Dvojstart si švihnul o víkendu Drahomír Randa ze Stěžer u Hradce Králové. V sobotu vyhrál půlmaraton v Srchu u Pardubic v pěkném čase na lesní trati pod 1:18 hodiny. O dvacet čtyři hodin později už stál na startu Podzimního běhu HaKi Runu v Hradci Králové u rybníku Biřička, kde se běžel šestikilometrový lesní okruh.

A jak je u Drahomíra na hradeckých akcích obvyklé vyhrál rozdílem třídy – 19:48 minuty a bezkonkurenční prvenství nad 45 let, náskok v kategorii na druhého měl dokonce přes šest minut. Druhý byl nejlepší mladík Ondřej Petiška za 22:18. Kategorii mladší veteránů 35 – 44 let vyhrál Václav Modrý z Račic nad Trotinou za 23:07. Nejstarším účastníkem závodu, ale neuzavírajíc výsledkovou listinu, byl domácí Čestmír Vít (78 let) – 48:00.

V ženách běžela nejrychleji vítězka do 34 let Lucie Ludvíková z BK Náchod za 23:08. Veteránské kategorie vyhrály Veronika Dvořáková 25:52 a Radka Nováková 30:58.

Ředitelka závodu Kristýna Králová mohla být spojena nejen s průběhem akce, před závodem dospělých se uskutečnily i soutěžení běhy dětí, ale i běžecky sama se sebou, protože si vyzkoušela bedničku na sobotním Nočním běhu Horními Ředicemi.