Starobělské Lurdy - BezvaBĚH.cz
Založit blog Registrovat

Starobělské Lurdy

Propozice

závody započítané do poháru

# datum název Výsledky
1. 08.11.2015 1. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
2. 13.11.2016 2. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
3. 12.11.2017 3. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
4. 11.11.2018 4. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
5. 10.11.2019 5. Starobělské Lurdy podrobné výsledky závodu
6. 08.11.2020 6. Starobělské Lurdy
Kat.: Pohlaví:
# jméno ročník body celkem
1 2 3 4 5 6
601. Zahálka štěpán 2010 83 55 55
602. Mrozek Milan 1975 22 17 36 39 54 54
603. Choi Wonseok 1977 53 53
604. Komínek Jan 1957 36 54 73 53 53
605. Szweda Vojtěch 2012 53 53
606. Šafařík Miroslav 1994 50 50
607. Božek Jan 1990 49 49
608. Knap Štěpán 2004 49 49
609. Takáč Petr 1974 49 49
610. Švancara Jiří 1990 47 47
611. Fluksa Pavel 1978 57 46 46
612. Gawlik Miroslav 1968 46 46
613. Homolka Jaroslav 1982 38 45 45
614. Mohyla Roman 1978 45 45
615. Stryja Michal 2014 45 45
616. kim byung woo 1968 44 44
617. Ther Vladimir 1963 8 44 44
618. Jašek Igor 1986 23 43 43
619. Kotík Vojtěch 1991 43 43
620. Macháček Tomáš 1975 48 43 43
621. Neubauer Bob 2014 41 41
622. Tudík Jaromír 2005 27 83 41 41
623. Lanik Tomas 1980 40 40
624. Sedlik Pavel 1952 40 40
625. Komínek Jakub 2007 17 13 32 37 37
626. Volf Martin 1979 88 23 37 37
627. Vyskočil Eduard 1959 35 35 35
628. Kot Miroslav 1955 34 34
629. Surzyn Lukáš 2013 18 37 33 33
630. Zbořil Vít 2009 22 18 27 22 33 33
631. Kaluža Matěj 2011 32 32
632. Maluchová Martina 1964 32 32
633. Hlisnikovský Martin 1975 31 31
634. Vítovec Marek 1995 21 29 29
635. Kolářík Oldřich 1987 111 31 26 26
636. Solnický Ivan 1959 25 26 26
637. Neusar David 1977 24 24
638. Vyskočil Jakub 2014 24 24
639. Pupík Miroslav 1948 31 23 23
640. Tisoň Jaromir 1976 23 23
641. Hrdý Jan 2012 22 22
642. Mička Mirek 1970 19 22 22
643. Penčák Tobiáš 2013 19 19
644. Maretka Adam 1981 21 18 18
645. Vaněk Josef 1946 51 17 17
646. Blahuta Filip 2008 15 15
647. Klečka Ivo 1953 14 14
648. Kugler Jenda 1975 12 14 14
649. Míček Michal 1978 27 39 14 14
650. Szweda František 2014 14 14
651. Job Jakub 1984 12 11 13 13
652. Brinzík Jan 1956 12 12
653. Műller Jaroslav 1959 12 32 11 11
654. Grulich Petr 1973 10 10
655. Míček Jiří 1952 14 10 10
656. Müller Ondřej 1987 38 10 10
657. Plucha Tomáš 1990 10 10
658. Bradáč Matyáš 2008 9 9
659. Sanetrník Josef 1960 45 9 8 8
660. Smetana Štěpán 2009 8 8
661. Hrnčiřík Lukáš 1978 89 131 7 7
Nalezené položky: 661 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další > | Poslední »

Odkazy

Oddíly / Kluby Bezva blogy Ostatní
AC Moravská Slavia Brno Mně snad jeblog! Český atletický svaz
ACES Team Karlovy Vary ČAU
AHA Vyškov zbynekk AIMS
AK Bohumín Kdyby není když EUROPEAN Athletics
AK Olymp Brno Káťa běhá.. IAAF Athletics
ARC Brno IAU
Atletický klub Kroměříž Německá termínovka
Atletika Olomouc Německý běžecký web
Atletika Poruba Biegajznami.pl (POL)
Atletika Prostějov Bieganie.pl (POL)
Atletika SSK Vítkovice Maratonypolskie.pl (POL)
Atletika Třinec Slovenské běžecké stránky
Běhy Zlín 42195.sk (SK)
BK Hodonín Extrémní závody
BK VZS ČČK Ostrava Ostatní blogy Athletics Canada
BK SAK Karviná BarborkaOnTheRun Cool Running
Iscarex – běhy do vrchu Couple – run Olympic.org
Kerteam Deníček Ječmínka Máselníka Runners World (USA)
Lašský běžecký klub Dědek Beskydský Runners World (GER)
Liga 100 Olomouc Harryho blog Runners World (ITA)
Liga 100 Ostrava Heathnotes Runners World (E)
MK Kladno Hustey Runners World (FRA)
MK Kopřivnice Jaromír's life on the run Runners World (NL / B)
MK Seitl Ostrava Koyamas family Runners World (SWE)
Marathon Plzeň Longrun Runners World (UK)
Maratonstav Úpice Luckyboy Track & Field (USA)
Olympia Bruntál Machyho mono-b-log WMA
SKOB Ostrava Nejen o zatracených lamp… WMRA
PAS Praha Pefo
Pepa Team Frýdek-Místek Peggy ZAHRANIČNÍ MARATONY
PIM Požírač bloguje Světové maratony I.
Rychlý holky ROBERT KRUPIČKA Světové maratony II.
Slavia Havířov s0cketky běžecký blog Světové maratony III.
SRI CHINMOY Sandhall Světové maratony IV.
SK Speed Brno Sportující VEFIS Světové maratony V.
STMSVS střední Morava Šnekovy zápisky Střední Evropa – termínovka
TJ Slezan Frýdek-Místek Štefanův běžníček Belgie – termínovka
TJ Sokol Opava Ultra DAO Chorvatsko – termínovka
USK Praha Ultrablog Pranjal Nizozemí – termínovka
VSK Universita Brno Ultra – mapo Rakousko – termínovka
X-AIR OSTRAVA Utahaná čtyřicítka Rusko – termínovka
AK Drnovice Vl001 blog Velká Británie – termínovka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Wittyho svět Evropské horské ultra traily
Prajzský BK Kravaře Zápisky Aldamana STATISTIKA
Prague Runners Blog Peter Tichý (SVK)
Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů Turkův blog
Jihočeský běžecký pohár Diego
TJ Jäkl Karviná 12HonzaDe
Atletika Humpolec Kam až mě nohy donesou
Než to zapomenu
Marek27
Czech Skyrunning Association
Pancha
Běh s holemi
Běžím životem
Zuzka Součková
Lenkyčlenky blog
Utíkej mami utíkej
Ondřej Velička
Radek Brunner
Petr Válek
Ultra půlmaratonec