Termínovka / Výsledky - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Termínovka / Výsledky

01.04.2018 (neděle)
Velikonoční běh v Liberci Liberec 6,1 km
Masaryk Run Brno 10,442 km  
Běh na 2 míle Bratislava 2 míle (3,2 km)  
Běh na 2 míle Olomouc 2 míle (3,2 km)  
Velikonoční 12minutovka Havířov 12 minutovka  
Velikonoční běh Františkovy Lázně 3,8 km  
Běh městem Jarmily Kratochvílové Golčův Jeníkov 15 km  
Velikonoční běh Tovačov 7,5 km  
MČR v bosopředbíhání Praha 6 ? km  
Čendův běh v Petrově Petrov u Prahy 12 km, 6 km
Rožmitál - Březnice Rožmitál p. Tř. 10 km  
Velikonoční dobročinný běh Hluboká nad Vltavou 10 km, 5,5 km  
Lipanská stezka Kouřim 11,1 km, 4,7 km  
RaidLight hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton Tisá 45 km, 22,5 km, 15 km, 7,5 km
Gladiator Race / RUN HK Hradec Králové 4 km
 
02.04.2018 (pondělí)
Milovická míle Milovice 5,4 km, 1,6 km
 
03.04.2018 (úterý)
Krčský lomcovák Praha - Krč 5 km  
 
04.04.2018 (středa)
Vítkovská desítka Praha 3 10 km, 5 km  
1. Pekelný kilometr Česká Třebová 1 km
Štafetová míle Hrabová 6x1609 m
Běh do kopce Stříbro 4,5 km  
Běh okolo Zámečku Plzeň - Radčice 6 km, 4 km  
Kros gymnázia Šumperk 6,43 km  
BĚKODO (Běháme kolem Doubravky) Teplice-Doubravka 4 km  
Běh na Červený kámen Kopřivnice 1,670 km / 161 m
Kondiční běh na Kuňku Pardubice 10,3 km
O kolečko víc III. Brno 4 km  
 
05.04.2018 (čtvrtek)
Běh SABZO v Ďáblickém háji Praha 5,6 km, 2,8 km  
 
06.04.2018 (pátek)
Běh Výstavištěm Flora Olomouc Smetanovy Sady, Olomouc 10 km  
 
07.04.2018 (sobota)
Běh na Červeňák Dobroměřice u Loun 1,5 km  
Velká Morava Mikulčice 10 km  
Běh na 2 míle Zlín 2 míle (3,2 km)  
Sportisimo 1/2Maraton Praha Praha 21,1 km, štafety
Běh kolem Holého vrchu - NOMINAL kros půlmaraton Jívoví 21,1 km    
Bujanovské koláčové běhy Bujanov 15,4 km  
Běh Hrádkem Hrádek 8 km, 3 km  
Hranická dvacítka Hranice 20 km, 10 km, 4,6 km  
2 míle s úsměvem Praha, Stromovka 2 míle  
Jarní kros Okolo Dračí studánky Malíkovice 6 km  
Craft Rungo razovitý běh Ostrava 7,8 km
Mělnický Maraton míru Mělník 42,2 km
Novoveský přespolák Ostrožská Nová Ves 6 km  
Křimická osma a dětská dvojka Plzeň 8 km, 2 km
Pochod a běh J. A. Komenského Bílovec 22,5 km, 12 km  
Jarní běh Bílovice nad Svitavou 7 km  
Běh Štěpánkou Mladá Boleslav 8,4 km  
Běh Koutem na Šumavě Kout 5 km, 3 km  
Obřanský kros Brno 5,5 km  
Safariběh s ČSOB Dvůr Král.n.L. 10 km, 5 km, 2 km
Jarní běh Dražovkou Hořovice 8 km
Běh cyklostezkou Světlá nad Sázavou 5 km  
Kroměřížský 1/4 a 1/2 půlmaraton
online registrace
Kroměříž 21,1km    
Krušnohorský lesní půlmaraton Dubí u Teplic 21 km, 10 km, 5 km
 
08.04.2018 (neděle)
Běh údolím říčky Setiny
online registrace
Pustá Polom 12,8 km  
Jaroměřský kros Jaroměř - Josefov 10 km
Přespolní běh nad Modřanskou roklí Praha 12 10 km, 6 km  
ČSOB Bratislava marathon Bratislava 42,2 km, 21,1 km, štafety
Běh Bezručovým údolím Chomutov 15 km  
Charitativní běh Gymnázia Frýdlant Frýdlant 5 km
Běh lipovou alejí - Nymburská desítka Nymburk 10 km  
Jarní Dubická Dubice 9 km
Běh Papratnou Frenštát pod Radhoštěm 5 km  
Horský maraton - trail run Trhové Sviny, Benešov nad Černou 32 km, 14 km
Jarní kros Česká Lípa - Sosnová 9 km, 5,4 km
Běh Korunou za korunu Nové Město na Moravě 3,2 km  
Běh Babiččiným údolím Česká Skalice - Ratibořice 6,4 km  
Hořická osmička Hořice u Blanska 8 km
Radonický běh Radonice u Prahy 6 km, 3 km    
Jarní běh zámeckým parkem v Krásném Dvoře - memoriál Jaroslava Štůly Krásný Dvůr 6,5 km a kratší
Běh Prokopským údolím Praha 5, Hlubočepy 6330 m    
 
09.04.2018 (pondělí)
Juniorský maraton Pardubice 10 x 4,2km
 
10.04.2018 (úterý)
Juniorský maraton Plzeň 10 x 4,2km
Krčský kros Praha 4 km  
 
11.04.2018 (středa)
Juniorský maraton Karlovy Vary 10 x 4,2km
Trojka TiSu na dráze Frýdek-Místek 3000 m  
Jarní hodinovka Pardubice 1 hodina  
Na honěnou Šumperk 9,2 km  
Kunětická devítka Ráby 9 km, 4,5 km  
Memoriál Josefa Šťulíka Lidice 2,7 km, 1,9 km  
 
12.04.2018 (čtvrtek)
Juniorský maraton České Budějovice 10 x 4,2km
Běh lesoparkem Praha, Hostivař 7 km, 3,5 km  
Noční běh pro Světlušku Praha 4,5 km, 2,5 km
Běh Čertovou roklí Brno 7,5 km, 5 km    
1. Běh pro zdraví Karviná 3 km  
 
13.04.2018 (pátek)
Juniorský maraton Liberec 10 x 4,2km
1. Zemská míle Lanškroun 1 míle
Jarní běh Pávov Jihlava Pávov 8,7 km
Podještědská hodinovka Jablonné v Podještědí 1 hodina, 12 minut  
 
14.04.2018 (sobota)
INOV-8 Běh do Řitky Řevnice 8,5 km, 14 km
Beh Šaštínskými bormi Šaštín Stráže 17,2 km, 4,2 km
Česká Pojišťovna Runtour České Budějovice České Budějovice 5 km, 10 km
NN Night Run 2018 - Ostrava Ostrava 10 km, 5 km
360 Challenge Praha Praha 6 km
Krušnej seběh Nové Hamry 15,5 km    
Novostrašecký běh Nové Strašecí 6 km
Běhej lesy Lednice Lednice 13 km
Furčiansky maratón Furča-Košice 42,2 km
Zzkus maraton Kuks Kuks 10 km, 21 km, 42 km, 65 km
Zlínská lesní hodinovka Zlín 1 hod.
Vranský lesní běh Vrané nad Vltavou 8,6 km, 4,3 km
Alisy běh trojzemím Hrádek nad Nisou, 10 km, 5 km
Dehtářská 10° Pelhřimov - Dehtáře 10 km
NEKONÁ SE!!! Běh Dolním Újezdem Dolní Újezd u Litomyšle 14 km
Cena Tolštejnského panství a memoriál Milana Krupky Jiřetín pod Jedlovou 6 km / 340m  
Brdská stezka Mníšek pod Brdy 118 km, 49 km
Pardubický vinařský půlmaraton - Mistrovství ČR mužů a žen v půlmaratonu Pardubice 21,1 km
Hanácký půlmaraton Olomouc 21,1 km  
Velká cena Gustava Peši Praha - Dolní Chabry 4,5 km
Veřovská desítka Veřovice 10 km  
Běh O pohár století Pacov 5,5 km  
Skalická desítka Skalice nad Svitavou 9,8 km
Bělská pětka Bělá nad Radbůzou 5 km
Jarní běh pro zdraví a Běh stomatologů Dobříš 8,4 km  
Ještěd SkyRace®2017 Liberec 24,5 km
Aprílová půlka - Starobydžovská půlka Starý Bydžov 21,1 km, 10 km        
Jarní bahno - Čankov Karovy Vary 6,5 km  
Rokycanský kros Rokycany 5,8 km  
Sušický horský běh Sušice 22 km        
Karvinský Aquatlon Karviná 5 km
Jarní běh lipovou alejí Jičín 6 km  
Jarní stodůlecký kros Praha 13 9,6 km  
Běháme pro druhé Chlumec nad Cidlinou 10 km, 5 km  
 
15.04.2018 (neděle)
Střížovické štafety Ústí nad Labem 16,8 km (tj. 4 x 4,2 km)
Cena města Chřibská v běhu do vrchu Chřibská - Studenec 6,1 km / 397 m  
Přespolní běh Cvikováčku Sloup v Čechách 9,5 km, 3,2 km
Bolatická 20 Bolatice 20 km, 10 km
Žatecký půlmaraton a 10 km Žatec 21,1 km, 10 km
"Kdo uteče, vyhraje" Varnsdorf 4,2 km - 120 m
Husínský kros Tajanov u Klatov 10,5 km, 7 km
Jablonecký běh "Do pohody" Jablonec nad Nisou 10 km, 3,3km
7 Kuřimských kopečků Kuřim 25 km  
Běh metropole MČ Praha 8 Praha 8 6 km
Indiánský běh ve Wilsoňáku Brno 3,5 km, 7 km
 
16.04.2018 (pondělí)
Juniorský maraton Brno 10 x 4,2km
 
17.04.2018 (úterý)
Juniorský maraton Zlín 10 x 4,2km
Jakubův lesní běh Důlňákem Vratimov 7,8 km
Běh Čimickým hájem Praha 5,6 km, 2,8 km  
Běžecký Rock Machine Hradecký pohár Hradec Králové 8 km
 
18.04.2018 (středa)
Juniorský maraton Olomouc 10 x 4,2km
Parkový běh Loučná nad Desnou 7,6 km
BĚKODO (Běháme kolem Doubravky) Teplice-Doubravka 4 km
Kunětická devítka Ráby 9 km, 4,5 km
Běh na Svatý Kopeček Samotišky 6,4 km
Kondiční 12minutovka + 800m Praha 12 min., 800m
 
19.04.2018 (čtvrtek)
Juniorský maraton Ostrava 10 x 4,2km
Komořany - Čihadlo Praha 12 - Komořany 5 km/180 m  
Jarní kros na Kváďáku Děčín 5,5 km
Noční běh pro Světlušku Brno 5 km, 2,5 km
 
20.04.2018 (pátek)
Okolo Trpaslíka - Hybrálec Hybrálec 10 km
Jarní pětka na dráze Blansko 5000 m
Behu na Vrchrieku Vysoká nad Kysucou 5,3 km / 430 m
 
21.04.2018 (sobota)
Polanský charitativní běh Polanka nad Odrou 10 km, 2,7 km, 400 m
Krajský půlmaraton Plzeňského kraje Plzeň 21,1 km, 9,59 km, 5,85 km, štafeta 4x5,85 km
Běh osvobození Vacenovic Vacenovice 6 km, 4 km
Drsný kros okolo Štuperka Chotíkov 6 km
Žákovský běh Bakovem Bakov nad Jizerou 1,5 km
Běh na Mědník Klášterec nad Ohří 8,57 km
NoMen Run Nové Město na Moravě 88 km
Proběhni.se Praha 6 km, 11 km
Lear Vyškovský benefiční běh Vyškov 9 km  
Běh pro Zoo Praha Praha 10 km, 5 km
Heller Mácha Lake Cross country run Doksy 14 km
Běh Javorkou Česká Třebová 6 km
VC Krkonoš – Horní Maršov – Pomezní boudy Horní Maršov 13,6 km / 540 m
Bakovský půlmaraton Bakov nad Jizerou 21,1 km
Děčín Run Fest Děčín 21 km
Halahoj Třebíčský půlmaraton Třebíč 21,1 km, 11,5 km
Běh kolem Dyje Břeclav 5 km
Pro Autis Soblahov 10 km, 5 km
Charitativní běh s Plamínkem Naděje Ústí nad Labem 1 km, 5 km, 10 km
Štěpánovský trhák Trhový Štěpánov 5,5 km
Strančický běh Strančice 10 km, 5 km
Charitativní běh pro Rebeku Pardubice 9 km, 4 km
MirRunCup Miroslav 10,6 km, 5,1 km
Pyšelský kopeček Pyšely 21 km, 10,5 km
Charitativní běžecký závod Od nevidim do nevidim Stříbrná Skalice 12 km, 5,5 km, 1 km
Night trail run Kroměříž Kroměříž 5 km
Nížkovský běh u koupaliště Nížkov 5,1 km
URBAN Challenge Praha 9 5 km
Hruboskalský půlmaraton Sedmihorky 21,1 km
Jarní běh severem Brno - Lesná 5,5 km
Běh mufloní stezkou Katovice 7 km, 5 km, 3 km
Běh Šternberským parkem Šternberk 5 km, 3,2 km
 
22.04.2018 (neděle)
Jarní půlmaraton 2018 Hradec Králové 10,5 km, 21 km
Silniční běh na 25 km Kolem Hluboké Hluboká nad Vltavou 25 km
Sokolovská hodinovka Sokolov 1 hodina, 12 min.
Jarní LSD Pozořice 9 km
Újezdský duatlon Praha - Újezd nad Lesy 3-24-2 km, ženy 3-12-1 km
Kolín - Velký Osek - Kolín, MČR veteránů Kolín 21,1 km
Craft Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka Brno 21,1 km, 10 km
Nymburský půlmaraton Nymburk 21,1 km
Nymburská čtvrtka Nymburk 10 km
Lázeňský běh Lázně Toušeň 8,4 km, 4,2 km
Jarní běh Ďáblickým hájem Praha 8, Kobylisy 4 km
Běžecký kros Skalka Praha 5 6 km
Běh Škarmanem Domažlice 5,1 km ,3,4 km
Těšínský Fortuna běh Český Těšín 10 km
Běh Novým Lískovcem Brno, Nový Lískove 7,4 km
Jarní půlmaraton Rychnov nad Kněžnou 21 km, 10,5 km
 
23.04.2018 (pondělí)
Juniorský maraton - Praha Praha 10 x 4,2km
Juniorský maraton - středočeský kraj Praha 10 x 4,2km
 
24.04.2018 (úterý)
Juniorský maraton Ústí nad Labem 10 x 4,2km
Běžecká tour - Plzeň Plzeň 10 km, 5 km
Jardův kopec Praha 6, V Šáreckém údolí 2,1 km
Jarní běh Olympu Praha 7 5,5 km, 3,9 km
 
25.04.2018 (středa)
Juniorský maraton Hradec Králové 10 x 4,2km
Loap pražská běžecká tour Praha 10 km, 5 km
339. Malá cena Monaka Slatiňany 10 km
Pardubická devítka Pardubice 9 km
Běh na Krásném Krásné 9,37 km
BĚKODO (Běháme kolem Doubravky) Teplice-Doubravka 4 km
Běh na rozhlednu Bílá hora Kopřivnice 2 km / 197 m
Triexpert Cup - pětka Brno 5000 m
Liberecká pětka Liberec / Vratislavice nad Nisou 5 km, 10 km
 
26.04.2018 (čtvrtek)
Juniorský maraton Jihlava 10 x 4,2km
Krčská 10 Praha 10,5 km, 3,3 km
Kateřinský běh Hrabovou Hrabová 5 km
Noční běh pro Světlušku Olomouc 6 km, 3 km
 
27.04.2018 (pátek)
Běh na Rozálku Žamberk 900 m
Pelhřimovský běh s Poutníkem Pelhřimov 10,2 km, 5,2 km
 
28.04.2018 (sobota)
Jablonická desiatka - Memoriál Felixa Rímeša Jablonica 10 km, 4 km
Běh Přerovským luhem Přerov 12 km
NN Night Run 2018 - Hradec Králové Hradec Králové 10 km, 5 km
9999m Slatina 9,999 m
Ultramaraton Konopiště Konopiště 12 hodin
Brnišťský půlmaraton Brniště 21,1 km
Běh Semicemi Semice 10 km
Bělkovický kros Bělkovice-Lašťany 9 km, 6,5 km
Nutrilove Brnišťský půlmaraton Brniště 21,1 km, 10,55 km
Den cesty Veselí nad Lužnicí 24 hod.
POŠUK - Pošemberský ultra kros Český Brod 16,5 km
Vysocký krosový půlmaraton Vysoká u Holic 21,6 km
Běh Chotěšovem Chotěšov 5,65 km
Svitavský stýpl Svitavy 3000m př.
KTRC Trail Ostrava Ostrava 10 km, 5 km
Přeštická desítka Plzeň 10 km
Komenského půlka Uherský Brod 21,1 km, 10 km
Běh na rozhlednu Veselý vrch Chotilsko - Prostřední Lhota 5,3 km
Orlice Cup Choceň 14,5 km
 
29.04.2018 (neděle)
Ježník Run 17/18 Krnov 4,2 km
Hroznatův běh Hroznětín 17 km, 5,5 km
O Krušovický soudek Stochov 20 km
Podvihorlatský maratón Michalovce 42,2 km
Memoriál Quido Štepánka Jablonné nad Orlicí 10,5 km
Štěpánkovická 12 Štěpánkovice 12 km
Štědrákovský půlmaraton Štědrákova Lhota 21,1 km
 
30.04.2018 (pondělí)
Noční běhy Chebskem Plesná 5 km

Sledujte BezvaBĚH

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Kam až mě nohy donesou
Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec