Termínovka / Výsledky - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Termínovka / Výsledky

03.08.2019 (sobota)
6h Run Free Prostějov 6h    
Sahara race Krňovice 6 km, 12 km  
Tábor Triathlon Festival Tábor 5 km
 
04.08.2019 (neděle)
Běh Václava Drboly Moravské Budějovice 10 km  
 
07.08.2019 (středa)
Rasokros Praha - Krč 7,5km, 2,5km  
 
08.08.2019 (čtvrtek)
5. Běh pro zdraví Karviná 3. km
 
10.08.2019 (sobota)
Běhej lesy Bílá Bílá 11 km, 19 km  
NN Night Run a Avon běh za zdravá prsa Most 2019 Most 1200 m, 2 km, 5 km, 10 km
INOV-8 Hostýnská osma Rajnochovice, okr. Kroměříž 68 km  
Epic Race - Legion Weight Kokava Línia / SK 6 km, 7 km
Běh Praotce Čecha Krabčice 6 km
Na Dědkovskou! Měřínský kros Měřín 13 km  
Pivní míle Hranice Hranice 1,609 m
Slatinická sedmička Slatinice 7 km  
Pivní míle Hranice Hranice, okres Přerov 1,6 km
 
11.08.2019 (neděle)
Gladiator Race / RUN PARDUBICE Pardubice 4 km  
Běh údolím řeky Bělé Pobřeží 10 km  
Žebrácká pětadvacítka Žebrák 25 km
 
13.08.2019 (úterý)
Krčský kros Praha 4 km
 
14.08.2019 (středa)
Běh lesem u Doubravy Třemošnice 8, 55 km
 
15.08.2019 (čtvrtek)
Běh Smetánkou Praha - Hrdlořezy 3,5 km
 
17.08.2019 (sobota)
Jesenický maraton (JESENÍKY) Ramzová 42 km
Jesenický půlmaraton (PŮLJESENÍKY) Červenohorské sedlo 22 km
Klamošský lesní kros Klamoš u Chlumce n.Cidlinou 10 km, 5 km  
Kovářská Run-Ran II. Kovářská 10 km
Běh oborou Mniší 10 km
Mizuno Trail Running Cup - Lipenský půlmaraton Lipno nad Vltavou 21 km
Barvám neutečeš Pardubice 5 km
Veltrubská desítka Veltruby 10 km
 
18.08.2019 (neděle)
Běh pro Střížák Ústí nad Labem 8,2 km
Tyršův běh na Sokol Malá Skala 2 km
Běh Olbramicemi Olbramice 4 km, 16 km
 
21.08.2019 (středa)
Krčský lomcovák Praha - Krč 5 km
 
22.08.2019 (čtvrtek)
Stříbrská hodinovka Stříbro 1h
 
24.08.2019 (sobota)
Běh na Svatý Hostýn Bystřice pod Hostýnem 5 km
RunTour Olomouc Olomouc 500 m, 1 km, 3 km, 5 km, 10 km
Běžecký mítink – Bohuňovice (BOHUŇOVICE) hřiště TJ Sokol Bohuňovice 12,2 km
Smejkalovky pomáhají Praha 9 km
Běh Písečnou Písečná 7,2 km
Kácovský běh Kácov (Posázaví) 19,3 km
Vertikální horečky Frenštát pod Radhoštěm 0,24 km
Urban Challenge - Ostrava Ostrava 5 km
Malý svratecký maraton Vír 32 km
Kozojedská desítka Nítkovice 10,5 km
 
25.08.2019 (neděle)
Memoriál Jana Fryce Neratovice 10 km
Český kros Teplice léto Teplice 3 km, 9 km, 21 km
Podlesácká desítka (PODLESÍ) Podlesí- Grygov 10 km
Goral marathon Hrčava 50 km, 26 km, 6 km, 50 km MTB
Slopenská desítka Slopné u Luhačovic 10 km
Kokořínské roklinky Mšeno 29 km
Mšenská 50 Mšeno 50 km
Běh Teplickými skalami Teplice nad Metují 11 km
Craft Team Running Lipno nad Vltavou Lipno nad Vltavou 21 km
 
27.08.2019 (úterý)
Žvahov- Dívčí hrady- Ivův běh Praha 5 - Žvahov 3,7 km
 
29.08.2019 (čtvrtek)
Běh Modřanskou roklí - Memorilál Zdeňka Buriana Praha 12 - Modřany 4 km
 
30.08.2019 (pátek)
Night Gladiator race Josefov Jaroměř, Josefov 3 km
Renault – Kilpi Beskydská sedmička Frenštát pod Radhoštěm 95 km
Alejemi v Kněžicích Kněžice 9,3 km
 
31.08.2019 (sobota)
Gladiator race Josefov Jaroměř, Josefov 8 km
Běhej lesy Jizerská Bedřichov v Jizerských horách 12 km, 23 km, 50 km
Výprachtice - Buková hora Výprachtice 7 km
Neon Run powered by ČEPS Praha 5 km
Gigathlon Czech Republic 2019 Račice 16 km, 11 km
Chomutovský půlmaraton Chomutov 21 km
Líbeznický koloběh Líbeznice 10 km

Sledujte BezvaBĚH

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Kam až mě nohy donesou
Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec