Jedná se o 11-jamkové golfové hřiště, které je situováno v malebném prostředí rodiště Leoše Janáčka, pod Hukvaldským hradem. Hřiště se rozprostírá na 16 hektarech pozemku.

Zdejší hřiště projektoval renomovaný golfový architekt Jiří Velden. Svou koncepcí je vhodné jak pro začínající, tak pro pokročilé golfisty.

Hřiště bylo v roce 2013 znormováno pro úpravu HCP status aEGA a má normu i pro nejmenší děti do devíti let.

V roce 2018 bylo hřiště rozšířeno a volná hra je možná na 11 popřípadě 22 jamkách, turnaje se hrají ve 3 variantách, par 62, par 64, par 68.

Zavlažováno je všech 11 greenů a odpališť. Útulná klubovna má kapacitu 26 míst ve vnitřní části a 25 míst na otevřené terase. Součástí klubovny je malý golf shop, kde hráči najdou vše potřebné pro hru, a půjčovnu holí, setů, golfových vozíků a bugin.

Pokročilí hráči i začátečníci mohou využít služeb klubových cvičitelů. V průběhu celé sezóny jsou na hřišti pořádány pravidelné otevřené víkendové turnaje. Klub čítá cca 250 členů.

V období letních prázdnin jsou zde pořádány dva turnusy příměstských golfových táborů. Vítanou možností je také ubytování ve 100 metrů vzdáleném penzionu Roubenka.