Starobělské Lurdy - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Starobělské Lurdy

Propozice

závody započítané do poháru

# datum název Výsledky
1. 08.11.2015 1. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
2. 13.11.2016 2. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
3. 12.11.2017 3. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
4. 11.11.2018 4. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
5. 10.11.2019 5. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
6. 08.11.2020 6. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
7. 14.11.2021 7. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
8. 13.11.2022 8. Starobělské Lurdy
Kat.: Pohlaví:
# jméno ročník body celkem
1 2 3 4 5 6 7 8
1. Causidis Marek 1991 308 319 320 320
2. Vlach Martin 1991 289 289
3. Wita Jan 2005 269 285 285
4. Stoszek Jan 1976 267 275 275
5. Kusin Vojtěch 1993 270 270
6. Pleva David 2001 271 269 269
7. Vlach Jiří 1979 194 239 258 265 269 269
8. Zlatovský Jan 1988 222 253 262 267 267
9. Janeček Tomáš 1991 238 266 266
10. Hošek Václav 1987 265 265
11. Ďurica Michal 1989 264 264
12. Řezáč Martin 1982 172 264 264
13. Hoskovec Lukáš 1996 263 263
14. Kováčech Martin 2001 263 263
15. Mlečko Marek 2000 263 263
16. Holek Tomáš 1989 243 263 262 262
17. Škapa Marek 1971 223 256 270 262 262
18. Skalička Vojtěch 2003 171 226 249 261 261
19. Novák Václav 1987 249 264 260 260
20. Čech Adam 1996 231 248 258 258
21. Káňa Radek 2001 272 258 258
22. Symerský Lukáš 1998 258 258
23. Karola Martin 1986 257 257
24. Londa Jiří 1989 149 186 219 257 257
25. Rodák Marek 1990 229 245 252 256 256
26. Stoszek Jan 1976 167 201 250 256 256
27. Vitásek Tomáš 1975 256 256
28. Revenda Daniel 1979 227 245 255 255
29. Schmidt Denis 1982 235 254 254
30. Lach Tomáš 1978 69 220 251 253 253
31. Prachař Matouš 2000 212 253 253
32. Šafařík Jakub 1987 241 252 252
33. Sládek Ondřej 1993 252 252
34. Holman Aleš 1990 250 250
35. Karas Ivan 1988 249 249
36. Vlček Radim 1984 249 249
37. Chemčuk Miroslav 1977 248 248
38. Filgas Jan 1973 246 246
39. Vyhňák Mikuláš 2001 221 246 246
40. Bohm Tomaš 2004 244 244
41. Lukács Miroslav 1976 243 248 244 244
42. Ručka Martin 2000 201 252 64 295 244 244
43. Vícha Daniel 1989 244 244
44. Axman Marek 1985 214 243 243
45. Bielan Lukáš 1992 243 243
46. Pesch Martin 1976 242 242
47. Ryboř Marek 1995 242 242
48. Vrzala Matouš 1994 227 277 302 314 317 242 242
49. Dresler Jakub 1988 230 241 241
50. Klímek Tomáš 1987 240 240
51. Kubat Roman 1989 209 142 240 240
52. Sněhota Matyáš 2007 233 240 240
53. Mlýnek Jiří David 2002 121 212 239 239
54. Bartusek Tomáš 1986 120 126 231 238 238
55. Ondryáš Petr 1980 238 238
56. Tobola Alexandr 2005 197 209 238 238
57. Vojtíšek Zdenek 1973 238 238
58. Neuwirth Alexandr 1955 237 237
59. Onderka Arnošt 1992 228 248 237 237
60. Dršťák Vlastimil 1970 176 220 226 236 236
61. Dzik Tomáš 2000 215 242 236 236
62. Kořený Lukáš 1993 236 236
63. Křenek Jaromír 1970 236 236
64. Mareš Václav 1985 236 236
65. Štepán Vojtěch 2007 235 235
66. Šuhaj Josef 1981 223 235 235
67. Poledník Michal 1989 197 252 271 298 234 234
68. Salawa Jiří 1967 44 187 225 233 233
69. Szotkowsky Robert 1983 233 233
70. Filip Tomáš 1973 182 207 213 232 232
71. Gawlas Tomáš 1984 232 232
72. solich josef 2004 112 243 232 232
73. Vyskočil Lukáš 1985 186 226 234 232 232
74. Zháněl Ivo 1992 180 235 232 232
75. Walder Patrik 2002 140 231 231
76. Bučík Jaromír 1957 230 230
77. Chovanec David 2001 203 230 230
78. Molata Ondřej 1976 230 230
79. Dominik Ondřej 1977 229 229
80. Kubín Martin 1990 186 211 229 229
81. Grebeň David 1986 208 228 228
82. Michalík Aleš 1983 209 228 228
83. Piegrzym Petr 1993 227 227
84. Studenský Miroslav 1987 227 227
85. Tomčík Petr 1974 184 214 227 227
86. Vonšík Lukáš 1982 179 212 227 227
87. Darda Petr 1970 226 226
88. Palatinus Petr 1976 216 226 226
89. Boček Lukáš 1988 225 225
90. Imrich Martin 1993 225 225
91. Kovalčík Petr 2009 225 225
92. Mokroš Miroslav 1988 251 225 225
93. Pechlát Ctibor 1976 164 218 230 216 224 224
94. Vank Michal 1972 206 224 224
95. Böhm Jaroslav 1977 222 222
96. Kubánek Pavel 1968 222 222
97. Vícha Petr 1980 222 222
98. Foldyna Eduard 1990 221 221
99. Sadlek Tomáš 1992 144 219 220 220
100. Škop František 1987 219 220 220
Nalezené položky: 798 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další > | Poslední »

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Atletika Humpolec Kam až mě nohy donesou
BK Ludgeřovice Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec