Tomáš Dvorník z Velkých Karlovic si doběhl pro první místo ve Strojařské desítce (34:54). Druhý skončil Josef Sedláček (V.I.K. Kamík Tučapy) a jako třetí se v cíli objevil Jiří Vlček z Prometalu Slavičín.

Strojařská desítka se běžela již po osmadvacáté a zúčastnilo se jí rekordních 58 běžců .

Brzy po startu se vytvořila pětičlenná skupina, kterou již na pátém kilometru vedl s náskokem 15 s Tomáš Dvorník před Josefem Sedláčkem, Jakubem Gajdůškem, Jiřím Vlčkem a Ervinem Páleníkem.

Toto pořadí trvalo až do osmého kilometru, kde se Vlček dostal před Gajdůška. Tomáš Dvorník si svůj náskok udržel až do cíle.

V ženách se nejvíce dařilo Janě Žaludové z Author Tufo Zlín (40:34), která zvítězila před Jitkou Hudákovou z AK Spartak Dubnica nad Váhom a Barborou Válkovou ze Zlína.