Štramberský Jasoň
Založit blog Registrovat

2. ŠTRAMBERSKÝ JASOŇ         11 tras od 6 km do 53 km          19. května 2018

Startovní listina 2018

Celkem: 3012
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 151
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Víchová Nikola 1997 Ostrava (Horalové a blázni)
2 Vonšík Lukáš 1982 Ostrava (bez klubové příslušnosti)
3 klímková pavla 1985 -
4 Majlis Martin 1985 Ostrava (Ostrava)
5 Čuda Jiří 1982 - (Přerov-Lověšice)
6 Sýkora Jan 1980 - (Ostrava)
7 Bukovská Radka 1982 Čeladná
8 Sackeová Petra 1978 -
9 Sackeová Simona 2005 -
10 Vujtkova Michaela 1992 - (Ostrava)
11 Auer Tomáš 1981 Ostrava (Běžecká škola Ostrava-Jih)
12 Teichmannová Gabriela 1975 - (Malánky)
13 Teichmann Tomáš 1973 - (Malánky)
14 Babej Vladimír 1964 Rychvald (Rychvald)
15 Švaňa Pavel 1971 - (Ostrava)
16 Těluškin Denisa 1979 - (LPGeko.cz)
17 Těluškin David 1979 - (LPGeko.cz)
18 Lessniak Petr 1994 - (Hlučín)
19 Mecnerová Eliška 1985 - (Crazy Bitch)
20 Bělica Jan 1987 -
21 Macháček Josef 1969 -
22 Pavlíková Veronika 1984 -
23 Švarc Jiří 1980 - (Otrok)
24 Švec Jaromír 1982 -
25 Maralík Petr 1974 -
26 Švarcová Lenka 1984 - (LKBC)
27 Zientek Lukas 1984 Ostrava
28 Kubíček Stanislav 1959 - (AK Emila Zátopka Kopřivnice)
29 Kubíčková Ivana 1966 - (AK Emila Zátopka)
30 Děrgel Dalibor 1978 Rychvald (Rychvald)
31 Dudziková Martina 1988 -
32 Dudzik Adam 1984 -
33 Ščigel Marek 1979 - (Crazy Bitch)
34 Tomai Martin 1976 -
35 Kwieková Iveta 1992 -
36 Tileček Roman 1978 -
37 Bureš Marcel 1981 -
38 Karban Milos 1979 -
39 Karbanova Lucie 1983 -
40 Valeček Kamil 1975 -
41 Novák Marek 1975 - (Hrabyně)
42 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (Sheriff Wiggum Sport Team)
43 Opletalová Denisa 1992 -
44 Šafář Michal 1990 -
45 Jílková Petra 1979 -
46 Luninkovna Luna 2018 -
47 Freisler Pavel 1976 -
48 Válek Miroslav 1983 - (Horalové a blázni)
49 Sackeová Leona 2000 -
50 Olejník Jaroslav 1967 - (Ostrava Poruba)
51 Revendová Vladimíra 1968 - (Ostrava-Poruba)
52 Merendová Pavla 1987 -
53 Jančařiková Lucie 1986 - (Hybaj)
54 Holec Pavel 1981 -
55 Vojáčková Julie 1985 -
56 Oravcová Lenka 1988 - (Nový Jičín)
57 Dobeš Michal 1992 - (OCR Runners Olomouc)
58 Adamek Jan 1982 Valasske Mezirici (Run Magazine TEAM)
59 Michálek Zdeněk 1968 - (FOFR TÝM)
60 Wisiorková Veronika 1989 - (Růžovky)
61 Havel Vladimír 1958 Havířov (PHM Havířov)
62 Podhorni Katerina 1993 - (AVC)
63 Vrablik Lukas 1991 - (AVC)
64 Mařáková Kateřina 1973 - (Ostrava)
65 Poremski Václav 1967 - (Klimkovice)
66 Gola Lukáš 1987 -
67 mudrikova nikola 1996 -
68 Kobielusz David 1990 -
69 Říčný Petr 1979 - (SK Valašského království)
70 Janečka Roman 1975 Ostrava (Čertova Lhota)
71 Janečková Petra 1985 - (Čertova Lhota)
72 Slaný Martin 1987 - (Horalové a blázni)
73 Kulas Lukáš 1975 - (Ludgeřovice)
74 Kulasová Jana 1976 - (Ludgeřovice)
75 Rek Filip 1978 - (Tobi sport Frenštát)
76 Bartoš Lukáš 1989 - (Ostrava)
77 Ondrejka Adam 1989 -
78 Robenková Barbora 1989 - (Ostrava)
79 Kolomá Andrea 1978 - (Jablonne nad Orlici)
80 Machová Hana 1975 - (Ostrava)
81 Knotek Jakub 1989 -
82 Knotek Michal 1993 -
83 Strouhal Pavel 1980 -
84 Rais Petr 1997 -
85 Jenčová Kateřina 1996 -
86 Němčíková Daniela 1970 - (DZP Prostějov)
87 Bednar Ales 1980 - (Bohumin)
88 Urbánková Anita 1979 -
89 Urbánek Pavel 1975 -
90 Gold Daniel 1989 -
91 Pražák Zdeněk 1974 - (Ostrava)
92 Havránek Jan 1985 - (Ostrava)
93 Janata Daniel 1992 -
94 Jochim Patrik 1972 - (Bohumín)
95 Ošťádal Milan 1990 - (Plameňáci / SRTG Litovel)
96 Klich Michal 1991 - (Habešák)
97 Sušinová Hana 1988 - (UNTOUCHABLES)
98 Krajča Robert 1979 - (UNTOUCHABLES)
99 Brachna Martin 1986 - (UNTOUCHABLES)
100 Papíková Iveta 1978 -
101 Farago Vojtech 1988 -
102 Wojnarová Martina 1988 -
103 Malinová Marcela 1972 - (Frýdek-Místek)
104 Vitkova Alice 1979 -
105 Petrová Jarmila 1964 Frýdek-Místek (Rungo pro ženy)
106 Buzková Martina 1984 -
107 Grygar Vladan 1967 -
108 Binar Marek 1971 - (Hradec nad Moravici)
109 Maršalov Alexandr 1982 - (Opava)
110 Lesňák Martin 1985 - (Ostrava)
111 Faldyna Radim 1975 - (Beskydské blesky)
112 Faldyna Lukáš 1999 - (Beskydské blesky)
113 Halamíček Lubomír 1972 - (Beskydské blesky)
114 Halamíček Tomáš 2001 - (Beskydské blesky)
115 Zháněl Ivo 1992 Paskov
116 Prohl Pavel 1977 - (Bohumín)
117 Tekielová Kristýna 1990 -
118 Gavlák Miroslav 1984 Ostrava (Ostrava)
119 Walderová Eva 1983 - (Rychvald)
120 Malina Zbyněk 1990 - (Horalové a blázni)
121 Beránek Jakub 1993 Šenov (J-Elita Ostrava)
122 Janošíková Michaela 1996 - (J-Elita Ostrava)
123 Šuhaj Vaclav 1983 Ostrava (Výškovické běhny)
124 Sláma Martin 1983 - (Beer Club)
125 Šerková Dagmar 1976 - (fulnek)
126 Randýsek Martin 1973 Ostrava-Hrabůvka (SRTG Ostrava)
127 Kusý Roman 1989 Ostrava (SRTG Ostrava)
128 Ciencialová Naďa 1971 Ostrava (Ostrava)
129 Janoušek Marek 1980 - (BK Ludgeřovice)
130 Habr Mirek 1960 - (Běžecká škola Ostrava-Jih)
131 Vargová Marcela 1968 Ostrava-Hrabůvka
132 Antonín Jiří 1979 -
133 Hani Andrea 1993 - (Pindulína není líná)
134 Nováková Nikol 1993 - (Pindulína není líná)
135 Peszynski Petra 1980 - (Mattoni Freerun Ostrava)
136 Picmousová Jana 1968 - (Mattoni Freerun Ostrava)
137 Piskallová Radka 1972 - (FORREST GUMP TÝM)
138 Vilk Radovan 1970 - (FORREST GUMP TÝM)
139 Mužik Jan 1989 -
140 Kurtin Tomáš 1978 -
141 Stošková Anna 1978 -
142 Chodurová Markéta 1984 - (Horalové a blázni)
143 Paterna Daniel 1993 - (Frenštát Pod Radhoštěm)
144 Adámek Daniel 1993 -
145 Adámek Jiří 1996 -
146 Štefanovie Michaela 1998 -
147 Komendra Milan 1975 -
148 Kozel Michal 1980 - (Sdh Markvartovice)
149 Dobiášová Beáta 1970 - (Pindulína není líná)
150 Kałuža Lukáš 1987 -
151 Žídková Eva 1970 -
Celkem přihlášeno na tuto trať: 364
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Ulmannová Markéta 1997 -
2 Štefková Barbora 1985 - (Ostrava)
3 Štefek Pavel 1981 -
4 Kubica Jakub 1985 -
5 Veličková Zuzana 1985 -
6 Řeháček Tomáš 1988 -
7 Kropáčová Petra 1977 -
8 Kropáč Pavel 1977 -
9 Polášková Romana 1977 -
10 Polášková Stella 2004 -
11 Konečná Lucie 1981 - (FM)
12 Konečný Tomáš 1981 - (FM)
13 Krátká Petra 1975 - (Frýdek Místek)
14 Pospíšilová Blanka 1982 Frýdek-Místek (Rungo pro ženy)
15 Barošová Martina 1987 -
16 Polková Markéta 1991 -
17 Zemaník Jan 1990 -
18 Višvaderová Veronika 1993 -
19 Jarůšková Martina 1987 - (SK Brušperk)
20 Jarůšek Jakub 2009 - (SK Brušperk)
21 Cyroňová Romana 1993 - (AniRybaAniRak)
22 Piegrzym Petr 1993 - (AniRybaAniRak)
23 Gereková Soňa 1969 -
24 Kubicová Petra 1994 -
25 Holka Zdeněk 1976 -
26 Lotter Martin 1967 - (ZLOBR team)
27 Alexová Magdaléna 1998 - (Tři čuníci)
28 Gerek Tomáš 1968 -
29 Jurosz Kamil 1988 - (Návsí)
30 Majchrák Dušan 1949 - (Elektro Power)
31 Hlaváček UImannová Monika 1978 -
32 Henčl David 1988 -
33 Makúch David 1989 -
34 Gajdaczová Darina 1985 - (Frýdek-Místek)
35 Pavelcová Martina 1987 - (Frýdek-Místek)
36 Alexová Barbora 1994 - (Tři čuníci)
37 Pasičnyk Tomáš 1989 - (Tři čuníci)
38 Slívová Zdeňka 1969 -
39 Vaculík Lukáš 1992 Ostrava (Kilpi Racing Team)
40 Gazdíková Katarína 1997 - (TOKKA)
41 Branecká Veronika 1991 - (Rychlá rota)
42 Sittková Marie 1977 -
43 Mihulová Iveta 1986 - (Ostravice)
44 Svoboda Jiří 2005 - (Rychlá rota)
45 Přibil Michal 1983 -
46 Jančura Mojmir 2018 -
47 Jančura Mojmir 1978 -
48 Střelka Martin 1984 - (Příbor)
49 Procházková Anežka 1992 - (Příbor)
50 Karzelová Radka 1985 - (Klokani v Beskydech)
51 Rumlik Verunka 1971 - (Rožnov pod Radhoštěm)
52 Krátký Daniel 1973 - (Frýdek-Místek)
53 Volfova Gabriela 1971 - (Rožnov pod Radhoštěm)
54 Nepovímová Kateřina 1972 - (Čeladná)
55 Parák Alexandr 1964 -
56 Čtvrtečková Lenka 1978 -
57 Goršanov Michal 1984 -
58 Škrobal Radek 1976 - (Kozlovice)
59 Chromcová Jarmila 1968 Frýdek-Místek
60 Chromec Ivo 1960 -
61 Stabravová Aneta 1991 - (Frýdek-Místek)
62 Lišková Lucie 1986 - (Frýdek-Místek)
63 Zajacová Lucie 1992 - (Frýdek-Místek)
64 Koukalová Kačka 1982 - (Frýdek-Místek)
65 Krayzlová Tereza 1987 - (Ostrava)
66 Briard Frodo 2016 -
67 Belgický ovčák Malinois Iris 2016 -
68 Izvorský Jan 1981 - (SDH METYLOVICE)
69 Izvorský Jiří 1983 - (SDH METYLOVICE)
70 Carbol Lukáš 1985 - (Frýdek-Místek)
71 Carbolová Kateřina 1987 - (Frýdek-Místek)
72 Vávrová Marcela 1978 -
73 Podlesny Czeslaw 1974 - (Třinec)
74 Polka Václav 1987 -
75 Stýskalová Pavla 1982 -
76 Stýskala Marcel 1978 -
77 Roman Jan 1995 - (Klokani v Beskydech)
78 Palágyi Erika 1979 -
79 Pindurová Julie 2004 -
80 Guzdkova Gabriela 1981 -
81 Návrat Michal 1992 -
82 Chodurova Ivana 1981 -
83 Guzdkova Karolina 1983 -
84 Guzdkova Karla 1955 -
85 Vipet - chrt Aset 2016 -
86 Vipet - chrt Hugo 2016 -
87 Holas Tomáš 1986 -
88 Holasová Eva 1961 -
89 Knopp Zdeňka 1986 - (Rychlá rota)
90 Pavelková Dáša 1991 - (Rychlá rota)
91 Divinova Romana 1987 - (Karvina)
92 Janíček Vladimír 1987 - (Rychlá rota)
93 Martinkova Michaela 1982 -
94 Kaleta Jakub 1989 -
95 Olszaria Yania 1981 - (Klokani v Beskydech)
96 Akita Inu Aidži 2016 - (Klokani v Beskydech)
97 Obrátil Pavel 1968 - (Kopřivnice)
98 Czepiec David 1979 - (Klub přátel Mloka)
99 Flaszová Filipková Petra 1980 - (Klokani v Beskydech)
100 český foussek Bejlís 2016 - (Klokani v Beskydech)
101 Sikorová Gabriela 1971 - (Klokani v Beskydech)
102 Foldyna Eduard 1990 - (Klokani v Beskydech)
103 Karásková Lucie 1988 - (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
104 Karásek Martin 1989 - (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
105 Kocián Jiří 1988 - (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
106 Fitrzyk Aleš 1974 -
107 Matějková Monika 1973 -
108 Matějková Natalie 2004 -
109 Kočvarová Michaela 1985 -
110 Hlavatíková Adéla 1989 - (Frýdek-Místek)
111 Kučová Veronika 1989 -
112 Matějný Tomáš 1990 -
113 Krhovjáková Gabriela 1974 -
114 Hejnešová Katka 1975 -
115 Pastorková Klára 1994 - (Frýdek-Místek)
116 Zelina Jakub 1977 - (Klokani v Beskydech)
117 Pilich Adam 1989 -
118 Kubiková Markéta 1980 - (VoMaRaMa)
119 Kubik Radek 1978 - (VoMaRaMa)
120 Kubik Matyáš 2009 - (VoMaRaMa)
121 Kubik Vojta 2005 - (VoMaRaMa)
122 Krčmář Michal 1983 - (Klokani v Beskydech)
123 Bezecná Lucie 1990 -
124 Šenová Vladislava 1969 -
125 Šenová Michaela 1994 -
126 Ivánková Olga 1973 - (Ivánci a Václavky)
127 Ivánek Miroslav 1966 - (Ivánci a Václavky)
128 Ivánek Petr 1995 - (Ivánci a Václavky)
129 Ivánková Kateřina 1998 - (Ivánci a Václavky)
130 Václavíková Magdaléna 1965 - (Ivánci a Václavky)
131 Palenčárová Hana 1987 -
132 Gubišová Soňa 1981 -
133 Slováčková Darina 1985 -
134 Grim Mirek 1981 -
135 Bojanovský Pavel 1984 -
136 Bušfyová Silvia 1974 - (Tulačky)
137 Pačesová Stanislava 1968 - (Tulačky)
138 Kučová Andrea 1971 - (FRANKO TEAM)
139 Langová Adéla 1985 - (FRANKO TEAM)
140 Filipcová Eva 1974 - (FRANKO TEAM)
141 Štefková Jana 1974 - (FRANKO TEAM)
142 Menšíková Radmila 1968 - (FRANKO TEAM)
143 Kociánová Ludmila 1994 - (Jarlipánek)
144 Jelenová Jana 1982 - (Opavské šlapeto)
145 Václavíková Iveta 1972 - (Opavské šlapeto)
146 Štýbarová Eva 1964 - (Opavské šlapeto)
147 Zemanová Bohdana 1972 - (Opavské šlapeto)
148 Tancerová Klára 1995 -
149 Šot Petr 1978 - (Sheriff Wiggum Sport Team)
150 Bukovan Martin 1989 Frýdek-Místek (Nula)
151 Kašparová Zuzana 1994 -
152 Fialová Tereza 1992 - (SRTG Praha)
153 Macháčová Iveta 1976 - (Sestry v Akci)
154 Rašková Klára 1990 - (Sestry v Akci)
155 Košárek Oldřich 1988 - (Placatý Kámen)
156 Kutáčová Lenka 2000 - (Placatý Kámen)
157 Labradorský retriever Beatris 2016 -
158 Holazová Janette 1974 -
159 Kratochvílová Lenka 1973 -
160 Stryczkova Eva 1970 -
161 Kutačová Renata 1969 -
162 Kudelová Brigita 1970 -
163 Mikušová Jitka 1997 - (Puppy a Fuffy)
164 Bušová Tereza 1977 - (Puppy a Fuffy)
165 Reitšmíd Jiří 2000 Rychvald (Rychvald)
166 Gřešková Kateřina 1976 Ostrava (Run Magazin Team)
167 Hlisnikovská Pavla 1978 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
168 Bilinkiewiczová Tereza 1994 - (Bobig)
169 Gebauer Petr 1995 - (Bobig)
170 Bilinkiewiczová Petra 1991 - (Bobig)
171 Bolom Marek 1991 - (Bobig)
172 Siudová Adéla 1997 -
173 Milata Michal 1979 - (Frýdlant nad Ostravicí)
174 Blažek Milan 1977 - (Brno)
175 Syřinek Radim 1977 -
176 Šatánek Jakub 1965 -
177 Pilich Adam 1989 - (Fryčovice)
178 Šimečková Kristýna 1988 -
179 Heraltova Katerina 2018 -
180 Golas Pepa 1947 - (Starobělské Lurdy)
181 Cittová Šárka 1976 Ostrava (Ostrava)
182 Janíčková Vlaďka 1971 - (Ostrava)
183 Peroutik Jiri 1974 -
184 Peroutík Matyáš 2003 -
185 Peroutík Štěpán 2005 -
186 Ivanová Andrea 1979 -
187 Rašek Jaromír 1984 -
188 Šajtarová Lenka 1965 - (Ostrava)
189 Čápová Lada 1970 Ostrava - Hrabůvka (SRTG Ostrava)
190 Podkovčík Pavel 1983 -
191 Šimoňák Jiří 1983 -
192 Ondryášová Zuzana 1976 -
193 Papajová Miluše 1970 -
194 Kocur Jiří 1968 -
195 Aljašský malamut Kira 2016 -
196 Kusáková Petra 1969 - (Klokani v Beskydech)
197 Eliášová Radka 1997 - (snad to dojdem TEAM)
198 Hynečková Pavla 1997 - (snad to dojdem TEAM)
199 Pavlík Lubomír 1986 - (Ostrava)
200 Viňanský Daniel 1990 - (Ostrava)
201 Ambrož Josef 1964 -
202 Zichová Tereza 1995 - (Slavonice)
203 Zemanová Iveta 2018 - (Nadějov)
204 Zemanová Iveta 1988 - (Nadějov)
205 Peroutka Jan 1989 -
206 Kostura Vladimír 1957 -
207 Šimeček Marek 1971 - (GANC NA PLNY PLYN)
208 Blahutová Monika 1970 - (ganc na plny plyn)
209 Klečka Jaroslav 1999 -
210 Strnadlová Michaela 1997 -
211 Strnadlová Jana 1999 -
212 Bartík Lukáš 1993 -
213 Čipaková Nikola 1995 -
214 Sikora Martin 1970 -
215 Kubesová Ivana 1977 - (Borci z Růžáku)
216 Lelek Jakub 2003 - (Borci z Růžáku)
217 Kubesa Radim 1975 - (Borci z Růžáku)
218 Kříva Mirek 1970 - (Havířov)
219 Šnajder Jozef 1985 -
220 Uhrová Pavla 1987 -
221 Nováková Miroslava 1987 -
222 Kaděrová Veronika 1991 - (SRTG Orlová)
223 Bonczková Gabriela 1995 - (SRTG Orlová)
224 Filipi Svatka 1986 - (Nošovice)
225 Sikorová Lucie 1982 - (Klokani v Beskydech)
226 Sokolová Tereza 1989 - (Equa bank)
227 Murková Nicol 1990 - (Equa bank)
228 Malcherová Nikola 1988 - (Equa bank)
229 Dyluš Přemyslav 1987 - (Equa bank)
230 Švrčková Lenka 1986 -
231 Kohutová Monika 1983 -
232 Doová Marie 1979 -
233 Jurosz Jan 1994 -
234 Kociánová Jeanne 1994 -
235 Šutová Zuzana 1990 -
236 Šichorová Zdeňka 1970 - (Klokani v Beskydech)
237 Kašpar Petr 1963 - (Klokaní v Beskydech)
238 Kubasová Gabriela 1991 -
239 Chroboczková Barbora 1993 -
240 Mechlová Yvona 1976 -
241 Janošcová Vlaďka 1977 - (Frýdek-Místek)
242 Bačíková Eva 1955 - (Frýdek-Místek)
243 Vlčková Petra 1970 - (Kopřivnice)
244 Ondryáš David 1974 -
245 Dzuba Dušan 1974 -
246 Dufková Lucie 1987 - (Rychlá rota)
247 Jašek Igor 1986 Velká Polom (Beauty Cundy)
248 Skácelová Bára 1988 - (Crazy bitches)
249 Kuthanová Zuzana 1982 -
250 Pavliska Jakub 1987 - (RUMA SPORT / BBFM)
251 Firková Markéta 1978 - (Klokani v Beskydech)
252 Levová Iveta 1986 -
253 Guznarová Hana 1988 -
254 Szarzec Jiří 1988 - (Klub přátel Mloka)
255 Krotký Jarda 1968 -
256 Hutníková Martina 1981 - (Klokani v Beskydech)
257 Ivánková Hana 1987 - (Kulhavé koleno)
258 Pěcha David 1977 - (Kulhavé koleno)
259 Švarcová Martina 1993 -
260 Sobek Dominik 1994 -
261 Německý ovčák Sunny 2016 -
262 ŠTEFAN Martin 1975 -
263 Poštulková Kamila 1984 -
264 Sokol Michal 1988 - (Bo šneci !!!)
265 Kočí Michal 1982 - (Klimkovice)
266 Czyž Jaroslav 1991 -
267 Ahafonova Tetiana 1993 -
268 Ondřejová Kristýna 1979 -
269 Pavlovič Antonín 1977 -
270 Sokol Jiří 1990 Ostrava (Moravská Ostrava)
271 Eštok Pavol 1980 - (Klokani v Beskydech)
272 Heczková Pavla 1982 - (Klokani v Beskydech)
273 Gongor Blanka 1969 - (Klokani v Beskydech)
274 Dobiáš Václav 1985 - (valeas.cz)
275 Dobiášová Leona 1988 - (valeas.cz)
276 Jurosz Miroslav 1985 - (Bo šneci !!!)
277 Sasín Tomáš 1995 - (Hukvaldy)
278 Razimová Jana 1994 - (Hukvaldy)
279 Lembasová Eva 1994 -
280 Nechvátalová Lucie 1987 - (Bo šneci !!!)
281 Slavíčková Renáta 1973 - (Frýdek Místek)
282 Herčík Lukáš 1985 - (Bo šneci !!!)
283 Kuběnová Denisa 1972 - (Pjr)
284 KUBĚNA Milan 1963 - (PJR)
285 Zichova Marketa 1992 -
286 Škorňák Roman 1971 - (Praštěná dvojka)
287 Škorňáková Věra 1971 - (Praštěná dvojka)
288 Koczyová Irena 1983 Ostrava - Poruba (SK Černé plíce)
289 Gincelová Kristýna 1994 -
290 Klímek František 1985 -
291 Graf Vladimír 1956 - (ladinek)
292 Ružovič Tomaš 1986 - (TRAWA z.s.)
293 Hotová Simona 1989 - (TRAWA z.s.)
294 Drozdova Iveta 1982 - (Lichnov)
295 Husarova Martina 1983 - (Košice)
296 Konečný Petr 1966 - (Tichá)
297 Kahánková Dana 1967 - (Tichá)
298 matušková ludmila 1967 - (Fryčovice)
299 Matušek Karel 1968 - (Fryčovice)
300 Skutova Šárka 1973 -
301 Bunček Jiří 1985 -
302 Bígl Alf 2016 -
303 Hlostová Martina 1991 - (Brno)
304 Uher Michal 1988 - (Brno)
305 Hlosta Jakub 1988 - (Sršni Nošovice)
306 Blahutová Monika 1972 -
307 Blahuta Jaroslav 1971 -
308 Pantok Josef 1986 - (Sršni Nošovice)
309 Sonntag Pavel 88 -
310 Maralíková Andrea 1990 -
311 Bielčík Jiří 1993 -
312 Tomisová Kateřina 1998 -
313 Klečkoá Eva 1978 -
314 Čepelka Petr 1973 -
315 Čepelkova Adéla 2006 -
316 BOC Lemi 2016 -
317 Juřica Jiří 1991 - (Sršni Nošovice)
318 Tobola Petr 1987 -
319 Prokopičová Aneta 1992 -
320 Lančová Monika 1991 -
321 Navrátil David 1997 - (Kopřivnice)
322 Popelář Lukáš 1986 - (Lenoši)
323 Rohovská Zuzka 1990 - (Lenoši)
324 Pantok Miroslav 1992 - (Sršni Nošovice)
325 Kalabisová Marcela 1972 - (ostrava)
326 fojtik petr 1982 - (frydek mistek)
327 Polehlova Miša 1978 - (frydek mistek)
328 Nováková Marcela 1977 - (Frýdek-Místek)
329 Novák Radek 1973 - (Frýdek-Místek)
330 Mistrik Daniel 1988 -
331 Cochlarová Jana 1976 -
332 Březinová Karolína 1991 - (Frýdek-Místek)
333 Kozak Jiri 1973 -
334 Klečková Jana 1972 -
335 Chromík Jan 1981 -
336 Ilyeninová Hana 1979 - (ostrava)
337 Jalůvka Adam 1970 -
338 Gruner Petr 1979 -
339 Chloupková Renata 1990 - (Lysice)
340 Votýpka Tonda 1981 - (Laši v kaši)
341 Vitochová Hana 1985 -
342 Vitoch Tomáš 1984 -
343 Široká Lada 1978 - (Frýdek-Místek)
344 Křístek Tomáš 1994 - (šagoši)
345 Kahánek Tomáš 1992 - (šagoši)
346 Pop Patrik 1994 - (šagoši)
347 Zajíčková Kristýna 1990 - (Brno)
348 Ngo Ondřej 1990 - (Brno)
349 Umlaufová Renáta 1976 - (Klokani v Beskydech)
350 Umlaufová Kristýna 2002 - (Klokani v Beskydech)
351 Slavíčková Petra 2001 -
352 Šimík Jan 2003 -
353 Debnárová Andrea 1985 - (Olomouc)
354 Keznikl Jiří 1982 - (Olomouc)
355 Kostelnková Jana 1995 -
356 Soukal Petr 1973 - (Drž hubu a makej)
357 Cintlerova Lucie 1986 -
358 Hončová Jana 1975 - (Drž hubu a makej!!)
359 Štábl Martin 1992 - (Štramberk)
360 Brychtová Renata 1988 - (Milín)
361 Brychta Petr 1984 - (Příbor)
362 Kubalik Vlastimil 1983 -
363 Kubalik Matyáš 2009 -
364 Kubalik Damián 2011 -
Celkem přihlášeno na tuto trať: 63
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Wachtarczyková Zdenka 1972 - (Karviná)
2 Wachtarczyk Matěj 2004 - (Karviná)
3 Wachtarczyk Michal 1975 - (Karviná)
4 Cochlar Marek 1989 - (Turistický spolek Kunčice pod Ondřejníkem)
5 Dořičák Petr 1989 - (Zubří)
6 Klíma Martin 1991 - (Ženklava)
7 Pavelka Jan 1989 - (Kopřivnice)
8 Weigert Miloslav 1959 - (Palkovice)
9 Trčka Tomáš 1989 - (Zubří)
10 Baran Ondřej 1971 -
11 Baranová Milada 1969 -
12 český horský pes Archie 2016 -
13 Škrabal Václav 1990 - (Olomouc)
14 Patrmanová Maruška 1992 - (Olomouc)
15 Bazalková Jana 1975 - (Hulín)
16 Vaculíková Renata 1975 -
17 Šenkýřová Andrea 1972 - (Karviná)
18 Škarka Pavel 1986 Studénka (Studenka)
19 Šenkýř David 1975 - (Karviná)
20 Bolechovský Radek 1979 -
21 Čech Lukáš 1979 -
22 Till Martin 1988 - (Studénka)
23 Skibińská Lenka 1977 Třinec
24 Skibiński Roman 1976 Třinec
25 Skibiński Marek 2004 Třinec
26 Skibińská Lenka 1977 -
27 Luknárová Adėla 1986 - (Bordovice)
28 Šebestík David 1980 -
29 Mrozowska Kamila 1965 - (Bordovice)
30 Pavlovič Ondřej 1989 Ostrava (Bělský les)
31 Skopalová Karolínka 1994 - (Bělský les)
32 Sebera Tomas 1980 -
33 Homola Jan 1979 -
34 Kupčová Šárka 1994 -
35 Bedrníčková Petra 1977 - (Ostrava)
36 Bedrníček Ivan 1979 - (Ostrava)
37 Berger Mirek 1975 - (STS Chvojkovice Brod)
38 Chojnová Pavlína 1985 - (Karviná)
39 Dorda Petr 1978 - (Karviná)
40 Fuková Karina 1980 Havířov
41 Grus David 1984 -
42 Lamlova Lenka 1980 -
43 Gorovičová Jana 1979 - (Ostrava)
44 Krenželoková Katka 1978 - (Ostrava)
45 Špaldoňová Markéta 1989 -
46 Huvar Jakub 1986 -
47 Szebestová Michaela 1986 -
48 Lamla Patrik 1976 -
49 Hymlarova Ivana 1974 -
50 Lamlova Lenka 1989 -
51 Hymlar Jiri 1973 -
52 Kubala Denis 1999 -
53 Pavelka Jiří 1988 - (Štramberáci VO*E)
54 Pavelka Vojtěch 1995 - (Štramberáci VO*E)
55 Prášil Mirek 1982 - (Ostrava)
56 Damborsky Petr 1988 -
57 Zabavská Martinka 1993 -
58 VESTA-Vesnické TAjemnství Rico 2016 -
59 Šešulka Miroslav 1962 -
60 Hrůzová Lenka 1989 - (Kopřivnice)
61 Kypr Petr 1982 - (Kopřivnice)
62 Terpitka Petr 1995 -
63 Žižková Tereza 1992 -
Celkem přihlášeno na tuto trať: 247
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Novobilská Petra 1975 - (Kopřivnice)
2 Suták Zoli 1991 -
3 Volek Pavel 1990 -
4 Schuchová Kristýna 1990 - (SK Černé Plíce)
5 Štětina Ondřej 1996 -
6 Suchánková Veronika 1996 -
7 Marčišová Pavlína 1994 - (SK Černé plíce)
8 Pospíšil Otmar 1974 - (Šneci v běhu)
9 Pospíšilová Miroslava 1978 - (Šneci v běhu)
10 Švaňová Eliška 1969 -
11 Sovová Karolína 1994 -
12 Balázsová Kateřina 1977 - (Český Těšín)
13 Balázs Csaba 1975 - (Český Těšín)
14 Vašková Beáta 1987 - (Český Těšín)
15 brezinova nikol 1984 - (Karvina)
16 Galiova Inge 1980 - (Petrovice u karvine)
17 Heczko Martin 1993 -
18 Kavalír Barny 2013 - (Šneci v běhu)
19 Hradil David 1995 -
20 Špoutilová Linda 1976 -
21 Kučerová Markéta 1981 -
22 důjková kateřina 1966 -
23 Svobodová Šárka 1976 - (Kopřivnice)
24 Loub Luděk 1972 - (Kopřivnice)
25 Valentík Milan 1990 -
26 Homola Jaromír 1979 -
27 Zavacký Karel 1989 -
28 Stanovská Martina 1973 - (Ostrava)
29 Stanovský Roman 1969 - (Ostrava)
30 Matějčková Jaroslava 1970 -
31 Czakanová Lenka 1964 - (Orlová)
32 Adamcova Radmila 1970 - (Novy Jicin)
33 Novobilská Markéta 1988 -
34 Krausová Ivana 1972 -
35 Stavinoha Jan 1989 Ostrava (Čumáčkovi)
36 Kříženec Meggie 2015 - (Čumáčkovi)
37 Křížková Gabriela 1993 Ostrava (Čumáčkovi)
38 Pítrová Gabriela 1979 -
39 Pítrová Nikol 2000 -
40 Bulmastifka Eywa 2016 -
41 Bulmastifka Phoebie 2013 -
42 Smejkalová Svatava 1975 - (Kopřivnice)
43 Deáková Kamila 1984 - (Ostrava)
44 Červená Veronika 1983 - (Ostrava)
45 Strabravová Katka 1983 - (Ostrava)
46 Polášková Mirka 1982 - (Bobrovníky)
47 Polášek Petr 1976 - (Bobrovníky)
48 Barabaschová Petra 1977 - (Malánky)
49 Barabasch Libor 1977 - (Malánky)
50 Wojnar Jan 1997 -
51 Zawierucha Martin 1995 - (Bohumín)
52 Valošková Lucie 1995 - (Brumovice)
53 kopečný martin 1987 -
54 Recliková Barbora 1987 -
55 Vlčková Marcela 1971 -
56 Vlček Radek 1976 -
57 Kujanová Jana 1976 - (Zoufalky)
58 Kopcová Denisa 1978 - (Zoufalky)
59 Matoušková Lenka 1965 - (Zoufalky)
60 Navrátil Karel 1974 - (Kopřivnice)
61 Navrátilová Petra 1975 - (Kopřivnice)
62 Navrátilová Zuzana 2005 - (Kopřivnice)
63 Kosťova Monika 1984 Karviná 4
64 Labradorsky retrivr Lucky 2016 -
65 Lošáková Ester 1995 - (Štramberk)
66 Šindel Martin 1992 - (Štramberk)
67 Brazilská fila JayZie 2016 -
68 Americký kokršpaněl Jessy 2016 -
69 Tomašovská Jana 1970 -
70 Kroupa David 1976 -
71 Pop Ondřej 1994 - (Mořkov)
72 Richterová Nela 1994 - (Sedlnice)
73 Obžutová Zuzana 1975 -
74 Furmánková Eva 1996 - (Furmoši)
75 Furmánková Jana 1974 - (Furmoši)
76 Furmánek Zdeněk 1969 - (Furmoši)
77 Drahníková Monika 1976 - (Petřvald)
78 Stohelová Jaroslava 1971 - (Ostrava)
79 Winklerová Eva 1978 - (SUPERHOLKY PIJÍ MOKITO)
80 Pokusová Táňka 1974 - (SUPERHOLKY PIJÍ MOKITO)
81 Navrátilová Irča 1973 - (SUPERHOLKY PIJÍ MOKITO)
82 Popová Janča 1975 - (SUPERHOLKY PIJÍ MOKITO)
83 Zemánková Zdenička 1972 - (SUPERHOLKY PIJÍ MOKITO)
84 Vašek Martin 1973 -
85 Ulčáková Ivana 1990 - (Alkáči)
86 Koryčanská Nikola 1991 - (Alkáči)
87 Skrobánek Jirka 1987 - (Alkáči)
88 Rúriková Mili 1988 - (Alkáči)
89 Nekvasilova Sandra 1987 -
90 Dráčková Jana 1986 -
91 Witke Ondřej 1986 -
92 Kebis Jozef 1965 - (Kebisáci)
93 Nesrsta Standa 1967 - (Policie v akci)
94 Reese Marcel 1972 -
95 Ondruch Fík 1977 -
96 Šimíček Peťa 1982 -
97 Ščotka Libor 1970 - (Bokolobka)
98 Ščotková Jana 1981 - (Bokolobka)
99 Australská Kelpie Arlleine Be Lacami 2016 -
100 Mikulášková Monika 1988 -
101 Matulewicz Iwona 1985 -
102 Kowalczik Jindra 1963 -
103 Průcha Stanislav 1968 -
104 Černavová Eva 1969 -
105 Michálková Markéta 1980 -
106 Vítková Zuzana 1986 - (Hobby runners Vratimov)
107 Havelka Tomáš 1993 -
108 Horčičáková Alexandra 1991 - (Ostrava)
109 Zajíčková Klára 1990 -
110 Janásek Aleš 1970 - (žížaláci)
111 Tomášková Anežka 1970 - (žížaláci)
112 Valkovič Zdeno 1970 - (žížaláci)
113 Moša Radek 1970 - (žížaláci)
114 Kimák Jiří 1970 - (žížaláci)
115 Černý Jiří 1970 - (žížaláci)
116 Lukeš Jiří 1978 - (Bo kolobka)
117 Heimerlová Ivana 1977 - (Kopřivnice)
118 Geryková Petra 1974 - (Kopřivnice)
119 Bolková Sabina 1977 - (Třinec)
120 Kubečková Lucie 1992 -
121 Hrstková Sandra 1987 -
122 Šutová Kateřina 1990 -
123 Otruba Jaromir 1981 -
124 Szewieczkova Dita 1970 -
125 Rakowská Renata 1969 -
126 Vašíková Ivana 1975 -
127 Lundová Veronika 1990 - (Ostrava)
128 Zdarsová Kateřina 1993 - (Hejkalky)
129 Svobodová Michaela 1993 - (Hejkalky)
130 Kratochvílová Iva 1996 -
131 Staryszaková Martina 1975 -
132 Maďarský ohař krátkosrstý Chilli 2016 -
133 Staryszaková Adéla 1996 -
134 Maďarský ohař krátkosrstý Pluto 2016 -
135 Seidler Tomáš 1988 - (Ostrava)
136 Vernerová Monika 1996 - (Ostrava)
137 Řezníček Martin 1980 - (Ostrava)
138 Moravcová Jitka 1992 - (Lopaťáci)
139 Vilímek Jakub 1987 - (Lopaťáci)
140 Duranova Svatava 1964 Zelinkovice (Rungo pro zeny)
141 Duran Jaromir 1959 - (Rungo)
142 Krchňák Michal 1975 - (BuBu team Bílovec)
143 Krchňáková Liběna 1977 - (BuBu team Bílovec)
144 Chodský pes Elvíra 2016 -
145 Marková Pavla 1986 -
146 Korytář Milan 1984 -
147 Oherová Eva 1990 - (Kopřivnice)
148 Montagova Michaela 1979 -
149 Rovňaníková Jana 1980 - (Opava)
150 Kufová Gabriela 1968 - (Vinarka)
151 Lysák Pavel 1960 - (Frenštát pod Radhoštěm)
152 Hřebačková Gabriela 1973 -
153 Macigová Petra 1992 - (Brno)
154 Šuta Rostislav 1985 - (Bohumín)
155 Novák Daniel 1971 - (Nováci v akci)
156 Nováková Jana 1975 - (Nováci v akci)
157 Fabiánová Kačka 1994 Ostrava (Ostrava)
158 Fabiánová Lenka 1996 - (Ostrava)
159 Pavelková Pavlína 1989 -
160 Hedvíčková Jitka 1975 -
161 Školníková Vlasta 1977 -
162 Pítrová Michaela 1981 -
163 Šuta Karel 1985 - (Brno)
164 Hladíková Soňa 1988 -
165 Mišunová Markéta 1986 -
166 Ohnheiser Martin 1978 -
167 Weineltová Pavla 1987 - (Kopřivnice)
168 Adámková Petra 1989 - (Nový Jičín)
169 Ucháľová Michaela 1993 -
170 Novotná Zuzana 1985 - (Suchdol nad Odrou)
171 Lhotský František 1986 - (Suchdol nad Odrou)
172 Novotný Jan 2012 - (Suchdol nad Odrou)
173 Valná Vladislava 1996 -
174 Zátopek Jan 1993 -
175 Foltová Veronika 1991 Ostrava
176 Folta Matěj 1990 -
177 Jáchymová Mária 1999 - (Lenochodi na tripu)
178 Havlová Aneta 1999 - (Lenochodi na tripu)
179 Bergerová Kristýna 1999 - (Lenochodi na tripu)
180 Skopal Tonda 1971 - (Sušice)
181 Skopalová Klára 2001 - (Sušice)
182 Skopal Tomáš 2002 - (Sušice)
183 Bergloviecová Petra 1983 - (Opava)
184 Bergloviecová Pavla 1993 - (Opava)
185 Pravdova Zlata 1975 -
186 Surá Lucie 1991 - (Krásné Pole)
187 David Libor 1970 -
188 Máchová Jana 1991 - (Ostrava)
189 kubíčková zuzana 1977 - (karviná)
190 Kubíček jiří 1967 - (karviná)
191 Lidvinová Monika 1975 - (Ostrava)
192 Lidvinová Monika 1975 -
193 Kopřivová Jitka 1983 -
194 Štainerová Hana 1985 -
195 Černík Lukáš 1979 -
196 Černíková Hana 1981 -
197 Minářová Lucie 1987 -
198 Paprstkář Jan 1991 -
199 Hönischová Henrieta 1981 - (Rozbeháme Nový Jičín)
200 Pastorek Michal 1979 - (Rozběháme Nový Jičín)
201 Havranova Petra 1980 - (Branky)
202 Lundová Kateřina 1996 -
203 Nepustilova Lenka 1983 - (Mosquitoland Komarovice)
204 Chechelský Daniel 1986 -
205 Křapová Marcela 1972 - (Police)
206 Mičunek Václav 1972 - (Police)
207 Gajdová Jitka 1969 - (Bohumín)
208 Rzodková Renata 1972 - (Věřňovice)
209 Kasalová Gabriela 1970 - (Bohumín)
210 Březovský René 1967 - (Kopřivnice)
211 Havlasová Nikola 1992 -
212 Hanáková Kamila 1975 - (Valašské Meziříčí)
213 Tomeček Ladislav 1976 - (Valašské Meziříčí)
214 Folgova Andrea 1984 - (Ostrava)
215 Černá Lucie 1985 - (Kolín)
216 Hlaváčová Monika 1990 - (Ženklava)
217 Bezděková Petra 1988 - (Ženklava)
218 Hlaváč Martin 1993 - (Ženklava)
219 Tořová Libuše 1977 - (Ostrava)
220 Juchelka Jan 1985 -
221 Sokolová Daniela 1996 -
222 Klimošova Barbora 1982 Ostrava
223 Kubáčkova Pavlína 1990 - (Ostrava)
224 Mitka Jan 1990 - (Ostrava)
225 Červenka Dalibor 1970 - (Mk Seitl Ostrava)
226 Bilanová Katka 1973 -
227 Telinger Rostislav 1994 -
228 Šigutová Kateřina 1974 -
229 Kozelková Lenka 1987 - (Úchylácká banda)
230 Staněk Roman 1977 - (Úchylácká banda)
231 Vránová Monika 1976 - (Úchylácká banda)
232 Synková Jana 1967 -
233 Kolar Radim 1987 -
234 Bábíček Petr 1990 -
235 Toman Lumír 1989 - (Hostašovice)
236 Valíková Yana 1976 -
237 Košař Václav 1976 -
238 Stránská Kateřina 1990 -
239 Sanitráková Lada 1976 -
240 Vinklárková Ilona 1974 -
241 Šedá Kristýna 1993 - (Hutisko-Solanec)
242 Cahlík Petr 1982 - (Bystřice pod Hostýnem)
243 Špačková Barbora 1988 -
244 Amade Benjamim 1986 -
245 Köllnerová Jarmila 1973 -
246 Halfarova Veronika 1982 -
247 Halfar Jan 1981 -
Celkem přihlášeno na tuto trať: 89
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Bůžek Petr 1968 Studénka (favorité)
2 Hradická Eva 1966 Ostrava (favorité)
3 Kubíčová Lenka 1984 -
4 Bundilová Kateřina 1994 -
5 Rajdlová Monika 1992 - (Prostějov)
6 Šesták Václav 1989 -
7 Jugáš Dominik 1998 -
8 Babiš Ivo 1972 - (Orlová)
9 Adam Kačule 1975 Ostrava-Hrabůvka (Růžovky Ostrava)
10 Jašková Kateřina 1992 - (Svaly!)
11 Australský ovčák Vanilka 2016 - (Svaly!)
12 Schwarz Ondřej 1998 -
13 Macháčková Veronika 2000 -
14 Hanzelka Petr 1992 - (Svaly!)
15 Šimon Jozef 1988 - (Kopřivnice)
16 Beníčková Vendula 1982 -
17 Kochanová Michaela 1993 -
18 Herková Ivana 1972 -
19 rašová stanislava 1975 - (jakartovice)
20 rašo vladimír 1976 - (jakartovice)
21 linart václav 1975 - (jakartovice)
22 rásocha roman 1979 - (jakartovice)
23 rásochová alena 1984 - (jakartovice)
24 rásocha jakub 2006 - (jakartovice)
25 rásochová natálie 2002 - (jakartovice)
26 rašo kryštof 1998 - (jakartovice)
27 branišévá jiřina 1978 - (jakartovice)
28 Paterová Tereza 1997 - (Svaly!)
29 Reese Maja 1976 - (Kopřivnice)
30 Reese Marshall 1999 - (kopřivnice)
31 Reese Verunka 1996 - (kopřivnice)
32 Vícha Filipek 1996 - (kopřivnice)
33 Halata Lukáš 1983 - (Frýdlant nad ostravicí)
34 Žáková Adéla 1984 - (Frýdlant nad Ostravicí)
35 Bartošáková Andrea 1974 -
36 Janás Pavel 1987 -
37 Raizlova Martina 1975 - (Klimkovice)
38 Krátkosrstá kolie Barunka 2016 -
39 Habrnálová Magdalena 1972 - (Ostrava-Poruba)
40 Tyčová Jenny 1995 - (Havířov)
41 Králík Vojta 1992 - (Havířov)
42 kříženec Endy 2016 -
43 Kovalčíková Zuzana 1987 - (Ostrava)
44 Pětník Petr 1981 - (Ostrava)
45 Poláček Jan 1990 - (Plameňáci)
46 Beneš Jiří 1990 - (Plameňáci)
47 Schmalzová Zuzana 1991 - (Plameňáci)
48 Mílková Petra 1981 - (Nový Jičín)
49 Kocián Radim 1986 - (Nový Jičín)
50 Ottmárová Monika 1993 -
51 Veselý Tomáš 1988 -
52 Jarmarová Lenka 1981 -
53 Konečný Pavel 1987 - (Velke Bilovice)
54 hulová tereza 2005 - (jakartovice)
55 Pischl Jiří 1991 - (Plameňáci)
56 Kuncová Michaela 1979 - (Ostrava)
57 Frydrych Jan 1993 - (My dva)
58 Tinková Gabriela 1985 - (My dva)
59 Chadziandoniu Zdeněk 1988 -
60 Golová Markéta 1987 -
61 Vystrčilová Lucie 1989 - (Plameňáci)
62 Vystrčil Pavel 1987 - (Plameňáci)
63 Stránská Ludmila 1991 - (LuLu Team)
64 Stránský Luděk 1990 - (LuLu Team)
65 Voříšek Jimminy Jimminy Bob 2016 -
66 Vecerka Jiri 1977 -
67 Rohovsky Dominik 1991 - (Opava)
68 Melcrová Ivana 1968 - (SPOLU)
69 Frydrych Tomáš 1970 - (Bilovec)
70 Czeczotka Daniel 1971 - (SPOLU)
71 Rozsypálek Petr 1979 - (Náhodní chodci (Kopřivnice))
72 Knapík Miroslav 1984 - (Náhodní chodci)
73 Kojot Lentilka 2016 - (Svaly!)
74 Stacherska Elzbieta 1982 - (SK Černé plíce)
75 Bandik Pavel 1959 - (SK Černé Plíce)
76 mix Meggi 2016 -
77 Dominik Ondřej 1979 - (Kopřivnice)
78 Tománková Renáta 1980 - (Mořkov)
79 Šťastný Marek 1977 - (Vítonice)
80 Peprník Robert 1975 - (Třinec)
81 Tomaniec Daniel 1979 - (Třanovice)
82 Milatová Hana 1997 - (Pstružáci)
83 Hudečková Martina 1990 - (#Hudy)
84 American Hairless Terrier Hudy 2016 -
85 Hudeček Stanislav 1986 - (#Hudy)
86 Kotasova Zuzana 1980 - (Nový Jičín)
87 Michal Pítr 1976 - (Brušperk)
88 Klossová Jana 1962 - (#Hudy)
89 Vavřínkova Lenka 1987 - (Ruby naruby)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 285
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Hanzelová Tereza 1987 - (Ostrava)
2 Foriška Štefan 1983 Příbor
3 Kubíčková Denisa 1977 Ostrava
4 Kubíčková Nikolka 2008 - (Ostrava)
5 Petrášová Lenka 1976 -
6 Petráš Jiří 1974 -
7 Petrášová Ela 2011 -
8 Jurečková Jelena 1966 - (Kopřivnice)
9 Jakůbková Pavlína 1980 -
10 Elblová Simona 1975 -
11 Iliadis Dimitris 1973 -
12 Nagy Pavel 1973 - (Houbáci)
13 Nagy Martin 1967 - (Houbáci)
14 Polachová Kateřina 1966 - (Houbáci)
15 Nagy Markéta 2001 - (Houbáci)
16 Nagyová Kamila 1996 - (Houbáci)
17 Voříškový Downey 2014 - (Houbáci)
18 Wesleyová Simona 1984 - (Koblížci)
19 Woznicova Zdeňka 1979 - (Koblížci)
20 Border kolie Jessi 2016 -
21 Slobodova irena 1961 Frenštát pod Radhoštěm (Frenstat pod Radhostem)
22 Žáková Tereza 1991 -
23 Chytroš Petr 1970 -
24 Chytrošová Anna 1974 -
25 Vítek Lukáš 1985 -
26 Baselová Kateřina 1965 -
27 Basel Karel 1967 -
28 Sýkora Lukáš 1982 - (Ostrava)
29 Sýkorová Michaela 1990 -
30 Doniecová Libuše 1967 - (Kopřivnice)
31 Doniec Petr 1968 - (Kopřivnice)
32 lubinský krtkodav Kely 2016 -
33 Hruškovská Iveta 1967 - (Hrušky)
34 Vltavská Jiřina 1965 - (Ostrava)
35 Hruškovský Radim 1964 - (Hrušky)
36 Stiborová Veronika 1987 - (Ostrava)
37 Němec Aleš 1989 - (3 z Ostravy)
38 Stiborová Kristýna 2009 - (Ostrava)
39 Grabicová Jana 1989 - (3 z Ostravy)
40 Vltavská Sabina 1972 -
41 Smolanova Jana 2018 - (Kopřivnice)
42 Dostál Zdeněk 1991 -
43 Smolanová Jana 1972 -
44 Smolan Otmar 1970 -
45 Bodláková Hana 1969 - (Vřesina)
46 Pálová Kateřina 1972 -
47 Poremská Jana 1968 - (Klimkovice)
48 Smolová Jarmila 1968 - (Klimkovice)
49 Smola Ladislav 1966 - (Klimkovice)
50 Valášková Andrea 1972 - (Klimkovice)
51 Andělová Jana 1970 -
52 Vítková Renáta 1966 -
53 Radilová Nikola 1996 - (Dolní Lutyně)
54 Juráková Irena 1970 -
55 Polová Helena 1967 - (Ostrava)
56 Pol Tomáš 2018 -
57 Gunčagová Hana 2004 -
58 Socha Jakub 2017 - (Štramberk Kopec)
59 Herda Michal 1988 - (Psí škola Apollo)
60 Pohanková Lucie 1991 - (Psí škola Apollo)
61 Německý Boxer Stela 2016 -
62 Australský ovčák Apollo 2016 -
63 Holíková Svatava 1983 -
64 Švýcarský Honič Bacardi 2016 -
65 Nedomová Jarmila 1970 - (Příbor)
66 Český strakatý pes Čaky 2013 -
67 Matušková Jana 1974 -
68 Matuška Radek 1999 -
69 Kroláková Kristýna 1993 - (Mamutí křupky)
70 Ručkayová Jana 1992 - (Mamutí křupky)
71 Vavřinová Veronika 1983 - (Mamutí křupky)
72 Slunský Michal 1991 -
73 Kraningerová Kristýna 1990 - (Mamutí křupky)
74 Kalocsaiová Aneta 1989 - (Mamutí křupky)
75 Raszka Miroslav 1990 - (Mamutí křupky)
76 Majer Jaroslav 1969 - (Pribor)
77 Tomko Michal 1982 - (Mamutí křupky)
78 Stráníková Alena 1997 - (Mamutí křupky)
79 Bertová Veronika 1988 - (Mamutí křupky)
80 Berta Petr 1982 - (Mamutí křupky)
81 Kříženec Enny 2016 -
82 Poláchová Věra 1983 -
83 Mičkalová Veronika 1986 - (Nový Jičín)
84 smějová Ladislava 2018 -
85 Kubalová Jana 1980 -
86 Kubala Lukáš 2005 -
87 Voždová Tereza 1991 -
88 Gardavský Zbyněk 1990 -
89 Voždová Jana 1967 -
90 Vavrlová Nikol Misaki 1998 - (Rock Solid)
91 Adámková Daniela 1998 - (Rock Solid)
92 Grygar Jaroslav 1960 -
93 Gottfriedová Libuše 1968 -
94 Gottfried Tomáš 1990 -
95 Kučera Zbyněk 1976 -
96 Kučerová Marcela 1978 -
97 Bezděková Katka 1987 - (Nový Jičín)
98 Bortlíčková Aneta 1995 - (Štrambek libotin)
99 Německý ovčak Zarra 2016 -
100 Bortlíčková Markét 1976 - (Ostrava)
101 KŘENKOVÁ LIBUSE 1975 - (HLUČÍN)
102 BENČÍK PAVEL 1986 - (HLUČÍN)
103 Kmecová Michaela 1992 -
104 Urbanová Markéta 1989 Stonava
105 Lipina Martin 1976 - (Ostrava)
106 Lipinová Pavlína 1975 - (Ostrava)
107 Glogar Ladislav 1959 - (Kopřivnice)
108 Slováková Vladimíra 1965 - (Kopřivnice)
109 Jalůvková Simona 1990 -
110 Švajdová Karolína 1994 - (Ostrava)
111 Kočí Simona 1973 - (Ostrava)
112 Jane Kala 1990 -
113 Pachl Mirek 1988 - (Karviná)
114 Rozsypalová Lucie 1992 - (Český Těšín)
115 Kraningerová Lenka 1994 - (Mamutí křupky)
116 Polach Jan 1984 - (Mamutí křupky)
117 Golik David 1977 - (Mamutí křupky)
118 Keprtová Markéta 1992 -
119 Švecová Alžběta 2003 -
120 Mačkalová Marie 1986 -
121 Švecová Rozálie 2006 -
122 Tran Tomáš 1988 Ostrava
123 Hývnarová Nikola 1991 - (Kopřivnice)
124 Švec František 2012 -
125 Jarošová Soňa 1963 -
126 Martinásek Patrik 1996 - (Kopřivnice)
127 Giecková Iveta 1973 - (Ostrava)
128 Welsh Corgi Cardigan Gwendolyn z Irexu 2016 -
129 Rohál Jiří 1978 -
130 Stibůrková Jana 1983 -
131 BOM Buďa 2016 -
132 Neuwirthová Petra 1972 - (Studenka)
133 Matulík Vojtěch 2000 - (Studenka)
134 Švecová Gabriela 1974 -
135 Sýkorová Martina 1970 - (Příbor)
136 Švec Ivo 1973 -
137 Brzósková Lucie 1981 - (ZLOBR team)
138 Lotter Martin 1967 - (ZLOBR team)
139 Pokludová Kateřina 1982 Staříč (Staříč)
140 Kot Miroslav 1955 - (Staříč)
141 Krhutová Aneta 1989 - (Rožnov pod Radhoštěm)
142 Křenková Klára 1992 - (Rožnov pod Radhoštěm)
143 Novák David 1987 - (Boršice)
144 Lanšperk Jaroslav 1982 - (Boršice)
145 Jack Russell teriér Snoopy 2016 -
146 Weissbrodová Eliška 1987 - (My 4 a pes)
147 Rýdel Adam 1986 - (My 4 a pes)
148 Špůrek Tomáš 1986 - (My 4 a pes)
149 Kahánková Martina 1987 - (My 4 a pes)
150 Chmelík Vojta 2007 - (Libhošť)
151 Chmelíková Ivana 1965 - (Libhošť)
152 Švarcová Lydia 1992 - (Daskabát)
153 Švarcová Petra 1995 - (Daskabát)
154 Smolan Otmar 1994 -
155 Krásová Lenka 1991 -
156 13 Luciferek 1987 -
157 8 Andílek 1987 -
158 Sikora Tomáš 1985 -
159 Kabeláč Radim 1984 Suchdol nad Odrou (Věčný povaleč v3)
160 Kabeláčová Kateřina 1987 -
161 Geryk Karel 1960 - (Havířov)
162 Mičaník David 1989 -
163 Černochová Kateřina 1991 -
164 Netoličková Lucie 1990 -
165 Border Collie Hanýška 2016 -
166 Border Collie Tea 2016 -
167 Orlíková Pavla 1985 - (VZS Ostrava)
168 Kavalír King Charles Španěl Maruška 2016 -
169 Orlík Pavel 1977 - (VZS Ostrava)
170 Kupková Petra 1988 -
171 Pedack Václav 1987 - (Rock Solid)
172 Heroldová Šárka 1986 - (Rock Solid)
173 Kříženec Kevin 2016 -
174 Konůpka Petr 1981 -
175 Konůpka Adam 2010 -
176 Kohútová Petra 1986 -
177 Bůžková Lucie 1985 -
178 Kollárová Nikola 1985 -
179 Švrčinová Naďa 1966 -
180 Losertová Karin 1964 - (Opava)
181 Losert Ladislav 1962 - (Opava)
182 Kocmich Radek 1977 -
183 Chytilová Barbora 1985 -
184 sedmi ulic Bella von Kopr 2016 -
185 Kamasová Veronika 1986 - (Vsetín)
186 Obruča Ondřej 2017 - (Vsetín)
187 Obruča Martin 1985 - (Vsetín)
188 Sekerášová Michaela 1985 -
189 Kříženec Rogue 2016 -
190 Zapletal Tomáš 1984 -
191 jurcova petra 1977 -
192 Matustikova Michaela 1978 -
193 Krejcickova Lenka 1979 -
194 Řeháčková Anička 1995 - (Labuťáci Bílovec)
195 Řeháčková Pavlína 1972 - (Labuťáci Bílovec)
196 Langer Jiří 1995 -
197 Vykydalová Martina 1989 -
198 Vandas Jiří 1988 -
199 Martinásek Ivo 1991 -
200 Troppová Nicola 1991 - (Ostrava)
201 Baláš Jiří 1991 -
202 Pelantova Hana 1979 -
203 Netoličková Taťána 1967 -
204 David Martin 1977 - (ŠTERNBERK)
205 Molčák Vlastimil 1987 -
206 Bednář Stanislav 1955 -
207 Vaníček Karel 1975 -
208 Zuský Adam 1991 -
209 Vaníčková Kateřina 1976 -
210 Wunderlich Tomáš 1991 - (Houbáci)
211 Hotová Gabriela 1990 -
212 Zelenka Tomáš 1986 -
213 Hotová Marie 1969 -
214 Niklová Sandra 1991 -
215 Hrabčák Miroslav 1991 -
216 Monsport David 1979 - (Kopřivnice)
217 kříženec Mia 2016 -
218 Macháčová Kateřina 1992 - (Kopřivnice)
219 Kedzior Nikolas 2006 -
220 Hajdučkova Soňa 1983 -
221 Čeladník Zdeněk 1969 - (Kopřivnice)
222 Navrátil Tomáš 1977 Ostrava (Běžecká škola Ostravy-Jihu)
223 Hývnarová Dana 1969 -
224 Hývnar Jaroslav 1966 -
225 Michálek Radomil 1945 -
228 Rajchova Monika 1975 -
229 Rajch Zdeněk 1977 -
230 Rajch Aďas 2006 -
231 Rajchová Natka 2009 -
232 Kališ Martin 1986 -
233 Jurášová Markéta 1987 -
234 Trojnova Eliska 1988 - (Olomouc)
235 Pytlíčková Renata 1987 - (Olomouc)
236 Stafford Dix 2016 -
237 Hořica Radim 2002 -
238 Žalmánková Naďa 1976 -
239 Ridel Petr 1965 -
240 Smékalová Ladislava 1980 - (Olomouc)
241 Vlachová Barbora 1977 - (Olomouc)
242 Frňka Petr 1981 -
243 Knoppová Barbora 1990 -
244 Dragon Jan 2001 -
245 Peterková Radka 1972 -
246 Kyselovská Petra 1980 -
247 Peterek Daniel 1995 -
248 Kopečný Miroslav 1957 - (Kopřivnice)
249 Adámková Renáta 1991 - (Hlučín)
250 Zajíc Jiří 1986 -
251 Podešva Ondřej 1986 -
252 Halamíková Darja 1965 -
253 Hruškovský Jan 1953 -
254 rúzná Buut 2016 -
255 Busková Iveta 1977 - (Příbor-Lesáci)
256 Klusáková Dagmar 1976 - (Příbor-Lesáci)
257 Durčeková Eva 1978 - (Příbor-Lesáci)
258 Durček Martin 1977 - (Příbor-Lesáci)
259 Busek Pavel 1972 - (Příbor-Lesáci)
260 Busek Martin 2005 - (Příbor-Lesáci)
261 Busková Lucie 2003 - (Příbor-Lesáci)
262 Táborská Táňa 1986 - (Lumpaci)
263 Táborský Petr 1992 - (Lumpaci)
264 Šodek Radek 1968 - (Lumpaci)
265 Šodek Martin 2000 - (Lumpaci)
266 Nademlejnský Petr 1965 - (Lumpaci)
267 Radoňová Kateřina 1984 -
268 Vršecká Petra 1987 -
269 Noskovič Maros 1990 -
270 Sýkorová Michaela 1994 -
271 Hlinková Markéta 1975 -
272 Ciesarík Stanislav 1974 -
273 Klimeš Vojta 2006 -
274 Klimešová Kateřina 2006 -
275 Perglová Pavla 1989 -
276 Smeta Daniel 1984 - (Valašské Meziříčí)
277 Geryková Simona 1987 - (Štramberk)
278 Zientkova Hana 1954 -
279 Ješko Jaroslav 1972 - (ProMirJar)
280 Pecha Miroslav 1971 - (ProMirJar)
281 Pecha Prokop 2006 - (ProMirJar)
282 Milichová Petra 1986 -
283 Čajka Roman 1986 -
284 Velčovská Simona 1989 - (Lumpaci)
285 Rajch Mates 2005 -
286 Demovičová Tereza 1991 -
287 Křístek Tomáš 1991 -
Celkem přihlášeno na tuto trať: 613
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Iceli Lenka 1988 - (Ostrava)
2 Novotná Pavla 1982 - (Frýdek-Místek)
3 Novotná Petra 1986 - (Frýdek-Místek)
4 Raszka Zdeněk 1975 Polanka nad Odrou (WORMS 2018)
5 Raszková Agáta 2007 - (Polanka nad Odrou)
6 Raszková Karin 1977 - (Polanka nad Odrou)
7 Goldová Marie 1964 -
8 Laverová Olga 1980 -
9 Golda Honza 1985 -
10 Rybářová Lucie 1977 -
11 Čabanová Beáta 2007 -
12 Čaban Jakub 2013 -
13 Šajtar Aleš 1986 - (Kopřivnice)
14 Chladová Marcela 1985 Ostrava
15 Duda Ondřej 1984 -
16 Mrázek Martin 1990 -
17 Krestová Veronika 1990 -
18 Šobrová Elisabeth 1989 -
19 Šobr Michal 1989 -
20 Šobr Kryštof 2017 -
21 Šimíčková Lenka 1977 -
22 Laňová Jana 1967 -
23 Šimíčková Silvie 2012 -
24 Laňová Anna 2009 -
25 Šimíčková Simona 2004 -
26 Vranova Lucie 1973 - (Nový Jičín)
27 David Miroslav 1972 - (Nový Jičín)
28 Jursová Daniela 1974 - (Plavecký klub Bonifác)
29 Jursa Petr 1966 - (Plavecký klub Bonifác)
30 Zolman Matěj 2000 -
31 Hanáková Lenka 1975 - (Hranice)
32 Hanák Jakub 2001 - (Hranice)
33 Hanák Dominik 2008 - (Hranice)
34 Povalová Jana 1965 Štramberk (STAR FIT)
35 Švarcová Michaela 2008 -
36 Černá Lucie 1991 -
37 Karšulín Ivo 1991 -
38 Gorbunovová Petra 1967 -
39 Šajtarová Marcela 1971 - (Albrechtičky)
40 Slováčková Petra 1976 - (Studénka)
41 Slováček Martin 1998 - (Studénka)
42 Slováček Vojtěch 2003 - (Studénka)
43 Mácha Jan 1993 - (RodoMach)
44 Rodovská Lucie 1995 - (RodoMach)
45 Jaworská Pavla 1983 - (Zuzu team)
46 Jaworski Marián 1978 - (Zuzu team)
47 Jaworská Zuzana 2011 - (Zuzu team)
48 Gorbunovová Eva 1991 -
49 Hájková Petra 1973 - (Prostějov)
50 Popelková Věra 1976 - (Prostějov)
51 Kalabisová Petra 1968 - (Prostějov)
52 Iceli František 1988 - (Ostrava)
53 Grycová Marie 1979 - (Karviná+Teplice)
54 Gašparová Barborka 2010 - (Karviná+Teplice)
55 Zámečníková Petra 1990 - (Karviná+Teplice)
56 Gašpar Tadeášek 2010 - (Karviná+Teplice)
57 Masopust Tomáš 1980 - (Karviná+Teplice)
58 Ernestová Vlaďka 1982 - (Karviná)
59 Ernest Mirek 1959 - (Karviná)
60 Ernest Domča 2007 - (Karviná)
61 Ernestová Sára 2003 - (Karviná)
62 Červenková Jiřina 1971 -
63 Šebová Věra 1966 - (Břeclav)
64 Doleželová Alena 1967 -
65 Suchý Vlastimil 1965 - (Kunzov)
66 Martinčíková Jana 1981 -
67 Martinčíková Anna 2007 -
68 Martinčíková Zuzana 2011 -
69 Martinčík Petr 1980 -
70 Babišová Hana 1975 - (letiště Zábřeh)
71 Babiš Lukáš 2008 - (letiště Zábřeh)
72 Babiš Luboš 2006 - (letiště Zábřeh)
73 Babiš Luboš 1969 - (letiště Zábřeh)
74 Šeba Patrik 1992 - (Břeclav)
75 Majchrzyk Dorota 1978 - (#czeladzbiega)
76 Plateková Alena 1992 - (Šupla)
77 Šuta David 1988 - (Šupla)
78 Krystlová Jarmila 1970 -
79 Krystl Stanislav 1962 -
80 Krystlová Tereza 2003 -
81 Krystl Tomáš 2006 -
82 Ostřížková Kateřina 1974 -
83 Ostřížková Adina 2004 -
84 Ostřížková Ema 2001 -
85 Kebisová Pavlína 1976 -
86 Cholevová Ivana 1973 -
87 Turek Tomáš 2004 -
88 Choleva Tobiáš Jiří 2012 -
89 Malá Ludmila 1975 - (Hranice)
90 Malý Pavel 1974 -
91 Malá Markéta 2003 -
92 Raszka Zdeněk 1975 - (Polanka nad Odrou)
93 Malá Magdaléna 2009 -
94 Špaček Matěj 2011 -
95 Špačková Karla 1980 -
96 Czechowiczová Květa 1955 -
97 Horna Karol 1973 - (Lysaři)
98 Hornová Romana 1974 - (Lysaři)
99 Hornová Karolína 1999 - (Lysaři)
100 Rautová Zuzana 1983 -
101 Kolder Smutná Lenka 1977 -
102 Kolder Pavel 1973 -
103 Raut Pavel 1982 -
104 Rautová Anděla 2014 -
105 Lorková Petra 1977 - (LOS CARACOLES)
106 Kubatý Martin 1976 - (LOS CARACOLES)
107 Kubatá Markéta 2006 - (LOS CARACOLES)
108 Blokša Milan 1964 -
109 Blokšová Naďa 1968 -
110 Kuchařová Lenka 1973 - (Mošnov)
111 Kuchař Rostislav 1967 - (Mošnov)
112 Toman Lukáš 1976 -
113 Němečková Lucie 1980 -
114 Němeček Jan 1980 -
115 Němečková Iva 2012 -
116 Hruzíková Tereza 1992 Ostrava (SRTG Ostrava)
117 Vlachová Irena 1970 -
118 Hružíková Veronika 1982 - (Mokré Lazce)
119 Tomášek Martin 1990 - (Praha)
120 Dudzik David 1979 - (Pohodáři)
121 Makanová Lenka 1975 - (Pohodáři)
122 Makan Petr 2001 - (Pohodáři)
123 Konečná Magdaléna 1987 - (Vsetín)
124 Filák Petr 2005 - (Vsetín)
125 Okoličány Monika 1987 - (Vsetín)
126 Ridel Tomáš 1985 - (Vsetín)
127 Ambrožová Lenka 1967 Frýdek-Místek
128 Smělík Tomáš 2011 -
129 Smělík Filip 2008 -
130 Tarabová Gabi 1976 - (Policie v akci)
131 Kovalčík Šimon 2008 - (Policie v akci)
132 Nesrstová Radka 1967 - (Policie v akci)
133 Nesrstová Klára 2001 - (Policie v akci)
134 Edererová Diana 1988 -
135 Cepko Karel 1986 -
136 Ederer Marek 2015 -
137 Gajdoštínová Jitka 1978 - (Šternberk)
138 Gajdoštínová Eliška 2004 - (Šternberk)
139 Musilová Šárka 1980 -
140 Musil Mcihal 1969 -
141 Musilová Klára 2006 -
142 Musilová Adéla 2010 -
143 Lounová Renata 1982 -
144 Loun Semír 2013 -
145 Lounová Božena 1954 -
146 Kleinová Lucie 1994 - (Degustátoři)
147 Gužík Martin 1990 - (Degustátoři)
148 Malíková Dana 1965 -
149 Malík Jiří 1964 -
150 Malíková Tereza 1990 -
151 Malíková Barbora 1991 -
152 Shkurti Ermir 1989 -
153 Hudková Šárka 1990 -
154 žídková veronika 1989 -
155 Kopecká Anna 1996 -
156 trpasličí jezevčík Chiko 2016 -
157 Czwiertniová Daniela 1980 -
158 Czwiertnia Tomáš 2004 -
159 Petr Čižmár 1972 -
160 Czwiertnia Luboš 2001 -
161 Rýdlová Lucie 2018 - (Lipník nad Bečvou)
162 Rýdlová Eliška 2010 - (Lipník nad Bečvou)
163 Rýdl Štěpán 2007 - (Lipník nad Bečvou)
164 Gavlasová Kateřina 1987 -
165 Pekárková Jana 1966 -
166 Vondráček Tomáš 1985 Ostrava (X-TRAIL ORLOVÁ)
167 Vondráčková Lenka 1988 - (X-TRAIL ORLOVÁ)
168 Vondráček Dominik 2014 - (X-TRAIL ORLOVÁ)
169 Vondráčková Nikola 2016 - (X-TRAIL ORLOVÁ)
170 Macalíková Karolína 2007 -
171 Macalík Vojtěch 2009 -
172 Macalíková Lenka 1980 -
173 Hrůzková Alina 1970 - (Kulhavé koleno)
174 Ivánková Renata 1966 - (Kulhavé koleno)
175 Pudl velký Faňouska 2016 -
176 Hudečková Soňa 1971 -
177 Stránská Lucie 1989 -
178 schaumannová martina 1988 -
179 Pospíšilová Lenička 1991 - (Degustátoři)
180 Kleinová Jaroslava 1971 - (Degustátoři)
181 Klein Kelvin 1970 - (Degustátoři)
182 Ďuríšková Lenka 1987 - (Ostrava)
183 Křístková Martina 1973 -
184 Kovačik Marek 1973 -
185 Křístek Mikuláš 2001 -
186 Havlová Vlasta 1954 -
187 Jurková Kateřina 1984 -
188 Jurek Josef 1953 -
189 Kysela Petra 1973 -
190 Krainová Marie 1990 - (Havířov)
191 Čopík Radek 1987 - (Havířov)
192 Krainová Libuše 1952 - (Havířov)
193 Dřímalová Zita 1970 - (Bruzovice)
194 Tomaštík Zdeněk 1964 - (Bruzovice)
195 Dudová Leontýna 2012 - (Bruzovice)
196 MRAZ Miloslav 1981 - (Trojanovice)
197 Duda Nikolas 2009 - (Bruzovice)
198 Velička Luděk 1957 - (Fryčovice)
199 MRÁZ Maxmilián 2010 - (Trojanovice)
200 BIERSKÁ MARCELA 1980 -
201 Bierský Bronislav 1976 -
202 Bierská Adéla 2006 -
203 Bosonohá Bosorka 1976 - (Mattoni růžovky Ostrava)
204 Konvičková Tereza 2006 - (Mattoni růžovky Ostrava)
205 Přikrylová Lucie 1992 -
206 Stanko Jakub 1989 -
207 Stanko Eva 1992 -
208 Kotonský Jiří 1984 - (Rychlá rota)
209 Kotonská Martina 1978 - (Rychlá rota)
210 Vašutová Dana 1972 - (Rychlá rota)
211 Vašut Peťa 1973 - (Rychlá rota)
212 Zlatý retriever Holly z Andělské zahrady 2016 -
213 Pelechová Naděžda 1959 - (Ostrava)
214 Pelech Jaroslav 1958 - (Ostrava)
215 galia jiří 1954 - (kopřivnice)
216 galiová květoslava 1954 - (kopřivnice)
217 Weingart Karel 1976 -
218 Weingart Mia 2010 -
219 Weingart Maria 1981 -
220 Weingart Filip 2011 -
221 Weingartova Karolina 2015 -
222 Weingart Vendula 2018 -
223 Flašar Marek 1981 - (čochtani)
224 Flašarova Karolina 1983 - (čochtani)
225 Jurčík František 1986 - (Líné Pandy)
226 Jurčíková Soňa 1961 - (Líné Pandy)
227 Czerná Lucie 1971 - (Líné Pandy)
228 Petrušková Lenka 1979 - (Klimkovice)
229 Křístková Mária 1960 - (Karviná)
230 Křístek Petr 1954 - (Karviná)
231 Koudela Aleš 1969 - (Ústí nad Labem)
232 Krištofová Lucie 1992 -
233 Krištof Jiří 1987 -
234 Jadlovcová Věra 1970 -
235 Jadlovec Rostislav 1966 -
236 Jaroš Lukáš 1989 -
237 Večerková Ivana 1990 -
238 Machalová Milena 1958 - (Olomouc)
239 Koldová Zdenka 1976 - (Ostrava)
240 Šurányi Karel 1975 - (FC PAČO)
241 Šurányi Monika 1984 Ostrava
242 Hanzelková Iveta 1968 -
243 Jack Russel teriér Jackienka 2016 -
244 Hanzelková Kateřina 2002 -
245 Melčáková Michaela 2005 -
246 Vojáčková Lucie 1982 -
247 Vojáčková Michaela 2005 -
248 Gusty David 1986 -
249 Bittnerová Markéta 1992 - (Rose a její tygři)
250 Neuwirth Tomáš 1983 - (Rose a její tygři)
251 Americký stafordšírský teriér Rose 2016 -
252 Čivava Miki 2016 -
253 Votýpková Dagmar 1987 -
254 Heinzova Klara 1983 -
255 Skupien Vladimir 1978 -
256 Čermáková Helena 1977 - (Příbor)
257 Matějčková Eva 1977 - (Nový Jičín)
258 hubackova katarina 1972 -
259 Bošková Milena 1975 - (Pardubice)
260 Janík Marek 1976 - (Frýdek Místek)
261 Vránová Renata 1969 -
262 Matějíková Lucie 1977 - (Nový Jičín)
263 Matějíková Alena 2007 - (Nový Jičín)
264 Mikulíková Pavlína 1981 - (Vsetín)
265 Mikulík Patrik 2011 - (Vsetín)
266 Janírek Jiří 2007 - (Vsetín)
267 Žárský Sebastien 2012 - (Vsetín)
268 Bajor Aneta 1975 - (Rebellion of Free Runners)
269 Bajor Rafał 1975 - (Rebellion of Free Runners)
270 Bajor Hania 2009 - (Rebellion of Free Runners)
271 Horálková Gabriela 1979 - (small highlanders)
272 Horálková Gabriela 2011 - (small highlanders)
273 Horálek Jaroslav 2013 - (small highlanders)
274 jandusikova sara 2008 - (Haviřov)
275 Zámorská Martina 1977 -
276 Zámorský Jindřich 1978 -
277 Rhodésky ridgeback Arine Bentley Akamoon 2016 -
278 Vlasáková Petra 1983 - (Kulhavé koleno)
279 Německý krátkosrstý ohař Igor z Hradišťské myslivny 2016 -
280 Ceplá Petra 1981 -
281 Ceplý Miroslav 1978 -
282 Ceplý Vojtěch 2007 -
283 Ceplý Matyáš 2008 -
284 Novosadová Jana 1981 - (Novosadi)
285 Novosad Tomáš 2002 - (Novosadi)
286 Novosad Jan 2007 - (Novosadi)
287 Nitschová Denisa 1985 -
288 Návrat Marek 1978 -
289 pes Ron 2016 -
290 David Vladimír 1946 - (Nový Jičín)
291 Škvaridlova Iveta 1983 - (Karvina)
292 Škvaridlo Dominik 2009 - (Karviná)
293 Koštialová Mária 1968 -
294 Klusáček Roman 1970 - (Hlučín)
295 Krystýn Karel 1977 - (Poruba)
296 Horsinková Šárka 1969 - (Poruba)
297 Škvaridlova Valéria 1953 - (Karviná)
298 Janotová Miroslava 1991 -
299 xJRT Fibi 2016 -
300 Minarčík Zdeněk 1973 - (Karviná)
301 Minarčíková Natálie 2010 - (Karviná)
302 Minarčíková Nela 2003 - (Karviná)
303 Jančata Deniel 2009 - (Ostrava)
304 Jančatová Simona 1977 - (Ostrava)
305 Krutinová Kateřina 1973 -
306 Satková Simona 1990 - (Baška)
307 Satek Lukáš 1985 -
308 Satková Eleonor 2015 -
309 Byrtus Ivo 1973 - (Vendryně)
310 Byrtusová Zuzana 1979 - (Vendryně)
311 Byrtusová Bára 2007 - (Vendryně)
312 Matějová Markéta 1976 -
313 Sivák Josef 1988 -
314 Panc Libor 1963 - (Nový Jičín)
315 Maršálková Veronika 1988 -
316 Zavoral Filip 1997 -
317 Maršálek Jiří 1993 -
318 kříženec Ori 2016 -
319 Procházková Misa 1985 - (Olomouc)
320 Richter Karel 1970 - (Olomouc)
321 Krainová Iva 1978 Karviná (Šneci v běhu)
322 Mička Mirek 1970 Dolní Lutyně (Šneci v běhu)
323 Hrabcová Veronika 1989 -
324 Burda Vojtěch 1987 -
325 Burdová Vendula 1990 - (Havířov)
326 Valová Jana 1978 -
327 Sirýová Simona 1996 -
328 Valová Alexandra 2003 -
329 Mrázková Jana 1973 - (opava)
330 Mrázek Jakub 2008 - (opava)
331 Kelnarová Dagmar 1970 - (opava)
332 Káňová Lucie 1975 -
333 Káňa Alexandr 2009 -
334 Kousalíková Eva 1975 -
335 Kousalíková Andrea 2006 -
336 Dzurenkova Andrea 1979 -
337 Gajdečková Kateřina 1976 -
338 Kuchařová Šárka 1995 - (Mošnov)
339 Maršálková Zuzana 1983 -
340 Marsalková Michaela 2012 -
341 Šupalova Pavla 1967 -
342 Tobolová Věra 1970 -
343 Kaločová Eva 1987 - (Ostrava)
344 Horkelová Kateřina 1980 - (Ostrava)
345 Horkelová Michaela 2007 - (Ostrava)
346 Pfeffer Iva 1977 - (Kupahrej.cz)
347 Grygarcikova Klara 2002 - (Kupahrej.cz)
348 Batková Renáta 1966 - (Opava)
349 Brožková Zuzka 1992 -
350 Bartusek Jarda 1982 -
351 Norys Jaromir 1972 - (Krmelín amatéři)
352 Norys Jakub 2006 - (Krmelín amatéři)
353 Hola Ester 1993 - (Chlupy a My)
354 Králová Tereza 1988 - (Chlupy a My)
355 border kolie Faust 2016 -
356 Hlaváčová Petra 1991 -
357 Řepka Petr 1989 -
358 KRAUSOVÁ HELENA 1964 - (HRANICE)
359 Žlebková Radka 1980 - (Nový Jičín)
360 Žlebková Kristýna 2010 - (Nový Jičín)
361 Schwarz Michal 1986 - (Nový Jičín)
362 Pancová Kamila 1987 - (Nový Jičín)
363 Paulo Irena 1969 - (Nový Jičín)
364 Jack Russel terier NEO 2016 -
365 Šalomounová Jana 1977 - (Opava)
366 Šalomoun Jan 1973 - (Opava)
367 Hanusková Darina 1994 -
368 Carbolová Markéta 1990 -
369 Rudolf Jiří 1987 -
370 Hablová Lenka 1964 Ostrava 30
371 Gahérová Jana 1988 - (JáMa)
372 Jaško Martin 1983 - (JáMa)
373 Novotná Renata 1976 Přerov
374 Novotný Roman 1966 -
375 Tereza Novotna 2005 -
376 Novotný Ondřej 2008 -
377 Psíková Lenka 1979 -
378 Psíková Klára 2009 -
379 Psík Michal 2012 -
380 Psík Patrik 1978 -
381 Schindlerová Dana 1971 - (Kopřivnice)
382 Tkáč Martin 1990 -
383 Tkáčová Markéta 1988 -
384 Schindlerová Lucka 2006 - (Kopřivnice)
385 Kulhánek Táta a Kubíček 1979 - (4CoolHoshi)
386 Kulhánková Máma a Johanka 1986 - (4CoolHoshi)
387 Balharová Karolína 2006 -
388 Balhar Teo 2011 -
389 Balharová Michaela 1979 -
390 Grünbergerová Simona 1979 Vratimov-Horní Datyně (DRYM TYM)
391 Sobková Kateřina 1964 - (DRYM TYM)
392 Grünbergerová Eliška 2006 Vratimov-Horní Datyně (DRYM TYM (líheň))
393 Krátká Nikol 2007 - (DRYM TYM)
394 Hrbáčková Eliška 2006 - (DRYM TYM)
395 Volfová Radka 1974 Havířov-město (STG Havířov)
396 Volf Jan 2005 Havířov-město
397 Slovák Jan 1970 Ostrava (Ostrava)
398 Slováková Katka 1975 Ostrava
399 Slováková Terezka 2009 -
400 Fišerová Markéta 1990 -
401 Mikulská Marta 1990 - (ostrava)
402 Šandor Štefan 1985 - (ostrava)
403 Mikulská Věra | 1969 - (ostrava)
404 Zálešáková Máša 1986 - (Ostrava)
405 Konečná Jarmila 1968 -
406 Šimíček Jiří 1989 -
407 Vysloužilová Radmila 1986 -
408 Zátopková Lenka 1983 -
409 Lichna Luboš 1982 -
410 Benišová Eva 1974 -
411 Partschová Veronika 1991 -
412 Brázdová Lucie 1991 -
413 Kalina David 1991 - (Ostrava)
414 Paseková Ivana 1994 - (Ostrava)
415 Paseka Marek 2005 - (Ostrava)
416 Hutyrová Bohdana 1981 -
417 Uhlíř Adam 1989 -
418 Hrňová Eva 1992 -
419 Gorovičová Milena 1958 -
420 Mužiková Marcela 1958 -
421 Kostková Natálie 2009 - (Klimkovice)
422 Kostková Martina 1976 - (Klimkovice)
423 Dědková Kristýna 1994 Prostějov
424 Suchánek Luděk 1994 -
425 Gazárková Lenka 1988 -
426 Fojtíková Klára 1989 -
427 Hájejk Tomáš 1979 -
428 Hájková Ája 1976 -
429 Hájek Čudlik 2006 -
430 Hájek Víťa 2019 -
431 Peříková Jana 1986 - (Čočkaři)
432 Valihrach Jakub 1979 - (Čočkaři)
433 Žůr Dalibor 1979 - (Čočkaři)
434 Kovář David 1980 - (Čočkaři)
435 Zlatý retrívr Eduard Kovář 2016 -
436 Janečková Radka 1978 - (Čočkaři)
437 Žabenský Lumír 1977 - (Čočkaři)
438 Pokorná Gabriela 1983 -
439 Pokorný Zdeněk 1985 - (Zbýšov)
440 Německý boxer Rocky 2016 -
441 Kis Pisti Štefan 1976 Ostrava
442 Kis Pisti Markéta 1977 -
443 Štůsková Petra 1993 - (Rožnov pod Radhoštěm)
444 Štůsková Vanda 2000 - (Rožnov pod Radhoštěm)
445 Štůsková Jolana 1972 - (Rožnov pod Radhoštěm)
446 Drdová Veronika 1988 -
447 Grapl Ondřej 1986 -
448 Plaskurová Jana 1991 -
449 Balon Robert 1987 -
450 Kohutová Jiřina 1977 - (Labuťáci Bílovec)
451 Kohut Rudolf 1948 - (Labuťáci Bílovec)
452 Strbáčková Petra 1983 - (Frenštát pod Radhoštěm)
453 Daňková Alexandra 1970 - (Rožnov pod Radhoštěm)
454 Kvita Václav 1985 -
455 Veselá Lenka 1986 -
456 Valíčková Miloslava 1959 - (Frýdek Místek)
457 Hedánková Dagmar 1989 -
458 Klossová Martina 1980 -
459 Kempná Klára 2011 Nová Ves
460 Makovičková Petra 1982 Nová Ves
461 Bilousová Yvona 1969 - (Karviná)
462 Hudeček Jindřich 1961 - (Hudečkovi)
463 Hudečková Hana 1966 - (Hudečkovi)
464 Geryk Stanislav 1962 -
465 Geryková Kateřina 1992 -
466 Marková Markéta 2005 - (Kopřivnice)
467 Hendrychová Valerie 1982 -
468 Jantošová Renáta 1976 - (Ostrava)
469 Zezulková Lenka 1973 -
470 Zezulková Markéta 2007 -
471 Lapčík Zdeněk 1970 -
472 Macurová Valérie 2004 -
473 Gincelová Pavlína 1971 -
474 Gincel Petr 1968 -
475 Němcová Andrea 1989 -
476 Hoštová Andrea 1990 -
477 Hoštová Michaela 1988 -
478 Ondris Matúš 1993 -
479 Krejčová Naďa 1956 -
480 Švédová Kateřina 1990 - (KVokCE)
481 Oršulíková Iva 1986 - (KVokCE)
482 Barteček Martin 1990 - (KVokCE)
483 Synovcová Barbara 1969 Krmelín
484 Petřeková Simona 1976 -
485 Ksiažková Jana 1967 -
486 Brusová Ivana 1967 -
487 Cochlarová Marcela 1967 -
488 Valentová Zuzana 1993 -
489 Balogová Renáta 1970 -
490 Cairn Teriér Enndy 2016 -
491 Cairn Teriér Teddy 2016 -
492 Mazáčová Yvona 1968 -
493 Dočkalová Jaroslava 1970 -
494 Turská Petra 1982 -
495 Cundová Janetta 1974 -
496 Majerova Andrea 1991 - (Pribor)
497 Safarcik Jan 1991 - (Ludgerovice)
498 Kretek Jan 1973 -
499 Kretková Lenka 1977 -
500 Homolková Zuzana 1986 -
501 Homolka Jaroslav 1982 Krupka
502 Homolková Zuzana 2007 -
503 Stiska Petr 1987 Havířov (Havirov)
504 Kuchař David 1975 Ostrava
505 Blahuta Jiří 1997 -
506 Chwistková Kateřina 1997 -
507 Strakošová Monika 1992 -
508 Sikorová Lucie 1981 - (Hůrka)
509 Sikorová Klára 2004 - (Hůrka)
510 Vidomusová Kateřina 1981 -
511 Vidomusová Lucie 2005 -
512 Krbová Marie 1977 - (Líné Pandy)
513 Pokorný Tomáš 1985 - (Pokorňáci)
514 Pokorná Nikola 1987 Ostrava
515 Pokorná Markéta 1961 - (Pokorňáci)
516 Bodek Jakub 1993 - (Ostrava)
517 Kříženec Boris 2016 -
518 Strnad Roman 1971 - (Přespolňáci)
519 Pospisil Anita 1974 - (Přespolňáci)
520 Černý Matěj 1989 -
521 Kreisová Kateřina 1992 -
522 Fialová Andrea 1992 -
523 Beinhauer Jan 1994 -
524 Štenclová Veronika 1991 - (4FUN)
525 Štenclová Petra 1989 - (4FUN)
526 Hájková Michaela 1988 - (4FUN)
527 Rucká Hana 1987 - (4FUN)
528 Švarcová Helena 1973 - (štramberk)
529 Burešová Dita 1970 - (štramberk)
530 Piper Roman 1990 - (Degustátoři)
531 Macková Martina 1988 -
532 Horák Jiří 1989 - (Mořkov)
533 Horáková Kateřina 1990 - (Mořkov)
534 Hlavinková Lucie 1991 - (Hodslavice)
535 Hubová Simona 1991 - (Nový Jičín)
536 Orság Jiří 1988 - (Nový Jičín)
537 Dandová Nikola 1993 - (Knihovní moli (Ostrava,Havířov))
538 Barglová Táňa 1971 - (Knihovní moli (Ostrava,Havířov))
539 Motličkova Aneta 1994 - (orlová)
540 Šmuk Libor 1980 - (orlova)
541 Guziurová Kristina 1985 -
542 Třetinová Martina 1975 -
543 Třetina Adam 1999 -
544 Hášová Blanka 1975 -
545 Burdová Leona 1999 -
546 Adamusová Petra 1971 - (Bohumínská mokřina)
547 Karásek Tomáš 1972 Ostrava (Czech Ultram Team)
548 Grau Jakub 1985 Postřelmov (Postřelmov)
549 Kunová Denisa 1991 - (Ostrava)
550 Karásková Gabriela 1976 -
551 Tichopád Radek 1988 - (Ostrava)
552 Karásek Tobiáš 2010 -
553 Lošonská Markéta 1988 -
554 Kotas Tomáš 1987 -
555 Kotasová Martina 1989 -
556 Černochová Marcela 1963 - (Bohumínská mokřina)
557 Čápová Monika 1992 - (Darling Daisy)
558 Bělunková Ivana 1960 - (Darling Daisy)
559 Kavalír Fiona Darling Daisy 2016 -
560 Dostalíková Nina 1988 - (Darling Daisy)
561 Dostalíková Dagmar 1965 - (Darling Daisy)
562 Gálová Jana 1980 -
563 Gálová Zuzana 2011 -
564 Vacláviková Silvie 1978 -
565 Václavík Viktor 2010 -
566 Kocyanová Lenka 1999 - (Avengers)
567 Starzyk Marek 1990 - (Avengers)
568 Musiolková Michaela 1987 - (Karviná)
569 Musiolková Elen 2016 - (Karviná)
570 Budošová Daniela 1992 - (Karviná)
571 Patrmanová Michaela 1986 -
572 Honzikova Maria 1987 -
573 Honzík Kamil 1980 -
574 Halfarová Libuše 1964 -
575 Bajerová Petra 1974 -
576 Moravec Matýsek 2005 - (Petřkovice)
577 Šikula Martin 1977 -
578 Šikulová Kája 2007 -
579 Strakoš Hynek 1987 - (Degustátoři)
580 Fajová Adéla 1993 -
581 Kyveryha Anatolij 1994 -
582 Brothánková Daniela 1989 - (Bartoňov)
583 Sedláček Marek 2007 - (Klimkovice)
584 Šafář Milan 1967 - (Bartoňov)
585 Baďurová Klára 1994 - (Kopřivnice)
586 Konvičková Lucie 1988 - (Třinec)
587 Bartoňová Martina 1981 -
588 Zýrek Jan 1992 - (Kopřivnice)
589 Bartoňová Tereza 2006 -
590 Koňařík Ondřej 1990 -
591 Bartoň Jan 2008 -
592 Kostelecká Šárka 1980 - (AHT team Ostrava)
593 Duda Karel 1973 - (AHT team Ostrava)
594 Stratilová Zuzana 1985 -
595 Kubica Martin 1973 -
596 Múdrá Jana 1975 -
597 Buriánková Soňa 1979 -
598 Piskláková Irena 1977 -
599 Staněk Matěj 2004 -
600 Vrága Jan 1987 -
601 Šormová Lucie 1991 Ostrava
602 Kotkolíková Anna 1965 -
603 Surá Katka 1995 -
604 Burda Jakub 1986 - (Prostějov)
605 Melichárková Iveta 1971 - (Prostějov)
606 Matušková Andrea 1973 - (Prostějov)
607 Buráňová Věra 1974 - (Prostějov)
608 Helclová Viktorie 2008 - (Prostějov)
609 Matuška Mathias 2005 - (Prostějov)
610 Šenková Soňa 1968 - (Prostějov)
611 Mirzová Daniela 1973 - (Prostějov)
612 Trunečková Hana 1977 - (Prostějov)
613 Helclová Valentýna 2008 - (Prostějov)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 567
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Černá Lucie 1979 -
2 Jindřichová Iveta 1972 -
3 Michlíková Renáta 1975 - (Kopřivnice)
4 Michlíková Dorota 2010 - (Kopřivnice)
5 Smějová Silvie 1980 - (Kruháčovci)
6 Směja Dominik 2008 - (Kruháčovci)
7 Smějová Anna 2012 - (Kruháčovci)
8 Čubová Pavlína 1978 - (Kruháčovci)
9 Vitouš Honza 2018 - (Kruháčovci)
10 Bambušková Anna 1983 - (Kruháčovci)
11 Adamíková Vlaďka 1966 - (Brno)
12 Horák Martin 1979 - (Krásné Pole)
13 Horáková Lucie 1983 - (Krásné Pole)
14 Horák Filip 2010 - (Krásné Pole)
15 Horáková Viktorie 2015 - (Krásné Pole)
16 Holubec Roman 1974 - (Kruháčovci)
17 Holubcová Petra 1977 - (Kruháčovci)
18 Holubec Vít 2009 - (Kruháčovci)
19 Rolíšková Vladana 1978 -
20 Holubcová Hana 2007 - (Kruháčovci)
21 Bambůšková Lenka 1976 -
22 Špetlová Martina 1974 -
23 Adamusová Vanessa 2009 -
24 Brzezinová Jiřina 1980 -
25 Karásek Jiří 1955 Ostrava-Hrabůvka (Ostrava)
26 Filipková Naďa 1979 -
27 Filipek Dalibor 1973 -
28 Filipek Davča 2013 -
29 Hurník Čeněk 2008 -
30 Hurník Jakub 2010 -
31 Březnová Jana 1984 -
32 Březnová Anna 2013 -
33 Březnová Marie 2016 -
34 Moškořová Renča 1979 - (Lučina)
35 Klimovič Pavel 1974 -
36 Blavicova Lucie 1984 -
37 Suk Daniel 1980 - (Praha)
38 Makki Rami 1986 -
39 Hudeczkova Markéta 1985 -
40 Makki Zara 2017 -
41 Hodanová Libuše 1958 -
42 Hodan Břetislav 1957 -
43 Tomanková Martina 1983 -
44 Tomanka Filip 1981 -
45 Tomanka Matěj 2011 -
46 Tomanka Václav 2014 -
47 Tomeckova Lucie 1993 -
48 Obrusnik Jiří 2014 -
49 Franek Zdeněk 1959 -
50 Zolmanová Pavla 1969 -
51 Šimáčková Pavla 1969 -
52 Sýkorová Pavlína 1970 - (Ostrava)
53 Šigut Petr 1982 - (Ostrava)
54 Frnka Jaroslav 1975 - (Lucíšci z Kunína)
55 Plešková Lucie 1974 - (Lucíšci z Kunína)
56 Plešková Lucie 2007 - (Lucíšci z Kunína)
57 Slovák Tobias 2013 - (Ostrava-Poruba)
58 Veldamonová Marta 1975 Příbor
59 Pazderová Kristýna 1988 - (Harley Quinn)
60 Pazdera Michal 2015 - (Harley Quinn)
61 Pazdera David 2012 - (Harley Quinn)
62 Matoušek Jaroslav 2012 -
63 Matoušková Ingrid 2012 -
64 Mikalová Diana 1991 -
65 Švecová Zuzana 1987 - (Oderský Kubíček)
66 Tobola Jan 1990 -
67 Švecová Irena 1964 - (Oderský Kubíček)
68 Německý ovčák Cherona 2015 -
69 Beňo Radek 1969 - (Praga)
70 Krupa Jaromír 1947 - (Havířov)
71 Krupová Jana 1949 - (Havířov)
72 Davidová Věra 1962 -
73 David Radek 1962 -
74 Kupera Václav 2010 -
75 Kupera Martin 2013 -
76 Roháčová Adéla 1987 -
77 Roháč Jan 1982 -
78 Kraus Miroslav 1964 - (Mladá Boleslav)
79 Roháčová Anna 2011 -
80 Roháčová Marie 2013 -
81 Vahalíková Agátka 2016 - (Hůrka)
82 Ožanová Petra 1980 - (Dětmarovice)
83 Vahalík Pavel 1985 - (Hůrka)
84 Ožanová Vendulka 2004 - (Dětmarovice)
85 Štůsková Vanda 2000 - (Sportguides team Rožnov)
86 mynářová zuzana 1968 petřvald (petřvald)
87 Šefčíková Veronika 2007 - (Frýdek-Místek)
88 Strakošová Mončí 1992 -
89 Šutová Petra 1985 -
90 Voldánová Petra 1980 -
91 Rada Tomáš 2012 -
92 Kolibová Petra 1982 -
93 Koliba Dominik 2013 -
94 Koliba Daniel 2010 -
95 Gavlovský Aleš 1976 -
96 Gavlovský Adam 2012 -
97 Gavlovská Anetka 2008 -
98 Gavlovská Dagmar 1978 -
99 Agnan Pavla 1980 -
100 Agnan Matheo 2008 -
101 Dymaszová Lucie 1983 -
102 Dymaszová Veronika 2011 -
103 Klosová Martina 1984 -
104 Klosová Markéta 2008 -
105 Pětvalská Šárka 1985 -
106 Bartelová Lucie 1983 - (Horní Suchá)
107 Bařáková Marcela 1971 - (Těrlicko)
108 Glogarová Kateřina 1974 - (Havířov)
109 Hurníková Lucie 1978 -
110 Hurník Jiří 1977 -
111 Bartošová Hana 1962 - (Brno)
112 Bambušková Adéla 2013 - (Kruháčovci)
113 Bambušek Honza 2010 - (Kruháčovci)
114 Bambušek Adam 1973 - (Kruháčovci)
115 Čechová Helena 1967 -
116 Vestaj Jekyll 2016 -
117 Jakubkova Lucie 1976 -
118 Simeckova Lucie Ema 2014 -
119 Bystron Robert Quentin 2002 -
120 Valaskova Iva 1980 - (Ostrava)
121 Lichnovská Jarmila 1988 - (Jarlipánek)
122 Rušajová Romana 1970 - (Ostrava)
123 Baroň Štěpánek 2013 - (jarlipánek)
124 Rušaj Jan 2005 - (Ostrava)
125 VIDOMUS Radek 1976 - (Nový Jičín)
126 Ryšavá Adéla 1984 -
127 Ryšavý Rudolf 1980 -
128 Ryšavý Václav 2013 -
129 Eliašová Radka 1980 -
130 Eliaš Milan 1975 -
131 Eliašová Agata 2012 -
132 Eliaš Matěj 2008 -
133 Moravcová Monika 1981 -
134 Mácha František 1959 - (Kopřivnice)
135 Durák Vilém 1980 -
136 Máchová Irena 1965 -
137 Duráková Zuzana 2012 -
138 Pekárek Pavel 1986 -
139 Birkeová Petra 1982 -
140 Šimek Pavel 1962 -
141 Šimková Milena 1963 -
142 Olecká Eva 1980 -
143 Olecký Richard 2012 -
144 Kolek Ondřej 2007 - (Frýdek-Místek)
145 Švecová Marie 2013 - (Frýdek-Místek)
146 Kristen Markéta 1987 - (Kristenčata)
147 Kristen Pavel 1984 - (Kristenčata)
148 Kristen Tadeáš 2010 - (Kristenčata)
149 Konderlová Zuzana 1985 - (Píšť)
150 Kristen Samuel 2013 - (Kristenčata)
151 Konderlová Lenka 1960 - (Píšť)
152 Maturová Marcela 1979 Ostrava (Ostrava)
153 Maturová Karolína 2008 - (Ostrava)
154 Maturová Michaela 2013 - (Ostrava)
155 Hanáková Nela 2013 - (Ostrava)
156 Prucek Marek 2013 -
157 Koníčková Pavla 1988 - (Přerov)
158 Koníček Milan 2012 - (Přerov)
159 Matoušková Petra 1983 -
160 Matoušek Jiří 1979 -
161 Matoušek Jakub 2009 -
162 Matoušková Julie 2012 -
163 Motáň Martin 1979 - (Šternberk)
164 Motáňová Ilona 1972 - (Šternberk)
165 Motáňová Martina 2007 - (Šternberk)
166 Janíková Šárka 1988 -
167 Janíková Natálie 2010 -
168 Czerneková Marta 1966 -
169 Sokol Petr 1965 -
170 Tomsová Lenka 1992 -
171 Lazarová Dana 1987 - (Lazarovi)
172 Lazar Daniel 1988 - (Lazarovi)
173 Lazar Matěj 2014 - (Lazarovi)
174 Šofrová Lucie 1989 Ostrava 28 (Hošťálkovice)
175 Šofrová Simona 1964 - (Hošťálkovice)
176 Šofer Filip 2011 Ostrava 28
177 Brabencová Adéla 1985 -
178 Brabenec Luboš 1983 -
179 Brabenec Vítek 2017 -
180 Smékalová Martina 1980 - (Olomouc)
181 Smékalová Ema 2009 - (Olomouc)
182 Smékal Hynek 2012 - (Olomouc)
183 Bábíková Míša 2006 - (Olomouc)
184 Rýdlová Jarmila 1962 - (Flekaři)
185 Rýdel Petr 1959 -
186 Kučerová Veronika 2014 -
187 Legerská Zdeňka 1971 -
188 Šindelář Jaroslav 1957 -
189 Mollová Lucie 1980 -
190 Moll Pavel 1972 -
191 Mollová Sára 2008 -
192 Mollova Klára 2010 -
193 Měrková Jana 1975 - (Baška)
194 Měrka Jindřich 2008 - (Baška)
195 Karvanszki Viktor 1974 -
196 Karvanszki Vladimíra 1971 -
197 Gorčíková Petra 1996 -
198 Valenta Stanislav 1998 -
199 Gvuzďochová Oleksandra 1976 -
200 Gvuzďochová Natálie 2007 -
201 Vaňhová Šárka 1974 - (Čáslav)
202 Hanzalíková Martina 1972 -
203 Kuchař Václav 1963 -
204 Kuchařová Eva 1962 -
205 Cienciala Jan 1985 -
206 Cienciala Adam 2012 -
207 Cienciala Lukaš 2009 -
208 Haluška Jáno 1975 - (Ostrava)
209 Kostolný Lukáš 1989 - (Ostrava)
210 Kostolný Alexandr 2014 - (Ostrava)
211 Jahodová Květa 1970 - (Kopřivnice)
212 Gzyl Ladislav 1965 - (Kopřivnice)
213 Hopanová Klára 1990 - (Art Club)
214 Robová Iva 1991 - (Art Club)
215 Francouzský buldoček Ronny 2016 - (Art Club)
216 Hvižďová Lucie 1985 - (Frýdek-Místek)
217 Hvižď Tobiáš 2010 - (Frýdek-Místek)
218 jančová petra 1976 - (holešov)
219 hanč jan 2011 - (holešov)
220 piska břetislav 1981 - (holešov)
221 sklenařova martina 1976 - (holešov)
222 daníček filip 2009 - (holešov)
223 daníčková tina 2011 - (holešov)
224 martinát ladislav 1970 - (holešov)
225 Zetková Simona 1977 -
226 mílek ivo 1951 - (nový jičín)
227 Mílková Pavla 1958 -
228 Kozelský Marek 1973 -
229 Výkrutová Sylva 1976 -
230 Baroš Michal 1979 -
231 Rejdová Radmila 1957 -
232 Franko Nováčková Jarmila 1979 -
233 Franko Oliver 2013 -
234 Vacková Lenka 1980 -
235 Vacková Alena 1960 -
236 Vacek Vladimír 1959 -
237 Jorkšír Ketty 2016 -
238 Havlíčková Martina 1967 - (Poruba)
239 Jorkšír Stewie 2016 -
240 Haramia Vejvodová Romana 1986 -
241 HARAMIA Izabell Tea 2009 -
242 Stacha Adam 2010 -
243 Gorgolová Hana 1972 -
244 Urban Matěj 2007 -
245 Urbanová Naděžda 1975 -
246 Žáčková Petra 1993 -
247 Mašková Petra 2014 -
248 Žáček Vladimír 1970 -
249 Vrana Daniel 2004 - (Karviná)
250 Pertzian Michal 1970 Skalité (Beer inside, Crivit outside)
251 Pertzian Juraj 2007 -
252 Dičková Patrícia 1993 - (Turzovka)
253 Pniáčková Michaela 1978 - (Havířov)
254 Pniáček Daniel 1978 - (Havířov)
255 Pniáčková Magdaléna 2005 - (Havířov)
256 Pniáčková Karolína 2005 - (Havířov)
257 Hudeček Jindřich 1991 Markvartovice
258 Juřicová Simona 1979 -
259 Šimíček Milan 1977 -
260 Juřicová Noemi 2011 -
261 Šimíček Filip 2006 -
262 Šimíček Vojta 2007 -
263 Mikšova Liběna 1969 - (Ostrava)
264 Vrábel Jiří 1984 -
265 Handzel Ivo 1972 -
266 Handzlová Martina 1973 -
267 Kvitová Zuzana 1990 -
268 Kvita Miroslav 1989 -
269 Matějíková Zuzana 2013 - (Nový Jičín)
270 Poledňák Ondřej 1972 - (Nový Jičín)
271 Buryová Kateřina 1976 - (Buroši)
272 Cagašová Kateřina 1978 -
273 Bury Tobiáš 2006 - (Buroši)
274 Cagaš Tomáš 2011 -
275 Bury Tomáš 1976 - (Buroši)
276 Buryová Klára 2008 - (Buroši)
277 Vasková Veruška 1983 - (Červeňata)
278 Červenka Martin 1975 - (Červeňata)
279 Janáčková Nikola 2005 - (Červeňata)
280 Červenka Jirka 2008 - (Červeňata)
281 Sešínová Hana 1960 -
282 Kurec Matěj 2006 -
283 Kurcová Linda 2010 -
284 Kurcová Michaela 1975 -
285 Pokorná jaroslava 1954 - (Praha)
286 Procházka Jiří 1973 - (Žeraviny)
287 Ruislová Radomila 1957 -
288 Ochodková Jana 1983 - (Karviná)
289 Malinovská Petra 1981 -
290 Vinklářová Lucie 1988 - (Přerov)
291 Kostruch Sebastian 2012 - (Přerov)
292 Kvita Vojtěch 2014 -
293 Hofírková Eva 1960 - (Karviná)
294 Lenertová Radka 1979 -
295 Lenert Jan 1977 -
296 Lenertová Zuzana 2007 -
297 Lenert Filip 2006 -
298 Monczková Gabriela 1983 - (Karviná)
299 Grydil Zdeněk 1964 - (Brno)
300 Weiningerová Nikol 1988 -
301 Srníčková Ella 2013 -
302 Mutinová Libuše 1972 - (Kopřivnice)
303 Čipaková Petra 1995 -
304 Sikorová Julie 1973 -
305 Čipaková Valentina 1974 -
306 Hlinkova Iveta 1973 - (kct ostrava banik)
307 Moraň Vlastimil 1969 - (kct ostrava banik)
308 Moraň Ondra 2004 - (kct ostrava banik)
309 Moraňová Hanka 2007 - (kct ostrava banik)
310 Čipak Jan 1969 -
311 Anglický buldoček Mia 2017 -
312 Yorkshir terier Bibi 2016 -
313 Valoušková Zuzana 1974 Ostrava (Ostrava)
314 Homola Vašek 2007 -
315 Sasinová Lucie 1988 Ostrava - Proskovice (Dupej to tam!!!)
316 Badurová Eliška 1986 - (Dětmarovice)
317 Badura Milan 1987 - (Dětmarovice)
318 Badurová Adéla 2014 - (Dětmarovice)
319 Badura Ondřej 2014 - (Dětmarovice)
320 Žlebek Jiří 1978 - (Nový Jičín)
321 Žlebek Matyáš 2015 - (Nový Jičín)
322 Friedrich Vít Robin 2016 - (Příbor)
323 Havlík Mikšík Martina 1986 - (Team GB!!!)
324 Havlik Tortík Adam 1985 - (Team GB!!!)
325 Vidomus Zdeněk 1949 - (Nový Jičín)
326 Kubánková Kateřina 1991 - (Ostrava)
327 Janků Michal 1990 - (Karviná)
328 Minář Erik 2000 -
329 Minářová Denisa 1994 -
330 Vráblová Veronika 1988 - (Frýdek-Místek)
331 Vašenka Václav 2009 - (Frýdek-Místek)
332 Vašenková Vendula 2012 - (Frýdek-Místek)
333 Vráblová Jana 1962 - (Frýdek-Místek)
334 Stošek Michael 2005 - (VRBKA)
335 Stošek Petr 2009 - (Vrbka)
336 Stošek Radek 1977 - (Vrbka)
337 Stošková Kateřina 1977 - (Vrbka)
338 Petřeková Jaroslava 1971 - (Zašová)
339 Hancková Iva 1964 - (Hanckule)
340 Hancková Karin 1990 - (Hanckule)
341 Mihal Ondřej 2009 - (Hanckule)
342 Vašků Natálie 2001 -
343 Vašků Erika 1971 -
344 Vašků Erika 2003 -
345 Václavková Taťána 1977 - (Václavky)
346 Václavek Jan 2003 - (Václavky)
347 Václavková Nina 2003 - (Václavky)
348 Václavková Kristina 2007 - (Václavky)
349 Mácha David 1992 -
350 Bujnošek Michal 1992 -
351 Mrázková Lucie 1982 -
352 Mrázek Lukáš 2010 -
353 Mrázková Karolína 2012 -
354 Gottfried Petr 1978 - (Ostrava)
355 Vojtková Jana 1984 - (Ostrava)
356 Vojtková Natálie 2004 - (Ostrava)
357 Čimplová Anna 1988 Střítež
358 Šotkovská Petra 1983 Řeka (Řeka)
359 Gebauer Martin 1980 -
360 Jenčík Miroslav 1966 -
361 Pavlíková Jitka 1975 - (Bílovec)
362 Lazecká Dagmara 2018 - (Bílovec)
363 Šubrtová Zdenka 1960 - (Bílovec)
364 Žeravová Darina 1967 -
365 Laryšová Markéta 1987 - (Ostrava)
366 Gansová Dobromíra 1955 - (Příbor)
367 Bernatíková Zuzana 1976 -
368 Bernatíková Alice 2008 -
369 Multanová Sylva 1980 -
370 Multana Jiří 2004 -
371 Sobolová Zuzana 1987 - (Karviná)
372 Kaňková Tereza 2009 - (Karviná)
373 Pačková Pavlína 1982 -
374 Kaňková Dorota 2011 - (Karviná)
375 Pačka Daniel 1980 -
376 Pačka Martin 2012 -
377 Pačková Monika 2008 -
378 Juřicová Sára 2001 -
379 Ondřej Miroslav 1999 -
380 friedel milan 1971 -
381 friedel tobias 2008 -
382 Seidlerová Nina 1987 - (Ostrava)
383 Kubátová Markéta 1991 Ostrava (Sausage Dogs)
384 Šejnohová Marcela 1969 - (Neseme děti Ostravou)
385 Králová Pavla 1978 -
386 Král Miroslav 1976 -
387 Král Miroslav 2009 -
388 Králová Anna 2011 -
389 Reclíková Eva 2010 -
390 Reclík Jaroslav 1973 -
391 Láryšová Nikola 1994 -
392 Klimešová Jana 1974 -
393 Klimeš Martin 1974 -
394 Klimešová Nela 2008 -
395 Klimešová Kateřina 2010 -
396 Kocourková Kateřina 1977 -
397 Filipová Karolína 1998 -
398 Kadulová Lenka 1979 -
399 Kadula Vojta 2009 -
400 Kadulová Monika 1977 -
401 Kadulová Anetka 2008 -
402 Sedlik Pavel 1952 Ostrava Hrabůvka (Sokol rychlý Pavlík)
403 Strejčková Adéla 1984 - (Sokol rychlý Pavlík)
404 Sedlíková Margita 1962 - (Sokol rychlý Pavlík)
405 Strejček Ondřej 2011 - (Sokol rychlý Pavlík)
406 Bernadt Matěj 2006 -
407 Kuběnová Žaneta Ella 2012 - (Kubiti Štramberk)
408 Kuběna Tadeáš 2010 - (Kubiti Štramberk)
409 Kuběna Daniel 2007 - (Kubiti Štramberk)
410 Kuběnová Žaneta 1979 - (Kubiti Štramberk)
411 Kuběna Richard 1978 - (Kubiti Štramberk)
412 Bernský salašnický pes Ketty 2016 -
413 Boudová Tereza 2004 - (Šenov u Nového Jičína)
414 podloucká jana 1976 - (frýdek-místek)
415 podloucký karel 2010 - (frýdek-místek)
416 podloucký Ondřej 2012 - (frýdek-místek)
417 Melecká Klára 1992 - (Skřipov)
418 Lutz Oskar Song 1984 - (Albrechtičky)
419 Lutzová Luna 1987 - (Albrechtičky)
420 Theuerová Aneta 2007 - (Frýdek-Místek)
421 Orsagová Elen 2015 - (Frenštát pod Radhostem)
422 Kavulok Rostislav 1980 - (RC Fat Piggs)
423 Skippy Klokan 1980 - (Havířov)
424 Dlouhá Werunka 1992 - (Havířov)
425 Border kolie Laura 2016 -
426 Machulová Kristýna 1993 - (Machulla team)
427 Machulová Patricie 1970 - (Machulla team)
428 Škarpová Vlasta 1975 - (Stará Ves nad Ondřejnicí)
429 Škarpová Lucie 2001 - (Stará Ves nad Ondřejnicí)
430 Dyntarová Eva 1979 Ostrava
431 Dyntar Adam 2006 - (Ostrava !!!)
432 Zbranková Pavla 1992 - (Holešov)
433 Beránková Alena 1989 - (Bystřice pod Hostýnem)
434 Jindřišková Zuzana 1987 - (Holky z Krakonošova)
435 Kubátová Martina 1977 - (Holky z Krakonošova)
436 Pavelková Michaela 1989 - (Ostrava)
437 Kopitz Kamil 1992 - (Ostrava)
438 Kopitz Sofie 2018 - (Ostrava)
439 Samková Leona 1999 - (Šternberk)
440 Urban Ondřej 1993 - (Šternberk)
441 Szturcová Monika 1975 - (Karlův V.I.P. team)
442 Szturcová Alexandra 2005 - (Karlův V.I.P. team)
443 čivava Karel 2016 -
444 Suchomelová Michaela 1987 - (Ostrava)
445 Jarošová Barbora 1985 - (Starojická Lhota)
446 Glogarová Elen 2014 -
447 Glogar Honzík 2011 -
448 Metelková Petra 1981 -
449 Bukovjanova Blanka 1977 - (Frýdek - Místek)
450 Metelka Tomáš 1978 -
451 Božon Jan 2010 - (Frýdek - Místek)
452 Metelková Soňa 2010 -
453 Metelka Vítězslav 2013 -
454 Stočes Petr 1976 -
455 Stočesová Natálie 2001 -
456 Stočesová Veronika 2001 -
457 Valehrachová Krystína 2012 -
458 Ciencialová Renata 1985 -
459 Strouhalova Marketa 1979 - (Vovo)
460 Halatkva Zdenka 1982 - (Vovo)
461 Bsonek Jan 2008 - (Vovo)
462 Golík Jakub 2013 - (Vovo)
463 Dubec Martin 1987 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
464 Nor Jiří 1987 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
465 Viktorin Tomáš 1990 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
466 Dopiriáková Renata 1968 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
467 Navrátil Michal 1972 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
468 Krýsa Jan 1986 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
469 Kocych Alex 2002 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
470 Švigár Adam 2001 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
471 Šoffa Dominik 2002 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
472 Baláž Mirek 2001 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
473 Sotona František 1997 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
474 Míka Přemek 1999 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
475 Karásek Šimon 2000 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
476 Šaněk Petr 2004 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
477 Šopík Kája 2004 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
478 Máček Lukáš 2000 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
479 Resl Tomáš 2004 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
480 Ištok Jan 2005 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
481 Bilý Michal 2004 - (Dětský domov Ostrava-Kunčice)
482 Čondáková Jana 1964 -
483 Bsonek Ivo 1974 - (Vovo)
484 Golík Petr 1977 - (Vovo)
485 Velebilová Barbora 1986 -
486 Roháčová Anna 2011 -
487 Glogar Jan 1986 -
488 Nytrová Barbora 1991 - (Ostrava)
489 Andrasova Daniela 1975 -
490 Cée Oliver 2008 -
491 Daňová Eva 1958 -
492 Bortlová Kateřina 1983 - (Pohoda Team Kopřivnice)
493 Bortlová Adriana 2011 - (Pohoda TeamKopřivnice)
494 Hanzelková Lenka 1975 -
495 Hanzelka David 1972 - (Studénka)
496 Bergmann Erik 1988 -
497 Juríček Erik 1994 -
498 Pítrová Denisa 1995 -
499 Dudová Andrea 1981 - (Uličníci Odry)
500 Duda Patrik 2006 - (Uličníci Odry)
501 Žilová Šárka 1985 - (Uličníci Odry)
502 Žila Šimon 2007 - (Uličníci Odry)
503 Ptáčková Jana 1986 -
504 Macečková Karolína 1995 Ostrava (Vet on track)
505 Macečková Katrin 1966 - (Ostrava)
506 Crossbred Darren 2016 -
507 Brumovská Barbora 1989 - (Ostrava)
508 Skupníková Šárka 1970 -
509 Stachová Martina 1976 -
510 Fiala Jaroslav 1979 -
511 Kijonková Monika 1995 -
512 Fiala Vojtěch 2009 -
513 Kochová Kristýna 2005 -
514 Koch Samuel 2008 -
515 Quittová Anna 1993 -
516 Ohnheiserová Lucie 1994 -
517 Fibich Tomáš 1982 - (Ostrava)
518 Tkačuk Petr 1979 -
519 Dočkalová Tereza 1988 -
520 Tkačuk Matyáš 2010 -
521 Forišková Dana 1956 -
522 Bůžek Nikolas 2015 -
523 Kolínková Marcela 1976 - (Ostrava Krásné Pole)
524 Kolínek Dušan 1968 - (Ostrava Krásné Pole)
525 Kolínek Lukáš 2006 - (Ostrava Krásné Pole)
526 Kolomaznikova Šárka 1978 -
527 Kolomazník Petr 2007 -
528 Kolomazník Jan 2010 -
529 Kolomazník Jiří 2005 -
530 Musálek Antonín 2013 -
531 Muchová Šárka 1970 - (Frýdek-Místek)
532 Muchová Markéta 2005 - (Frýdek-Místek)
533 Horáková Kateřina 1993 -
534 Ginter Radim 1990 -
535 Zemčáková Radka 1965 - (Zlín)
536 jezevčík Chelsea 2016 -
537 Stočesová Markéta 1977 -
538 Ranochová Lucie 1986 - (Brušperk)
539 Novotná Jana 1986 - (Brušperk)
540 Cundová Terezie 2008 - (Brušperk)
541 Cunda Martin 2005 - (Brušperk)
542 Pospíšilová Veronika 1987 -
543 Přikryl Jiří 1981 -
544 Přikryl Michal 2010 -
545 Jurášová Petra 1969 -
546 Jurášová Sára 2004 -
547 Bambušková Kateřina 1984 - (BoKolobka Tým Ostrava)
548 Krč Rudolf 2017 - (BoKolobka Tým Ostrava)
549 Nagyová Marie 2008 -
550 Miturová Pavlína 1986 -
551 Kocourková Kamila 2000 -
552 Kocourková Marie 2007 -
553 Koudelková Jaroslava 1975 -
554 Krstev Standa 1954 - (Bulgaria)
555 Krstevová Dáša 1956 -
556 Kuklová Dáša 1972 -
557 Filipová Renata 1973 - (Žeraviny)
558 Tomášek Vojtěch 1995 -
559 Tomášková Tereza 1992 -
560 Dluhošová Petra 1977 -
561 Foldynová Martina 1974 - (Malenovice)
562 Mach Marian 1970 - (Malenovice)
563 Machová Lucie 2010 - (Malenovice)
564 Bednář Filip 2010 -
565 Krupa Daniel 1969 - (NZZ RHC Šenov)
566 Šochová Kateřina 1977 - (NZZ RHC Šenov)
567 Krupa Dominik 2008 - (NZZ RHC Šenov)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 217
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Malošíková Hana 1975 -
2 Šlachta Tobias 2016 -
3 Kolaříková Lucie 1991 -
4 Němec Ondřej 1991 -
5 Sobek David 1986 -
6 Sobková Adriana 1987 -
7 Němcová Viktorka 2017 -
8 Michalcova Marketa 1986 -
9 Michalec Tomas 1985 -
10 Klímek Jan 1976 -
11 Sobek Eliáš David 2017 -
12 Štěpánová Gabriela 1983 - (Kopřivnice)
13 Caletka Michaela + Daneček 1982 - (Kopřivnice)
14 Walová Lenka 1973 - (K-tým)
15 Musiolová Lucie 1991 - (Ostrava)
16 Beitelová Irena 1970 - (Ostrava)
17 Czyžová Iveta 1960 - (K-tým)
18 Rotterová Iveta 1969 - (K-tým)
19 teriér MIA 2016 -
20 teriér ROXY 2016 -
21 Konečný Vít 1962 - (K-tým)
22 Wardasová Beata 1977 - (K-tým)
23 Žůrková Zuzana 1981 -
24 Žůrková Veronika 2007 -
25 Žůrková Natálie 2004 -
26 Žůrek Robin 2014 -
27 Němcová Kamila 1978 - (K-tým)
28 Kulová Ema 2017 - (K-tým)
29 Hřivňák Jakub 2017 -
30 Czyž Jan 1963 - (K-tým)
31 Šeděnka Jiří 1984 - (TFK Viktorie)
32 Šeděnková Romana 1983 - (TFK Viktorie)
33 Šeděnková Viktorie 2017 - (TFK Viktorie)
34 Jack Russel Monty 2016 -
35 Tomšíková Jana 1967 - (TFK Viktorie)
36 Tomšík Michal 1992 - (TFK Viktorie)
37 Šnajdrová Gabriela 1973 - (TFK Viktorie)
38 Šnajdrová Karolína 2007 - (TFK Viktorie)
39 Zajíc Miroslav 1979 -
40 Kutáčová Kristýna 1982 -
41 Kokršpaněl Mickey 2016 -
42 Zajíc Jonáš 2017 -
43 Wawrzyczková Nikola 1985 - (K-tým)
44 Wotke Michaela 1981 - (Věřňovice)
45 Wotke Dominik 2005 - (Věřňovice)
46 Wotke Kristián 2006 - (Věřňovice)
47 Tkáčová Renata 1987 - (Ostrava)
48 Kňurová Veronika 1986 - (Ostrava)
49 Janošková Natálie 2017 - (Ostrava)
50 Szilák Viktoria 2017 - (Ostrava)
51 Neuwirthová Markéta 1993 -
52 Liška Petr 1985 -
53 Kusiu Elena 1961 - (K-tým)
54 benediková dana 1985 -
55 Davidová Nikola 1987 - (Nový Jičín)
56 David Ondřej 1984 - (Nový Jičín)
57 Růžičková Nikola 1993 -
58 Staněk Martin 1987 -
59 Burdíková Kateřina 1986 - (FiKaNi&Dog)
60 Burdík Filip 2012 - (FiKaNi&Dog)
61 Gardoňová Nikola 1991 - (FiKaNi&Dog)
62 Krafčiková Denisa 1994 -
63 Paskudová Michaela 1989 - (Ludgeřovice)
64 Paskuda Přemysl 1986 - (Ludgeřovice)
65 Dudášová Nikola 2008 - (Ludgeřovice)
66 Starovéská Kateřina 1989 - (Štramberk)
67 Špirko Pavel 1980 - (Štramberk)
68 Irský Vlkodav Constantin 2016 -
69 Březina Dominik 2017 -
70 Míčková Rozálie 2018 - (Kopřivnice)
71 Tomalík Pavel 1983 - (Frýdlant nad Ostravicí)
72 Jezevčík Alf 2016 -
73 Bajerová Gabriela 2008 -
74 Poláková Barbora 1987 - (Kopřivnice)
75 Šulík David 2017 -
76 Petrovičová Monika 1987 - (Pstružáci)
77 Běčák Libor 1989 - (Pstružáci)
78 Běčáková Andrea 1995 - (Pstružáci)
79 Blažek Michal 1989 - (Pstružáci z Bílé)
80 Židkova Veronika 1998 - (Kopřivnice)
81 Šenková Adéla 2002 -
82 Šenková Růžena 1966 -
83 Ondračka Matěj 2011 -
84 Ondračka Jakub 2014 -
85 Rotvailer Daisy 2016 -
86 Mikulíková Zuzana 1986 - (Plameňáci)
87 Klodová Jana 1990 - (Plameňáci)
88 Foltová Šárka 1981 -
89 Ficková Štěpánka 2017 -
90 Benáčková Marta 1982 - (Frenštát pod Radhoštěm)
91 Vokálová Jana 1978 -
92 Kalinová Anna 2017 -
93 Kvasničáková Milena 1988 -
94 Míčka Jiří 1986 -
95 Škrobánková Tereza 1988 -
96 Škrobánek Martin 1986 -
97 Jakuš Nikolas 2009 -
98 Dousková Iva 1965 - (Nový Jičín)
99 Trefil Radim 1970 - (Nový Jičín)
100 Novaková Míša 1988 - (Kopřivnice)
101 Fajkus Richard 1989 - (Kopřivnice)
102 Bednářová Hana 1986 -
103 Kvita Pavel 1980 -
104 Kvita Daniel 2011 -
105 Kvitová Anita 2014 -
106 Pavičová Tereza 1991 -
107 Kotlařová Silva 1978 -
108 Bednářová Martina 1986 - (Kozlovice)
109 Bednářová Anna 2018 - (Kozlovice)
110 Bednářová Stela 2016 - (Kozlovice)
111 Křívová Tereza 1987 -
112 Kříva Petr 2008 -
113 Dornai Vladimír 1981 -
114 Klímková Lucie 2001 -
115 Boháčová Adriana 1990 - (BoMa)
116 Boháč Ondřej 1993 - (BoMa)
117 Mališ Lukáš 1991 - (BoMa)
118 Boháčová Eliška 2017 - (BoMa)
119 Mališ Alexandr 2014 - (BoMa)
120 Klímková Karin 2017 -
121 Křívová Lucie 1987 Ostrava (Drž hubu a makej)
122 Pustková Gabriela 1986 - (GSM)
123 Pustka Stanislav 1981 - (GSM)
124 Pustka Matěj 2017 - (GSM)
125 Modrová Karolinka 2010 -
126 Nagyová Andrea 1986 -
127 Pavlín Petr 1984 -
128 Pavlín Dominik 2016 -
129 Bystroňová Valerie 1989 -
130 Foltová Petra 1990 -
131 Celerová Markéta 1991 Ostrava - Zábřeh (SK Černé plíce)
132 Celer Radek 1979 Ostrava - Zábřeh (SK Černé plíce)
133 Nováková Petra 1992 -
134 Rodák Marek 1990 -
135 Rodák Vendelín 2016 -
136 Gratzová Veronika 1991 -
137 Rodáková Eva 1991 -
138 weinholdová martina 1994 - (HK Atlas Opava)
139 Satke Dominik 1983 -
140 Vrtělová Dominika 1988 - (Opava)
141 Žídek Michael 1984 - (Opava)
142 Krips Petra 1981 - (Ostrava)
143 Krips Jasmin 2005 - (Ostrava)
144 Krips Julie 2017 - (Ostrava)
145 Alfi Lucia 1980 - (Alfici)
146 Alfi Jan 1976 - (Alfici)
147 Alfi Ferike 2017 - (Alfici)
148 Matušová Lenka 1994 - (Kopřivnice)
149 Fluksa Jan 2017 - (Kopřivnice)
150 Fluksa Zdeněk 1974 - (Kopřivnice)
151 Folta Rudolf 1981 - (Kozmice)
152 Moravec Jan 1979 - (J+++)
153 Ježová Hana 1975 - (J+++)
154 Moravec Jiří 2005 - (J+++)
155 Moravcová Kačenka 2010 - (J+++)
156 Gawliková Barbora 2017 -
157 Špaček Šimon 2016 -
158 Balogová Lucie 1988 -
159 Balog Petr 1986 -
160 Balogová Sofie 2017 -
161 Petrovičová Lucie 1989 - (Fifejďáci)
162 Turecká Simona 1982 - (NAMYDLENÝ BLESK)
163 Turecký Radim 1979 - (NAMYDLENÝ BLESK)
164 Turecký Oliver 2010 - (NAMYDLENÝ BLESK)
165 Havrlantová Zuzana 1981 - (NAMYDLENÝ BLESK)
166 Havrlant Tadeáš 2010 - (NAMYDLENÝ BLESK)
167 Mrázová Terezka 2013 - (Kopřivnice)
168 Nováková Haňa 1990 - (Ostrava)
169 Vall Patrik 2016 - (Ostrava)
170 Nováková Ivana 1964 - (Dolní Domaslavice)
171 Novák Karel 1962 - (Dolní Domaslavice)
172 Bigasová Lucie 1980 - (Krásná)
173 Rubeš Vendelín 2017 - (SK Černé plíce)
174 Babincová Jana 1978 -
175 Falešníková Martina 1987 -
176 Babincová Kateřina 2006 -
177 Babincová Tereza 1998 -
178 Dadáková Jana 1990 -
179 Dadák Jaromír 1987 -
180 Navrátilová Nikola 1990 - (Ostrava)
181 Navrátil Martin 1989 - (Ostrava)
182 Šimíčková Iveta 1989 -
183 Šimíček Vojtěch 1989 -
184 Košťálová Johana 2017 - (SK Černé plíce)
185 Hudeczková Lucie 1991 -
186 Hudeczek Jindřich 1986 -
187 Hudeczek Adrian 2016 -
188 Faltejsková Kateřina 1990 - (Ostrava)
189 Schmid Lukáš 1990 - (Ostrava)
190 Rotvajler Jenny 2016 -
191 Zelenková Tereza 1989 -
192 Symerský Daniel 1987 -
193 Zelenková Pavlína 1965 -
194 Jezevčík Amy 2016 -
195 Barošová Eva 1970 -
196 Petrová Karla 1996 - (Žermanice)
197 Boščíková Milada 1954 - (Žabeň)
198 Včolková Jarmila 1959 - (Havířov)
199 Včolek Jiří 1952 - (Havířov)
200 Hrabovský Radek 1991 - (Rožnov pod Radhoštěm)
201 Pastrňák Vojtěch 2017 -
202 Židek Michal 2017 -
203 Kopečná Věra 1963 - (KOpřivnice)
204 Paskuda Pavlík 2017 - (Ludgeřovice)
205 Armlichová Klára 1985 - (TJ Slavia Malé Hoštice)
206 Armlich Adam 2013 - (TJ Slavia Malé Hoštice)
207 Armlichová Anna 2010 - (TJ Slavia Malé Hoštice)
208 Armlich Petr 1981 - (TJ Slavia Malé Hoštice)
209 Blagová Apolena 2013 - (TJ Slavia Malé Hoštice)
210 Blagová Laura 2016 - (TJ Slavia Malé Hoštice)
211 Blagová Hana 1988 - (TJ Slavia Malé Hoštice)
212 Goldová Monika 1989 -
213 Goldová Barbora 2017 -
214 Langerová Martina 1979 Ostrava Poruba (Starobělské lurdy)
215 Križan Július 1978 - (Baník)
216 Langer Jakub 2014 - (Baník Ostrava)
217 Langerová Vaneska 2010 - (Atletika Poruba)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 231
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Rýcová Petra 1989 -
2 Rýc Václav 1980 -
3 Rýc Matouš 2016 -
4 Břuska Michal 1987 -
5 Břuska Vojtěch 2015 -
6 Hnízdilová Petra 1981 -
7 Hnízdil Lukáš 1982 -
8 Urbančíková Nela 2003 -
9 Hnízdilová Bára 2009 -
10 Hnízdil Matěj 2016 -
11 Sikorová Markéta 1988 -
12 Kovalák Ondřej 1989 -
13 Kovaláková Eliška 2016 -
14 Rusek Tomáš 1977 -
15 Rusková Gabča 2017 -
16 Rusek Míša 2014 -
17 Rusková Evik 1982 -
18 Terchovan Matýsek 2016 -
19 Vavrečková Lucie 1983 - (Ostrava)
20 Vavrečka Ondřej 1977 - (Ostrava)
21 Vavrečka Vojta 2016 - (Ostrava)
22 Lípový Jan 2017 -
23 Lanik Tomas 1980 -
24 Laníková Valérie 2016 -
25 Valová Petra 1982 -
26 Rachačová Lenka 1987 - (Kopřivnice)
27 Mrózek Daniel 2007 - (geoDaPaLuMa)
28 Veselá Nikolka 2013 - (Kopřivnice)
29 Veselá Natálka 2015 - (Kopřivnice)
30 Mrózková Magdaléna 2016 - (geoDaPaLuMa)
31 Náhlovská Veronika 1985 -
32 Náhlovský Martin 1985 -
33 Kaniová Ivana 1982 -
34 Weissbrod Radek 1982 Ostrava (Ostrava)
35 Vycudilík Karel 1985 -
36 Butorová Andrea 1984 - (Kopřivnice)
37 Gřes Jiří 2017 - (Kopřivnice)
38 Vichova Veronika 1983 - (BK Ludgeřovice)
39 Carbolová Magdalénka 2017 -
40 Galiová Lucie 1980 -
41 Galia Jiří 1976 -
42 Turková Ema 2016 -
43 Lacinova Linda 1983 -
44 Kletenský Ladislav 1982 -
45 Lacina Maxmilián 2011 -
46 Lacinová Elen 2013 -
47 Pašová Helena 1959 -
48 Paš Toník 1956 - (Duchcov)
49 Mončeková Janička 2006 -
50 Soukupová Eva 2004 -
51 Pašová Zuzanka 2004 -
52 Radilová Sofinka 2017 - (Orlová)
53 Novotný Michal 1969 - (Lužná)
54 Novotná Eva 2012 - (Lužná)
55 Zobač Tomáš 2008 -
56 Zobač MARTIN 2011 -
57 Došek Tadeáš 2017 -
58 Hrabovský Jiří 2018 -
59 Hrabovská Kateřina 2016 -
60 Křenková Denisa 2016 -
61 Pazderka Hynek 1970 - (český krumlov)
62 Čechová Marie 1984 - (Hraničáci)
63 Čech Hynek 2018 - (Hraničáci)
64 Jančová Anna 1985 - (Hraničáci)
65 Plesník Tomáš 1991 - (Hraničáci)
66 Čechová Michaela 1984 - (Hraničáci)
67 Klvaňa Marek 1985 - (Hraničáci)
68 Klvaňová Beáta 2014 - (Hraničáci)
69 Klvaňová Viktorie 2017 - (Hraničáci)
70 slezáčková eva 1984 - (Bílov)
71 Slezáček Květoslav 1977 - (Bílov)
72 Slezáčková Vanda 2007 - (Bílov)
73 Slezáčková Stela 2009 - (Bílov)
74 Slezáčková Veronika 2012 - (Bílov)
75 Dominiková Kateřina 1983 - (Bílov)
76 Dominik Tomáš 1981 - (Bílov)
77 Dominiková Kristýna 2009 - (Bílov)
78 Dominik Marek 2012 - (Bílov)
79 Džopková Michaela 1981 - (Los Damianos)
80 Stařičný Jakub 1983 - (Los Damianos)
81 Cahlík Mikuláš 2012 -
82 Owczarzová Andrea 1990 Dolní Lutyně
83 Zeman Filip 1989 Dolní Lutyně
84 Zeman Vojtěch 2017 - (Dolní Lutyně)
85 Bartoňová Rozárka 1986 - (Frenštát pod Radhoštěm)
86 Bartoňová Tereza 2005 - (frenštát pod Radhoštěm)
87 Cahlík Tadeáš 2012 - (Valašské Meziříčí)
88 Cahlík Štěpán 2017 -
89 Hlavičková Blanka 1987 -
90 Kašpárek David 1986 -
91 Steyerová Zuzana 1987 -
92 Ambrosová Olga 1963 -
93 Homolová Karolína 2005 -
94 Bartusek Tomáš 1986 Ostrava-Jih (Ostrava)
95 Bartusková Veronika 1986 -
96 Bartusek Adam 2015 -
97 Bartusková Valentýna 2017 -
98 Hanzlíková Jana 1984 -
99 Hanzlíková Eliška 2011 -
100 Hanzlík Marek 2016 -
101 Fraisová Stanislava 1964 -
102 Hartmanová Lucie 1984 -
103 Mašková Karolína 2016 -
104 Schlosserová Dušana 1985 -
105 Fillová Alena 1986 -
106 Rozboril Jan 1986 -
107 Procházka Pavel 1989 -
108 Procházka Aleš 2012 -
109 Kašpar Jiří 1986 -
110 Kašparová Petra 1985 -
111 Kašpar Vojtěch 2010 -
112 Kašpar David 2013 -
113 Reková Dorota 1984 -
114 Rek Jonáš 2015 - (Ostrava)
115 Krajčovičová Jitka 1987 -
116 Krajčovič Jan 1985 -
117 Brázdová Kateřina 1990 -
118 Kypus Matyas Jan 2018 -
119 Strnadlová Kateřina 1983 -
120 Strnadel Jiří 1978 -
121 Strnadel Matěj 2014 -
122 Strnadel Ondřej 2013 -
123 Minarcikova Blanka 1987 -
124 Niemczyk Jiří 1982 -
125 Minarcikova Zdeňka 2006 -
126 Jochcová Adriana 2016 -
127 Jochcová Karolína 2008 -
128 Jochec Jakub 1985 -
129 Jochcová Ivona 1988 -
130 Hancková Karin 1990 - (Hanckule)
131 Klímková Michaela 1982 - (aktivní maminka)
132 Klímek Ondřej 2013 -
133 Grygarová Veronika 1981 -
134 Zubelová Eva 1959 -
135 Grygarová Eliška 2017 -
136 Figura Vojtech 1990 -
137 Figurova Gabriela 1992 -
138 Figura Stepan 2014 -
139 Figura Jonas 2016 -
140 Kursová Veronika 1982 Ostrava
141 Homola Bruno 1972 -
142 Káňová Hana 1984 -
143 Rychlá Nela 1996 - (Havířov)
144 Porubský Petr 1990 - (Havířov)
145 Pjentaková Lucie 1982 -
146 Vybíralová Verča 1987 - (Olomouc)
147 Vybíralová Lenka 1981 - (Olomouc)
148 Indyková Markéta 1988 - (Olomouc)
149 Dragounová Jana 1979 - (Olomouc)
150 Vybíral Robin 2017 - (Olomouc)
151 Dragoun Filip 2013 - (Olomouc)
152 Michalčíková Eliška 1987 - (SK Černé Plíce)
153 Smékal Václav 1989 - (SK Černé plíce)
154 Smékal Jonáš 2018 -
155 Kubín Vladislav 1980 - (Kopřivnice)
156 ondruchova vanesa 1986 -
157 Rychlá Gabriela 1976 -
158 Rychlý Pavel 1973 -
159 Těrlická šlechta Sindi 2016 -
160 Škrobák Lubomír 1979 - (Valašské Meziříčí)
161 Fillová Libuše 1988 -
162 Malina Michal 1986 - (Malinovic)
163 Šamajová Eva 1982 -
164 Coufal Adam 1986 -
165 Šustová Linda 1989 -
166 Šárová Nikola 1991 - (Kubík :))
167 Galušková Martina 1989 - (Černé plíce)
168 Karkošová Petra 1988 - (OSTRAVŠTÍ KAMZÍCI)
169 Škodák Ríša 2010 - (OSTRAVŠTÍ KAMZÍCI)
170 Škodák Kuba 2012 - (OSTRAVŠTÍ KAMZÍCI)
171 Strizikova Pavla 1990 - (OSTRAVŠTÍ KAMZÍCI)
172 Karkošová Michaela 2002 - (OSTRAVŠTÍ KAMZÍCI)
173 Nevludová Veronika 1992 -
174 Plecák Tomáš 1991 -
175 Pustková Hamroziová Věra 1987 -
176 Pustka Štěpán 2016 -
177 Škrobáková Dominika 2011 -
178 Tulingerová Zlatislava 1987 -
179 Tulinger Jan 1986 -
180 Morysová Andrea 1993 -
181 Foriška Emil 1952 -
182 knírač Fibby Jesica Wild Rane 2016 -
183 Kolodějová Petra 1986 - (Sofťačky)
184 Petrová Kateřina 1983 -
185 Petr Jaroslav 1982 -
186 Petr Tadeáš 2012 -
187 Petrová Štěpánka 2014 -
188 Petrová Rozárka 2016 -
189 Hašová Terka 1988 -
190 Štěpán Pavel 1979 -
191 Štěpán Patrik 2014 -
192 Klimková Monika 1983 - (Vítkovice)
193 Klimek Ladislav 1983 - (Vítkovice)
194 Steiger Damian 2014 - (Vítkovice)
195 Bayerová Jindřiška 2018 - (Kopřivnice)
196 Voříšek Steaki 2016 -
197 Otoupalíková Karla 1985 - (Sofťačky)
198 Vávrová Michaela 1987 - (Sofťačky)
199 Plaček Pavel 1991 - (Kopřivnice)
200 Marková Michaela 1992 - (Kopřivnice)
201 Lapišová Veronika 1987 - (Sofťačky)
202 Vrábelová Kristýna 1986 -
203 Vrábelová Ludmila 1967 -
204 Kačorová Ema 2013 - (Rychvald)
205 Komáčka Tomáš 2011 - (Kopřivnice)
206 Komáčka Martin 2016 - (Kopřivnice)
207 Raška Albert 1970 -
208 Rašková Andrea 1970 -
209 Oboráková Martina 1970 -
210 Oborák Roman 1970 -
211 Sovová Zdeňka 1970 -
212 Sovová Gabriela 1970 -
213 Man Lukáš 1975 - (Kopřivnice)
214 Adamkova Katerina 1985 -
215 Wrobel Josef 1982 - (Wroblíci Ostrava)
216 Wrobelová Lucie 1982 - (Wroblíci Ostrava)
217 Wrobel Kevin 2002 - (Wroblíci Ostrava)
218 Wrobelová Natálie 2005 - (Wroblíci Ostrava)
219 Kreislová Vlastimila 1983 -
220 Kreisl Radek 1984 -
221 Kreisl Dominik 2013 -
222 Janírková Eva 1975 -
223 Zabavská Iva 1968 -
224 Šrámková Marta 1943 -
225 Koutecka Tereza 1990 -
226 Koutecký Jiří 1985 -
227 Koutecká Viktorie 2014 -
228 Vrablíková Kristyna 1989 -
229 Maršálková Denisa 1991 -
230 Vrablík Martin 1989 -
231 Urbanová Karolína 2014 -
Celkem přihlášeno na tuto trať: 185
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Müller Ondřej 1987 Ostrava (Bokolobka tým Ostrava)
2 Niedermeier Petr 1989 -
3 Hořínek Jiří 1986 opava (Starobělské Lurdy)
4 Szopová Ivana 1977 -
5 Szopa Petr 1977 -
6 Szopa Erik 2010 -
7 Francová Moňule 1970 Ostrava (BOKOLOBKA TÝM)
8 Kempný Rostislav 1979 -
9 Gajdošíková Denisa 1988 -
10 Melecká Ladislava 1988 -
11 Nehybová Simona 1996 Přerov
12 Kuča Ondřej 1990 Přerov
13 Kodrla Pavel 1971 - (Bokolobka tým Ostrava)
14 Čudová Mirka 1960 - (Lověšice)
15 Čuda Jirka 1955 - (Lověšice)
16 Holub Radek 1982 - (Bo kolobka)
17 Prusíková Zuza 1978 - (Bo kolobka)
18 Prusík Matyáš 2006 - (Bo kolobka)
19 Turek Martin 1981 - (Hasiči Frenštát)
20 Műller Jaroslav 1959 Ostrava (BOKOLOBKA TÝM Ostrava)
21 Dominiková Katka 1979 Ostrava (Bo kolobka)
22 Baroňová Lucie 1993 - (BOKOLOBKA TÝM Ostrava)
23 Kučera Petr 1973 - (Ostrava)
24 Doubek Marek 1973 -
25 Košařová Iveta 1968 -
26 Mutina Rostislav 1966 - (BOKOLOBKA OSTRAVA)
27 Jošek Michal 1989 - (Vítkovice beer)
28 Hučala Pavel 1990 - (Vítkovice beer)
29 Madecki Gabriel 1979 - (BOKOLOBKA!!!)
30 Gielerová Marcela 1972 - (Rychvald)
31 Greplová Irena 1966 - (Horní Lhota)
32 Friedrich Lukáš 2011 Pleš
33 Friedrichová Martina 1973 -
34 Oldřich Raška 1953 -
35 Němečková Alice 2009 -
36 Mališ Martin 1983 - (Frenštát pod Radhoštěm)
37 Lukešová Stanislava 1990 - (OCR Runners Ostrava)
38 Vlachynský Jaroslav 1991 - (OCR Runners Ostrava)
39 Šolcová Andrea 1973 Klimkovice (Klimkovice)
40 Šolc David 1970 - (Klimkovice)
41 Novotná Karin 1978 Třinec (Třinec)
42 Novotný Rosťa 1980 - (Třinec)
43 Novotný Vojta 2005 - (Třinec)
44 Toman Aleš 1992 - (Ostrava)
45 Halenkovičová Barbora 1988 - (Ostrava)
46 Plihal Antonin 1983 Ostrava (Bystron group)
47 Jarošová Kateřina 1989 - (LAS PALMAS BIKE)
48 Kubínek René 1966 - (LAS PALMAS BIKE)
49 Vysloužil Jaroslav 1981 - (Ostrava)
50 Bajgar Petr 1975 - (Havířov)
51 Strouhal Pavel 1980 - (Ostrava)
52 Rudinská Jitka 1976 Ostrava Poruba
53 Vícha Roman 1982 - (Havířov)
54 Jurajdová Lenka 1975 Ostrava-Zábřeh (Starobělské Lurdy)
55 Jurajda Radek 1975 -
56 Kopel Viktor 1987 Ostrava (Ostrava)
57 Prokopová Eva 1977 - (Sovy)
58 Kubíková Hana 1980 - (Sovy)
59 Haladěj Jaroslav 1967 - (LAS PALMAS BIKE)
60 Bár Daniel 1975 - (Hodslavice)
61 Vilšer Martin 1975 - (Bílovec)
62 Waldhauser Jiří 2018 - (Bokolobka tým Ostrava)
63 Waldhauserová Šárka 1973 - (Bokolobka tým Ostrava)
64 Maláková Monika 1996 -
65 Daňková Hana 1962 - (Bo kolobka)
66 Horálek Jaroslav 1980 - (small highlanders)
67 Horálková Natálie 2007 - (small highlanders)
68 Scherer Tomáš 1987 -
69 Jarzabek David 1993 -
70 Lachky Peter 1972 - (VITKOVICE)
71 Mincel Ivan 1983 - (EliMonstra)
72 Madry Radka 1981 - (OKV Ostrava)
73 Porzer Martin 1980 - (OKV Ostrava)
74 Porzerová Miroslava 1981 - (OKV Ostrava)
75 Rišková Tereza 1988 - (OKV Ostrava)
76 Riška Dominik 1988 - (OKV Ostrava)
77 Čižmariková Magdalena 1955 Orlová-Lutyně (Orlová-Lutyně)
78 Valoušková Eva 1962 -
79 Vaňko Radim 1979 - (BoKolobka Tým Ostrava)
80 Jančata Filip 1974 - (Ostrava)
81 Jančatová Elen 2007 - (Ostrava)
82 Dedek Pavel 1974 -
83 Kršák Juraj 1994 - (Habaneros)
84 Buzková Barbora 1993 - (Habaneros)
85 Kugler Jenda 1975 Ostrava (Bo kolobka)
86 jurinec josef 1963 -
87 Zámorský Bronislav 1998 - (Lost (ValMez))
88 Dostál Aleš 1995 - (Lost (ValMez))
89 Kubesova Lenka 1988 -
90 Pavlík Viktor 1973 -
91 Řapková Monika 1979 -
92 Georgiovský David 1977 - (Ostrava)
93 Georgiovská Lucie 1976 - (Ostrava)
94 Fuchs Jan 1992 - (Bokolobka tým Ostrava)
95 Řapek Honza 2005 -
96 Jankůj Tomáš 1991 - (vestopekolobezky)
97 Rychecký Jakub 1973 - (Krmelín)
98 Rychecký Simon 2005 -
99 Nováková Kateřina 1977 - (LAS PALMAS BIKE)
100 Magerová Verča 1995 - (Ostrava)
101 Tumakova Aranka 1974 - (Bo kolobka)
102 Stanke David 1981 -
103 Kozel Miroslav 1982 - (KOZLÍCI)
104 Řehová Martina 1987 - (KOZLÍCI)
105 Fajčík Roman 1992 - (Ostrava)
106 Buršová Michaela 1987 - (Havířov)
107 Bukovanský Bohužel 1970 - (LAS PALMAS BIKE)
108 Oršulík Petr 1976 -
109 Giecek Bronislav 1956 -
110 Bordovský Jan 1983 - (Koloběžkárna.cz)
111 Chmelařová Marie 1994 - (Chemici)
112 Mucha Jan 1994 - (Chemici)
113 Chalupka Tomáš 1990 Frýdek-Místek
114 Mrkosová Eliška 1988 Frýdek-Místek
115 Kudláčková Vendy 1988 - (Krakeni)
116 Matzke Aleš 1989 - (Krakeni)
117 Matzkeová Jennifer 1997 - (Krakeni)
118 Ignas Jarek 1996 - (Krakeni)
119 Krejcha Martin 1969 -
120 Stanieková Magda 1985 -
121 Turčeková Kateřina 1972 Ostrava
122 Turček Jiří 1972 - (Ostrava)
123 Turčeková Dominika 1992 - (Ostrava)
124 Landorová Petra 1974 -
125 Lakomý Tomáš 1990 -
126 Marková Lucie 1992 -
127 Szotkova Darina 1986 - (Nošovice)
128 Zajícová Iveta 1975 - (Frýdek-Místek)
129 Těšicky Pavel 1974 - (Hustopeče nad Bečvou)
130 Čižíková Denisa 1995 - (Chemici)
131 Vítek Aleš 1995 - (Chemici)
132 Korček David 1982 - (Kopřivnice)
133 Melčák Lukáš 1984 - (Kopřivnice)
134 Vavřina Jan 1952 Ostrava -3 (Loudavý dědek)
135 Vajda Ladislav 1983 Ostrava
136 Šafránková Zuzana 1981 -
137 Prosecký Patrik 1993 Ostrava
138 Lisnikova Arlena 1977 - (2dcl + 5cl)
139 Lisnik Radek 1975 - (2dcl+5cl)
140 Habramova Eva 1986 - (2dcl+5cl)
141 Lang Jakub 1992 - (jElita)
142 Powadová Tereza 1992 - (jElita)
143 Čivava Maxmilián 2016 -
144 Kvakova Janka 1977 -
145 Kvak Lukáš 2001 -
146 Kvak Pavel 1998 -
147 Kahánek Mirek 1972 -
148 Murková Eva 1971 - (Čupr Tým)
149 Burianová Veronika 1979 - (Čupr Tým)
150 Židková Kateřina 1979 - (Čupr Tým)
151 Sirůček Radim 1970 - (Čupr Tým)
152 Bukovjan Milan 1963 -
153 Lakomý Jaromír 1968 -
154 Siegelstein Jiří 1950 - (Frýdek-Místek)
155 Hasaliková Jana 1973 - (Čupr Tým)
156 Hasalik Miroslav 1972 - (Čupr Tým)
157 Michalová Silvie 1970 - (Čupr Tým)
158 Elicarová Simona 1975 - (Čupr tým)
159 Ošmera Ivan 1983 -
160 Grulich Petr 1973 - (BOKOLOBKA!!!)
161 Běčák Petr 1992 - (Trojanovice)
162 Běčák Tomáš 1992 - (Trojanovice)
163 Kupka Václav 1962 - (Děhylov)
164 Vykydalová Romana 1991 -
165 Parůžková Šárka Fany 1969 - (báječné ženy na koloběžce)
166 Urbancová Petra 1981 - (BO KOLOBKA)
167 Zajíčková Sabina 2006 - (BO KOLOBKA)
168 Zajíčková Kamila 2006 - (BO KOLOBKA)
169 Nedoroščik Peter 1965 - (Ondon skákavý)
170 Novotný Jiří 1961 - (Bo Kolobka)
171 Novotná Svatoslava 1965 - (Bo Kolobka)
172 Mžiková Pavla 1973 - (Trojanovice)
173 Mžik Pavel 1997 - (Trojanovice)
174 Šebestík Jiří 1972 - (Moravskoslezští bikeři)
175 Krajíčková Martina 1970 - (BO KOLOBKA)
176 Horák Lukáš 1984 - (Zlín)
177 Venglář Martin 1976 -
178 Mikulášek Martin 1988 -
179 Morávek Jindřich 1983 -
180 Klusova Eva 1991 - (Havířov)
181 Šustek Ondřej 1985 -
182 Mihalíková Martina 1977 - (BO KOLOBKA !!!)
183 Kotkolík Lukáš 1987 Ostrava
184 Kotkolík Miroslav 1966 -
185 Ulmanová Adéla 1988 Ostrava (Mushing team Ostrava)