Ze včerejšího závodu se nejvíce radoval Václav Bitala z Lašského běžeckého klubu, který proběhl cílem v čase 33:36. Na druhém místě doběhl Jakub Ambros z MK Kopřivnice (34:10) a jako třetí skončil veterán Rosťa Kolich z BK SAK Karviná (35:52).

Ženskou kategorii ovládla Petra Pastorová (MK Seitl Ostrava), která zvítězila v čase 39:31. Pro druhé místo si doběhla Ivana Zbořilová (Baláž Extreme Team) před Andreou Krstevovou z Lašského běžeckého klubu.

Závod v Hukvaldské oboře na Novojičínsku se konal již po třinácté. Trať vede po asfaltové silnici krásnou zvlněnou krajinou a její délka je 10 kilometrů. Start závodu je v malé obci Mniší s obrátkou na pátém kilometru u pomníku Lišky Bystroušky v Hukvaldské oboře. BezvaBĚH.cz tento závod všem doporučuje :-)