Švihák rožnovský
Založit blog Registrovat

1. ŠVIHÁK ROŽNOVSKÝ         13 tras od 7 km do 65 km          14. září 2019

Startovní listina 2019

Celkem: 1082
Pohlaví:
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 31
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Moravek Pavel 1976 Libchavy (Renova-Moravek)
2 Kempný Rostislav 1979 Frýdlant nad Ostravicí
3 Balner Radim 1988 Slatina
4 Kuča Onďa 1990 Přerov (#dvadoneznama)
5 Nehybová Simčula 1996 Hranice (#dvadoneznama)
6 Mališ Miroslav 1991 Valašské Meziříčí (Nadšenci :-D)
7 Klečka Jaroslav 1999 Bartošovice (Prazdné duše.)
8 Strnadlová Michaela 1997 Frenštát pod Radhoštěm (Prazdné duše.)
9 Sochacký Miloslav 1945 Ostrava (Stará Bělá)
10 Bár Daniel 1975 Hodslavice
11 Burdová Blanka 1971 Opava (Opavská čtyřkolka)
12 Štýbarová Eva 1964 Opava (Opavská čtyřkolka)
13 Zemanová Bohdana 1972 Opava (Opavská čtyřkolka)
14 Václavíková Iveta 1972 Opava (Opavská čtyřkolka)
15 Čudová Mirka 1960 Přerov (Lověšice)
16 Čuda Jiří 1955 Lověšice (Lověšice)
17 Korček Radim 1980 Ostrava
18 Korčeková Ivana 1982 Ostrava
19 CHmel Roman 1974 Ostrava-zabreh (Ono to jede)
20 Holčák Jan 1994 Krhová (Ztraceni)
21 Dostál Aleš 1995 Krhová (Ztraceni)
22 Činčila Radomír 1966 Ostrava
23 Činčilová Lada 2000 Ostrava
24 Figielová Veronika 1984 Ostrava
25 Gavlák Miroslav 1984 Ostrava (Ostrava)
26 Žurek Martin 1975 Ostrava
27 Žurková Zuzana 1978 Ostrava - Zábřeh
28 Hlávka Igor 1968 Šenov u Ostravy
29 Kaplarczyk Petr 1990 Ostrava (Best Workers)
30 Bažanowski Rostislav 1965 Ostrava (Starobělské Lurdy)
31 Nekvasilova Sandra 1987 Ostrava (Beskydští pacoši)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 46
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Liberda Vladimír 1964 Ostrava,Poruba (Děda Vláďa)
2 Kaděra Jiří 1977 Ostrava
3 Urbánek Pavel 1975 Brodek u Prostějova (Už tam budem?)
4 Urbanková Anita 1979 Brodek u Prostějova (Už tam budem?)
5 Kurtin Tomáš 1978 Karviná
6 Škarka Michal 1993 Ostrava
7 Uhrík Eduard 1966 Ostrava
8 Hložánka Miloš 1962 Ostrava - Bělský les
9 Papíková Iveta 1978 Ostrava
10 Kovář Petr 1986 Jasenná
11 Buzková Martina 1984 Frýdek-Místek
12 Beránek Jakub 1993 Šenov (J-Elita Ostrava)
13 Keremidu Michaela Alexis 1996 Ostrava - Poruba (J-Elita Ostrava)
14 Sýkora Jan 1980 Ostrava (AVC)
15 Dobiášová Beáta 1970 Frenštát pod Radhoštěm (dobiway)
16 Dobiáš Jakub 2000 Rožnov pod Radhoštěm
17 Maralík Petr 1986 Pražmo
18 Maralík Pavel 1986 Ostrava
19 Kaděra Tomáš 1973 Vřesina (Kaďošovci)
20 Procházka Marek 1989 Rožnov pod Radhoštěm (lokálka.eu)
21 Procházková Kamila 1973 Ostrava
22 Vankova Romana 1991 Tichá
23 Duchoňová Hana 1972 Opatovice
24 Plesník Marcel 1975 Hranice
25 Adámek Martin 2000 Ostrava (Tři kamarádi)
26 Váně Tomáš 1995 Ostrava-Poruba (Ostrava)
27 Tarkota Marcel 1969 OSTRAVA
28 Fojtách Jan 1999 Ostrava (Tři Kamarádi)
29 Belavá Veronika 1993 Paskov
30 Vrablik Lukas 1991 Ostrava (AVC)
31 Kuchařová Eliška 2001 Ostrava (Tři kamarádi)
32 Toth Vilém 1965 Chotěbuz
33 Štefek Vojtěch 2001 Ostrava (Tři kamarádi)
34 Šindelka Jakub 1994 Petřvald (Máme vlka)
35 Terpitka Petr 1995 Příbor (Máme vlka)
36 Král David 1980 Brno (S jazykem na zemi)
37 Králová Nikola 1998 Brno (S jazykem na zemi)
38 Šatánek Jakub 1973 Palkovice
39 Mokrošová Eliška 1987 Ostrava-Poruba (PELI)
40 Lipka Petr 1974 Ostrava-Poruba (PELI)
41 Litschmann Jakub 2000 Krmelín, ale město to není (Tři kamarádi)
42 Šesták Jindřich 1998 Ostrava (Tři kamarádi)
43 Dvořáčková Jana 1981 Ostrava
44 Foldyna Patrik 2001 Ostrava
45 Matějka Miloslav 1975 Ostrava
46 Hrachovina Eduard 1995 Šenov (J-Elita Ostrava)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 26
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Krátká Petra 1975 Frýdek-Místek (Kraťasi)
2 Krátký Daniel 1973 Frýdek-Místek (Kraťasi)
3 Mžiková Pavla 1973 Trojanovice (Trojanovice)
4 Laňová Jana 1967 Olomouc
5 Laňová Anna 2009 Olomouc
6 Psíková Klára 2009 Olomouc
7 Augustin Michal 1966 Ostrava-Třebovice (Šlapeto)
8 Augustin Adam 2011 Ostrava-Třebovice (Šlapeto)
9 Mikulcová Michaela 1978 Frýdek-Místek (Draculino)
10 Mikulec Rosťa 1978 Frýdek-Místek (Draculino)
11 Slavíčková Renáta 1973 Frýdek Místek (Šnečci)
12 Slavíčková Petra 2001 Frýdek Místek (Šnečci)
13 Kuča Radomír 1969 Paskov
14 Kučová Veronika 1989 Paskov
15 Kučová Andrea 1971 Paskov
16 Raška Oldřich 1953 Frenštát pod Radhoštěm
17 Siegelstein Jiří 1950 Frýdek-Místek
18 Siegelsteinová Alexandra 2008 Ostrava
19 Kočí Michal 1990 Ostrava
20 Biliková Natalie 1999 Hať
21 Siegelstein David 1976 Ostrava
22 Kalivoda Luki 1979 Frýdlant nad Ostravicí (3+2)
23 Božoň Vláďa 1969 Frýdlant nad Ostravicí (3+2)
24 Polášek René 1981 Frýdlant nad Ostravicí (3+2)
26 Švrčinová Marie 2002 Veřovice
27 Švrčina Miroslav 1964 Veřovice
Celkem přihlášeno na tuto trať: 76
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Tancerová Klára 1995 Ostrava
2 Karásková Lucie 1988 Frýdlant nad Ostravicí (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
3 Karásek Martin 1989 Frýdlant nad Ostravicí (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
4 Kocián Jiří 1988 Frýdek-Místek (Vskutku neporazitelní titáni moudrosti z Asgardu)
5 Pospíšilová Blanka 1982 Frýdek-Místek (Holky v pohybu)
6 Kováček Standa 1983 Ostrava (Staníček a Peťulka - lásenky největší)
7 Wiszkonyová Petra 1976 Ostrava (Staníček a Peťulka - lásenky největší)
8 Doležalová Margita 1963 Ostrava,Poruba (Děda Vláďa)
9 Izvorský Jiří 1983 Metylovice (Mauriciani)
10 Kusá Jana 1990 Metylovice (Mauriciani)
11 Kusá Lucie 1993 Metylovice (Mauriciani)
12 Omachtová Markéta 1974 Ostrava
13 Carbol Lukáš 1985 Frýdek-Místek
14 Hrabovský Pavel 1983 Krásná pod Lysou Horou (Hraboši)
15 Hrabovská Jana 1986 Krásná pod Lysou Horou (Hraboši)
16 Halatová Andrea 1976 D.Domaslavice (veteráni v ohrožení)
17 Bělavová Denisa 1978 H.Domaslavice (veteráni v ohrožení)
18 Tokaryk David 1987 D.Domaslavice (veteráni v ohrožení)
19 Zappe Petr 1972 Vojkovice (veteráni v ohrožení)
20 Zappe Richard 1986 Vyšní Lhoty (veteráni v ohrožení)
21 Hymlárová Ivana 1974 Otice (HC Otice)
22 Hymlár Jiři 1971 Otice (HC Otice)
23 Trnová Kateřina 1992 Ostrava
24 Šmach Jiří 1992 Ostrava
25 x Šantal 2017 -
26 Cichá Ester 1970 Dolní Lutyně
27 Smekal Jan 1987 Frýdek-Místek (aktivnidite.cz)
28 Chmel Jiří 1975 Frýdek-Místek (aktivnidite.cz)
29 Soušková Katy 1970 Havířov
30 Klementová Gabriela 1969 Frýdek-místek
31 Kalus Roman 1967 Bystřice pod Hostýnem
32 Kočvarová Michaela 1985 Frýdek-Místek
33 Uherková Veronika 1992 Bohumín (Prasonautky)
34 Richterová Iveta 1992 Ostrava (Prasonautky)
35 Blabla Zdeněk 1989 Valašské Meziříčí
36 Šmehlíková Sylva 1978 Studénka
37 Šmehlík Pavel3 1973 Studénka
38 Kopcová Denisa 1978 Ostrava-Radvanice (Zoufalky)
39 Kujanová Jana 1976 Střítež (Zoufalky)
40 Vašíčková Michaela 1990 Ostrava
41 Sedlackova Klara 1990 Český Těšín
42 Gernešová Zdenka 1978 Znojmo (Znojmo)
43 Blažek Milan 1977 Brno
44 Malant Stanislav 1967 Bystřice pod Hostýnem (Orel Bystřice pod Hostýnem)
45 Kubenkova Radmila 1969 Ostrava
46 Mísařová Cácorka 1990 Studénka
47 Smyčková Tereza 1995 Frýdek-Místek
48 Vicherková Tereza 1995 Petřvald
49 Pardyl Lukáš 1993 Ostrava
50 Nedbalová Marie 1971 Bystřice pod Hostýnem
51 Nedbal Josef 1969 Bystřice pod Hostýnem
52 Podhorní Kateřina 1993 Ostrava (AVC)
53 Matoušek Cipísek 1968 Studénka
54 Vyvialová Petra 1982 Frýdek-Místek (Skalice)
55 Přidalová Bohuslava 1993 Frýdlant nad Ostravicí
56 Drápela Kryštof 2000 Brno (ČičinTeam)
57 Smolarčuk David 1975 Frýdek-Místek
58 Cintlerova Lucie 1986 Metylovice
59 Pabián Tomáš 1983 Ostrava
60 Pukovec Stanislav 1987 Ostrava
61 Kulová Tereza 1987 Ostrava
62 Štefková Jana 1974 Frýdlant nad Ostravicí (podruhé)
64 Filipcová Eva 1974 Palkovice (idem)
65 Šlosarová Lenka 1971 Ostrava (AVC)
66 Polcer Lukáš 1987 Rožnov pod Radhoštěm (Nezlomný)
67 Kollarczyková Monika 1975 Český Těšín (BsvCT)
68 Urbaś Armand 1969 Český Těšín (BsvCT)
69 Hladíková Leona 2001 Brno (ČičinTeam)
70 Mohyla Roman 1978 Frýdek-Místek (Mohyláci)
71 Mohylová Soňa 1976 Frýdek-Místek (Mohyláci)
72 Macháček Filip 1986 Olomouc
73 Gajdaczová Darina 1985 Frýdek-Místek
74 Guráš Martin 1974 Frenštát p/R.
75 Pavelcová Martina 1987 Frýdek-Místek (Frýdek.Místek)
76 Ivanová Andrea 1979 frenštat po radhoštěm
77 Šablatura Jaromír 1972 Trojanovice (horská láska)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 99
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Nitschová Denisa 1985 Orlová
2 Návrat Marek 1978 Bohumín
3 mix Ron 2017 -
4 Šišková Martina 1993 Frýdek-Místek (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
5 Návrat Michal 1992 Frýdek-Místek (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
6 Polka Václav 1987 Morávka (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
7 Langer Jiří 1995 Ostrava
8 Lidová směska Ení 2017 -
9 Masár Jaroslav 1981 Ostrava-Zábřeh (Sheriff Wiggum Sport Team)
10 Dobrovolná Zita 1977 Brno
11 Hessová Jana 1990 Český Těšín
12 Pachl Mirek 1988 Havířov
13 Valentík Milan 1990 Kopřivnice
14 Bednarska Blanka 1966 Rožnov pod Radhoštěm (Sportguides)
15 Pilich Adam 1989 Fryčovice (Turisticko hospodský klub Krokodýl)
16 Skýpalová Martina 1984 Fulnek 1
17 Valečková Ivana 1966 Frýdek Místek
18 Hrubý Jan 1991 Havířov
19 Bureš Marcel 1981 Ostrava
20 Kwieková Iveta 1992 Dolní Lutyně
21 Foriška Štefan 1983 Příbor
22 Hanzelová Tereza 1987 Ostrava
23 Foriška Lukášek 2019 Příbor
24 Kubíčková Denisa 1977 Ostrava
25 Kubíčková Nikolka 2008 Ostrava
26 Witke Ondřej 1986 Ženklava
27 Dráčková Jana 1986 Nový Jičín
28 Cseriová Katarína 1988 Tekovské Lužany
29 Cseri Arpád 1959 Tekovské Lužany
30 Galiová Inge 1980 Petrovice u Karviné (Stg Karviná)
31 Pomklová Zuzana 1986 Polanka nad Odrou
32 Nešpor Levová Iveta 1986 Frýdek-Místek (#Marfťani)
33 Filáková Lenka 1982 Paskov
34 Štainerová Hana 1985 Choryně
35 Labradorsky retrivr Lucky 2017 -
36 Kosťova Monika 1984 Karviná 4
37 Pyšíková Staňková Michaela 1986 Petřvald
38 Fišerová Irena 1980 Karviná
39 Macejková Veronika 1991 Ostrava/Zábřeh
40 Fojtíková Klára 1989 Frýdek-Místek
41 Gazárková Lenka 1988 Frýdek-Místek
42 Konkolská Eva 1989 Havířov
43 Štěpán Pavel 1984 Havířov
44 Staňková Lenka 1988 Ostrava
45 Papaj Tomáš 1995 Bystřice
46 Papajová Miluše 1970 Bystřice
47 Aljašský malamut Kira 2017 -
48 Karlíková Kristýna 1994 Zlín
49 Pajdla Marek 1992 Střítež nad Ludinou
50 Vargová Marcela 1968 Ostrava-Hrabůvka
51 Antonín Jiří 1979 Ostrava
52 Řehová Markéta 1994 Zlín
53 Vargová Nikola 1993 Ostrava
54 Gratzová Veronika 1991 Kravaře
55 Pastrňák Adam 1987 Havířov
56 Jemelikova Katerina 1988 Brno (Holky z Obory)
57 Slovakova Dagmar 1989 Brno (Holky z Obory)
58 Mačejovská Eliška 2003 Metylovice
59 Janovská Natálie 2003 Frýdlant nad Ostravicí
60 Križan Július 1978 Štramberk
61 Langerová Martina 1979 Ostrava Poruba (Starobělské lurdy)
62 Kopřivová Jitka 1983 Hranice
63 Fedorková Marie 1992 Havířov
64 Murínová Lucie 1993 Havířov
65 Poledníková Tereza 1990 Havířova
66 Německý ohař Edita z Fucimanova domu 2017 -
67 Dostalová Veronika 1990 Otrokovice
68 Besirská Mischel 1992 Dačice (Ultra frndy)
69 Jack Russell Teriér Foxibald 2017 -
70 Spratková Káťa 1989 Dačice (Ultra frndy)
71 Vachovcová Petra 1991 Ostrava/Zábřeh
72 Kropáčová Petra 1977 Hrabyně
73 Kropáč Pavel 1977 Hrabyně
74 Krips Jasmín 2005 Ostrava (POHODOVĚ K CÍLI)
75 Krips Petra 1981 Ostrava (POHODOVĚ K CÍLI)
76 Krips Julie 2017 Ostrava (POHODOVĚ K CÍLI)
77 Klimek Jan 1976 Ostrava (POHODOVĚ K CÍLI)
78 Chaliumoniuk-Nowak Marta 1976 Opole (PSTZ)
79 Nowak Pawel 1977 Opole (PSTZ)
80 Skřečková Blanka 1974 Karviná
81 Schovánková (Bulantová) Klára 1989 Praha (Schovánci)
82 Schovánek Petr 1985 Praha Karlín (Schovánci)
83 Škubalová Lucie 1976 Valašské Meziříčí
84 Toman Lumír 1989 Hostašovice
85 Piperková Simona 1968 Ostrava
86 Segedova Lucie 1994 Karviná 4
87 Potschová Lucie 1981 Ostrava
88 Oherová Eva 1990 Kopřivnice
89 Australský ovčák Bright Knight Green May-T 2017 -
90 Chrobáková Veronika 1998 Dobrá u Frýdku-Místku
91 Romanovský Daniel 2000 Frenštát pod Radhoštěm (RunningGANG)
92 Ištvanech Pavel 2004 Frenštát pod Radhoštěm (RunningGANG)
93 Turonova Pavlina 1993 Horni Terlicko
94 Majtner Adam 1990 Horni Terlicko
95 Grulich Jakub 1991 Orlová
96 Krupíková Lucie 1983 Orlová
97 Mičaník David 1989 Ostrava
98 Mičaník Černochová Kačka 1991 Ostrava
99 Hadamíková Irena 1967 Milotice
Celkem přihlášeno na tuto trať: 83
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Kohútová Petra 1986 Ostrava
2 Bůžková Lucie 1985 Ostrava
3 Čápová Lada 1970 Ostrava - Hrabůvka (SRTG Ostrava)
4 Šajtarová Lenka 1965 Ostrava (Ostrava)
5 Potěšil Miroslav 1981 Valašské Meziříčí
6 Radoňová Kateřina 1984 Havířov (GiroMio)
7 Vršecká Petra 1987 Otaslavice
8 Bodinková Kateřina 1979 Olomouc 9 (Lenochodi)
9 Rafajová Adéla 2000 Olomouc 9 (Lenochodi)
10 Prášil Robin 1999 Olomouc 9 (Lenochodi)
11 Dragon Jan 2001 Ostrava - Zábřeh (Dáša Crew)
12 Gomola Adam 2002 Ostrava (Dáša Crew)
13 Fabiánová Mokrouš 1973 Ostrava (Fabíci)
14 Fabián Radek 1971 Ostrava (Fabíci)
15 Fabiánová Kačka 1994 Ostrava (Fabíci)
16 David Tomas 1975 Frenštát pod Radhoštěm
17 Lysák Pavel 1960 Frenštát pod Radhoštěm (Frenštát pod Radhoštěm)
18 Sendlerová Pavla 1968 Horní Bludovice
19 Sendler Walter 1963 Horní Bludovice
20 Sendler David 1991 Horní Bludovice
21 Ilyeninová Hana 1979 Ostrava (ostrava)
22 Neoralová Daniela 1972 Havířov
23 Neoral Karel 1972 Havířov
24 Janáková Leuschka 1979 Havířov
25 Kaniová Jaňule 1982 Frenštát pod Radhoštěm
26 Teriaki Omar 1972 Přerov (Omaříkovci)
27 Ošťádalová Zuzana 1978 Prostějov (Omaříkovci)
28 Režnarová Veronika 1990 Štramberk (Štramberk)
29 Hlavsová Radka 1978 Ostrava (Rodinka)
30 Hlavsa Martin 1977 Ostrava (Rodinka)
31 Hlavsa Ondřej 2009 Ostrava (Rodinka)
32 Ohnheiser Martin 1978 Fulnek
33 Bazalková Jana 1975 Hulín (Bezva holky z Hulína)
34 Vaculíková Renata 1975 Hulín (Bezva holky z Hulína)
35 Sedlák Jan 1986 Šenov (Standardní tlupa)
36 Sikorová .:Luciferda:. 1982 Frýdlant nad Ostravicí (Standardní tlupa)
37 JAŠEK Lukáš 1986 Studénka Butovice (Standardní tlupa)
38 JAŠKOVÁ Zuzana 1983 Studénka - Butovice (Standardní tlupa)
39 Valášková Kristýna 1992 Studénka (Standardní tlupa)
40 Fialová Eva 1960 Frenštát pod radhoštěm
41 Fabiánová Léňa 1996 Ostrava (Fabíci)
42 Reitšmíd Jiří 2000 Rychvald
43 Válková Lucie 1987 Valašské Meziříčí
44 Kučerová Markéta 1981 Ostrava (My dvě)
45 Matejčková Jarka 1970 Ostrava (My dvě)
46 Baran Ondřej 1971 Frenštát p/R
47 Baranová Milada 1969 Frenštát p/R
48 ČEPELKOVA Eliška 2004 Frydlant nad Ostravici
49 Čepelka Petr 1973 Frydlant nad Ostravici
50 ČEPELKOVA Adéla 2006 Frydlant nad Ostravici
51 Hrancová Simona 1994 Turzovka
52 Zeman Lukáš 1994 Bruntál
53 Navrátil Tomáš 1977 Ostrava (Běžci sobě)
54 Hampl Radovan 1968 Valašské Meziříčí
55 Lundová Kateřina 1996 Štramberk
56 Chechelský Daniel 1986 Kopřivnice
57 Křívová Lucie 1987 Ostrava
58 Tannertová Alena 1986 Ostrava
59 Dehner Jaroslav 1981 Ostrava
60 Klímek Tomáš 1991 Frýdek Místek (Pěšáci)
61 Rašková Klára 1990 Frenštát pod Radhoštěm (Pěšáci)
62 Němec Pavel 1996 Ostrava (Fabíci)
63 Reitšmídová Aneta 1999 Rychvald (SK Černé plíce)
64 Macíkova Markéta 1992 Nový Jičín
65 Čuboková Nikola 1992 Bartošovice
66 Pinterova Tereza 1989 Ostrava (Kubáti)
67 Kubát Adam 1983 Ostrava (Kubáti)
68 Chladová Marcela 1985 Ostrava
69 Duda Ondřej 1986 Ostrava
70 Žáčková Taťána 1974 Kopřivnice
71 Chroboczek Filip 1982 Kopřivnice
72 Žáčková Vendula 2003 Kopřivnice
73 Pokludová Terezie 2003 Kunín 427
74 Petrová Lenka 1963 Frenštát pod Radhoštěm
75 Horáková Klára 2000 Ostrava (Ave Plachta!)
76 Horáková Adéla 2001 Ostrava (Ave Plachta!)
77 Balog Petr 1967 Jívová
78 Miškov Rostík 2015 Břidličná
79 Schmidt Pavel 1972 Jívová
80 Schmidtová Monika 1972 Jívová
81 Balogová Renáta 1970 Jívová
82 Mališová Nikola 1987 Kozlovice
83 Gurecký Tomáš 1973 Ostrava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 173
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Sopuchová Jája 1989 Příbor
2 Kempná Klára 2011 Frýdlant nad Ostravicí
3 Ambrožová Lenka 1967 Frýdek-Místek
4 border teriér Alex 2017 -
5 Makovičková Petra 1982 Frýdlant nad ostravicí
6 Moravcová Jitka 1992 Brno (Lopaťáci)
7 Vilímek Jakub 1987 Brno (Lopaťáci)
8 Novotná Blanka 1986 Vsetín
9 kanárský podenko Pedrito 2017 -
10 Mikulášková Monika 1988 Prostějov
11 Matulewicz Iwona 1985 Prostějov
12 Krupcová Erika 1992 Nový Jičín
13 Olšovský Dušan 1987 Nový Jičín
14 Stradějová Jitka 1989 Vsetín
15 Jurečková Jelena 1966 Kopřivnice
16 Michnova Danuse 1963 Kopřivnice
17 Golasovská Tereza 1991 Třinec
18 miniaturní bulteriér Daenerys 2017 -
19 Valová Soňa 1979 Vsetín
20 Sykalová Lucie 1985 Ostrava (Equa bank)
21 Vítek Milan 1963 Vratimov
22 Havelková ZuZu 1986 Vratimov
23 Neuwirthová Petra 1972 Studénka (Studénka)
24 Matulík Vojtěch 2000 Studénka (Studénka)
25 Fitrzyk Aleš 1974 Frýdek-Místek (Alda Team)
26 Matějková Monika 1973 Frýdek-Místek (Alda Team)
27 Sváčková Lucie 1983 Frenštát pod radhoštěm (Alda team)
28 Sváčková Viktorie 2011 Frenštát pod Radhoštěm (Alda team)
29 Kopalová Kateřina 1981 Prostějov
30 Pliska Radek 1979 Přerov
31 Konvičková Jana 1974 Ostrava-Hrabůvka
32 Sokolová Tereza 1989 Ostrava (Equa bank)
33 Murková Nicol 1990 Ostrava (Equa bank)
34 Olejníková Daša 1997 Ostrava (Equa bank)
35 Gregořica Daniel 1979 Ostrava
36 Heroldová Gabriela 1979 Petřvald
37 Lukáš Vlastimil 1980 Ostrava
38 Gregořicová Soňa 1980 Ostrava
39 Skácelová Barbora 1988 Ostrava - Poruba (Equa bank)
40 Rendlová Monika 1974 Lipník nad Bečvou
41 Klimošova Barča 1982 Ostrava
42 Brenkusová Markétka 1991 Havířov
43 Německý ovčák Onta 2017 -
44 Švrčinová Naďa 1966 Veřovice (Bendži Team)
45 Kuncová Michaela 1979 Ostrava (favorité)
46 Hradická Eva 1966 Ostrava (favorité)
47 Hradická Eva 1966 Ostrava (favorité)
48 Hudečková Monika 1975 Ostrava
49 Sokol Michal 1988 Ostrava
50 Konvičková Markéta 2003 Ostrava - Hrabůvka
51 Konvička Petr 1967 Ostrava - Hrabůvka
52 Lysová Michaela 1986 Trnávka (Žížalky)
53 Hajdučkova Soňa 1983 Trnávka (Žížalky)
54 Muška David 1981 Ostrava
55 Petrušková Lenka 2009 Klimkovice
56 Sochová Dagmar 1964 Nový Jičin
57 Páleníková Vlaďka 1974 Přerov
58 Šedová Jana 1976 Přerov
59 Kuncová Kristýna 2006 Ostrava (favorité)
60 Suták Zoli 1991 Kopřivnice
61 Drkošová Lucie 1987 Frýdek-Místek
62 Krhutová Aneta 1989 Boršice
63 Novák David 1987 Boršice u Buchlovic
64 Lanšperk Jarda 1982 Boršice u Buchlovic
65 Berky Samuel 2008 Přerov
66 Černá Petra 1985 Drahotuše
67 Čuda Jiří 1982 Přerov (Přerov-Lověšice)
68 Čuda Jan 1985 Přerov
69 Branna Petra 1989 Frýdek-Místek
70 Jašek Igor 1986 Velká Polom (Beauty Cundy)
71 Novotný Josef 1941 Suchdol nad Odrou
72 Novotný Jan 2012 Suchdol nad Odrou
73 Koudelný Petr 1976 Určice (4 z Určic a pes)
74 Koudelná Lenka 1981 Určice (4 z Určic a pes)
75 Koudelný Richard 2008 Určice (4 z Určic a pes)
76 Koudelná Kateřina 2011 Určice (4 z Určic a pes)
77 Aljašský malamut Bane 2017 -
78 Volek Pavel 1990 Nový Jičín
79 Šimíková Lenka 1975 Baška
80 Pírková Jana 2009 Drahotuše
81 Kubik Matyáš 2005 Bohumín-Záblatí (VoMaRaMa)
82 Kubik Radek 1978 Bohumín-Záblatí (VoMaRaMa)
83 Kubiková Markéta 1980 Bohumín-Záblatí (VoMaRaMa)
84 Trčka Tomáš 1989 Zubří (Tetřevi)
85 Szakal Viktor 1988 Prievidza SVK
86 Skopalová Klára 2001 Sušice u Přerova (Sušice u Přerova)
87 Skopal Tomáš 2002 Sušice u Přerova (Sušice u Přerova)
88 Skopal Tonda 1971 Sušice u Přerova (Sušice u Přerova)
89 Cochlar Marek 1989 Kunčice pod Ondřejníkem (Turistický spolek Kunčice p. O.)
90 Gahérová Jana 1988 Ostrava (JáMa)
91 Jaško Martin 1983 Ostrava (JáMa)
92 Vlášek Petr 1971 Karviná
93 Vlášek Jan 2002 Karviná
94 Vlášková Pavla 1974 Karviná
95 Šimíček Tomáš 1990 Rožnov p. R.
96 Šimíčková Dominika 1993 Rožnov p. R.
97 Netoličková Lucie 1990 Ostrava
98 Hajkova Michaela 1988 Ostrava
99 Malinowski Radim 1989 Kopřivnice
100 Nedomová Lenka 1992 Příbor (Tým neohrožených žen)
101 Matejova Andrea 1992 Příbor (Tým neohrožených žen)
102 Smetivý Richard 1968 Stritez nad Becvou (SEM-TAM)
103 Smetivý Michal 1993 Rožnov pod Radhoštěm (SEM-TAM)
104 Nohavicová Jana 1960 Zašová (SEM-TAM)
105 Vašek Radomír 1968 Zašová (SEM-TAM)
106 Křenek Lubomír 1987 Zubří (SEM-TAM)
110 Partschová Veronika 1991 Olomouc
111 Vodičková Anna 1994 Ostrava
112 Vránová Eva 1987 Fryčovice
113 Vrána Miroslav 1978 Fryčovice
114 Čaplová Jaroslava 1973 Frýdek-Místek
115 Dořičák Petr 1989 Zubří (Tetřevi)
116 Curusová Zdeňka 1986 Ostrava (Rychlá rota)
117 Bláhová Lenka 1980 Ostrava (Rychlá rota)
118 Pavelková Daška 1986 Ostrava (Rychlá rota)
119 Bláha Tom 2006 Ostrava (Rychlá rota)
120 Bláha Maty 2009 Ostrava (Rychlá rota)
121 Vrbka Martin 1988 Ostrava
122 Drdová Veronika 1988 Petřvald
123 Kotonská Martina 1978 Kopřivnice (Holly´s Team)
124 Zlatý retrívr Holly z Andělské zahrady 2017 -
125 Kotonský Jiří 1984 Kopřivnice (Holly´s Team)
126 Hrdličková Romana 1976 Ostrava
127 Hrdličková Adéla 2003 Ostrava
128 Vašík Martin 2002 Ostrava
129 Vašíková Ivana 1975 Ostrava
130 Motličková Anet 1994 Orlova
131 Šmuk Libor 1980 Orlová
132 Moravcová Kateřina 1994 Fulnek (Lopaťáci)
133 Král Martin 1994 Brno (Lopaťáci)
134 Kapusciaková Petra 1986 Ostrava (Beauty Cundy)
135 Chalupková Stanislava 1988 Ostrava (Beauty Cundy)
136 Mašláňová Mirka 1975 Osíčko
137 Hrabovská Jarmila 1974 Valašské Meziříčí
138 Nepalová Monika 1973 Zašová
139 Preisnerová Renata 1981 Nový Jičín
140 Hrbková Lenka 1990 Nový Jičín
141 Zámorská Pavlína 1976 Valašské Meziříčí
142 Kozelková Lenka 1987 Opava (Úchylácká banda)
143 Vránová Monika 1976 Opava (Úchylácká banda)
144 Křenková Klára 1992 Rožnov pod Radhoštěm (Rožnov pod Radhoštěm)
145 Americký staforšírský teriér Atrey 2017 -
146 Wimmer Ondřej 1995 Rožnov pod Radhoštěm
147 Jack Russel Terier Snoopy; 2017 -
148 Widla Petr 1980 Ostrava (Trestanci z Ostravy!!!)
149 Žabenský Lumír 1977 Ostrava
150 Janečková Radka 1978 Ostrava
151 Bako Martin 1988 Ostrava
152 Randyskova Marketa 1974 Ostrava
153 Zajacová Lucie 1992 Frýdek Místek (Ve formě)
154 Lišková Lucie 1986 Frýdek Místek (Ve formě)
155 Stabravová Aneta 1991 Frýdek Místek (Ve formě)
156 Dyluš Přemysl 1987 Ostrava (Equa bank)
157 Gajdoš Juraj 1990 Hnojník (Prostě MY)
158 Kubínková Radmila 1970 Paskov (Prostě MY)
159 Bittnerová Veronika 1993 Dobrá (Prostě MY)
160 Bednárek Aleš 1989 Sviadnov (Prostě MY)
161 Orság Jiří 1988 Vsetín
162 Hubová Simona 1991 Nový Jičín
163 Cochlarová Kristýnka 2011 Kunčice pod Ondřejníkem
164 Cochlarová Jana 1976 Kunčice pod Ondřejníkem
165 Sekyrová Jitka 1979 Krhová (hasiči)
166 Sekyra Jakub 2007 Krhová (hasiči)
167 Foldyna Tomáš 1973 Kozlovice
168 Šmuk Ondřej 2011 Orlová
169 uru Anna 1973 Ostrava (URU)
170 Uru MACO 1970 Ostrava (URU)
171 Trlík Roman 1974 Frýdlant nad Ostravicí
172 Býmová Lucie 1977 Frýdlant nad Ostravicí
173 Vařeka Zdeněk 1985 Ostrava
174 Titzová Linda 1994 Ostrava
175 Glózová Eva 1977 Ostrava
176 Glóza Václav 2005 Ostrava 8
Celkem přihlášeno na tuto trať: 57
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Vavrlová Nikol Misaki 1998 Opava (Svatá Trojice)
2 Klimovič Pavel 1974 Praha (Vizitkošílenci)
3 Matoušek Jaroslav 1968 Praha (Vizitkošílenci)
4 Krainová Iva 1978 Karviná (Šneci v běhu)
5 Mička Mirek 1970 Dolní Lutyně (Šneci v běhu)
6 Zehnálek Pavel Stanislav 1975 Medlovice u Vyškova
7 Výmarský ohař kříženec Miki 2017 -
8 Průchová Eva 1969 vítkov (dojdem spolu)
9 Rotreklová Janča 1965 Budišov nad Budišovkou (dojdem spolu)
10 Průcha Standa 1968 Vítkov (dojdem spolu)
11 Tomášek Peťa 1980 Vítkov (dojdem spolu)
12 Chládková Bohdana 1976 Pchery
13 Chládek Štěpán 2008 Pchery
14 Chládková Linda 2010 Pchery
15 Krupa Martin 1948 Čeladná
16 Krupová Ludmila 1953 Čeladná
17 Ptáčková Pavla 1981 Kroměříž
18 Taťáková Barbora 1988 Otrokovice
19 Ernestová Saruška 2003 Karviná
20 Ernest Domča 2009 Karviná
21 Ernestová Vlaďka 1982 Karviná (Karviná)
22 Ernest Mirek 1959 Karviná
23 Gufrovič Peter 1976 Rychaltice (GUFÍCI)
24 Jezevčík Guffy 2017 -
25 Jezevčík Ronny 2017 -
26 Jezevčík Yeffrey 2017 -
27 Gufrovičová Iveta 1977 Rychaltice (GUFICI)
28 Klimešová Jana 1974 Náměšť na Hané
29 Klimešová Kateřina 2010 Náměšť na Hané
30 Davidová Renáta 1969 Vřesina
31 Langrová Miroslava 1972 Polanka nad Odrou
32 Krupa Tomáš 1968 Frenštát pod Radhoštěm
33 Kasperová Kristýna 1994 Ostrava
34 Juríček Radoslav 1972 Senica (My little pony)
35 Pítrová Denisa 1995 Veřovice (My little pony)
36 Geryková Kateřina 1992 Veřovice
37 Stohelová Nikola 1990 Ostrava (DogLovers)
38 Kodrle Jane 1992 Ostrava (DogLovers)
39 Kocourek Vaclav 1963 Dětkovice 81 (Dětkovice u Vyškova)
40 Kocourkovå Kamila 1970 Dětkovice 81 (Dětkovice u Vyškova)
41 Australský ovčák Benny 2017 -
42 Wojaczek Martin 1974 Karviná (Wojoci)
43 Wojaczková Renáta 1975 Karviná (Wojoci)
44 Sikora Josef 1977 ostrava
45 Kočí Simona 1973 ostrava
46 Vavrlová Zuzana 1978 Opava (Svatá trojice)
47 Vavrlová Barbora Naomi 1999 Opava (Svatá Trojice)
48 Kuděla Tomáš 1987 Karvina (ToKu87)
49 Sochora Jakub 1987 Chotěbuz (ToKu87)
50 Javorkova Tatiana 1988 Karviná (ToKu87)
51 Ptáčková Kateřina 2006 Otrokovice
52 Koch Petr 1974 Ludgeřovice (Kochači)
53 Kochová Gabriela 1977 Ludgerovice (Kochači)
54 Sochorová Zuzana 1990 Chotěbuz (ToKu87)
55 Jarošová Barbora 1985 Starojická Lhota
56 Dvořák Jan 1977 Zlín
57 Durník Viktor 2004 Kostelany nad Moravou
Celkem přihlášeno na tuto trať: 149
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Rolíšková Vladana 1978 Ostrava - Mariánské Hory
2 Vlková Melanie 1948 Ostrava
3 Řapková Monika 1979 Ostrava
4 Kolder Smutná Lenka 1977 Havířov (Leňulilinka team)
5 Kolder Pavel 1973 Havířov (Leňulilinka team)
6 Malý Pavel 1974 Hranice
7 Malá Markéta 2003 Hranice 1
8 Malá Magdaléna 2009 Hranice
9 Malá Ludmila 1975 Hranice (Hranice)
10 Konderlová Zuzana 1985 Píšť (Píšť)
11 Konderlová Lenka 1960 Píšť (Píšť)
12 Klossová Jana 1962 Koblov (Koblov)
13 Jindřichová Iveta 1972 Ostrava (Ostrava)
14 Toman Lukáš 1976 Kaňovice
15 Voždová Jaňa 1967 Kojetín (Voždíci)
16 Vožda Ondra 1988 Kojetín (Voždíci)
17 Gardavský Zbyňa 1990 Kojetín (Gazdíci)
18 Voždová Tera 1991 Kojetín (Voždíci)
19 Mraz Miloslav 1981 Trojanovice (FrostMENi)
20 MRÁZ Maxmilián 2010 Trojanovice (FrostMENi)
21 Kolůchová Eliška 2005 Babice (FrostMENi)
22 Kolůchová Eliška 1977 Babice (FrostMENi)
23 Mrázová Hana 1981 Trojanovice (FrostMENi)
24 Kolůch Petr 1977 Babice (FrostMENi)
25 Kolůch Filip 2010 Babice (FrostMENi)
26 Nogova Kristýna 1987 Frydek-Mistek (Snad dojdem)
27 Noga Lukáš 1982 Frydek-Mistek (Snad dojdem)
28 Gonek Tomáš 1972 Kunčičky u Bašky (Snad dojdem)
29 Gonkova Lucie 1976 Kunčičky u Bašky (Snad dojdem)
30 Zezulková Jaroslava 1966 Ostrava
31 Rudolová Lenka 1962 Ostrava - Moravská Ostrava
32 Ostrožná Mirka 1989 Ostrava
33 Joneková Zdenka 1968 Ostrava
34 Ptáčková Pavla 1975 Nejdek (Nejdečáci)
35 Ptáčková Pavla 1993 Heřmánky
36 Nakládal Marek 1972 Čechovice
37 Neuvirtová Iva 1983 Ostrava
38 Holain Tomáš 1983 Ostrava
39 Pavlíková Jitka 1975 Bílovec (Bílovecké čiperky)
40 Titzová Hana 1989 Frýdek-Místek
41 Suk Daniel 1980 Praha
42 HONEK David 1970 ČELADNÁ (JENOM.CZ)
43 HONKOVÁ ANEŽKA 2008 ČELADNÁ (JENOM.CZ)
44 HONKOVÁ KAROLÍNKA 2011 ČELADNÁ (JENOM.CZ)
45 Honková Olga 1979 Čeladná (JENOM.cz)
46 Čáliková Markéta 1993 Dolní Lutyně (RAKETY)
47 Čáliková Šárka 1971 Dolní Lutyně (RAKETY)
48 Čáliková Žaneta 1993 Dolní Lutyně (RAKETY)
49 Zmudová Soňa 1991 Bohumín (RAKETY)
50 Szelongová Dominika 1997 Dolní Lutyně (RAKETY)
51 Lisová Stanislava 1988 Dolní Lutyně (RAKETY)
52 Lisová Renáta 1965 Karviná - Nové Město (RAKETY)
53 Šustíková Markéta 1998 orlová (RAKETY)
54 Šindar David 1990 Dolní Lutyně (RAKETY)
55 Bartek Adam 1993 Ostrava
56 Bartková Anna 2007 Ostrava
57 Hanusková Darča 1994 Karviná (RAKETY)
58 Lazecká Dagmar 1957 Bílovec
59 Gajdošíková Zdeňka 1967 Rychvald (DenZde Ryčmond (Rychvald))
60 Gajdošíková Denisa 1988 Rychvald (DenZde Ryčmond (Rychvald))
61 David Miroslav 1972 Nový Jičín
62 Vranová Lucie 1973 Nový Jičín
63 David Vladimír 1946 Nový Jičín (Nový Jičín)
64 Šindlerová Ivana 1969 Bílovec (Bílovecké čiperky)
65 Chamrádová Monika 1982 Poruba (4 z tanku a pes)
66 Barabašová Petra 1975 Ostrava (4 z tanku a pes)
67 Barabašová Anna 2008 Ostrava (4 z tanku a pes)
68 Lobozová Alžběta 2008 Ostrava (4 z tanku a pes)
69 Schubertová Zdenka 1960 Bílovec
70 Kaňková Terezka 2009 Karviná
71 Kaňková Dorotka 2011 Karviná
72 Sobolová Zuzka 1987 Karviná
73 Jurek Josef 1953 Kopřivnice
74 Koníčková Pavla 1988 Přerov (Koníci)
75 Koníček Milan 2012 Přerov (Koníci)
76 Ďatková Karolína 1966 Frenštát p. R. (Jdu s Vaškem a Paprikou)
77 Ďatka Václav 1962 Frenštát p. R. (Borelie na cestě)
78 Pustějovská Patricie 1979 Frenštát p. R. (Jdu s Vaškem a Karolinou)
79 Brzezinová Jiřina 1980 Frýdlant nad Ostravicí (Beskydský holky)
80 Martinátová Elena 1972 Frýdek - Místek (Beskydský holky)
81 Šebíková Iveta 1968 Horní Tošanovice (Beskydský holky)
82 Chamrád Matěj 2008 Ostrava - Poruba (4 z tanku a pes)
83 wiacková simona 1974 Čavisov, Ostrava (4 z tanku a pes)
84 Holaň Matěj 2007 Čavisov, Ostrava (4 z tanku a pes)
85 Holubová Lenka 1966 Čavisov (4 z tanku a pes)
86 Szymiczek Max 2007 Čavisov (4 z tanku a pes)
87 Hruškovská Iveta 1967 Štramberk (Hrušky)
88 Hruškovský Radim 1964 Štramberk (Hrušky)
89 Urbanová Markéta 1989 Stonava (Couravé kozy)
90 Kmecová Michaela 1992 Havířov - Podlesí (Couravé kozy)
91 Keprtová Markéta 1992 Ostrava (Couravé kozy)
92 Mačkalová Marie 1986 Ostrava (Couravé kozy)
93 Lotter Martin 1967 Albrechtice (ZLOBR team)
94 Brzósková Lucie 1981 Albrechtice (ZLOBR team)
95 Sokol Petr 1965 Jihlava
96 Czerneková Marta 1966 Jihlava (Tu jde Prajz)
97 BARAN JIŘÍ 1988 Frenštát pod Radhoštěm (Fotokroužek)
98 Rašková Šárka 1975 Frenštát p.R.
99 Mitáš Jiří 1976 Zubří
100 Janíková Helena 1982 Vigantice
101 Bambušková Lenka 1976 Ostrava (Krilen)
102 Bambušková Kristýna 2008 Ostrava (Krilen)
103 Školeková Zuzana 1985 Trojanovice (Sestřičky na vandru)
104 Mikesková Tereza 1986 Trojanovice (Sestřičky na vandru)
105 Macíčková Jana 1976 Rožnov pod Radhoštěm
106 Macíčková Julie 2011 Rožnov pod Radhoštěm
107 Macíček Daniel 2008 Rožnov pod Radhoštěm
108 Zonková Petra 1989 Opava (Opava)
109 Crhonek Jan 1986 Frýdek-Místek
110 Hudková Šárka 1990 Kopřivnice
111 Vyroubalová Lenka 1975 Klimkovice
112 Gajdečková Tereza 2002 Opava
113 Šimková Vendula 1988 Vsetín (Holky Šimkovy)
114 Šimková Marie 1957 Vsetín (Holky Šimkovy)
115 Procházková Kateřina 1981 Vsetín (Holky Šimkovy)
116 Hevessy Marian 1974 Ostrava (Tuláci)
117 Bušfyová Silvia 1974 Frýdek-Místek (Tuláci)
118 Pačesová Stanislava 1968 Ostrava (Tuláci)
119 Hruškovský Radek 1988 Štramberk
120 Loflerová Kristýna 1993 Štramberk
121 Bártek Ondřej 1987 Rožnov pod Radhoštěm (bartasek)
122 Cahlíková Ivana 1989 Valašské Meziříčí
123 Mroček Jaroslav 1994 Valašská Bystřice
124 Pončíková Kristýna 1990 Lhota u Vsetína
125 Fojtů Jaromír 1985 Vsetín
126 Franz Vojta 1992 Ostrava (Koníci)
127 Kula Radim 1992 Frenštát p. R.
128 Čápová Monika 1992 Frenštát p. R.
129 Dobiášová Leona 1988 Frýdek-Místek (Valeas Blog)
130 Dobiáš Václav 1985 Frýdek-Místek (Valeas Blog)
131 Heczko Michal 1981 Havirov-Mesto
132 Kohutová Monika 1983 Havířov
133 Raszka Zdenda 1975 Polanka nad Odrou (Polanka nad Odrou)
134 Raszková Karin 1977 Polanka nad Odrou (Polanka nad Odrou)
135 Vyroubal Dominik 2003 Klimkovice
136 Gajdečková Kateřina 1976 Opava
137 Verner Ondřej 2010 Kopřivnice
138 Mišová Dagmar 1983 Kopřivnice
139 Jurča Antonín 1965 Rožnov pod Radhoštěm
140 Baselová Katka 1965 Frenštát pod Radhoštěm
141 Basel Karel 1967 Frenštát pod Radhoštěm
142 Nejedlý Radek 1982 Zubří (Lišáci :-))
143 Nejedlá Radmila 2010 Zubří (Lišáci :-))
144 Nejedlá Natálka 2010 Zubří (Lišáci :-))
145 Vaníčková Katka 1976 Krásné Pole
146 Kupčuliaková Veronika 1996 Varín
147 Bednář Stanislav 1955 Krásné Pole
148 Vaníček Karel 1975 Krásné Pole
149 Molčák Vlastimil 1987 Opava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 108
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Hlaváčová Patricie 1991 Frenštát p.R. (Hlaváčovic holky)
2 Tořová Libuše 1977 Ostrava (Klííd)
3 Goldová Majka 1964 Valašské Meziříčí
4 Laverová Olga 1980 Valašské Meziříčí
5 Adamíková Vlaďka 1966 Uherský Ostroh (Brno)
6 Červenka Jiři 2009 Praha
7 Svoboda Lukáš 1982 Olomouc
8 Sekanina Jan 1983 Praha
9 Zajíčková Klára 1990 Ostrava
10 Krupa Jaromír 1947 Havířov-Podlesí (Havířov)
11 Krupová Jana 1949 Havířov
12 Muchová Šárka 1970 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
13 Muchová Markéta 2005 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
14 Mucha Jan 2010 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
15 Kimák Jiří 1965 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
16 Janásková Alena 1976 Ostrava (AAAA)
17 Thomanková Alexandra 1974 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
18 Kimáková Monika 1965 Petřkovice (Prajzaci na vyleče)
19 Janásek Aleš 1972 Ostrava (AAAA)
20 Rečková Klaudie 1970 Frenštát pod Radhoštěm (Motýlí víly)
21 Hrušková Kateřina 1989 Kopřivnice
22 Hruška Filip 2017 Kopřivnice
23 Krstevová Dáša 1956 Kopřivnice (Zahradnictví Krstevič)
24 Bednář Filip 2010 Pardubice (Bez Šaomi ani krok)
25 Doležalová Zuzana 1966 Opava (Opava)
26 Urbanská Jana 1970 Opava (Opava)
27 Vidomus Zdeňek 1949 Nový Jičín (Nový Jičín)
28 Vidomus Radek 1976 Nový Jičín (Nový Jičín)
29 Bjačková Iveta 1986 Lichnov (Maminy on the trek)
30 Lesák Michal 1991 Ostrava
31 Vernerová Zuzana 1992 Ostrava
32 Lesáková Jana 1969 Dětřichov nad Bystřicí
33 Lesák Jiří 1969 Dětřichov nad Bystřicí
34 Malinová Kristýna 1997 Ostrava-Zábřeh (Maminy on the trek)
35 Hruzíková Tereza 1992 Ostrava (Buchtičkův gang)
36 Kuchta Pavel 1983 Ostrava (Buchtičkův gang)
37 Vlachová Irena 1970 Pržno (Buchtičkův gang)
38 Šofer Filip 2011 Ostrava
39 Šofrová Lucie 1989 Ostrava
40 Vašenka Václav 2009 Frýdek-Místek (Beskydští Pacoši)
41 Vašenková Vendula 2012 Frýdek-Místek (Beskydští Pacoši)
42 Vráblová Jana 1962 Frýdek-Místek
43 Špetíková Miroslava 1979 Odry
44 Geryk Pavel 2078 Fulnek
45 Gerykova Nela 2009 Odry
46 Geryk Tomaš 2007 Odry
47 Kohut David 2006 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
48 Kohutová Jiřina 1977 Bílovec (Labuťáci Bílovec)
49 Talpová Michaela 1992 Hutisko-Solanec
50 Talpa Filip 2013 Hutisko-Solanec
51 Talpa Marek 2014 Hutisko-Solanec
52 Audy Jakub 1987 Ostrava (Audy family)
53 Audy Marek 2014 Ostrava (Audy family)
54 Audy Karolína 2017 Ostrava (Audy family)
55 Audy Markéta 1987 Ostrava (Audy family)
56 Vodička Zdeněk 1985 Zlín (ČerVo)
57 Vodička Eliášek 2017 Zlín (ČerVo)
58 Čermak Pastorková Livie 1990 Osíčko (ČerVo)
59 Čermak Peťas 1992 Osíčko (ČerVo)
60 Svák Nicky 2010 Osíčko (ČerVo)
61 Čermak Dori 2015 Osíčko (ČerVo)
62 Čermak Vili 2016 Osíčko (ČerVo)
63 Vodičková Magdalena 1985 Zlín (ČerVo)
64 Malinowská Kristýna 1989 Kopřivnice
65 Foltýnová Renáta 1965 Kopřivnice
66 Večerková Lucie 1994 Kopřivnice (Večerkovi)
67 Večerková Simona 1991 Kopřivnice (Večerkovi)
68 Večerková Marie 1970 Kopřivnice (Večerkovi)
69 Večerek Petr 1969 Kopřivnice (Večerkovi)
70 Steinerová Michaela 1978 Rožnov pod Radhoštěm (Běldovi)
71 Bělíková Ludmila 1958 Vigantice (Běldovi)
72 Bělíková Hanička 2018 Rožnov pod Radhoštěm 1
73 Čadová Lenka 1978 Ostrava (Klííd)
74 Kvassayová Adéla 1998 Ostrava
75 Kvassayová Alena 1965 Ostrava
76 Kostolný Lukáš 1989 Ostrava (Kostíci)
77 Kostolná Denisa 1990 Ostrava (Kostíci)
78 Kostolný Alexandr 2014 Ostrava (Kostíci)
79 Barglová Taťána 1971 Havířov-Šumbark (Knihovní moli)
80 Dandová Nikola 1993 Klimkovice (Knihovní moli)
81 Stiborová Beáta 2007 Ostrava (Ůžasňovi)
82 Stibor Tomáš 2004 Ostrava (Ůžasňovi)
83 Kantor Vítězslav 1999 Mílikov (#narameknacestach)
84 Martynek Marek 1993 Milíkov (#narameknacestach)
85 Kantor René 1972 Milíkov (#narameknacestach)
86 Kuffová Patricie 1995 Třinec (#narameknacestach)
87 Kuffa Lukáš 2000 Třinec (#narameknacestach)
88 Hendrychová Gabriela 1972 Opava
89 Sirná Veronika 1977 Opava
90 Mošová Lenka 1980 Raduň
91 Martens Soňa 1986 Ostrava (Kočárky na vrcholy)
92 Martens David 2018 Ostrava (Kočárky na vrcholy)
93 Janečková Iveta 1991 Praha
94 Ševčíková Petra 1990 Stará Ves Nad Ondřejnicí (Dinosauřici :-))
95 Svoboda Maik 2015 Stará Ves Nad Ondřejnicí (Dinosauřici :-))
96 Svoboda Swen 2019 Stará Ves Nad Ondřejnicí (Dinosauřici :-))
97 Svoboda Honza 1986 Ostrava (Dinosauřici :-))
98 Martina Alice 1989 Ova
99 Choleva Iza 2017 -
100 Mikulenkova Ivona 1975 Roznov Pod Radhostem
101 Švec Jakub 2011 Roznov Pod Radhostem
102 Neradilová Barča 1981 Prusinovice (ČerVo)
103 Neradil Petr 1979 Prusinovice (ČerVo)
104 Neradilová Eni 2011 Prusinovice (ČerVo)
105 Neradilová Kaili 2015 Prusinovice (ČerVo)
106 Voborný Richard 1977 Dražovice
107 VOBORNÁ Dita 1976 Dražovice
108 Australský ovčák Rosalee 2017 -
Celkem přihlášeno na tuto trať: 168
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Kristen Pavel 1984 Mikolajice (Kristenčata)
2 Kristen Markéta 1987 Mikolajice (Kristenčata)
3 Kristen Táďa 2010 Mikolajice (Kristenčata)
4 Kristen Samik 2013 Mikolajice (Kristenčata)
5 Legerská Zdeňka 1971 Frýdek-Místek
6 Brázdová Kateřina 1990 Stonava
7 Kypús Matyáš Ján 2018 Stonava
8 Klímková Michaela 1982 Opava (aktivní maminka)
9 Klímek Ondřej 2013 Opava (KELÍMCI)
10 Kraus Miroslav 1964 Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
11 Kahánek Adámek 1972 Vlčovice
12 Beňo Radek 1969 Praha (Barranďák)
13 Pašová Helena 1959 Duchcov
14 Paš Antonin 1956 Duchcov
15 Pašová Zuzka 2007 Duchcov
16 Soukupová Eva 2008 Duchcov
17 Žilková Petra 1978 Rožnov pod Radhoštěm (Žilky)
18 Žilková Klára 2008 Rožnov pod Radhoštěm (Žilky)
19 Žilková Hana 2010 Rožnov pod Radhoštěm (Žilky)
20 Žilka Stanislav 2017 Rožnov pod Radhoštěm (Žilky)
21 Pavlíčková Eliška 1987 Bystřice nad Pernštejnem
22 Zobačová Zobačová 1972 Praha 10,Hostivař
23 Himl Honza 2009 Praha 10,Hostivař
24 Sloupenská Dana 1966 Dlouhá Loučka (Odrostenky)
25 německý špic Ema 2017 -
26 Schindlerová Iveta 1971 Uničov (Odrostenky)
27 Yorksir Willy 2017 -
28 Hrózová Jana 1960 Bohuňovice (Odrostenky)
29 Navrátilová Jana 1983 Lipník nad Bečvou
30 Navrátil Roman 1977 Lipník nad Bečvou
31 Červenková Jiřina 1973 Praha 10,Hostivař
32 Svobodová Markéta 1988 Olomouc
33 Sekaninová Lenka 1985 Praha
34 Caletková Ivana 1968 Uničov (Odrostenky)
35 americký bezsrstý terér Kika 2017 -
36 Sešínová Hana 1960 Mladá Boleslav (KČT Chlum)
37 Cahlík Štěpán 1978 Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
38 Cahlík Tadeáš 1978 Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
39 Kuzněcovová Marie 1960 Jirkov
40 Havlíček Petr 1975 Blansko
41 Škabrahová Eva 1987 Blansko
42 Havlíček Ondřej 2015 Blansko
43 Havlíček Vojtěch 2017 Blansko
44 Matůšů Pavla 1989 Hranice (Hranice)
45 Matůšů Daneček 2019 Hranice (Hranice)
46 Matůšů Jakub 1987 Hranice (Hranice)
47 Rušajová Romana 1970 Ostrava (Ostrava)
48 Rušaj Jan 2005 Ostrava
49 Vašků Natálie 2001 Hvozdná
50 Slováčková Tereza 1999 Hvozdná
51 Mičková Denisa 1993 Frýdek-Místek (Mývalové)
52 Jursová Aneta 1990 Frýdek-Místek (Mývalové)
53 Křižák Filip 2001 Frýdek-Místek (Mývalové)
54 Jursa Petr 1991 Frýdek-Místek (Mývalové)
55 Sasinová Lucie 1988 Ostrava - Proskovice (DinoSauer team)
56 Drastichová Renáta 1993 Ostrava (Mokřinka)
57 Drastich Jiří 1985 Ostrava (Mokřinka)
58 Drastich Mikuláš 2018 Ostrava (Mokřinka)
59 Šodkova Petra 1977 Ostrava (Bokolobka)
60 Grulich Petr 1973 Vítkov (BOKOLOBKA!!!)
61 Balcárková Lucie 1988 Příbor (JackieDaniels)
62 Balcárek Pavel 1987 Příbor (JackieDaniels)
63 Novák Zbyněk 1979 Rožnov pod Radhoštěm (GAZ Team)
64 Janíková Alžběta 1992 Rožnov pod Radhoštěm (GAZ Team)
65 Novák Gabriel 2017 Rožnov pod Radhoštěm (GAZ Team)
66 Šindelářová Veronika 1987 Olomouc
67 Nevrlý Miroslav 1984 Olomouc
68 Závodná Nelinka 1990 Kozlovice
69 Kalincová Vendulka 1994 Příbor
70 Kříženec Fíbí 2017 Příbor (Tlapičky)
71 Kříženec Míša 2017 Příbor (Tlapičky)
72 Baroňová Lůca 1993 Příbor (Tlapičky)
73 Sýkorová Pavlína 1970 Ostrava
74 Ligocká Dorinka 2015 Ostrava
75 Sýkora Aleš 1967 Ostrava
76 Vítek Michal 1988 Vratimov (Raubíři)
77 Vítková Viktorie 2018 Vratimov (Raubíři)
78 Oslislová Kristýna 1998 Ostrava (Raubíři)
79 Nosálková Eliška 1987 Valašské Meziříčí
80 Nosálková Sofie 2014 Valašské Meziříčí
81 Hopanová Klára 1990 Kvasice (Quasky)
82 Robová Iva 1991 Kvasice (Quasky)
83 Francouzský buldoček Ronny 2017 -
84 Grulichová Lenka 2005 Vítkov (BOKOLOBKA!!!)
85 Babica Kristián 2004 Hovězí
86 Babica Tomáš 2011 Hovězí
87 Gregová Zuzana 1986 Ostrava (Janíkov team)
88 Grega Ján 1984 Ostrava (Janíkov team)
89 Grega Janík 2018 Ostrava (Janíkov team)
90 Bílková Markéta 1983 Huštěnovice
91 Mišák Vašík 2014 Huštěnovice
92 Mišáková Anička 2016 Huštěnovice
93 Salajková Radka 1990 Ostrava (Janíkov team)
94 Fašánoková Mája 1987 Ostrava (Janíkov team)
95 Nedabylkova Ondra & Kristýna & Kryštůfek 1990 Ostrava Poruba (Rodinka na tripu)
96 Popp Šefi Štěpi 2018 Slatina (Poppíci)
97 Bažanowská Barbora 1991 Slatina (Slaninky)
98 Tomková Lucie 1988 Ostrava (Odláci)
99 Vrzala Vladimír 2014 Frýdek Místek (Odláci)
100 Vrzalová Alžběta 2016 Ostrava (Odláci)
101 Marková Pavla 1986 Valašské Meziříčí
102 Korytář Milan 1984 Valašské Meziříčí
103 Gřes Jiří 1981 Kopřivnice
104 Ptašková Jana 1990 Ostrava
105 Mazurová Petra 1983 Ostrava
106 Fialová Andrea 1992 Hradec nad Moravicí
107 Beinhauer Jan 1994 Opava
108 Valová Petra 1982 Fryčovice
109 Orlíková Lucie 1988 Ostrava-Zábřeh (Orlíci letí)
110 Orlík Jakub 1984 Ostrava-Zábřeh (Orlíci letí)
111 Pospíšilová Jana 1988 Olomouc (Cairo)
112 Pospíšilová Saša 1958 Olomouc (Cairo)
113 Židek Michal 2017 Frenstat pod radhostem
114 Židkova Veronika 1998 Frenstat pod radhostem (Kopřivnice)
115 Jurajdová Petra 1989 Vidče (Jurajdovic)
116 Jurajda Radek 1987 Vidče (Jurajdovic)
117 Jurajdová Eliška 2015 Vidče (Jurajdovic)
118 Jurajdová Anička 2017 Vidče (Jurajdovic)
119 Stařičná Kateřina 1995 Dolní Lutyně
120 Stařičná Denisa 1974 Dolní Lutyně
121 Hořínková Rozálie 2019 Dolní Lutyně
122 Fusková Magdaléna 1993 Havířov (Fusíci)
123 Ševít Matyáš 2019 Havířov (Fusíci)
124 Fusková Zdeňka 1972 Havířov (Fusíci)
125 Kundlovic Klára, Tobiáš, Robin 1993 Štramberk (Kundlovci)
126 Branecká Veronika 1991 Ostrava
127 Svoboda Jiří 2005 Ostrava
128 Hanus Marek 1996 Bystřice nad Pernštejnem
129 Nováková Ivana 1990 Dolní Domaslavice
130 Vall Patrik 2016 Ostrava
131 Novák Karel 1962 Dolni Domaslavice
132 Vall Natálie 2019 Ostrava
133 Bigasova Luciš 1980 Krásná
134 Jurajdová Sandra 1991 rožnov pod radhoštěm
135 Vinklárek Tomáš 1984 rožnov pod radhoštěm
136 Pokorná Jaroslava 1954 Praha
137 Pokorná Adélka 2005 Praha
138 Cermanová Kamila 1995 Rožnov pod Radhoštěm (Kočárky na vrcholy)
139 Dosedelova Petra 1978 Prostejov
140 Skoda Miroslav 1977 Prostejov
141 Walder Martin 1983 Rychvald (Lázenští šviháci)
142 Walderová Eva 1983 Rychvald (Lázenští šviháci)
143 Walder Michael 2015 Rychvald (Lázenští šviháci)
144 Walder Daniel 2010 Rychvald (Lázenští šviháci)
145 Kenšová Marika 1974 Rychvald (Lázenští šviháci)
146 Vaňhová Šárka 1974 Čáslav
147 Klímek Vojtěch 2018 Opava (KELÍMCI)
148 Walder Patrik 2002 Vratimov
149 Walder Rostislav 1976 Vratimov
150 Walder Jakub 2008 Vratimov
151 Černinová Kateřina 1989 ostrava
152 Petrová Kája 1996 Žermanice
153 Hubová Zdeňka 1987 Stary Jicin, Janovice (PINK)
154 Svoboda Tomáš 1978 Šumperk (MOTÝLCI)
155 Hubová Hanička 2013 Stary Jicin, Janovice (MOTÝLCI)
156 Hubová Klárka 2019 Stary Jicin, Janovice (MOTÝLCI)
159 Pazdera Jakub 1984 Ostrava (Legáčci)
160 Pazdera David 2012 Ostrava (Legáčci)
161 Pazdera Michael 2015 Ostrava (Legáčci)
162 Pazderová Lenka 1986 Ostrava (Legáčci)
163 Kotas Tomáš 1987 Ostrava (Kotasovi)
164 Kotasová Martina 1989 Ostrava (Kotasovi)
165 Bariš Dušan 1985 Kopřivnice
166 Barišová Julinka 2014 Kopřivnice
167 Tomanec Dušan 1985 Jablůnka
168 Tomancová Jana 1992 Jablůnka
169 Kříženec Albert 2017 -
170 Urbanová Karolína 1983 Ostrava
Celkem přihlášeno na tuto trať: 10
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Šubertová Helena 1994 Ostrava (BO KOLOBKA!!!)
2 Mihalíková Marťoš 1977 Studénka (BO Kolobka !!!)
3 Friedrich Lukáš 1968 Litoměřice
4 Macháček Tomáš 1975 Frýdek - Místek (Fachstav)
5 Urbancová Peťka 1981 Ostrava (BO KOLOBKA!!!)
6 Plucha Tomáš 1990 Karviná (Kolobrnďáci)
7 Servus Daniel 1976 Ostrava (BO KOLOBKA)
8 Smetana Robert 1972 Rožnov pod Radhoštěm
9 Smetanová Radka 1969 Rožnov p. R.
10 Šuba Martin 1974 Orlová (Machřenka FneALCO)
Celkem přihlášeno na tuto trať: 56
start. číslo jméno ročník město (klub)
1 Tomanovicsová Lenka 1988 Ostrava - Poruba (Beskydští pacoši)
2 Moravcová Alžběta 1980 Hlučín (Beskydští pacoši)
3 Bernat Jan 1972 Hlučín (Beskydští pacoši)
4 Neplech Jura 1979 Ostrava Poruba (Beskydšti pacoši)
5 Hanc Petr 1995 Karvina (Beskydští pacoši)
6 Babiszová Zdenka 1992 Frýdek-Místek (Beskydští Pacoši)
7 Mališ Petr 1976 Frýdek-Místek (Beskydští Pacoši)
8 Mališ Daniel 2016 Frýdek-Místek (Beskydští Pacoši)
9 Španihel David 1998 Ostrava (Beskydští Pacoši)
10 Mozola Michal 1974 Havířov (Beskydští Pacoši)
11 Kovářová Renáta 1971 Nový Jičín (Beskydští pacoši)
12 Dvorská Liba 1968 Jeseník nad Odrou (Beskydští pacoši)
13 Flaszová Filipková Petra 1980 Třinec (Beskydští pacoši)
14 Český fousek Bejlís 2017 Třinec (Beskydští Pacoši)
15 Dudzik Davit 1979 Orlová - Lutyně (Beskydští Pacoši)
16 Ilka Pupendo 1996 Havirov (Beskydští pacoši)
17 Grünbergerová Simona 1979 Vratimov-Horní Datyně (DRYM TYM)
18 Grünbergerová Eliška 2006 Vratimov-Horní Datyně (DRYM TYM - líheň)
19 Spáčilová Veronika 1976 Ostrava
20 Spáčilová Daniela 2007 Ostrava-Zábřeh (DRYM TYM - líheň)
21 Spáčilová Klára 2003 Ostrava-Zábřeh (DRYM TYM - líheň)
22 Grünberger Jakub 1978 Vratimov-Horní Datyně (DRYM TYM)
23 Hašková Jiřina 1972 Karviná (Beskydští pacoši)
24 Tesařová Ivana 1966 Karviná
25 Foldyna Eduard 1990 Frýdek- Místek (Beskydští pacoši)
26 Kusin Vojtěch 1993 Ostrava (Beskydští pacoši)
27 Husky/Reachbag Scotty 2017 -
28 Sobková Kateřina 1964 Markvartovice (DRYM TYM)
29 Krátká Nikol 2007 Vratimov-Horní Datyně (DRYM TYM - líheň)
30 Krátká Simona 1974 Horní datyně
31 Skopalová Kamila 1975 Ostrava
32 Skopalová Lucie 1999 Ostrava
33 Hrib Radim 1988 Ostrava (Beskydští Pacoši)
34 Pacošbull Tetřev 2017 -
35 Adámek Miroslav 1992 Havířov (Beskydští pacoši)
36 Chorzempová Eva 1975 Ostrava (Beskydští pacoši)
37 Rokošová Renáta 1975 Ostrava-Polanka (Beskydští Pacoši)
38 Jašková Kateřina 1992 Jablůnka nad Bečvou (KykLop)
39 Žižková Tereza 1992 Příbor (KykLop)
40 Vráblová Veronika 1988 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
41 Merta Jaroslav 1974 Hranice
42 Horinek Jiri 1986 Dolní Lutyně (Beskydští Pacoši)
43 Urbanová Denisa 1974 Ostrava (Beskydští Pacoši)
44 Cieslak Denis 2010 Ostrava (Beskydští Pacoši)
45 Michlik Martin 1979 Štáblovice (Beskydsti Pacosi)
46 Pacošký Bojový pes Amy 2017 -
47 Freisler Pavel 1976 Ostrava (Beskydští Pacoši)
48 Raszka Miroslav 1990 Český Těšín (Beskydští pacoši)
49 Nováková Marcela 1977 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
50 Novák Radek 1973 Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
51 Fernerova Leona 2000 Hranice na Moravě
52 Zámorský Bronislav 1998 Valašské Meziříčí
53 Tesař Pavla 1988 Hodonice
54 Tesař Jaroslav 1988 Hodonice
55 Svrczková Barbora 1972 Frýdek-Místek (Beskydští pacoši)
56 Čečotka Jakub 1997 Bordovice (Beskydští Pacoši)