Zimní běžecká liga pořádaná TJ Maratonstav každoročně od listopadu do března dalšího roku skončila posledním závodem „Běh kolem Vízmburku“.

V letošním ročníku čekalo na závodníky při každém závodě jiné počasí, sníh, mráz, bláto, jarní počasí. To vše se střídalo snad s každým závodem.

Potěšitelný je počet startujících. 11 závodů se zúčastnilo 1084 závodníků z celého Královehradeckého, Pardubického, Libereckého kraje, což činí 99 závodníků na jeden závod.

Všechny kategorie byly velmi dobře obsazeny, rozptyl závodníků od předškolních dětí po nejstaršího účastníka Jiřího Soukupa, který ročník 1927.

V hlavní kategorii zvítězil Miroslav Duch a v kategorii žen Martina Uvízlová. Všechny výsledky jsou na www.maratonstav.cz