Jubilejní 25. ročník Týnišťské desítky patřil závodníkům Iscarexu Česká Třebová.

V soutěži mužů vyhrál Filip Záveský. S ním běžel první třetinu závodu Lukáš Gdula. Pak ho čekalo vítěze velké sólo. Druhé místo nakonec v závěru závodu vybojoval nejlepší veterán běhu Leoš Pelouch z Chotěboře před Gdulou.

V soutěži žen porazila pravidelnou vítězku Taťánu Metelkovou z Hradce Králové Adéla Stránská. Třetí byla Marta Fenclová z AC Pardubice a čtvrtá Gajdorusová z Chotěboře.

Páté místo patřilo třetí ženě kategorie 35 – 44 lete Denisce Kozákové, první Metelková a druhá Fenclová v kategorii, z Hradce Králové. Její oddílová kolegyně ze Svitav Anna Krátká byla celkově devátá a nejlepší nad 45 let. Šestá doběhla další mladá veteránka – Terezka Tobišková z Atletiky Žamberk