Štramberský Jasoň
Založit blog Registrovat

8. ŠTRAMBERSKÝ JASOŇ         11 tras od 6 km do 46 km          18. května 2024

Startovní listina 2024

Celkem: 499
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 248
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Mikeš Miroslav 1997 Sedlnice do 39 let
2 Tomečková Eva 1982 Ostrava Hošťálkovice 35-44 let
3 Postulka Michaela 1988 Markvartovice (Holka_bez_limitu) 35-44 let
4 Rybová Michaela 1986 Krnov (Rybka) 35-44 let
5 Čani Zuzana 1988 Petřvald 35-44 let
6 Kuběnová Miriam 1994 Kunín do 34 let
7 Kukelka Tomáš 1986 Opava (Ne) do 39 let
8 Koláčková Pavla 1989 Hlubočec 35-44 let
9 Kukelková Markéta 1986 Opava 35-44 let
10 Tyč Jiří 1986 Pustá Polom do 39 let
11 Veřmiřovska Štěpánka 1978 Kopřivnice (Dáme..to) 45 a více let
12 Pindorová Veronika 1993 Brušperk (Dáme..to) do 34 let
13 Kačírková Dominika 1988 Kyjovice 35-44 let
14 Michalák Filip 1998 Dobratice do 39 let
15 Vallová Monika 1990 Havířov do 34 let
16 Valla Tomáš 1990 Havířov do 39 let
17 Děrgel Dalibor 1978 Rychvald (Rychvald) 40-49 let
18 Adamcová Miroslava 1975 Štramberk (jednotlivec) 40-49 let
19 Peszynski Petra 1980 Klimkovice 35-44 let
20 Herblich Lukáš 2000 kopřivnice do 39 let
21 Adamec Ondřej 2003 Štramberk do 39 let
22 Dlouhá Lucie 2004 Brušperk do 34 let
23 Nezmarová Andrea 1991 Štítina (Licking Unicorn) do 34 let
24 Fiurášková Andrea 1988 Zlín 35-44 let
25 Březinová Nikol 1984 Petrovice u Karviné (Karvina) 35-44 let
26 Tesař Petr 1984 Morkovice-Slížany (Slížany) 40-49 let
27 Viktorini Vlastimil 1990 Ostrava do 39 let
28 Burkot Robin 1981 Hlučín (Drebin) 40-49 let
29 Zajitzová Nikola 1985 Staříč 35-44 let
30 Pásztorová Silvie 1991 Frýdek Místek do 34 let
31 Plevač Miloslav 1973 Vsetin 50-59 let
32 Gono Pavel 1990 Ostrava (Beskydský Blázzen) do 39 let
33 Halamíček Lubomír 1972 Frýdlant nad Ostravicí 50-59 let
34 Kuchař David 1975 Ostrava 40-49 let
35 Jízdný Martin 1975 Palkovice 40-49 let
36 Sasínová Jana 1994 Frýdek-Místek do 34 let
37 Prokopová Aneta 1990 Staříč do 34 let
38 Purmenský Daniel 1994 Rybí do 39 let
39 Kolkop Jan 1989 Horni Domaslavice (Cukrik) do 39 let
40 Šupolová Martina 1988 Karviná (Hermelínka) 35-44 let
41 Klečka Tomáš 1980 Ostrava (TK sport) 40-49 let
42 Tvarůžka Jirka 2000 Hlubočec do 39 let
43 Stará Michaela 1994 Nové Město na Moravě do 34 let
44 Rhodéský ridgeback Coudy 2022 - žáci
45 Obleser Lucie 1993 Radostice do 34 let
46 Kučera Jan 1984 Tasov 40-49 let
47 Klosová Klára 1986 Nový Jičín 35-44 let
48 Dudášová Dominika 1998 Velká Polom do 34 let
49 Fischerova Jindriska 1977 Dolní Benešov 45 a více let
50 Čípová Klára 2001 Nový Jičín do 34 let
51 Hlaváč Martin 1984 Bolatice (Preshowsky Bolt) 40-49 let
52 Tichá Zuzana 1993 Kopr do 34 let
53 Švásta Petr 1987 Kopr do 39 let
54 Kubín Petr 1976 Nový Jičín Žilina 40-49 let
55 Rašková Magda 1973 Bohuslavice Nad Vláří 45 a více let
56 Stoklásek Petr 1976 Hulín 40-49 let
57 Doleček Milan 1973 Rychnov nad Kněžnou (GLADIATORRACETEAM) 50-59 let
58 Kopřiva Jan 2001 Trojanovice do 39 let
59 Mynář Pavel 1984 Koprivnice (Těstosteron) 40-49 let
60 Orság Petr 1993 Vsetín do 39 let
61 Šilinger Jan 1972 Frýdek Místek 50-59 let
62 Kletenský Jakub 1988 Kopřivnice do 39 let
63 Adamek Jan 1982 Valasske Mezirici (ASICS FrontRunnerCZ) 40-49 let
64 Vildomcová Lucie 1988 Opava (Osamocená Seveřanka) 35-44 let
65 Skýpalová Martina 1984 Ostrava 35-44 let
66 Ďulíková Martina 1985 Valašské Klobouky 35-44 let
67 Kubíčková Andrea 1976 Ostrava Poruba (Kubikula) 45 a více let
68 Andrys Aleš 1974 Štramberk (Štramberák) 50-59 let
69 Čápová Lada 1970 Ostrava - Hrabůvka (La vojo de gojo) 45 a více let
70 Konečná Monika 1972 Ostrava (La vojo de gójo) 45 a více let
71 Pavelek Ondřej 1985 Stěbořice do 39 let
72 Slezák Jakub 1991 Jančí (Jiskra Jančí) do 39 let
73 Bernátková Nikola 1999 Frenštát pod Radhoštěm do 34 let
74 Magal Jiřina 1979 Trojanovice 45 a více let
75 Košínský Petr 1981 Ostrava 40-49 let
76 Hanzelkova Veronika 1988 Studénka 35-44 let
77 Hlobilová Petra 1988 Studénka 35-44 let
78 Neuwerthová Nikola 1996 Budišovice do 34 let
79 Kahánek Filip 2001 Frenštat p.R. do 39 let
80 Tajduš Jan 1983 Žabeň (Stg Frýdek-Mistek) 40-49 let
81 Konečná Lucie 1997 Paskov do 34 let
82 Kožušník Matěj 1990 Paskov do 39 let
83 Drongová Světlana 1977 Vendryně (4fin reality) 45 a více let
84 Dočkal Martin 1987 Krčmaň do 39 let
85 Geryková Marcela 1987 Veřovice (Veřovice) 35-44 let
86 Střelbová Lenka 1976 Praha 4 (Kapitánovy děti) 45 a více let
87 Dydovič Tomáš 1976 Praha (Kapitánovy děti) 40-49 let
88 Kršíková Michaela 1986 Ostrava 35-44 let
89 Abíková Petra 1979 Bílovec 45 a více let
90 Abík Jiří 1977 Bílovec 40-49 let
91 Glogar Martin 1975 Velká Polom 40-49 let
92 Šimon Jozef 1988 Kopřivnice (FU Kopřivnice) do 39 let
93 Novosadová Nikola 1994 Holešov (Janča a Nikča) do 34 let
94 Petrová Jana 1990 Skripov (Janča a Nikča) do 34 let
95 Kocurek Petr 1989 Veřovice do 39 let
96 Pokora Petr 1979 Starý Plzenec (Ready 2Win) 40-49 let
97 Skura Jan 1985 Vratimov (Small Camps) do 39 let
98 Niče David 1991 Havířov do 39 let
99 Strmiska Libor 1971 Klimkovice (MARLIB) 50-59 let
100 Strmisková Martina 1978 Klimkovice (MARLIB) 45 a více let
101 Poštulka Václav 1991 Štěpánkovice (Drsoň Team) do 39 let
102 Fusek Radomír 1990 Praha (Drsoň Team) do 39 let
103 Stráník Tomáš 1991 Kravaře (Drsoň Team) do 39 let
104 Jelínková Karolína 1999 Vyškov do 34 let
105 Chrastinová Agáta 1993 Frýdek-Místek (Z PodBeskydí) do 34 let
106 Bakeš Petr 1977 Velká Polom (Z PodBeskydí) 40-49 let
107 Hykel Dominik 1997 Štramberk do 39 let
108 Chytil David 1997 Skoronice do 39 let
109 Pitulkov Vladimir 1986 Ostrava do 39 let
110 Ondruch Ondřej 1992 Ostrava (Cílem je pivo) do 39 let
111 Straková Libuše 1977 Jistebník (stračí hnízdo) 45 a více let
112 Ambrůzová Eliška 1994 Ostrava (Cílem je pivo) do 34 let
113 Smetanová Sandra 1991 Ostrava (Tým KRASOŇ) do 34 let
114 Motyková Barbora 1994 Komorní Lhotka (Tým KRASOŇ) do 34 let
115 Mičková Adéla 1999 Bohumín (Tým KRASOŇ) do 34 let
116 Dietrichová Kateřina 1997 Opava (Tým KRASOŇ) do 34 let
117 Šlampa Martin 1990 Ostravice do 39 let
118 Steinerová Vendula 1973 Němčice nad Hanou (správná dvojka) 45 a více let
119 Steiner Zdenek 1968 Němčice nad Hanou (správná dvojka) 50-59 let
120 Petrigalla Daniel 1987 Karviná do 39 let
121 Vítek Jakub 1989 Zlín do 39 let
122 Benešová Karolina 1983 Ženklava 35-44 let
123 Hejda Martin 1993 Kvasice do 39 let
124 Chaloupková Iveta 1975 Vyškov 45 a více let
125 Mahreková Eliška 1999 Zlín do 34 let
126 Římánek Jiří 1974 Havířov (ŘímTým) 50-59 let
127 Římánek Ondřej 1995 Havířov (Řím Tým) do 39 let
128 Martinek Daniel 1981 Kunkovice 40-49 let
129 Charvátová Lucie 1984 Bělotín 35-44 let
130 Zelina Dominik 1993 Horní Tošanovice do 39 let
131 Tůma Jakub 1985 Frenštát pod Radhoštěm (okr. Nový Jičín) (Kočkopes Frenštátský) do 39 let
132 Tůmová Nikola 1990 Frenštát pod Radhoštěm (Kočkopes Frenštátský) do 34 let
133 Šugar Vlastimil 1976 Šenov 40-49 let
134 Hodura Roman 1973 Ostrava (Ovak team) 50-59 let
135 Stanislav Dominik 1993 Štramberk do 39 let
136 Štěrbová Anička 1999 Ostrava (Horalky z Ostravy) do 34 let
137 Dufková Jitka 1991 Přerov do 34 let
138 Veřmiřovský Petr 1985 Štramberk (...dostala to do ksichtu?) do 39 let
139 Fojtík Adam 1990 Kopřivnice (...dostala to do ksichtu?) do 39 let
140 Bešina Jan 1986 Orlová do 39 let
141 Krčmářová Radka 1988 Studénka 3 (Chmelaři) 35-44 let
142 Macejková Dagmar 1975 Ostrava-Petřkovice (Chmelaři) 45 a více let
143 Lisztwan Jana 1987 Palkovice (Team KRASOŇ) 35-44 let
144 Leščák Carbolová Romana 1997 Ostrava (Carbolky) do 34 let
145 Marcoň Lukáš 1983 Ostrava - Hrabůvka (Sám za sebe) 40-49 let
146 Drobná Simona 1989 Fryšták 35-44 let
147 Strýčková Veronika 1995 Ostrava (Horalky z Ostravy) do 34 let
148 Kohut Radek 1984 Lysá nad Labem 40-49 let
149 Dořmanová Vendula 1996 Vizovice do 34 let
150 Zelinková Zuzana 1985 Opava 35-44 let
151 Čarná Žaneta 1984 Opava 35-44 let
152 Popek Aleš 1988 Stonava do 39 let
153 Tarabášová Renata 1998 Mořkov do 34 let
154 Mládková Petra 1999 Zlín (Speedy Turtles) do 34 let
155 Štefková Jana 1988 Tichá (ŠTEFI a MIKEŠ) 35-44 let
156 Mikesková Vlaďka 1975 Frenštát pod Radhoštěm (ŠTEFI a MIKEŠ) 45 a více let
157 Maryncak Ondrej 1985 Frydlant nad Ostravici (AK Snek) do 39 let
158 Maryncakova Natalie 1989 Frydlant nad Ostravici (AK Snek) 35-44 let
159 Hlavatý Michal 1988 Fryčovice do 39 let
160 Lišková Markéta 1985 Bohdanovice 35-44 let
161 Liška David 1982 Bohdanovice 40-49 let
162 Liška Petr 1985 Opava do 39 let
163 Rymer Collin 1987 Ostrava (Team International) do 39 let
164 Mutalová Vanková Martina 1976 Ostrava 45 a více let
165 Frejlich Petr 1991 Frenštát pod Radhoštěm do 39 let
166 Vašinová Kateřina 1993 Lešná do 34 let
167 Pavelková Erika 1992 Choryně do 34 let
168 Dudová Johana 1999 Kopřivnice do 34 let
169 Římánková Miriam 1998 Havířov - město (Řím tým) do 34 let
170 Vacek Martin 1985 Poděbrady do 39 let
171 Nejedlý Tomáš 1979 Ostrava 40-49 let
172 Kuča Viktor 1987 Studénka (Viktor@Zuzka) do 39 let
173 Tabáčková Zuzana 1985 Studénka 35-44 let
174 Hrtanová Žaneta 1970 Opava 45 a více let
175 Kryštof Hanka 1994 Slavkov do 34 let
176 Uhliarová Míša 1974 Opava 45 a více let
177 Lopušná Martina 1996 Mošnov do 34 let
178 Krajíčková Gabriela 1982 Závada (Adventure Závada) 35-44 let
179 Švábková Lenka 1984 Závada (Adventure Závada) 35-44 let
180 Kesely Lenka 1984 Závada (Adventure Závada) 35-44 let
181 Šlapeta Jiří 1979 Havířov-Podlesí 40-49 let
182 Gaidečková Olga 1982 Ostrava-jih (Prostě běž) 35-44 let
183 Krucina Daniel 1990 Ostrava do 39 let
184 Uherkova Jaroslava 1982 Trutnov 35-44 let
185 Stejskalová Kateřina 1993 Ostrava do 34 let
186 Pustějovský Martin 1977 Frýdek Frýdek-Místek 40-49 let
187 Řeháčková Veronika 1991 Bílovec (Lubmerjack) do 34 let
188 Nikel Patrície 1987 Studénka (Lumberjack) 35-44 let
189 Košárková Mirka 1983 Ostrava (já a ty) 35-44 let
190 Lipový Tomáš 1979 Ostrava (já a ty) 40-49 let
191 Kašpar Tomáš 1980 Jesenice u Prahy (MP PRAHA) 40-49 let
192 Foltynova Sarka 1978 Ostrava 45 a více let
193 Šamajová Nikol 1979 Ostrava 40-49 let
194 Lhotský Petr 1988 Opava do 39 let
195 Foltin René 1998 Suchdol nad Odrou do 39 let
196 Durczok Adéla 1983 Paskov 35-44 let
197 Durczok Kamil 1973 Paskov 50-59 let
198 Adamčíková Lucie 1982 Bohumín (Bohumín) 35-44 let
199 Knězek Bohdan 1989 Příbor do 39 let
200 Burian Petr 1980 Hranice (X-Force Team) 40-49 let
201 Kajnar Richard 1983 Ostrava 40-49 let
202 Černá Petra 1987 Metylovice 35-44 let
203 Kohutková Miroslava 1964 Ostrava Michálkovice (Libo) 45 a více let
204 Merta Jaroslav 1974 Hranice (Joshua) 50-59 let
205 Rotek Pavel 1977 Brno (Metoda Smažení) 40-49 let
206 Polách David 1980 Brno (SK Brno Žabovřesky) 40-49 let
207 Kociánová Nela 1996 Frýdlant nad Ostravicí do 34 let
208 Richter David 1985 Opava do 39 let
209 Černíček Michal 1979 Jestřabí (Dosáhni vrcholu) 40-49 let
210 Rožková Zuzana 1975 Ostrava (Dosáhni vrcholu) 45 a více let
211 Šigutová Miroslava 1971 Pražmo 45 a více let
212 matěj petr 1998 Ostrava do 39 let
213 Holeksa Martin 1997 Frýdek-Místek do 39 let
214 Szmek Jan 1990 Český Těšín (JS Brothers) do 39 let
215 Szmek Jakub 1986 Frýdek-Místek (JS brothers) do 39 let
216 Toufar Libor 1981 Horní Bludovice 40-49 let
217 Biernat Marek 1978 Rychvald (LaM) 40-49 let
218 Biernatová Lenka 1979 Rychvald (LaM) 45 a více let
219 Koždoň Martin 1988 Bohumín do 39 let
220 Valenčík Radim 1979 Chudčice (Orientační běžci) 40-49 let
221 Valenčíková Irena 1979 Chudčice 45 a více let
222 Čepelka Petr 1973 Frydlant nad Ostravici (Otužilci FnO) 50-59 let
223 Kurowská Barbora 1989 Lučina 35-44 let
224 Dobrovolný Jakub 1986 Lučina do 39 let
225 Pavlátová Iveta 1992 Veřovice do 34 let
226 Kozel Tomáš 1993 Frýdlant nad Ostravicí do 39 let
227 Janák Martin 1991 Frenštát pod Radhoštěm (Fousek team) do 39 let
228 Vojtasíková Kateřina 1993 Ostrava (Vojtasíč) do 34 let
229 Foretnikova Lenka 1980 Ostrava 35-44 let
230 Frischerová Lucie 1977 Ostrava 45 a více let
231 Geffert Tomáš 1987 Ostrava (Geffi) do 39 let
232 Sonntag Antonín 1973 Hlučín (Hlučín-Rovniny) 50-59 let
233 Pospěchová Kristýna 1998 Hlučín do 34 let
235 Raczek Jan 1975 Hlučín (Hlučín - Rovniny) 40-49 let
236 Rončka Jiří 1970 Hlučín (Hlučín - Rovniny) 50-59 let
237 Schubertová Simona 1988 Studénka 35-44 let
237 Kubaláková Radka 1981 Frýdlant nad Ostravicí (Holka do nepohody) 35-44 let
238 Uhlářová Martina 1972 Frýdlant nad Ostravicí (Holka do nepohody) 45 a více let
239 Pospěchová Tereza 1998 Hlučín do 34 let
240 Běhalová Petra 1991 Grygov do 34 let
241 Woźniak Dorota 1986 Havířov 35-44 let
242 Traburová Gabriela 1986 Nový Jičín 35-44 let
243 Trabura Lubomír 1983 Nový Jičín 40-49 let
244 Fiala Jakub 1979 Ostrava 40-49 let
245 Fojtášková Veronika 1983 Rožnov pod Radhoštěm 35-44 let
246 Fojtášek Radek 1973 Dolní Bečva 50-59 let
247 Fiala Václav 1989 Ostrava do 39 let
248 Bartoň Petr 1982 Rybí (Rybský pivař) 40-49 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 34
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Machátová Tereza 1982 Bruntál 35-44 let
2 Jackrussel teriér Rasty 2022 - žáci
3 Olejárová Květoslava 1977 Břidličná 45 a více let
4 Procházka Vít 1968 Ostrava 50-59 let
5 Köttová Anna 1977 Sviadnov 45 a více let
6 Kött Martin 1968 Sviadnov 50-59 let
7 Mannová Radka 1978 Nový Jičín 45 a více let
8 Tabáček Martin 1979 Havířov 40-49 let
9 Koutný František 1986 Havířov (Frenky) do 39 let
10 Kuzma Jaroslav 1984 Havirov (Sněženky a machři) 40-49 let
11 Gorčáková Martina 1977 Havířov (Sněženky a machři) 45 a více let
12 Hanáková Monika 1977 Albrechtice (Sněženky a machři) 45 a více let
13 Hanák Tomáš 1971 Albrechtice (Sněženky a machři) 50-59 let
14 Lazar Roman 1971 Dolní Tošanovice 50-59 let
15 Andrysová Lucie 1974 Štramberk (Parťačky) 45 a více let
16 Bajerová Michaela 1970 Nový Jičín (Parťačky) 50-59 let
17 Nedorost Patrik 1992 Studénka do 39 let
18 Juřicova Veronika 1986 Frenštát pod Radhoštěm 35-44 let
19 HOLINCOVÁ ALEINAD 1973 Frýdek-Místek (ANDĚLÉ HOR) 45 a více let
20 HOLINEC CUKŘÍK 1971 FRÝDEK- MÍSTEK (ANDĚLÉ HOR) 50-59 let
21 Madziová Lucie 1980 Frýdek-Místek 35-44 let
22 Raszková Silvie 1988 Třinec 35-44 let
23 Fulnečková Milada 1972 Dolní Benešov 45 a více let
24 Bortel Miroslav 1967 Frýdek-Místek 50-59 let
25 Adámek Martin 1976 Životice u N.J (UŽ TAM BUDEM !?) 40-49 let
26 Adámková Vendula 2006 Životice u Nového Jičína (UŽ TAM BUDEM !?) juniorky
27 Adámková Yvona 1977 Životice u Nového Jičína (UŽ TAM BUDEM !?) 45 a více let
28 Krnáčová Šárka 1977 Kozlovice (Krnáčovi) 45 a více let
29 Krnáč Vítězslav 1977 Tichá (Krnáčovi) 40-49 let
30 Kutáčová Lenča 2000 Rychvald (Placatý Kámen) do 34 let
31 Košárek Oldřich 1988 Rychvald (Placatý Kámen) do 39 let
32 Pytlová Markéta 1978 Ostrava 45 a více let
33 Lehnertová Petra 1981 Paskov (STG FM) 35-44 let
34 Smiešková Renata 1976 Skalice (STG FM) 45 a více let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 32
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Mžiková Pavla 1973 Trojanovice (Trojanovice) 45 a více let
2 Brož Martin 1980 Frenštát pod Radhoštěm (Sparťani) 40-49 let
3 Rodryčová Veronika 1985 Frenštát pod Radhoštěm (Sparťani) 35-44 let
4 Spáčil Vladimír 1983 Sedlnice (SpazeSed) 40-49 let
5 Spáčilová Lenka 1985 Sedlnice (SpazeSed) 35-44 let
6 Slováková Jana 1976 Kopřivnice (Janča) 45 a více let
7 Reese Marie 1976 Kopřivnice (Maja) 45 a více let
8 vanduch lucie 1985 Veřovice 35-44 let
9 Zákopčaníková Michaela 1993 Valašské Meziříčí do 34 let
10 Halušková Regina 1989 Frýdek - Místek 35-44 let
11 Německý ovčák Justy 2022 - žákyně
12 Bolomová Petra 1991 Příbor (Matky na útěku) do 34 let
13 Gebauerová Tereza 1994 Nový Jičín (Matky na útěku) do 34 let
14 Svobodová Sylvie 1986 Krmelín 35-44 let
15 Lacková Marika 1978 Horní Suchá 45 a více let
16 Čaňková Vendula 1999 Ostrava (#jsmemagistry) do 34 let
17 Papáková Linda 1999 Bernartice nad Odrou (#jsmemagistry) do 34 let
18 Bilík Daniel 1974 Havířov 50-59 let
19 Froncová Petra 1980 Dolní Lutyně -Věřňovice 40-49 let
20 Macourek Pavel 1987 Praha do 39 let
21 Navrátilová Kateřina 1974 Ženklava 45 a více let
22 Navrátil Marek 1975 Ženklava 40-49 let
23 Kalusová Sabina 1994 Český Těšín (TKB Michal) do 34 let
24 Ostruszka Michal 1992 Český Těšín (TKB Michal) do 39 let
25 Neděla Pavel 1982 Orlová 40-49 let
26 Nedělová Eva 1979 Orlová 45 a více let
27 Kazík Rostislav 1984 Valašské Meziříčí 40-49 let
28 Veverka František 1976 Valašské Meziříčí 40-49 let
29 Glogarová Kateřina 1974 Havířov (Stonožky) 45 a více let
30 Urbanczykova Lenka 1975 Havířov (Stonožky) 45 a více let
31 Toufarova Eva 1978 Lučina (Stonožky) 45 a více let
32 Pustějovský Zdeněk 1983 Kopřivnice (Kopřivnice) 40-49 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 27
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Príbelová Lucie 1980 Hranice (-) 35-44 let
2 Príbela Martin 1977 Hranice (-) 40-49 let
3 Masudová Linda 1991 Závišice (Lindulin) do 34 let
4 Masudová Diana 1994 Kopřivnice do 34 let
5 Svobodová Marie 1991 Opava (DucDuc Stačí) do 34 let
6 Richterová Lucie 1985 Bílovec (---) 35-44 let
7 Richter Michal 1981 Bílovec (---) 40-49 let
8 Brabec Anna 1993 Štramberk do 34 let
9 Hurtová Marie 1972 Suchdol nad Odrou (Hospodyňky, sportovkyně, užívačky života a vodomilky) 45 a více let
10 Pernicová Lucie 1976 Nový Jičín (Hospodyňky,sportovkyně, užívačky života a vodomilky) 45 a více let
11 Hurtová Michaela 1997 Suchdol nad Odrou (Hospodyňky, sportovkyně, užívačky života a vodomilky) do 34 let
12 Školníková Vlasta 1977 Frenštát p.R 45 a více let
13 Hrachová Simona 1973 Frenštát p.R 45 a více let
14 Brodská Roxana 1968 Frenštát p.R 45 a více let
15 Hedvíčková Jitka 1975 Frenštát p.R 45 a více let
16 Francková Markéta 1979 Frýdek - Místek 45 a více let
17 Mazalová Monika 1982 Ostrava Vítkovice 35-44 let
18 Knírač Drago 2022 - žáci
19 Běčáková Kristýna 1985 Frýdlant nad Ostravicí 35-44 let
20 Giel Martin 2000 Kopřivnice do 39 let
21 Šimík Stanislav 1974 Opava (Kapitáni) 50-59 let
22 Bajgr Dalibor 1975 Břidličná (Kapitáni) 40-49 let
23 Koudelák Jiří 1973 Lichnov (Ski Team) 50-59 let
24 Mřihladová Markéta 1975 Životice u Nového Jičína 45 a více let
25 Černochová Klára 1982 Životice u Nového Jičína 35-44 let
26 Motyka Nalim 1964 Orlová (Kelímci) 60-69 let
27 Giža Šamot 1975 Rychvald 40-49 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 25
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Šilhánek Pavel 1976 Starý Plzenec 40-49 let
2 Břuska Vojta 2015 Štramberk (Taťka a syn + dcera) žáci
3 Břusková Karolínka 2018 Štramberk (Taťka a syn + dcera) žáci
4 Břuska Michal 1987 Štramberk (Taťka a syn + dcera) do 39 let
5 Kuncová Renáta 1970 Ostrava-Dubina 45 a více let
6 Gvarda Richard 2013 Ostrava žáci
7 Jančová Petra 1976 Holešov (Jump Team) 45 a více let
8 Sládeček Michal 1984 Ostrava (Jump Team) 40-49 let
9 Hurný Tomáš 1991 Ostrava (Jump Team) do 39 let
10 Bundilová Kateřina 1994 Olomouc do 34 let
11 Kubíčková Lenka 1984 Olomouc 35-44 let
12 Weichslová Tereza 1996 Petřvald 1 do 34 let
13 Křístek Adam 1996 Lubina do 39 let
14 Křístková Kateřina 1973 Lubina 45 a více let
15 Gotthardová Kateřina 2000 Kopřivnice do 34 let
16 Gotthardová Vladimíra 1972 Kopřivnice 45 a více let
17 Gotthard Martin 2009 Kopřivnice žáci
18 Prokůpková Petra 2000 Frýdek-Místek 1 (Venčím Stylově) do 34 let
19 Pavlicová Petra 1991 Ostrava (Venčím Stylově) do 34 let
20 Pavlica Jakub 1986 Ostrava (Venčím Stylově) do 39 let
21 Žáčková Taťána 1974 Kopřivnice (Pumpadla) 45 a více let
22 Chroboczek Filip 1982 Kopřivnice (Pumpadla) 40-49 let
23 Furmánek Zdeněk 1984 Pustá Polom 40-49 let
24 Tyčová Iva 1988 Pustá Polom 35-44 let
25 Hrabovska Lenka 1975 Skotnice 45 a více let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 38
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Kolder Smutná Lenka 1977 Havířov 45 a více let
2 Ďuríšková Lenka 1987 Ostrava 35-44 let
3 Novak Aneta 1989 Boršice 35-44 let
4 Novak Alex 2019 Boršice žáci
5 Novak David 1987 Boršice do 39 let
6 Lanšperk Jarda 1982 Boršice 40-49 let
7 Achilles Tereza 1981 Olomouc 35-44 let
8 Achilles Michal 1982 Olomouc 40-49 let
9 Chudjaková Adéla 1997 Sviadnov do 34 let
10 Gavlasová Kateřina 1987 Nošovice 35-44 let
11 Koldušková Kristýna 2000 Vítkov do 34 let
12 Smolková Jana 1996 Opava do 34 let
13 Rašnerová Lenka 1991 Frýdek do 34 let
14 Rašner Šimon 2015 Frýdek-Místek žáci
15 Filová Lucie 1995 Kopřivnice do 34 let
16 Filová Kamila 1966 Kopřivnice 45 a více let
17 Jouklová Evina 1959 Želiv (LAS MEJORES ABUELAS Y YO) 45 a více let
18 Zemanová Péťa 1970 Lovosice (LAS MEJORES ABUELAS Y YO) 45 a více let
19 Štěpničková Štěpina 1961 Praha 8 (LAS MEJORES ABUELAS Y YO) 45 a více let
20 Voldánová Peťa 1980 Hranice (LAS MEJORES ABUELAS Y YO) 35-44 let
21 Šimečková Evík 1961 Milovice (LAS MEJORES ABUELAS Y YO) 45 a více let
22 Vyležíková Nikola 1986 Ostrava (BnP) 35-44 let
23 Břeská Anna 1989 Ostrava (BnP) 35-44 let
24 Hochgesandtová Tereza 1982 Ostrava (BnP) 35-44 let
25 Hochgesandtová Dora 2012 Ostrava (BnP) žákyně
26 Vaňková Julie 1994 Pustá Polom do 34 let
27 Šarajová Michaela 1993 Těškovice do 34 let
28 Laverová Olga 1980 Valašské Meziříčí (Olík a Nadík) 35-44 let
29 Krajčová Silvie 1982 Havířov 35-44 let
30 Mitášová Alexandra 1978 Staré Město 45 a více let
31 Kordošová Monika 1969 Kopřivnice 45 a více let
32 Kahánková Jana 1965 Frýdek Místek 45 a více let
33 Kopřivová Jitka 1983 Hranice 35-44 let
34 Štainerová Hana 1985 Choryně 35-44 let
35 Štainer Kristián 2014 Choryně žáci
36 Štainer Kryštof 2016 Choryně žáci
37 Porubová Helena 1980 Libhošť 35-44 let
38 Porubová Alžběta 2017 Libhošť žákyně
Celkem přihlášeno na tuto trať: 12
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Veselý David 1974 Orlová 50-59 let
2 Veselá Pavlína 1983 Orlová 35-44 let
3 Stafordšírdský bulteriér Eliška 2022 - žákyně
4 Moraň Vlastimil 1969 Český Těšín (Kct banik ostrava) 50-59 let
5 Prochazka Lukaš 1980 Český Těšín (Kct banik ostrava) 40-49 let
6 Prochazková Sára 2008 Český Těšín (Kct banik ostrava) dorostenky
7 Hlinkova Iveta 1973 Cesky těšín (kct ostrava banik) 45 a více let
8 vahalíková lucie 2000 Starý Jičín do 34 let
9 Kremel Lukáš 1983 Starý Jičín 40-49 let
10 Vlčková Miky 1995 Ostrava (Kulíšci) do 34 let
11 Vaněk Luki 1994 Ostrava (Kulíšci) do 39 let
12 Hejduková Klara 1992 Kopřivnice do 34 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 10
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Vidomus Zdeněk 1949 Nový Jičín (Nový Jičín) 70 a více let
2 Vidomus Radek 1976 Nový Jičín (Nový Jičín) 40-49 let
3 Babincová Jana 1978 Frenštát pod Radhoštěm (Super parta) 45 a více let
4 Falešníková Martina 1986 Mořkov (Super parta) 35-44 let
5 Fiala Daniel 1984 Ostrava (Fialky) 40-49 let
6 Fiala Tomáš 2017 Ostrava (Fialky) žáci
7 Fialová Eva 1984 Ostrava (Fialky) 35-44 let
8 Valová Alena 1981 Ostrava-Poruba 35-44 let
9 Miková Simona 1987 Frenštát pod Radhošt+m 35-44 let
10 Mika Vlastimil 1955 Frenštát pod Radhoštěm 60-69 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 15
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Kovaříková Myšák 1969 Ostrava-Poruba (Myšákovci) 45 a více let
2 Skopalová Kamila 1975 Ostrava 45 a více let
3 Geryk Michal 1983 Veřovice 40-49 let
4 Čík Daniel 1975 Ostrava (Myšákovci) 40-49 let
5 Opravilová Květuše 1958 Ostrava-Svinov (CK FILL) 45 a více let
6 Opravil Slavomír 1954 Ostrava-Svinov (CK FILL) 70 a více let
7 Fister Ladislav 1959 Ostrava 60-69 let
8 Špaček Petr 2010 Ostrava - Stará Bělá (CK FILL) žáci
9 Špačková Tereza 2016 Stará Bělá (CK FILL) žákyně
10 Lazecká Dagmar 1957 Bílovec (Dagmar) 45 a více let
11 Řeháčková Verča 1990 Těškovice (Těškovičáci Těškovice) do 34 let
12 Řeháček Jirka 2016 Těškovice (Těškovičáci Těškovice) žáci
13 Raab David 1989 Tísek do 39 let
14 Vojtíšková Kateřina 1995 Tísek do 34 let
15 Höfrová Kateřina 1995 Ostrava do 34 let
Celkem přihlášeno na tuto trať: 32
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Ziomková Andrea 1988 Ostrava 35-44 let
2 Lidák Dominik 2015 Ostrava žáci
3 Lidák Patrik 2010 Ostrava žáci
4 Zdráhalová Žaneta 1993 Rašovice do 34 let
5 Zdráhala Radim 1992 Rašovice do 39 let
6 Vostárek Alexík 2017 Stará Bělá (UFC Ostrava) žáci
7 Lanik Lukášek 2018 Ostrava Výškovice (UFC Ostrava) žáci
8 Vostárek Alex 1987 Stará bělá (UFC Ostrava) do 39 let
9 Vostárková Mianka 2020 Stará Bělá (UFC Ostrava) žákyně
10 Laník Vojtík 2021 Ostrava Výškovice (UFC Ostrava) žáci
11 Jurek Lubka 1963 Štramberk (Štramberaci) 60-69 let
12 Klemešová Ilča 1962 Kopřivnice (Štramberaci) 45 a více let
13 Andrešičová Draha 1974 Štramberk (Štramberaci) 45 a více let
14 Stančíková Hanča 1963 Štramberk (Štramberaci) 45 a více let
15 Vostárková Janka 1963 Ostrava Zábřeh (Štramberaci) 45 a více let
16 Gregorova Zuzana 1988 Ostrava 35-44 let
17 Gregor Vojtěch 2019 Ostrava žáci
18 Gregor Matyáš 2016 Ostrava žáci
19 Geryková Kateřina 1992 Kopřivnice (Strnadlíci) do 34 let
20 Vilímek Toník 2020 Brno (Lopaťáci) žáci
21 Vilímková Zuzanka 1992 Brno (Lopaťáci) do 34 let
22 Veldamonová Marta 1975 Příbor 45 a více let
23 Heřman Petr 1983 Velká Polom (Heřmánci) 40-49 let
24 Heřmanová Renáta 1980 Velká Polom (Heřmánci) 35-44 let
25 Dostál Michael 2010 Velká Polom (Heřmánci) žáci
26 Hurák Miroslav 1965 Fulnek (Náš GANG) 50-59 let
27 Huráková Jitka 1969 Fulnek (Náš GANG) 45 a více let
28 Huráková Kateřina 1988 Krhová (Náš GANG) 35-44 let
29 Pour Adam 2013 Olomouc (Náš GANG) žáci
30 Pourová Ema 2016 Olomouc (Náš GANG) žákyně
31 Riedel Theodor 2021 Krhová (Náš GANG) žáci
32 Riedel Alexander 2023 Krhová (Náš GANG) žáci
Celkem přihlášeno na tuto trať: 26
start. číslo jméno ročník město (klub) kategorie
1 Běčák Petr 1992 Trojanovice (OSTRAVACY) do 39 let
2 Běčák Tomáš 1992 Trojanovice (OSTRAVACY) do 39 let
3 Baleja Richard 1990 Kláštor pod Znievom (RB Lighting) do 39 let
4 Pudl Macu 2021 - žáci
5 Konvičková Zuzana 1966 Ostrava (Veterán) 45 a více let
6 Pavlinek Martin 1971 Ostrava (Veterán) 50-59 let
7 Petříková Natálie 1994 Háj ve Slezsku do 34 let
8 Maschke Lenka 1975 Ostrava Zábřeh (VLK) 45 a více let
9 Hájková Zuzana 1983 Ostrava Zábřeh (VLK Zuzu) 35-44 let
10 Doležal Roman 1986 Ostrava do 39 let
11 Volný Ondřej 2000 Kopřivnice (Když nemůžeš, tak přidej) do 39 let
12 Volný Jiří 1997 Kopřivnice (Když nemůžeš, tak přidej) do 39 let
13 Bos Petr 1990 Ostrava do 39 let
14 Stančík Michal 1994 Kopřivnice (Stars Hollow) do 39 let
15 Janíková Romana 1978 Tučapy 45 a více let
16 Marišlerová Ivana 1967 Tučapy u Vyškova 45 a více let
17 Matějková Eliška 2012 Kopřivnice (Kočičí vítr) žákyně
18 Matějková Kateřina 1980 Kopřivnice (Kočičí vítr) 35-44 let
19 Šarman Radim 1981 Ostrava (Chachar z Jihu) 40-49 let
20 Žáková Klára 1979 Frýdek-Místek (Just mums) 45 a více let
21 Mátéová Monika 1977 Frýdlant nad Ostravicí 45 a více let
22 Chmel Roman 1974 Ostrava-zabreh (Ono to jede) 50-59 let
23 Teichmannová Gabriela 1975 Hlučín (Malánky) 45 a více let
24 Teichmann Tomáš 1973 Hlučín (Malánky) 50-59 let
25 Gavlák Miroslav 1984 Ostrava (Ostrava) 40-49 let
26 Figielová - budoucí manželka Veronika 1984 Ostrava 35-44 let