Tak máme další závod Moravskoslezského běžeckého poháru 2011 za sebou. Dnešní Veřovice přivítaly rovných 90 zájemců o tuto populární desítku, na níž často padají osobní rekordy.

Neděle byla v regionu opravdu „nacvakaná“. V Bolaticích se běžela dvacítka a v Českém Těšíně Fortuna běh, kterého se zúčastnilo přes 300lidí! Počasí běžcům vyšlo nádherné, organizátoři připravili závod na jedničku s hvězdičkou. Prezentace probíhala svižně, perfektně zabezpečená trať, čaj byl stále k dispozici a guláš byl opět na úrovni. Prostě závod jak se patří. Pro první místo si doběhl Tomasz Wróbel z Polska před Kubou Ambrosem z MK Kopřivnice a Pavlem Michnou (TJ Slezan FM). V ženách opět dominovala Petra Pastorová z MK Seitl Ostrava. Na druhém místě doběhla Adéla Esentierová z Baláž Extreme Teamu Ostrava. Třetí v cíli se objevila Darina Krausová z Maraton klubu Kopřivnice.