
72 Květoň Radim 1983 Karviná (Vlčáci)
73 Charvátová Vlasta 1989 Ostrava (Ostravačky)
74 Pavlan Tomas 1981 valasske mezirici (Beskydští Pacoší)
75 Mališ Petr 1976 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
76 Škarka Michal 1993 Ostrava (Vlčáci)
77 AUO Bright Knight Green May-T 2017 -
78 Branna Petra 1989 Frýdek-Místek (Šnečci)
79 Dedková Barbora 1995 Ostrava (Šnečci)
80 Drkošová Lucie 1987 Frýdek-Místek (Šnečci)
81 Dudzik David 1979 Orlová - Lutyně ((Beskydští pacoši))
82 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (Sheriff Wiggum Sport Team)
83 Šot Petr 1978 Jakubčovice (Sheriff Wiggum Sport Team)
84 Pastorková Klára 1994 Frýdek-Místek
85 Kociánová Jeanne 1994 Metylovice
86 Grobařová Lucie 2019 Václavovice
87 Gelner Petr 1989 Rychvald
88 Cintlerova Lucie 1986 Metylovice
89 Kučová Veronika 1989 Paskov
90 Kučová Andrea 1971 Paskov
91 Kučová Magda 1994 Paskov
92 Walachová Pavlína 1990 Český Těšín (Beskydští pacoši)
93 Kubienka Libor 1991 Havířov (Beskydští pacoši)
94 Krčmář Michal 1983 Ostrava (Beskydští pacoši)
95 Flaszová Filipková Petra 1980 Třinec (Beskydští pacoši)
96 Český fousek Bejlís 2017 - (Beskydští pacoši)
97 Olszaria Yania 1981 Třinec (Beskydští pacoši)
98 Akita Inu Aidži 2017 - (Beskydští pacoši)
99 Rokošová Renáta 1975 Ostrava-Polanka (Beskydští pacoši)
100 Odstrčilová Petra 1986 Ostrava (Beskydští pacoši)
101 Mistrik Daniel 1988 FRÝDEK-MÍSTEK
102 Šimoňák Jiří 1983 Frýdek Místek
103 Ondryášová Zuzana 1976 Frýdek Místek
104 Foldyna Eduard 1990 Frýdek- Místek (Beskydští pacoši)
105 Jiráček David 1986 Frýdek-Místek (Šnečci)
106 Savický Jan 1975 Bruntál (Šnečci)
107 Košárek Oldřich 1988 Ostrava (Placatý Kámen)
108 Kutáčová Lenka 2000 Ostrava (Placatý Kámen)
109 Galuszka Bogdan 1975 Karviná (BP)
110 Mišunová Markéta 1986 Ostrava (Sestřičky)
111 Hladíková Soňa 1988 Ostrava (Sestřičky)
112 Kočvarová Michaela 1985 Frýdek-Místek
113 Pavlátková Veronika 1991 Ostrava (Beskydští Pacoši)
114 Solařová Lenka 1980 Bystřice pod Hostýnem (Beskydšti pacoši)
115 Solařová Leny 1999 Bystřice pod Hostýnem (Beskydšti pacoši)
116 ŠTEFAN Martin 1975 Brno (M&D 4ever)
117 Štefanová Daniela 1977 Brno (M&D 4ever)
118 Janyšková Terezie 1978 Ostrava
119 Bača Radomír 1964 Frýdek-Místek
120 Bačová Radomíra 1965 Frýdek-Místek
121 Mantič Marek 1984 Ostrava
122 Mantičová Petra 1984 Ostrava
123 Stachoň Dušan 1985 Ostrava (Vlčáci)
124 Gřešková Kateřina 1976 Ostrava (Run Magazin Team)
125 Hlisnikovská Pavla 1978 Frýdek-Místek
126 Raška Petr 1970 Třinec
127 Kaplan Jiří 1987 Frýdek-Místek (Hobby Runners Vratimov)
128 Cesar Aleš 1980 Vratimov (Hobby Runners Vratimov)
129 Uherková Veronika 1992 Bohumín (Prasonautky)
130 Richterová Iveta 1992 Ostrava (Prasonautky)
131 Machová Tereza 1991 Ostrava
132 Machová Eva 1970 Ostrava
133 Šimša Tomáš 1986 Ostrava
134 Kostkova Marcela 1968 Ostrava
135 Žáček Martin 1973 Petrovice u Karvine (Studenti)
136 Žáček Radovan 1997 Petrovice u Karvine (Studenti)
137 Švarcová Martina 1993 Kopřivnice
138 Sobek Dominik 1995 Frýdek-Místek
139 Německý ovčák Sunny 2017 -
140 Horák Aleš 1973 Prostějov
141 Gratzová Veronika 1991 Kravaře
142 Novák Václav 1987 Ostrava
143 Pastrňák Adam 1987 Havířov
144 Jurková Renata 1971 Frýdek-Místek
145 Pavelková Květa 1995 Nošovice
146 Tichánková Kristýna 1982 Havířov
147 Kitová Šárka 1973 Frýdlant nad Ostravicí (3+1)
148 Božoň Vladislav 1969 Frýdlant nad Ostravicí (3+1)
149 Polášek René 1981 Frýdlant nad Ostravicí (3+1)
150 Kalivoda Lukáš 1979 Frýdlant nad Ostravicí (3+1)
151 Horáková Tereza 1996 Laškov
152 pekarkova ilona 1996 Havirov (Beskydští pacoši)
153 Chromec Ivo 1960 Frýdek-Místek
154 Chromcová Jarmila 1968 Frýdek-Místek
155 Kubasová Gabriela 1991 Ludgeřovice (Býčice :-))
156 Chroboczková Barbora 1993 Frýdlant nad Ostravicí (Býčice :-))
157 Lišková Lucie 1986 Frýdek-místek
158 Hlisnikovský Martin 1975 Frýdek Místek
159 Horká Renáta 1984 FRÝDEK-MÍSTEK (Beskydští pacoši)
160 Zajacová Lucie 1992 Frýdek- Místek (Frýdek-Místek)
161 Stabravová Aneta 1991 Frýdek- Místek (Frýdek- Místek)
162 Lev Michal 1983 Frýdek-Místek
163 Vašková Kateřina 1990 Ostrava (Hakiho team)
164 Kovář Jiří 1990 Ostrava (Hakiho team)
165 Coton de Tuleár Hakim 2017 -
166 Koukalová Kateřina 1982 Ostravice (Ostravice)
167 Nováková Miroslava 1987 Pražmo
168 UHROVÁ PAVLA 1987 MORÁVKA
169 Horák Jiří 1972 Laškov
170 Horáková Dagmar 1975 Laškov
171 Konupka Jaromir 1988 Koprivnice
172 Rašková Klára 1990 Frenštát pod Radhoštěm (Sestry v akci)
173 Macháčová Iveta 1976 Životice u NJ
174 Uher Michal 1988 Hostěrádky-Rešov (Hukvaldský psíček)
175 Hlostová Martina 1991 Hostěrádky-Rešov (Hukvaldský psíček)
176 Kubanková Pavla 1967 Dětmarovice
177 Hlosta Jakub 1988 Nošovice (HC Sršni Nošovice / Hukvaldský psíček)
178 Heczková Pavla 1982 Třinec (Pa-Pa team)
179 Eštok Pavol 1980 Třinec (Pa-Pa team)
180 Ondryáš David 1974 Frýdek-Místek
181 Kubenkova Radmila 1969 Ostrava
182 Kubenka Petr 1969 Ostrava
183 Komendrová Denisa 2004 Ostrava-Poruba
184 Chloupková Renata 1990 Lysice (Hukvaldský psíček)
185 Matulík Václav 1969 Chlebovice
186 Matulíková Monika 1970 Chlebovice
187 Mrozowská Kamila 1965 Bordovice (Siemens)
188 Klímková Lucie 1982 Ostrava (Z(a)tracení turisté)
189 Uherková Daniela 2005 Raškovice (Z(a)tracení turisté)
190 Sikora Aleš 1968 Oldřichovice (Z(a)tracení turisté)
191 Zajíčková Kristýna 1990 Brno (Hukvaldský psíček)
192 Ngo Ondřej 1990 Brno (Hukvaldský psíček)
193 Mikšaník Martin 1971 Hlučín (MUMPUP)
194 Mikšaníková Hana 1971 Hlučín (MUMPUP)
195 Mikšaníková Tereza 1975 Ostrava (MUMPUP)
196 Stoček Jakub 1981 Frenštát p. R.
197 Jack Russell teriér Bella 2017 -
198 Pavliska Jakub 1987 Frýdek-Místek (RUMA SPORT / BBFM)
199 Burešová Martina 1982 Frýdek-Místek (Sestry v akci)
200 Voleníková Markéta 1992 Frýdek-Místek (Sestry v akci)
201 Brožová Lucie 1990 Štoky (Hukvaldský psíček)
202 Šelongová Broňa 1976 Ostrava
203 Blahetka Tomáš 1985 FRYDEK MISTEk (Beskydští pacoši)
204 Roman Jan 1995 Skotnice (Příbor (Z(a)tracení))
205 Navrátil David 1997 Kopřivnice (Tüm Yakczypp)
206 Drahota Lukáš 2003 Ostrava (wer+mi)
207 Baran Roman 1985 Ostrava-Dubina (noname)
208 Juřica Jiří 1991 Nošovice (Sršni Nošovice)
209 Juřicová Michaela 1994 Nošovice (Sršni Nošovice)
210 Ivánková Hana 1987 Frýdek - Místek (Kulhavé koleno)
211 Benešová Klára 1991 Brno (Hukvaldský psíček)
212 Karlík David 1990 Frýdek-Místek
213 Kubíková Sylvie 1983 Český Těšín
214 Gryžbon Lukáš 1989 Frýdek - Místek
215 Šimeček Kamil 1972 Horní Tošanovice
216 Šimeček David 2003 Horní Tošanovice
217 Nekvasilova Sandra 1987 Ostrava (Z(a)tracení turisté)
218 Rohál Jiří 1978 Rychvald
219 Stibůrková Jana 1983 Rychvald
220 Kubalik Vlastimil 1983 Janovice
221 Kubalík Matyáš 2009 Janovice
222 Kubalík Damián 2011 Janovice
223 Tomanovicsová Lenka 1983 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 158
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Jurajdová Hana 1993 Šenov u Nového Jičína
2 Dobrman Corry 2017 -
3 Geryk Martin 1987 Veřovice
4 Geryk Michal 1983 Veřovice
5 Cochlar Marek 1989 Kunčice pod Ondřejníkem (Turistický spolek Kunčice p. O.)
6 Wachtarczyková Zdenka 1972 Karviná (Karviná)
7 Wachtarczyk Michal 1975 Karviná (Karviná)
8 Fitrzyk Aleš 1974 Frýdek-Místek
9 Matějková Monika 1973 Frýdek-Místek
10 Matějková Natalie 2004 Frýdek-Místek
11 Jašková Kateřina 1992 Zlín (Svaly)
12 Hanzelka Petr 1992 Štramberk (Svaly)
13 Janů Tomáš 1988 Zlín (Svaly)
14 Fabiánová Kačka 1994 Ostrava (Ostrava)
15 Fabián Radek 1971 Ostrava (Ostrava)
16 Němec Pavel 1996 Ostrava (Ostrava)
17 Vaněk Pavel 1987 Frenštát pod Radhoštěm
18 Střalková Lenka 1984 Frenštát pod Radhoštěm
19 Trčka Tomáš 1989 Zubří (Zubří)
20 Ďatková Karolina 1966 Frenštát pod Radhoštěm
21 Ďatka Václav 1962 Frenštát pod Radhoštěm
22 Frnka Jarda 1975 Zubří (TK Zubr Zubří)
23 Špačková Leňa 1993 Trojanovice (Walking dead)
24 Barvík Rosťa 1985 Kopřivnice (Walking dead)
25 Páleníková Vlaďka 1974 Přerov (Přerovandy)
26 Šedová Jana 1976 Přerov (Přerovandy)
27 Křenovská Michaela 1994 Nový Jičín
28 Hruškovská Eva 1994 Štramberk
29 Dořičák Petr 1989 Zubří
30 Hedvíčková Jitka 1975 Frenštát Pod Radhoštěm
31 Školníková Vlasta 1977 Frenštát Pod Radhoštěm
32 Kyselá Eva 1980 Mořkov
33 Píitová Michaela 1981 Mořkov
34 Vojkůvková Monika 1978 Frenštát Pod Radhoštěm
35 Ferkovičová Radka 1980 Frenštát Pod Radhoštěm
36 Sváčková Lucie 1983 Frenštát pod radhoštěm
37 Zajíc Michal 1981 Studénka
38 Ohnheiser Martin 1978 Fulnek
39 Čtvrtečková Lenka 1978 Herálec (Klub diagnostikovaných včelařů)
40 Humpola Mojmír 1983 Slavičín (Klub diagnostikovaných včelařů)
41 Goršanov Michal 1984 Kopřivnice (Klub diagnostikovaných včelařů)
42 Bojanovský Pavel 1984 Znojmo (Klub diagnostikovaných včelařů)
43 Czepiec David 1979 Třinec (Klub přátel Mloka)
44 Szarzec Jiří 1988 Třinec (Klub přátel Mloka)
45 Wilma Rafal 1974 Düsseldorf (Třinec (Klub přátel Mloka))
46 Bazalková Jana 1975 Hulín (Hulín)
47 Vaculíková Renata 1975 Holešov (Hulín)
48 Obrátil Pavel 1968 Kopřivnice (Kávislák)
49 Švondrk Aleš 1973 Štramberk (Kavislak)
50 Oherová Eva 1990 Kopřivnice
51 Toman Lumír 1989 Hostašovice
52 Ficek Milan 1989 Kunín (Team HYBAJ)
53 Sokolová Tereza 1989 Ostrava (Equa bank)
54 Olejníková Daša 1997 Ostrava (Equa bank)
55 Kolasková Petra 1986 Ostrava (Equa bank)
56 Škrobal Radek 1976 Kozlovice (Kozlovice)
57 Kučerová Markéta 1981 Ostrava
58 Murková Nicol 1990 Ostrava (Equa bank)
59 Zdarsová Kateřina 1993 Frenštát pod Radhoštěm (Hejkalky)
60 Svobodová Michaela 1993 Nový Jičín (Hejkalky)
61 Dyluš Přemysl 1987 Ostrava (Equa bank)
62 Turoň Marek 1992 Bordovice (Kokotým)
63 Kopečková Ivana 1994 Dolní moravice (Kokotým)
64 Vašek Robin 1991 Veřovice
65 Sosenka Radek 1989 Bordovice (Kokotým)
66 Smetanová Sandra 1991 Ostrava (Myšmy)
67 Nováček Vítězslav 1991 Frýdek Místek (Myšmy)
68 Čečotka Jakub 1997 Bordovice (Kokotým)
69 Pientoňová Eva 1959 Ostrava
70 Matejčková Jarka 1970 Ostrava (Ostrava)
71 Karásková Lucie 1988 Frýdlant nad Ostravicí (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
72 Karásek Martin 1989 Frýdlant nad Ostravicí (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
73 Kocián Jiří 1988 Frýdek-Místek (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
74 Kuběnová Denisa 1972 Frenštát pod Radhoštěm (Pohorska jednota Radhošť)
75 Kuběna Milan 1963 Frenštát pod Radhoštěm (Pohorska jednota Radhošť)
76 Macejková Veronika 1991 Ostrava/Zábřeh
77 Staňková Michaela 1986 Petřvald
78 Radoňová Kateřina 1984 Havířov (To dame!)
79 Vrsecka Petra 1988 Otaslavice (To dame!)
80 Šajtarová Lenka 1965 Ostrava (Ostrava)
81 Čápová Lada 1970 Ostrava - Hrabůvka (SRTG Ostrava)
82 Cahlík Aleš 1981 Roznov pod Radhostem
83 Cahlík Zdeněk 1978 Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
84 Šurányi Monika 1984 Ostrava (My ještě nejsme starý!!!)
85 Valentík Milan 1990 Kopřivnice
86 Klečka Jaroslav 1999 Bartošovice (Zamilovaní pochůzkáři)
87 Strnadlová Michaela 1997 Frenštát pod Radhoštěm (Zamilovaní pochůzkáři)
88 Šenkýř David 1975 Karviná
89 Šenkýřová Andrea 1972 Karviná
90 Sikorová Lucie 1982 Frýdlant nad Ostravicí (Standardní tlupa)
91 JAŠEK Lukáš 1986 Studénka Butovice (Standardní tlupa)
92 JAŠKOVÁ Zuzana 1983 Studénka Butovice (Standardní tlupa)
93 Sedlák Jan 1986 Šenov (Standartní tlupa)
94 STM Lucie 1983 Přerov
95 Vlčková Petra 1970 Kopřivnice (Kopřivnice)
96 Stanieková Magda 1985 Ostrava - Výškovice (Lurďáci)
97 Turčeková Kateřina 1972 Ostrava - Výškovice (Lurďáci)
98 Kaďorek Matyáš 2010 Přerov
99 Jurajdová Lenka 1975 Ostrava-Zábřeh (Starobělské Lurdy)
100 Jurajda Radek 1975 Ostrava-Zábřeh
101 Rudinská Jitka 1976 Ostrava-Poruba
102 Rudinská Daniela 2003 Ostrava-Poruba
103 Václavíková Iveta 1972 Opava (Opavské šlapeto)
104 Zemanová Bohdana 1972 Opava (Opavské šlapeto)
105 Palyzová Martina 1974 Opava (Opavské šlapeto)
106 Palyzová Věra 1975 Opava (Opavské šlapeto)
107 Konečný Petr 1966 TICHÁ (Tichá)
108 Kahánková Dana 1967 TICHÁ (Tichá)
109 Mechlová Yvona 1976 Kopřivnice
110 Lešková Hana 1970 Ostrava
111 Štěpánová Jana 1978 Kopřivnice
112 Pobořilová Iveta 1977 Příbor
113 Korená Lucie 1993 Štramberk
114 Vachovcová Petra 1991 Ostrava/Zábřeh
115 Šurányi Karel 1975 Ostrava (My ještě nejsme starý!!!)
116 Fialová Eva 1960 Frenštát pod radhoštěm
117 Navrátil Tomáš 1977 Ostrava (Běžecká škola Ostravy-Jihu)
118 Najvar Lukáš 1995 Bordovice (Siemens)
119 Pavelková Tereza 1991 Lichnov (Siemens)
120 Cochlarová Jana 1976 Kunčice pod Ondřejníkem
121 Fialová Tereza 1992 Valašské Meziříčí (Trhala Fialky dynamitem)
122 Hymlár Jiři 1971 Otice (HC Otice)
123 Hymlárová IVANA 1974 Otice (HC Otice)
124 Brziaková Lenka 1982 Ludgeřovice
125 Dedková Barbora 1994 Ostrava
126 Dedek Radomír 2000 Ostrava
127 Dedek Ondřej 1967 Ostrava
128 Švrčina Mirek 1964 Veřovice
129 Švrčinová Naďa 1966 Veřovice (Bendži Team)
130 Hýl Marek 1993 Petřvald (el grifo)
131 Černoch Jakub 1992 Petřvald (el grifo)
132 Krajča Robert 1979 Havířov (Untouchables)
133 Sušinová Hana 1988 Havířov (Untouchables)
134 Novosadová Karla 1969 Vratimov
135 Pavelka Jan 1989 Kopřivnice
136 Stanečková Jana 1961 Frenštát pod Radhoštěm
137 Tomaniec Daniel 1979 Třanovice
138 Peprník Robert 1975 Třinec
139 Jurosz Miroslav 1985 Ostrava (ex-Equa bank)
140 Křížková Gabriela 1993 Ostrava (Čumáci)
141 Stavinoha Jan 1989 Ostrava (Čumáci)
142 Kříženec kokršpaněla Meggie 2017 -
143 Schajer Jan 1990 Český Těšín
144 Juřena Václav 1990 Kopřivnice
145 Jalůvka Adam 1989 Mniší
146 Palágyi Erika 1979 Kopřivnice (ÚPLNĚ !!!)
147 Pindurová Julie 2004 Kopřivnice (ÚPLNĚ !!!)
148 Zátopek Vojtěch 1999 Kopřivnice (ÚPLNĚ !!!)
149 Vajdová Stanislava 1977 Mniší (ÚPLNĚ !!!)
150 Pindurová Klára 2001 Mniší (ÚPLNĚ !!!)
151 Heraltová Katerina 2018 Novy Jicin (Hajdovi)
152 Hajda Jiří 1988 Novy Jicin (Hajdovi)
153 Adámková Petra 1989 Nový Jičín (Hajdovi)
154 Brodska Roxana 1968 Frenštát pod Radhoštěm
155 hrachová simona 1973 Frenštat pod radhoštěm
156 Šimečka Rendy 1988 Loučka u Nového Jičína (Nedolezu :-P)
157 Pollak Michal 1988 Český Těšín
158 Goldová Barborka 2017 Štramberk
Celkem přihlášeno na tuto trať: 131
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Libiš Pavel 1983 Příbor
2 Moravcová Jitka 1992 Brno (Lopaťáci)
3 Vilímek Jakub 1987 Brno (Lopaťáci)
4 Tylichová Renáta 1964 Valašské Meziříčí (R+R+A+M)
5 Hampl Radovan 1968 Valašské Meziříčí (R+R+A+M)
6 Puczoková Andrea 1984 Nový Jičín (R+R+A+M)
7 Puczoková Michaela 1986 Nový Jičín (R+R+A+M)
8 Zindler Lukáš 1991 Bílovec
9 Gelnarová Lucie 1990 Bílovec
10 Letochová Alena 1972 Brno
11 Letochová Andrea 2002 Brno
12 Dragon Jan 2001 Ostrava - Zábřeh
13 Bolechovský Radek 1979 Studénka
14 Čech Lukáš 1979 Kozojedy
15 Andělová Jana 1970 Štramberk
16 Šustek Jaroslav 1968 Spálov
17 Vítková Renáta 1966 Štramberk
18 Chládková Iveta 1972 Kopřivnice
19 Gelnar Lukáš 1993 Studénka (L^2)
20 Klusová Lucie 1996 Studénka (L^2)
21 Gomola Adam 2002 Ostrava
22 Kochová Gabriela 1977 Ludgeřovice
23 Koch Petr 1974 Ludgeřovice
24 Reese Marcel 1972 Kopřivnice
25 Šimíček Petr 1982 Příbor
26 Auer Tomáš 1981 Ostrava (Běžecká škola Ostrava-Jih)
27 Seibert Jara 1965 Příbor
28 Pospěchova Lucka 1974 Příbor
29 Ondruch Petr 1977 Kopřivnice
30 Vašek Martin 1973 Ostrava
31 Langer Jiří 1995 Ostrava
32 Švaňová Eliška 1969 Ostrava
33 Blahutová Martina 1975 Ostrava
34 Pálová Kateřina 1972 Ostrava-Poruba (3GUMIDI)
35 Sýkorová Aneta 1988 Ostrava
36 Navrátil Karel 1974 Kopřivnice
37 Navrátilová Petra 1975 Kopřivnice
38 Navrátilová Zuzka 2005 Kopřivnice
39 Winklerová Eva 1978 Bystřice pod Hostýnem (SUPERHOLKY PIJÍ MOKITO)
40 Zemánková Zdeňka 1972 Křtomil (SUPER HOLKY PIJÍ MOKITO)
41 Pokusová Táňka 1974 Křtomil (SUPER HOLKY PIJÍ MOKITO)
42 Navrátilová Irča 1973 Křtomil (SUPER HOLKY PIJÍ MOKITO)
43 Pagáčová Jana 1989 Ženklava
44 Pagáč Filip 1990 Mošnov
45 Vránová Ivana 1968 Ostrava
46 Šefránková Jitka 1977 Praha
47 Lysák Pavel 1960 Frenštát pod Radhoštěm (Frenštát pod Radhoštěm)
48 Foltová Veronika 1991 Ostrava
49 Folta Matěj 1990 Ostrava
50 Polová Helena 1967 Ostrava Poruba (Ostrava 3GUMIDI)
51 Pol Tomáš 2005 Ostrava Poruba (Ostrava 3GUMIDI)
52 Langerová Kamila 1984 Ostrava
53 Rožnovský Radek 1970 Ostrava
54 Hotová Gabriela 1990 Bohumín - Nový Bohumín
55 Zelenka Tomáš 1986 Bohumín - Nový Bohumín
56 Hotová Marie 1969 Bohumín - Nový Bohumín
57 Kratochvílová Iva 1996 Nový Jičín
58 Hanzelková Lenka 2019 Kopřivnice
59 Otruba Jaromir 1981 Bohumín
60 Šutová Kateřina 1990 Bohumín
61 Konůpka Petr 1981 Kopřivnice (Konůpci)
62 Kmecová Michaela 1992 Havířov - Podlesí (Couravé kozy)
63 Urbanová Markéta 1989 Stonava (Couravé kozy)
64 Popová Janča 1975 Veřovice (SUPER HOLKY PIJÍ MOKITO)
65 Macigová Petra 1992 Brno (Brno)
66 Keprtová Markéta 1992 Ostrava (Couravé kozy)
67 Hlavsová Radka 1978 Ostrava
68 Hlavsa Martin 1977 Ostrava
69 Blahová Lenka 2000 Ostrava
70 Hlavsa Ondřej 2009 Ostrava
71 Gajdečková Kateřina 1976 Opava
72 Dzurenková Andrea 1979 Opava
73 Firleyová Kateřina 1976 Opava
74 Batková Renáta 1966 Opava
75 Pracná Lucie 1974 Opava
76 Glogar Ladislav 1959 Kopřivnice (Kopřivnice)
77 Šuta Karel 1985 Brno
78 Volek Pavel 1990 Nový Jičín
79 Hradílková Markéta 1976 Bystřice pod Hostýnem
80 Kopečná Daniela 1974 Bystřice pod Hostýnem
81 Suták Zoltán 1991 Kopřivnice
82 Lundová Veronika 1990 Štramberk
83 Dresler Michal 1982 Kopřivnice
84 Dráčková Jana 1986 Nový Jičín
85 Witke Ondřej 1986 Ženklava
86 škop Martin 1969 Kopřivnice
87 Kunert Jaroslav 1976 Fulnek
88 Preisnerová Veronika 1984 Nový Jičín (No(Mad))
89 Preisnerová Renata 1981 Nový Jičín (No(Mad))
90 Hotová Simona 1989 Ostrava
91 Ružovič Tomáš 1986 Ostrava
92 Holazová Darina 1993 Brno (Lopaťáci)
93 Rosendorf Václav 1992 Brno (Lopaťáci)
94 Fabiková Michaela 1983 Valašské Meziříčí
95 Rohanová Pavlína 1972 Kunovice (Mamča)
96 Hrdličková Romana 1976 Ostrava
97 Hrdličková Adéla 2003 Ostrava
98 Hrdlička Dušan 1969 Ostrava
99 Hrdličková Dominika 1996 Ostrava
100 Hraško Petr 1993 Ostrava
101 Mičaník Černochová Kateřina 1991 Ostrava (Geobanda)
102 Mičaník David 1989 Ostrava (Geobanda)
103 Chladová Marcela 1985 Ostrava (M&M's)
104 Matůšová Marie 1992 Zlín (M&M's)
105 Vacková Lenka 1980 Přerov
106 Bradová Michaela 1993 Kopřivnice (Sexy kočky)
107 Bočán Jarda 1982 Přerov
108 Hůlová Kristýna 1993 Ženklava (Sexy kočky)
109 Bělcová Klára 1993 Příbor (Sexy kočky)
110 Valoušková Zuzana 1974 Ostrava (Ostrava)
111 Ermis Jiří 1982 Kopřivnice
112 Kis Pisti Štefan 1976 Ostrava
113 Kis Pisti Marketa 1977 Ostrava
114 Chechelský Daniel 1986 Kopřivnice
115 Veselá Darina 1992 Kopřivnice (Sexy kočky)
116 Žáčková Monika 1971 Ženklava (Čarodějky z Ženklavy)
117 Žáčková Anna 1991 Ženklava (Čarodějky z Ženklavy)
118 Lundová Kateřina 1996 Štramberk
119 Kolomaznikova Šárka 1978 Ostrava
120 Hývnarová Nikola 1991 Kopřivnice
121 Martinásek Patrik 1996 Kopřivnice
122 Jáchymová Mária 1999 Kopřivnice (Lenochodi na tripu)
123 Fišer Jiří 1996 Příbor (Lenochodi na tripu)
124 Jáchym Václav 2005 Kopřivnice (Lenochodi na tripu)
125 Bergerová Kristýna 1999 Kopřivnice (Lenochodi na tripu)
126 Vašíková Ivana 1975 Ostrava
127 Vašík Martin 2002 Ostrava
128 Glózová Eva 1977 Ostrava
129 Točík Pavel 2071 Praha
130 Weineltová Pavla 1987 Ostrava
131 Blahuta Martin 2006 Ostrava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 265
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Rolíšková Vladana 1978 Ostrava - Mariánské Hory
2 Sopuchová Jája 1989 Příbor
3 Nováková Lenka 1980 Prchalov
4 Nováková Klára 2007 Prchalov
5 Vernerová Moňas 1996 Havířov (Ostrava)
6 Řezníček Příšera 1980 Havířov
7 Řezníčková Momo 2003 Havířov
8 Řezníčková Maki 2007 Havířov
9 Mirka Polášková 1982 Hlučín - Bobrovníky (Bobrovníky)
10 Polášek Petr 1976 Hlučín-Bobrovníky (Bobrovníky)
11 Barabaschová Petra 1977 Malánky (Malánky)
12 Barabasch Libor 1977 Malánky (Malánky)
13 Rajchova Monika 1975 Zlín
14 Rajch Zdeněk 1977 Zlín
15 Rajch Adam 2006 Zlín
16 Rajch Matěj 2005 Zlín
17 Rajchová Natálie 2009 Zlín
18 Vaisová Jitka 1974 Brno
19 Vais Jiří 1976 Brno
20 Vais Šimon 2006 Brno
21 Vaisová Anna 2007 Brno
22 Mraz Miloslav 1981 Trojanovice (FrostMENi)
23 MRÁZ Maxmilián 2010 Trojanovice (FrostMENi)
24 Tořová Libuše 1977 Ostrava (Klííd)
25 Bůžek Petr 1968 Studénka (favorité)
26 Žáčková Taťána 1974 Kopřivnice
27 Hradická Eva 1966 Ostrava-Zábřeh (favorité)
28 Chroboczek Filip 1982 Kopřivnice
29 Černá Lucie 1991 Nový Jičín
30 Karšulín Ivo 1991 Nový Jičín
31 Rajdlová Monika 1992 Prostějov
32 Povalová Jana 1965 Štramberk (Janinka)
33 Szewieczkova Dita 1970 Český Těšín 1
34 Kufová Gabriela 1968 Český Těšín 1
35 Hřebačková Gabriela 1973 Český Těšín 1
36 Rakowská Renata 1969 Čeladná
37 Pospíšil Otmar 1974 Ostrava (klííd)
38 Pospíšilová Mirka 1978 Ostrava (klííd)
39 Pospíšil Kuba 2008 Ostrava (klííd)
40 Hrnčířová Milada 1962 Bílovec
41 Volná Majka 1967 Bílovec
42 Černý Matěj 1989 Ostrava-Zábřeh (Alpha Wolf Squadron)
43 Kreisová Kateřina 1992 Ostrava-Zábřeh (Alpha Wolf Squadron)
44 Kreis Matěj 1997 Háj ve Sl. (Alpha Wolf Squadron)
45 Trojková Eva 1999 Hlučín (Alpha Wolf Squadron)
46 Fabiánová Leňa 1996 Ostrava
47 Moškořová Kikinka 1997 Frýdek
48 Vlková Melanie 1948 Ostrava
49 Zolman Matěj 2000 Šenov
50 Musilová Šárka 1980 Karviná
51 Musil Michal 1969 Karviná
52 Musilová Klára 2006 Karviná
53 Musilová Adéla 2010 Karviná
54 Petrášová Ela 2011 Kopřivnice
55 Čipaková Nikola 1995 Český Těšín (ČipSik)
56 Sikora Martin 1970 Praha (ČipSik)
57 Vilšer Martin 1975 Bilovec (Bílovec)
58 Drápelová Renáta 1971 Bilovec
59 Gajdová Jitka 1969 Bohumín (Dráteníci)
60 Březovský René 1967 Kopřivnice (Dráteníci)
61 Rzodková Renata 1972 Orlová (Dráteníci)
62 Murin Jan 1975 Orlová (Dráteníci)
63 Bajerová Gabriela 2008 Štramberk
64 Bajerová Alena 1970 Štramberk
65 Vondráček Tomáš 1985 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ)
66 Vondráčková Lenka 1988 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ)
67 Vondráček Dominik 2014 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ)
68 Vondráčková Nikola 2016 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ)
69 Hruškovský Radek 1988 Štramberk (Hrušky)
70 Loflerová Kristýna 1993 Štramberk (Hrušky)
71 Nitschová Denisa 1985 Orlová
72 Návrat Marek 1978 Bohumín
73 mix Ron 2017 -
74 Peříková Janička 1986 Stará Ves nad Ondřejnicí (Komitologický omnibus)
75 Cvik Roman 1981 Jistebník (Komitologický omnibus)
76 Valihrach Kuba 1979 Ostrava (Komitologický omnibus)
77 Žůr Dalis 1971 Ostrava (Komitologický omnibus)
78 Janečková Radka 1978 Ostrava (Komitologický omnibus)
79 Žabenský Lumír 1977 Ostrava (Komitologický omnibus)
80 Kovář David 1980 Michálkovice (Komitologický omnibus)
81 Stoupencová Jejna 1983 Michálkovice (Komitologický omnibus)
82 Špetová Erika 1976 Ostrava (Komitologický omnibus)
83 Špeta Radim 1971 Ostrava (Komitologický omnibus)
84 Poremská Jana 1968 Klimkovice
85 Smola Laďa 1966 Klimkovice
86 Smolová Jaruš 1968 Klimkovice
87 Valášková Andy 1972 Vřesina
88 tillová lenka 1973 lubina
89 jurišincová jana 1973 mořkov
90 hrbáčková pavlína 1970 mořkov
91 kučerová marcela 1981 mořkov
92 pítrová eva 1978 mořkov
93 Kopecká Anna 1996 Hustopeče nad Bečvou
94 Žídková Veronika 1989 Hranice
95 Zámorská Martina 1977 Osek nad Bečvou
96 Zámorský Jindřich 1978 Osek nad Bečvou
97 Rhodésky Ridgeback Arine Bentley Akamoon 2017 -
98 Filak Martin 1981 Ostrava (Filákovci)
99 Filák Martin 2002 Ostrava (Filákovci)
100 Filáková Šárka 1981 Ostrava (Filákovci)
101 Filáková Kristýna 2008 Ostrava (Filákovci)
102 Jalůvková Aneta 1985 Nový Jičín
103 Gazárková Lenka 1988 Frýdek-Místek
104 Fojtíková Klára 1989 Frýdek-Místek
105 Rusková Zuzana 1989 Frýdek-Místek
106 Tkáčová Markéta 1988 Frýdek-Místek
107 Klusová Markéta 1989 Frýdek-Místek
108 Rudová Pavlína 1979 Česká Třebová (Orličtí Podhoráci)
109 Truhlář Dušan 1973 Česká Třebová (Orličtí Podhoráci)
110 Maršíková Klára 1981 Ústí nad Orlicí (Orličtí Podhoráci)
111 Truhlářová Eliška 2001 Česká Třebová (Orličtí Podhoráci)
112 Truhlářová Karolína 2000 Česká Třebová (Orličtí Podhoráci)
113 Maršík Robert 1980 Ústí nad Orlicí
114 Faltys Matěj 2000 Sloupnice (Orličtí Podhoráci)
115 Hubáčková Katarína 1972 Petřvald 1
116 Kubat Adam 1983 Ostrava (TERADA)
117 Pinterova Tereza 1989 Ostrava (TERADA)
118 Votýpková Dagmar 1987 Kopřivnice
119 Kozelková Lenka 1987 Opava (Úchylácká banda)
120 Vránová Monika 1976 Opava (Úchylácká banda)
121 Staněk Roman 1972 Opava (Úchylácká banda)
122 Staryszaková Martina 1975 Starý Jičín
123 Staryszaková Adéla 1998 Starý Jičín
124 Uchálová Michaela 1993 Kateřinice
125 RAŠOVÁ STANISLAVA 1975 Jakartovice (Jakartovice)
126 RAŠO VLADIMÍR 1976 JAKARTOVICE
127 RAŠO KRYŠTOF 1998 JAKARTOVICE
128 RÁSOCHOVÁ NATKA 2002 JAKARTOVICE
129 KOVÁŘOVÁ JANA 1981 JAKARTOVICE
130 KOVÁŘ JAREK 1977 JAKARTOVICE
131 CILEČKOVÁ MÍŠA 1977 JAKARTOVICE
132 CILEČEK RADOVAN 1976 JAKARTOVICE
133 Vyvialová Petra 1982 Frýdek-Místek (Skalice)
134 Přidalova Bohuslava 1993 Frýdlant nad Ostravicí (Frýdlant nad Ostravicí)
135 Žlebková Radka 1980 Nový Jičín
136 Žlebková Kristýna 2010 Nový Jičín
137 Heroldová Šárka 1986 Opava (Ořech gang)
138 Pedack Václav 1987 Opava (Ořech gang)
139 Pedacková Michaela 1984 Opava (Ořech gang)
140 kříženec Kevin 2017 -
141 kříženec Thanos 2017 -
142 kříženec Benji 2017 -
143 Ivánková Olga 1973 ČESKÝ TĚŠÍN (Ivánci a Václavky)
144 Ivánek Miroslav 1966 Český Těšín (Ivánci a Václavky)
145 Ivánková Kačenka 1998 Český Těšín (Ivánci a Václavky)
146 Václavíková Magdaléna 1965 Karviná (Ivánci a Václavky)
147 Huvar Jakub 1986 Příbor (Drtiči)
148 Janík Karel 1976 Ostrava (Drtiči)
149 Janíková Lucie 1977 Ostrava (Drtiči)
150 Novotný Jiří 1992 Ostrava (Drtiči)
151 Nedvídková Eliška 1992 Ostrava (Drtiči)
152 Grus David 1984 Mošnov (Drtiči)
153 Friedrich Petr 1988 Havířov (Drtiči)
154 Juhaszová Veronika 1991 Havířov (Drtiči)
155 Šmuk Libor 1980 Orlová
156 Motličková Aneta 1994 Orlová
157 Lišková Hana 1983 Opava
158 Lišková Natálie 2005 Opava
159 Melicherová Veronika 1998 Opava
160 Bernský salašničký pes Bela 2017 -
161 Masudová Linda 1991 Kopřivnice
162 Svobodová Šárka 1976 Kopřivnice
163 Valová Jana 1978 Krmelín (Fajn holky)
164 Sirýová Simka 1996 Krmelín (Fajn holky)
165 Valová Saška 2003 Krmelín (Fajn holky)
166 Kobělušová Jana 1978 Krmelín (Fajn holky)
167 Poruba Josef 1956 Kopřivnice (KČT Kopřivnice)
168 Hyklová Jitka 1979 Ostrava
169 Bednářová Markéta 1972 Ostrava
170 Bednář Vojta 2002 Ostrava
171 Sendlerová Pavla 1968 Horní Bludovice
172 Sendler Walter 1963 Horní Bludovice
173 Sendler David 1991 Horní Bludovice
174 Černá Monika 1989 Praha
175 Homola Jaromír 1979 Ostrava-Poruba
176 Fronczková Kateřina 1983 Opava-Kateřinky
177 Adamcova Radmila 1970 Nový Jičín (Novy Jicin)
178 Čegan Vladimír 1967 Nový Jičín
179 Majerová Andrea 1991 Příbor
180 Osorio Daniel 1989 Kopřivnice
181 Golová Markéta 1987 Ostrava
182 Neoralová Daniela 1972 Havířov
183 Neoral Karel 1972 Havířov
184 Ondřej Miroslav 1999 Spálov (YoungBlood)
185 Juřicová Sára 2001 Nový Jíčín (YoungBlood)
186 Černický Jakub 1999 Vražné (YoungBlood)
187 Vahalíková Lucie 2000 Hostašovice (YoungBlood)
188 Kostelecká Šárka 1980 Ostrava (AHT team Ostrava)
189 Havelková Martina 1977 Ostrava
190 Havelka Kamil 1975 Ostrava
191 Havelka Jakub 2004 Ostrava
192 Havelka Radek 2009 Ostrava
193 Schindlerová Dana 1971 Kopřivnice (Kopřivnice)
194 Schindlerová Lucie 2006 Kopřivnice (Kopřivnice)
195 Hajdučkova Soňa 1983 Příbor
196 Tarabová Gabka 1976 Kunčice pod Ondřejníkem (Shimi team)
197 Kovalčík Šimon 2008 Kunčice pod Ondřejníkem (Shimi team)
198 Kempná Klára 2011 Nová Ves
199 Makovičková Petra 1982 Nová Ves
200 Janečka Roman 1975 Ostrava (Čertova Lhota)
201 Janečková Petra 2019 Ostrava (Čertova Lhota)
202 Janečková Alenka 2007 Ostrava (Čertova Lhota)
203 Lysová Michaela 1986 Příbor
204 Střasáková Andrea 1989 Ostrava
205 aljašský malamut Moon & Shadow 2017 -
206 Štěpánková Lucie 1988 Ostrava
207 Hyhlík Miroslav 1977 Heřmanův Městec
208 Richterová Nela 1994 Sedlnice
209 Pop Ondřej 1994 Mořkov
210 Švarcová Lydia 1992 Daskabát (Diblíci)
211 Šudoma David 1993 Uherský Brod (Diblíci)
212 Václavíková Dominika 1993 Daskabát (Diblíci)
213 Václavík Josef 1988 Daskabát (Diblíci)
214 hrbáčková nikola 1999 mořkov
215 Durček Martin 1977 Příbor (Durčeci)
216 Durčeková Eva 1978 Příbor (Durčeci)
217 Tallová Kateřina 1974 Kopřivnice (Durčeci)
218 Busek Petr 1974 Příbor (Buskovi)
219 Busková Eva 1981 Příbor (Buskovi)
220 Polášková Alena 1959 Kopřivnice
221 Tobolová Věra 1970 Frýdek-Místek
222 Šupalová Pavla 1967 Frýdek-Místek
223 Matějková Eliška 2012 Kopřivnice (Eliška-koťátko)
224 Gahérová Jana 1988 Ostrava (JáMa)
225 Jaško Martin 1983 Ostrava (JáMa)
226 Peterková Radka 1972 Frýdek-Místek (DÁMETO)
227 Gregořica Daniel 1979 Ostrava
228 Peterková Viky 1998 Frýdek-Místek, Místek (DÁMETO)
229 Gregořicová Soňa 1980 Ostrava
230 Kyselovská Petra 1980 Frýdek-Místek (DÁMETO)
231 Heroldová Gabriela 1979 Petřvald
232 Lukáš Vlastimil 1980 Ostrava
233 Keková Renáta 1975 Frýdlant nad Ostravicí (DÁMETO)
234 Michálková Veronika 1987 Frýdek-Místek
235 Štenclová Marcela 1987 Havířov
236 Žabenská Zuzka 2006 Ostrava (Komitologický omnibus)
237 Žabenská Ivka 2009 Ostrava (Komitologický omnibus)
238 Grapl Ondřej 1986 Petřvald
239 Drdová Veronika 1988 Petřvald
240 Doubravská Vendula 1994 Uherské Hradiště
241 Kotonský Jiří 1984 Kopřivnice (Holly´s Team)
242 Kotonská Martina 1978 Kopřivnice (Holly´s Team)
243 Chromečková Markéta 1979 Kopřivnice (Holly´s Team)
244 Zlatý retrívr Holly z Andělské zahrady 2017 -
245 Švrčinová Naďa 1966 Veřovice (Bendži Team)
246 Chlebovská Marcela 1973 Ostrava-Jih
247 Chlebovský Miloslav 1971 Ostrava-Jih
248 Hubová Simona 1991 Nový Jičín
249 Orság Jiří 1988 Vsetín
250 Jack Russell teriér Sam 2017 -
251 Bednarzová Vendula 1996 Ostrava
252 Köllnerová Jarmila 1973 Kopřivnice (MAJA)
253 Halamíková Darja 1965 Štramberk
254 Hruškovský Jan 1953 Kopřivnice
255 Švirga Václav 1990 Kopřivnice (lumitrix)
256 Švirgová Jana 1994 Kopřivnice (lumitrix)
257 Blucha Ondřej 1991 Kopřivnice (lumitrix)
258 Kostelník Adam 1996 Nový Jičín (ZKO Frenštát pod Radhoštěm)
259 Bílkova Ivana 1994 Nový Jičín (ZKO Frenštát pod Radhoštěm)
260 Hlavicová Lenka 1975 Valašské Meziříčí
261 Nesrstová Radka 1967 Bohumín (Shimi team)
262 Nesrsta Standa 1967 Bohumín (Shimi team)
263 Klust Petr 1970 Rožnov pod Radhoštěm
264 Bitomská Michaela 1996 Hněvošice
265 Schwachová Dominika 1997 Hněvošice
Celkem přihlášeno na tuto trať: 371
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Iceli Lenka 1988 Ostrava (Ostrava)
2 Iceli František 1988 Ostrava (Ostrava)
3 Toman Lukáš 1976 Kaňovice
4 Raszka Zdeněk 1975 Polanka nad Odrou (WORMS)
5 Raszka Filip 2011 Polanka nad Odrou (WORMS)
6 Raszková Karin 1970 Polanka nad Odrou (WORMS)
7 Raszková Agáta 2007 Polanka nad Odrou (WORMS)
8 Konderlová Zuzana 1985 Píšť (Píšť)
9 Konderlová Lenka 1960 Píšť (Píšť)
10 Konvičková Jana 1974 Ostrava-Hrabůvka
11 Německý ovčák Onta 2017 -
12 Dyntar Adam 2006 Ostrava (Prostě bež - Ostrava)
13 Dyntarová Eva 1979 Ostrava (Prostě běž - Ostrava)
14 Škarpová Vlasta 1975 Ostrava-Vítkovice (Stará Ves nad Ondřejnicí)
15 Novotná Pavla 1982 Frýdek-Místek (Lišáci)
16 Liška Josef 1983 Frýdek-Místek (Lišáci)
17 Mitášová Michaela 1981 Ostrava
18 Mitášová Adéla 2010 Ostrava
19 Prusková Markéta 1993 Vítkov
20 Prusek Josef 1984 Vítkov
21 Macháč Pavel 1984 Ostrava
22 Macháč Daniel 2009 Ostrava
23 Macháčová Karolína 2012 Ostrava
24 Bůžková Lucie 1985 Ostrava
25 Kohútová Petra 1985 Ostrava
26 Kleinová Lucie 1994 Ostrava (Degustátoři)
27 Gužík Martin 1990 Ostrava (Degustátoři)
28 Dobiášová Veronika 1996 Kopřivnice (Surikaty)
29 Zajacová Lucie 1994 Ostrava (Surikaty)
30 Klein Marek 1970 Ostrava (Degustátoři)
31 Schmidtová Petra 1977 Nový Jičín (Surikaty)
32 Kleinová Jaroslava 1971 Ostrava (Degustátoři)
33 Tomášková Marie 1982 Štramberk (Surikaty)
34 Jurickova Eva 1980 Novy Jicin
35 Kolder Smutná Lenka 1977 Havířov (Leňulilinka team)
36 Štěpán Martin 1975 Jakubčovice nad Odrou
37 Kolder Pavel 1973 Havířov (Leňulilinka team)
38 Lotter Martin 1967 Albrechtice (ZLOBR team)
39 Brzósková Lucie 1981 Albrechtice (ZLOBR Team)
40 Plešková Markéta 1995 Fulnek (Surikaty)
41 Voždová Tera 1991 Kojetín
42 Voždová Jaňa 1967 Kojetín
43 Vožda Ondra 1988 Kojetín
44 Gardavský Zbyňa 1990 Kojetín
45 Plachá Veronika 1978 Frýdek-Místek
46 Kanioková Barbora 2007 Frýdek-Místek
47 Kanioková Eliška 2003 Frýdek-Místek
48 Grycová Marie 1979 Karviná (Karviná)
49 Masopust Tomáš 1980 Karviná (Karviná)
50 Gašparová Barborka 2010 Karviná (Karviná)
51 Gašpar Tadeášek 2010 Karviná (Karviná)
52 Ernestová Vlaďka 1982 Karviná (Karviná)
53 Ernest Mirek 1959 Karviná (Karviná)
54 Ernestová Saruška 2003 Karviná (Karviná)
55 Ernest Domča 2007 Karviná (Karviná)
56 Pauliak Veronika 1989 Frýdek-Místek
57 Kasíková Pavla 1987 Frýdek-Místek
58 Čapková Tereza 1985 Frýdek-Místek
59 Hruzíková Tereza 1992 Ostrava (SRTG Ostrava)
60 Vlachová Irena 1970 Pržno
61 Vlachová Kateřina 2003 Pržno
62 kuhnova jana 1980 Lichnov (Slimacci)
63 Kuhnova Helena 1954 Lichnov (Slimacci)
64 Vranova Lucie 1973 Novy Jicin (Nový Jičín)
65 David Miroslav 1972 Novy Jicin
66 Vlasáková Petra 1983 Frýdek-Místek (Kulhavé koleno)
67 Německý krátkosrstý ohař Igor 2017 -
68 Hanzelková Iveta 1968 Ostrava (Ivpaka)
69 Hanzelková Kateřina 2002 Ostrava (Ivpaka)
70 Hanzelka Pavel 1965 Ostrava (Ivpaka)
71 Jack Russel teriér Jackienka 2017 -
72 Kebisová Pavlína 1976 Horka nad Moravou (Kebisovi)
73 Kebis Jozef 1965 Horka nad Moravou (Kebisovi)
74 Smělík Tomáš 2011 Frýdek Místek
75 Kovalčíková Věra 1981 Frýdek Místek
76 Smělík Filip 2008 Frýdek Místek
77 Mikulášková Monika 1988 Prostějov
78 Matulewicz Iwona 1985 Prostějov
79 Mikulášková Věra 1965 Prostějov
80 Hanko Tomáš 1986 Prostějov
81 Dandová Nikola 1993 Klimkovice (Knihovní moli (Klimkovice,Havířov))
82 Barglová Táňa 1971 Havířov (Knihovní moli (Klimkovice,Havířov))
83 Jack Russell Jessie 2017 -
84 Šimíčková Lenka 1977 Kopřivnice
85 Šimíčková Silvie 2012 Kopřivnice
86 Klimošova Barča 1982 Ostrava
87 Šimíčková Simona 2004 Kopřivnice
88 Klimoš Matys 2006 Ostrava
89 Brenkusová Markétka 1991 Havířov
90 Hessová Jana 1990 Český Těšín
91 Pachl Mirek 1988 Havířov
92 Dokoupilová Paja 1992 Havířov
93 Sekanina Martin 1991 Havířov
94 Kovářová Renáta 1971 Nový Jičín (Beskydští pacoši)
95 Bernatová Tereza 2006 Hlučín (Beskydští pacoši)
96 Dvorská Liba 1968 Jeseník nad Odrou (Beskydští pacoši)
97 Průcha Stanislav 1968 Vítkov (spolu)
98 Průchová Eva 1969 Vítkov (spolu)
99 Jurčík František 1986 Ostrava-Poruba (Líné Pandy)
100 Jurčíková Soňa 1961 Ostrava-Poruba (Líné Pandy)
101 Jurásek Petr 1977 Ostrava-Dubina (Líné Pandy)
102 Jurásková Kateřina 1975 Ostrava-Dubina (Líné Pandy)
103 Jurásková Markéta 2004 Ostrava-Dubina (Líné Pandy)
104 Krbová Marie 1977 Dolní Bečva (Líné Pandy)
105 Czerná Lucie 1971 Ostrava-Svinov (Líné Pandy)
106 Czerný Daniel 1969 Ostrava-Svinov (Líné Pandy)
107 Kubíčková Lenka 1984 Olomouc
108 Bundilová Kateřina 1994 Olomouc
109 Kozelský Marek 1973 Ostrava
110 Výkrutová Sylva 1976 Ostrava
111 Maršálek Jiří 1993 Studénka
112 Zavoral Filip 1997 Ostrava
113 Maršálková Veronika 1988 Studénka
114 kříženec Ori 2017 -
115 Rásochová Alena 1984 Štěpánkovice (Geogang)
116 Rásocha Roman 1979 Štěpánkovice (Geogang)
117 Rásocha Jakub 2006 Štěpánkovice (Geogang)
118 Stříbná Kateřina 1972 Sudice (Geogang)
119 Krainová Marie 1990 Havířov (Šneci)
120 Čopík Radek 1987 Domaslavice (Šneci)
121 Krainová Libuše 1952 Havířov (Šneci)
122 Novotná Blanka 1986 Vsetín
123 Kanárský podenko Pedrito 2017 -
124 Děrglová Hana 1978 Staříč (Staříč)
125 Děrgel Martin 1970 Staříč (Staříč)
126 Brož Pavel 1975 Staříč (Staříč)
127 Hulová Tereza 2005 Štěpánkovice (Geogang)
128 Šedá Kristýna 1993 Bystřice pod Hostýnem
129 Cahlík Petr 1981 Bystřice pod Hostýnem
130 Hanusková Darina 1994 Karviná
131 Lisová Stanislava 1988 Karviná
132 Poláková Lucie 1973 Palkovice (Fajn den!)
133 Palkovický nádherný Alisha 2017 -
134 Hudečková Soňa 1971 Frýdlant n. O. (Fajn den!)
135 Czechowiczová Květa 1955 Karviná
136 Stradějová Jitka 1989 Vsetín
137 Beníčková Vendula 1982 Kopřivnice
138 Herková Ivana 1972 Kopřivnice
139 Voksa František 2005 Kopřivnice
140 Melčáková Michaela 2005 Štramberk
141 Kosturová Vladimíra 1977 Štramberk
142 Schwarz Ondřej 1998 Velké Albrechtice (KVOD)
143 Jugáš Dominik 1998 Velké Albrechtice (KVOD)
144 Vrablová Kristýna 2001 Studénka (KVOD)
145 Macháčková Veronika 2000 Velké Albrechtice (KVOD)
146 Petrušková Lenka 1979 Klimkovice
147 Muška David 1981 Klimkovice
148 Sedláček Marek 2007 Klimkovice
149 Muška Radovan 2009 Ostrava-Poruba
150 Mušková Magdaléna 2013 Ostrava-Poruba
151 Zámorská Pavlína 1976 Valašské Meziříčí (Valaši)
152 Zámorský Bronislav 1998 Valašské Meziříčí (Valaši)
153 Zámorská Věra 1950 Valašské Meziříčí (Valaši)
154 Martiníková Veronika 1981 Vřesina (Vřesiňačky)
155 Moravcová Kateřina 1981 Vřesina (Vřesiňačky)
156 Horáková Monika 1976 Ostrava
157 Svěchovská Katina 1962 Ostrava
158 Pavlíčková Iveta 1976 Březová u Vítkova (Líné Pandy)
159 Pavlíček Lukáš 1978 Březová u Vítkova (Líné Pandy)
160 Pavlíčková Anetka 2005 Březová u Vítkova (Líné Pandy)
161 Pavlíčková Kateřina 2009 Březová u Vítkova (Líné Pandy)
162 Babišová Hana 1975 Dolní Benešov (letiště Zábřeh)
163 Babiš Luboš 1969 Dolní Benešov (letiště Zábřeh)
164 Babiš Luboš 2006 Dolní Benešov (letiště Zábřeh)
165 Babiš Lukáš 2008 Dolní Benešov (letiště Zábřeh)
166 Krainová Marcela 1983 Chotěbuz
167 Krainova Štěpánka 2012 Chotěbuz
168 Krainová Magdaléna 2015 Chotěbuz
169 Čáliková Markéta 1993 Dolní Lutyně
170 Čáliková Šárka 1971 Dolní Lutyně
171 Fišer Jiří 1991 Orlová
172 Geryk Karel 1960 Havířov (Havířov)
173 Kaločová Bohumila 1959 Havířov (Havířov)
174 Doniecová Libuše 1967 Kopřivnice
175 Doniec Petr 1968 Kopřivnice
176 ořech Kely 2017 -
177 Grygar Jaroslav 1960 Ostrava (BONEVA)
178 Gottfried Tomáš 1990 Ostrava (BONEVA)
179 Gottfriedová Libuše 1968 Ostrava
180 SÝKORA LUKÁŠ 1982 Ostrava
181 SÝKOROVÁ MICHAELA 1990 OSTRAVA
182 Slischková Silvie 1987 Poruba
183 Tisoň Jaromír 1976 Poruba
184 Celerová Markéta 1991 Ostrava - Zábřeh (SK Černé plíce)
185 Celer Radek 1979 Ostrava-Zábřeh (SK Černé plíce)
186 Lisová Renáta 1965 Karviná - Nové Město
187 Matuštíková Michaela 1978 Ostrava (KOBRY)
188 Krejčíčková Lenka 1979 Ostrava (KOBRY)
189 Slívová Lucie 1988 Ostrava (KOBRY)
190 Králová Svatava 1964 Ostrava (KOBRY)
191 Balíková Sylva 1974 Ostrava (KOBRY)
192 Jurcova Petra 1977 Ostrava
193 Sekyrová Jitka 1979 Krhová (hasiči)
194 Sekyra Jakub 2007 Krhová (hasiči)
195 Ruibarová Karolína 2001 Ostrava
196 Samek Dominik 2002 Ostrava
197 Martinková Michaela 1982 Brno
198 Kodrlová Lucie 1993 Ostrava
199 Ruibarová Zdeňka 1975 Ostrava
200 Siberian Husky Miley 2017 -
201 Šindar David 1990 Dolní Lutyně
202 Adamcová Ivana 1975 Ostrava
203 Hrbáčková Lucie 1981 Ostrava
204 Mimlich Petr 1965 Dolní Benešov - Zábřeh
205 Forišková Dana 1956 Příbor
206 Jaworská Pavla 1983 Český Těšín (Zuzu team)
207 Jaworski Marián 1978 Český Těšín (Zuzu team)
208 Jaworská Zuzanka 2013 Český Těšín (Zuzu team)
209 Pavlíková Kamila 1972 Český Těšín (Zuzu team)
210 Bůžková Jana 1982 Háj ve Slezsku
211 Bůžek Patrik 2007 Háj ve Slezsku
212 Gebauerová Kateřina 2005 Háj ve Slezsku
213 Neuwirthová Petra 1972 Studénka (Studénka)
214 Matulík Vojtěch 2000 Studénka (Studénka)
215 Hrbáčová Daniela 1998 Horní Lhota (Studénka)
216 Matulík Michal 1998 Studénka (Studénka)
217 Zapletalová Taťána 1975 Ostrava
218 Zapletalová Eva 2004 Ostrava
219 Zapletalová Jitka 2006 Ostrava
220 Procházková Kateřina 1981 Vsetín (Holky Šimkovy)
221 Šimková Marie 1954 Vsetín (Holky Šimkovy)
222 Šimková Vendula 1988 Vsetín (Holky Šimkovy)
223 Moravcová Alžběta 1980 Hlučín (Beskydští pacoši)
224 Bernat Jan 1972 Hlučín (Beskydští pacoši)
225 Vykydalová Martina 1989 Ostrava
226 Vandas Jiří 1988 Ostrava
227 Nazalanik Luboš 1984 Kopřivnice
228 Kurek Jakub 1986 Havířov (Jerychovci)
229 Kurková Štěpánka 1989 Havířov (Jerychovci)
230 Smutná Karolína 1996 Havířov
231 Petřvaldský Jakub 1990 Havířov
232 Hrubý Jan 1991 Havířov
233 Kuzmiaková Michaela 1995 Havířov
234 Kot Miroslav 1955 Staříč (Staříč)
235 Gužíková Jana 1962 Ostrava (Degustátoři)
236 Konečná Magdaléna 1987 Vsetín (Valaši)
237 Filák Jiřík 2010 Vsetín (Valaši)
238 Zabralová Kristýna 2019 Ostrava
239 Zabralová Šárka 1976 Ostrava
240 Klossová Jana 1962 ostrava
241 Zabralová Kristýna 2001 Ostrava
242 Kamír Alois 1983 Opava
243 Filák Petr 2005 Vsetín (Valaši)
244 Kamír Viktor 2010 Opava
245 Kamírová Martina 1981 Opava
246 Petráková Alena 1958 Ostrava
247 hanc petr 1995 Karvina (Beskydští pacoši)
248 Kochanová Michaela 1993 Příbor
249 Kaniová Jana 1982 Frenštát pod Radhoštěm
250 Janáková Leona 1979 Havířov
251 Frankovičová Alena 1989 Lipník nad Bečvou
252 Langrová Miroslava 1972 Ostrava
253 Krupa Tomáš 1968 Frenštát pod Radhošťem
254 Bačevac Richard 1975 Kopřivnice
255 Bačevac Nicole 2006 Kopřivnice
256 Bačevac Sofie 2010 Kopřivnice
257 Doleželová Lucie 1978 Kopřivnice
258 Mišová Dagmar 1983 Kopřivnice
259 Janotová Mirča 1991 Soběchleby (Výletování s Fibi)
260 Kostková Natálie 2009 Klimkovice
261 Kostková Martina 1976 Klimkovice
262 Jánošková Jana 1988 Frýdlant nad Ostravicí
263 Jánoško Lukáš 1987 Frýdlant nad Ostravicí
264 Konvicová Jana 1985 Ostrava - Krásné Pole
265 Konvica Dalibor 1984 Ostrava - Krásné Pole
266 Konvicová Eliška 2009 Ostrava - Krásné Pole
267 Davidová Renata 1969 Ostrava
268 Lasevič Jakub 2009 Ostrava
269 Manova Jana 1988 Kopřivnice
270 Manova Zuzana 1967 Kopřivnice
271 Poula Ondra 1984 Ostrava (Vůdce smečky běží přede mnou)
272 Molčák Vlastík 1987 Opava
273 Vaníček Karel 1975 Krásné-Pole
274 Bednář Standa 1955 Krásné-Pole
275 Vaníčková Katka 1976 Krásné-Pole
276 Kupčuliaková Veronika 1996 Varín
277 Švédová Kateřina 1990 Karviná (Škaredé Vopice)
278 Madeová Veronika 1995 Karviná (Škaredé Vopice)
279 Wojaczková Michaela 1999 Karviná (Wojoci)
280 Wojaczek Martin 1974 Karviná (Wojoci)
281 Wojaczková Renáta 1975 Karviná (Wojoci)
282 Australský ovčák Benny 2017 -
283 Sirná Veronika 1977 Opava
284 Mošová Lenka 1980 Raduň
285 Geryková Kateřina 1992 Veřovice (Siemens)
286 Geryk Stanislav 1962 Veřovice (Siemens)
287 Němcová Dana 1963 Frenštát p. R. (Siemens)
288 Grabicová Jana 1989 Ostrava (Siemens)
289 Němec Zdeněk 1963 Frenštát p. R. (Siemens)
290 Němec Aleš 1989 Ostrava (Siemens)
291 Koláčková Naděžda 1980 Kopřivnice
292 Malíková Pavlína 1980 Kopřivnice
293 Špaček Jakub 2000 Kopřivnice
294 Špačková Eva 1966 Kopřivnice
295 Zelenka Petr 1972 Krmelín (Zelenci)
296 Zelenková Martina 1974 Krmelín (Zelenci)
297 Zelenka Vít 2004 Krmelín (Zelenci)
298 Šimková Anna 1989 Český Těšín (Beskydští pacoši)
299 Šimek Jan 2018 Český Těšín (Beskydští pacoši)
300 Perglová Ivana 1965 Štramberk
301 Mozola Michal 1974 Havířov (Beskydští pacoši)
302 Najzarová Natálie 2002 Košatka (Beskydští pacoši)
303 Frýdecká Eliška 1993 Lipník nad Bečvou
304 Pliska Radek 1979 Přerov
305 Kopalová Kateřina 1981 Prostějov
306 Gociek Marian 1989 Vendryně
307 Gocieková Marie 1990 Vendryně
308 Reese Maja 1976 Kopřivnice 1
309 Reese Verča 1996 Kopřivnice
310 Honzová Petra 1984 Orlová (Šneci v běhu)
311 Míčková Jarka 1986 Havířov
312 uru Anna 2019 Ostrava (5116)
313 kovalakova zuzana 1985 Koprivnice
314 Pavelkova žaneta 1989 KOpřivnice
315 Camfrlová Eva 1977 Nový Jičín (Chromé srny)
316 Čermáková Helena 1977 Příbor (Chromé srny)
317 Camfrla Luba 2006 Nový Jičín (Chromé srny)
318 Hoštová Andrea 1990 Libhošť (Bílí chodci)
319 Hoštová Michaela 1988 Libhošť (Bílí chodci)
320 Ondris Matúš 1993 Brno (Bílí chodci)
321 Eliáš František 1968 Kopřivnice
322 Eliášová Helena 1971 Kopřivnice
323 Gargulák Roman 1975 Orlová
324 Kantorková Ester 1975 Havířov
325 Radková Michaela 1979 Ostrava
326 Radek František 2009 Ostrava
327 Svrczková Barbora 1972 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
328 Šrámek Petr 1999 Praha (AK SPARTA PRAHA)
329 ŚVARCOVÁ Helena 1970 štramberk
330 Burešová Dita 1970 štramberk
331 Bajerová Petra 1970 štramberk
332 Kuchta Pavel 1983 Ostrava (buchtičky)
333 Horna Karol 1973 Kopřivnice (Lysaři)
334 Hornová Romana 1974 Kopřivnice (Lysaři)
335 Hornová Karolína 1999 Kopřivnice (Lysaři)
336 Leško František 1994 Mořkov (Lysaři)
337 Burkert Petr 1987 Havířov
338 Strakošová Monika 1992 Ostrava
339 Malinowská Kristýna 1989 Kopřivnice
340 Foltýnová Renáta 1965 Kopřivnice
341 Bittnerová Petra 1970 Kopřivnice
342 Šnek Ivo 1972 Kopřivnice
343 Pytlíčková Redži 1987 Olomouc (Veni Vidi Vyvenčil)
344 Mücková Veru 1989 Samotišky (Veni Vidi Vyvenčil)
345 Michalík Peťa 1988 Dolany (Veni Vidi Vyvenčil)
346 Dřímalová Zita 1970 Bruzovice
347 Duda Nikolas 2009 Bruzovice
348 Dudová Leontýna 2012 Bruzovice
349 Jan Eva 1984 Ostrava (5116)
350 Jan Tom 2011 Ostrava
351 Švecová Gabriela 1974 Ostrava (Corgi team)
352 Švec Ivo 1973 Ostrava (Corgi team)
353 Švecová Alžběta 2003 Ostrava (Corgi team)
354 Švec František 2012 Ostrava (Corgi team)
355 Mikulenková Denisa 1989 Ostrava (Corgi team)
356 Duška Martin 1970 Ostrava (Patrioti Zábřeh)
357 Bernacký Mikuláš 2005 Ostrava (Patrioti Zábřeh)
358 Děrkasová Lucie 1994 Ludgeřovice (BK Ludgeřovice)
359 Brož Jiří 1992 Darkovice
360 Dostál Zdenda 1991 Kopřivnice (_Dostálci_)
361 Smolanová Janča 1991 Kopřivnice (_Dostálci_)
362 Viktorová Martina 1995 Karviná
363 Milichová Petra 1986 Kopřivnice
364 Čajka Roman 1986 Kopřivnice
365 Valíčková Miloslava 1959 Frýdek Místek (Frýdek Místek)
366 Bortel Maxmilián 2006 Hlučín (Beskydští pacoši)
367 Poláček Jan 1990 Kopřivnice (Lanovkáři)
368 Ošťádal Milan 1990 Litovel (Lanovkáři)
369 Schmalzová Zuzana 1991 Litovel (Lanovkáři)
370 Beneš Jiří 1990 Kopřivnice (Lanovkáři)
371 Kašpar Petr 1963 Ostrava (Klokani)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 231
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Gawliková Baruška 2017 Ostrava (Barunka)
2 Šofrová Simona 1964 Ostrava (Hošťálkovice)
3 Šofrová Lucie 1989 Ostrava (Hošťálkovice)
4 Šofer Filip 2011 Ostrava (Hošťálkovice)
5 Wrobelová Lucie 1982 Ostrava - Koblov (Wroblíci)
6 Wrobel Josef 1982 Ostrava - Koblov (Wroblíci)
7 Wrobel Kevin 2002 Ostrava - Koblov (Wroblíci)
8 Wrobelová Natálie 2005 Ostrava - Koblov (Wroblíci)
9 Wrobelovi Emma a Jakub 2017 Ostrava - Koblov (Wroblíci)
10 Kalincová Pavlína 1994 Příbor (Ex bang)
11 Knollová Darina 1990 Kozlovice (Ex bang)
12 Martynková Lucie 1988 Příbor (JackieDaniels)
13 Balcárek Pavel 1987 Příbor (JackieDaniels)
14 Veldamonová Marta 1975 Příbor
15 Pavičová Terka 1991 Ostrava (Bezva holky)
16 Pavičová Karolinka 2017 Ostrava (Bezva holky)
17 Kotlářová Silva 1978 Ostrava (Bezva holky)
18 Kotlářová Nikolka 2006 Ostrava (Bezva holky)
19 Knap Kateřina 1989 Palkovice (Ostrava)
20 Hudeczková Markéta 1986 Ostrava
21 Čechák Martínek 2018 Palkovice
22 Čechák Martin 1985 Palkovice
23 Šindelářová Veronika 1987 Olomouc
24 Nevrlý Miroslav 1984 Olomouc
25 Brzezinová Jiřina 1980 Frýdlant nad Ostravicí (HUJERKY)
26 Moškořová Renča 1979 Lučina (HUJERKY)
27 Plateková Alena 1992 Ostrava (Šupla)
28 Šuta David 1988 Ostrava (Šupla)
29 Šutová Viktorka 2018 Ostrava (Šupla)
30 Kabeláč Radim 1984 Suchdol nad Odrou (Věčný povaleč v4)
31 Kabeláčová Kateřina 1987 Frýdek-Místek
32 Mičková Rozálie 2018 Kopřivnice
33 Jurakova Michaela 1991 Koprivnice
34 kostelecky Jiri 1981 Koprivnice
35 Andělová Petra 1993 Koprivnice
36 Zuzaňák Tomáš 1991 Koprivnice
37 skala pavel 1987 Koprivnice
38 Satinská Eva 1983 Frýdek-místek
39 Kasalík Radim 1981 Kravaře
40 Galiová Lucie 1980 Tichá (Kubík team)
41 Galia Jiří 1976 Tichá (Kubík team)
42 Matějíček Rozsypalová Martina 1980 Ostrava
43 Stafordšírský bulteriér Naomi 2017 -
44 Matějíček Martin 1989 Ostrava
45 Roháčová Adéla 1987 Kopřivnice
46 Roháč Jan 1982 Kopřivnice
47 Roháčová Anna 2011 Kopřivnice
48 Roháčová Marie 2013 Kopřivnice
49 Bezecná Lucie 1990 Frýdek-Místek
50 Šenová Vladislava 1969 Frýdek-Místek
51 Bezecná Kristýnka 2019 Frýdek-Místek
52 Březina Dominik 2017 Kopřivnice
53 Zajacová Tereza 1992 ostrava
54 Zajac Martin 1989 ostrava
55 Foriška Štefan 1983 Příbor
56 Hanzelová Tereza 1987 Ostrava
57 Kubíčková Nikolka 2008 Ostrava
58 Kubíčková Denisa 1977 Ostrava
59 Kmeťkova Barbora 1991 Hájov
60 Kuchařová Petra 1980 Hájov
61 Hlinkova Iveta 1973 Cesky těšín (kct ostrava banik)
62 Moran Vlastimil 1969 Český Těšín (Kct banik Ostrava)
63 Moran Ondra 2004 Český Těšín (Kct banik Ostrava)
64 Vilášek Jan&Adam 1983 Velké Heraltice
65 Vilášek Ondřej 2009 Bruntál
66 Vilášková Adriána 1989 Velké Heraltice
67 Marková Pavla 1986 Valašské Meziříčí
68 Korytář Milan 1984 Valašské Meziříčí
69 Křívová Tereza 1987 Nový Jičín
70 Kříva Petr 2008 Nový Jičín
71 Dornai Vladimír 1981 Ostrava
72 Klimek Jan 1976 Ostrava (Interhotel America)
73 Krips Jasmin 2005 Ostrava (Interhotel America)
74 Krips Petra 1981 Ostrava (Interhotel America)
75 Krips Julie 2017 Ostrava (Interhotel America)
76 Klímková Karin 2017 Ostrava (Interhotel America)
77 Oháňka Josef 1995 Lískovec
78 Oháňková Eva 1992 Lískovec
79 Oháňka Eduard 2018 Lískovec
80 Bujnochová Lucie 1990 Ostrava (Babynec)
81 Kramplová Simona 1970 Ostrava (Babynec)
82 Bujnochová Michaela 2018 Ostrava (Babynec)
83 Krampla Josef 1964 Ostrava (Babynec)
84 mílek ivo 1951 Nový Jičín (nový jičín)
85 Mílková Pavla 1958 Nový Jičín
86 mílková petra 1981 Nový Jičín
87 Bujnoch Miroslav 1986 Ostrava (Babynec)
88 eliáš milan 1978 příbor
89 eliáš matěj 2008 příbor
90 eliášová agáta 2012 příbor
91 Pavlonková Eva 1989 Albrechtičky
92 Pavlonka Marian 1976 Albrechtičky
93 Pavlonka Ondřej 2016 Albrechtičky
94 Pavlonková Lucie 2018 Albrechtičky
95 Zamišková Veronika 1986 Vsetín
96 Zvonek Pavel 1967 Vsetín
97 Zamiška Karel 1959 Kopřivnice
98 Zamiška Karel 1984 Kopřivnice
99 Pavlíková Lenka 1990 Studénka
100 Ryšavý Stanislav 1983 Studénka
101 Ryšavá Adéla 2018 Studénka
102 Hrušková Kateřina 1989 Kopřivnice
103 Ševčíková Monika 1986 Ludgeřovice
104 Pácha Josef 1986 Otice
105 Hrneček Jan 1987 Frýdek - Místek (JackieDaniels)
106 Duspara Darija 1984 Ostrava
107 klimkova olga 1986 Ostrava
108 Křívová Lucie 1987 Ostrava (Drž hubu a makej)
109 Dehner Jaroslav 1981 Ostrava (Drž hubu a makej)
110 Fák Radim 2007 Ostrava (Drž hubu a makej)
111 Tannertová Alena 1986 Ostrava (Drž hubu a makej)
112 Jakůbek Tomáš 1990 Frenštát pod Radhoštěm
113 Hoďáková Zuzana 1990 Frenštát pod Radhoštěm
114 Jakůbková Barbora 2017 Frenštát pod Radhoštěm
115 Scholastreová Podstavková Kateřina 1993 Fulnek
116 Scholaster Libor 1991 Fulnek
117 Steyerová Zuzana 1987 Slavkov
118 Ambrosová Olga 1963 Opava
119 Homola Bruno 1972 Opava
120 Homolová Karolína 2005 Ostrava
121 Homola Lukáš 2003 Ostrava
122 Nedabylkova Kristýna & Kryštůfek 1990 Ostrava Poruba (Mámy na tripu)
123 Faltejsková Kača & Lukášek 1990 Ostrava (Mámy na tripu)
124 Šenkyříková Adél & Kryštof 1989 Ostrava (Mámy na tripu)
125 Strojná Lenka&Kája 1990 Ostrava (Mámy na tripu)
126 Dousková Iva 1965 Nový Jičín (Nový Jičín)
127 Trefil Radim 1970 Nový Jičín
128 Jašek Jarek 1964 Hranice na Moravě (sardinky)
129 Jašková Táňa 1965 Hranice na Moravě (sardinky)
130 Jašková Kajka 2013 Studénka (sardinky)
131 Jašek Onďa 2015 Studénka (sardinky)
132 Jašková Evik 2017 Studénka (sardinky)
133 Fajkus Samík 2017 Kopřivnice (sardinky)
134 Fajkusová Míša 1988 Kopřivnice (sardinky)
135 Smočková Marsy & Maty 1992 Praha (Mámy na tripu)
136 černinová kateřina 1989 ostrava
137 Černín David 1990 ostrava
138 Černín Alexandr 2018 ostrava
139 Hanák Václav 1988 Kopřivnice
140 Štěpánová Radka 1991 Kopřivnice
141 Mynařova Monika 1975 Česky Těšín (kct ostrava banik)
142 Maringová Bára 2006 Český Těšín (kct ostrava banik)
143 Petrová Fojtíková Pavla 1992 Kopřivnice (Prťata na tripu)
144 Petr David 1991 Kopřivnice (Prťata na tripu)
145 Petrovičová Lucie 1989 Ostrava (Fifejďáci)
146 Kloučková Zuzana 1991 Havířov (HavDogs)
147 Grym Matěj 2017 Ostrava (Fifejďáci)
148 Siberian Husky Steaki 2017 -
149 Sekerka Lukáš 1995 Havířov (HavDogs)
150 American Staffordshire terrier Charlie 2017 -
151 Heroková Vlaďka 1968 Havirov (HavDogs)
152 Siberian Husky Luna 2017 -
153 Kubíčková Karolina 1989 Havířov (HavDogs)
154 Glasová Ivana 1990 Ostrava
155 Čompa Jiří 1988 Ostrava
156 Čompa Ondřej 2018 Ostrava
157 Krhutova Aneta 1989 Borsice
158 Novák David 1987 Boršice u Buchlovic
159 Jedličková Lenka 1989 Havířov
160 Míček Martin 1988 Havířov
161 Molinová Kristýna 1994 Havířov
162 Marosz Petr 1989 Havířov
163 Kocyanová Lenka 1999 Třinec (Morteam)
164 Vondráček Pavel 1993 Třinec (Morteam)
165 Vondráčková Martina 1993 Třinec (Morteam)
166 Vondráček Kubíček 2018 Třinec (Morteam)
167 Kocyanová Milena 1970 Třinec (Morteam)
168 Kocyan Petr 1968 Třinec (Morteam)
169 Jurek Josef 1953 Kopřivnice
170 Jurková Kateřina 1982 Kopřivnice
171 Durák Vilém 1980 Sedliště
172 Duráková Zuzana 2012 Sedliště
173 Vojtek David 1976 Ostrava - Poruba (Vojtkovic gang)
174 Vojtková Kristýna 1985 Ostrava - Poruba (Vojtkovic gang)
175 Vojtek Ralf 2019 Ostrava - Poruba (Vojtkovic gang)
176 Hlaváčová Patricie 1991 Frenštát p.R. (Hlaváčovic holky)
177 Eker Jonáš 2018 Štramberk (Štramberáci)
178 Krhutova Aneta 1989 Boršice u Buchlovic
179 Novák David 1987 Boršice u Buchlovic
180 Krenželokova Kateřina 1978 Ostrava
181 Krenželoková Karolína 2010 Ostrava
182 Molková Martina 1993 Bravantice
183 Synková Andrea 1995 Hranice
184 Synková Hana 1973 Hranice
185 Synková Jana 1967 Hranice 2
186 Synková Jana 1990 Hranice 2
187 Pavlínovi Petr & Domča 1984 Ostrava
188 Nagy Andrea & Simonka 1986 Ostrava
189 Gurecka Nikola 1974 Ostrava
190 Slížová Adriana 2007 Ostrava (Llamy)
191 Lasevičová Gabriela 1978 Ostrava
192 Nieslaniková Vendula 2019 Ostrava Zábřeh
193 Nieslaniková Barbora 2012 Ostrava Zábřeh
194 Kvasničáková Milena 1988 Bílovec (Bc)
195 Míčka Jiří 1986 Bílovec (Bc)
196 Horák Jiří 1989 Mořkov (Mořkov)
197 Horáková Kateřina 1990 Mořkov (Mořkov)
198 Horáková Simona 2015 Mořkov (Mořkov)
199 Horák Radek 2019 Mořkov (Mořkov)
200 Strelcová Darina 1992 Kopřivnice
201 Welšmíd Pavel 1988 Kopřivnice
202 Strelcová Sára 2009 Kopřivnice
203 Strelec Dominik 2012 Kopřivnice
204 Biluseacová Johana 1983 Ostrava Nová Bělá
205 American bully Esíčko 2017 -
206 Biluseac Jaromír 1982 Ostrava Nová Bělá
207 Americký pitbulteriér Rasty 2017 -
208 Halfarova Veronika 1982 Nový Jičín
209 Halfar Jan 1981 Nový Jičín
210 Welsch Corgi Cardigan Gwendolyn z Irexu 2017 -
211 Šimek Jan 1992 Ostrava
212 Šimek Petr 1995 Ostrava
213 Bromek Claudia 1996 Albrechtice u Českého Těšína
214 celadnik teodor 2019 Koprivnice
215 Brus Miroslav 1970 Příbor
216 Langer Kamil 1980 Ostrava (Langoši)
217 Langerová Petra 1989 Ostrava (Langoši)
218 Valchářová Klára 1988 Kunín (Valchářovic)
219 Valchář Marek 1988 Kunín (Valchářovic)
220 Otčenášková Lenka 1977 Ostrava
221 Otčenášková Denisa 2018 Ostrava
222 Martens Soňa 1986 Ostrava (Martens)
223 Martens David 2018 Ostrava (Martens)
224 Strouhalová Tereza 1985 Kopřivnice (DOMI TEAM)
225 Čížek Miroslav 1985 Kopřivnice (DOMI TEAM)
226 Čížek Dominik 2017 Kopřivnice (DOMI TEAM)
227 Špaček Šimonek 2016 Frýdek-Místek (Šimonek)
228 Škrobánek Martin 1986 Bílovec (Bc)
229 Škrobánková Tereza 1988 Bílovec (Bc)
230 Škrobánková Natálie 2010 Bílovec (Bc)
231 Škrobánek Nikolas 2009 Bílovec (Bc)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 151
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Slovák Tobias 2013 Ostrava-Poruba
2 Slováková Jaroslava 1966 Ostrava-Poruba
3 Malý Pavel 1974 Hranice
4 Malá Markéta 2003 Hranice 1
5 Malá Magdaléna 2009 Hranice
6 Malá Ludmila 1975 Hranice (Hranice)
7 Smějová Silvie 1980 Malé Hoštice (Kruhacovci)
8 Směja Dominik 2008 Malé Hoštice (Kruhacovci)
9 Smějová Anna 2012 Malé Hoštice (Kruhacovci)
10 Srníčková Ella 2013 Frenštát pod Radhoštěm
11 Zlatý retrívr Sam 2013 -
12 Gajdošíková Denisa 1988 Rychvald
13 Sobolová Zuzana 1987 Karviná
14 Kaňková Tereza 2009 Karviná
15 Kaňková Dorota 2011 Karviná
16 Hanč Jan 2011 Holešov (Jump Team)
17 Jančová Petra 1976 Holešov (Jump Team)
18 Waczyńska Darja 1960 Ostrava (Rodina)
19 Waczyński Jan 2009 Ostrava (Rodina)
20 Waczyńska Zdenka 1980 Ostrava (Rodina)
21 Laverová Olga 1980 Ostrava
22 Goldová Majka 1964 Ostrava
23 Holubcová Hana 1977 Malé Hoštice (Kruháčovci)
24 Holubec Vít 2009 Malé Hoštice
25 Kašíková Kateřina 1982 Holešov (JUMP team)
26 Kašík David 2014 Holešov (JUMP team)
27 Zelinová Markéta 1980 Míškovice (JUMP team)
28 Sládeček Michal 1984 Přílepy (JUMP team)
29 Vojtášek Ladislav 1983 Přílepy (JUMP team)
30 Bambušková Anna 1983 Opava-Malé Hoštice (Kruháčovci)
31 Bambušková Adélka 2013 Opava-Malé Hoštice (Kruháčovci)
32 Bambušek Honza 2010 Opava-Malé Hoštice (Kruháčovci)
33 Slobodova irena 1961 Frenštát pod Radhoštěm (Frenstat pod Radhostem)
34 Sklenářová Martina 1976 Holešov (JUMP team)
35 Martinát Ladislav 1970 Valašská Bystřice (JUMP team)
36 Daníček Filip 2009 Holešov (JUMP team)
37 Daníčková Tina 2011 Holešov (JUMP team)
38 Hengalová Ester 2008 Holešov (JUMP team)
39 Walová Lenka 1973 Karviná 4 (K-tým)
40 Wawrzyczková Nikola 1985 Karviná (K-tým)
41 Koníčková Pavla 1988 Přerov
42 Koníček Milan 2012 Přerov
43 Tomečkova Lucie 1993 Ostrava
44 Franek Zdeněk 1959 Ostrava
45 Tomeček Jiřiček 2014 Ostrava
46 Válková Vanda 1972 Zubří (Válečci)
47 Válek Tomáš 1973 Zubří (Válečci)
48 Válková Alžběta 1999 Zubří (Válečci)
49 Válek Prokop 2007 Zubří (Válečci)
50 Válková Barbora 1993 Rožnov pod radhoštěm (Válečci)
51 Dluhošová Petra 1977 Ostrava (Geomyšáci)
52 Dluhošová Michaela 2006 Ostrava (Geomyšáci)
53 KŘENKOVÁ LIBUSE 1975 Hlučín (HLUČÍN)
54 Benčík Pavel 1986 Hlučín (Hlučín)
55 Lipina Martin 1976 Ostrava
56 Lipinová Pavlína 1975 Ostrava
57 Kostolný Lukáš 1989 Ostrava (Pánská jízda)
58 Haluška Jano 1975 Bratislava (Pánská jízda)
59 Kostolný Alexandr 2014 Ostrava (Pánská jízda)
60 Vráblová Veronika 1988 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
61 Vašenková Vendula 2012 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
62 Vašenka Václav 2009 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
63 Vráblová Jana 1962 Frýdek-Místek
64 Takáčová Nela 2011 Slavkov pod Hostýnem
65 Takáčová Sofinka 2014 Slavkov pod Hostýnem
66 Moravec Jávim 1979 Lešná (Vendelíni)
67 Ježová Ježek 1975 Lešná (Vendelíni)
68 Moravcová Kačenka 2010 Lešná (Vendelíni)
69 Moravec Jirka 2005 Lešná (Vendelíni)
70 Alfi Lucka 1980 Ostrava (Vendelíni)
71 Alfi alfi 1976 Ostrava (Vendelíni)
72 Alfi Ferike 2017 Ostrava (Vendelíni)
73 Němcová Kamila 1978 Havířov (K-tým)
74 Skácelová Barbora 1988 Ostrava - Poruba (Equa bank)
75 Krčmářová Liduška 1971 Lešná (Vendelíni)
76 Ulmannová Markéta 1997 Ostrava
77 Kosmová Lenka 1977 Ostrava
78 Kosmová Kristýna 2006 Ostrava
79 Kosma Jakub 2007 Ostrava
80 Sikorová Markéta & Adélka 1988 Ostrava-Zábřeh
81 Dostalíková Nina 1988 Kroměříž (Fiona)
82 Bambušek Lenka 1976 Ostrava
83 Bambušková Kristýna 2008 Ostrava (Daluka)
84 Dostalíková Dagmar 1965 Kroměříž (Fiona)
85 Čápová Monika 1992 Příbor (Fiona)
86 Bělunková Ivana 1960 Příbor (Fiona)
87 Kavalír King Charles španěl Fiona Darling Daisy 2017 -
88 Krainová Iva 1978 Karviná (Šneci v běhu)
89 Mička Mirek 1970 Dolní Lutyně
90 Lazarová Dana 1987 Třinec
91 Lazar Matěj 2014 Třinec
92 Lazar Daniel 1988 Třinec
93 Fojtíková Nela 2015 Frenštát pod Radhoštěm (Podkani)
94 Fojtík Sebastián 2018 Frenštát pod Radhoštěm (Podkani)
95 Králová Pavla 1978 Ostrava
96 Král Miroslav 1976 Ostrava
97 Králová Anna 2011 Ostrava
98 Král Miroslav 2009 Ostrava
99 Urbanská Jana 1970 Opava
100 Doležalová Zuzana 1966 Opava
101 Doležalová Kateřina 1992 Opava
102 Rejdová Radmila 1957 Příbor
103 Jakešová Andrea 1979 Zelinkovice (VALAŠSKÝ VICHR)
104 Ludviková Anna Elena 2012 Zelinkovice (VALAŠSKÝ VICHR)
105 Jakešová Lucie 1982 Horní Bečva (VALAŠSKÝ VICHR)
106 Jakešová Věra 1959 Horní Bečva (VALAŠSKÝ VICHR)
107 Míčková Michaela 1978 Frýdek-Místek (Chariťáci)
108 Míčková Lucie 2004 Frýdek-Místek (Chariťáci)
109 Míček Martin 2009 Frýdek-Místek (Chariťáci)
110 Hrabec Vojtěch 2004 Frýdek-Místek (Chariťáci)
111 Hrabcová Anna 2010 Frýdek-Místek (Chariťáci)
112 Kadulova Lenka 1979 Bravantice
113 Kadula Vojta 2009 Bravantice
114 Kadulová Anetka 2008 Bílovec
115 Kadulová Monika 1977 Bílovec
116 lichna lubos 1982 Frydlant Nad Ostravici (PetraALuba)
117 Blechtová Geryková Petra 1975 frenstat pod radhostem (PetraALuba)
118 Hrabovská Jarmila 1974 Valašské Meziříčí
119 Gansová Dobromíra 1955 Příbor (Příbor)
120 Korčáková Pavlína 1972 Rožnov pod Radhoštěm
121 Fojtík Roman 1983 Frenštát p. R. (Siemens)
122 Fojtík Roman 1990 Frenštát p. R. (Siemens)
123 Kuřec Miroslav 1965 Trojanovice (Siemens)
124 Klossová Iveta 1966 Kopřivnice (Siemens)
125 Mordáč Jakub 2008 Bravantice
126 Jahodová Květa 1970 Kopřivnice (Kopřivnice)
127 Kubesová Ivana 1977 Frýdek-Místek (Borci z Růžáku)
128 Kubesa Radim 1975 Frýdek-Místek (Borci z Růžáku)
129 Lelek Jakub 2003 Frýdek-Místek (Borci z Růžáku)
130 Turek Matyáš 2013 Frýdek-Místek (Borci z Růžáku)
131 Weissbrod Radek 1982 Ostrava (Ostrava)
132 Alfi Boba 1970 Praha (Vendelíni)
133 Alfi Dominika 1970 Praha (Vendelíni)
134 Vinklářová Lucie 1988 Přerov (Přerov)
135 Kostruch Sebastian 2012 Přerov (Přerov)
136 Novák Marek 1975 Hrabyně (Hrabyně)
137 Máchová Pavla 1978 Ostrava
138 Urbanová Karolína 2014 Ostrava
139 Hýblova Pavla 1985 Frenštát pod Radhoštěm (Adonis)
140 Pustějovská Patricie 1979 Lichnov
141 Pustějovská Adéla 2006 Lichnov
142 Pustějovská Eva 1986 Lichnov
143 Macečková Karolína 1995 Ostrava (Vet on track)
144 Macečková Katrin 1966 Ostrava
145 Colorful mix Darren 2017 -
146 Zahálka Štěpan 2010 Frenštát pod Radhoštěm
147 Vernerová Zuzana 1992 Ostrava
148 Lesák Michal 1991 Ostrava
149 Bulková Monika 1983 Šenov u Nového Jičína
150 Petřek Vítek 2010 Šenov u Nového Jičína
151 Petřek Jiří 1979 Šenov u Nového Jičína
Celkem přihlášeno na tuto trať: 379
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Hopanová Klára 1990 Kvasice (Quasky)
2 Robová Iva 1991 Kvasice (Quasky)
3 Francouzský buldoček Ronny 2017 -
4 Klosová Martina 1984 Ostrava
5 Klosová Markéta 2008 Ostrava
6 Pětvalská Šárka 1985 Ostrava
7 Pazderová Monika 1992 Havířov-Šumbark
8 Břuska Michal 1987 Štramberk (Taťka a syn)
9 BŘUSKA Vojta 2015 Štramberk (Taťka a syn)
10 Šefčíková Veronika 2007 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
11 Pazderová Božena 1988 Ostrava (Harley Quinn)
12 Pazdera David 2012 Ostrava (Davídek)
13 Pazdera Michael 2015 Ostrava (Míša)
14 Gomolová Anna 1986 Havířov
15 Gomola Tomáš 1987 Havířov 4
16 Kristen Markéta 1987 Mikolajice (Kristenčata)
17 Kristen Pavel 1984 Mikolajice (Kristenčata)
18 Kristen Tadeáš 2010 Mikolajice (Kristenčata)
19 Kristen Samuel 2013 Mikolajice (Kristenčata)
20 Kneifel Ondřej 1994 Hrabství (Sr.N.A.)
21 Velička Luděk 1957 Fryčovice 585 (Fryčovice)
22 Letochová Magdalena 2007 Brno
23 Letocha Pavel 1968 Brno
24 Gavlovský Aleš 1976 Karviná
25 Gavlovská Aneta 2008 Karviná
26 Gavlovský Adam 2012 Karviná
27 Gavlovská Dagmar 1978 Karviná
28 Peroutik Jiri 1974 Koprivnice (Klub přátel malých pivovarů)
29 Peroutík Matyáš 2003 Koprivnice (Klub přátel malých pivovarů)
30 Fialová Gabriela 1970 Valašské Meziříčí
31 Šutová Petra 1985 Hranice 1 (Topp Esa)
32 Peroutik Štěpán 2005 Koprivnice (Klub přátel malých pivovarů)
33 Šimečková Eva 1961 Hranice (Topp Esa)
34 Rada Tomáš 2012 Hranice (Topp Esa)
35 Ševčíková Sára 2011 Hranice (Topp Esa)
36 Voldánová Petra 1980 Hranice (Topp Esa)
37 Švecová Zuzana 1987 Odry (Moravská Srdíčka)
38 Sheltie Buddy 2017 -
39 Musiolková Míša 1987 Karviná (Karviná)
40 Musiolková Elenka 2016 Karviná
41 Fischerová Lucie 1979 Bílovec
42 Pokorná Ema 2009 Bílovec
43 Olecká Eva 1980 Darkovice (Ríšáci)
44 Olecký Martin 1977 Darkovice (Ríšáci)
45 Olecký Richard 2012 Darkovice (Ríšáci)
46 Budošová Daniela 1992 Ostrava
47 Raška Biňovcová Gabriela 1984 Ostrava
48 Raška Zdeněk Robin 1981 Ostrava
49 Rašková Ella 2014 Ostrava
50 Raška Vendelín 2017 Ostrava
51 Karásek Jiří 1955 Ostrava-Hrabůvka (Ostrava)
52 Ondráček Martin 1976 Havířov
53 Procházková Hana 1979 Havířov
54 Ondráčková Amélie 2006 Havířov
55 Filipková Naďa 1979 Třanovice (Filipčata)
56 Filipek Dalibor 1973 Třanovice (Filipčata)
57 Filipek Davča 2013 Třanovice (Filipčata)
58 Glogar Jan 1986 Starý Jičín (Starojická Lhota)
59 Glogar Jan 2011 Starý Jičín
60 Glogarová Elen 2014 Starý Jičín
61 Vaňková Klára 1983 Trojanovice
62 Vaňková Laura 2010 Trojanovice
63 Vaněk Šimon 2016 Trojanovice
64 Krupcová Erika 1992 Nový Jičín
65 Olšovský Dušan 1987 Nový Jičín
66 Stanislavová Žofie 1977 Krmelín (Twiggi)
67 Kellnerová Irena 1981 Ostrava (Twiggi)
68 Zolmanová Pavla 1969 Šenov
69 Kubánková Kateřina 1991 Karviná (Crab rave)
70 Janků Michal 1990 Karviná (Crab rave)
71 Bartoňová Rozárka 1986 Frenštát pod Radhoštěm (Frenštát pod Radhoštěm)
72 Bartoňová Terezka 2005 Frenštát pod Radhoštěm (Frenštát pod Radhoštěm)
73 Komáčka Tomáš 2011 Kopřivnice
74 Komáčka Martin 2016 Kopřivnice
75 Jandušíková Sára 2008 Haviřov (Haviřov)
76 Wawrzyczková Karolína 2009 Orlová
77 Pluhařík Oldřich 1991 Nový Jičín (Terka & Olda)
78 Uhráková Tereza 1989 Suchdol nad Odrou (Terka & Olda)
79 Kolek Ondřej 2007 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
80 Švecová Marie 2013 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
81 Štefánik Miroslav 1984 Havířov (Elcapo)
82 Štefániková Andrea 1985 Havířov (Elcapo)
83 Štefániková Nela 2010 Havířov (Elcapo)
84 Štefánik David 2013 Havířov (Elcapo)
85 Blokša Milan 1964 Ostrava - Zábřeh
86 Blokšová Naďa 1968 Ostrava - Zábřeh
87 Mikulíková Pavlína 1981 Vsetín
88 Mikulík Patrik 2011 Vsetín
89 Janírek Jiří 2007 Vsetín
90 Žárský Sebastien 2012 Vsetín
91 Waldrová Marta 1976 Vratimov
92 Walder Rostislav 1976 Vratimov (Bolavé nohy)
93 Walder Jakub 2008 Vratimov (Bolavé nohy)
94 Walder Patrik 2002 Vratimov (Bolavé nohy)
95 Hiersch Marek 1973 Ostrava
96 Hierschová Zuzana 1978 Ostrava-Výškovice
97 Hierschová Natálie 2007 Ostrava-Výškovice
98 Klimešová Jana 1974 Náměšť na Hané
99 Klimeš Martin 1974 Náměšť na Hané
100 Klimešová Nela 2008 Náměšť na Hané
101 Klimešová Kateřina 2010 Náměšť na Hané
102 Raab David 1989 Frýdek - Místek
103 Vojtíšková Kateřina 1995 Tísek
104 Šimáčková Pavla 1969 Ostrava
105 Kadulova Anna 2003 Vřesina
106 Kurcová Michaela 1975 Kopřivnice
107 Kurec Petr 1976 Kopřivnice
108 Kurec Matěj 2006 Kopřivnice
109 Kurcová Linda 2010 Kopřivnice
110 Vahalík Pavys 1985 Hůrka (Hůrka)
111 Vahalíková Agátka 2016 Hůrka (Hůrka)
112 Vahalík Jarys 1984 Hůrka (Hůrka)
113 Malinová Kateřina 1976 Majetín (SDH Majetín)
114 Malina Jiří 1973 Majetín
115 Malina Michal 2009 Majetín (SDH Majetín)
116 Malina Pavel 2011 Majetín (SDH Majetín)
117 Lidak Michal 1989 Ostrava (VPKOH)
118 Konečná Jana 1982 Ostrava (Beskydští pacoši)
119 Ministr Jakub 2006 Ostrava (Beskydští pacoši)
120 Franko Nováčková Jarmila 1979 Prostějov
121 Franko Oliver 2013 Prostějov
122 Hendrychová Valerie 1982 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
123 Chlebová Markéta 1973 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
124 Sladká Milena 1965 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
125 Swiderová Šárka 1963 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
126 Dienešová Iveta 1984 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
127 Fojtíková Lucie 1989 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
128 Golatová Alena 1985 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
129 Vozňáková Kateřina 1993 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
130 Svobodová Kateřina 1980 Ostrava (Národní divadlo moravskoslezské)
131 Vidomus Zdeněk 1949 Nový Jičín (Nový Jičín)
132 Vidomus Radek 1976 Nový Jičín (Nový Jičín)
133 Orság Petr 1953 Kopřivnice
134 Bernatíková Zuzana 1976 Ostrava (Twiggi)
135 Bernatíková Alice 2008 Ostrava (Twiggi)
136 galia jiří 1954 Kopřivnice (kopřivnice)
137 Multanová Sylva 1980 Ostrava (Twiggi)
138 Žák Pavel 2003 Ostrava (Twiggi)
139 galiová květoslava 1954 Kopřivnice
140 havlová vlasta 1954 Veřovice
141 Multana Jiří 2004 Ostrava (Twiggi)
142 heraltová darie 1958 Nový Jičín
143 Žáková Lucie 1985 Ostrava (Twiggi)
144 ondruchova Vanesa 1986 Kopřivnice
145 Chorzempová Eva 1975 Ostrava (Beskydští pacoši)
146 Chorzempová Adéla 2007 Ostrava (Beskydští pacoši)
147 Janásek Aleš 1972 Ostrava (AAAA)
148 Janásková Alena 1976 Ostrava (AAAA)
149 Thomanková Alexandra 1974 Ostrava (Prajzaci na vyleče)
150 Kimáková Monika 1965 Ostrava (Prajzaci na vyleče)
151 Winer Alexander 2016 Ostrava (Prajzaci na vyleče)
152 Smiešková Zuzana 2009 Ostrava
153 Chupík PETR 1958 Bílovec (Bílovecké čiperky)
154 Schubetová Zdenka 1960 Bílovec (Bílovecké čiperky)
155 Lazecká Dagmara 1957 Bílovec (Bílovecké čiperky)
156 Šindlerová Ivana 1969 Bílovec, Bravinné (Bílovecké čiperky)
157 Mahdalová Libuše 1957 Bílovec (Bílovecké čiperky)
158 Balcová Veronika 1989 Havířov
159 Žvak Robin 1989 Havířov
160 Konůpková Veronika 1984 Kopřivnice (Konůpci)
161 Konůpka Adam 2010 Kopřivnice (Konůpci)
162 Žlebek Jiří 1978 Nový Jičín (Nový Jičín)
163 Žlebek Matyáš 2015 Nový Jičín
164 Grohmann Antonín 2008 Příbor (MADAG)
165 Grohmannová Daniela 1981 Příbor (MADAG)
166 Tkočová Tereza 1984 Ostrava
167 anglický kokršpaněl Disny 2017 -
168 Ramišová Petra 1977 Chropyně
169 Ramiš Matyáš 2008 Chropyně
170 Ramišová Viktorie 2011 Chropyně
171 Maršálková Zuzana 1983 Havířov
172 Maršálková Michaela 2012 Havířov
173 Maršálková Gabriela 2014 Havířov
174 Strouhalova Marketa 1979 Ostrava (Vovo)
175 Bsonek Jan 2008 Ostrava (Vovo)
176 Handzel Ivo 1972 Dolní Lutyně
177 Handzlová Martina 1973 Dolní Lutyně
178 Tylová Barbora 1988 Karviná
179 Chmúra Jakub 1988 Karviná
180 Chmúrová Sofie 2010 Karviná
181 Lichnovská Jarmila 1962 Kroměříž (Jarlipánek)
182 Baroň Štěpánek 2013 Kopřivnice (Jarlipánek)
183 Káňová Boglárka 1984 Štramberk
184 Pjentaková Johanka 1982 Štramberk, Česká republika
185 Boudová Tereza 2004 Šenov u Nového Jičína (Šenov u Nového Jičína)
186 Carbolová Marcela 1970 Ostrava
187 Badurová Eliška 1986 Dětmarovice
188 Badura Milan 1987 Dětmarovice
189 Badurová Adéla 2014 Dětmarovice
190 Badura Ondřej 2014 Dětmarovice
191 Sevcsíková Terezie 2011 Bohumín
192 Kodrlová Markéta 1981 Ostrava (SK Černé plíce)
193 Kuchta Martin 1975 Ostrava (SK Černé plíce)
194 Kodrlová Zuzana 2011 Ostrava (SK Černé plíce)
195 Kodrlová Michaela 2013 Ostrava (SK Černé plíce)
196 Kuchtová Natálie 2002 Ostrava (SK Černé plíce)
197 Kuchta Vojtěch 2008 Ostrava (SK Černé plíce)
198 Petlák Daniel 1993 Brno
199 Židková Monika 1998 Kopřivnicie
200 Sikorová Julie 1973 Praha (ČipSik)
201 Čipaková Valetina 1974 Český Těšín - Stanislavice (ČipSik)
202 Bedrlík Martin 1990 Ostrava
203 Bergmann Erik 1988 Ostrava
204 Ivanová Romana 1981 Frenštát pod Radhoštěm
205 Ivan Dominik 2006 Frenštát pod Radhoštěm (Dominátor)
206 Babica Kristián 2011 Hovězí
207 Babica Tomáš 2011 Hovězí
208 Heimerle David 2008 Kopřivnice (Hráči)
209 Geryk Jakub 2008 Kopřivnice (Hráči)
210 Špaček Matěj 2011 Vratimov
211 Špačková Karla 1980 Vratimov
212 Vašků Natálie 2001 Hvozdná
213 Vašků Erika 2003 Hvozdná
214 Slováček Michal 2002 Hvozdná
215 Pavlíková Jitka 1980 Bílovec (Bílovecké čiperky)
216 Reček Adam 1980 Bílovec (Bílovecké čiperky)
217 Dubová Adéla 1980 Bílovec (Bílovecké čiperky)
218 Gvuzďochová Oleksandra 1976 Frýdek-Místek 1
219 Gvuzďochová Natálie 2007 Frýdek-Místek 1
220 Zabavská Iva 1968 ostrava
221 Šrámková Marta 1943 Valašské Meziříčí
222 Janírková Eva 1975 Poličná
223 Laszy Jirka 1979 Ostrava (Laszinky)
224 Laszy Emma 2014 Ostrava (Laszinky)
225 Laszy Jirka 2011 Ostrava (Laszinky)
226 Dlouhá Minnie 1992 Havířov
227 Dlouhá Skippy 1980 Havířov
228 Brožová Soník 1989 Karviná
229 Dlouhá Laurinka 2014 Havířov
230 Hýlová Kačka 1984 Havirov (Burky)
231 Hýlová Kristýna 2010 Havířov (Burky)
232 Hýlová Viktorie 2013 Havirov (Burky)
233 Klaudová Petra 1983 Lichnov
234 Klaudová Anička 2013 Lichnov
235 Klauda Dany 2011 Lichnov
236 Sikorová Emílie 1955 Třinec (ČipSik)
237 Mikulcová Vlasta 1951 Kopřivnice
238 Mikulec Vlastimil 1950 Kopřivnice
239 Ďuríšková Lenka 1987 Ostrava (Ragnarův sluha)
240 Hvižďová Lucie 1985 Frýdek-Místek
241 Hvižď Tobiáš 2010 Frýdek-Místek
242 Džopková Michaela 1981 Havířov (Los Damianos)
243 Stařičný Jakub 1983 Havířov (Los Damianos)
244 Kvitová Zuzana 1990 Kopřivnice
245 Havlik Mikolaj 1986 Albrechticky (TeamGB!!!)
246 Havlik Torsten 2017 Albrechticky (TeamGB!!!)
247 Hývnarová Dana 1969 Závišice
248 Hývnar Jaroslav 1966 Závišice
249 Michálek Radomil 1945 Závišice
250 Francková Iva 1986 ostrava
251 Francek Maty 2011 ostrava
252 Jančata Deny 2009 ostrava
253 Szakal Viktor 1988 Nový Jičín
254 Kašný Mikuláš 2014 Píšť
255 Kašná Emma 2011 Pít
256 Kašný František 2017 Píšť
257 Ivan Ladislav 1980 Frenštát p. R. (Siemens)
258 Fojtík Ladislav 2009 Frenštát p. R. (Siemens)
259 Šablaturová Pavla 1979 Mniší (Siemens)
260 Šablatura Sebastian 2008 Mniší (Siemens)
261 Šablatura Pavel 1972 Mniší (Siemens)
262 Šablaturová Simona 2013 Mniší (Siemens)
263 Hejcman Patrik 1994 Frenštát p. R. (Siemens)
264 Bauer Václav 1987 Frenštát p. R. (Siemens)
265 Horák Jan 1998 Trojanovice (Siemens)
266 Audy Markéta 1987 Ostrava (Audy family)
267 Audy Jakub 1987 Ostrava (Audy family)
268 Audy Marek 2014 Ostrava (Audy family)
269 Audy Karolína 2017 Ostrava (Audy family)
270 Majchrák Tomáš 1980 Příbor
271 Majchráková Terezka 2012 Příbor
272 Kuffa Lukáš 2000 Milikov (PINK UNICORNS OF LOVE)
273 Martynek Marek 1993 Milíkov (PINK UNICORNS OF LOVE)
274 Ivanová Denisa 2009 Frenštát p. R. (Siemens)
275 Kozelská Zuzana 1968 Ostrava
276 Vlček Josef 1968 Ostrava
277 Kozelská Kristína 1990 Ostrava
278 Svrčina Jiří 1984 Ostrava
279 Labrador Terezka 2017 -
280 Pítrová Gabriela 1979 Veřovice (Veřovice)
281 Pítrová Adélka 2014 Veřovice (Veřovice)
282 Kulhánková Johanka a Svačinářka 1986 Kunčice pod Ondřejníkem (CoolHoshci)
283 Kulhánek Kubíček a Navigátor 1979 Kunčice pod Ondřejníkem (CoolHoshci)
284 Dubec Martin 1987 Ostrava Kunčice (DDŠ Ostrava Kunčice)
285 Resl Tomáš 2003 Ostrava Kunčice (DDŠ Ostrava Kunčice)
286 Nor Jirka 1987 Ostrava Kunčice (DDŠ Ostrava Kunčice)
287 Podlešáková Věrka 1990 Ostrava Kunčice (DDŠ Ostrava Kunčice)
288 Ištok Jan 2005 Ostrava Kunčice (DDŠ Ostrava Kunčice)
289 Žák Filip 2006 Ostrava Kunčice (DDŠ Ostrava Kunčice)
290 Krmašek Honza 2007 Ostrava Kunčice (DDŠ Ostrava Kunčice)
291 Kocych Alex 2002 Ostrava Kunčice (DDŠ Ostrava Kunčice)
292 Míka Přemek 1999 Ostrava Kunčice (DDŠ Ostrava Kunčice)
293 Nováková Haňa 1990 Ostrava
294 Vall Patrik 2016 Ostrava
295 Nováková Ivana 1964 Dolní Domaslavice
296 Novák Karel 1962 Dolní Domaslavice
297 Brumovská Barbora 1989 Ostrava (Twiggi)
298 Boščíková Milada 1954 Žabeň
299 Barbora Boščíková 2006 Vlasatice
300 Boščík Jakub 2010 Vlasatice
301 Mohylová Emma 2010 Dobrá
302 Mohylová Gabriela 2010 Dobrá
303 Iza Alice 1989 Smolkov
304 Pitbull Iza 2017 -
305 Titlbach Michal 1979 Ostrava
306 Bujoková Kubalová Jeanette 1977 Ostrava
307 kolarczyková Tereza 2009 Orlova
308 Kroupa David 1976 Ostrava
309 Procingerová Alex 1976 Stará Ves nad Ondřejnicí (Twiggy)
310 Bujok Patrikus 2008 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
311 Buřičová Smíšek 2008 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
312 Čapek Leon 2009 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
313 Dokoupilová Ančátko 2006 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
314 Doležalová Lily 2010 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
315 Koelblová Merilů 2008 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
316 Kollarczyková Áďa 2008 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
317 Konečný Petr 2009 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
318 Pálková Bára 2007 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
319 Pupíková Lucik 2009 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
320 Ševčík Míša 2008 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
321 Šuchma Jakub 2008 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
322 Šusták Honza 2007 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
323 Vlčková Teri 2009 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
324 Zabořilová Velryba 2007 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
325 Zamarský Jarda 2008 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
326 Žeravíková Ellen 2007 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
327 Žváčková Žvačkajda 2008 Ostrava (Toulavé boty Ostrava)
328 Szturcová Monika 1975 Ostrava (Holky na tripu)
329 Szturcová Alexandra 2005 Ostrava (Holky na tripu)
330 Řeháčková Pavlína 1972 Bílovec (Labuť)
331 Řeháček Jiří 2016 Bítov (Bítov)
332 Řeháčková Veronika 1990 Bítov (Bítov)
333 Byrtus Radek 1977 Dětmarovice (ZADĚT)
334 Byrtusová Silvie 1974 Dětmarovice (ZADĚT)
335 Cyroň Stanislav 1978 Petrovice u Karviné (ZADĚT)
336 Cyroňová Monika 1973 Petrovice u Karviné (ZADĚT)
337 Ostružka Filip 1982 Petrovice u Karviné (ZADĚT)
338 Ostružková Kamila 1976 Petrovice u Karviné (ZADĚT)
339 Stošek Radek 1976 Služovice (VRBKA)
340 Stošková Kateřina 1977 Služovice (Vrbka)
341 Stošek Petr 2009 Služovice (Vrbka)
342 Stošek Michael 2005 Služovice (Vrbka)
343 Múdrá Žirafa 1975 Huslenky (Poschlá Huslenky)
344 Burianová Sonny 1979 Huslenky (Poschlá Huslenky)
345 Kubica Chosé Rúra 1973 Huslenky (Poschlá Huslenky)
346 Kučerová Moňa 1999 Huslenky (Poschlá Huslenky)
347 Pisklakova IrisBus 1977 Huslenky (Poschlá Huslenky)
348 Brhlík Stehlík 1989 Huslenky (Poschlá Huslenky)
349 Staněk Kikin 2004 Huslenky (Poschlá Huslenky)
350 Stratilová Susan 1985 Huslenky (Poschlá Huslenky)
351 Mišáková Markéta 1983 Huštěnovice
352 Mikulka Hynek 1966 Topolná
353 Švrčková Marcela 1979 Praha
354 Švrček Radan 1965 Praha
355 Švrček Jasoň 2016 Praha
356 Lounová Renata 1982 Přerov (Toulavci)
357 Loun Semír 2013 Přerov (Toulavci)
358 Vítek Kája s maminkou 1982 Čeladná (Vítci závodníci)
359 Grau Jakub 1985 Postřelmov (Postřelmov)
360 Guziurová Kristina 1985 Třinec
361 Vráblová Lucie 1978 Ostrava (“To jsme My !!!”)
362 Zemanová Martina 2009 Ostrava Zábřech (´´To jsme My !!!”)
363 Vrábel Karel 2019 Ostrava Zábřeh (´´To jsme My !!!”)
364 Pastorková Lucie 1991 Kunín (Grupa mocnego udeření)
365 Černá Michaela 1971 Kunín (Grupa mocnego udeření)
366 Šamárková Lenka 1993 Bohumín (Grupa mocnego udeření)
367 Weimaraner Loki 2017 -
368 Fárková Lenka 1989 Nový Jičín (Grupa mocnego udeření)
369 Šamárková Simona 1968 Bohumín (Grupa mocnego udeření)
370 Šotkovská Petra 1983 Řeka
371 Čimplová Anna 1988 Střítež
372 Monsport David 1979 Kopřivnice (Kopřivnice)
373 Šimková Blanka 1985 Ostrava
374 Šimková Amélie 2011 Ostrava
375 Šimek Kryštof 2013 Ostrava
376 Káňa Radek 2001 Příbor
377 Bártová Eva 1986 Ostrava
378 Bártová Hedvika 2013 Ostrava
379 Bártová Dorotka 2015 Ostrava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 218
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Rýcová Petra 1989 Nový Jičín
2 Rýc Václav 1980 Nový Jičín
3 Rýc Matouš 2016 Nový Jičín
4 Šlachta Tobias 2016 kopřivnice
5 Valaskova Iva 1980 Ostrava (Figurky)
6 Šlachta Matyas 2018 kopřivnice
7 Klímková Michaela 1982 Opava (aktivní maminka)
8 Zeman Filip 1989 Dolní Lutyně
9 Zeman Vojtěch 2017 Dolní Lutyně
10 Sklenovská Kristýna 1991 Příbor (Tým Skleňák)
11 Sklenovský Milan 1992 Příbor (Tým Skleňák)
12 Sklenovská Amálka 2013 Příbor (Tým Skleňák)
13 Sklenovská Anežka 2015 Příbor (Tým Skleňák)
14 Sklenovský Adam 2018 Příbor (Tým Skleňák)
15 Kundlová Klára 1993 Štramberk (Kundlovci)
16 Kundel Robin 1990 Štramberk (Kundlovci)
17 Kundel Tobiáš 2018 Štramberk (Kundlovci)
18 Krupec Majkl 1987 Český Těšín
19 Bury & my Lenka 1978 Český Těšín
20 Krupec & Maty 2011 Český Těšín
21 Krupcová & Elenka 2015 Český Těšín
22 Bury & Robert 2010 Český Těšín
23 Bury & Jackson 2010 Český Těšín
24 Rautová Zuzana 1983 Ostrava (RAUTÍCI)
25 Rautová Andělka 2014 Ostrava (RAUTÍCI)
26 Raut Pavlík 1982 Ostrava (RAUTÍCI)
27 Sterenčák Luke 1989 Brno (RAUTÍCI)
28 Kubín Míša 1987 Brno (RAUTÍCI)
29 Rautová Josefínka 2019 Ostrava (RAUTÍCI)
30 Hezinová Tereza 1989 Kopřivnice
31 Hoďák Lukáš 1986 Kopřivnice
32 Hoďáková Lucie 1990 Kopřivnice
33 Hoďák Zbyněk 1989 Kopřivnice
34 Karászek Tomáš 1986 Kopřivnice (Karászkovi)
35 Rýdlová Lenka 1991 Kopřivnice (Karászkovi)
36 Karászková Isabella 2016 Kopřivnice (Karászkovi)
37 Popp Štěpánek 2018 Slatina u Bílovce (Poppíci)
38 Bažanowská Bára 1991 Slatina u Bílovce (Poppíci)
39 Kypús Matyáš Ján 2018 Stonava
40 reclikova barbora 1987 Ostrava
41 Kopečný Martin 1987 Ostrrava
42 Sýkorová Pavlína 1970 Ostrava
43 Ligocká Dorinka 2015 Ostrava
44 Benová Denisa 1981 Klimkovice
45 Benová Anička 2014 Klimkovice
46 Kohoutová Lucie 1987 Bělotin (Kokrheli)
47 Kohout Filip 2014 Bělotin (Kokrheli)
48 Žárská Michaela 1976 Příbor
49 Vaculíková Zlatuše 1960 OSTRAVA-JIH
50 Lípový Jan 2017 Kopřivnice
51 Damborská Edita 1986 Ostrava
52 Damborský Filip 1985 Ostrava
53 Damborská Barbora 2014 Ostrava
54 Berky Samuel 2008 Přerov
55 Pejčochová Miroslava 1983 Ostrava
56 Valová Petra 1982 Fryčovice
57 Bystroňová Valerie 1989 Bílovec (Figurky)
58 Laníková Valérie 2016 Fryčovice
59 Bílková Tereza 1988 Ostrava (MINETE)
60 Bílková Stela 2015 Ostrava
61 Ambrožová Nela 1990 Ostrava (MINETE)
62 Kotulková Leontýna 2017 Ostrava (MINETE)
63 Hanák Vítek 2017 Brno
64 Procházka Jiří 1973 Žeraviny (ANO nebo NE)
65 Hrůzková Tereza 1991 Ostrava
66 Odložiíková Martina 1987 Žeraviny (,,ANO nebo NE,,)
67 Rypka Vojtíšek 2015 Žeraviny (,,ANO nebo NE,,)
68 Foriška Emil 1952 Pťíbor
69 Spurna Martina 1987 Karviná
70 Tkoč Martin 1974 Karviná
71 Troppova Ivana 1982 Ostrava Poruba
72 Kábrt Radek 1983 Ostrava Poruba
73 Potykova Halina 1959 Dolní Lutyně Věřňovice
74 Zuzaňák Pavel 1989 Kopřivnice
75 Malíková Dorotka 2011 Kopřivnice
76 Gřes Jiří 2017 Kopřivnice
77 Binarová Gabriela 1989 Frýdek - Místek
78 Binar Tomáš 1986 Frýdek - Místek
79 Binar Tomáš 2014 Frýdek - Místek
80 Binar Tobiáš 2018 Frýdek - Místek
81 Malinová Valinka 2017 Sedliště (Malinovic)
82 Kahánek Adámek 2018 Vlčovice
83 Punčochářová Renáta 1977 Příbor
84 Punčochář Martin 1974 Příbor
85 Bariš Dušan 1985 Kopřivnice
86 Barišová Julie 2014 Kopřivnice
87 Kopečný Jozef 1989 Bratislava
88 Kopečná Anička 1992 Bratislava
89 Čuboňová Jožinka 1956 Olešná
90 Kopečná Olinka 1965 Čierne
91 Kovaláková Eliška 2016 Skotnice
92 Kovaláková Julie 2018 Skotnice
93 Mičková Denisa 1993 Frýdek-Místek
94 Křižák Filip 2001 Frýdek-Místek
95 Jursa Petr 1991 Frýdek-Místek
96 Šmigurová Michaela 1992 Kopřivnice
97 Šmigura Radek 1991 Kopřivnice
98 Baroňová Monika 2011 Kopřivnice
99 Kremlová Věra 1993 Nový Jičín (KlubObdivovateluPepina)
100 Jurčáková Kateřina 1996 Nový Jičín (KlubObdivovateluPepina)
101 Šnapková Mirka 1980 Nový Jičín (KlubObdivovateluPepina)
102 Šnapka Pepa 1980 Nový Jičín (KlubObdivovateluPepina)
103 Šnapka Markus 2008 Nový Jičín (KlubObdivovateluPepina)
104 Šnapka Marťas 2010 NovýJičín (KlubObdivovateluPepina)
105 Šnapka Pepíček 2018 Nový Jičín (KlubObdivovateluPepina)
106 Gregová Zuzana 1986 Ostrava (Janíkov team)
107 Grega Ján 1984 Ostrava (Janíkov team)
108 Grega Janík 2018 Ostrava (Janíkov team)
109 Rušajová Romana 1970 Ostrava (Ostrava)
110 Rušaj Jan 2005 Ostrava
111 Fašánoková Mária 1987 Ostrava (Janíkov team)
112 Řehová Martina 1987 Ostrava (Kozlíci)
113 Kozel Miroslav 1982 Ostrava (Kozlíci)
114 Názalaníková Barbora 1991 Kopřivnice
115 Bátoryová Eva 1962 Kopřivnice
116 Bátory Jana 1990 Kopřivnice
117 Bátory Matěj 2014 Kopřivnice
118 Bátory Patricie 2018 Kopřivnice
119 Krčmař Ivoš 1981 Ostrava (Zlatníci)
120 Szindreiová jana 1967 Ostrava (Zlatníci)
121 Bařinová Maruška 1972 Ostrava (Zlatníci)
122 Vyroubal Mirek 1982 Ostrava (Zlatníci)
123 Rusek Adam 2010 Ostrava (Zlatníci)
124 Rusek David 2010 Ostrava (Zlatníci)
125 Stohelová Jaroslava 1971 Ostrava (Zlatníci)
126 Kocourková Kateřina 1977 Štramberk
127 Oslislová Kristýna 1998 Ostrava (Raubíři)
128 Radilová Nikola 1996 Dolní Lutyně
129 Lanšperk Jarda 1982 Boršice u Buchlovic
130 Brázdová Kateřina 1990 Stonava
131 Císlerová Martina 1985 Chrudim (Unčík a Ančík)
132 Císlerová Veronika 2012 Chrudim (Unčík a Ančík)
133 Císlerová Anna 2015 Chrudim (Unčík a Ančík)
134 Holcmanová Petra 1985 Praha (Luky a jeho banda)
135 Holcman Lukáš 2016 Praha (Luky a jeho banda)
136 Poláková Simona 1978 Rychvald (Zlatníci)
137 Poláková Vendy 2004 Rychvald (Zlatníci)
138 Polák Vojta 2008 Rychvald (Zlatníci)
139 Piwková Elzbieta 1985 Třinec
140 Piwko Marian 1983 Třinec
141 Piwková Izabela 2014 Třinec
142 Moravcová Monika 1981 Sedliště
143 Bandik Pavel 1959 Frydlant n. O. (SK Černé plíce)
144 Stacherska Elzbieta 1982 Frydlant n. O. (SK Černé plíce)
145 Bandik Kornelia 2019 Frydlant n. O. (SK Černé plíce)
146 Malinová Kristýna 1997 Ostrava
147 Bjačková Iveta 1986 Lichnov
148 Šebestíková Darina 1985 Ostrava
149 Šebestík Zdeněk 1983 Ostrava
150 Šebestíková Kristýna 2015 Ostrava
151 Šebestík Patrik 2018 Ostrava
152 Baroňová Lucie 1982 Příbor (HBŠ team)
153 Šplíchal Daniel 2007 Příbor (HBŠ team)
154 Hebelka Patrik 2018 Příbor (HBŠ team)
155 Vránová Eva 1987 Fryčovice
156 Vrána Miroslav 1978 Fryčovice
157 Vránová Sofie 2011 Fryčovice
158 Vránová Nela 2011 Fryčovice
159 Hrabovská Eva 1966 Fryčovice
160 Čaplová Jaroslava 1973 Frýdek-Místek
161 Pastorková Jaroslava 1952 Frýdek-Místek
162 Mohyla Daniel 1998 Frýdek-Místek
163 Rečková Klaudie 2018 Frenštát pod Radhoštěm
164 Pavlů Veronika 1987 Věřňovice
165 Pavlů Alešek 2014 Věŕňovice
166 Krstev Standa 1954 Kopřivnice (Jdu na kulečník)
167 Krstevová Dáša 1956 Kopřivnice (Jdu pro Standu na kulečník)
168 Zabloudilová Soňa 1982 Vyškov
169 David Antonín 1980 Kopřivnice (Obecňáci)
170 David Antonín 2013 Kopřivnice
171 Davidová Nela 2007 Kopřivnice
172 Redlová Aneta 2006 Straník
173 Babincová Jana 1978 Frenštát pod Radhoštěm
174 Falešníková Martina 1986 Mořkov
175 Babincová Kateřina 2006 Frenštát pod Radhoštěm
176 Macoszková Eliška 1984 Střítěž (3+1 ze Stříteže)
177 Kodaj Michal 1978 Střítež (3+1 ze Stříteže)
178 Macoszková Kačka 2011 Střítež (3+1 ze Stříteže)
179 Procházková Tereza 1994 Ostrava (Zlatníci)
180 Navrátilová Nikola 1990 Ostrava (Navrátilovi)
181 Navrátil Martin 1989 Ostrava (Navrátilovi)
182 Sasinová Lucie 1988 Ostrava - Proskovice (DinoSauer team)
183 Dadáková Janča 1990 Petřvald (a Klaudinka)
184 Stočesová Markéta 1977 Ostrava-Polanka
185 Stočes Petr 2019 Ostrava-Polanka
186 Valehrachová Krystína 2012 Ostrava-Polanka
187 Natálie Stočesová 2001 Ostrava-Polanka
188 Walder Michael 2015 Rychvald (Bolavé nohy)
189 Gvuzdová Kateřina 1981 ORLOVÁ (Bolavé nohy)
190 Gvuzd Sebastian 2010 ORLOVÁ (Bolavé nohy)
191 Volná Lucie 1989 Ostrava
192 Kotasek David 1977 Ostrava
193 Vodičková Magdalena 1985 Zlín
194 Vodička Eliáš 2017 Zlín
195 Janiš Josef 1985 Vsetín
196 Janiš Kryštof 2015 Vsetín
197 Kubátová Markéta 1991 Ostrava (Nosíme děti v Ostravě)
198 Kubát Jakub 2017 Ostrava
199 Kotas Tomáš 1987 Ostrava (Kotasovi)
200 Kotasová Martina 1989 Ostrava (Kotasovi)
201 Martinec Vladimír 1973 Havířov (Zlatníci)
202 Hruška Přemysl 1985 Bílovec 1
203 Hruškovâ Lenka 1988 Bílovec 1
204 Hrušková Simona 2015 Bílovec 1
205 Rašková Andrea 1989 Ostrava
206 Oboráková Martina 1968 Ostrava
207 Sovová Gabriela 1996 Ostrava
208 Sova Jan 1975 Ostrava
209 Gvuzdová Karolina 2001 Orlová (Bolavé nohy)
210 Pindur Martin 1970 Kopřivnice (www.KOCAREK.CZ)
211 Adamkova Katerina 1985 Kopřivnice
212 Krucinová Barča 1990 Český Těšín
213 Radilová Sofinka 2017 Orlová
214 Skotnica Martin 1982 Sedliště
215 Skotnica Matěj 2014 Sedliště
216 Porubský Samuel 2017 Havířov (S rodinkou)
217 Klímek Ondřej 1979 Lichnov (KELÍMCI)
218 Kuklová Dáša 1972 Ostrava