Starobělské Lurdy - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Starobělské Lurdy

Propozice

závody započítané do poháru

# datum název Výsledky
1. 08.11.2015 1. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
2. 13.11.2016 2. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
3. 12.11.2017 3. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
4. 11.11.2018 4. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
5. 10.11.2019 5. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
6. 08.11.2020 6. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
7. 14.11.2021 7. Starobělské Lurdy
Kat.: Pohlaví:
# jméno ročník body celkem
1 2 3 4 5 6 7
501. Freisler Pavel 1976 103 103
502. Hrib Radim 1988 103 103
503. Linek Roman 1991 103 103
504. Makovec Petr 1969 101 103 103
505. Adámek Radim 1989 102 102
506. Unger Vlastimil 1974 102 102
507. Vavřina Jan 1952 50 47 64 77 85 102 102
508. Willaschek ŠIMON 2007 38 66 58 102 102
509. Balner Radim 1988 101 101
510. Chotár Ivan 1972 101 101
511. Mrkvica Petr 2010 83 101 101
512. Karásek Tomáš 1972 204 221 228 177 100 100
513. Zeman Čestmír 1967 77 100 100
514. Kaufmann Jiří 1996 56 99 99
515. Babjak Matyáš 2012 116 98 98
516. Grünberger Jakub 1978 71 98 98
517. Krčmář Ivo 2011 98 98
518. Procházka Václav 1945 114 164 136 98 98
519. Bubenik Radek 1971 97 97
520. Koutná Daniela 1999 60 113 97 97
521. Balus David 2004 96 96
522. Kolčář Petr 1964 96 96
523. Seidlerova Karolina 1976 80 96 96
524. Silber Martin 1980 96 96
525. Spáčil Aleš 1975 104 81 96 96
526. Stryja Pavel 2009 127 96 96
527. Hořínek Michal 1976 95 95
528. Kotek Jan 1983 95 95
529. Paclt Martin 1985 119 95 95
530. Žídek Robert 1978 91 157 160 179 160 95 95
531. Chlup Kamil 1981 131 212 176 139 94 94
532. Nový Jaromír 1972 148 94 94
533. Hrdý Lukáš 1983 99 93 93
534. Hutin Honza 1978 154 93 93
535. Chalupka Tomáš 1990 66 50 68 102 92 92
536. Jurajda Radek 1975 92 92
537. Marný Antonín 1974 92 92
538. Rinka Erich 1954 93 110 126 128 138 92 92
539. Herot Lukáš 1984 92 82 158 179 91 91
540. Krátký Josef 1965 91 91
541. Kašpar Jiří 1992 148 90 90
542. Barbořák Bohuš 1959 85 130 180 161 221 89 89
543. Del Favero Adam 1996 89 89
544. Michalčík Lukáš 1988 89 89
545. Olšanský Antonín 1946 22 49 108 115 117 89 89
546. Dolinský Jakub 1991 88 88
547. Jaroš Michal 1979 88 88
548. Klíma Oldřich 1957 95 119 132 145 88 88
549. Poloch Matyáš 2013 85 85
550. Šida Ján 1993 154 135 85 85
551. Čupa Tomáš 1991 84 84
552. Golas Josef 1947 55 94 160 102 84 84
553. KIM JEONG UN 1978 84 84
554. Uhlíř Miloslav 1974 84 84
555. Majkus Tomáš 1970 92 140 147 126 83 83
556. Mlýnek Josef 1965 123 111 83 83
557. Pavel Martin 1995 83 83
558. Kotouček Filip 1987 82 82 82
559. Beskydský Dědek 1945 99 122 158 155 146 81 81
560. Chovanec Roman 1962 163 195 204 203 81 81
561. Jurosz Miroslav 1985 80 81
562. Kopáček Jiří 1965 44 81 81
563. Lecián Kristián 1997 136 80 80
564. Zdráhal Jan 1973 79 79
565. Babič Matěj 2001 102 131 100 78 78
566. Baletka Jiří 1975 78 78
567. Bruzek Michal 2001 78 78
568. Spáčil Petr 1971 77 77
569. Stokes Christopher Benjamin 2001 76 76
570. Barchanski Radek 1971 75 75
571. Beneš Michael 1990 129 127 120 74 74
572. Fusek Jiří 1952 74 74
573. Kulík Svatoslav 1958 43 58 63 69 74 74
574. Procházka Marek 2012 74 74
575. Kubín Rostislav 1966 79 148 179 153 112 73 73
576. Oliverius Pavel 1988 122 73 73
577. Hýl Luděk 1962 59 91 82 72 72
578. Charvát Jakub 1992 162 183 120 71 71
579. Lapčík Adam 2008 70 70
580. Holeš Jiří 1979 72 94 69 69
581. Janyška Jan 1971 69 69
582. Maršálek Petr 1993 68 68
583. Mohyla Matěj 2008 57 21 88 68 68
584. Svatý Lukáš 1990 62 84 107 68 68
585. Baštan Tomáš 1969 67 67
586. Fousek Jakub 2006 67 67
587. Hromada Jan 1960 78 79 83 67 67
588. Pekař Radek 1969 67 67
589. Matzke Aleš 1989 66 66
590. Rajnoch Vladimír 1966 60 62 72 66 66
591. Babič Tomáš 1966 65 65
592. Jakl Filip 2000 65 65
593. Jakubek Michal 1997 65 65
594. Gřes Jiří 2017 40 64 64
595. Rozsypal David 1991 64 64
596. Kabeláč Radim 1984 42 74 88 95 63 63
597. Koval Marcel 2011 63 63
598. Poláček Karel 1973 206 223 238 63 63
599. Nábělek Petr 1977 62 62
600. Španihel David 1998 62 62
Nalezené položky: 694 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další > | Poslední »

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Atletika Humpolec Kam až mě nohy donesou
BK Ludgeřovice Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec