Termínovka / Výsledky - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Termínovka / Výsledky

01.07.2017 (sobota)
Národný beh gen. M.R. Štefanika Brezová pod Bradlom 14,5 km  
Lulečská šestka - Memoriál Mgr. Lenky Hoferové Nemojany 6 km  
Běh na 2 míle Zlín 2 míle (3,2 km)  
Rock Point - Horská výzva - Half (Krušné hory) Boží Dar 37 km  
Rock Point - Horská výzva - Short (Krušné hory) Boží Dar 16 km  
Třtická Punčocha Třtice 8,8 km  
Běh na 2 míle Praha, Stromovka 2 míle (3,2 km)  
Horský běh Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd Hodkovice nad Mohelkou 14,2 km, 8,2 km  
Beh 2 míle Košice 2 míle  
Novoveský běh Nová Ves pod Pleší 10 km  
Jestřebí kros Chlívce u Náchoda 10,8 km  
Králičák SkyRace Hynčice pod Sušinou 25 km  
Kostelecký koloběh Kostelec nad Černými lesy 25 km
 
02.07.2017 (neděle)
Pardubická pětka na dráze Pardubice 5 000 m  
Běh na 2 míle Olomouc 2 míle (3,2 km)  
MUM I. Etapa - Lomnická Lomnice 42 km  
Běh proti radaru Kacanovy u Turnova 40 až 80 m  
 
03.07.2017 (pondělí)
Letní běžecká tour - Brno (4) Brno 10 km, 5 km
MUM II. Etapa - Boskovická Boskovice 44 km  
 
04.07.2017 (úterý)
MUM III. Etapa - Blanenská Blansko 42 km  
 
05.07.2017 (středa)
Běh pod Slunečnou Moravský Beroun 8,3 km  
Sedlecko-prčický trhák Sedlec-Prčice 5,5 km / 312 m  
MUM IV. Etapa - Tišnovská Tišnov 43 km  
 
06.07.2017 (čtvrtek)
Lochovice - Plešivec Lochovice 5,53 km / 370m  
MUM V. Etapa - Olešnická Olešnice 42 km  
 
07.07.2017 (pátek)
Hudební pětka na dráze Olomouc 5000 m  
MUM VI. Etapa - Bystřická Bystřice nad Pernštejnem 42 km  
 
08.07.2017 (sobota)
VitaSport desítka na Komárku Komáří vížka, Horní Krupka, okr. Teplice 10 km  
Desítka Moravským krasem Blansko 10 km  
Novolhotská pětka Nová Lhota 5 km  
Libečovská 14 Podkozí 14,2 km  
Městský běh Karvinou Karviná 10 km  
Běh týnišťskými pralesy Týniště nad Orlicí 6 km, 10 km, 21,1 km    
Běh kolem Vyškova Vyškov 12 km  
MUM VII. Etapa - Cimrmanova Lomnice 42 km        
 
09.07.2017 (neděle)
Repechy 22K run Prostějov 22 km  
Běh na 2 míle Bratislava 2 míle (3,2 km)
 
11.07.2017 (úterý)
Dvě kola při zdi Praha 6 8 km, 4,1 km
Běžecký Rock Machine Hradecký pohár Hradec Králové 9,5 km
 
12.07.2017 (středa)
Tichavská tůňka Tichá 3 km  
4. Pekelný kilometr Česká Třebová 1 km
Triexpert Cup - desítka Brno 10 000 m  
5.000 a 10.000 m na dráze Písek 10 000 m, 5 000 m  
 
15.07.2017 (sobota)
Česká Pojišťovna Runtour Olomouc Olomouc 5 km, 10 km
TransMoravský Masochistický Terénní Běh Lomnice u Tišnova 100 mil, 100 km    
Beh Jurským parkom Borský Svätý Jur 9,9 km, 6,6 km
Nemojská devítka - Memoriál Ing. Miloslava Gábra Nemojany 9 km  
SpaRun Mariánské Lázně 6,4 km
Hvězdonice - Ondřejov Hvězdonice 5,75 km  
Běh na Hvězdu Police nad Metují 8,9 km, 5 km  
Butovský kros Butoves 8,6 km, 4,3 km, 1,2 km
Biatec Race z Moravy do Prahy Valtice 345 km
Stodská osmička Stod 8 km
Memoriál Petra Šimka Kounice 10 km        
Nespecký běh Nespeky 13,5 km
Horský běh Perštejn - Klínovec Perštejn 17,2 km  
 
16.07.2017 (neděle)
Koblížkový pasecký běh aneb od starosty k ředitelce Paseka 8,2 km  
Turiec maratón Blatnica 42,2 km
Mariánský maraton Moravské Budějovice 42,2 km
Armyrun Nato Vyškov 10 km
 
19.07.2017 (středa)
Halda Srby 5,24 km
Testovací pětka Horšovský Týn 5000 m
Kazín - Cukrák Praha, Kazín 2,6 km / 210m
Triexpert Cup Brno - Pisárky 6 km
Kunětická devítka Ráby 9 km, 4,5 km
 
20.07.2017 (čtvrtek)
Ondřejův běh Praha 4 - Krč 10,3 km
Zlatá desítka Emila Zátopka Praha 10 000 m
 
21.07.2017 (pátek)
Self-Transcendence Race 24h, 48h Kladno 48 hod., 24 hod.
Rock Point - Horská výzva - Long (Šumava) Železná Ruda 75 km
 
22.07.2017 (sobota)
Rokytnice nad Jizerou - Dvořačky Rokytnice nad Jizerou 8,5 km / 750 m
Rock Point - Horská výzva - Half (Šumava) Železná Ruda 42 km
Rock Point - Horská výzva - Short (Šumava) Železná Ruda 18 km
Libeř - Radlík Libeř 2,47 km / 170 m
Lulečský preclík Luleč 1,6 km
Běhej lesy Vysočina Žďárské vrchy 21 km, 10 km
Dolanský přespolní běh přes Vorlíky Dolany u Klatov 8,1 km, 4,05 km
Bělkovická dvacítka Bělkovice-Lašťany 20 km, 10 km, 3 km
 
24.07.2017 (pondělí)
Zlatá pětka Emila Zátopka Praha 5 000 m
 
25.07.2017 (úterý)
Běh za Sliveneckou saní Praha, Velká Chuchle, kraj Hlavní město Praha 2540m/135m
Běžecká tour - Plzeň II (4) Plzeň 10 km, 5 km
 
26.07.2017 (středa)
333. Malá cena Monaka Slatiňany 10 km
Triexpert Cup Brno - Palackého vrch 7,1 km
 
27.07.2017 (čtvrtek)
Zlatý maraton Emila Zátopka Praha 42,2 km, 21,1 km, 10km a štafety
 
28.07.2017 (pátek)
Svinnský kros Svinná 5,4 km a kratší
 
29.07.2017 (sobota)
Malokarpatský kros Plavecký Mikuláš 14 km
Běh na Lysou horu Krásná-Nižní Mohelnice 8,4 km/709 m
Miřejovický půlmaraton Miřejovice 21,1 km
Pojizerský kros Bradlec u Mladé Boleslavi 6,9 km
eXtrém maratón Košice 42,2 km
Borovská desítka Havlíčkova Borová 10 km
 
30.07.2017 (neděle)
Běh na Kozubovou Dolní Lomná 5 km / 500m
Běh okolo sv. Anny Černovice u Tábora 7,663 km

Sledujte BezvaBĚH

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Kam až mě nohy donesou
Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec