Termínovka / Výsledky - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Termínovka / Výsledky

01.09.2020 (úterý)
Hraběnka Cup - Ráječko - Petrovice Ráječko - Petrovice (penzion U hraběnky) 6,7 km  
 
02.09.2020 (středa)
Běh Anny - Marie Praha 6,6 km  
Běh na Kuňku Pardubice 11 km  
Běh na senovou Šumperk 4 km    
 
04.09.2020 (pátek)
Mezinárodní večerní běh Bruntálem Bruntál 10 km  
Běh na Vysoký kámen Jihlava, Nový Pávov 10,4 km  
 
05.09.2020 (sobota)
Kosířské žiganec Drahanovice 10 km
Hrabovský půlmaraton, čtvrtmaraton Ostrava- Hrabová 21,1 km 10,5 km    
Běh na 2 míle, Zlín – Příluky Prům. zóna Příluky , Zlín 3,2 km  
Běh Broumovskými stěnami Pěkov 25 km
Lupenický půlmaraton a 12 km Lupenice 21,1 km    
ZKUS MARATON KUKS HOSPITAL KUKS 62 km
Noční běh Holešov Holešov 10 km
Kralický půlmaraton Dolní Morava, Hotel VISTA 21,1 km  
Abertamský kros Abertamy 8,34 km
Hory Bory Mosty u Jablunkova 330 km  
Monacký cross-country maratón Slatiňany 42,2 km  
Luďkův běh Brno 4,5 Km
Kuřimská hora Kuřim 5,8 km  
 
06.09.2020 (neděle)
Horský běh do vrchu Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch Jablonné nad Orlicí 10,1 km
FUN&RUN Praha 5 km, 10 km
Klimkovický trail - Běh pro Ládíka Jermana Klimkovice 6 km, 16 km  
Běh 2 míle Olomouc Olomouc 3,2 km  
Boskovické běhy Boskovice 12,5 km
Běh o 106 ročník 2020 – !Nový Termín! Jáchymov - Klínovec 6 km
Silniční běh Meziměstím Meziměstí 10 km
 
08.09.2020 (úterý)
Hraběnka cup, Skalní mlýn – Macocha Blansko Skalní mlýn 4,8 km  
Rokelská roklinka Rokle 8000 m  
 
09.09.2020 (středa)
S kopečka do kopečka Olomouc Svatý kopeček 7,8 km  
Kros Oty Pachmanna Praha - Krčský les 4,4 km  
Studénecká pětka: Memoriál Jarka "Kida" Kuncka Studénka 2 km, 5 km, 12 km  
Vyškovská míle a Běh naděje Vyškov 1,6 km  
Triexpert Cup – Pisárky Brno- Pisárky 6 km
Okolo Lováku Šumperk 7,36 km
Malá cena Kunětické devítky Ráby 9 km  
 
10.09.2020 (čtvrtek)
Běh pro zdraví Karviná 3 km  
Horský půlmaraton a silniční běh Rajnochovice Rajnochovice 21 km    
Podzimní běh Bažantnicí Duchcov 5,94 km  
Charitativní závod – Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové Praha 10 km
 
11.09.2020 (pátek)
Přespolní běh v Řásné Řásná u Telče 9,6 km
 
12.09.2020 (sobota)
2. Švihák rožnovský
online registrace
Rožnov pod Radhoštěm 14 tras od 7 km do 66 km
Blanenská desítka Blansko 10 km  
Kladenský maratón Kladno 42,195 km  
Běh s Klokanem Olomouc-Hejčín 9 km  
Běh Poodřím Hladké Životice 6 km, 12 km, 24 km  
Běh na Kokšín Spálené Poříčí 19 km
NN Night Run 2020 - Praha Praha 5 km, 10 km  
Běh pro Paměť národa Hradec Králové - Biřička 5 km, 10 km, 1,5 km  
Polanský charitativní běh Polanka nad Odrou 10 km, 2,7 km, 400 m, 800 m  
Běh pro Paměť národa Praha 5 km, 10 km
Běh pro Paměť národa Olomouc 1 km, 5 km, 10 km, štafeta 4 x 2,5 km
Běh pro Paměť národa Jablonec nad Nisou 5 km, 10 km
Běh pro Paměť národa Rejčkov 5 km
Běh pro Paměť národa České Budějovice 5 km, 10 km, štafeta 4 x 2500m
Gladiator Race/RUN Český ráj Branžež 4+ km - 20+ překážek
Trmická desítka za Přemyslem Oráčem Trmice 10 km  
Uničovská Maratonka Uničov 1,15 km
Rainbow Run Ostrava Ostrava-Dolní Vítkovice, Industriální park 5 km
7 pohoří Jizerské hory Nové Město pod Smrkem 26 km
Běh Chuchelnou Chuchelná 15 km
 
13.09.2020 (neděle)
Běh pro Paměť národa Třebíč 5 km, 10 km, 1,5 km
Běh na Petřínskou rozhlednu Praha 3100m + 299 schodů
Eleven půlmaraton Český ráj Branžež, Český ráj 21 km, 11 km
Běh Praha 11 Praha 11 21 km, 11 km, 5 km
Inov-8 Brdský kros Řevnice 15 km, 10 km, 5 km
Běh na Emu Ostrava - Slezská Ostrava 9,1 km
Loučansky Mlénsky kolo Loučany 8 km
Jihlavský půlmaraton Jihlava 21,1 km
Plzeňský kardioběh Plzeň-Roudná, Luční 43 10 km
 
15.09.2020 (úterý)
Hraběnka Cup, Horní Lhota – Petrovice Horní Lhota 5,7 km
 
16.09.2020 (středa)
Geofyzikální běh Praha 4 6 km, 3 km  
T-Mobile Olympijský běh - Veltrusy Veltrusy 5 km, 10 km
T-Mobile Olympijský běh, Zlín Zlín 5 km
Kros AZ Ekothermu Šumperk 8,28 km
 
17.09.2020 (čtvrtek)
Noční běh pro Světlušku Ostrava Ostrava- Dolní Vítkovice 4 km
 
18.09.2020 (pátek)
Valašské kilo Valašské Meziříčí 100 km
 
19.09.2020 (sobota)
Rotavské pahorky Rotava 10 km    
Litovelská nealkoholická čtrnáctka Litovel 14 km  
Běh rodným krajem Emila Zátopka Kopřivnice - Rožnov pod Radhoštěm (cíl) 22,3 km  
Saar Challenge - SHORT Hlinsko v Čechách 21 km  
Saar Challenge - HALF Hlinsko v Čechách 44 km  
Saar Challenge - LONG Hlinsko v Čechách 70 km  
Běh pro paměť národa Brno 5 km, 10 km
Běh pro Paměť národa Uherské Hradiště 10 km, 5 km, 2 km
Běh pro Paměť národa Plzeň 5 km, 10 km, štafeta 5 x 1000m
MICHALRUN Ostrava - Michálkovice 7,8 km  
Běh pro Paměť národa Plzeň Plzeň 10 km, 5 kn, 1 km
PRAHA: RUNGO běh přes ty tydýty Praha - Újezd 10 km
Hrusický dobroběh Hrusice 2 km, 5 km, 13 km
Mladé Běchovice Praha - Běchovice 1,3 km
Partyzánská 20 Radějov 36 km
Šumická Bota Šumice 20 km
Běh Moravským krasem Sloup v Moravském krasu 12,2 km  
 
20.09.2020 (neděle)
UltraCzech 515 - run Hněvice / Račice 100 km
UltraCzech 515 - run Hněvice / Račice 42,2 km
UltraCzech 515 - run Hněvice / Račice 21,1 Km
Hvězdná desítka Praha 6 10 km  
Ledeč Run 2020 Ledeč nad Sázavou 6 km, 12 km
Kladrubská pětka Kladruby u Stříbra 5 km
Ostrava!!! City Marathon Ostrava 42,2 km  
Veřejný běh kolem komína Modelu Opava 11,2 km
Burčáková šestka Dolní Bojanovice 6 km
 
22.09.2020 (úterý)
Tučapská desítka Tučapy 10,4 km
 
23.09.2020 (středa)
Kros obchodní akademie Šumperk 4,9 km
 
26.09.2020 (sobota)
Běh kolem Moravy Olomouc 10 km  
Podzimní RUNdál Ostrava - Bělský les 5 km
Havlíčkobrodský půlmaraton Havlíčkův Brod 21,1 km
Běh Velké Skály Děčín 10,8 km 6,8 km  
City Cross Run & Walk Česká Lípa Česká Lípa 21,1 km
Syrovínský běh Velkou Moravou Syrovín 50 km
SALOMON Ještěd SkyRace® + Trail – MČR ve Skyrace Ski areál Ještěd 24,5 km
Plesenský půlmaraton Plesná 21,1 km
Podzimní běh Heřmanův Městec Heřmanův Městec 10 km
Mělnický vinařský běh Mělník, ul. Rybářství 10 km
Běh Velké Skály Děčín 10,8 km
Výběh skokanského můstku – Vertikální Horečky Frenštát pod Radhoštěm, skokanský můstek 0,24 km
 
27.09.2020 (neděle)
Škodafit půlmaraton Plzeň 21,097 km
Skalenská desítka Skalná 10 km
Heřmanická osmička Horní Heřmanice 8 km
 
28.09.2020 (pondělí)
Šternberský ½maraton Šternberk 21,1 km; 10 km; 1,5 km
Gočárovy schody Hradec Králové 5 km
Běh Terezským údolím Náměšť na Hané 7,1 km  
Biatlonový závod svobody Zubří 4 km
Běh novojičínskym parkem Nový Jičín 5,5 km
Svatováclavský běh-Memoriál A. Plcha Blažovice 11 km
Jihlava – Třešť Třešť 14,6 km
Chrudimská vinařská desítka Chrudim 10 km
 
30.09.2020 (středa)
Běh pro Paměť národa Ústí nad Labem 1 km, 5 km, 10 km
Pivní míle Praha Praha, Veleslavín 1609 m

Sledujte BezvaBĚH

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Atletika Humpolec Kam až mě nohy donesou
Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec